Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

19 stycznia 2010 r.
14:43
Edytuj ten wpis

Mieszkańcy Puław zdecydują, czy chcą przebudowy Błoni

0 16 A A

Jest już gotowa ostateczna koncepcja przebudowy puławskich Błoni. Nie ma w niej boiska, ale jest za to miejsce na wodę, nowy układ alejek i zieleń. Teraz urzędnicy czekają na opinie, czy mieszkańcy chcą takiej przebudowy tego terenu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Mnie te pomysły się podobają – mówi pan Janusz z pobliskiego osiedla Niwa. – Warto coś tu zmienić, bo w tej chwili to miejsce wydaje się trochę zapomniane.

Ale nie wszyscy mają takie zdanie. Do Biura Zieleni Miejskiej trafiła petycja z podpisami ok. 300 osób, które uważają że zmiany na Błoniach nie powinny być za bardzo rewolucyjne. Najwięcej kontrowersji budzi zapis o możliwości usytuowania kawiarni lub toalety. Zdaniem protestujących, Błonia powinny pozostać w niezmienionej formie – jako łąka i otwarty wybieg dla psów. Proponują jedynie zwiększenie ilości ławek i koszy na śmieci.

– Szanujemy inicjatywy wszystkich mieszkańców, ale chcąc mieć pełny obraz co do celowości zagospodarowania błoni zamieszczamy pełną koncepcję projektową dla tego terenu – mówi Izabela Giedrojć, kierownik Biura Zieleni Miejskiej w Puławach.

Ostateczna koncepcja przygotowana po wstępnych konsultacjach zakłada stworzenie kilku głównych elementów terenu położonego pomiędzy ulicami Słowackiego, Lubelskiej i Kaniowczyków.

Jednym z nich jest ślimakowaty nasyp, który może stanowić taras widokowy na cały teren Błoni. Drugi element to obiekty, które mogłyby powstać za salonem samochodowym przy ul. Lubelskiej – szeroka promenada, a równolegle do niej wodotryski i fontanny z efektami świetlnymi.

Po przeciwnej stronie wodotrysków znajdzie się duża polana na imprezy masowe. Koncepcja zakłada też toalety i wybieg dla psów. W okolicach ul. Kaniowczyków planowany jest park linowego z urządzeniami dla różnych grup wiekowych. Nieopodal będzie plac zabaw oraz stolikami do gier.

Znajdzie się też miejsce na parking dla 60 samochodów i elementy istniejące już w tej chwili, czyli tor ćwiczeń dla strażaków oraz lądowisko dla helikopterów.

Urzędnicy czekają teraz na opinie mieszkańców, które można składać za pomocą ankiety, która znajdzie się na stronie internetowej Urzędu Miasta. Tam też znajduje się sonda na temat Błoni.

Całość koncepcji bez budynków ma kosztować ok. 3–4 milionów złotych. Jeśli koncepcja przypadnie do gustu mieszkańcom, Biuro Zieleni Miejskiej zleci jeszcze w tym roku przygotowanie projektu.

Więcej wizualizacji koncepcji przebudowy Błoni na MM Puławy

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~milena~ / 16 lutego 2010 o 23:29
0
jalu napisał:
Jestem za przebudowa, projekt też jest ok. Będzie przyjemny obiekt.



Ja nie jestem za miało byc boisko a nie bedzie wiec gdzie chłopaki beda grali ?????????
Avatar
jalu / 16 lutego 2010 o 23:23
0
Jestem za przebudowa, projekt też jest ok. Będzie przyjemny obiekt.
Avatar
zuza / 14 lutego 2010 o 00:54
0
3-4 miliony! A pózniej utrzymanie.Czy to nie za duże koszty?Teraz nie stać miasta na sprzątanie.Kosze na śmieci są oprózniane bardzo rzadko.Może poczekajmy,aż wyjaśni się sprawa z prywatyzacją ZA.
Avatar
czytelnik / 28 stycznia 2010 o 16:25
0
antyurzędnik napisał:
Pieska gówienko w oczy kłuje
tych co już dawno zapomnieli
gdy za stodołę srać chodzili
dzisiaj udając wierchy elit.
Zaś wynalazek Edisona
koszu na śmiecie chć umieścić.
Wmawiając wszystkim, że oszczędność,
nowe jaśniej będzie świecić.
Dlaczego za tym zgodnym chórem
śpiewają pod absurdunutą
o tym jak bardzo nan smakują
tony nawozów w ziemię wkłute?
Dlaczego płaczą nad swym losem
dwutlenkiem węgla zagrożonym?
Przecież to oni, oni sami
chcą ciągle więcej
bez pardonu...
dobre
dobre rozwiń
Avatar
antyurzędnik / 28 stycznia 2010 o 14:08
0
Pieska gówienko w oczy kłuje
tych co już dawno zapomnieli
gdy za stodołę srać chodzili
dzisiaj udając wierchy elit.
Zaś wynalazek Edisona
koszu na śmiecie chć umieścić.
Wmawiając wszystkim, że oszczędność,
nowe jaśniej będzie świecić.
Dlaczego za tym zgodnym chórem
śpiewają pod absurdunutą
o tym jak bardzo nan smakują
tony nawozów w ziemię wkłute?
Dlaczego płaczą nad swym losem
dwutlenkiem węgla zagrożonym?
Przecież to oni, oni sami
chcą ciągle więcej
bez pardonu...
Pieska gówienko w oczy kłuje
tych co już dawno zapomnieli
gdy za stodołę srać chodzili
dzisiaj udając wierchy elit.
Zaś wynalazek Edisona
koszu na śmiecie chć umieścić.
Wmawiając wszystkim, że oszczędność,
nowe jaśniej będzie świecić.
Dlaczego za tym zgodnym chórem
śpiewają pod absurdunutą
o tym jak bardzo nan smakują
tony nawozów w ziemię wkłute?
Dlaczego płaczą nad swym losem
dwutlenkiem węgla zagrożonym?
Przecież to oni, oni sami
chcą ciągle więcej... rozwiń
Avatar
Gordon / 20 stycznia 2010 o 18:04
0
Przeciez jest napisane jak byk ze dla psow jest przewidziane miejsce !
I bardzo dobry jest to pomysl niech robia , a nie to co teraz , syf i menelstwo
Zgadzam sie w wypowiedzią ze jak snieg stopnieje to sie smietnisko pojawi........
Avatar
~gość~ / 20 stycznia 2010 o 13:59
0
kokos napisał:
Bo łąka, Bo otwarty wybieg dla psów?.... całe miasto to otwarty wybieg dla psów.

LUDZIE, ZOBACZCIE CO SIĘ DZIEJE NA SKRAJU CHODNIKÓW NA MIEŚCIE PÓKI JEST ŚNIEG (WIDAĆ) --- Co 2 METRY OBSZCZANE PRZEZ PSY. RZYGAĆ SIĘ CHCE! WSZĘDZIE ŻÓŁTE PSIE SZCZUCHY DOBRZE WIDOCZNE NA ŚNIEGU. POWINNI SIĘ ZA TO ZABRAĆ...!!!.
Pampersy trzeba im zafundować.Przecież pies też ma potrzeby fizjologiczne.To właściciel jak z nim idzie to ma mu zabronić sikania.Przestańcie pisać bzdety.Przypilnujcie tabuny piwoszy z butelkami i puszkami,które rozrzucają po ulicach,torebki po chipsach.Śnieg stopnieje i wynawozi trawniki a śmiecie niestety pozostaną do uprzątnięcia.
Pampersy trzeba im zafundować.Przecież pies też ma potrzeby fizjologiczne.To właściciel jak z nim idzie to ma mu zabronić sikania.Przestańcie pisać bzdety.Przypilnujcie tabuny piwoszy z butelkami i puszkami,które rozrzucają po ulicach,torebki po chipsach.Śnieg stopnieje i wynawozi trawniki a śmiecie niestety pozostaną do uprzątnięcia. rozwiń
Avatar
~gość~ / 20 stycznia 2010 o 13:52
0
Szkoda nakładu wielkich pieniędzy ,bo z mentalnością polskiego społeczeństwa nie da się nic zrobić.Przykładem może być deptak na odcinku od ul.Olszewskiego do Leśnej.Brudno było przez całe lato szczególnie obok przychodni na Słodowskiej.W pobliskich zaroślach okoliczni menele zrobili sobie szalet.Smród dolatujący w gorące dni nie nalażeł do przyjemności zwłaszcza,że obok znajdują się ławki na których okoliczni mieszkańcy relaksują się.Brak dbałości o wspólne mienie.Wyrywanie przymocowanych ławek .Kupa śmieci butelek ,puszek niesprzątana przez całe lato.Błędem jest zatrudnianie do sprzątania firm z zewnątrz.Ogólnie miasto staje się coraz brudniejsze a było jednym z ładniejszych i czystszych na Lubelszczyźnie.
Szkoda nakładu wielkich pieniędzy ,bo z mentalnością polskiego społeczeństwa nie da się nic zrobić.Przykładem może być deptak na odcinku od ul.Olszewskiego do Leśnej.Brudno było przez całe lato szczególnie obok przychodni na Słodowskiej.W pobliskich zaroślach okoliczni menele zrobili sobie szalet.Smród dolatujący w gorące dni nie nalażeł do przyjemności zwłaszcza,że obok znajdują się ławki na których okoliczni mieszkańcy relaksują się.Brak dbałości o wspólne mienie.Wyrywanie przymocowanych ławek .Kupa śmieci butelek ,puszek niesprzątana prze... rozwiń
Avatar
~gość~ / 20 stycznia 2010 o 13:42
0
~mała~ napisał:
Całkowicie popieram projekt przebudowy błoni. Należy w końcu ucywilizować ten teren i zaprowadzić tam pożądek. Trzeba zlikwidować szalet, który zorganizowali sobie właściciele psów!!!
Psy też muszą gdzieś pobiegać.Porządek zrób ze swoją pisownią.
Avatar
agregator / 20 stycznia 2010 o 06:33
0
Wiecie co się dzieje z tzw. miejskimi toaletami? Po jakimś czasie robi się tam jeden wielki SYF. Pomysł toalety jest więc trochę poroniony, bo bez CIĄGŁEGO monitoringu i sprzątania - taki właśnie SYF się tam zrobi. To moim zdaniem dotyczy całych błoni - muszą być monitorowane i sprzątane, bo w przeciwnym razie staną się brudne i połamane przez wandali - którzy jak wiemy są...
Avatar
~milena~ / 16 lutego 2010 o 23:29
0
jalu napisał:
Jestem za przebudowa, projekt też jest ok. Będzie przyjemny obiekt.



Ja nie jestem za miało byc boisko a nie bedzie wiec gdzie chłopaki beda grali ?????????
Avatar
jalu / 16 lutego 2010 o 23:23
0
Jestem za przebudowa, projekt też jest ok. Będzie przyjemny obiekt.
Avatar
zuza / 14 lutego 2010 o 00:54
0
3-4 miliony! A pózniej utrzymanie.Czy to nie za duże koszty?Teraz nie stać miasta na sprzątanie.Kosze na śmieci są oprózniane bardzo rzadko.Może poczekajmy,aż wyjaśni się sprawa z prywatyzacją ZA.
Avatar
czytelnik / 28 stycznia 2010 o 16:25
0
antyurzędnik napisał:
Pieska gówienko w oczy kłuje
tych co już dawno zapomnieli
gdy za stodołę srać chodzili
dzisiaj udając wierchy elit.
Zaś wynalazek Edisona
koszu na śmiecie chć umieścić.
Wmawiając wszystkim, że oszczędność,
nowe jaśniej będzie świecić.
Dlaczego za tym zgodnym chórem
śpiewają pod absurdunutą
o tym jak bardzo nan smakują
tony nawozów w ziemię wkłute?
Dlaczego płaczą nad swym losem
dwutlenkiem węgla zagrożonym?
Przecież to oni, oni sami
chcą ciągle więcej
bez pardonu...
dobre
dobre rozwiń
Avatar
antyurzędnik / 28 stycznia 2010 o 14:08
0
Pieska gówienko w oczy kłuje
tych co już dawno zapomnieli
gdy za stodołę srać chodzili
dzisiaj udając wierchy elit.
Zaś wynalazek Edisona
koszu na śmiecie chć umieścić.
Wmawiając wszystkim, że oszczędność,
nowe jaśniej będzie świecić.
Dlaczego za tym zgodnym chórem
śpiewają pod absurdunutą
o tym jak bardzo nan smakują
tony nawozów w ziemię wkłute?
Dlaczego płaczą nad swym losem
dwutlenkiem węgla zagrożonym?
Przecież to oni, oni sami
chcą ciągle więcej
bez pardonu...
Pieska gówienko w oczy kłuje
tych co już dawno zapomnieli
gdy za stodołę srać chodzili
dzisiaj udając wierchy elit.
Zaś wynalazek Edisona
koszu na śmiecie chć umieścić.
Wmawiając wszystkim, że oszczędność,
nowe jaśniej będzie świecić.
Dlaczego za tym zgodnym chórem
śpiewają pod absurdunutą
o tym jak bardzo nan smakują
tony nawozów w ziemię wkłute?
Dlaczego płaczą nad swym losem
dwutlenkiem węgla zagrożonym?
Przecież to oni, oni sami
chcą ciągle więcej... rozwiń
Avatar
Gordon / 20 stycznia 2010 o 18:04
0
Przeciez jest napisane jak byk ze dla psow jest przewidziane miejsce !
I bardzo dobry jest to pomysl niech robia , a nie to co teraz , syf i menelstwo
Zgadzam sie w wypowiedzią ze jak snieg stopnieje to sie smietnisko pojawi........
Avatar
~gość~ / 20 stycznia 2010 o 13:59
0
kokos napisał:
Bo łąka, Bo otwarty wybieg dla psów?.... całe miasto to otwarty wybieg dla psów.

LUDZIE, ZOBACZCIE CO SIĘ DZIEJE NA SKRAJU CHODNIKÓW NA MIEŚCIE PÓKI JEST ŚNIEG (WIDAĆ) --- Co 2 METRY OBSZCZANE PRZEZ PSY. RZYGAĆ SIĘ CHCE! WSZĘDZIE ŻÓŁTE PSIE SZCZUCHY DOBRZE WIDOCZNE NA ŚNIEGU. POWINNI SIĘ ZA TO ZABRAĆ...!!!.
Pampersy trzeba im zafundować.Przecież pies też ma potrzeby fizjologiczne.To właściciel jak z nim idzie to ma mu zabronić sikania.Przestańcie pisać bzdety.Przypilnujcie tabuny piwoszy z butelkami i puszkami,które rozrzucają po ulicach,torebki po chipsach.Śnieg stopnieje i wynawozi trawniki a śmiecie niestety pozostaną do uprzątnięcia.
Pampersy trzeba im zafundować.Przecież pies też ma potrzeby fizjologiczne.To właściciel jak z nim idzie to ma mu zabronić sikania.Przestańcie pisać bzdety.Przypilnujcie tabuny piwoszy z butelkami i puszkami,które rozrzucają po ulicach,torebki po chipsach.Śnieg stopnieje i wynawozi trawniki a śmiecie niestety pozostaną do uprzątnięcia. rozwiń
Avatar
~gość~ / 20 stycznia 2010 o 13:52
0
Szkoda nakładu wielkich pieniędzy ,bo z mentalnością polskiego społeczeństwa nie da się nic zrobić.Przykładem może być deptak na odcinku od ul.Olszewskiego do Leśnej.Brudno było przez całe lato szczególnie obok przychodni na Słodowskiej.W pobliskich zaroślach okoliczni menele zrobili sobie szalet.Smród dolatujący w gorące dni nie nalażeł do przyjemności zwłaszcza,że obok znajdują się ławki na których okoliczni mieszkańcy relaksują się.Brak dbałości o wspólne mienie.Wyrywanie przymocowanych ławek .Kupa śmieci butelek ,puszek niesprzątana przez całe lato.Błędem jest zatrudnianie do sprzątania firm z zewnątrz.Ogólnie miasto staje się coraz brudniejsze a było jednym z ładniejszych i czystszych na Lubelszczyźnie.
Szkoda nakładu wielkich pieniędzy ,bo z mentalnością polskiego społeczeństwa nie da się nic zrobić.Przykładem może być deptak na odcinku od ul.Olszewskiego do Leśnej.Brudno było przez całe lato szczególnie obok przychodni na Słodowskiej.W pobliskich zaroślach okoliczni menele zrobili sobie szalet.Smród dolatujący w gorące dni nie nalażeł do przyjemności zwłaszcza,że obok znajdują się ławki na których okoliczni mieszkańcy relaksują się.Brak dbałości o wspólne mienie.Wyrywanie przymocowanych ławek .Kupa śmieci butelek ,puszek niesprzątana prze... rozwiń
Avatar
~gość~ / 20 stycznia 2010 o 13:42
0
~mała~ napisał:
Całkowicie popieram projekt przebudowy błoni. Należy w końcu ucywilizować ten teren i zaprowadzić tam pożądek. Trzeba zlikwidować szalet, który zorganizowali sobie właściciele psów!!!
Psy też muszą gdzieś pobiegać.Porządek zrób ze swoją pisownią.
Avatar
agregator / 20 stycznia 2010 o 06:33
0
Wiecie co się dzieje z tzw. miejskimi toaletami? Po jakimś czasie robi się tam jeden wielki SYF. Pomysł toalety jest więc trochę poroniony, bo bez CIĄGŁEGO monitoringu i sprzątania - taki właśnie SYF się tam zrobi. To moim zdaniem dotyczy całych błoni - muszą być monitorowane i sprzątane, bo w przeciwnym razie staną się brudne i połamane przez wandali - którzy jak wiemy są...
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 4 3

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 0 2

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 4 8

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 7

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 21 10

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 36 4

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 5

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 16

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 18 17

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 1 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!