Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

17 grudnia 2010 r.
14:32
Edytuj ten wpis

Były policjant chronił z kolegów z pracy. Sąd umorzył sprawę

0 17 A A

Postępowanie w stosunku do byłego policjanta warunkowo umorzone na dwa lata. Miał puścić wolno dwóch innych policjantów po tym, jak skatowali niepełnosprawnego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W ocenie sądu zachowanie funkcjonariusza na początku było naganne, ale później zachował się on bardzo dobrze. Dlaczego? Bo dzięki niemu zatrzymano sprawców pobicia. Sąd uznał też, że wydarzenie miało znikomy stopień szkodliwości.

W maju 2007 roku dwóch mężczyzn pobiło w Świdniku niepełnosprawnego. Świadek zdarzenia wezwał na miejsce policję. Pierwszy funkcjonariusz, który przybył na miejsce zobaczył, że napastnikami są jego koledzy z policji. Według relacji świadka miał ich puścić wolno. - Powiedział do nich spie… - relacjonował w sądzie świadek. Napastnicy wrócili do domu i zatrzymani zostali dopiero rano.

Napastnicy zostali skazani na karę 1.5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata. Ich wyroki są już prawomocne. Prokuratura zajęła się także sprawą ich kolegi, który zezwolił im odejść z miejsca zdarzenia.

Śledczy z Radomia oskarżyli go o niedopełnienie obowiązków. Proces w tej sprawie trwał 2 lata. W tym czasie oskarżony przestał być policjantem. – Został zwolniony w lipcu tego roku – mówi Tomasz Dejer z policji w Świdniku.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kola / 3 stycznia 2011 r. o 17:27
0
[quote name='Thomwell, Idavene' timestamp='1294071193' post='415917']
Jeśli by nie zadzwonił do jego przełożonego ktoś kto widział te wyczyny to na pewno by nie wyszło na jaw że to policjanci koledzy tego pana.
To jest wielka szuja
[/quote]

Robił w balona sąd nie stwiając się na rozprawy ( nie do pomyślenia dla zwykłego obywatela). Ale jak się ma znajomych lekarzy to do szpitala na badania zawsze można trafić.
Avatar
Thomwell, Idavene / 3 stycznia 2011 r. o 17:13
0
[quote name='Polska' timestamp='1292596951' post='407348']
W ocenie sądu zachowanie funkcjonariusza na początku było naganne, ale później zachował się on bardzo dobrze. Dlaczego? Bo dzięki niemu zatrzymano sprawców pobicia. Sąd uznał też, że wydarzenie miało znikomy stopień szkodliwości.... Napastnicy zostali skazani na karę 1.5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata... Taki wyroki za katowanie człowieka ... Polska państwo prawa
[/quote]


Jeśli by nie zadzwonił do jego przełożonego ktoś kto widział te wyczyny to na pewno by nie wyszło na jaw że to policjanci koledzy tego pana.
To jest wielka szuja
[quote name='Polska' timestamp='1292596951' post='407348']
W ocenie sądu zachowanie funkcjonariusza na początku było naganne, ale później zachował się on bardzo dobrze. Dlaczego? Bo dzięki niemu zatrzymano sprawców pobicia. Sąd uznał też, że wydarzenie miało znikomy stopień szkodliwości.... Napastnicy zostali skazani na karę 1.5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata... Taki wyroki za katowanie człowieka ... Polska państwo prawa
[/quote]


Jeśli by nie zadzwonił do jego przełożonego ktoś... rozwiń
Avatar
zoroo72 / 19 grudnia 2010 r. o 19:14
0
http://forum.hotmoney.pl/pokaz/praca-w-policji-ile-tam-mozna-zarobic-30266/3/
Avatar
polak / 17 grudnia 2010 r. o 18:35
0
Piszesz,że nie wiesz napewno,że,
Dlatego twierdzę ,że informacje podawane przez .... z DW.Kuriera czy TVP i inne media były preparowane na zamówienie robiącego karierę Palikota.
To przecież policja z prokuraturą powinna ustalić stan faktyczny.
Decyzja k-ta wojewódzkiego była spontaniczna i wynikała z tradycji MO wyrzucić i udawać,że nic się nie stało.
Brak jakiegokolwiek postępowania wyjaśniającego ze strony policji ,brak poszanowania prawa wynikającego z jego nieznajomości przez k-ta w Swidniku i jego ludzi,zastraszanie ze strony KW w Lublinie wynikał z presjii mediów i ich bossa Palikota.
Tak wygrała prawda medialna wydając wyrok przed procesem,a sedzia dla swietego spokoju to zaklepał
Piszesz,że nie wiesz napewno,że,
Dlatego twierdzę ,że informacje podawane przez .... z DW.Kuriera czy TVP i inne media były preparowane na zamówienie robiącego karierę Palikota.
To przecież policja z prokuraturą powinna ustalić stan faktyczny.
Decyzja k-ta wojewódzkiego była spontaniczna i wynikała z tradycji MO wyrzucić i udawać,że nic się nie stało.
Brak jakiegokolwiek postępowania wyjaśniającego ze strony policji ,brak poszanowania prawa wynikającego z jego nieznajomości przez k-ta w Swidniku i jego ludzi,zastrasza... rozwiń
Avatar
polak / 17 grudnia 2010 r. o 18:35
0
Piszesz,że nie wiesz napewno,że,
Dlatego twierdzę ,że informacje podawane przez .... z DW.Kuriera czy TVP i inne media były preparowane na zamówienie robiącego karierę Palikota.
To przecież policja z prokuraturą powinna ustalić stan faktyczny.
Decyzja k-ta wojewódzkiego była spontaniczna i wynikała z tradycji MO wyrzucić i udawać,że nic się nie stało.
Brak jakiegokolwiek postępowania wyjaśniającego ze strony policji ,brak poszanowania prawa wynikającego z jego nieznajomości przez k-ta w Swidniku i jego ludzi,zastraszanie ze strony KW w Lublinie wynikał z presjii mediów i ich bossa Palikota.
Tak wygrała prawda medialna wydając wyrok przed procesem,a sedzia dla swietego spokoju to zaklepał
Piszesz,że nie wiesz napewno,że,
Dlatego twierdzę ,że informacje podawane przez .... z DW.Kuriera czy TVP i inne media były preparowane na zamówienie robiącego karierę Palikota.
To przecież policja z prokuraturą powinna ustalić stan faktyczny.
Decyzja k-ta wojewódzkiego była spontaniczna i wynikała z tradycji MO wyrzucić i udawać,że nic się nie stało.
Brak jakiegokolwiek postępowania wyjaśniającego ze strony policji ,brak poszanowania prawa wynikającego z jego nieznajomości przez k-ta w Swidniku i jego ludzi,zastrasza... rozwiń
Avatar
swidniczanin / 17 grudnia 2010 r. o 17:47
0
polak możliwe że ten człowiek nie jest bezdomny - ma mieszkanie, nie jest niepełnosprawny - nie wiemy tego. Fakt jest faktem że skatowali człowieka który wyciągał pety ze śmietnika - przeszkadzał im w siedzeniu na ławce.

O tym zdarzeniu pisał Dziennik Wschodni:
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071207/SWIDNIK/71206047"]Mój odnośnik[/url]

I epilog całej sprawy:
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080918/SWIDNIK/974905152"]Mój odnośnik[/url]
Avatar
??? / 17 grudnia 2010 r. o 17:33
0
ale tytuł-chronił z kolegów z pracy-pismaki do szkoły!!!!
Avatar
polak / 17 grudnia 2010 r. o 16:44
0
Ten policjant ocenił zdarzenie prawidłowo.
Świadek wracający z imprezy widząc zdarzenie zawiadomił policję.
Rzekomo niepełnosprawny i bezdomny jak pisali żądni sensacji stworzyli temat.Ten człowiek nie jest bezdomny nie jest niepełnosprawny o ile niepełnosprawnością nazwać można spożywanie rożnych napoi z procentami.
Palikot będąc w trakcie kampanii wyborczej atakując b.komendanta woj. w Lublinie wykorzystał temat wykorzystał media wykorzystał rzekomo pobitego obiecując jego bratu znaczne korzyści.
Jak się skończyło .Palikot dostał się do sejmu,k-t wojewódzki odszedł na emeryturę policja została skutecznie przestraszona,a sąd skazał na podstawie pomówień młodych ludzi.
Skutki tego zdarzenia.
A.W dalej pije.
Palikot dalej się bawi.
Policja się boi interwencji i na wszelki wypadek przeprasza.
A jakiś głupek bezrozumny używa na określenie tych młodych ludzi ;bandyci:
Dobrze żyć w wolnym kraju ale informacja ma być prawdziwa to zdarzenie tak widzę.
Ten policjant ocenił zdarzenie prawidłowo.
Świadek wracający z imprezy widząc zdarzenie zawiadomił policję.
Rzekomo niepełnosprawny i bezdomny jak pisali żądni sensacji stworzyli temat.Ten człowiek nie jest bezdomny nie jest niepełnosprawny o ile niepełnosprawnością nazwać można spożywanie rożnych napoi z procentami.
Palikot będąc w trakcie kampanii wyborczej atakując b.komendanta woj. w Lublinie wykorzystał temat wykorzystał media wykorzystał rzekomo pobitego obiecując jego bratu znaczne korzyści.
Jak się skończyło .... rozwiń
Avatar
emka / 17 grudnia 2010 r. o 16:29
0
Zwykłe kur.stwo.

Popieram!!!!!!!!!!
Avatar
cicho ciemny / 17 grudnia 2010 r. o 16:16
0
no prawo jest prawem mała szkodliwosc bo nie zabili a jakby nawet to zapewne i tak by wszystko ucichło kpiny kpiny a może i sedzia to jakis ich znajomy
Avatar
kola / 3 stycznia 2011 r. o 17:27
0
[quote name='Thomwell, Idavene' timestamp='1294071193' post='415917']
Jeśli by nie zadzwonił do jego przełożonego ktoś kto widział te wyczyny to na pewno by nie wyszło na jaw że to policjanci koledzy tego pana.
To jest wielka szuja
[/quote]

Robił w balona sąd nie stwiając się na rozprawy ( nie do pomyślenia dla zwykłego obywatela). Ale jak się ma znajomych lekarzy to do szpitala na badania zawsze można trafić.
Avatar
Thomwell, Idavene / 3 stycznia 2011 r. o 17:13
0
[quote name='Polska' timestamp='1292596951' post='407348']
W ocenie sądu zachowanie funkcjonariusza na początku było naganne, ale później zachował się on bardzo dobrze. Dlaczego? Bo dzięki niemu zatrzymano sprawców pobicia. Sąd uznał też, że wydarzenie miało znikomy stopień szkodliwości.... Napastnicy zostali skazani na karę 1.5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata... Taki wyroki za katowanie człowieka ... Polska państwo prawa
[/quote]


Jeśli by nie zadzwonił do jego przełożonego ktoś kto widział te wyczyny to na pewno by nie wyszło na jaw że to policjanci koledzy tego pana.
To jest wielka szuja
[quote name='Polska' timestamp='1292596951' post='407348']
W ocenie sądu zachowanie funkcjonariusza na początku było naganne, ale później zachował się on bardzo dobrze. Dlaczego? Bo dzięki niemu zatrzymano sprawców pobicia. Sąd uznał też, że wydarzenie miało znikomy stopień szkodliwości.... Napastnicy zostali skazani na karę 1.5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata... Taki wyroki za katowanie człowieka ... Polska państwo prawa
[/quote]


Jeśli by nie zadzwonił do jego przełożonego ktoś... rozwiń
Avatar
zoroo72 / 19 grudnia 2010 r. o 19:14
0
http://forum.hotmoney.pl/pokaz/praca-w-policji-ile-tam-mozna-zarobic-30266/3/
Avatar
polak / 17 grudnia 2010 r. o 18:35
0
Piszesz,że nie wiesz napewno,że,
Dlatego twierdzę ,że informacje podawane przez .... z DW.Kuriera czy TVP i inne media były preparowane na zamówienie robiącego karierę Palikota.
To przecież policja z prokuraturą powinna ustalić stan faktyczny.
Decyzja k-ta wojewódzkiego była spontaniczna i wynikała z tradycji MO wyrzucić i udawać,że nic się nie stało.
Brak jakiegokolwiek postępowania wyjaśniającego ze strony policji ,brak poszanowania prawa wynikającego z jego nieznajomości przez k-ta w Swidniku i jego ludzi,zastraszanie ze strony KW w Lublinie wynikał z presjii mediów i ich bossa Palikota.
Tak wygrała prawda medialna wydając wyrok przed procesem,a sedzia dla swietego spokoju to zaklepał
Piszesz,że nie wiesz napewno,że,
Dlatego twierdzę ,że informacje podawane przez .... z DW.Kuriera czy TVP i inne media były preparowane na zamówienie robiącego karierę Palikota.
To przecież policja z prokuraturą powinna ustalić stan faktyczny.
Decyzja k-ta wojewódzkiego była spontaniczna i wynikała z tradycji MO wyrzucić i udawać,że nic się nie stało.
Brak jakiegokolwiek postępowania wyjaśniającego ze strony policji ,brak poszanowania prawa wynikającego z jego nieznajomości przez k-ta w Swidniku i jego ludzi,zastrasza... rozwiń
Avatar
polak / 17 grudnia 2010 r. o 18:35
0
Piszesz,że nie wiesz napewno,że,
Dlatego twierdzę ,że informacje podawane przez .... z DW.Kuriera czy TVP i inne media były preparowane na zamówienie robiącego karierę Palikota.
To przecież policja z prokuraturą powinna ustalić stan faktyczny.
Decyzja k-ta wojewódzkiego była spontaniczna i wynikała z tradycji MO wyrzucić i udawać,że nic się nie stało.
Brak jakiegokolwiek postępowania wyjaśniającego ze strony policji ,brak poszanowania prawa wynikającego z jego nieznajomości przez k-ta w Swidniku i jego ludzi,zastraszanie ze strony KW w Lublinie wynikał z presjii mediów i ich bossa Palikota.
Tak wygrała prawda medialna wydając wyrok przed procesem,a sedzia dla swietego spokoju to zaklepał
Piszesz,że nie wiesz napewno,że,
Dlatego twierdzę ,że informacje podawane przez .... z DW.Kuriera czy TVP i inne media były preparowane na zamówienie robiącego karierę Palikota.
To przecież policja z prokuraturą powinna ustalić stan faktyczny.
Decyzja k-ta wojewódzkiego była spontaniczna i wynikała z tradycji MO wyrzucić i udawać,że nic się nie stało.
Brak jakiegokolwiek postępowania wyjaśniającego ze strony policji ,brak poszanowania prawa wynikającego z jego nieznajomości przez k-ta w Swidniku i jego ludzi,zastrasza... rozwiń
Avatar
swidniczanin / 17 grudnia 2010 r. o 17:47
0
polak możliwe że ten człowiek nie jest bezdomny - ma mieszkanie, nie jest niepełnosprawny - nie wiemy tego. Fakt jest faktem że skatowali człowieka który wyciągał pety ze śmietnika - przeszkadzał im w siedzeniu na ławce.

O tym zdarzeniu pisał Dziennik Wschodni:
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071207/SWIDNIK/71206047"]Mój odnośnik[/url]

I epilog całej sprawy:
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080918/SWIDNIK/974905152"]Mój odnośnik[/url]
Avatar
??? / 17 grudnia 2010 r. o 17:33
0
ale tytuł-chronił z kolegów z pracy-pismaki do szkoły!!!!
Avatar
polak / 17 grudnia 2010 r. o 16:44
0
Ten policjant ocenił zdarzenie prawidłowo.
Świadek wracający z imprezy widząc zdarzenie zawiadomił policję.
Rzekomo niepełnosprawny i bezdomny jak pisali żądni sensacji stworzyli temat.Ten człowiek nie jest bezdomny nie jest niepełnosprawny o ile niepełnosprawnością nazwać można spożywanie rożnych napoi z procentami.
Palikot będąc w trakcie kampanii wyborczej atakując b.komendanta woj. w Lublinie wykorzystał temat wykorzystał media wykorzystał rzekomo pobitego obiecując jego bratu znaczne korzyści.
Jak się skończyło .Palikot dostał się do sejmu,k-t wojewódzki odszedł na emeryturę policja została skutecznie przestraszona,a sąd skazał na podstawie pomówień młodych ludzi.
Skutki tego zdarzenia.
A.W dalej pije.
Palikot dalej się bawi.
Policja się boi interwencji i na wszelki wypadek przeprasza.
A jakiś głupek bezrozumny używa na określenie tych młodych ludzi ;bandyci:
Dobrze żyć w wolnym kraju ale informacja ma być prawdziwa to zdarzenie tak widzę.
Ten policjant ocenił zdarzenie prawidłowo.
Świadek wracający z imprezy widząc zdarzenie zawiadomił policję.
Rzekomo niepełnosprawny i bezdomny jak pisali żądni sensacji stworzyli temat.Ten człowiek nie jest bezdomny nie jest niepełnosprawny o ile niepełnosprawnością nazwać można spożywanie rożnych napoi z procentami.
Palikot będąc w trakcie kampanii wyborczej atakując b.komendanta woj. w Lublinie wykorzystał temat wykorzystał media wykorzystał rzekomo pobitego obiecując jego bratu znaczne korzyści.
Jak się skończyło .... rozwiń
Avatar
emka / 17 grudnia 2010 r. o 16:29
0
Zwykłe kur.stwo.

Popieram!!!!!!!!!!
Avatar
cicho ciemny / 17 grudnia 2010 r. o 16:16
0
no prawo jest prawem mała szkodliwosc bo nie zabili a jakby nawet to zapewne i tak by wszystko ucichło kpiny kpiny a może i sedzia to jakis ich znajomy
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wcale nie Zamoy czy Staszic. Do jakich szkół średnich jest najwięcej chętnych

Wcale nie Zamoy czy Staszic. Do jakich szkół średnich jest najwięcej chętnych

W środę absolwenci szkół podstawowych dowiedzą się, czy dostali się do wymarzonych ogólniaków i techników. Na tych, którym noga się powinęła, czeka jeszcze blisko tysiąc wolnych miejsc.

Lubartów. Nie będzie referendum, ale broni nie składają

Lubartów. Nie będzie referendum, ale broni nie składają

Definitywnie zakończyła się sprawa rozpisania referendum w sprawie odwołania Rady Miasta Lubartów. Wojewódzki Sąd Administracyjny odrzucił skargę na decyzję odmowną komisarza wyborczego. Organizatorzy nie poddają się i zapowiadaj starania o kolejne referendum. Tym razem będą chcieli odwołać także burmistrz .

Centralny Plac Zabaw: Jazzpospolita i Alameda 5
14 sierpnia 2020, 20:30

Centralny Plac Zabaw: Jazzpospolita i Alameda 5

Przed nami kolejny weekend atrakcji na Centralnym Placu Zabaw. Odwiedzających w najbliższych dniach Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) czekają m.in. koncerty zespołów Jazzpospolita i Alameda 5.

Biedronka zaskarży decyzję UOKiK. Chodzi o 115 mln zł kary

Biedronka zaskarży decyzję UOKiK. Chodzi o 115 mln zł kary

Właściciel sieci Biedronka odwoła się od 115-milionowej kary nałożonej przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów za rozbieżności między cenami na półkach a cenami w systemie kasowym. Spółka twierdzi, że różnice wynikały wyłącznie z nieumyślnych błędów pracowników

KAS walczy z hazardem. Przestępcy odpowiadają gazem łzawiącym

KAS walczy z hazardem. Przestępcy odpowiadają gazem łzawiącym

Pełne ręce roboty mieli w ostatnich dniach funkcjonariusze lubelskiej Krajowej Administracji Skarbowej. Zatrzymali aż 50 automatów do gier, a z nimi gotówkę na wypłaty wygranych i amfetaminę. Przestępcy nie pozostają dłużni – na śledczych czyhają zasadzki z miotaczami gazu.

Edach Budowlani przegrali sparing w Siedlcach

Edach Budowlani przegrali sparing w Siedlcach

Tydzień przed inauguracją nowego sezon Edach Budowlani Lublin rozegrali mecz kontrolny z Awentą Pogonią Siedlce. Już w weekend obie drużyny spotkają się ponownie, tym razem w walce o ligowe punkty.

Slavic Jazz Underground w Muszli Koncertowej
14 sierpnia 2020, 19:00

Slavic Jazz Underground w Muszli Koncertowej

Jedną z gwiazd najbliższego weekendu w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego będzie formacja Slavic Jazz Underground. Tradycyjnie nie zabraknie również teatru i dodatkowych atrakcji.

"Sztuka kochania" w Kinie Perła
14 sierpnia 2020, 21:00

"Sztuka kochania" w Kinie Perła

14 sieprnia w Kinie Perła (ul. Bernardyńska 15) będzie można zobaczyć m.in. docenioną "Sztukę kochania. Historię Michaliny Wisłockiej" oraz kultowego "Misia".

Jazda z duszą na ramieniu. Jedzie pociąg, a zapory podniesione
ALARM 24
galeria

Jazda z duszą na ramieniu. Jedzie pociąg, a zapory podniesione

Na przejazd wjeżdża pociąg, a rogatki są podniesione – tak działały szlabany w Miłocinie, gdzie tory krzyżują się z drogą wojewódzką Lublin-Nałęczów. Zdarzało się również i tak, że zapory były opuszczone, chociaż do przejazdu nie zbliżał się żaden pociąg

Zegarki sportowe Garmin - jakość, która się opłaca.

Zegarki sportowe Garmin - jakość, która się opłaca.

Firma Garmin jest jednym z najprężniej rozwijających się producentów zegarków sportowych. Łącząc nowoczesne moduły GPS z innowacyjnymi funkcjami sportowymi, producent uzyskał kompaktowe urządzenia, które wspomagają w planowaniu treningów i odczytywaniu ich wyników. Dlaczego warto zwrócić uwagę na zegarki Garmin?

Koronawirus w Lubelskiem: szwalnia, komisariat, gminny dom kultury

Koronawirus w Lubelskiem: szwalnia, komisariat, gminny dom kultury

Dziś Lubelski Urząd Wojewódzki poinformował o 17 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2. Pięć dotyczy Lublina, trzy – Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego i kolejne trzy – powiatu opolskiego.

18. Festiwal Objazdowy Watch Docs w Lublinie
20 sierpnia 2020, 20:00

18. Festiwal Objazdowy Watch Docs w Lublinie

20-23 sierpnia w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zobaczymy filmy z 18. edycji Festiwalu Objazdowego Watch Docs. Prawa Człowieka w Filmie.

Nowy film Szumowskiej polskim kandydatem do Oscara

Nowy film Szumowskiej polskim kandydatem do Oscara

Nowy film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta polskim kandydatem do Oscara. Czy „Śniegu już więcej nie będzie” powtórzy sukces „Idy”?

Lublin: Zamojska zamknięta dla ruchu, komunikacja na objazdach
galeria

Lublin: Zamojska zamknięta dla ruchu, komunikacja na objazdach

Do godz. 15.30 mogą potrwać utrudnienia w ruchu w centrum Lublina gdzie zamknięta jest ul. Zamojska.