Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

24 listopada 2015 r.
14:00

18-latek: Pobili mnie policjanci. Policja: Był agresywny, sam uderzył się w głowę

0 220 A A
Robert G. twierdzi, że został pobity przez policję w trakcie zatrzymania. Rzecznik puławskiej komendy zaprzecza
Robert G. twierdzi, że został pobity przez policję w trakcie zatrzymania. Rzecznik puławskiej komendy zaprzecza

Nastolatek z Puław ma liczne obrażenia ciała i podejrzenie wstrząśnienia mózgu. Twierdzi, że został dotkliwie pobity przez policjantów. Według funkcjonariuszy chłopak był w stosunku do nich agresywny, a w głowę uderzył się sam.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W minioną sobotę w pobliżu delikatesów przy ul. Sienkiewicza grupa nastolatków piła alkohol, głośno się zachowując i używając wulgarnego słownictwa. Na miejsce przyjechał policyjny patrol. Funkcjonariusze zatrzymali 18-letniego Roberta G., skuli go i zawieźli na komendę. Chłopak trafił do aresztu, a następnie do szpitala, po czym ponownie za kratki.

Do domu wyszedł następnego dnia, po tym jak podpisał oświadczenie, że przyznaje się do znieważenia policjantów i naruszenia ich nietykalności. W poniedziałek na jego ciele widać było świeże ślady pobicia.

Kto go tak urządził? On sam twierdzi, że zrobili to policjanci. – Wzięli mnie za fraki i powalili na ziemię. Powykręcali mi ręce i zaczęli mnie bić. Jeden z nich psiknął gazem, drugi uderzył w genitalia. Powiedzieli, że „mam przej…ne” jak mnie wezmą na komendę. Gdy tam trafiliśmy, chciałem zadzwonić do matki, ale powiedzieli, że nie mogę. Potem w akcie zatrzymania napisali, że nie chciałem z nikim kontaktu. Najgorsze było to, jak mi wciskali palce w szyję, wtedy już prawie odjeżdżałem – opowiada Robert.

Pobity mówi, że gdy wrócił do domu, nie mógł nic jeść ani pić i ciągle wymiotował. Następnego dnia trafił na izbę przyjęć. Jak utrzymuje, prawdopodobnie ma wstrząśnienie mózgu. Poza tym oraz licznymi stłuczeniami i siniakami nic mu nie jest. Sam przyznaje, że został pobity w umiejętny sposób.

Zupełnie inną wersję wydarzeń przedstawia kom. Marcin Koper, oficer prasowy policji w Puławach. – Ten mężczyzna nie zastosował się do poleceń policjantów, nie podawał danych, znieważał i naruszał ich nietykalność. Z uwagi na to założono mu kajdanki i przewieziono do jednostki policji. Przez cały czas interwencji zachowywał się wulgarnie, był agresywny, kopał w radiowóz. W areszcie uderzał głową w ścianę i pluł na policjantów – relacjonuje komisarz, zapewniając, że zatrzymanemu założono kaftan bezpieczeństwa i kask ochronny. Wszystko po to, by ten nie zrobił sobie krzywdy.

Komisarz zaznaczył, że chłopak nie chciał podać się badaniu na zawartość alkoholu, a w sprawie znieważania policjantów zostanie skierowane zawiadomienie do prokuratury.

W wersję policji nie wierzy znajoma matki chłopca, która próbuje mu pomóc. Chce dopilnować, by zrobiono mu obdukcję. Zamierza zawiadomić o tej sprawie prokuraturę. Jest przekonana, że policja przekroczyła swoje uprawnienia.

– Zamiast bronić prawa, oni je łamią. Skatowali go, bo nie chciał podpisać, że przyznaje się do znieważania funkcjonariuszy. Gdy był już tak pobity, że chciał stamtąd wyjść, podpisał. To jest zmuszanie do składania fałszywych zeznań. To jest przestępstwo – mówi kobieta, która nie chce wystąpić pod nazwiskiem.

Jednym z dowodów w tej sprawie może być nagranie ze sklepowego monitoringu. Cały teren przed delikatesami znajduje się w oku kamery.

Czytaj więcej o:

Komentarze 220

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 20:31
+1

PATOLE Z SIENKIEWICZA,ŻULE DEBILE I PEDAŁY Z MURKA.STOJAKI Z KLATEK SCHODOWYCH.KAŻDEGO Z WAS POLICJA OSOBNO POWINNA ZABIERAĆ I ZPUSZCZAĆ Wpier***!LUDZIE BY MIELI SOKÓJ.KAŻDY PRACUJĄCY CZŁOWIEK Z TEGO OSIEDLA MARZY O CHWILI GDY WAS NIE BĘDZIE!                   DOCIERA DO WAS SZMATŁAWCE?

Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 16:12
+1
dobrze baranowi zrobili
Avatar
Gość / 24 listopada 2015 o 15:09
+1

To i co bohaterze? Koniec cwaniakowania?

Do tego skarżypyta...

Dobrze ci tak, gnoju

Avatar
Gość / 24 listopada 2015 o 15:07
+1
Typowy dres, zero honoru.
Avatar
Gość / 24 listopada 2015 o 15:06
+1

Jeżeli sam się uderzał, to tak trudno było im nagrać to telefonem żeby mieć dowód? Raczej to oni spuścili mu wp***dol. Nieważne czy zasłużył czy nie, miejsca w policji dla takich ludzi nie ma. Mam nadzieję, że zostaną skazani i wydaleni ze służby.

Już od razu ich wywalą na wniosek jakiegoś cwaniaka.

Avatar
Gość / 24 listopada 2015 o 15:03
+1
Dobrze zrobili wpier....powinien dostac tak porzadnie a matka jakby byla madra to powinna mu w domu poprawic
Avatar
Gość / 24 listopada 2015 o 15:01
+1

co za wsiok - najpierw hwdp, dresy i inne gówno a potem na skargę ? haha to cała prawda o dresach wlasnie.. lamusy bez zasad.

Avatar
Gość / 24 listopada 2015 o 14:54
+1
BIEDACTWO!:) A ciekawe jaka wersje wydarze kolegom przedstawi?
Avatar
Gość / 24 listopada 2015 o 14:48
+1
Drogi dzienniku wschodni nie róbcie z siebie faktu i wyborczej i nie broncie ludzi tego pokroju. Nawet na zdjęciu widać ze to dres. My normalni ludzie chcemy policji która nie będzie się cykac z takimi ludźmi. ZOMO wróć!
Avatar
Gość / 24 listopada 2015 o 14:44
+1

fifa rafa dostał i bardzo dobrze!

 mamusia nienauczyła szacunku to mamy efekty jakie mamy

Avatar
obywatel1 / 6 marca 2016 o 10:30
0
Zwykly leszczyk jednostrzalowiec, chcial sobie nacwaniakowac a teraz maze sie sierotka i trzyma kiecy mamusi. Takich to zjada sie na rozgtzewke na interwencjach (:
Avatar
qqqqqqqqqq / 9 grudnia 2015 o 08:53
-1

za niewinność nie dostał a jak mama nie nauczyła szacunku dla władzy bo synka bezstresowo wychowała to mamy efekty

takich pseudopatoli z milicji nikt szanowal nie bedzie to smiecie bez szkoly

Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 10:34
0
w ostatnią niedzielę temp. 4 stopnie. Znów stały, właściwie to codziennie stoją młodociane menele pod sklepem. Widok żenujący. Normalni ludzie tego dnia spędzali niedzielę z rodzinami, a ci stali, skuleni i chlali pod sklepem. Częściej zapraszamy patrole policji tam, gdyż utworzyli sobie swój legalny pijacki folwark.
Avatar
Gość / 30 listopada 2015 o 07:54
0

To jest właśnie Polska policja:]]] brawo rodzic tylko co z tego jak z nimi i tak nie wygrasz;]

Jaki rodzic?Już dawno nie interesują się nim!Nawlukł koło murka całą torbę różnych alkoholi.Raczyli się w kilku.Potem pod sklep się przenieśli i darli mordy.Ciągle zbiórka pod tym sklepem.Właściciel nie reaguje.Podobno boi się że mu szyby powybijają!Ten pobity gnój nadal łazi i opowiada jak to "kozaczył"na komendzie!Wygina się przy tym jak ku*** co mu się szczać zachciało!Patologiczna rodzinka!Element 100%.

Jaki rodzic?Już dawno nie interesują się nim!Nawlukł koło murka całą torbę różnych alkoholi.Raczyli się w kilku.Potem pod sklep się przenieśli i darli mordy.Ciągle zbiórka pod tym sklepem.Właściciel nie reaguje.Podobno boi się że mu szyby powybijają!Ten pobity gnój nadal łazi i opowiada jak to "kozaczył"na komendzie!Wygina się przy tym jak ku*** co mu się szczać zachciało!Patologiczna rodzinka!Element 100%.

rozwiń
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 20:31
+1

PATOLE Z SIENKIEWICZA,ŻULE DEBILE I PEDAŁY Z MURKA.STOJAKI Z KLATEK SCHODOWYCH.KAŻDEGO Z WAS POLICJA OSOBNO POWINNA ZABIERAĆ I ZPUSZCZAĆ Wpier***!LUDZIE BY MIELI SOKÓJ.KAŻDY PRACUJĄCY CZŁOWIEK Z TEGO OSIEDLA MARZY O CHWILI GDY WAS NIE BĘDZIE!                   DOCIERA DO WAS SZMATŁAWCE?

Avatar
Widział pedała Roberta gru / 29 listopada 2015 o 20:10
0
Podobno pedał Robert grudzie... robił laske gościowi w lasku koło kabanosa podobno za piwo i fajkę. Dobry jest.
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 18:11
0

Zrób sobie baranka nieuku

Wystarczy już Was na tym świecie...

Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 16:22
0
Zrób sobie baranka nieuku
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 16:12
+1
dobrze baranowi zrobili
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 15:07
0

oooooooooo makarena, ludzie typu "o dres sie poplakal" a co ma zrobic skoro dostal wpier*ol na komisariacie? patologia to jest w tych debilach bez szkoły co nadal wierzą w niewinność funkcjonariuszy, gdyby byli niewinni, nie mieliby problemu z założeniem kamerek na mundury (a tu wojny o to juz byly, ze niby narusza ich prywatnosc, JAKA PRYWATNOSC, policjant TO OSOBA PUBLICZNA), a dwa, chłopak sam na żebrach sobie pałką/pasem na pewno nie najebał, a nawet jesli byl agresywny, to nikt, tym bardziej policjant nie ma prawa zaczac go kopac czy bog wie co jeszcze, ziomek dasz rade, nie boj sie skladac zeznan, to sa zwykle smieci, ktorzy 1vs1 to typowa zyciowa pi***, ale cwaniaczki w kilku jak jednego kopią, do tych co pisza "dobrze ci tak" bla bla bla, za jakiś czas wy albo wasza rodzina dostanie pewnie wpier*** od policji, wiec patusy zamknac mordy bo nadajecie sie jedynie do komory z gazem


Czy to z tobą uprawiał sex Robert za sklepem??

Czy to z tobą uprawiał sex Robert za sklepem?? rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 220

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejny sukces ucznia III LO w Puławach. Pojedzie na ogólnopolską olimpiadę historyczną

Kolejny sukces ucznia III LO w Puławach. Pojedzie na ogólnopolską olimpiadę historyczną 0 0

Przed rokiem wygrał wojewódzki konkurs wiedzy historycznej o Monte Cassino, a niedawno przebił to osiągnięcie - awansował do centralnego etapu ogólnopolskiej olimpiady. Tym samym już zapisał się w historii swojej szkoły. Dominik Osiak będzie jedynym puławianinem w tej stawce.

Opole Lubelskie: Brawurowa jazda zakończona dachowaniem samochodu
galeria

Opole Lubelskie: Brawurowa jazda zakończona dachowaniem samochodu 4 4

Do wypadku doszło w czwartek w miejscowości Piotrawin (gm. Łaziska). Volvo, którym kierował 33-latek wypadło z drogi i dachowało. Kierowca został przewieziony do szpitala

"Odmuzyczmy się od sesji" - inicjatywa dla studentów
1 lutego 2020, 16:00

"Odmuzyczmy się od sesji" - inicjatywa dla studentów 0 0

Akademia Lokalnego Animatora i Fundacja Sempre a Frente zapraszają studentów lubelskich uczelni do udziału w inicjatywie "Odmuzyczmy się od sesji", muzycznym wydarzeniu, które zostanie zorganizowane w sobotę, 1 lutego o godz. 16 w siedzibie "Cytadeli Syriusza" (ul. Lwowska 12).

Masakra w niemieckim Rot am See. 26-latek zastrzelił sześciu członków swojej rodziny
film

Masakra w niemieckim Rot am See. 26-latek zastrzelił sześciu członków swojej rodziny 0 0

Rot am See, Niemcy. Sześć osób należących do jednej rodziny zostało zastrzelonych w Rot am See w Niemczech. Sprawcą jest 26-letni mężczyzna, który był spokrewniony z ofiarami.

Biała Podlaska: Jesteś niepełnosprawny i masz problem? Zgłoś to u pełnomocnika w urzędzie

Biała Podlaska: Jesteś niepełnosprawny i masz problem? Zgłoś to u pełnomocnika w urzędzie 6 1

Osoby niepełnosprawne mają swojego przedstawiciela w Urzędzie Miasta. Prezydent powołał na to stanowisko Pawła Iwaniuka, który jest dobrze znany mieszkańcom, bo od wielu lat udziela się społecznie.

Włodawa. Mieszkańcy nie muszą płacić za posiadanie psa

Włodawa. Mieszkańcy nie muszą płacić za posiadanie psa 0 4

1 stycznia weszła w życie uchwała Rady Miejskiej znosząca podatek od czworonogów. Jeszcze w listopadzie ubiegłego roku na wniosek burmistrza miasta radni przyjęli uchwałę w sprawie zniesienia opłaty z tytułu posiadania psów.

Spektakl "Więzi rodzinne" w Chatce Żaka
31 stycznia 2020, 19:00

Spektakl "Więzi rodzinne" w Chatce Żaka 0 0

Studencki Teatr Medialny Bohema UMCS zaprasza 31 stycznia o godz. 19 do Chatki Żaka (ul. Radziszewskiego 16) na pokaz premierowy autorskiego spektaklu "Więzi rodzinne".

To już koniec skupów makulatury? "Cena skupu jest tak niska, że nawet za darmo nie opłaca mi się przyjąć"
Magazyn

To już koniec skupów makulatury? "Cena skupu jest tak niska, że nawet za darmo nie opłaca mi się przyjąć" 10 13

To już koniec skupowania makulatury. Tektury nikt nie chcę przyjmować, gazety i papier jeszcze w niektórych miejscach możemy oddać za darmo. - Nie dajemy rady finansowo. Ponadto zmiany, które obowiązują od nowego roku nie pomagają - mówi Dawid Jasiński, właściciel skupu przy ulicy Mickiewicza w Lublinie

IMGW otrzega: Uwaga na opady marznącego deszczu

IMGW otrzega: Uwaga na opady marznącego deszczu 23 0

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał nowe ostrzeżenie dla województwa lubelskiego. W naszym regionie mogą występować opady marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź. W szczególności większą uwagę na drogach powinni zachować kierowcy.

Poćwiartował ciało partnerki i wrzucił do rzeki. Podejrzany: "Chyba zwariowałem"
film

Poćwiartował ciało partnerki i wrzucił do rzeki. Podejrzany: "Chyba zwariowałem" 15 4

68-letni Tadeusz M. rozczłonkował ciało swojej partnerki. Cześć ciała ukrył w szopie, a część wyrzucił do rzeki. Prokuratura postawiła mu zarzut zabójstwa, ale oskarżony przekonuje, że kobieta zmarła, a on pozbył się ciała, licząc na jej rentę.

Koncert z utworami Franciszka Lessla w DDK Węglin
30 stycznia 2020, 18:00

Koncert z utworami Franciszka Lessla w DDK Węglin 0 0

W ramach cyklu "Zawsze Klasyka" w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) 30 stycznia o godz. 18 odbędzie się koncert - "Franciszek Lessel w 240. rocznicę urodzin".

Każdy człowiek ma prawo przebywać w lesie. "Nie jest to miejsce, które należy wyłącznie do myśliwych."
Magazyn

Każdy człowiek ma prawo przebywać w lesie. "Nie jest to miejsce, które należy wyłącznie do myśliwych." 30 31

Rozmowa z Olga Kisielewicz, koordynatorką Lubelskiego Ruchu Antyłowieckiego

Pomnik Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej wciąż czeka na decyzje komitetu i miasta

Pomnik Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej wciąż czeka na decyzje komitetu i miasta 2 8

Sprawa pomnika Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej wciąż w zawieszeniu. Społeczny komitet jego budowy czeka na odpowiedź od magistratu, a magistrat od przewodniczącego komitetu. A pomnik jest już przecież gotowy.

Trzeba regulować populację zwierzyny w dzikim stanie. "Leśnikom zależy, by populację zwierzyny zmniejszyć"
Magazyn

Trzeba regulować populację zwierzyny w dzikim stanie. "Leśnikom zależy, by populację zwierzyny zmniejszyć" 93 16

Rozmowa z Andrzejem Tomasiakiem, członkiem Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie

Nie będzie lekcji o zmianach klimatycznych. Minister edukacji nie widzi takiej potrzeby

Nie będzie lekcji o zmianach klimatycznych. Minister edukacji nie widzi takiej potrzeby 9 11

Rzecznik Praw Obywatelskich chciał żeby do szkół zawitały lekcje o zmianach klimatycznych i sposobach przeciwdziałania ich skutkom. Minister edukacji takiej potrzeby jednak nie widzi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!