Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

29 czerwca 2010 r.
12:40
Edytuj ten wpis

Radny przeciwny policyjnemu apelowi

Autor: Zdjęcie autora Bogdan Nowak
0 10 A A

Zamojscy policjanci chcą wprowadzić zakaz picia alkoholu m.in. na klatkach spółdzielczych bloków, w piwnicach, bramach i podwórkach. Apel został ośmieszony przez jednego z miejscowych radnych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Ten wniosek powstał po apelach mieszkańców Zamościa – tłumaczył nadkom. Konrad Piziorski, komendant zamojskich policjantów. – Mają dosyć m.in. zasikanych klatek schodowych i imprez na korytarzach bloków. Chcą czuć się bezpiecznie.

Zakaz spożywania alkoholu miał obejmować miejsca "ogólnodostępne” m.in. w budynkach należących do spółdzielni mieszkaniowych (chodzi o klatki schodowe, piwnice, bramy i podwórka), targowiska, parkingi, obiekty sportowe, plaże, tereny zielone oraz obiekty sakralne i cmentarze.

Projekt uchwały znalazł się w programie obrad zamojskiej Rady Miasta. Naruszenie tego nowego, miejskiego przepisu byłoby karane grzywną. Projekt uchwały spotkał się z atakiem Gerarda Waszkiewicza, radnego PO.

– Jestem przeciwny – mówił. – Uważam ten projekt za gniot prawny, który może naruszać swobody obywatelskie. Aktualne przepisy dają policji możliwość właściwego reagowania na zakłócanie ciszy nocnej czy wandalizm.

Następnie radny wniósł do projektu uchwały mnóstwo poprawek. Tłumaczył m.in., że zakaz picia powinien objąć także balkony na najniższych kondygnacjach budynków, mieszkania socjalne, ogródki działkowe, garaże, a nawet m.in. "obręb pomników, posągów i tablic”. Zapewniał nawet, że powinien objąć cały Zamość.

Te pomysły spotykały się z coraz głośniejszymi salwami śmiechu. Byli też oburzeni.

– To niestosowne – dziwił się Michał Malec, radny PiS. – Czyli ludzie nie będą mogli sobie wypić piwa w domu?

– Pan radny chce uchwałę ośmieszyć – dodał Eugeniusz Cybulski, radny SLD. – Dziwne, bo był w komisji, która ją opiniowała. Teraz wychodzi z tego jakieś kuriozum… Przenieśmy uchwałę na następną sesję.

– A swoje wnioski niech pan Waszkiewicz przedstawi radnym na piśmie – dodała radna Zofia Piłat (SLD).

Radni zdecydowali, że to najlepsze rozwiązanie. Komendant Piziorski nie krył zdenerwowania.

– Zapewniam też pana radnego, że policja zna swoje kompetencje – tłumaczył. – Jednak wysunął pan zbyt daleko idące wnioski… To jest śmieszne.

Mieszkańcy Zamościa też są zdziwieni. Dlaczego? 60-letnia pani Anna, która mieszka w staromiejskiej kamienicy. I ma dość "ogólnego pijaństwa”.

– Na Starówce jest mnóstwo knajp, nie ma za to spokoju – mówi. – To są swobody obywatelskie, gdy pijak sika na moje drzwi? Trzeba to ukrócić, wspierać policję, a nie ośmieszać. Ucierpią na tym jedynie zwykli obywatele.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
qwerty / 1 lipca 2010 o 11:46
0
i co, ta ustawa to niby miala by pomóc w walce z chamstwem? co za ignoranci
Avatar
Zniesmak Man / 1 lipca 2010 o 09:19
0
A Waszkiewicz ma mój głos, mimo, że jest z PO. Gdyby wszyscy myśleli społecznym horyzontem a nie swoim to takie ustawy przyjmolwane były by ze śmiechem
Avatar
Zniesmak Man / 1 lipca 2010 o 09:16
0
Walczyć wszelkimi możliwymi środkami?! Przecież to nie dla zwalczania chamstwa tylko z wygodnictwa straży miejskiej i policji!!! Łatwiej mandat sprzedać byle komu byle gdzie, oby na odprawie zrypki nie dostać i bloczek opróżnić (bo tak jest w Zamościu - odprawa brzmi: masz sprzedać 40mandatów i ch.. mnie obchodzi komu) Ludzie! czy wy nie umiecie już nawet czytać???? ogródki działkowe?! podwórka, miejsca na grill??? Zbierali byście po tyłkach że hej! A gdzie jak gdzie, ale w Zamościu Policja na pewno nadużywałaby tej ustawy. I popieram stwierdzenie, że menel i cham będzie robił co chce i gdzie chce bo mandatów nie płaci a komornik nie ma z czego mu zabrać, poza tym śmierdzi i łatwiej przyczepić się normalnych ludzi na grillu, może kiełbase wyłudzić itp.... Przykładem są również masowe legitymowania bez potrzeby na przystankach, pod szkołami, kościołami. Tutaj również pan Komendant się popisuje karząc policjantów, którzy mają mniej, niż 100legitymowań na służbę. I co do Komendanta, podobno uwielbia kontrolować życie prywatne swoich pracowników, podobno im nawet znajomych selekcjonuje...
Walczyć wszelkimi możliwymi środkami?! Przecież to nie dla zwalczania chamstwa tylko z wygodnictwa straży miejskiej i policji!!! Łatwiej mandat sprzedać byle komu byle gdzie, oby na odprawie zrypki nie dostać i bloczek opróżnić (bo tak jest w Zamościu - odprawa brzmi: masz sprzedać 40mandatów i ch.. mnie obchodzi komu) Ludzie! czy wy nie umiecie już nawet czytać???? ogródki działkowe?! podwórka, miejsca na grill??? Zbierali byście po tyłkach że hej! A gdzie jak gdzie, ale w Zamościu Policja na pewno nadużywałaby ... rozwiń
Avatar
lokator / 1 lipca 2010 o 09:03
0
A wybory do rady miasta tusz tusz [sąsiad stracił u mnie głos] A z chamstwem trzeba walczyć wszystkimi możliwymi środkami a policja jeśli się do tego pali to nie utrudniaj jej tego Panie radny. z poważaniem a co!
Avatar
werter / 1 lipca 2010 o 07:52
0
Chciałbym, aby władza oddana w ręce rady miejskiej służyła dobru publicznemu, nie represji... Przepisy zabraniające spożycia w miejscach publicznych obowiązują od dawna, również nie rozumiem jaki sens miała by taka ustawa, dodatkowo niezgodna z Konstytucją RP... Prawdopodobnie chodzi o pieniądze, które pan komendant zbierałby za nagrody za "napędzanie" kasy budżetu. I popieram przedmówcę, żul zawsze będzie żulem i po klatkach nawet kupę zrobić może, a mandatów się nie boi... Ustawa bije w normalnych obywateli, którzy musieliby nerwowo rozglądać się wokół, robiąc grilla na swojej działce, czy w ogródku... Reasumując -chora ustawa chorych ludzi.
Chciałbym, aby władza oddana w ręce rady miejskiej służyła dobru publicznemu, nie represji... Przepisy zabraniające spożycia w miejscach publicznych obowiązują od dawna, również nie rozumiem jaki sens miała by taka ustawa, dodatkowo niezgodna z Konstytucją RP... Prawdopodobnie chodzi o pieniądze, które pan komendant zbierałby za nagrody za "napędzanie" kasy budżetu. I popieram przedmówcę, żul zawsze będzie żulem i po klatkach nawet kupę zrobić może, a mandatów się nie boi... Ustawa bije w normalnych obywateli, którzy musieliby nerw... rozwiń
Avatar
Uprs / 30 czerwca 2010 o 22:05
0
kiol napisał:
Byłem na sesji. Zachowanie pana radnego było rzeczywiście niezrozumiałe.


...a kim Pan/Pani jest? Może proszę się przedstawić? Trzeba dbać o Public Relations ))
Avatar
Uprs / 30 czerwca 2010 o 22:03
0
Z tego, co wiem przepisy zakazu picia alkoholu w miejscach publicznych obowiązują już od wielu lat, czemu więc miała by służyć taka ustawa? Czyżby komendant na odprawach nie był w stanie spowodować największej sprzedaży mandatów w Polsce? (tak tak, bo jak pamiętam wykrywalność najlepsza - tylko pogratulować zabezpieczenia 2gr amfetaminy rocznie...) Popieram Tego Radnego, zapewne jedyny myślący normalnie człowiek wśród całej rady... Co do reszty: wiecie kim jest BUFON? albo DEWOTA? na 100% znajdzie się w pozostałym składzie rady miasta )) Jestem osobą nie pijącą, jednak rozumiem, że pijaczków nie brakuje i zazwyczaj nie mają nic wspólnego z ludźmi pijającymi piwko na grillu czy na działce ( Mój Boże do czego to doszło, trzeba zgłosić uchwałę Pana Komendanta do nagrody złotej pały) Sama często wracam do domu późno i potrafię odróżnić młodzież spokojnie pijącą piwko przed blokiem od meneli! A Policja? niech się weźmie za bezpieczeństwo a nie mandaty pisze (i na to płacę podatki...). Alternatywnie na polecenia Pana Komendanta może nosić kuwety na siusiu. Proszę jedynie ludzi życzliwych o podanie nazwisk składu pozostałej części rady, żebym wiedziała na kogo NIE głosować (kilka już znam:))) Ta ustawa bije w normalnych ludzi napędzając pieniążki do budżetu! A jakby się straż miejska rozszalała... zaraz by powstał drugi pomnik....
Z tego, co wiem przepisy zakazu picia alkoholu w miejscach publicznych obowiązują już od wielu lat, czemu więc miała by służyć taka ustawa? Czyżby komendant na odprawach nie był w stanie spowodować największej sprzedaży mandatów w Polsce? (tak tak, bo jak pamiętam wykrywalność najlepsza - tylko pogratulować zabezpieczenia 2gr amfetaminy rocznie...) Popieram Tego Radnego, zapewne jedyny myślący normalnie człowiek wśród całej rady... Co do reszty: wiecie kim jest BUFON? albo DEWOTA? na 100% znajdzie się w pozostałym składzie rady miasta )) Jes... rozwiń
Avatar
Amen / 30 czerwca 2010 o 21:30
0
Menele jak lali tak lać będą, ale tu nie chodzi o meneli tylko o psychopatyczną policję która szuka wszędzie potencjalnych osób do obdarzenia mandatem!!! co innego menel a co innego chłop pijacy piwko na swojej działce podczas koszenia trawy!!!! chore!!! tych radnych to powinni wyP*** na sybir!!! a Pan Waszkiewicz ma mój głos podczas następnych wyborów!!! reszta to banda psychopatów...
Avatar
Stiwen Łilson / 30 czerwca 2010 o 09:41
0
No Gerard, dałeś ciała ! A tak przy okazji, czy wymienione w sporze miejsca nie są tzw.publicznymi i czy odpowiednie przepisy już nie zabraniały spożywania w nich alkoholu? Czy przypadkiem nie wyważamy otwartych drzwi ???
Avatar
kiol / 30 czerwca 2010 o 08:03
0
Byłem na sesji. Zachowanie pana radnego było rzeczywiście niezrozumiałe.
Avatar
qwerty / 1 lipca 2010 o 11:46
0
i co, ta ustawa to niby miala by pomóc w walce z chamstwem? co za ignoranci
Avatar
Zniesmak Man / 1 lipca 2010 o 09:19
0
A Waszkiewicz ma mój głos, mimo, że jest z PO. Gdyby wszyscy myśleli społecznym horyzontem a nie swoim to takie ustawy przyjmolwane były by ze śmiechem
Avatar
Zniesmak Man / 1 lipca 2010 o 09:16
0
Walczyć wszelkimi możliwymi środkami?! Przecież to nie dla zwalczania chamstwa tylko z wygodnictwa straży miejskiej i policji!!! Łatwiej mandat sprzedać byle komu byle gdzie, oby na odprawie zrypki nie dostać i bloczek opróżnić (bo tak jest w Zamościu - odprawa brzmi: masz sprzedać 40mandatów i ch.. mnie obchodzi komu) Ludzie! czy wy nie umiecie już nawet czytać???? ogródki działkowe?! podwórka, miejsca na grill??? Zbierali byście po tyłkach że hej! A gdzie jak gdzie, ale w Zamościu Policja na pewno nadużywałaby tej ustawy. I popieram stwierdzenie, że menel i cham będzie robił co chce i gdzie chce bo mandatów nie płaci a komornik nie ma z czego mu zabrać, poza tym śmierdzi i łatwiej przyczepić się normalnych ludzi na grillu, może kiełbase wyłudzić itp.... Przykładem są również masowe legitymowania bez potrzeby na przystankach, pod szkołami, kościołami. Tutaj również pan Komendant się popisuje karząc policjantów, którzy mają mniej, niż 100legitymowań na służbę. I co do Komendanta, podobno uwielbia kontrolować życie prywatne swoich pracowników, podobno im nawet znajomych selekcjonuje...
Walczyć wszelkimi możliwymi środkami?! Przecież to nie dla zwalczania chamstwa tylko z wygodnictwa straży miejskiej i policji!!! Łatwiej mandat sprzedać byle komu byle gdzie, oby na odprawie zrypki nie dostać i bloczek opróżnić (bo tak jest w Zamościu - odprawa brzmi: masz sprzedać 40mandatów i ch.. mnie obchodzi komu) Ludzie! czy wy nie umiecie już nawet czytać???? ogródki działkowe?! podwórka, miejsca na grill??? Zbierali byście po tyłkach że hej! A gdzie jak gdzie, ale w Zamościu Policja na pewno nadużywałaby ... rozwiń
Avatar
lokator / 1 lipca 2010 o 09:03
0
A wybory do rady miasta tusz tusz [sąsiad stracił u mnie głos] A z chamstwem trzeba walczyć wszystkimi możliwymi środkami a policja jeśli się do tego pali to nie utrudniaj jej tego Panie radny. z poważaniem a co!
Avatar
werter / 1 lipca 2010 o 07:52
0
Chciałbym, aby władza oddana w ręce rady miejskiej służyła dobru publicznemu, nie represji... Przepisy zabraniające spożycia w miejscach publicznych obowiązują od dawna, również nie rozumiem jaki sens miała by taka ustawa, dodatkowo niezgodna z Konstytucją RP... Prawdopodobnie chodzi o pieniądze, które pan komendant zbierałby za nagrody za "napędzanie" kasy budżetu. I popieram przedmówcę, żul zawsze będzie żulem i po klatkach nawet kupę zrobić może, a mandatów się nie boi... Ustawa bije w normalnych obywateli, którzy musieliby nerwowo rozglądać się wokół, robiąc grilla na swojej działce, czy w ogródku... Reasumując -chora ustawa chorych ludzi.
Chciałbym, aby władza oddana w ręce rady miejskiej służyła dobru publicznemu, nie represji... Przepisy zabraniające spożycia w miejscach publicznych obowiązują od dawna, również nie rozumiem jaki sens miała by taka ustawa, dodatkowo niezgodna z Konstytucją RP... Prawdopodobnie chodzi o pieniądze, które pan komendant zbierałby za nagrody za "napędzanie" kasy budżetu. I popieram przedmówcę, żul zawsze będzie żulem i po klatkach nawet kupę zrobić może, a mandatów się nie boi... Ustawa bije w normalnych obywateli, którzy musieliby nerw... rozwiń
Avatar
Uprs / 30 czerwca 2010 o 22:05
0
kiol napisał:
Byłem na sesji. Zachowanie pana radnego było rzeczywiście niezrozumiałe.


...a kim Pan/Pani jest? Może proszę się przedstawić? Trzeba dbać o Public Relations ))
Avatar
Uprs / 30 czerwca 2010 o 22:03
0
Z tego, co wiem przepisy zakazu picia alkoholu w miejscach publicznych obowiązują już od wielu lat, czemu więc miała by służyć taka ustawa? Czyżby komendant na odprawach nie był w stanie spowodować największej sprzedaży mandatów w Polsce? (tak tak, bo jak pamiętam wykrywalność najlepsza - tylko pogratulować zabezpieczenia 2gr amfetaminy rocznie...) Popieram Tego Radnego, zapewne jedyny myślący normalnie człowiek wśród całej rady... Co do reszty: wiecie kim jest BUFON? albo DEWOTA? na 100% znajdzie się w pozostałym składzie rady miasta )) Jestem osobą nie pijącą, jednak rozumiem, że pijaczków nie brakuje i zazwyczaj nie mają nic wspólnego z ludźmi pijającymi piwko na grillu czy na działce ( Mój Boże do czego to doszło, trzeba zgłosić uchwałę Pana Komendanta do nagrody złotej pały) Sama często wracam do domu późno i potrafię odróżnić młodzież spokojnie pijącą piwko przed blokiem od meneli! A Policja? niech się weźmie za bezpieczeństwo a nie mandaty pisze (i na to płacę podatki...). Alternatywnie na polecenia Pana Komendanta może nosić kuwety na siusiu. Proszę jedynie ludzi życzliwych o podanie nazwisk składu pozostałej części rady, żebym wiedziała na kogo NIE głosować (kilka już znam:))) Ta ustawa bije w normalnych ludzi napędzając pieniążki do budżetu! A jakby się straż miejska rozszalała... zaraz by powstał drugi pomnik....
Z tego, co wiem przepisy zakazu picia alkoholu w miejscach publicznych obowiązują już od wielu lat, czemu więc miała by służyć taka ustawa? Czyżby komendant na odprawach nie był w stanie spowodować największej sprzedaży mandatów w Polsce? (tak tak, bo jak pamiętam wykrywalność najlepsza - tylko pogratulować zabezpieczenia 2gr amfetaminy rocznie...) Popieram Tego Radnego, zapewne jedyny myślący normalnie człowiek wśród całej rady... Co do reszty: wiecie kim jest BUFON? albo DEWOTA? na 100% znajdzie się w pozostałym składzie rady miasta )) Jes... rozwiń
Avatar
Amen / 30 czerwca 2010 o 21:30
0
Menele jak lali tak lać będą, ale tu nie chodzi o meneli tylko o psychopatyczną policję która szuka wszędzie potencjalnych osób do obdarzenia mandatem!!! co innego menel a co innego chłop pijacy piwko na swojej działce podczas koszenia trawy!!!! chore!!! tych radnych to powinni wyP*** na sybir!!! a Pan Waszkiewicz ma mój głos podczas następnych wyborów!!! reszta to banda psychopatów...
Avatar
Stiwen Łilson / 30 czerwca 2010 o 09:41
0
No Gerard, dałeś ciała ! A tak przy okazji, czy wymienione w sporze miejsca nie są tzw.publicznymi i czy odpowiednie przepisy już nie zabraniały spożywania w nich alkoholu? Czy przypadkiem nie wyważamy otwartych drzwi ???
Avatar
kiol / 30 czerwca 2010 o 08:03
0
Byłem na sesji. Zachowanie pana radnego było rzeczywiście niezrozumiałe.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 25 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 27 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!