Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

30 grudnia 2010 r.
15:53
Edytuj ten wpis

Jasnowidz z Człuchowa: Mam wrażenie, że będzie wojna

0 46 A A

Rozmowa z Krzysztofem Jackowskim, jasnowidzem z Człuchowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

• Jaki będzie 2011?

– Zły. Jeśli chodzi o trudności ekonomiczne, to kulminacyjny. Najgorszy dołek. W ubiegłym roku mówiłem, że w 2011 r. kryzys w Polsce dopiero się objawi. Czy w obliczu cen paliwa to jest duży kryzys? No to będzie jeszcze gorzej. Od początku roku zacznie się pikowanie w dół, co bardzo zemści się na Tusku, który przestanie kontrolować opinię publiczną. Ludzie dopiero się zorientują, że wszystko się wali, a media popierające Tuska, bo tak jest, w porę się z tego wycofają. Tusk straci dobrą twarz w telewizji i od tego czasu PO zacznie szybko topnieć.

• PO przegra parlamentarne wybory?

– W pełni nie przerżnie, ale będzie to spowodowane ogólnym skaleczeniem związanym z podziałem społeczeństwa na nazwiska Tusk–Kaczyński i wojną polsko–polską. Widzę te dwa nazwiska i znaczne osłabienie PO.

• A PSL?

– Zaskoczy wszystkich i w nowym parlamencie niemal zaniknie.

• Oj, to chyba niemożliwe, bo PSL ma swój stały i wierny elektorat.

– Tak będzie. PSL zaskoczy samo siebie.

• A SLD?

– Powinno w porę zmienić lidera, żeby to był facet z jajami. Taki, który umiałby je wyciągnąć z rozporka i pokazać ludziom. Nie ma miejsca na grzeczność, jak się PO z PiS bierze za łby. SLD traci na tym, że za mało trzyma ze starymi. Kojarzy mi się Oleksy: za mało ma posłuchu i to jest źle. Poza tym SLD ma dwóch liderów i oboje bez jaj. Grzeczni i inteligentni, a w polityce o to nie chodzi.

• Jak się będą miały PJN i Ruch Poparcia Janusza Palikota?

– Dwie hybrydy przed wyborami zaczną tracić głosy. Tak naprawdę nie skupią wokół siebie wielu wyborców. Nie będą miały programów i coś mi się wydaje, że partia Palikota to taktyka PO. Alternatywa dla zbuntowanych w PO. Ale nie wyszło, bo stodoła już się pali.

• To co, PO będzie jednak rządzić?

– Wyniki wyborów PO i PiS będą zbliżone i obie partie będą się targować z małymi ugrupowaniami o głosy. To te przystawki będą rozdawać karty. Ministerstwa będą obsadzone ludźmi, którzy się nie będą liczyć.

• A co na światowym podwórku?

– I tu pozwolę sobie na dygresje. Pięć lat temu powiedziałem, że Unia Europejska się rozpadnie. Nie było jeszcze kryzysu, wszystko było ładnie i pięknie. Mówiłem, że rozpadnie się na trzy część i teraz słyszę, że kanclerz Angela Merkel proponuje zamrożenie budżetu do 2020 roku i podzielenie UE na dwie strefy. To pierwsza próba dzielenia UE. Rozpad potrwa jeszcze 1,5 roku. W tym roku w UE będzie bunt. To się zacznie w pierwszej dekadzie przyszłego roku. Polska będzie w złym położeniu – rynny, z których ciekło złoto, są puste. Idzie niebezpieczny czas. W poprzednich wyborach społeczeństwo było podzielone na części. Teraz też, ale jest już wyjałowione.

• To może teraz jakieś dobre wieści?

– Wciąż mam wrażenie, że będzie wojna. Nie wybucha tylko dzięki Rosji. Tak czuję. A wojna to zyski i nie wiadomo, jak długo Rosja będzie pilnować spokoju.

• To może coś dobrego o pogodzie?

– Po ostrym akcencie przyjdzie jesienna pogoda. Zima będzie krótsza niż w zeszłym roku. I będzie powódź. Dwie powodzie, albo w dwóch rejonach.

• Coś nas wstrząśnie? Jakiś wypadek?

– Straszny wypadek ze znanymi aktorami albo znanym aktorem. Głośno będzie o tym.

• Co jeszcze?

– Jak pani zapytała, to mi się skojarzyła królowa Anglii. Albo przyjedzie do Polski, albo się z nią coś stanie. Widzę starą królową Anglii.

• Jakieś afery?

– Pikowanie gospodarki w dół doprowadzi do tego, że wyjdą afery. Będzie coś z umowami. Z podpisywaniem przez rząd umów. Coś z podatkami od dużych marketów i o tym, gdzie one idą.

• Jak z kredytami?

– Złotówka się mocno osłabi i kto nie przewalutuje kredytu we frankach, będzie żałował. Nie pomogą interwencje rządu. Nie radzę brać kredytów, chyba, że się jest idiotą. To będzie rok upominania się banków o swoje.

• Czyli żadnych dobrych wiadomości.

– Donald twierdzi, ze jesteśmy zieloną wyspą, bo na razie farby jest pod dostatkiem. Będzie demolka ekonomiczna w kraju.

Taki będzie 2011 rok! Przepowiednia jasnowidza z Człuchowa Krzysztofa Jackowskiego dla Polski i świata

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
niejasnowidz / 2 stycznia 2011 o 19:47
0
Możecie się śmiać ale ekonomicznie dostaniemy w d...tylko małolatom siedzącym na garnuszku u mamusi będzie to wisieć
Avatar
bolo / 1 stycznia 2011 o 11:22
0
Hahaha...p.Jackowski szukał kiedyś babci mojej znajomej.
Powiedziła, ze nie żyje i wskazał miejsce gdzie nalezy szukac ciała.

Ciało, owszem, znalazł Interpol, całe i zdrowe po 2-ch latach, w Pradze. Czeskiej.
Babcia nie wie jak się tam znalazła.
Avatar
Karolina / 1 stycznia 2011 o 11:05
0
tak to każdy pesymista powie, i to nie jest żadna przepowiednia
Avatar
Masochista / 1 stycznia 2011 o 09:50
0
Jasnowidz ku*** jego mać w d*** je***y, ma wrażenie... Naciągacz pier***ony...
Avatar
Gość / 31 grudnia 2010 o 23:23
0
to ja może podam coś bardziej "realnego"
ALERT
Roman Kafel: Uwaga! B. poważna sytuacja
Finansowy kryzys transatlantycki systemu miedzynarodowej lichwy City [of London] – Bank Rezerw Federalnych [USA] przekroczyl granice bezpieczenstwa. Cos dzieje sie bardzo powaznego i wymaga to natychmiastowej ingerencji przez kompetentne gremia rzadowe i pozarzadowe.

więcej tutaj http://grypa666.wordpress.com/
Avatar
kol / 31 grudnia 2010 o 21:34
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100101/MAGAZYN/650479078


tutaj podaje link do jego przepowiedni sprzed roku...nic sie nie sprawdzilo...
Avatar
Mario / 31 grudnia 2010 o 21:29
0
Cytat z gazety "Głos Pomorza z 04 sierpnia 2010, godz.16:30
"Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa miał wizję odnośnie zaginięcia 19-letniej Iwony Wieczorek.We wtorek wieczorem miałem wizję, że ona jest w pobliżu jakichś drewnianych bud czy szop - powiedział Gazecie.pl Krzysztof Jackowski - Jasnowidz z Człuchowa. - Obawiam się, że nie żyje. W pobliżu jest jakaś utwardzona droga, ale nie asfalt. Jest też las. Jasnowidz z rodziną dziewczyny przeszukiwał tereny parkowo-leśne między Jelitkowem a Brzeźnem (domniemany obszar zaginięcia Iwony)."
Ten Pan w opowiadaniu bajek i oszukiwaniu jest dokonały. Wczesniej obiecywał odszukać zaginioną Iwonę Wieczorek.
Żenujace postepowanie.
Cytat z gazety "Głos Pomorza z 04 sierpnia 2010, godz.16:30
"Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa miał wizję odnośnie zaginięcia 19-letniej Iwony Wieczorek.We wtorek wieczorem miałem wizję, że ona jest w pobliżu jakichś drewnianych bud czy szop - powiedział Gazecie.pl Krzysztof Jackowski - Jasnowidz z Człuchowa. - Obawiam się, że nie żyje. W pobliżu jest jakaś utwardzona droga, ale nie asfalt. Jest też las. Jasnowidz z rodziną dziewczyny przeszukiwał tereny parkowo-leśne między Jelitkowem a Brzeźnem (domniemany obszar z... rozwiń
Avatar
qwt53 / 31 grudnia 2010 o 19:35
0
po wypowiedzi tego menela teraz wiem kto wypisuje te wszystkie glupoty na forum
Avatar
rod / 31 grudnia 2010 o 19:30
0
Poczytajcie przepowiednie tego pajaca sprzed kilku-kilkunastu miesięcy- same brednie. Nic się nie sprawdziło. Wstyd takie rzeczy wrzucać do gazety...
Avatar
loko / 31 grudnia 2010 o 18:26
0
zabierzcie go z ta morda prorok zasrany do roboty niech sie wezmie juz ferdek kiepski lepiej jasno widzi
Avatar
niejasnowidz / 2 stycznia 2011 o 19:47
0
Możecie się śmiać ale ekonomicznie dostaniemy w d...tylko małolatom siedzącym na garnuszku u mamusi będzie to wisieć
Avatar
bolo / 1 stycznia 2011 o 11:22
0
Hahaha...p.Jackowski szukał kiedyś babci mojej znajomej.
Powiedziła, ze nie żyje i wskazał miejsce gdzie nalezy szukac ciała.

Ciało, owszem, znalazł Interpol, całe i zdrowe po 2-ch latach, w Pradze. Czeskiej.
Babcia nie wie jak się tam znalazła.
Avatar
Karolina / 1 stycznia 2011 o 11:05
0
tak to każdy pesymista powie, i to nie jest żadna przepowiednia
Avatar
Masochista / 1 stycznia 2011 o 09:50
0
Jasnowidz ku*** jego mać w d*** je***y, ma wrażenie... Naciągacz pier***ony...
Avatar
Gość / 31 grudnia 2010 o 23:23
0
to ja może podam coś bardziej "realnego"
ALERT
Roman Kafel: Uwaga! B. poważna sytuacja
Finansowy kryzys transatlantycki systemu miedzynarodowej lichwy City [of London] – Bank Rezerw Federalnych [USA] przekroczyl granice bezpieczenstwa. Cos dzieje sie bardzo powaznego i wymaga to natychmiastowej ingerencji przez kompetentne gremia rzadowe i pozarzadowe.

więcej tutaj http://grypa666.wordpress.com/
Avatar
kol / 31 grudnia 2010 o 21:34
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100101/MAGAZYN/650479078


tutaj podaje link do jego przepowiedni sprzed roku...nic sie nie sprawdzilo...
Avatar
Mario / 31 grudnia 2010 o 21:29
0
Cytat z gazety "Głos Pomorza z 04 sierpnia 2010, godz.16:30
"Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa miał wizję odnośnie zaginięcia 19-letniej Iwony Wieczorek.We wtorek wieczorem miałem wizję, że ona jest w pobliżu jakichś drewnianych bud czy szop - powiedział Gazecie.pl Krzysztof Jackowski - Jasnowidz z Człuchowa. - Obawiam się, że nie żyje. W pobliżu jest jakaś utwardzona droga, ale nie asfalt. Jest też las. Jasnowidz z rodziną dziewczyny przeszukiwał tereny parkowo-leśne między Jelitkowem a Brzeźnem (domniemany obszar zaginięcia Iwony)."
Ten Pan w opowiadaniu bajek i oszukiwaniu jest dokonały. Wczesniej obiecywał odszukać zaginioną Iwonę Wieczorek.
Żenujace postepowanie.
Cytat z gazety "Głos Pomorza z 04 sierpnia 2010, godz.16:30
"Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa miał wizję odnośnie zaginięcia 19-letniej Iwony Wieczorek.We wtorek wieczorem miałem wizję, że ona jest w pobliżu jakichś drewnianych bud czy szop - powiedział Gazecie.pl Krzysztof Jackowski - Jasnowidz z Człuchowa. - Obawiam się, że nie żyje. W pobliżu jest jakaś utwardzona droga, ale nie asfalt. Jest też las. Jasnowidz z rodziną dziewczyny przeszukiwał tereny parkowo-leśne między Jelitkowem a Brzeźnem (domniemany obszar z... rozwiń
Avatar
qwt53 / 31 grudnia 2010 o 19:35
0
po wypowiedzi tego menela teraz wiem kto wypisuje te wszystkie glupoty na forum
Avatar
rod / 31 grudnia 2010 o 19:30
0
Poczytajcie przepowiednie tego pajaca sprzed kilku-kilkunastu miesięcy- same brednie. Nic się nie sprawdziło. Wstyd takie rzeczy wrzucać do gazety...
Avatar
loko / 31 grudnia 2010 o 18:26
0
zabierzcie go z ta morda prorok zasrany do roboty niech sie wezmie juz ferdek kiepski lepiej jasno widzi
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 11

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 13 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 29 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!