Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

9 kwietnia 2010 r.
17:06
Edytuj ten wpis

Mariusz Majkutewicz kandydatem PO na prezydenta Puław?

Autor: Zdjęcie autora rp
0 20 A A

Taką informacją podał dzisiaj poseł Janusz Palikot. Szef puławskiej PO jest zdziwiony.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mariusz Majkutewicz jest dyrektorem Departamentu Innowacji i Gospodarki w rządzonym przez PO i PSL Urzędzie Marszałkowskim.

- Porozumieliśmy się z Markiem Flasińskim (członek zarządu województwa), że kandydatem będzie pan Majkutewicz, członek naszej partii - mówił Palikot.

Palikot twierdzi, że poseł Włodzimierz Karpiński - jego konkurent w walce o przewodniczenie lubelskiej PO - dogadał się z obecnym prezydentem Januszem Groblem.

- Myślicie, że w Puławach gdzie tak popularna jest PO prezydent jest członkiem naszej partii? Nie, tam rządzi związany z lewicą Grobel, który był zresztą komisarzem w stanie wojennym - stwierdził Palikot.

W rzeczywistości Grobel pracował przez całe lata 80-te w Urzędzie Miejskim Puławy. Był zastępcą naczelnika miasta oraz wiceprezydentem. Należał również do PZPR.

- Nie wiem jaką kompetencje mają Palikot i Flasiński żeby wybierać kandydata na prezydenta - mówi Karpiński szef puławskiej PO. Tłumaczy, że kandydata wybiera rada powiatu.

Karpiński dodał, że Grobel wygrał wybory cztery lata temu m. in. dlatego, że Flasiński nie zdecydował się na start.

Majkutewicz nie odebrał dziś naszego telefonu.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
WIKTOR / 11 marca 2011 o 07:28
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH

W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz.

Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów.

Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH

W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszow... rozwiń
Avatar
zibi / 14 kwietnia 2010 o 23:34
0
Teraz nie ma się co kłócić, Puławianie to nie jakieś półgłówki tylko fajni ludzie, mam też nadzieję, że odpowiedzialni. Pójdą w dużej liczbie do wyborów i pokażą na co ich stać! Czego sobie i Państwu życzę. Nie dajmy się zwariować. Pozdrawiam wszystkich korespondentów (internautów).
Avatar
~wyborca~ / 14 kwietnia 2010 o 16:11
0
Wystawienie takiego zakompleksionego ćwierćinteligenta pozwala domniemywać że:
- sytuacja kadrowa w PO jest fatalna,
albo
- nikt poważnie nie liczy na zwycięstwo kandydata PO.
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2010 o 22:36
0
~gość~ napisał:
'pulawiaku"BRODU na al.Partyzantów nie ma .Jest asfalt ,nowe chodniki i ścieżka rowerowa.Ulica obsadzona drzewami i nie przesadzaj z tym BRUDEM.W innych miastach jest gorzej a wiem coś o tym bo dużo podróżuję.Radzę zaopatrzyć się w słownik ortograficzny.

NIE PRZESADZAJ-- JAKA ŚCIEŻKA-- TE DRZEWA SĄ STARSZE JAK TY- a słownik posiadam - ALE JAK KTOŚ NIE UMIE CZYTAĆ MIĘDZY WIERSZAMI TO JEGO SPRAWA - A JA NAD NIM UBOLEWAM...bo podróże kształcą ale nie ciebie.

NIE PRZESADZAJ-- JAKA ŚCIEŻKA-- TE DRZEWA SĄ STARSZE JAK TY- a słownik posiadam - ALE JAK KTOŚ NIE UMIE CZYTAĆ MIĘDZY WIERSZAMI TO JEGO SPRAWA - A JA NAD NIM UBOLEWAM...bo podróże kształcą ale nie ciebie. rozwiń
Avatar
~gość~ / 13 kwietnia 2010 o 15:53
0
~pulawiak~ napisał:
A może będzie lepszy od tego prezydenta który modernizuje Puławy tam gdzie mieszka (włostowice) A dzisiaj rozwieszone flagi na al. PARTYZANTÓW KTÓRA POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA (chodniki - oświetlenie - ławeczki - i BRÓD..) i czym się tu chwalić......TĄ GŁÓWNĄ ALEJĄ...- - WSTYD...
'pulawiaku"BRODU na al.Partyzantów nie ma .Jest asfalt ,nowe chodniki i ścieżka rowerowa.Ulica obsadzona drzewami i nie przesadzaj z tym BRUDEM.W innych miastach jest gorzej a wiem coś o tym bo dużo podróżuję.Radzę zaopatrzyć się w słownik ortograficzny.
'pulawiaku"BRODU na al.Partyzantów nie ma .Jest asfalt ,nowe chodniki i ścieżka rowerowa.Ulica obsadzona drzewami i nie przesadzaj z tym BRUDEM.W innych miastach jest gorzej a wiem coś o tym bo dużo podróżuję.Radzę zaopatrzyć się w słownik ortograficzny. rozwiń
Avatar
dod / 13 kwietnia 2010 o 08:09
0
człowiek napisał:
Zapewniam Pana, że zarówno Pan Palikot jak i Pan Majkutewicz są osobami o wielkim sercu i nie naprawialiby świata gdyby nie mieli "posprzątanego własnego podwórka". To smutne, że takie osoby polskie społeczeństwo skazuje na banicję.

Panie Januszu, Panie Mariuszu - mimo wszystko nie traćcie wiary w ludzi potrzebujemy Was.

Może i potrzebujemy, tyle, że nie w Puławach !
rozwiń
Avatar
młot na lodziarzy / 12 kwietnia 2010 o 22:36
0
Coś pan Janusz ostatnio nie mlaska jęzorem.......wyczeka i mlaśnie - do usłyszenia.
Avatar
człowiek / 12 kwietnia 2010 o 19:00
0
Zapewniam Pana, że zarówno Pan Palikot jak i Pan Majkutewicz są osobami o wielkim sercu i nie naprawialiby świata gdyby nie mieli "posprzątanego własnego podwórka". To smutne, że takie osoby polskie społeczeństwo skazuje na banicję.

Panie Januszu, Panie Mariuszu - mimo wszystko nie traćcie wiary w ludzi potrzebujemy Was.
Avatar
pszemo / 12 kwietnia 2010 o 17:48
0
Naprawę Świata zaczynamy od Siebie, Panie Palikot.
Avatar
człowiek / 12 kwietnia 2010 o 16:28
0
Trudno nie dać się sprowokować aby nie odpowiedzieć policzkiem tym którzy atakując niewinnego człowieka dają tu upust swoim prywatnym frustracjom; nie potrafię zrozumieć dlaczego zamiast wyrazów uznania i wsparcia dla tak pozytywnefgo człowieka wylewa mu się na głowę pomyje... Zamiast karać człowieka za jego pogodę ducha ściągając go brutalnie do poziomu polskiego piekiełka może lepiej spróbować zawalczyć o własne szczęście... Tak się łatwo wówczas żyje... a co najważniejsze - zamiast ranić innych daje im się pozytywną energię...
Avatar
WIKTOR / 11 marca 2011 o 07:28
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH

W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz.

Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów.

Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH

W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszow... rozwiń
Avatar
zibi / 14 kwietnia 2010 o 23:34
0
Teraz nie ma się co kłócić, Puławianie to nie jakieś półgłówki tylko fajni ludzie, mam też nadzieję, że odpowiedzialni. Pójdą w dużej liczbie do wyborów i pokażą na co ich stać! Czego sobie i Państwu życzę. Nie dajmy się zwariować. Pozdrawiam wszystkich korespondentów (internautów).
Avatar
~wyborca~ / 14 kwietnia 2010 o 16:11
0
Wystawienie takiego zakompleksionego ćwierćinteligenta pozwala domniemywać że:
- sytuacja kadrowa w PO jest fatalna,
albo
- nikt poważnie nie liczy na zwycięstwo kandydata PO.
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2010 o 22:36
0
~gość~ napisał:
'pulawiaku"BRODU na al.Partyzantów nie ma .Jest asfalt ,nowe chodniki i ścieżka rowerowa.Ulica obsadzona drzewami i nie przesadzaj z tym BRUDEM.W innych miastach jest gorzej a wiem coś o tym bo dużo podróżuję.Radzę zaopatrzyć się w słownik ortograficzny.

NIE PRZESADZAJ-- JAKA ŚCIEŻKA-- TE DRZEWA SĄ STARSZE JAK TY- a słownik posiadam - ALE JAK KTOŚ NIE UMIE CZYTAĆ MIĘDZY WIERSZAMI TO JEGO SPRAWA - A JA NAD NIM UBOLEWAM...bo podróże kształcą ale nie ciebie.

NIE PRZESADZAJ-- JAKA ŚCIEŻKA-- TE DRZEWA SĄ STARSZE JAK TY- a słownik posiadam - ALE JAK KTOŚ NIE UMIE CZYTAĆ MIĘDZY WIERSZAMI TO JEGO SPRAWA - A JA NAD NIM UBOLEWAM...bo podróże kształcą ale nie ciebie. rozwiń
Avatar
~gość~ / 13 kwietnia 2010 o 15:53
0
~pulawiak~ napisał:
A może będzie lepszy od tego prezydenta który modernizuje Puławy tam gdzie mieszka (włostowice) A dzisiaj rozwieszone flagi na al. PARTYZANTÓW KTÓRA POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA (chodniki - oświetlenie - ławeczki - i BRÓD..) i czym się tu chwalić......TĄ GŁÓWNĄ ALEJĄ...- - WSTYD...
'pulawiaku"BRODU na al.Partyzantów nie ma .Jest asfalt ,nowe chodniki i ścieżka rowerowa.Ulica obsadzona drzewami i nie przesadzaj z tym BRUDEM.W innych miastach jest gorzej a wiem coś o tym bo dużo podróżuję.Radzę zaopatrzyć się w słownik ortograficzny.
'pulawiaku"BRODU na al.Partyzantów nie ma .Jest asfalt ,nowe chodniki i ścieżka rowerowa.Ulica obsadzona drzewami i nie przesadzaj z tym BRUDEM.W innych miastach jest gorzej a wiem coś o tym bo dużo podróżuję.Radzę zaopatrzyć się w słownik ortograficzny. rozwiń
Avatar
dod / 13 kwietnia 2010 o 08:09
0
człowiek napisał:
Zapewniam Pana, że zarówno Pan Palikot jak i Pan Majkutewicz są osobami o wielkim sercu i nie naprawialiby świata gdyby nie mieli "posprzątanego własnego podwórka". To smutne, że takie osoby polskie społeczeństwo skazuje na banicję.

Panie Januszu, Panie Mariuszu - mimo wszystko nie traćcie wiary w ludzi potrzebujemy Was.

Może i potrzebujemy, tyle, że nie w Puławach !
rozwiń
Avatar
młot na lodziarzy / 12 kwietnia 2010 o 22:36
0
Coś pan Janusz ostatnio nie mlaska jęzorem.......wyczeka i mlaśnie - do usłyszenia.
Avatar
człowiek / 12 kwietnia 2010 o 19:00
0
Zapewniam Pana, że zarówno Pan Palikot jak i Pan Majkutewicz są osobami o wielkim sercu i nie naprawialiby świata gdyby nie mieli "posprzątanego własnego podwórka". To smutne, że takie osoby polskie społeczeństwo skazuje na banicję.

Panie Januszu, Panie Mariuszu - mimo wszystko nie traćcie wiary w ludzi potrzebujemy Was.
Avatar
pszemo / 12 kwietnia 2010 o 17:48
0
Naprawę Świata zaczynamy od Siebie, Panie Palikot.
Avatar
człowiek / 12 kwietnia 2010 o 16:28
0
Trudno nie dać się sprowokować aby nie odpowiedzieć policzkiem tym którzy atakując niewinnego człowieka dają tu upust swoim prywatnym frustracjom; nie potrafię zrozumieć dlaczego zamiast wyrazów uznania i wsparcia dla tak pozytywnefgo człowieka wylewa mu się na głowę pomyje... Zamiast karać człowieka za jego pogodę ducha ściągając go brutalnie do poziomu polskiego piekiełka może lepiej spróbować zawalczyć o własne szczęście... Tak się łatwo wówczas żyje... a co najważniejsze - zamiast ranić innych daje im się pozytywną energię...