Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

26 stycznia 2010 r.
11:32
Edytuj ten wpis

Komenda Miejska Policji w Zamościu ma się czym pochwalić

0 23 A A

Co 42 minuty funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zamojskiej komendy wyjeżdżali na interwencję, a co godzinę ujawniali wykroczenie. Średnio co półtorej doby zatrzymywali sprawcę przestępstwa, a co 48 godzin osobę poszukiwaną. Efekty pracy całej jednostki są imponujące.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wykrywalność przestępstw w powiecie zamojskim wyniosła w ub. roku 85,2 proc., co dało Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu pierwsze miejsce w kraju. – To bardzo dobry wynik! – powiedział nam nadkom. Konrad Piziorski, szef zamojskiej jednostki.

Dodał, że takie wyniki nie biorą się z niczego. – Liczy się doświadczenie funkcjonariuszy i systematyczność pracy. Nie bez znaczenia jest też atmosfera w pracy i motywacja – uważa komendant.

Co na to mieszkańcy? – Najgorsza jest podchmielona młodzież w dresach, dlatego staram się nie wraca późno do domu – mówi pani Agnieszka z ul. Polnej.

W ub. roku na terenie powiatu doszło do 345 kradzieży. W co drugiej sprawcy zostali namierzeni (wykrywalność 49,9 proc.). Przy kradzieżach z włamaniem wykrywalność wyniosła 37,9 proc., ale już przy rozbojach i wymuszeniach – 82,4 proc.

Stróże prawa ustalili i zatrzymali 63 podejrzanych o dokonanie 56 takich przestępstw. Wobec 14 sąd zastosował areszty tymczasowe.

Na 68 bójek i pobić ustalono sprawców 59 przestępstw (86,8 proc.).

Policja odnotowała dwa zabójstwa i cztery gwałty. Wszystkich sprawców przyskrzyniono, a więc wykrywalność tych najcięższych przestępstw wyniosła 100 proc.

98,8 proc. – to z kolei wykrywalność przestępstw narkotykowych.

– Zabezpieczono 93 rośliny konopi indyjskich, 266,87 g marihuany, 1,75 g amfetaminy oraz 6,32 g haszyszu – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.

W ub. roku na drogach powiatu zamojskiego doszło do 163 wypadków. To o 28 mniej niż w 2008 roku. Zginęło 17 osób, a więc o 9 mniej niż rok wcześniej.

Policja zatrzymała 933 nietrzeźwych kierujących i nałożyła blisko 15,5 tys. mandatów oraz wysłała do sądu ponad 200 wniosków o ukaranie. Zatrzymano 138 praw jazdy, z czego 111 za jazdę na podwójnym gazie.

Najwięcej wypadków było w październiku(23), wtedy też oraz w lipcu zginęło najwięcej osób (po 4). Z dni tygodnia – pod względem ilości wypadków – na czele są czwartki.

Główne przyczyny wypadków z winy kierującego to nadmierna prędkość, nieprawidłowe skręcanie, wyprzedzanie, wymijanie i cofanie, a także nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu. Nieostrożne wejście na jezdnię – to kolei główna przyczyna wypadków z winy pieszego.

W Zamościu najwięcej wypadków odnotowano przy ul. Partyzantów (7) oraz Legionów i Szczebrzeskiej (po 4). Najwięcej kolizji było przy ul. Partyzantów (71), a dalej Wyszyńskiego (69) i Lwowskiej (49).

Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego ponad 10 tys. razy interweniowali w miejscach publicznych na terenie Zamościa i byli wzywani do 1815 interwencji domowych.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Czarnula. / 10 stycznia 2011 o 17:48
0
Jeśli tu mowa o Policji ZMC. Mam prośbę więcej patroli przy uliczkach na Zamojskiej Starówce,ostatnio byłam świadkiem gdy gówniarz zaczepił grupę ludzi..tak się dzieję codziennie..nie tylko na Starówce,na każdym Osiedlu,ale to już kwestia wychowania..jest problem w Zamościu i nie ma co tego ukrywać.. Niech wreszcie stanie się porządek bo kiedy na starówce dzieje się coś to patrol stoi na dworcu. zaznaczam ''stoi''.
Nie wątpię że nasza Policja jest sumienna i że stara się,ale trzeba więcej chęci mniej strachu,przecież bez Was nie można by było w ogóle wyjść na ulicę. Wierzę że na osiedlach na których brakuje patroli,zobaczę choć paru Panów w niebieskim mundurze!
Jeśli tu mowa o Policji ZMC. Mam prośbę więcej patroli przy uliczkach na Zamojskiej Starówce,ostatnio byłam świadkiem gdy gówniarz zaczepił grupę ludzi..tak się dzieję codziennie..nie tylko na Starówce,na każdym Osiedlu,ale to już kwestia wychowania..jest problem w Zamościu i nie ma co tego ukrywać.. Niech wreszcie stanie się porządek bo kiedy na starówce dzieje się coś to patrol stoi na dworcu. zaznaczam ''stoi''.
Nie wątpię że nasza Policja jest sumienna i że stara się,ale trzeba więcej chęci mniej strachu,przecież ... rozwiń
Avatar
Wujek zza miedzy / 3 września 2010 o 09:57
0
[quote name='mariusz' date='03 September 2010 - 04:32 AM' timestamp='1283481137' post='340741']
Przez te ku*** mam epilepsję.bili mnie co godzine pałą i obijali głową o blaszaną szafę i tak przez 48h.nie musze wspominać,że nie dostawałem wody ani jedzenia.to zwyrodnialcy powinno sie ich wieszac.nawet nie moge nic z tym zrobic bo podpisali za mnie deklaracje,że nie będę skladal skargi.co najciekawsze zatrzymanie było niesłuszne-jestem niewinny.naprawde nikomu tego nie życzę.to ludzie ludziom zgotowali ten los...
[/quote]
A był w tej bajce smok?

Zaraz odezwą się tłumy dzieci w strojach sportowych, które podchwycą tą bajke i zrobią z Ciebie męczennika

+ 10 pkt charyzmy na osiedlu masz pewne
[quote name='mariusz' date='03 September 2010 - 04:32 AM' timestamp='1283481137' post='340741']
Przez te ku*** mam epilepsję.bili mnie co godzine pałą i obijali głową o blaszaną szafę i tak przez 48h.nie musze wspominać,że nie dostawałem wody ani jedzenia.to zwyrodnialcy powinno sie ich wieszac.nawet nie moge nic z tym zrobic bo podpisali za mnie deklaracje,że nie będę skladal skargi.co najciekawsze zatrzymanie było niesłuszne-jestem niewinny.naprawde nikomu tego nie życzę.to ludzie lud... rozwiń
Avatar
mariusz / 3 września 2010 o 04:32
0
Przez te ku*** mam epilepsję.bili mnie co godzine pałą i obijali głową o blaszaną szafę i tak przez 48h.nie musze wspominać,że nie dostawałem wody ani jedzenia.to zwyrodnialcy powinno sie ich wieszac.nawet nie moge nic z tym zrobic bo podpisali za mnie deklaracje,że nie będę skladal skargi.co najciekawsze zatrzymanie było niesłuszne-jestem niewinny.naprawde nikomu tego nie życzę.to ludzie ludziom zgotowali ten los...
Avatar
szymon / 19 sierpnia 2010 o 13:26
0
Obsrane dupy mają ubecy z zamościa.banda polaczkow z pistoletami jako przedlużeniem penisa.
Avatar
spp / 28 stycznia 2010 o 20:37
0
aale ściema, widać nawet wasi ludzie już nie wytrzymują
Avatar
a niech mnie / 27 stycznia 2010 o 19:14
0
Eba napisał:
Zabezpieczono 93 rośliny konopi indyjskich, 266,87 g marihuany, 1,75 g amfetaminy oraz 6,32 g haszyszu
Co to ma byc oni chyba jedza to bialko 1,75g Ha ha powinni miec chyba 175g ale zjedli


HE!!!!! tosz to 100% rocznego zapotrzebowania na amfetaminę młodzieży zamojskiej haaaaaa! haaaaa! haaaa! Jedna dobra krecha ma 2 gramy!!!!!!!!!!!!! co za porażka! wstyd hańba

ALE NIE TO JEST NAJLEPSZE LUDZIE!!!!!!!! prawie 1000 pijanych kierowców i tylko 100 zabranych prawek jazdy!!!! WNIOSKI NASUWAJĄ SIĘ SAME:
- CZYM NADGANIA SIĘ STATYSTYKĘ W ZAMOŚCIU???? ROOOWEEEERZYSTAAAAMI TAAAK! i to często tymi samymi wieśniaczkami spod GS-u 10razy do roku! NIECH KTOŚ ZAKOŃCZY TE KONWULSJE CHOREGO SYSTEMU OCENIANIA JEDNOSTEK W POLSCE!!!!
a dzis czytam, że jkednego dnia 8 torebek buchneli w naszym SPOKOJNYM mieście ;D idioci...


HE!!!!! tosz to 100% rocznego zapotrzebowania na amfetaminę młodzieży zamojskiej haaaaaa! haaaaa! haaaa! Jedna dobra krecha ma 2 gramy!!!!!!!!!!!!! co za porażka! wstyd hańba

ALE NIE TO JEST NAJLEPSZE LUDZIE!!!!!!!! prawie 1000 pijanych kierowców i tylko 100 zabranych prawek jazdy!!!! WNIOSKI NASUWAJĄ SIĘ SAME:
- CZYM NA... rozwiń
Avatar
NIE DO WIARY / 27 stycznia 2010 o 18:24
0
podobno Wiatrzyka zwolnili bo sie statystyka w komendzie zajmowal i nie chcial w tym bagnie uczestniczyc, nawet glosno wyrazal swoje opinie na ten temat. I go wyjebali z wielkim hukiem i przeszukanie mu zrobili po to zeby dac innym przyklad co sie stanie jak nie beda wspolpracowac z przelozonymi. A teraz prosze! najlepsza w polsce komenda BUAHAHAHAHAAAAA!!!! Nawet Trela tak nie naciagal Temidy
Avatar
Eba / 27 stycznia 2010 o 13:50
0
Zabezpieczono 93 rośliny konopi indyjskich, 266,87 g marihuany, 1,75 g amfetaminy oraz 6,32 g haszyszu
Co to ma byc oni chyba jedza to bialko 1,75g Ha ha powinni miec chyba 175g ale zjedli
Avatar
Gość / 27 stycznia 2010 o 11:53
0
Czego to statystyka nie dokona! Pieniędzy mniej - wykrywalność większa a i skuteczność na plus! No brawo! Cała zachodnia policja już od kilku lat zachodzi w głowę jak to jest możliwe!
Trza wystąpić o Nobla!
Avatar
ja / 27 stycznia 2010 o 10:58
0
faktycznie jest się czym pochwalić, bandytyzm w mieście panuje, a Zamość szerokim łukiem trzeba omijać
Avatar
Czarnula. / 10 stycznia 2011 o 17:48
0
Jeśli tu mowa o Policji ZMC. Mam prośbę więcej patroli przy uliczkach na Zamojskiej Starówce,ostatnio byłam świadkiem gdy gówniarz zaczepił grupę ludzi..tak się dzieję codziennie..nie tylko na Starówce,na każdym Osiedlu,ale to już kwestia wychowania..jest problem w Zamościu i nie ma co tego ukrywać.. Niech wreszcie stanie się porządek bo kiedy na starówce dzieje się coś to patrol stoi na dworcu. zaznaczam ''stoi''.
Nie wątpię że nasza Policja jest sumienna i że stara się,ale trzeba więcej chęci mniej strachu,przecież bez Was nie można by było w ogóle wyjść na ulicę. Wierzę że na osiedlach na których brakuje patroli,zobaczę choć paru Panów w niebieskim mundurze!
Jeśli tu mowa o Policji ZMC. Mam prośbę więcej patroli przy uliczkach na Zamojskiej Starówce,ostatnio byłam świadkiem gdy gówniarz zaczepił grupę ludzi..tak się dzieję codziennie..nie tylko na Starówce,na każdym Osiedlu,ale to już kwestia wychowania..jest problem w Zamościu i nie ma co tego ukrywać.. Niech wreszcie stanie się porządek bo kiedy na starówce dzieje się coś to patrol stoi na dworcu. zaznaczam ''stoi''.
Nie wątpię że nasza Policja jest sumienna i że stara się,ale trzeba więcej chęci mniej strachu,przecież ... rozwiń
Avatar
Wujek zza miedzy / 3 września 2010 o 09:57
0
[quote name='mariusz' date='03 September 2010 - 04:32 AM' timestamp='1283481137' post='340741']
Przez te ku*** mam epilepsję.bili mnie co godzine pałą i obijali głową o blaszaną szafę i tak przez 48h.nie musze wspominać,że nie dostawałem wody ani jedzenia.to zwyrodnialcy powinno sie ich wieszac.nawet nie moge nic z tym zrobic bo podpisali za mnie deklaracje,że nie będę skladal skargi.co najciekawsze zatrzymanie było niesłuszne-jestem niewinny.naprawde nikomu tego nie życzę.to ludzie ludziom zgotowali ten los...
[/quote]
A był w tej bajce smok?

Zaraz odezwą się tłumy dzieci w strojach sportowych, które podchwycą tą bajke i zrobią z Ciebie męczennika

+ 10 pkt charyzmy na osiedlu masz pewne
[quote name='mariusz' date='03 September 2010 - 04:32 AM' timestamp='1283481137' post='340741']
Przez te ku*** mam epilepsję.bili mnie co godzine pałą i obijali głową o blaszaną szafę i tak przez 48h.nie musze wspominać,że nie dostawałem wody ani jedzenia.to zwyrodnialcy powinno sie ich wieszac.nawet nie moge nic z tym zrobic bo podpisali za mnie deklaracje,że nie będę skladal skargi.co najciekawsze zatrzymanie było niesłuszne-jestem niewinny.naprawde nikomu tego nie życzę.to ludzie lud... rozwiń
Avatar
mariusz / 3 września 2010 o 04:32
0
Przez te ku*** mam epilepsję.bili mnie co godzine pałą i obijali głową o blaszaną szafę i tak przez 48h.nie musze wspominać,że nie dostawałem wody ani jedzenia.to zwyrodnialcy powinno sie ich wieszac.nawet nie moge nic z tym zrobic bo podpisali za mnie deklaracje,że nie będę skladal skargi.co najciekawsze zatrzymanie było niesłuszne-jestem niewinny.naprawde nikomu tego nie życzę.to ludzie ludziom zgotowali ten los...
Avatar
szymon / 19 sierpnia 2010 o 13:26
0
Obsrane dupy mają ubecy z zamościa.banda polaczkow z pistoletami jako przedlużeniem penisa.
Avatar
spp / 28 stycznia 2010 o 20:37
0
aale ściema, widać nawet wasi ludzie już nie wytrzymują
Avatar
a niech mnie / 27 stycznia 2010 o 19:14
0
Eba napisał:
Zabezpieczono 93 rośliny konopi indyjskich, 266,87 g marihuany, 1,75 g amfetaminy oraz 6,32 g haszyszu
Co to ma byc oni chyba jedza to bialko 1,75g Ha ha powinni miec chyba 175g ale zjedli


HE!!!!! tosz to 100% rocznego zapotrzebowania na amfetaminę młodzieży zamojskiej haaaaaa! haaaaa! haaaa! Jedna dobra krecha ma 2 gramy!!!!!!!!!!!!! co za porażka! wstyd hańba

ALE NIE TO JEST NAJLEPSZE LUDZIE!!!!!!!! prawie 1000 pijanych kierowców i tylko 100 zabranych prawek jazdy!!!! WNIOSKI NASUWAJĄ SIĘ SAME:
- CZYM NADGANIA SIĘ STATYSTYKĘ W ZAMOŚCIU???? ROOOWEEEERZYSTAAAAMI TAAAK! i to często tymi samymi wieśniaczkami spod GS-u 10razy do roku! NIECH KTOŚ ZAKOŃCZY TE KONWULSJE CHOREGO SYSTEMU OCENIANIA JEDNOSTEK W POLSCE!!!!
a dzis czytam, że jkednego dnia 8 torebek buchneli w naszym SPOKOJNYM mieście ;D idioci...


HE!!!!! tosz to 100% rocznego zapotrzebowania na amfetaminę młodzieży zamojskiej haaaaaa! haaaaa! haaaa! Jedna dobra krecha ma 2 gramy!!!!!!!!!!!!! co za porażka! wstyd hańba

ALE NIE TO JEST NAJLEPSZE LUDZIE!!!!!!!! prawie 1000 pijanych kierowców i tylko 100 zabranych prawek jazdy!!!! WNIOSKI NASUWAJĄ SIĘ SAME:
- CZYM NA... rozwiń
Avatar
NIE DO WIARY / 27 stycznia 2010 o 18:24
0
podobno Wiatrzyka zwolnili bo sie statystyka w komendzie zajmowal i nie chcial w tym bagnie uczestniczyc, nawet glosno wyrazal swoje opinie na ten temat. I go wyjebali z wielkim hukiem i przeszukanie mu zrobili po to zeby dac innym przyklad co sie stanie jak nie beda wspolpracowac z przelozonymi. A teraz prosze! najlepsza w polsce komenda BUAHAHAHAHAAAAA!!!! Nawet Trela tak nie naciagal Temidy
Avatar
Eba / 27 stycznia 2010 o 13:50
0
Zabezpieczono 93 rośliny konopi indyjskich, 266,87 g marihuany, 1,75 g amfetaminy oraz 6,32 g haszyszu
Co to ma byc oni chyba jedza to bialko 1,75g Ha ha powinni miec chyba 175g ale zjedli
Avatar
Gość / 27 stycznia 2010 o 11:53
0
Czego to statystyka nie dokona! Pieniędzy mniej - wykrywalność większa a i skuteczność na plus! No brawo! Cała zachodnia policja już od kilku lat zachodzi w głowę jak to jest możliwe!
Trza wystąpić o Nobla!
Avatar
ja / 27 stycznia 2010 o 10:58
0
faktycznie jest się czym pochwalić, bandytyzm w mieście panuje, a Zamość szerokim łukiem trzeba omijać
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem 0 0

Zawodniczka AZS UMCS zajęła trzecie miejsce w niedzielnym konkursie rzutu młotem. Srebrny medal zdobyła Joanna Fiodorow, a złoto przypadło Anicie Włodarczyk, która była poza zasięgiem

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego 0 0

41 gmin czyli 19 proc. wszystkich gmin w województwie lubelskim nie zapewnia seniorom opieki – wynika z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli. W skali kraju robi to zaledwie 20 proc. gmin, mimo że należy to do ich obowiązków i jest najmniej kosztowną dla samorządów formą pomocy seniorom.

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie 17 3

W sobotę pełniący służbę w Okunince nad jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat leon, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego.

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca
film

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca 14 0

Grodków, woj. opolskie. 15-letni chłopak i jego ojciec zostali porażeni prądem w Grodkowie.

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu
galeria

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu 0 3

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowe południe w Dębowej Kłodzie (pow. parczewski).

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy
Złota Setka

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy 0 1

Na pomysł otworzenia tematycznego parku rozrywki trójka przedsiębiorców wpadła 8 lat temu. Dzisiaj to jedno z największych i najbardziej znanych miejsc tego typu w naszych kraju. Do Magicznych Ogródów koło Janowca w sezonie ściągają prawdziwe tłumy.

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza 1 0

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas festiwalu Kolory Muzyki w Parku Miejskim w Chełmie.

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol"

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol" 10 2

W sobotę przed godz. 20 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że na zakupy z malutkim dzieckiem przyszła nietrzeźwa kobieta.

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 23 1

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 6 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 39 16

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 15

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 16 3

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 7 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!