Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

24 listopada 2015 r.
14:00

18-latek: Pobili mnie policjanci. Policja: Był agresywny, sam uderzył się w głowę

0 220 A A
Robert G. twierdzi, że został pobity przez policję w trakcie zatrzymania. Rzecznik puławskiej komendy zaprzecza
Robert G. twierdzi, że został pobity przez policję w trakcie zatrzymania. Rzecznik puławskiej komendy zaprzecza

Nastolatek z Puław ma liczne obrażenia ciała i podejrzenie wstrząśnienia mózgu. Twierdzi, że został dotkliwie pobity przez policjantów. Według funkcjonariuszy chłopak był w stosunku do nich agresywny, a w głowę uderzył się sam.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W minioną sobotę w pobliżu delikatesów przy ul. Sienkiewicza grupa nastolatków piła alkohol, głośno się zachowując i używając wulgarnego słownictwa. Na miejsce przyjechał policyjny patrol. Funkcjonariusze zatrzymali 18-letniego Roberta G., skuli go i zawieźli na komendę. Chłopak trafił do aresztu, a następnie do szpitala, po czym ponownie za kratki.

Do domu wyszedł następnego dnia, po tym jak podpisał oświadczenie, że przyznaje się do znieważenia policjantów i naruszenia ich nietykalności. W poniedziałek na jego ciele widać było świeże ślady pobicia.

Kto go tak urządził? On sam twierdzi, że zrobili to policjanci. – Wzięli mnie za fraki i powalili na ziemię. Powykręcali mi ręce i zaczęli mnie bić. Jeden z nich psiknął gazem, drugi uderzył w genitalia. Powiedzieli, że „mam przej…ne” jak mnie wezmą na komendę. Gdy tam trafiliśmy, chciałem zadzwonić do matki, ale powiedzieli, że nie mogę. Potem w akcie zatrzymania napisali, że nie chciałem z nikim kontaktu. Najgorsze było to, jak mi wciskali palce w szyję, wtedy już prawie odjeżdżałem – opowiada Robert.

Pobity mówi, że gdy wrócił do domu, nie mógł nic jeść ani pić i ciągle wymiotował. Następnego dnia trafił na izbę przyjęć. Jak utrzymuje, prawdopodobnie ma wstrząśnienie mózgu. Poza tym oraz licznymi stłuczeniami i siniakami nic mu nie jest. Sam przyznaje, że został pobity w umiejętny sposób.

Zupełnie inną wersję wydarzeń przedstawia kom. Marcin Koper, oficer prasowy policji w Puławach. – Ten mężczyzna nie zastosował się do poleceń policjantów, nie podawał danych, znieważał i naruszał ich nietykalność. Z uwagi na to założono mu kajdanki i przewieziono do jednostki policji. Przez cały czas interwencji zachowywał się wulgarnie, był agresywny, kopał w radiowóz. W areszcie uderzał głową w ścianę i pluł na policjantów – relacjonuje komisarz, zapewniając, że zatrzymanemu założono kaftan bezpieczeństwa i kask ochronny. Wszystko po to, by ten nie zrobił sobie krzywdy.

Komisarz zaznaczył, że chłopak nie chciał podać się badaniu na zawartość alkoholu, a w sprawie znieważania policjantów zostanie skierowane zawiadomienie do prokuratury.

W wersję policji nie wierzy znajoma matki chłopca, która próbuje mu pomóc. Chce dopilnować, by zrobiono mu obdukcję. Zamierza zawiadomić o tej sprawie prokuraturę. Jest przekonana, że policja przekroczyła swoje uprawnienia.

– Zamiast bronić prawa, oni je łamią. Skatowali go, bo nie chciał podpisać, że przyznaje się do znieważania funkcjonariuszy. Gdy był już tak pobity, że chciał stamtąd wyjść, podpisał. To jest zmuszanie do składania fałszywych zeznań. To jest przestępstwo – mówi kobieta, która nie chce wystąpić pod nazwiskiem.

Jednym z dowodów w tej sprawie może być nagranie ze sklepowego monitoringu. Cały teren przed delikatesami znajduje się w oku kamery.

Czytaj więcej o:

Komentarze 220

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obywatel1 / 6 marca 2016 o 10:30
0
Zwykly leszczyk jednostrzalowiec, chcial sobie nacwaniakowac a teraz maze sie sierotka i trzyma kiecy mamusi. Takich to zjada sie na rozgtzewke na interwencjach (:
Avatar
qqqqqqqqqq / 9 grudnia 2015 o 08:53
0

za niewinność nie dostał a jak mama nie nauczyła szacunku dla władzy bo synka bezstresowo wychowała to mamy efekty

takich pseudopatoli z milicji nikt szanowal nie bedzie to smiecie bez szkoly

Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 10:34
0
w ostatnią niedzielę temp. 4 stopnie. Znów stały, właściwie to codziennie stoją młodociane menele pod sklepem. Widok żenujący. Normalni ludzie tego dnia spędzali niedzielę z rodzinami, a ci stali, skuleni i chlali pod sklepem. Częściej zapraszamy patrole policji tam, gdyż utworzyli sobie swój legalny pijacki folwark.
Avatar
Gość / 30 listopada 2015 o 07:54
0

To jest właśnie Polska policja:]]] brawo rodzic tylko co z tego jak z nimi i tak nie wygrasz;]

Jaki rodzic?Już dawno nie interesują się nim!Nawlukł koło murka całą torbę różnych alkoholi.Raczyli się w kilku.Potem pod sklep się przenieśli i darli mordy.Ciągle zbiórka pod tym sklepem.Właściciel nie reaguje.Podobno boi się że mu szyby powybijają!Ten pobity gnój nadal łazi i opowiada jak to "kozaczył"na komendzie!Wygina się przy tym jak ku*** co mu się szczać zachciało!Patologiczna rodzinka!Element 100%.

Jaki rodzic?Już dawno nie interesują się nim!Nawlukł koło murka całą torbę różnych alkoholi.Raczyli się w kilku.Potem pod sklep się przenieśli i darli mordy.Ciągle zbiórka pod tym sklepem.Właściciel nie reaguje.Podobno boi się że mu szyby powybijają!Ten pobity gnój nadal łazi i opowiada jak to "kozaczył"na komendzie!Wygina się przy tym jak ku*** co mu się szczać zachciało!Patologiczna rodzinka!Element 100%.

rozwiń
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 20:31
0

PATOLE Z SIENKIEWICZA,ŻULE DEBILE I PEDAŁY Z MURKA.STOJAKI Z KLATEK SCHODOWYCH.KAŻDEGO Z WAS POLICJA OSOBNO POWINNA ZABIERAĆ I ZPUSZCZAĆ Wpier***!LUDZIE BY MIELI SOKÓJ.KAŻDY PRACUJĄCY CZŁOWIEK Z TEGO OSIEDLA MARZY O CHWILI GDY WAS NIE BĘDZIE!                   DOCIERA DO WAS SZMATŁAWCE?

Avatar
Widział pedała Roberta gru / 29 listopada 2015 o 20:10
0
Podobno pedał Robert grudzie... robił laske gościowi w lasku koło kabanosa podobno za piwo i fajkę. Dobry jest.
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 18:11
0

Zrób sobie baranka nieuku

Wystarczy już Was na tym świecie...

Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 16:22
0
Zrób sobie baranka nieuku
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 16:12
0
dobrze baranowi zrobili
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 15:07
0

oooooooooo makarena, ludzie typu "o dres sie poplakal" a co ma zrobic skoro dostal wpier*ol na komisariacie? patologia to jest w tych debilach bez szkoły co nadal wierzą w niewinność funkcjonariuszy, gdyby byli niewinni, nie mieliby problemu z założeniem kamerek na mundury (a tu wojny o to juz byly, ze niby narusza ich prywatnosc, JAKA PRYWATNOSC, policjant TO OSOBA PUBLICZNA), a dwa, chłopak sam na żebrach sobie pałką/pasem na pewno nie najebał, a nawet jesli byl agresywny, to nikt, tym bardziej policjant nie ma prawa zaczac go kopac czy bog wie co jeszcze, ziomek dasz rade, nie boj sie skladac zeznan, to sa zwykle smieci, ktorzy 1vs1 to typowa zyciowa pi***, ale cwaniaczki w kilku jak jednego kopią, do tych co pisza "dobrze ci tak" bla bla bla, za jakiś czas wy albo wasza rodzina dostanie pewnie wpier*** od policji, wiec patusy zamknac mordy bo nadajecie sie jedynie do komory z gazem


Czy to z tobą uprawiał sex Robert za sklepem??

Czy to z tobą uprawiał sex Robert za sklepem?? rozwiń
Avatar
obywatel1 / 6 marca 2016 o 10:30
0
Zwykly leszczyk jednostrzalowiec, chcial sobie nacwaniakowac a teraz maze sie sierotka i trzyma kiecy mamusi. Takich to zjada sie na rozgtzewke na interwencjach (:
Avatar
qqqqqqqqqq / 9 grudnia 2015 o 08:53
0

za niewinność nie dostał a jak mama nie nauczyła szacunku dla władzy bo synka bezstresowo wychowała to mamy efekty

takich pseudopatoli z milicji nikt szanowal nie bedzie to smiecie bez szkoly

Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 10:34
0
w ostatnią niedzielę temp. 4 stopnie. Znów stały, właściwie to codziennie stoją młodociane menele pod sklepem. Widok żenujący. Normalni ludzie tego dnia spędzali niedzielę z rodzinami, a ci stali, skuleni i chlali pod sklepem. Częściej zapraszamy patrole policji tam, gdyż utworzyli sobie swój legalny pijacki folwark.
Avatar
Gość / 30 listopada 2015 o 07:54
0

To jest właśnie Polska policja:]]] brawo rodzic tylko co z tego jak z nimi i tak nie wygrasz;]

Jaki rodzic?Już dawno nie interesują się nim!Nawlukł koło murka całą torbę różnych alkoholi.Raczyli się w kilku.Potem pod sklep się przenieśli i darli mordy.Ciągle zbiórka pod tym sklepem.Właściciel nie reaguje.Podobno boi się że mu szyby powybijają!Ten pobity gnój nadal łazi i opowiada jak to "kozaczył"na komendzie!Wygina się przy tym jak ku*** co mu się szczać zachciało!Patologiczna rodzinka!Element 100%.

Jaki rodzic?Już dawno nie interesują się nim!Nawlukł koło murka całą torbę różnych alkoholi.Raczyli się w kilku.Potem pod sklep się przenieśli i darli mordy.Ciągle zbiórka pod tym sklepem.Właściciel nie reaguje.Podobno boi się że mu szyby powybijają!Ten pobity gnój nadal łazi i opowiada jak to "kozaczył"na komendzie!Wygina się przy tym jak ku*** co mu się szczać zachciało!Patologiczna rodzinka!Element 100%.

rozwiń
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 20:31
0

PATOLE Z SIENKIEWICZA,ŻULE DEBILE I PEDAŁY Z MURKA.STOJAKI Z KLATEK SCHODOWYCH.KAŻDEGO Z WAS POLICJA OSOBNO POWINNA ZABIERAĆ I ZPUSZCZAĆ Wpier***!LUDZIE BY MIELI SOKÓJ.KAŻDY PRACUJĄCY CZŁOWIEK Z TEGO OSIEDLA MARZY O CHWILI GDY WAS NIE BĘDZIE!                   DOCIERA DO WAS SZMATŁAWCE?

Avatar
Widział pedała Roberta gru / 29 listopada 2015 o 20:10
0
Podobno pedał Robert grudzie... robił laske gościowi w lasku koło kabanosa podobno za piwo i fajkę. Dobry jest.
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 18:11
0

Zrób sobie baranka nieuku

Wystarczy już Was na tym świecie...

Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 16:22
0
Zrób sobie baranka nieuku
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 16:12
0
dobrze baranowi zrobili
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 15:07
0

oooooooooo makarena, ludzie typu "o dres sie poplakal" a co ma zrobic skoro dostal wpier*ol na komisariacie? patologia to jest w tych debilach bez szkoły co nadal wierzą w niewinność funkcjonariuszy, gdyby byli niewinni, nie mieliby problemu z założeniem kamerek na mundury (a tu wojny o to juz byly, ze niby narusza ich prywatnosc, JAKA PRYWATNOSC, policjant TO OSOBA PUBLICZNA), a dwa, chłopak sam na żebrach sobie pałką/pasem na pewno nie najebał, a nawet jesli byl agresywny, to nikt, tym bardziej policjant nie ma prawa zaczac go kopac czy bog wie co jeszcze, ziomek dasz rade, nie boj sie skladac zeznan, to sa zwykle smieci, ktorzy 1vs1 to typowa zyciowa pi***, ale cwaniaczki w kilku jak jednego kopią, do tych co pisza "dobrze ci tak" bla bla bla, za jakiś czas wy albo wasza rodzina dostanie pewnie wpier*** od policji, wiec patusy zamknac mordy bo nadajecie sie jedynie do komory z gazem


Czy to z tobą uprawiał sex Robert za sklepem??

Czy to z tobą uprawiał sex Robert za sklepem?? rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 220

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 0 0

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 0 0

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 0

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 0

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu 0 0

Miasto remontuje przedszkole. Firma, które realizuje to zadanie zatrudnia więźniów. Prace remontowe w pomieszczeniach przeznaczonych dla maluchów są kolejnym przykładem resocjalizacji osadzonych w miejscowym zakładzie karnym przy współpracy z ratuszem.

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 1

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 4

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 140 58

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!