Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

18 listopada 2010 r.
11:00
Edytuj ten wpis

Świdnik: Volkswagen uniknął czołowego zderzenia i skosił latarnię

Autor: Zdjęcie autora Pit
0 21 A A

Wypadek wyglądał groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało. Dzisiaj rano na al. Lotników Polskich kobieta próbująca uniknąć czołowego zderzenia z fordem wjechała volkswagenem w latarnię.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o wypadku otrzymaliśmy od Internauty Pawła razem ze zdjęciem na Alarm 24. Policja potwierdza ten sygnał.

– Około godziny 8 rano kierowca próbował się włączyć do ruchu na al. Lotników Polskich, wyjeżdżając ze swojej posesji – mówi mł. insp. Grzegorz Hołub, zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku.

– Właściciel forda focusa wyjeżdżając, wymusił pierwszeństwo. Kobieta jadąca w stronę Lublina próbowała uniknąć zderzenia czołowego i omijając forda wjechała swoim volkswagenem w latarnię – dodaje.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policja ocenia, że kobieta zachowała się odpowiedzialnie i zrobiła wszystko, by uniknąć czołowego zderzenia.

– To 45-letnia mieszkanka Świdnika z wieloletnim stażem za kierownicą. Kierowca, który wymusił pierwszeństwo jest o 10 lat młodszy – zaznacza komendant Hołub.

Auto kobiety zostało dość mocno zniszczone, ford wyjeżdżającego z posesji nie został nawet porysowany.

- To dość niebezpieczny odcinek. Tutaj rano zawsze są bardzo duże korki. Dopóki nie zostanie zmieniona organizacja ruchu, to dalej może dochodzić do takich zdarzeń – ocenia komendant Hołub.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tom / 29 listopada 2010 o 14:48
0
To może powinnas zawiadomic o tym policje i byc świadkiem. Bo wygląda na to , że ta kobieta jest pokrzywdzona a nie sprawcą
Avatar
Aneta / 19 listopada 2010 o 19:43
0
Dziwię się, że tyle ludzi wypowiada swoje subiektywne opinie w tej sprawie, nie mając o niej najmniejszego pojęcia!!! Ja byłam świadkiem tego wydarzenia i z tego, co widziałam, to facet, który wyjeżdżał ze swojej posesji nie wymusił pierwszeństwa. Został wpuszczony do ruchu drogowego, przez ustępującego mu kierowcę, ale nie wyjechał bezpośrednio na drugi pas tylko podjechał, żeby sprawdzić czy ma wolny przejazd. Kobieta jadąca VW jechała "przytulona" do rzędu samochodów łamiąc wszelkie przepisy: po pierwsze jechała środkiem ulicy przez dłuższy czas usiłując wyminąć korek, dojeżdżała do podwójnej ciągłej linii i do pasów dla pieszych jadąc pod prąd z dużą szybkością. Przez swoją nieuwagę zahaczyła o rejestrację forda, przestraszyła się i uderzyła w słup. Gdyby kierowca forda wymusił pierwszeństwo to miałby skasowany bok samochodu i pewnie skończyło by się to dla niego dużo gorzej. Tak więc ludzie, jeśli czegoś nie widzieliście - nie piszcie bzdur!
Dziwię się, że tyle ludzi wypowiada swoje subiektywne opinie w tej sprawie, nie mając o niej najmniejszego pojęcia!!! Ja byłam świadkiem tego wydarzenia i z tego, co widziałam, to facet, który wyjeżdżał ze swojej posesji nie wymusił pierwszeństwa. Został wpuszczony do ruchu drogowego, przez ustępującego mu kierowcę, ale nie wyjechał bezpośrednio na drugi pas tylko podjechał, żeby sprawdzić czy ma wolny przejazd. Kobieta jadąca VW jechała "przytulona" do rzędu samochodów łamiąc wszelkie przepisy: po pierwsze jechała środ... rozwiń
Avatar
em / 19 listopada 2010 o 08:05
0
[quote name='pablo' timestamp='1290083090' post='383921']
[size="4"]Ty zenobi i nie wierzę[/size] , kiedyś miałem tablicę rejestracyjną z takimi literkami : D, LD, LU, LSW, SC i co ty mi o mnie powiesz? Ech, żyją chłopki sobie, a życie proste, oparte na stereotypach i uprzedzeniach, bo oni niby inni, lepsi, bo po co myśleć od tego głowa ich boli.
[/quote]
i dresy się od tego mną...
Avatar
gość / 18 listopada 2010 o 22:46
0
Patrzę na zdjęcie i jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak w tym przypadku mogło dojść do zderzenia czołowego 2 samochodów . Jak dobrze widzę to jest linia ciągła a więc facet który wyjechał mógł zostać uderzony w bok ,lub tył .
Szkoda mi tej kobiety jej zdrowia i samochodu ,ile to ludzi straciło życie uciekając w innym kierunku .
Avatar
kera / 18 listopada 2010 o 22:12
0
Kto zapłaci za naprawę auta tej Pani? Jeżeli ma AC to spoko, a jeżeli nie?
Avatar
kierowczyni golfa 2 / 18 listopada 2010 o 16:11
0
brawa dla tej pani
Avatar
emas / 18 listopada 2010 o 15:29
0
ja wam powiem tak, co za różnica, czy LU czy LSW? większość uczyła się jeździć po lublinie właśnie. a chamy są wszędzie - im większe miasto tym ich więcej. żrecie się między sobą a w innych częściach kraju jak zobaczą L na początku to wiedzą, że to lubelskie i zapewne nie patrza na kolejne literki, tylko wszystkich do jednego wora wrzucają.
Avatar
Gość / 18 listopada 2010 o 15:22
0
grzegorz kierowca bardzo trafnie skomentował głupią dyskusję malutkich
Avatar
jakajakaja / 18 listopada 2010 o 15:19
0
[quote name='grzegorz kierowca' timestamp='1290088897' post='384037']
nie wazne jakie tablice barany sa wszedzie co noc robie ok 500 km ciezarowka i widze w calym kraju... niema reguly czy lsw czy lc czy lu czy dw czy inne i przestancie tak sie żrec bo najeiwcej gadaja ci o ktorych wlasnie stereotypy powastaja...
[/quote]
Avatar
grzegorz kierowca / 18 listopada 2010 o 15:01
0
nie wazne jakie tablice barany sa wszedzie co noc robie ok 500 km ciezarowka i widze w calym kraju... niema reguly czy lsw czy lc czy lu czy dw czy inne i przestancie tak sie żrec bo najeiwcej gadaja ci o ktorych wlasnie stereotypy powastaja...
Avatar
Tom / 29 listopada 2010 o 14:48
0
To może powinnas zawiadomic o tym policje i byc świadkiem. Bo wygląda na to , że ta kobieta jest pokrzywdzona a nie sprawcą
Avatar
Aneta / 19 listopada 2010 o 19:43
0
Dziwię się, że tyle ludzi wypowiada swoje subiektywne opinie w tej sprawie, nie mając o niej najmniejszego pojęcia!!! Ja byłam świadkiem tego wydarzenia i z tego, co widziałam, to facet, który wyjeżdżał ze swojej posesji nie wymusił pierwszeństwa. Został wpuszczony do ruchu drogowego, przez ustępującego mu kierowcę, ale nie wyjechał bezpośrednio na drugi pas tylko podjechał, żeby sprawdzić czy ma wolny przejazd. Kobieta jadąca VW jechała "przytulona" do rzędu samochodów łamiąc wszelkie przepisy: po pierwsze jechała środkiem ulicy przez dłuższy czas usiłując wyminąć korek, dojeżdżała do podwójnej ciągłej linii i do pasów dla pieszych jadąc pod prąd z dużą szybkością. Przez swoją nieuwagę zahaczyła o rejestrację forda, przestraszyła się i uderzyła w słup. Gdyby kierowca forda wymusił pierwszeństwo to miałby skasowany bok samochodu i pewnie skończyło by się to dla niego dużo gorzej. Tak więc ludzie, jeśli czegoś nie widzieliście - nie piszcie bzdur!
Dziwię się, że tyle ludzi wypowiada swoje subiektywne opinie w tej sprawie, nie mając o niej najmniejszego pojęcia!!! Ja byłam świadkiem tego wydarzenia i z tego, co widziałam, to facet, który wyjeżdżał ze swojej posesji nie wymusił pierwszeństwa. Został wpuszczony do ruchu drogowego, przez ustępującego mu kierowcę, ale nie wyjechał bezpośrednio na drugi pas tylko podjechał, żeby sprawdzić czy ma wolny przejazd. Kobieta jadąca VW jechała "przytulona" do rzędu samochodów łamiąc wszelkie przepisy: po pierwsze jechała środ... rozwiń
Avatar
em / 19 listopada 2010 o 08:05
0
[quote name='pablo' timestamp='1290083090' post='383921']
[size="4"]Ty zenobi i nie wierzę[/size] , kiedyś miałem tablicę rejestracyjną z takimi literkami : D, LD, LU, LSW, SC i co ty mi o mnie powiesz? Ech, żyją chłopki sobie, a życie proste, oparte na stereotypach i uprzedzeniach, bo oni niby inni, lepsi, bo po co myśleć od tego głowa ich boli.
[/quote]
i dresy się od tego mną...
Avatar
gość / 18 listopada 2010 o 22:46
0
Patrzę na zdjęcie i jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak w tym przypadku mogło dojść do zderzenia czołowego 2 samochodów . Jak dobrze widzę to jest linia ciągła a więc facet który wyjechał mógł zostać uderzony w bok ,lub tył .
Szkoda mi tej kobiety jej zdrowia i samochodu ,ile to ludzi straciło życie uciekając w innym kierunku .
Avatar
kera / 18 listopada 2010 o 22:12
0
Kto zapłaci za naprawę auta tej Pani? Jeżeli ma AC to spoko, a jeżeli nie?
Avatar
kierowczyni golfa 2 / 18 listopada 2010 o 16:11
0
brawa dla tej pani
Avatar
emas / 18 listopada 2010 o 15:29
0
ja wam powiem tak, co za różnica, czy LU czy LSW? większość uczyła się jeździć po lublinie właśnie. a chamy są wszędzie - im większe miasto tym ich więcej. żrecie się między sobą a w innych częściach kraju jak zobaczą L na początku to wiedzą, że to lubelskie i zapewne nie patrza na kolejne literki, tylko wszystkich do jednego wora wrzucają.
Avatar
Gość / 18 listopada 2010 o 15:22
0
grzegorz kierowca bardzo trafnie skomentował głupią dyskusję malutkich
Avatar
jakajakaja / 18 listopada 2010 o 15:19
0
[quote name='grzegorz kierowca' timestamp='1290088897' post='384037']
nie wazne jakie tablice barany sa wszedzie co noc robie ok 500 km ciezarowka i widze w calym kraju... niema reguly czy lsw czy lc czy lu czy dw czy inne i przestancie tak sie żrec bo najeiwcej gadaja ci o ktorych wlasnie stereotypy powastaja...
[/quote]
Avatar
grzegorz kierowca / 18 listopada 2010 o 15:01
0
nie wazne jakie tablice barany sa wszedzie co noc robie ok 500 km ciezarowka i widze w calym kraju... niema reguly czy lsw czy lc czy lu czy dw czy inne i przestancie tak sie żrec bo najeiwcej gadaja ci o ktorych wlasnie stereotypy powastaja...
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 0 0

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 136 55

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 64 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 7

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 12

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!