Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

1 marca 2010 r.
11:17
Edytuj ten wpis

Tajemnicza śmierć 43-letniego mężczyzny

Autor: Zdjęcie autora (BK)
0 24 A A

43-letni mężczyzna wjechał motorowerem w zaspę i zginął. Policjanci ustalają jednak, dlaczego znajomy ofiary zabrał upozorował wypadek samochodowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przed godziną 19 w niedzielę mundurowi z Puławach zostali poinformowani o wypadku drogowym w miejscowości Czołna. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że pieszego potrącił samochód, który odjechał z miejsca zdarzenia.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu pojawili się również policjanci. Ustalili, że nieżyjący 43-latek nie był pieszym, lecz kierowcą motoroweru, który wjechał w zaspę i przewrócił się na jezdnię. Pojazdu nie znaleziono jednak na miejscu wypadku.

Co się z nim stało? Okazało się, że jednoślad schował do stodoły kolega poszkodowanego. Chciał upozorować wypadek samochodowy. Nie wiadomo jednak, dlaczego to zrobił. Policjanci ustalili, że mężczyźni wcześniej spożywali razem alkohol.

Ciało 43-letniego mężczyzny zostało przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
RUFUS / 14 marca 2010 o 11:11
0
No czytam i własnyo oczom ani myslom nie wieze jusz chyba ze 20 wersji słyszałem na temat tego wypadku;/ kazda po paru słowach odpiegała juz od prawdziwego zdazenia ;/ Z tym ze zaden samochod sie nie zatrzymał nie zgodze sie jeden stana , z tym ze był pasazerem tez sie nie zgodze , prawda jest taka ze owa ofiara wypadku wyjechała około godz 18 od pana W.D a pan Ł.M znalazł ja 100 metrow od pana W.D o godzinie 18;30 i tu watpliwa sprawa jak pan S mogł przezyc 30 min + jakies 25 min zanip przybyła karetka ;/ z tym ze dawał oznaki zycia sie nie zgodze a osub krzyczacych była jedna ;] I TERAZ ZASTANOWCIE SIE LUDZIE PO CO PISZECIE TAKIE GŁUPOTY STWAZACIE WIELE WERSJI ZADNA NIE JEST PRAWDZIWA !!! PO 2 JESLI WAS NIE BYŁO NA MIEJSCY ALBO PRZYBYLISCIE NA MIEJSCE WYPADKU SPORO PUZNIEJ TUZ PRZED ZABRANIEM OFIARY PRZEZ ZAKŁAD POGRZEBOWY TO NIE WYPOWIADAJCIE SIE NA TEN TEMAT I NIE PRZEKAZUJCIE ZMYSLONYCH INFORMACJI INNYM TYLKO DAJCIE TEMU SPOKUJ I PRZEDEWSZYSTKIM RODZINIE PANA STANISŁAWA I LUDZIOM KTOZY OKAZALI WYTRWAŁOSC PRUBUJAC RATOWAC OFIARE CHOC Z TYM SKUTEREM TO BYŁ BŁAD ALE TO I TAK BY NIE POMOGŁO.
No czytam i własnyo oczom ani myslom nie wieze jusz chyba ze 20 wersji słyszałem na temat tego wypadku;/ kazda po paru słowach odpiegała juz od prawdziwego zdazenia ;/ Z tym ze zaden samochod sie nie zatrzymał nie zgodze sie jeden stana , z tym ze był pasazerem tez sie nie zgodze , prawda jest taka ze owa ofiara wypadku wyjechała około godz 18 od pana W.D a pan Ł.M znalazł ja 100 metrow od pana W.D o godzinie 18;30 i tu watpliwa sprawa jak pan S mogł przezyc 30 min + jakies 25 min zanip przybyła karetka ;/ z tym ze dawał oznaki zycia sie nie... rozwiń
Avatar
matka / 12 marca 2010 o 10:52
0
Ci którzy niepomogli powinni ponieść kare.
Avatar
~ELA~ / 5 marca 2010 o 18:26
0
ratownik napisał:
Byłem ;] a kto niby karetką przyjechał żeby zgon stwierdzić? zastałem około 8 osób które biegały i krzyczały "pomóżcie mu!!!" a same nic się nie ruszyły... Wypadki się zdarzają i nie mnie osądzać kto zawinił.

WSZYSTKO SIE JESZCZE OKAZE I PRAWDOPODOBNIE BYŁ PASAZEREM A NIE KIEROWCA TEGO SKUTERA WINY PONIESIE KARE!!!!!!!
KARE!!!!!!! rozwiń
Avatar
ratownik / 5 marca 2010 o 15:35
0
----------ANIA------------ napisał:
jaki ma problem to ze juz zastała Tate nieżyjącego jakie art..162 kk mogli pomóc CI co tam STALI ---- zastanów sie jak nie byłeś (-aś) na miejscu to nie WYPOWIADAJ SIE !!!!!___________!!!!!


Byłem ;] a kto niby karetką przyjechał żeby zgon stwierdzić? zastałem około 8 osób które biegały i krzyczały "pomóżcie mu!!!" a same nic się nie ruszyły... Wypadki się zdarzają i nie mnie osądzać kto zawinił.


Byłem ;] a kto niby karetką przyjechał żeby zgon stwierdzić? zastałem około 8 osób które biegały i krzyczały "pomóżcie mu!!!" a same nic się nie ruszyły... Wypadki się zdarzają i nie mnie osądzać kto zawinił. rozwiń
Avatar
----------ANIA------------ / 5 marca 2010 o 12:32
0
ratownik napisał:
i nie pomogłaś?
art. 162 KK i masz też problem...

jaki ma problem to ze juz zastała Tate nieżyjącego jakie art..162 kk mogli pomóc CI co tam STALI ---- zastanów sie jak nie byłeś (-aś) na miejscu to nie WYPOWIADAJ SIE !!!!!___________!!!!!
Avatar
ech / 4 marca 2010 o 22:32
0
CZŁOWIEKU TO TY BREDNIE PISZESZ!!!!JAKĄ KARETKĘ I PO JAKIM CZASIE !!!!!I JAKĄ POMOC????CHYBA W SCHOWANIU MOTORU!!!BYŁAM TAM I NA WŁASNE USZY SŁYSZAŁAM JAK TEN CHAM POWIEDZIAŁ ŻE DAWAŁ OZNAKI ŻYCIA!!!TO KIEGO HUJA OD RAZU NIE ZADZWONILI TYLKO CHOWALI MOTOR!!!TO JEST CHORE I NIE NORMALNE BO KAZDY NORMALNY CZŁOWIEK WIDZĄC WYPADEK POWINIEN ODRAZU ZADZWONIĆ PO POGOTOWIE!!!!



je***** chamy
to oni tak naprawde go zabili! miał rodzine a oni sie martwili o siebie znam jego rodzine i dobrze znałam jego! a KOLEDZY mogli go nie puszczac do domu jak pil a potem nie wykrecac sie! sku***s***
CZŁOWIEKU TO TY BREDNIE PISZESZ!!!!JAKĄ KARETKĘ I PO JAKIM CZASIE !!!!!I JAKĄ POMOC????CHYBA W SCHOWANIU MOTORU!!!BYŁAM TAM I NA WŁASNE USZY SŁYSZAŁAM JAK TEN CHAM POWIEDZIAŁ ŻE DAWAŁ OZNAKI ŻYCIA!!!TO KIEGO HUJA OD RAZU NIE ZADZWONILI TYLKO CHOWALI MOTOR!!!TO JEST CHORE I NIE NORMALNE BO KAZDY NORMALNY CZŁOWIEK WIDZĄC WYPADEK POWINIEN ODRAZU ZADZWONIĆ PO POGOTOWIE!!!!



je***** chamy
to oni tak naprawde go zabili! mia... rozwiń
Avatar
KRYSTEK / 4 marca 2010 o 21:30
0
[quote name='ewe' date='4.03.2010, 18:03:13' post='244000']
...siostra była i zył ...


[quote name='Edzio' date='4.03.2010, 18:39:17' post='244023']
...BYŁAM TAM I NA WŁASNE USZY SŁYSZAŁAM JAK TEN CHAM POWIEDZIAŁ ŻE DAWAŁ OZNAKI ŻYCIA!!!....

TROCHĘ TO WSZYSTKO NIESPÓJNE...JEDNO ZDARZENIE A ILE WERSJI....
Avatar
ratownik / 4 marca 2010 o 19:39
0
BYŁAM TAM

i nie pomogłaś?
art. 162 KK i masz też problem...
Avatar
Edzio / 4 marca 2010 o 18:39
0
pigi napisał:
naprawde nie rozumiem osób które wypisują głupoty m.in."...zamiast go ratować bali się o własne dupy...", "...jeszcze żył..."- robicie tym krzywdę nie tylko rodzinie ale i nie słusznie posądzonemu sąsiadowi... skąd wy wzieliście takie informacje???? skoro nie było świadków wypadku to skąd wiadomo że ŻYŁ????????a i jeszcze jedno- ten "kolega" jako pierwszy ruszył na pomoc i to właśnie on wezwał karetkę!!!!!!!!! a skąd wogóle pomysł z pozorowaniem wypadku???????- to zwykłe BREDNIE!!!!!!!


CZŁOWIEKU TO TY BREDNIE PISZESZ!!!!JAKĄ KARETKĘ I PO JAKIM CZASIE !!!!!I JAKĄ POMOC????CHYBA W SCHOWANIU MOTORU!!!BYŁAM TAM I NA WŁASNE USZY SŁYSZAŁAM JAK TEN CHAM POWIEDZIAŁ ŻE DAWAŁ OZNAKI ŻYCIA!!!TO KIEGO HUJA OD RAZU NIE ZADZWONILI TYLKO CHOWALI MOTOR!!!TO JEST CHORE I NIE NORMALNE BO KAZDY NORMALNY CZŁOWIEK WIDZĄC WYPADEK POWINIEN ODRAZU ZADZWONIĆ PO POGOTOWIE!!!!!


CZŁOWIEKU TO TY BREDNIE PISZESZ!!!!JAKĄ KARETKĘ I PO JAKIM CZASIE !!!!!I JAKĄ POMOC????CHYBA W SCHOWANIU MOTORU!!!BYŁAM TAM I NA WŁASNE USZY SŁYSZAŁAM JAK TEN CHAM POWIEDZIAŁ ŻE DAWAŁ OZNAKI ŻYCIA!!!TO KIEGO HUJA OD RAZU NIE ZADZWONILI TYLKO CHOWALI MOTOR!!!TO JEST CHORE I NIE NORMALNE BO KAZDY NORMALNY CZŁOWIEK WIDZĄC WYPADEK POWINIEN ODRAZU ZADZWONIĆ PO POGOTOWIE!!!!! rozwiń
Avatar
ewe / 4 marca 2010 o 18:03
0
pigi napisał:
naprawde nie rozumiem osób które wypisują głupoty m.in."...zamiast go ratować bali się o własne dupy...", "...jeszcze żył..."- robicie tym krzywdę nie tylko rodzinie ale i nie słusznie posądzonemu sąsiadowi... skąd wy wzieliście takie informacje???? skoro nie było świadków wypadku to skąd wiadomo że ŻYŁ????????a i jeszcze jedno- ten "kolega" jako pierwszy ruszył na pomoc i to właśnie on wezwał karetkę!!!!!!!!! a skąd wogóle pomysł z pozorowaniem wypadku???????- to zwykłe BREDNIE!!!!!!!

sory siostra była i zył jak kos nie wie to niech głupot nie pier***i czekał na pomoc 40 min a dla nich był waznieszy skuter:( hamy nie ludzie

sory siostra była i zył jak kos nie wie to niech głupot nie pier***i czekał na pomoc 40 min a dla nich był waznieszy skuter:( hamy nie ludzie rozwiń
Avatar
RUFUS / 14 marca 2010 o 11:11
0
No czytam i własnyo oczom ani myslom nie wieze jusz chyba ze 20 wersji słyszałem na temat tego wypadku;/ kazda po paru słowach odpiegała juz od prawdziwego zdazenia ;/ Z tym ze zaden samochod sie nie zatrzymał nie zgodze sie jeden stana , z tym ze był pasazerem tez sie nie zgodze , prawda jest taka ze owa ofiara wypadku wyjechała około godz 18 od pana W.D a pan Ł.M znalazł ja 100 metrow od pana W.D o godzinie 18;30 i tu watpliwa sprawa jak pan S mogł przezyc 30 min + jakies 25 min zanip przybyła karetka ;/ z tym ze dawał oznaki zycia sie nie zgodze a osub krzyczacych była jedna ;] I TERAZ ZASTANOWCIE SIE LUDZIE PO CO PISZECIE TAKIE GŁUPOTY STWAZACIE WIELE WERSJI ZADNA NIE JEST PRAWDZIWA !!! PO 2 JESLI WAS NIE BYŁO NA MIEJSCY ALBO PRZYBYLISCIE NA MIEJSCE WYPADKU SPORO PUZNIEJ TUZ PRZED ZABRANIEM OFIARY PRZEZ ZAKŁAD POGRZEBOWY TO NIE WYPOWIADAJCIE SIE NA TEN TEMAT I NIE PRZEKAZUJCIE ZMYSLONYCH INFORMACJI INNYM TYLKO DAJCIE TEMU SPOKUJ I PRZEDEWSZYSTKIM RODZINIE PANA STANISŁAWA I LUDZIOM KTOZY OKAZALI WYTRWAŁOSC PRUBUJAC RATOWAC OFIARE CHOC Z TYM SKUTEREM TO BYŁ BŁAD ALE TO I TAK BY NIE POMOGŁO.
No czytam i własnyo oczom ani myslom nie wieze jusz chyba ze 20 wersji słyszałem na temat tego wypadku;/ kazda po paru słowach odpiegała juz od prawdziwego zdazenia ;/ Z tym ze zaden samochod sie nie zatrzymał nie zgodze sie jeden stana , z tym ze był pasazerem tez sie nie zgodze , prawda jest taka ze owa ofiara wypadku wyjechała około godz 18 od pana W.D a pan Ł.M znalazł ja 100 metrow od pana W.D o godzinie 18;30 i tu watpliwa sprawa jak pan S mogł przezyc 30 min + jakies 25 min zanip przybyła karetka ;/ z tym ze dawał oznaki zycia sie nie... rozwiń
Avatar
matka / 12 marca 2010 o 10:52
0
Ci którzy niepomogli powinni ponieść kare.
Avatar
~ELA~ / 5 marca 2010 o 18:26
0
ratownik napisał:
Byłem ;] a kto niby karetką przyjechał żeby zgon stwierdzić? zastałem około 8 osób które biegały i krzyczały "pomóżcie mu!!!" a same nic się nie ruszyły... Wypadki się zdarzają i nie mnie osądzać kto zawinił.

WSZYSTKO SIE JESZCZE OKAZE I PRAWDOPODOBNIE BYŁ PASAZEREM A NIE KIEROWCA TEGO SKUTERA WINY PONIESIE KARE!!!!!!!
KARE!!!!!!! rozwiń
Avatar
ratownik / 5 marca 2010 o 15:35
0
----------ANIA------------ napisał:
jaki ma problem to ze juz zastała Tate nieżyjącego jakie art..162 kk mogli pomóc CI co tam STALI ---- zastanów sie jak nie byłeś (-aś) na miejscu to nie WYPOWIADAJ SIE !!!!!___________!!!!!


Byłem ;] a kto niby karetką przyjechał żeby zgon stwierdzić? zastałem około 8 osób które biegały i krzyczały "pomóżcie mu!!!" a same nic się nie ruszyły... Wypadki się zdarzają i nie mnie osądzać kto zawinił.


Byłem ;] a kto niby karetką przyjechał żeby zgon stwierdzić? zastałem około 8 osób które biegały i krzyczały "pomóżcie mu!!!" a same nic się nie ruszyły... Wypadki się zdarzają i nie mnie osądzać kto zawinił. rozwiń
Avatar
----------ANIA------------ / 5 marca 2010 o 12:32
0
ratownik napisał:
i nie pomogłaś?
art. 162 KK i masz też problem...

jaki ma problem to ze juz zastała Tate nieżyjącego jakie art..162 kk mogli pomóc CI co tam STALI ---- zastanów sie jak nie byłeś (-aś) na miejscu to nie WYPOWIADAJ SIE !!!!!___________!!!!!
Avatar
ech / 4 marca 2010 o 22:32
0
CZŁOWIEKU TO TY BREDNIE PISZESZ!!!!JAKĄ KARETKĘ I PO JAKIM CZASIE !!!!!I JAKĄ POMOC????CHYBA W SCHOWANIU MOTORU!!!BYŁAM TAM I NA WŁASNE USZY SŁYSZAŁAM JAK TEN CHAM POWIEDZIAŁ ŻE DAWAŁ OZNAKI ŻYCIA!!!TO KIEGO HUJA OD RAZU NIE ZADZWONILI TYLKO CHOWALI MOTOR!!!TO JEST CHORE I NIE NORMALNE BO KAZDY NORMALNY CZŁOWIEK WIDZĄC WYPADEK POWINIEN ODRAZU ZADZWONIĆ PO POGOTOWIE!!!!



je***** chamy
to oni tak naprawde go zabili! miał rodzine a oni sie martwili o siebie znam jego rodzine i dobrze znałam jego! a KOLEDZY mogli go nie puszczac do domu jak pil a potem nie wykrecac sie! sku***s***
CZŁOWIEKU TO TY BREDNIE PISZESZ!!!!JAKĄ KARETKĘ I PO JAKIM CZASIE !!!!!I JAKĄ POMOC????CHYBA W SCHOWANIU MOTORU!!!BYŁAM TAM I NA WŁASNE USZY SŁYSZAŁAM JAK TEN CHAM POWIEDZIAŁ ŻE DAWAŁ OZNAKI ŻYCIA!!!TO KIEGO HUJA OD RAZU NIE ZADZWONILI TYLKO CHOWALI MOTOR!!!TO JEST CHORE I NIE NORMALNE BO KAZDY NORMALNY CZŁOWIEK WIDZĄC WYPADEK POWINIEN ODRAZU ZADZWONIĆ PO POGOTOWIE!!!!



je***** chamy
to oni tak naprawde go zabili! mia... rozwiń
Avatar
KRYSTEK / 4 marca 2010 o 21:30
0
[quote name='ewe' date='4.03.2010, 18:03:13' post='244000']
...siostra była i zył ...


[quote name='Edzio' date='4.03.2010, 18:39:17' post='244023']
...BYŁAM TAM I NA WŁASNE USZY SŁYSZAŁAM JAK TEN CHAM POWIEDZIAŁ ŻE DAWAŁ OZNAKI ŻYCIA!!!....

TROCHĘ TO WSZYSTKO NIESPÓJNE...JEDNO ZDARZENIE A ILE WERSJI....
Avatar
ratownik / 4 marca 2010 o 19:39
0
BYŁAM TAM

i nie pomogłaś?
art. 162 KK i masz też problem...
Avatar
Edzio / 4 marca 2010 o 18:39
0
pigi napisał:
naprawde nie rozumiem osób które wypisują głupoty m.in."...zamiast go ratować bali się o własne dupy...", "...jeszcze żył..."- robicie tym krzywdę nie tylko rodzinie ale i nie słusznie posądzonemu sąsiadowi... skąd wy wzieliście takie informacje???? skoro nie było świadków wypadku to skąd wiadomo że ŻYŁ????????a i jeszcze jedno- ten "kolega" jako pierwszy ruszył na pomoc i to właśnie on wezwał karetkę!!!!!!!!! a skąd wogóle pomysł z pozorowaniem wypadku???????- to zwykłe BREDNIE!!!!!!!


CZŁOWIEKU TO TY BREDNIE PISZESZ!!!!JAKĄ KARETKĘ I PO JAKIM CZASIE !!!!!I JAKĄ POMOC????CHYBA W SCHOWANIU MOTORU!!!BYŁAM TAM I NA WŁASNE USZY SŁYSZAŁAM JAK TEN CHAM POWIEDZIAŁ ŻE DAWAŁ OZNAKI ŻYCIA!!!TO KIEGO HUJA OD RAZU NIE ZADZWONILI TYLKO CHOWALI MOTOR!!!TO JEST CHORE I NIE NORMALNE BO KAZDY NORMALNY CZŁOWIEK WIDZĄC WYPADEK POWINIEN ODRAZU ZADZWONIĆ PO POGOTOWIE!!!!!


CZŁOWIEKU TO TY BREDNIE PISZESZ!!!!JAKĄ KARETKĘ I PO JAKIM CZASIE !!!!!I JAKĄ POMOC????CHYBA W SCHOWANIU MOTORU!!!BYŁAM TAM I NA WŁASNE USZY SŁYSZAŁAM JAK TEN CHAM POWIEDZIAŁ ŻE DAWAŁ OZNAKI ŻYCIA!!!TO KIEGO HUJA OD RAZU NIE ZADZWONILI TYLKO CHOWALI MOTOR!!!TO JEST CHORE I NIE NORMALNE BO KAZDY NORMALNY CZŁOWIEK WIDZĄC WYPADEK POWINIEN ODRAZU ZADZWONIĆ PO POGOTOWIE!!!!! rozwiń
Avatar
ewe / 4 marca 2010 o 18:03
0
pigi napisał:
naprawde nie rozumiem osób które wypisują głupoty m.in."...zamiast go ratować bali się o własne dupy...", "...jeszcze żył..."- robicie tym krzywdę nie tylko rodzinie ale i nie słusznie posądzonemu sąsiadowi... skąd wy wzieliście takie informacje???? skoro nie było świadków wypadku to skąd wiadomo że ŻYŁ????????a i jeszcze jedno- ten "kolega" jako pierwszy ruszył na pomoc i to właśnie on wezwał karetkę!!!!!!!!! a skąd wogóle pomysł z pozorowaniem wypadku???????- to zwykłe BREDNIE!!!!!!!

sory siostra była i zył jak kos nie wie to niech głupot nie pier***i czekał na pomoc 40 min a dla nich był waznieszy skuter:( hamy nie ludzie

sory siostra była i zył jak kos nie wie to niech głupot nie pier***i czekał na pomoc 40 min a dla nich był waznieszy skuter:( hamy nie ludzie rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 1 1

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 9 1

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 90 39

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 15 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 35 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 8

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 5 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!