Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

21 lipca 2011 r.
18:20
Edytuj ten wpis

Remont drogi Lublin - Kraśnik, budowa obwodnicy Hrubieszowa

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 16 A A
Za 21 miesięcy ma być gotowa obwodnica Hrubieszowa (Maciej Kaczanowski / Archiwum)
Za 21 miesięcy ma być gotowa obwodnica Hrubieszowa (Maciej Kaczanowski / Archiwum)

Za 21 miesięcy ma być gotowa obwodnica Hrubieszowa. Tyle czasu ma katowickie konsorcjum HAK Construction na wybudowanie drogi. A jeszcze w tym roku kierowcy przestaną złorzeczyć na trasę Lublin–Kraśnik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ruszą remonty kilku najbardziej zdegradowanych odcinków tej trasy. - Szacujemy, że po oddaniu do użytku obwodnicy wiosną 2013 roku o 75 proc. zmaleje ruch tirów przez miasto – mówi Tadeusz Garaj, burmistrz Hrubieszowa.

Drogowcy zbudują trasę długości 9,3 km prowadzącą po południowo-wschodniej stronie miasta. Powstanie 29 obiektów inżynierskich, w tym cztery mosty, siedem wiaduktów i pięć skrzyżowań z drogami lokalnymi. A także drogi dojazdowe o łącznej długości 7,4 km.

Wczoraj została podpisana umowa z wykonawcą na budowę obwodnicy. – Inwestycja jest współfinansowana ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej – mówi Janusz Wójtowicz, dyrektor lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie. Koszt budowy to 147 483 696,05 zł.
To nie koniec dobrych informacji dla kierowców. W przyszłym tygodniu lubelska GDDKiA ogłosi przetarg na remonty ponad 6 kilometrów najbardziej zniszczonych fragmentów "19” na odcinku Lublin–Kraśnik.

– Jeszcze w tym roku odnowimy nawierzchnię w Niedrzwicy Kościelnej, Wilkołazie, okolicach Obrok i prawie 4-kilometrowy odcinek z Pułankowic do torów w Kraśniku – wylicza Krzysztof Nalewajko, rzecznik GDDKiA.

Obecnie trwa także budowa obwodnicy Frampola. Prace zakończą się w lipcu 2012 roku. A już w tym roku, w listopadzie, na kilka miesięcy przed planowanym terminem, do użytku ma być oddana obwodnica Kocka i Woli Skromowskiej.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
janek / 26 lipca 2011 o 14:58
0
[quote name='janowiak' timestamp='1311397491' post='505420']
A gdzie obwodnica Janowa na DK 19. Już pięć lat temu odtrąbiono sukces. Wykupiono teren, wysiedlono ludzi. Niektórzy bonzowie wykupili od ludzi nieużytki bo interes był bliski. Pan Burmistrz przy każdej okazji, a szczególnie przed wyborami "jechał" na tym ważnym dla miasta rozwiązaniu. A tu kicha i cisza. Nikt nic nie wie i pewnie długo wiedzial nie bedzie. W mieście słyszy się komentarze, że jest to zemsta rządzących za start burmistrza w wyborach z listy PiS-maków. Może coś na ten temat by ktoś powiedział. Może ma jakąś wiedzę na ten temat, to niech nas poinformuja, bo nad tym problemem zaciągnięto kurtynę.
[/quote]
To wszystko prawda, a ja bym jeszcze przypomniał przy okazji o jeszcze jednym problemie mieszkańców Janowa i nie tylko mieszkańców. Ten problem, to przejezdność miasta po co raz częściej występujących burzach. Nie wiem kto za to odpowiada, ale wiem, że Pan Burmistrz podobnie jak każdy problemu doświadcza i nic się z tym nie dzieje. Po większym deszczu samochody zalane wodą blokują główną ulicę Janowa. Ludzie uciekają z chodników, bo woda z pod kół tryska na 50 metrów. W takich okolicznościach miasto "kultury, folkloru i turystyki" po prostu przestaje funkcjonować. Może by tak Panie Burmistrzu odprowadzić tę wodę do tego ZOOM-u Natury , a co Pan na to?
[quote name='janowiak' timestamp='1311397491' post='505420']
A gdzie obwodnica Janowa na DK 19. Już pięć lat temu odtrąbiono sukces. Wykupiono teren, wysiedlono ludzi. Niektórzy bonzowie wykupili od ludzi nieużytki bo interes był bliski. Pan Burmistrz przy każdej okazji, a szczególnie przed wyborami "jechał" na tym ważnym dla miasta rozwiązaniu. A tu kicha i cisza. Nikt nic nie wie i pewnie długo wiedzial nie bedzie. W mieście słyszy się komentarze, że jest to zemsta rządzących za start burmistrza w wy... rozwiń
Avatar
Lublin / 25 lipca 2011 o 00:51
0
[quote name='Lublin' timestamp='1311547766' post='506129']
ja proponuje umiescić sygnalizacje świetlną na skrzyzowaniu drogi 89 która prowadzi przez Zakrzówek do Krasnegostawu z Lubelską! jest tam niebezpieczne wzniesienie, prawie nic nie widac jak się wyjezdza z Zakrzówka. ILE JESZCZE OSÓB MUSI ZGINĄĆ?
[/quote]

oczywiście chodziło mi o drogę 842 nie 89 ;]
Avatar
Lublin / 25 lipca 2011 o 00:49
0
ja proponuje umiescić sygnalizacje świetlną na skrzyzowaniu drogi 89 która prowadzi przez Zakrzówek do Krasnegostawu z Lubelską! jest tam niebezpieczne wzniesienie, prawie nic nie widac jak się wyjezdza z Zakrzówka. ILE JESZCZE OSÓB MUSI ZGINĄĆ?
Avatar
Gość / 23 lipca 2011 o 09:44
0
cyt: To nie koniec dobrych informacji dla kierowców. W przyszłym tygodniu lubelska GDDKiA ogłosi przetarg na remonty ponad 6 kilometrów najbardziej zniszczonych fragmentów "19” na odcinku Lublin–Kraśnik.

– Jeszcze w tym roku odnowimy nawierzchnię w Niedrzwicy Kościelnej, Wilkołazie, okolicach Obrok i prawie 4-kilometrowy odcinek z Pułankowic do torów w Kraśniku – wylicza Krzysztof Nalewajko, rzecznik GDDKiA.



Czyli na Niedrzwice, Wilkołaz i Obroki zostaje 2 kilometry.
Nalewajko sobie najzwyczajniej robi jaja.
Może jeszcze nakręcą wizualizację jak kiedyś będzie pięknie
cyt: To nie koniec dobrych informacji dla kierowców. W przyszłym tygodniu lubelska GDDKiA ogłosi przetarg na remonty ponad 6 kilometrów najbardziej zniszczonych fragmentów "19” na odcinku Lublin–Kraśnik.

– Jeszcze w tym roku odnowimy nawierzchnię w Niedrzwicy Kościelnej, Wilkołazie, okolicach Obrok i prawie 4-kilometrowy odcinek z Pułankowic do torów w Kraśniku – wylicza Krzysztof Nalewajko, rzecznik GDDKiA.



Czyli na Niedrzwice, Wilkołaz i Obroki z... rozwiń
Avatar
janowiak / 23 lipca 2011 o 07:04
0
[quote name='Bobek' timestamp='1311340965' post='505192']
Srutututu majtki z drutu gowno zrobicie a jak cos tam zdzialacie to i tak gora na 2 miesiace i zaraz sie to rozleci bo wy nie umiecie nic zrobic a przede wszystkim nie chce wam sie prozniaki pier***one barany bez szkoly Aby pieniadze bys cie brali a robic nie ma komu... Zastanowcie sie nad soba bo az sie zygac chce jak widze te wasze obiecanki ktore nigdy nie beda spelnione !!!!!!!!!!!!
[/quote]
A gdzie obwodnica Janowa na DK 19. Już pięć lat temu odtrąbiono sukces. Wykupiono teren, wysiedlono ludzi. Niektórzy bonzowie wykupili od ludzi nieużytki bo interes był bliski. Pan Burmistrz przy każdej okazji, a szczególnie przed wyborami "jechał" na tym ważnym dla miasta rozwiązaniu. A tu kicha i cisza. Nikt nic nie wie i pewnie długo wiedzial nie bedzie. W mieście słyszy się komentarze, że jest to zemsta rządzących za start burmistrza w wyborach z listy PiS-maków. Może coś na ten temat by ktoś powiedział. Może ma jakąś wiedzę na ten temat, to niech nas poinformuja, bo nad tym problemem zaciągnięto kurtynę.
[quote name='Bobek' timestamp='1311340965' post='505192']
Srutututu majtki z drutu gowno zrobicie a jak cos tam zdzialacie to i tak gora na 2 miesiace i zaraz sie to rozleci bo wy nie umiecie nic zrobic a przede wszystkim nie chce wam sie prozniaki pier***one barany bez szkoly Aby pieniadze bys cie brali a robic nie ma komu... Zastanowcie sie nad soba bo az sie zygac chce jak widze te wasze obiecanki ktore nigdy nie beda spelnione !!!!!!!!!!!!
[/quote]
... rozwiń
Avatar
Bobek / 22 lipca 2011 o 15:22
0
Srutututu majtki z drutu gowno zrobicie a jak cos tam zdzialacie to i tak gora na 2 miesiace i zaraz sie to rozleci bo wy nie umiecie nic zrobic a przede wszystkim nie chce wam sie prozniaki pier***one barany bez szkoly Aby pieniadze bys cie brali a robic nie ma komu... Zastanowcie sie nad soba bo az sie zygac chce jak widze te wasze obiecanki ktore nigdy nie beda spelnione !!!!!!!!!!!!
Avatar
luuub / 22 lipca 2011 o 13:44
0
[quote name='peegz' timestamp='1311331637' post='505120']
Odciąć Lublin od tej wiochy! Od razu będzie przyjemniej w naszym Pięknym Mieście! Kraśnioki niech sprzątną swoje wysypisko śmieci z trującymi oparami (o czym pisze dzisiejszy DW). A potem do gnoju!
[/quote]
weź człowieku się opanuj, bo każdy przez Ciebie sobie wyrobi opinię o lublinianach jak Ty jeden nie umiesz się wypowiadać!
Avatar
Paw lkr / 22 lipca 2011 o 13:39
0
peegz ty głupi buraku. Skąd wiesz że te śmieci nie są z pod twoje dupy brudasie.
Avatar
edek / 22 lipca 2011 o 12:59
0
przypominal mi sie skecz kabaret moralnego niepokoju pod tytulem afera euro 2012, a zwlaszcza jedno zdanie ktore brzmialo mniej wiecej tak "powoluje komisie sledcza zeby wyjasnic jak to jest mozliwe ze z warszawy do baialegostoku jest 200 km a autostrada miedzy tymi miastami ma ich 12", napewno kierowyc przestana psoczyc jak z zdegradowanej drogi ktora ma 35km wyremontuja 6km
Avatar
Marcin / 22 lipca 2011 o 12:51
0
Człowieku, ta droga na całym odcinku od Lublina do Kraśnika jest pełna kolein i nie nadaje się do jazdy. Powiem inaczej, w rankingu 10 dróg najgorszych w Polsce zajmuje czołowe miejsce. Ten odcinek 19 nie ma ani jednego kilometra niełatanego, poza częścią wiaduktu w Konopnicy!!!!!!!!!!! Szlak mnie trafia jak Dziennik opisuje to w superlatywach!!
Avatar
janek / 26 lipca 2011 o 14:58
0
[quote name='janowiak' timestamp='1311397491' post='505420']
A gdzie obwodnica Janowa na DK 19. Już pięć lat temu odtrąbiono sukces. Wykupiono teren, wysiedlono ludzi. Niektórzy bonzowie wykupili od ludzi nieużytki bo interes był bliski. Pan Burmistrz przy każdej okazji, a szczególnie przed wyborami "jechał" na tym ważnym dla miasta rozwiązaniu. A tu kicha i cisza. Nikt nic nie wie i pewnie długo wiedzial nie bedzie. W mieście słyszy się komentarze, że jest to zemsta rządzących za start burmistrza w wyborach z listy PiS-maków. Może coś na ten temat by ktoś powiedział. Może ma jakąś wiedzę na ten temat, to niech nas poinformuja, bo nad tym problemem zaciągnięto kurtynę.
[/quote]
To wszystko prawda, a ja bym jeszcze przypomniał przy okazji o jeszcze jednym problemie mieszkańców Janowa i nie tylko mieszkańców. Ten problem, to przejezdność miasta po co raz częściej występujących burzach. Nie wiem kto za to odpowiada, ale wiem, że Pan Burmistrz podobnie jak każdy problemu doświadcza i nic się z tym nie dzieje. Po większym deszczu samochody zalane wodą blokują główną ulicę Janowa. Ludzie uciekają z chodników, bo woda z pod kół tryska na 50 metrów. W takich okolicznościach miasto "kultury, folkloru i turystyki" po prostu przestaje funkcjonować. Może by tak Panie Burmistrzu odprowadzić tę wodę do tego ZOOM-u Natury , a co Pan na to?
[quote name='janowiak' timestamp='1311397491' post='505420']
A gdzie obwodnica Janowa na DK 19. Już pięć lat temu odtrąbiono sukces. Wykupiono teren, wysiedlono ludzi. Niektórzy bonzowie wykupili od ludzi nieużytki bo interes był bliski. Pan Burmistrz przy każdej okazji, a szczególnie przed wyborami "jechał" na tym ważnym dla miasta rozwiązaniu. A tu kicha i cisza. Nikt nic nie wie i pewnie długo wiedzial nie bedzie. W mieście słyszy się komentarze, że jest to zemsta rządzących za start burmistrza w wy... rozwiń
Avatar
Lublin / 25 lipca 2011 o 00:51
0
[quote name='Lublin' timestamp='1311547766' post='506129']
ja proponuje umiescić sygnalizacje świetlną na skrzyzowaniu drogi 89 która prowadzi przez Zakrzówek do Krasnegostawu z Lubelską! jest tam niebezpieczne wzniesienie, prawie nic nie widac jak się wyjezdza z Zakrzówka. ILE JESZCZE OSÓB MUSI ZGINĄĆ?
[/quote]

oczywiście chodziło mi o drogę 842 nie 89 ;]
Avatar
Lublin / 25 lipca 2011 o 00:49
0
ja proponuje umiescić sygnalizacje świetlną na skrzyzowaniu drogi 89 która prowadzi przez Zakrzówek do Krasnegostawu z Lubelską! jest tam niebezpieczne wzniesienie, prawie nic nie widac jak się wyjezdza z Zakrzówka. ILE JESZCZE OSÓB MUSI ZGINĄĆ?
Avatar
Gość / 23 lipca 2011 o 09:44
0
cyt: To nie koniec dobrych informacji dla kierowców. W przyszłym tygodniu lubelska GDDKiA ogłosi przetarg na remonty ponad 6 kilometrów najbardziej zniszczonych fragmentów "19” na odcinku Lublin–Kraśnik.

– Jeszcze w tym roku odnowimy nawierzchnię w Niedrzwicy Kościelnej, Wilkołazie, okolicach Obrok i prawie 4-kilometrowy odcinek z Pułankowic do torów w Kraśniku – wylicza Krzysztof Nalewajko, rzecznik GDDKiA.



Czyli na Niedrzwice, Wilkołaz i Obroki zostaje 2 kilometry.
Nalewajko sobie najzwyczajniej robi jaja.
Może jeszcze nakręcą wizualizację jak kiedyś będzie pięknie
cyt: To nie koniec dobrych informacji dla kierowców. W przyszłym tygodniu lubelska GDDKiA ogłosi przetarg na remonty ponad 6 kilometrów najbardziej zniszczonych fragmentów "19” na odcinku Lublin–Kraśnik.

– Jeszcze w tym roku odnowimy nawierzchnię w Niedrzwicy Kościelnej, Wilkołazie, okolicach Obrok i prawie 4-kilometrowy odcinek z Pułankowic do torów w Kraśniku – wylicza Krzysztof Nalewajko, rzecznik GDDKiA.



Czyli na Niedrzwice, Wilkołaz i Obroki z... rozwiń
Avatar
janowiak / 23 lipca 2011 o 07:04
0
[quote name='Bobek' timestamp='1311340965' post='505192']
Srutututu majtki z drutu gowno zrobicie a jak cos tam zdzialacie to i tak gora na 2 miesiace i zaraz sie to rozleci bo wy nie umiecie nic zrobic a przede wszystkim nie chce wam sie prozniaki pier***one barany bez szkoly Aby pieniadze bys cie brali a robic nie ma komu... Zastanowcie sie nad soba bo az sie zygac chce jak widze te wasze obiecanki ktore nigdy nie beda spelnione !!!!!!!!!!!!
[/quote]
A gdzie obwodnica Janowa na DK 19. Już pięć lat temu odtrąbiono sukces. Wykupiono teren, wysiedlono ludzi. Niektórzy bonzowie wykupili od ludzi nieużytki bo interes był bliski. Pan Burmistrz przy każdej okazji, a szczególnie przed wyborami "jechał" na tym ważnym dla miasta rozwiązaniu. A tu kicha i cisza. Nikt nic nie wie i pewnie długo wiedzial nie bedzie. W mieście słyszy się komentarze, że jest to zemsta rządzących za start burmistrza w wyborach z listy PiS-maków. Może coś na ten temat by ktoś powiedział. Może ma jakąś wiedzę na ten temat, to niech nas poinformuja, bo nad tym problemem zaciągnięto kurtynę.
[quote name='Bobek' timestamp='1311340965' post='505192']
Srutututu majtki z drutu gowno zrobicie a jak cos tam zdzialacie to i tak gora na 2 miesiace i zaraz sie to rozleci bo wy nie umiecie nic zrobic a przede wszystkim nie chce wam sie prozniaki pier***one barany bez szkoly Aby pieniadze bys cie brali a robic nie ma komu... Zastanowcie sie nad soba bo az sie zygac chce jak widze te wasze obiecanki ktore nigdy nie beda spelnione !!!!!!!!!!!!
[/quote]
... rozwiń
Avatar
Bobek / 22 lipca 2011 o 15:22
0
Srutututu majtki z drutu gowno zrobicie a jak cos tam zdzialacie to i tak gora na 2 miesiace i zaraz sie to rozleci bo wy nie umiecie nic zrobic a przede wszystkim nie chce wam sie prozniaki pier***one barany bez szkoly Aby pieniadze bys cie brali a robic nie ma komu... Zastanowcie sie nad soba bo az sie zygac chce jak widze te wasze obiecanki ktore nigdy nie beda spelnione !!!!!!!!!!!!
Avatar
luuub / 22 lipca 2011 o 13:44
0
[quote name='peegz' timestamp='1311331637' post='505120']
Odciąć Lublin od tej wiochy! Od razu będzie przyjemniej w naszym Pięknym Mieście! Kraśnioki niech sprzątną swoje wysypisko śmieci z trującymi oparami (o czym pisze dzisiejszy DW). A potem do gnoju!
[/quote]
weź człowieku się opanuj, bo każdy przez Ciebie sobie wyrobi opinię o lublinianach jak Ty jeden nie umiesz się wypowiadać!
Avatar
Paw lkr / 22 lipca 2011 o 13:39
0
peegz ty głupi buraku. Skąd wiesz że te śmieci nie są z pod twoje dupy brudasie.
Avatar
edek / 22 lipca 2011 o 12:59
0
przypominal mi sie skecz kabaret moralnego niepokoju pod tytulem afera euro 2012, a zwlaszcza jedno zdanie ktore brzmialo mniej wiecej tak "powoluje komisie sledcza zeby wyjasnic jak to jest mozliwe ze z warszawy do baialegostoku jest 200 km a autostrada miedzy tymi miastami ma ich 12", napewno kierowyc przestana psoczyc jak z zdegradowanej drogi ktora ma 35km wyremontuja 6km
Avatar
Marcin / 22 lipca 2011 o 12:51
0
Człowieku, ta droga na całym odcinku od Lublina do Kraśnika jest pełna kolein i nie nadaje się do jazdy. Powiem inaczej, w rankingu 10 dróg najgorszych w Polsce zajmuje czołowe miejsce. Ten odcinek 19 nie ma ani jednego kilometra niełatanego, poza częścią wiaduktu w Konopnicy!!!!!!!!!!! Szlak mnie trafia jak Dziennik opisuje to w superlatywach!!
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 149 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 405 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 27 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 8 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 20 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!