Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

15 czerwca 2010 r.
12:55
Edytuj ten wpis

Asystent posła PO pozostanie szefem młodzieżowej rady Puław

0 22 A A

Odwołanie Roberta Sosika z funkcji przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta w Puławach nie powiodło się. Zabrakło 3 głosów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kłopoty Roberta Sosika zaczęły się gdy pełniąc funkcję przewodniczącego młodzieżowej rady miasta w Puławach, zadeklarował chęć wstąpienia do Platformy Obywatelskiej. I choć jego wniosek nie został jednak zaakceptowany , to tegoroczny maturzysta został asystentem posła Włodzimierza Karpińskiego. To zostało uznane przez dużą grupę młodzieżowych radnych za nadużywanie stanowiska do politycznej promocji.

Zbulwersowana młodzież postanowiła odwołać Sosika. Ich stanowisko poparł przewodniczący "dorosłej" Rady Miasta Puławy Zbigniew Śliwiński, pod którego auspicjami działa MRM. – Wielokrotnie mówiliśmy, że MRM ma być apolityczna – komentuje Śliwiński.
Sosik nie pozostawał dłużny. Na specjalnej konferencji prasowej skrytykował „ingerowanie” w MRM doświadczonego samorządowca

Do próby sił doszło w poniedziałek. Mimo licznej opozycji asystent posła Karpińskiego nadal kierować będzie pracami młodzieżowej rady. Do jego odwołania zabrakło trzech głosów. – Wynik nie jest dla mnie zaskoczeniem, bo od początku miałem silną opozycję w radzie – mówił Robert Sosik, który poszedł jednak na ustępstwa.

Prezydium Młodzieżowej Rady Miasta Puławy zasugerowało mu bowiem usunięcie ze strony internetowej emblematów i haseł Platformy Obywatelskiej. Nastoletni kandydat na polityka uczynił to niezwłocznie. – Uznałem, że koledzy mają rację i powinienem tak postąpić. Jako przewodniczący MRM nie mogę publicznie okazywać swoich sympatii – tłumaczy Sosik.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość0978 / 24 czerwca 2010 o 14:22
0
Śliwiński jest z WS (Wspólnota Samorządowa) teoretycznie koalicjant PO, ale ostatnio się do PiSu przytula
Avatar
Gość / 23 czerwca 2010 o 16:49
0
Dziwne. Przecież Śliwiński też z PO. Tylko przy kosciele sie trzyma, bo moherowy elektorat by go nie poparł.
Avatar
! / 17 czerwca 2010 o 10:50
0
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać





Kto go wybrał? Radni. A teraz im nagle nie pasuje. To trzeba było myśleć na początku, wybrać kretyna, który byłby zupełnie bierny, nic sobą nie reprezentował, i był tylko dodatkiem do Radnych. Przewodniczący się nie podoba, a Radni to co? Zdziałali coś? Zrobili? Podjęli jakiekolwiek działania? Czy z ich strony wyszła jakaś inicjatywa? Niestety nie. Jak się nie ma pomysłów i chęci do działania, to się nie pcha tam, gdzie trzeba takie cechy posiadać.

Kolega "chwali się", że zna Przewodniczącego, a nie wie nawet gdzie do szkoły chodził? Nie trzeba tego nawet komentować. Żenada.

I co w związku z tym, że jak się wyraziłeś "ojciec go pod blokiem napieprzał"? Ciebie nie miał kto, to wyrosło, co wyrosło.....





Kto go wybrał? Radni. A teraz im nagle nie pasuje. To trzeba było myśleć na początku, wybrać kretyna, który byłby zupełnie bierny, nic sobą nie reprezentował, i był tylko dodatkiem do Radnych. Przewodniczący się nie podoba, a Radni to co? Zdziałali coś? Zrobili? Podjęli jakiekolwiek działania? Czy z ich strony wyszła jakaś inicjatywa? Niestety nie. Jak się nie ma pomysłów i chęci do działania, to się nie pcha tam, gdzie trzeba takie cechy posiadać.

Kolega "chwali się", ż... rozwiń
Avatar
Anna / 16 czerwca 2010 o 20:35
0
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać


Masz nieuku może coś przeciwko jego ojcu? Z twojej wypowiedzi od razu można poznać co sobą reprezentujesz. A moim zdaniem facet kawał dobrej roboty odwalił skoro syn zdał maturę, odznacza się dobry sercem i chęcią niesienie bezinteresownej pomocy potrzebującym. A że ma jakieś poglądy polityczne? Każdemu wolno. Przynajmniej próbuje coś robić zamiast całymi dniami siedzieć jak pelargonia na ławce pod blokiem i patrzeć kto po osiedlu chodzi.


Masz nieuku może coś przeciwko jego ojcu? Z twojej wypowiedzi od razu można poznać co sobą reprezentujesz. A moim zdaniem facet kawał dobrej roboty odwalił skoro syn zdał maturę, odznacza się dobry sercem i chęcią niesienie bezinteresownej pomocy potrzebującym. A że ma jakieś poglądy polityczne? Każdemu wolno. Przynajmniej próbuje coś robić zamiast całymi dniami siedzieć jak pelargonia na ławce pod blokiem i patrzeć kto po osiedlu chodzi. rozwiń
Avatar
tez mam swoją strone he he / 16 czerwca 2010 o 20:29
0
~Anonim~ napisał:
WIDZIELIŚCIE TĄ STRONĘ [url="http://######www.robertsosik.pl/"]######www.robertsosik.pl/[/url] nawet ten kto robił tą stronę zjebał wklejone zdjęcie jego

a co baranku tobie nie ma kto strony zrobić? w dzisiejszych czasach każdy może sobie stronkę założyć i nikomu nie musi zazdrościć
Avatar
Młody radny / 16 czerwca 2010 o 19:51
0
Usunięcie Sosika z funkcji przewodniczącego nie jest pomysłem p. Śliwińskiego, wyniknął on z inicjatywy kilku radnych, komisji rewizyjnej oraz częsci prezydium. Pan Ślwiński nie ma z tym nic wspólnego.
Avatar
Seba / 16 czerwca 2010 o 17:22
0
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać


Kolego...
Jak mieszkasz w pobliżu to podejdź.
Chętnie z Tobą porozmawiam i naprostuje Cię na właściwy tor.
Przestaniesz bzdury wypisywać.


Kolego...
Jak mieszkasz w pobliżu to podejdź.
Chętnie z Tobą porozmawiam i naprostuje Cię na właściwy tor.
Przestaniesz bzdury wypisywać. rozwiń
Avatar
~ggg~ / 16 czerwca 2010 o 13:50
0
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać


Z tego co piszesz wynika, że dobrze znasz pana Sosika, a piszesz, że jest z czarta.. z tego co ja wiem, on jest z zespołu szkół technicznych i tam jakieś akcje charytatywne organizował. A ciebie ojciec nie "napieprzał" jak byłeś małolatem? Zastanów się o czym piszesz, bo to poniżej poziomu krytyki.


Z tego co piszesz wynika, że dobrze znasz pana Sosika, a piszesz, że jest z czarta.. z tego co ja wiem, on jest z zespołu szkół technicznych i tam jakieś akcje charytatywne organizował. A ciebie ojciec nie "napieprzał" jak byłeś małolatem? Zastanów się o czym piszesz, bo to poniżej poziomu krytyki. rozwiń
Avatar
Gość / 16 czerwca 2010 o 13:30
0
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać


On ukończył ZST (Chemik). Ci z Czartorycha są właśnie przeciwko niemu.


On ukończył ZST (Chemik). Ci z Czartorycha są właśnie przeciwko niemu. rozwiń
Avatar
Gall / 16 czerwca 2010 o 13:29
0
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać
Po Czartorychu mlodzież jakiś poziom reprezentuje sobą czego nie można powiedzieć o innych puławskich szkołach.
Po Czartorychu mlodzież jakiś poziom reprezentuje sobą czego nie można powiedzieć o innych puławskich szkołach. rozwiń
Avatar
Gość0978 / 24 czerwca 2010 o 14:22
0
Śliwiński jest z WS (Wspólnota Samorządowa) teoretycznie koalicjant PO, ale ostatnio się do PiSu przytula
Avatar
Gość / 23 czerwca 2010 o 16:49
0
Dziwne. Przecież Śliwiński też z PO. Tylko przy kosciele sie trzyma, bo moherowy elektorat by go nie poparł.
Avatar
! / 17 czerwca 2010 o 10:50
0
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać





Kto go wybrał? Radni. A teraz im nagle nie pasuje. To trzeba było myśleć na początku, wybrać kretyna, który byłby zupełnie bierny, nic sobą nie reprezentował, i był tylko dodatkiem do Radnych. Przewodniczący się nie podoba, a Radni to co? Zdziałali coś? Zrobili? Podjęli jakiekolwiek działania? Czy z ich strony wyszła jakaś inicjatywa? Niestety nie. Jak się nie ma pomysłów i chęci do działania, to się nie pcha tam, gdzie trzeba takie cechy posiadać.

Kolega "chwali się", że zna Przewodniczącego, a nie wie nawet gdzie do szkoły chodził? Nie trzeba tego nawet komentować. Żenada.

I co w związku z tym, że jak się wyraziłeś "ojciec go pod blokiem napieprzał"? Ciebie nie miał kto, to wyrosło, co wyrosło.....





Kto go wybrał? Radni. A teraz im nagle nie pasuje. To trzeba było myśleć na początku, wybrać kretyna, który byłby zupełnie bierny, nic sobą nie reprezentował, i był tylko dodatkiem do Radnych. Przewodniczący się nie podoba, a Radni to co? Zdziałali coś? Zrobili? Podjęli jakiekolwiek działania? Czy z ich strony wyszła jakaś inicjatywa? Niestety nie. Jak się nie ma pomysłów i chęci do działania, to się nie pcha tam, gdzie trzeba takie cechy posiadać.

Kolega "chwali się", ż... rozwiń
Avatar
Anna / 16 czerwca 2010 o 20:35
0
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać


Masz nieuku może coś przeciwko jego ojcu? Z twojej wypowiedzi od razu można poznać co sobą reprezentujesz. A moim zdaniem facet kawał dobrej roboty odwalił skoro syn zdał maturę, odznacza się dobry sercem i chęcią niesienie bezinteresownej pomocy potrzebującym. A że ma jakieś poglądy polityczne? Każdemu wolno. Przynajmniej próbuje coś robić zamiast całymi dniami siedzieć jak pelargonia na ławce pod blokiem i patrzeć kto po osiedlu chodzi.


Masz nieuku może coś przeciwko jego ojcu? Z twojej wypowiedzi od razu można poznać co sobą reprezentujesz. A moim zdaniem facet kawał dobrej roboty odwalił skoro syn zdał maturę, odznacza się dobry sercem i chęcią niesienie bezinteresownej pomocy potrzebującym. A że ma jakieś poglądy polityczne? Każdemu wolno. Przynajmniej próbuje coś robić zamiast całymi dniami siedzieć jak pelargonia na ławce pod blokiem i patrzeć kto po osiedlu chodzi. rozwiń
Avatar
tez mam swoją strone he he / 16 czerwca 2010 o 20:29
0
~Anonim~ napisał:
WIDZIELIŚCIE TĄ STRONĘ [url="http://######www.robertsosik.pl/"]######www.robertsosik.pl/[/url] nawet ten kto robił tą stronę zjebał wklejone zdjęcie jego

a co baranku tobie nie ma kto strony zrobić? w dzisiejszych czasach każdy może sobie stronkę założyć i nikomu nie musi zazdrościć
Avatar
Młody radny / 16 czerwca 2010 o 19:51
0
Usunięcie Sosika z funkcji przewodniczącego nie jest pomysłem p. Śliwińskiego, wyniknął on z inicjatywy kilku radnych, komisji rewizyjnej oraz częsci prezydium. Pan Ślwiński nie ma z tym nic wspólnego.
Avatar
Seba / 16 czerwca 2010 o 17:22
0
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać


Kolego...
Jak mieszkasz w pobliżu to podejdź.
Chętnie z Tobą porozmawiam i naprostuje Cię na właściwy tor.
Przestaniesz bzdury wypisywać.


Kolego...
Jak mieszkasz w pobliżu to podejdź.
Chętnie z Tobą porozmawiam i naprostuje Cię na właściwy tor.
Przestaniesz bzdury wypisywać. rozwiń
Avatar
~ggg~ / 16 czerwca 2010 o 13:50
0
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać


Z tego co piszesz wynika, że dobrze znasz pana Sosika, a piszesz, że jest z czarta.. z tego co ja wiem, on jest z zespołu szkół technicznych i tam jakieś akcje charytatywne organizował. A ciebie ojciec nie "napieprzał" jak byłeś małolatem? Zastanów się o czym piszesz, bo to poniżej poziomu krytyki.


Z tego co piszesz wynika, że dobrze znasz pana Sosika, a piszesz, że jest z czarta.. z tego co ja wiem, on jest z zespołu szkół technicznych i tam jakieś akcje charytatywne organizował. A ciebie ojciec nie "napieprzał" jak byłeś małolatem? Zastanów się o czym piszesz, bo to poniżej poziomu krytyki. rozwiń
Avatar
Gość / 16 czerwca 2010 o 13:30
0
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać


On ukończył ZST (Chemik). Ci z Czartorycha są właśnie przeciwko niemu.


On ukończył ZST (Chemik). Ci z Czartorycha są właśnie przeciwko niemu. rozwiń
Avatar
Gall / 16 czerwca 2010 o 13:29
0
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać
Po Czartorychu mlodzież jakiś poziom reprezentuje sobą czego nie można powiedzieć o innych puławskich szkołach.
Po Czartorychu mlodzież jakiś poziom reprezentuje sobą czego nie można powiedzieć o innych puławskich szkołach. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 6

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 12 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 418 35

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 15 8

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 5

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 1

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi 4 2

Zgodnie z nowym prawem radni obniżyli wynagrodzenie wójta Końskowoli. Stanisław Gołębiowski od lipca będzie otrzymywał niecałe 10,2 tys. złotych, zamiast dotychczasowych 12,1 tys. złotych miesięcznie. To efekt nowych przepisów z ustawy o samorządach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!