Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

20 września 2016 r.
19:12

Uczniowie posprzątali Puławy. Zebrali kilka ton śmieci

12 51 A A

Kilkuset uczniów z puławskich szkół, wyposażonych w rękawice i worki na śmieci w poniedziałek przeczesywało miasto w poszukiwaniu śmieci. A tych niestety nie brakowało. Puszki, kapsle, butelki i opakowania – to najczęściej spotykane odpady.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W tym roku do akcji „Sprzątanie świata” w Puławach poza Parkiem Czartoryskich włączono pięć dodatkowych obszarów, m.in. Marinę i okolice cmentarza przy ul. Piaskowej. Wśród uczestników zdecydowaną większość stanowili uczniowie puławskich szkół wszystkich szczebli. Wyposażeni w worki na śmieci i ochronne, foliowe rękawice, podzieleni na grupy, przeczesywali zarówno wskazane przez organizatorów tereny zielone, jak i największy w mieście park. Dzieci do akcji sprzątania nie trzeba było długo namawiać, bo od siedzenia na lekcjach większość z nich woli spacer na świeżym powietrzu.

– Trochę tego tutaj jest – mówiły uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 3, które spotkaliśmy w okolicach Świątyni Sybilli. – Najczęściej natrafiałyśmy na kapsle i papierki po cukierkach.

Kilkaset metrów dalej trafiliśmy na zorganizowaną grupę uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4, której opiekunką jest Anna Grzesiak. – Udało nam się zebrać całkiem sporo śmieci. Wokół szkoły uzbieraliśmy około 20 worków, a teraz kończymy sprzątanie parku. Szczerze mówiąc nie jest brudno, ale być może dlatego, że przed nami przechodziły tędy już inne grupy – mówi nauczycielka, która przyznaje, że jej uczniowie lubią takie akcje, szczególnie, że kończą się one wspólnym ogniskiem i pieczonymi kiełbaskami.

W sumie w ciągu czterech godzin wszyscy uczestnicy akcji sprzątania zebrali kilka ton worków z odpadami, które zostały następnie zabrane przez pracowników Zakładu Usług Komunalnych, gdzie po oddzieleniu surowców wtórnych, trafią na puławskie wysypisko. Organizatorem akcji było stowarzyszenie „Przeszłość-Przyszłości”.

Czytaj więcej o:

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 września 2016 o 12:54
0
o mój boże. poziom pisowskich misiewiczów sięga dna, co zresztą wiadomo powszechnie. hejt wam coś powypalał. link do strony: ***s://***facebook.com/artur-kwapi%c5%84ski-345406145517437/, wpis z dn.21 września g. 03:13 oraz 14:38. nie gwarantuję że nie zostanie usunięty, co radny uwielbia robić. 
Avatar
Gość / 24 września 2016 o 11:08
0
Na stronie radnego nie ma mowy o liczbach. Ktoś tu kłamie. TW
Avatar
Gość / 24 września 2016 o 11:07
0
Narzekają Ci co śmiecą
Avatar
gość / 24 września 2016 o 10:09
0
Reportaż o akcji w tvk Puławy niczym w TSPiS. Dzieci wypowiadają się jak politycy partii rzadzącej powtarzając przekaz dnia, slogany wygłoszone przez nauczyciela czy organizatora. Widać że nie rozumieją co mówią. Żenada.
Avatar
gość / 22 września 2016 o 17:36
0
Uśmiałam się po odwiedzeniu strony radngo na facebooku. Radny za wszelką cenę chce udowodnić ze wydatkował wszystkie pienądze z konkursu miejskiego. Najpierw opisał ile osób brało udział w akcji. I dla przypomienia wyliczenia przedstawione w komentarzach opierały się na szacunku 500 osób i jednak zostały przeszacowane. Wg radnego było ich 427, a ponad 300 jadło kiełbaski. Tak wię zysk radnego to więcej jak 6000 zł. Kolejny wpis pokazujący 10 dyplomów zapewne ma służyć pokazaniu że to kolejne koszty. No ale takie dyplomy można wydrukować na każdej drukarce, a zapewne na tej w biurze poselskim.
Uśmiałam się po odwiedzeniu strony radngo na facebooku. Radny za wszelką cenę chce udowodnić ze wydatkował wszystkie pienądze z konkursu miejskiego. Najpierw opisał ile osób brało udział w akcji. I dla przypomienia wyliczenia przedstawione w komentarzach opierały się na szacunku 500 osób i jednak zostały przeszacowane. Wg radnego było ich 427, a ponad 300 jadło kiełbaski. Tak wię zysk radnego to więcej jak 6000 zł. Kolejny wpis pokazujący 10 dyplomów zapewne ma służyć pokazaniu że to kolejne koszty. No ale takie dyplomy można wydrukować na k... rozwiń
Avatar
Gość / 22 września 2016 o 17:23
0
Do gha:  Jednak czytanie ze zrozumieniem w społeczeństwie jest na niskim poziomie. Tak dla przypomnienia i głębszej analizy: Zgodnie z art. 24e. ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym radni nie mogą podejmować dodatkowych zajęć ani otrzymywać darowizn mogących podważyć zaufanie wyborców do wykonywania mandatu. Nie przewiduje się sankcji za naruszenie jego postanowień. Skutki nierespektowania tej normy przejawiają się raczej w płaszczyźnie moralno-etycznej i politycznej. Owszem Pan radny nie otrzymał funduszy osobiście, ale jako Stowarzyszenie, którego jest Prezesem. Należałoby w tym miejscu zastanowić się jak jego osoba mogła wpłynąć na rozstrzygnięcie tego konkursu!!! 
Do gha:  Jednak czytanie ze zrozumieniem w społeczeństwie jest na niskim poziomie. Tak dla przypomnienia i głębszej analizy: Zgodnie z art. 24e. ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym radni nie mogą podejmować dodatkowych zajęć ani otrzymywać darowizn mogących podważyć zaufanie wyborców do wykonywania mandatu. Nie przewiduje się sankcji za naruszenie jego postanowień. Skutki nierespektowania tej normy przejawiają się raczej w płaszczyźnie moralno-etycznej i politycznej. Owszem Pan radny nie otrzymał funduszy osobiście, ale jako Stowarzyszeni... rozwiń
Avatar
jarek ratuj / 21 września 2016 o 22:55
0
gide napisał:
Oj widać, że niektórych boli jak ktoś coś robi. Może krytykują to nawet inni zazdrośni radni, którzy tylko umieją siedzieć i narzekać. A to, że radny wyjeżdża do miasta partnerskiego to żadne novum. Od lat są takie wyjazdy i jakoś wcześniej nikomu to nie przeszkadzało. Praktycznie każdy radny gdzieś już wyjeżdżał bądź będzie jeszcze wyjeżdżał.
To każdy radny wyjeżdżał czy ma niby dopiero wyjechać? Skoro któryś z nich nie wyjechał do tej pory, a radny Artur Kwapiński jeździ na wycieczki po raz wtóry, to musiano odmówić lub nie proponować wyjazdu innym radnym, tym którzy nie dostąpili tego 'zaszczytu' (dlaczego? kto to ustala?). Są równi i równiejsi? I po jaką cho..e ja mam z moich podatków sponsorować wycieczki Artura Kwapińskiego lub innym 'samorządowcom' za granice w tym na Ukrainę?!? Narodu zlituj sie!
To każdy radny wyjeżdżał czy ma niby dopiero wyjechać? Skoro któryś z nich nie wyjechał do tej pory, a radny Artur Kwapiński jeździ na wycieczki po raz wtóry, to musiano odmówić lub nie proponować wyjazdu innym radnym, tym którzy nie dostąpili tego 'zaszczytu' (dlaczego? kto to ustala?). Są równi i równiejsi? I po jaką cho..e ja mam z moich podatków sponsorować wycieczki Artura Kwapińskiego lub innym 'samorządowcom' za granice w tym na Ukrainę?!? Narodu zlituj sie! rozwiń
Avatar
jarek ratuj / 21 września 2016 o 22:41
0
gha napisał:
A kto powiedział, że nie mozna być radnym i jednocześnie prezesem stowarzyszenia? Otóż mozna byc radnym i jednocześnie prezesem stowarzyszenia, jesli stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej z wykorzystaniem mienia gminy. Proponuję najpierw poczytać ustawę o samorządzie gminnym.  
Jak do słupa a słup swoje. I to ma być radny? STOWARZYSZENIE RADNEGO CZERPIE I WYKORZYSTUJE FINANSOWO MIENIE GMINY którą WSPÓŁRZĄDZI RADNY. Ustawy są niedoskonałe jak ta np. o reprywatyzacji. Ustawodawca nie przewidział lub ma w d..pioe wiele PATOLOGICZNYCH zapisów ustawy. Moze radny będący zarazem szefem biura posła poprosi go o wniesienie  propozycji zmian tego szkodliwego bubla prawnegoa nie korzyta z karygodnych etycznie i morlanie zapisów ustawy!?
Jak do słupa a słup swoje. I to ma być radny? STOWARZYSZENIE RADNEGO CZERPIE I WYKORZYSTUJE FINANSOWO MIENIE GMINY którą WSPÓŁRZĄDZI RADNY. Ustawy są niedoskonałe jak ta np. o reprywatyzacji. Ustawodawca nie przewidział lub ma w d..pioe wiele PATOLOGICZNYCH zapisów ustawy. Moze radny będący zarazem szefem biura posła poprosi go o wniesienie  propozycji zmian tego szkodliwego bubla prawnegoa nie korzyta z karygodnych etycznie i morlanie zapisów ustawy!? rozwiń
Avatar
gha / 21 września 2016 o 22:24
0
A kto powiedział, że nie mozna być radnym i jednocześnie prezesem stowarzyszenia? Otóż mozna byc radnym i jednocześnie prezesem stowarzyszenia, jesli stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej z wykorzystaniem mienia gminy. Proponuję najpierw poczytać ustawę o samorządzie gminnym.   
Avatar
suweren / 21 września 2016 o 21:20
0
analogiczna sytuacja dotyczy przewodniczącej rady miasta, która jest członkiem innego stowarzyszenia puławskiego, które również korzysta z miejskich funduszy publicznych
Avatar
Gość / 24 września 2016 o 12:54
0
o mój boże. poziom pisowskich misiewiczów sięga dna, co zresztą wiadomo powszechnie. hejt wam coś powypalał. link do strony: ***s://***facebook.com/artur-kwapi%c5%84ski-345406145517437/, wpis z dn.21 września g. 03:13 oraz 14:38. nie gwarantuję że nie zostanie usunięty, co radny uwielbia robić. 
Avatar
Gość / 24 września 2016 o 11:08
0
Na stronie radnego nie ma mowy o liczbach. Ktoś tu kłamie. TW
Avatar
Gość / 24 września 2016 o 11:07
0
Narzekają Ci co śmiecą
Avatar
gość / 24 września 2016 o 10:09
0
Reportaż o akcji w tvk Puławy niczym w TSPiS. Dzieci wypowiadają się jak politycy partii rzadzącej powtarzając przekaz dnia, slogany wygłoszone przez nauczyciela czy organizatora. Widać że nie rozumieją co mówią. Żenada.
Avatar
gość / 22 września 2016 o 17:36
0
Uśmiałam się po odwiedzeniu strony radngo na facebooku. Radny za wszelką cenę chce udowodnić ze wydatkował wszystkie pienądze z konkursu miejskiego. Najpierw opisał ile osób brało udział w akcji. I dla przypomienia wyliczenia przedstawione w komentarzach opierały się na szacunku 500 osób i jednak zostały przeszacowane. Wg radnego było ich 427, a ponad 300 jadło kiełbaski. Tak wię zysk radnego to więcej jak 6000 zł. Kolejny wpis pokazujący 10 dyplomów zapewne ma służyć pokazaniu że to kolejne koszty. No ale takie dyplomy można wydrukować na każdej drukarce, a zapewne na tej w biurze poselskim.
Uśmiałam się po odwiedzeniu strony radngo na facebooku. Radny za wszelką cenę chce udowodnić ze wydatkował wszystkie pienądze z konkursu miejskiego. Najpierw opisał ile osób brało udział w akcji. I dla przypomienia wyliczenia przedstawione w komentarzach opierały się na szacunku 500 osób i jednak zostały przeszacowane. Wg radnego było ich 427, a ponad 300 jadło kiełbaski. Tak wię zysk radnego to więcej jak 6000 zł. Kolejny wpis pokazujący 10 dyplomów zapewne ma służyć pokazaniu że to kolejne koszty. No ale takie dyplomy można wydrukować na k... rozwiń
Avatar
Gość / 22 września 2016 o 17:23
0
Do gha:  Jednak czytanie ze zrozumieniem w społeczeństwie jest na niskim poziomie. Tak dla przypomnienia i głębszej analizy: Zgodnie z art. 24e. ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym radni nie mogą podejmować dodatkowych zajęć ani otrzymywać darowizn mogących podważyć zaufanie wyborców do wykonywania mandatu. Nie przewiduje się sankcji za naruszenie jego postanowień. Skutki nierespektowania tej normy przejawiają się raczej w płaszczyźnie moralno-etycznej i politycznej. Owszem Pan radny nie otrzymał funduszy osobiście, ale jako Stowarzyszenie, którego jest Prezesem. Należałoby w tym miejscu zastanowić się jak jego osoba mogła wpłynąć na rozstrzygnięcie tego konkursu!!! 
Do gha:  Jednak czytanie ze zrozumieniem w społeczeństwie jest na niskim poziomie. Tak dla przypomnienia i głębszej analizy: Zgodnie z art. 24e. ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym radni nie mogą podejmować dodatkowych zajęć ani otrzymywać darowizn mogących podważyć zaufanie wyborców do wykonywania mandatu. Nie przewiduje się sankcji za naruszenie jego postanowień. Skutki nierespektowania tej normy przejawiają się raczej w płaszczyźnie moralno-etycznej i politycznej. Owszem Pan radny nie otrzymał funduszy osobiście, ale jako Stowarzyszeni... rozwiń
Avatar
jarek ratuj / 21 września 2016 o 22:55
0
gide napisał:
Oj widać, że niektórych boli jak ktoś coś robi. Może krytykują to nawet inni zazdrośni radni, którzy tylko umieją siedzieć i narzekać. A to, że radny wyjeżdża do miasta partnerskiego to żadne novum. Od lat są takie wyjazdy i jakoś wcześniej nikomu to nie przeszkadzało. Praktycznie każdy radny gdzieś już wyjeżdżał bądź będzie jeszcze wyjeżdżał.
To każdy radny wyjeżdżał czy ma niby dopiero wyjechać? Skoro któryś z nich nie wyjechał do tej pory, a radny Artur Kwapiński jeździ na wycieczki po raz wtóry, to musiano odmówić lub nie proponować wyjazdu innym radnym, tym którzy nie dostąpili tego 'zaszczytu' (dlaczego? kto to ustala?). Są równi i równiejsi? I po jaką cho..e ja mam z moich podatków sponsorować wycieczki Artura Kwapińskiego lub innym 'samorządowcom' za granice w tym na Ukrainę?!? Narodu zlituj sie!
To każdy radny wyjeżdżał czy ma niby dopiero wyjechać? Skoro któryś z nich nie wyjechał do tej pory, a radny Artur Kwapiński jeździ na wycieczki po raz wtóry, to musiano odmówić lub nie proponować wyjazdu innym radnym, tym którzy nie dostąpili tego 'zaszczytu' (dlaczego? kto to ustala?). Są równi i równiejsi? I po jaką cho..e ja mam z moich podatków sponsorować wycieczki Artura Kwapińskiego lub innym 'samorządowcom' za granice w tym na Ukrainę?!? Narodu zlituj sie! rozwiń
Avatar
jarek ratuj / 21 września 2016 o 22:41
0
gha napisał:
A kto powiedział, że nie mozna być radnym i jednocześnie prezesem stowarzyszenia? Otóż mozna byc radnym i jednocześnie prezesem stowarzyszenia, jesli stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej z wykorzystaniem mienia gminy. Proponuję najpierw poczytać ustawę o samorządzie gminnym.  
Jak do słupa a słup swoje. I to ma być radny? STOWARZYSZENIE RADNEGO CZERPIE I WYKORZYSTUJE FINANSOWO MIENIE GMINY którą WSPÓŁRZĄDZI RADNY. Ustawy są niedoskonałe jak ta np. o reprywatyzacji. Ustawodawca nie przewidział lub ma w d..pioe wiele PATOLOGICZNYCH zapisów ustawy. Moze radny będący zarazem szefem biura posła poprosi go o wniesienie  propozycji zmian tego szkodliwego bubla prawnegoa nie korzyta z karygodnych etycznie i morlanie zapisów ustawy!?
Jak do słupa a słup swoje. I to ma być radny? STOWARZYSZENIE RADNEGO CZERPIE I WYKORZYSTUJE FINANSOWO MIENIE GMINY którą WSPÓŁRZĄDZI RADNY. Ustawy są niedoskonałe jak ta np. o reprywatyzacji. Ustawodawca nie przewidział lub ma w d..pioe wiele PATOLOGICZNYCH zapisów ustawy. Moze radny będący zarazem szefem biura posła poprosi go o wniesienie  propozycji zmian tego szkodliwego bubla prawnegoa nie korzyta z karygodnych etycznie i morlanie zapisów ustawy!? rozwiń
Avatar
gha / 21 września 2016 o 22:24
0
A kto powiedział, że nie mozna być radnym i jednocześnie prezesem stowarzyszenia? Otóż mozna byc radnym i jednocześnie prezesem stowarzyszenia, jesli stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej z wykorzystaniem mienia gminy. Proponuję najpierw poczytać ustawę o samorządzie gminnym.   
Avatar
suweren / 21 września 2016 o 21:20
0
analogiczna sytuacja dotyczy przewodniczącej rady miasta, która jest członkiem innego stowarzyszenia puławskiego, które również korzysta z miejskich funduszy publicznych
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 82 17

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 25 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!