Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 marca 2013 r.
15:00
Edytuj ten wpis

Zgwałcił 20-latkę poznaną przez Internet? "Nie zmuszałem jej"

Autor: Zdjęcie autora er
0 22 A A

Lubelska prokuratura oskarżyła Mariusza W. o zgwałcenie 20-letniej kobiety poznanej przez Internet. To było ich pierwsze bezpośrednie spotkanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kobieta i mężczyzna poznali się przed dwoma laty przez Internet na portalu społecznościowym.
Kontaktowali się za pomocą maili. Mariusz W, udzielał kobiecie rad, nalegał na spotkanie. Wymienili także numerami telefonów i zdjęciami. Na początku grudnia kobieta zgodziła się spotkać ze znajomym z sieci. 10 grudnia po raz pierwszy zobaczyła go przed halą Nowa w centrum Lublina.

20-latka wsiadła do samochodu mężczyzny. Pojechali na kawę. Kobieta myślała, że mężczyzna ją jedynie odwiezie. Mariusz W. nie wysadził jej tam gdzie chciała. Prowadzone przez jego auto wyjechało z Lublina. Mężczyzna twierdził, że chce jej pokazać działkę, którą zamierza kupić.

Mariusz W. zatrzymał samochód, a potem – jak utrzymuje prokuratura - przemocą wykorzystał ją seksualnie. Dziewczyna prosiła, żeby jej nie krzywdził. Usłyszała, że to odwet za to, że pisała z obcymi mężczyznami w internecie, ale "nie chciała z nimi nic robić".

Potem mężczyzna odwiózł kobietę do Lublina. 20-latka zawiadomiła policję.

Policjanci poszukiwali mężczyzny w miejscu zamieszkania jego bliskich. Mariusz W. się o tym dowiedział. Sam zgłosił się na policję. Został aresztowany.

- Oskarżony nie przyznał się do gwałtu, opisał znajomość z kobietą poznaną przez internet, zaprzeczał, że ją do czegokolwiek zmuszał – mówi Dorota Kawa, prokurator rejonowy w Lublinie.


Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kalina / 11 marca 2013 o 12:23
0
Gdzieś słyszałam, że w dodatku to była mężatka. Więc zastanawiam się, co ona robiła na portalu randkowym i czemu z nim się spotkała? Ten fakt też daje do myślenia. Ale mimo wszystko poziom komentarzy tutaj jest… nie chcę używać brzydkich słów, ale nie rozumiem, czemu wszyscy oskarżają dziewczynę, że to jej wina, że ona kłamie itp. Nie przeczę, że to niemożliwe, może faktycznie mści się na facecie, ale tak czy siak trzeba tą sprawę zbadać.

Inna sprawa, to kwestia facetów na portalach randkowych. Im chyba wystarczy napisać kilka normalnych (miłych) wiadomości, a oni już oczekują niewiadomo czego... Byłam kiedyś na kilku darmowych portalach i dało się to bardzo szybko odczuć, że facetom zależało tylko na jednym. Ja nie szukałam partnera do seksu, tylko stałego związku, dlatego szybko uciekłam z tych darmowych portali. Nie wiem czy to jest kwestia tego, że płatny portal, czy jakości tego portalu, ale teraz jestem na mydwoje i od razu poziom konwersacji z facetami jest zupełnie inny. Nie jest poruszana kwestia seksu, są inne, ważniejsze rzeczy, jak dopasowanie, wspólne zainteresowania itp. Nawet jak byłam na spotkaniach, to mimo, że zachowywałam podstawowe środki bezpiezceństwa (np. nie pozwalałam się odwozić po pierwszej randce), to czułam się bezpiecznie, po prostu takich facetów spotykałam, którzy nie dawali nawet drobnych sygnałów, że mogłabym się czuć niebezpiecznie w ich towarzystwie...

Kluczem jest odpowiednie podejście do osób poznanych przez internet i znalezienie odpowiedniego portalu - wtedy można ze spokojem umawiać się na randki. W innym przypadku takie randki mogą się skończyć tak jak w tym artykule...
Gdzieś słyszałam, że w dodatku to była mężatka. Więc zastanawiam się, co ona robiła na portalu randkowym i czemu z nim się spotkała? Ten fakt też daje do myślenia. Ale mimo wszystko poziom komentarzy tutaj jest… nie chcę używać brzydkich słów, ale nie rozumiem, czemu wszyscy oskarżają dziewczynę, że to jej wina, że ona kłamie itp. Nie przeczę, że to niemożliwe, może faktycznie mści się na facecie, ale tak czy siak trzeba tą sprawę zbadać.

Inna sprawa, to kwestia facetów na portalach randkowych. Im chyba wystarczy napisać kilka n... rozwiń
Avatar
Gość / 8 marca 2013 o 07:22
0
[quote name='a' timestamp='1362637793' post='742026']
haha spoko. zgwalcil ja, odwiozl do Lublina i jeszcze sam sie zglosil. Od razu sprawa smierdzi skladaniem nieprawdziwych zeznan przez te laske. a tak poza tym - nie ma hali Nowa, jest "Nova"
[/quote] mogla byc blokada drzwi , odwiuzl ja bo myslal ze mu sie upiecze, sam sie zglosil bo wiekszosc gwalcieli mysli ze tego chciala , sa przeswiadczeni o swej niewinnosci . Jesli jestes na tyle glupia ze nie rozumiesz nie zabieraj glosu.
Avatar
Gość / 7 marca 2013 o 22:28
0
[quote name='ona' timestamp='1362666903' post='742238']
chyba tylko dla statystyk prokurator się tym zajął, żadnych dowodów tylko słowo za słowo i faceta aresztowali, tak to można w naszym państwie bezprawia bo jak naprawdę coś się stanie i są dowody to szanowna prokuratura robi wszystko by sprawę umorzyć, nie wiem jak taki prokurator patrzy w lustro przy goleniu, wiedząc jak podle postępuje, sędzia piłat wszechmogący, zakłamany a wszystko na stołku osoby która ma dochodzić sprawiedliwości. jak ktoś szuka sprawiedliwości to niech nie myli jej z prawem bo to nie jest tożsame i niech nie szuka jej przed wymiarem sprawiedliwości gdzie pracują najwięksi oszuści skorumpowani i zepsuci do szpiku kości
[/quote] obciagniesz mi jak bedziesz szla po bulki lachociagu ?
[quote name='ona' timestamp='1362666903' post='742238']
chyba tylko dla statystyk prokurator się tym zajął, żadnych dowodów tylko słowo za słowo i faceta aresztowali, tak to można w naszym państwie bezprawia bo jak naprawdę coś się stanie i są dowody to szanowna prokuratura robi wszystko by sprawę umorzyć, nie wiem jak taki prokurator patrzy w lustro przy goleniu, wiedząc jak podle postępuje, sędzia piłat wszechmogący, zakłamany a wszystko na stołku osoby która ma dochodzić sprawiedliwości. jak ktoś szuka sprawi... rozwiń
Avatar
Gość / 7 marca 2013 o 22:20
0
[quote name='Adamek' timestamp='1362583145' post='741831']
Nieh sie cieszy glupia psioha ze niebylo ih 6 jak w indiah tam by ją dopiero ujehali,baby śa dla hłopa tak bylo i jest baba ma dawac kiedy facet hce mata być uległe.
[/quote] synu ku*** splodzony w rowie tobie prawiczku zadna jeszcze nie dala , bo nawet jakby chciala to nie mial bys czym.. krypto geju
Avatar
ona / 7 marca 2013 o 15:35
0
chyba tylko dla statystyk prokurator się tym zajął, żadnych dowodów tylko słowo za słowo i faceta aresztowali, tak to można w naszym państwie bezprawia bo jak naprawdę coś się stanie i są dowody to szanowna prokuratura robi wszystko by sprawę umorzyć, nie wiem jak taki prokurator patrzy w lustro przy goleniu, wiedząc jak podle postępuje, sędzia piłat wszechmogący, zakłamany a wszystko na stołku osoby która ma dochodzić sprawiedliwości. jak ktoś szuka sprawiedliwości to niech nie myli jej z prawem bo to nie jest tożsame i niech nie szuka jej przed wymiarem sprawiedliwości gdzie pracują najwięksi oszuści skorumpowani i zepsuci do szpiku kości
chyba tylko dla statystyk prokurator się tym zajął, żadnych dowodów tylko słowo za słowo i faceta aresztowali, tak to można w naszym państwie bezprawia bo jak naprawdę coś się stanie i są dowody to szanowna prokuratura robi wszystko by sprawę umorzyć, nie wiem jak taki prokurator patrzy w lustro przy goleniu, wiedząc jak podle postępuje, sędzia piłat wszechmogący, zakłamany a wszystko na stołku osoby która ma dochodzić sprawiedliwości. jak ktoś szuka sprawiedliwości to niech nie myli jej z prawem bo to nie jest tożsame i niech nie szuka jej ... rozwiń
Avatar
a / 7 marca 2013 o 07:29
0
haha spoko. zgwalcil ja, odwiozl do Lublina i jeszcze sam sie zglosil. Od razu sprawa smierdzi skladaniem nieprawdziwych zeznan przez te laske. a tak poza tym - nie ma hali Nowa, jest "Nova"
Avatar
znudzony / 6 marca 2013 o 22:45
0
Szkoda że prokuratura ma kłopoty z myśleniem. Chłopa oczerniała a pewnie na internecie obiecywała mu wszystko co zechce. Przecież w pół godziny można na necie znaleźć laskę od "tych" spraw. A potem oskarża się niewinnych facetów
Avatar
Gość / 6 marca 2013 o 22:32
0
Zastanawiam się kiedy ludzki gatunek wyginie, bo skoro poznanie się i chęć zbliżenia kończy się w prokuraturze to niedługo strach będzie z kimś się umówić, spotkać i kochać. Albo to będzie paragraf, albo....
Avatar
xx / 6 marca 2013 o 22:05
0
[quote name='arek' timestamp='1362589267' post='741872']
jaki gwałt!? Wszystko odbyło się w małym samochodzie. Czy seks oralny jest gwałtem. Według mnie nie jest. Jerst to pewien rodzaj przemocy ale to nie gwałt. Formalnie powinni napisać: zmusił ją do "innej czynności seksualnej" Kobieta była bardzo lekkomyślna, mogło to się skończyć dla nie o wiele gorzej. Niech się cieszy że się skończyło tylko na lodach. Żyjemy w czasach gdy pełno jest różnego rodzaju zboczeńców i dewiatów. Kobieta która przy pierwszym spotkaniu wsiada z facetem starszym o kilkanaście lat i jedzie za miasto jest po prostu głupia.
[/quote]

Jak seks oralny nie jest gwałtem to życzę ci żeby tobie się to przytrafiło.
[quote name='arek' timestamp='1362589267' post='741872']
jaki gwałt!? Wszystko odbyło się w małym samochodzie. Czy seks oralny jest gwałtem. Według mnie nie jest. Jerst to pewien rodzaj przemocy ale to nie gwałt. Formalnie powinni napisać: zmusił ją do "innej czynności seksualnej" Kobieta była bardzo lekkomyślna, mogło to się skończyć dla nie o wiele gorzej. Niech się cieszy że się skończyło tylko na lodach. Żyjemy w czasach gdy pełno jest różnego rodzaju zboczeńców i dewiatów. Kobieta która przy p... rozwiń
Avatar
rubby / 6 marca 2013 o 19:59
0
sam sie zglosil.... troszke to daje do myslenia
Avatar
kalina / 11 marca 2013 o 12:23
0
Gdzieś słyszałam, że w dodatku to była mężatka. Więc zastanawiam się, co ona robiła na portalu randkowym i czemu z nim się spotkała? Ten fakt też daje do myślenia. Ale mimo wszystko poziom komentarzy tutaj jest… nie chcę używać brzydkich słów, ale nie rozumiem, czemu wszyscy oskarżają dziewczynę, że to jej wina, że ona kłamie itp. Nie przeczę, że to niemożliwe, może faktycznie mści się na facecie, ale tak czy siak trzeba tą sprawę zbadać.

Inna sprawa, to kwestia facetów na portalach randkowych. Im chyba wystarczy napisać kilka normalnych (miłych) wiadomości, a oni już oczekują niewiadomo czego... Byłam kiedyś na kilku darmowych portalach i dało się to bardzo szybko odczuć, że facetom zależało tylko na jednym. Ja nie szukałam partnera do seksu, tylko stałego związku, dlatego szybko uciekłam z tych darmowych portali. Nie wiem czy to jest kwestia tego, że płatny portal, czy jakości tego portalu, ale teraz jestem na mydwoje i od razu poziom konwersacji z facetami jest zupełnie inny. Nie jest poruszana kwestia seksu, są inne, ważniejsze rzeczy, jak dopasowanie, wspólne zainteresowania itp. Nawet jak byłam na spotkaniach, to mimo, że zachowywałam podstawowe środki bezpiezceństwa (np. nie pozwalałam się odwozić po pierwszej randce), to czułam się bezpiecznie, po prostu takich facetów spotykałam, którzy nie dawali nawet drobnych sygnałów, że mogłabym się czuć niebezpiecznie w ich towarzystwie...

Kluczem jest odpowiednie podejście do osób poznanych przez internet i znalezienie odpowiedniego portalu - wtedy można ze spokojem umawiać się na randki. W innym przypadku takie randki mogą się skończyć tak jak w tym artykule...
Gdzieś słyszałam, że w dodatku to była mężatka. Więc zastanawiam się, co ona robiła na portalu randkowym i czemu z nim się spotkała? Ten fakt też daje do myślenia. Ale mimo wszystko poziom komentarzy tutaj jest… nie chcę używać brzydkich słów, ale nie rozumiem, czemu wszyscy oskarżają dziewczynę, że to jej wina, że ona kłamie itp. Nie przeczę, że to niemożliwe, może faktycznie mści się na facecie, ale tak czy siak trzeba tą sprawę zbadać.

Inna sprawa, to kwestia facetów na portalach randkowych. Im chyba wystarczy napisać kilka n... rozwiń
Avatar
Gość / 8 marca 2013 o 07:22
0
[quote name='a' timestamp='1362637793' post='742026']
haha spoko. zgwalcil ja, odwiozl do Lublina i jeszcze sam sie zglosil. Od razu sprawa smierdzi skladaniem nieprawdziwych zeznan przez te laske. a tak poza tym - nie ma hali Nowa, jest "Nova"
[/quote] mogla byc blokada drzwi , odwiuzl ja bo myslal ze mu sie upiecze, sam sie zglosil bo wiekszosc gwalcieli mysli ze tego chciala , sa przeswiadczeni o swej niewinnosci . Jesli jestes na tyle glupia ze nie rozumiesz nie zabieraj glosu.
Avatar
Gość / 7 marca 2013 o 22:28
0
[quote name='ona' timestamp='1362666903' post='742238']
chyba tylko dla statystyk prokurator się tym zajął, żadnych dowodów tylko słowo za słowo i faceta aresztowali, tak to można w naszym państwie bezprawia bo jak naprawdę coś się stanie i są dowody to szanowna prokuratura robi wszystko by sprawę umorzyć, nie wiem jak taki prokurator patrzy w lustro przy goleniu, wiedząc jak podle postępuje, sędzia piłat wszechmogący, zakłamany a wszystko na stołku osoby która ma dochodzić sprawiedliwości. jak ktoś szuka sprawiedliwości to niech nie myli jej z prawem bo to nie jest tożsame i niech nie szuka jej przed wymiarem sprawiedliwości gdzie pracują najwięksi oszuści skorumpowani i zepsuci do szpiku kości
[/quote] obciagniesz mi jak bedziesz szla po bulki lachociagu ?
[quote name='ona' timestamp='1362666903' post='742238']
chyba tylko dla statystyk prokurator się tym zajął, żadnych dowodów tylko słowo za słowo i faceta aresztowali, tak to można w naszym państwie bezprawia bo jak naprawdę coś się stanie i są dowody to szanowna prokuratura robi wszystko by sprawę umorzyć, nie wiem jak taki prokurator patrzy w lustro przy goleniu, wiedząc jak podle postępuje, sędzia piłat wszechmogący, zakłamany a wszystko na stołku osoby która ma dochodzić sprawiedliwości. jak ktoś szuka sprawi... rozwiń
Avatar
Gość / 7 marca 2013 o 22:20
0
[quote name='Adamek' timestamp='1362583145' post='741831']
Nieh sie cieszy glupia psioha ze niebylo ih 6 jak w indiah tam by ją dopiero ujehali,baby śa dla hłopa tak bylo i jest baba ma dawac kiedy facet hce mata być uległe.
[/quote] synu ku*** splodzony w rowie tobie prawiczku zadna jeszcze nie dala , bo nawet jakby chciala to nie mial bys czym.. krypto geju
Avatar
ona / 7 marca 2013 o 15:35
0
chyba tylko dla statystyk prokurator się tym zajął, żadnych dowodów tylko słowo za słowo i faceta aresztowali, tak to można w naszym państwie bezprawia bo jak naprawdę coś się stanie i są dowody to szanowna prokuratura robi wszystko by sprawę umorzyć, nie wiem jak taki prokurator patrzy w lustro przy goleniu, wiedząc jak podle postępuje, sędzia piłat wszechmogący, zakłamany a wszystko na stołku osoby która ma dochodzić sprawiedliwości. jak ktoś szuka sprawiedliwości to niech nie myli jej z prawem bo to nie jest tożsame i niech nie szuka jej przed wymiarem sprawiedliwości gdzie pracują najwięksi oszuści skorumpowani i zepsuci do szpiku kości
chyba tylko dla statystyk prokurator się tym zajął, żadnych dowodów tylko słowo za słowo i faceta aresztowali, tak to można w naszym państwie bezprawia bo jak naprawdę coś się stanie i są dowody to szanowna prokuratura robi wszystko by sprawę umorzyć, nie wiem jak taki prokurator patrzy w lustro przy goleniu, wiedząc jak podle postępuje, sędzia piłat wszechmogący, zakłamany a wszystko na stołku osoby która ma dochodzić sprawiedliwości. jak ktoś szuka sprawiedliwości to niech nie myli jej z prawem bo to nie jest tożsame i niech nie szuka jej ... rozwiń
Avatar
a / 7 marca 2013 o 07:29
0
haha spoko. zgwalcil ja, odwiozl do Lublina i jeszcze sam sie zglosil. Od razu sprawa smierdzi skladaniem nieprawdziwych zeznan przez te laske. a tak poza tym - nie ma hali Nowa, jest "Nova"
Avatar
znudzony / 6 marca 2013 o 22:45
0
Szkoda że prokuratura ma kłopoty z myśleniem. Chłopa oczerniała a pewnie na internecie obiecywała mu wszystko co zechce. Przecież w pół godziny można na necie znaleźć laskę od "tych" spraw. A potem oskarża się niewinnych facetów
Avatar
Gość / 6 marca 2013 o 22:32
0
Zastanawiam się kiedy ludzki gatunek wyginie, bo skoro poznanie się i chęć zbliżenia kończy się w prokuraturze to niedługo strach będzie z kimś się umówić, spotkać i kochać. Albo to będzie paragraf, albo....
Avatar
xx / 6 marca 2013 o 22:05
0
[quote name='arek' timestamp='1362589267' post='741872']
jaki gwałt!? Wszystko odbyło się w małym samochodzie. Czy seks oralny jest gwałtem. Według mnie nie jest. Jerst to pewien rodzaj przemocy ale to nie gwałt. Formalnie powinni napisać: zmusił ją do "innej czynności seksualnej" Kobieta była bardzo lekkomyślna, mogło to się skończyć dla nie o wiele gorzej. Niech się cieszy że się skończyło tylko na lodach. Żyjemy w czasach gdy pełno jest różnego rodzaju zboczeńców i dewiatów. Kobieta która przy pierwszym spotkaniu wsiada z facetem starszym o kilkanaście lat i jedzie za miasto jest po prostu głupia.
[/quote]

Jak seks oralny nie jest gwałtem to życzę ci żeby tobie się to przytrafiło.
[quote name='arek' timestamp='1362589267' post='741872']
jaki gwałt!? Wszystko odbyło się w małym samochodzie. Czy seks oralny jest gwałtem. Według mnie nie jest. Jerst to pewien rodzaj przemocy ale to nie gwałt. Formalnie powinni napisać: zmusił ją do "innej czynności seksualnej" Kobieta była bardzo lekkomyślna, mogło to się skończyć dla nie o wiele gorzej. Niech się cieszy że się skończyło tylko na lodach. Żyjemy w czasach gdy pełno jest różnego rodzaju zboczeńców i dewiatów. Kobieta która przy p... rozwiń
Avatar
rubby / 6 marca 2013 o 19:59
0
sam sie zglosil.... troszke to daje do myslenia
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 0

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 0

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 62 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 0 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 8 1

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 1 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 3 4

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 2

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 36 16

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy ze szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie i z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 6 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 9

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 32 10

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!