Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

12 marca 2010 r.
16:07
Edytuj ten wpis

Strona www.chelm.pl jedną z najlepszych w Polsce

Autor: Zdjęcie autora (moj)
0 16 A A

Portal internetowy stworzony przez chełmskich urzędników zyskał uznanie w skali kraju. Znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu miejskich stron internetowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sumie oceniono ponad 300 portali. – To dla nas ogromny sukces, bo strona powstawała tylko rękoma naszych urzędników – mówi Agata Fisz, prezydent miasta Chełm. – W związku z jej realizacją nie ponieśliśmy żadnych dodatkowych kosztów.

W rankingu były brane pod uwagę kryteria takie jak łatwość wyszukiwania infromacji, jakość grafiki i nawigacja serwisów

Na stronie www.chelm.pl można oglądać relacje filmowe z wydarzeń sportowych i kulturalnych. Znajdują się na niej też informacje dotyczące pracy urzędu, miejskich inwestycji i życia miasta.

Urzędnicy obiecują, że nie spoczną na laurach. – Prowadzenie portalu internetowego to niekończący się proces – mówi Roland Kurczewicz, pełnomocnik prezydenta miasta. – Mamy jeszcze wiele planów. Wśród nich jest m.in. relacjonowanie w Internecie obrad Rady Miasta.

Chełmski portal jest jedynym internetowym serwisem miejskim z województwa lubelskiego, który znalazł się na liście najlepszych.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
robbert / 15 marca 2010 o 17:14
0
nmnb napisał:
Chyba Ciebie rodzice przekombinowali z "szablonu", bo pleciesz trzy po trzy.

A może byś się pomodlił?? Wtedy choć szczątkowa umiejętność czytania ze zrozumieniem sama by "przyszła" do Ciebie:)
A może Ty jesteś jednym z tych "super programistów", których "praca" nie załapała się nawet na pozycję 300?? A może lepiej odbróbb lekcje, spakuj plecak, obejrzyj "wieczorynkę" i idź spać bo jutro na 8:00 do szkoły??
Avatar
nmnb / 15 marca 2010 o 15:28
0
robbert napisał:
1. Pierwsze i drugie zdanie idealnie pasuje do Ciebie:)
2. Pewnie, że są lepsi bo im się chciało (w przeciwieństwie do tych, którym się nie chciało).
3. Nie pracuję w UM Chełm, a skoro tak to ich rzecznikiem też nie jestem.
4. Oczywiście, że nie zrobili nic niezwykłego i to na dodatek w ramach swoich obowiązków. A teraz odpowiedz sobie na pytanie: dlaczego oni zrobili a inni nie, skoro (podejrzewam) mają podobne obowiązki służbowe.
5. Nie oni zaczęli się chwalić tylko ich pochwalono (ale skoro Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to nie dziwię się, że tego nie rozróżniasz:)). Czy coś jest złego w tym, że skorzystali z gotowego szablonu? Też korzystam. I nie zawsze stona "napisana" przez informatyka (któremu się tylko wydaje, że nim jest) jest lepsza od tej z szablonu.
6. Nawet na stronie "z szablonu" można przekombinować i treści na niej zawarte nie będą łatwo dostępne dla użytkowników, więc jednak można oceniać łatwość wyszukiwania informacji i ogólną nawigację. I ci , którzy oceniali na pewno byli mądrzejsi od Ciebie (jestem pewien, że nie mają problemu z czytaniem ze zrozumieniem:)).


Chyba Ciebie rodzice przekombinowali z "szablonu", bo pleciesz trzy po trzy.


Chyba Ciebie rodzice przekombinowali z "szablonu", bo pleciesz trzy po trzy. rozwiń
Avatar
robbert / 15 marca 2010 o 14:22
0
nmnb napisał:
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Widzę bowiem, że masz z tym problem. Starasz się ze wszystkich sił udowodnić, że urzędnicy w Chełmie są lepsi od innych. Zastanawiające jest dlaczego to robisz. Czyżbyś był jednym z nich ?!. Jeśli zaś tak nie jest, to dlaczego występujesz w roli ich rzecznika. Przecież nie zrobili nic niezwykłego. Jeszcze raz podkreślam, jeśli tego nie zrozumiałeś, robią to w ramach swoich obowiązków i biorą za to pieniądze. Dziwi fakt, że zaczęli się tym chwalić, bo skorzystali z gotowego szablonu. Jak można więc oceniać łatwość wyszukiwania informacji i nawigację. Przecież urzędnicy nie pisali do tej strony softu.

1. Pierwsze i drugie zdanie idealnie pasuje do Ciebie:)
2. Pewnie, że są lepsi bo im się chciało (w przeciwieństwie do tych, którym się nie chciało).
3. Nie pracuję w UM Chełm, a skoro tak to ich rzecznikiem też nie jestem.
4. Oczywiście, że nie zrobili nic niezwykłego i to na dodatek w ramach swoich obowiązków. A teraz odpowiedz sobie na pytanie: dlaczego oni zrobili a inni nie, skoro (podejrzewam) mają podobne obowiązki służbowe.
5. Nie oni zaczęli się chwalić tylko ich pochwalono (ale skoro Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to nie dziwię się, że tego nie rozróżniasz:)). Czy coś jest złego w tym, że skorzystali z gotowego szablonu? Też korzystam. I nie zawsze stona "napisana" przez informatyka (któremu się tylko wydaje, że nim jest) jest lepsza od tej z szablonu.
6. Nawet na stronie "z szablonu" można przekombinować i treści na niej zawarte nie będą łatwo dostępne dla użytkowników, więc jednak można oceniać łatwość wyszukiwania informacji i ogólną nawigację. I ci , którzy oceniali na pewno byli mądrzejsi od Ciebie (jestem pewien, że nie mają problemu z czytaniem ze zrozumieniem:)).

1. Pierwsze i drugie zdanie idealnie pasuje do Ciebie:)
2. Pewnie, że są lepsi bo im się chciało (w przeciwieństwie do tych, którym się nie chciało).
3. Nie pracuję w UM Chełm, a skoro tak to ich rzecznikiem też nie jestem.
4. Oczywiście, że nie zrobili nic niezwykłego i to na dodatek w ramach swoich obowiązków. A teraz odpowiedz sobie na pytanie: dlaczego oni zrobili a inni nie, skoro (podejrzewam) mają podobne obowiązki służbowe.
5. Nie oni zaczęli się chwalić tylko ich pochwalono (ale skoro Ty... rozwiń
Avatar
wmoto / 15 marca 2010 o 13:56
0
tylko dlaczego jesli z szablonu sama strona się robi to nie wykorzystali tego w innych miastach? W Chełmie pewnie biora za to pieniądze ale jak widac są tego efekty. W innych miastach nie dość, że urzednicy biora kasę to jeszcze płacicli kilkadziesiąt tysięcy jakiejś firmie za zrobienie strony. Efekt tego taki, że wydali kupe kasy a strona dużo gorsza niż chełmska. Brawo Chełm!
Avatar
nmnb / 15 marca 2010 o 13:44
0
robbert napisał:
Hmmm... chyba to Ty jeszcze zalegasz w zimowym śnie i skrobiesz bzdury, że szkoda czytać. Z Twojej wypowiedzi wynika, że tylko w UM Chełm urzędnikom się płaci a w innych urzędach (tam gdzie nie chciało się nikomu nawet z szablonów skorzystać) pracują społecznie


Naucz się czytać ze zrozumieniem. Widzę bowiem, że masz z tym problem. Starasz się ze wszystkich sił udowodnić, że urzędnicy w Chełmie są lepsi od innych. Zastanawiające jest dlaczego to robisz. Czyżbyś był jednym z nich ?!. Jeśli zaś tak nie jest, to dlaczego występujesz w roli ich rzecznika. Przecież nie zrobili nic niezwykłego. Jeszcze raz podkreślam, jeśli tego nie zrozumiałeś, robią to w ramach swoich obowiązków i biorą za to pieniądze. Dziwi fakt, że zaczęli się tym chwalić, bo skorzystali z gotowego szablonu. Jak można więc oceniać łatwość wyszukiwania informacji i nawigację. Przecież urzędnicy nie pisali do tej strony softu.
ystkich sił udowodnić, że urzędnicy w Chełmie są lepsi od innych. Zastanawiające jest dlaczego to robisz. Czyżbyś był jednym z nich ?!. Jeśli zaś tak nie jest, to dlaczego występujesz w roli ich rzecznika. Przecież nie zrobili nic niezwykłego. Jeszcze raz podkreślam, jeśli tego nie zrozumiałeś, robią to w ramach swoich obowiązków i biorą za to pieniądze. Dziwi fakt, że zaczęli się tym chwalić, bo skorzystali z gotowego szablonu. Jak można więc oceniać łatwość wyszukiwania informacji i nawigację. Przecież urzędnicy nie pisali do tej stron... rozwiń
Avatar
www.okna-chelm.pl / 15 marca 2010 o 12:16
0
www.okna-chelm.pl
Avatar
robbert / 15 marca 2010 o 12:15
0
nmnb napisał:
Przecież nie robili tego społecznie. Wykonywali swoją pracę. Biorą za to pieniądze. Chłopie obudź się z zimowego snu, bo skrobiesz takie bzdury, że szkoda czytać.

Hmmm... chyba to Ty jeszcze zalegasz w zimowym śnie i skrobiesz bzdury, że szkoda czytać. Z Twojej wypowiedzi wynika, że tylko w UM Chełm urzędnikom się płaci a w innych urzędach (tam gdzie nie chciało się nikomu nawet z szablonów skorzystać) pracują społecznie

Hmmm... chyba to Ty jeszcze zalegasz w zimowym śnie i skrobiesz bzdury, że szkoda czytać. Z Twojej wypowiedzi wynika, że tylko w UM Chełm urzędnikom się płaci a w innych urzędach (tam gdzie nie chciało się nikomu nawet z szablonów skorzystać) pracują społecznie rozwiń
Avatar
Lublin / 15 marca 2010 o 11:18
0
[color="#FF0000"][size=5][font="Verdana"]Chełmianie oddajcie nam Agatę!!!![/font][/size][/color]
Avatar
folkatka / 15 marca 2010 o 10:59
0
Gratulacje!
Strona rzeczywisciew swietna.
Avatar
nmnb / 15 marca 2010 o 09:57
0
robbert napisał:
No i co z tego, że stworzona na szablonie jak inni nawet w taki sposób nie potrafią. A w UM Chełm komuś sie chciało i faktycznie strona jest OK.


Przecież nie robili tego społecznie. Wykonywali swoją pracę. Biorą za to pieniądze. Chłopie obudź się z zimowego snu, bo skrobiesz takie bzdury, że szkoda czytać.
Avatar
robbert / 15 marca 2010 o 17:14
0
nmnb napisał:
Chyba Ciebie rodzice przekombinowali z "szablonu", bo pleciesz trzy po trzy.

A może byś się pomodlił?? Wtedy choć szczątkowa umiejętność czytania ze zrozumieniem sama by "przyszła" do Ciebie:)
A może Ty jesteś jednym z tych "super programistów", których "praca" nie załapała się nawet na pozycję 300?? A może lepiej odbróbb lekcje, spakuj plecak, obejrzyj "wieczorynkę" i idź spać bo jutro na 8:00 do szkoły??
Avatar
nmnb / 15 marca 2010 o 15:28
0
robbert napisał:
1. Pierwsze i drugie zdanie idealnie pasuje do Ciebie:)
2. Pewnie, że są lepsi bo im się chciało (w przeciwieństwie do tych, którym się nie chciało).
3. Nie pracuję w UM Chełm, a skoro tak to ich rzecznikiem też nie jestem.
4. Oczywiście, że nie zrobili nic niezwykłego i to na dodatek w ramach swoich obowiązków. A teraz odpowiedz sobie na pytanie: dlaczego oni zrobili a inni nie, skoro (podejrzewam) mają podobne obowiązki służbowe.
5. Nie oni zaczęli się chwalić tylko ich pochwalono (ale skoro Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to nie dziwię się, że tego nie rozróżniasz:)). Czy coś jest złego w tym, że skorzystali z gotowego szablonu? Też korzystam. I nie zawsze stona "napisana" przez informatyka (któremu się tylko wydaje, że nim jest) jest lepsza od tej z szablonu.
6. Nawet na stronie "z szablonu" można przekombinować i treści na niej zawarte nie będą łatwo dostępne dla użytkowników, więc jednak można oceniać łatwość wyszukiwania informacji i ogólną nawigację. I ci , którzy oceniali na pewno byli mądrzejsi od Ciebie (jestem pewien, że nie mają problemu z czytaniem ze zrozumieniem:)).


Chyba Ciebie rodzice przekombinowali z "szablonu", bo pleciesz trzy po trzy.


Chyba Ciebie rodzice przekombinowali z "szablonu", bo pleciesz trzy po trzy. rozwiń
Avatar
robbert / 15 marca 2010 o 14:22
0
nmnb napisał:
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Widzę bowiem, że masz z tym problem. Starasz się ze wszystkich sił udowodnić, że urzędnicy w Chełmie są lepsi od innych. Zastanawiające jest dlaczego to robisz. Czyżbyś był jednym z nich ?!. Jeśli zaś tak nie jest, to dlaczego występujesz w roli ich rzecznika. Przecież nie zrobili nic niezwykłego. Jeszcze raz podkreślam, jeśli tego nie zrozumiałeś, robią to w ramach swoich obowiązków i biorą za to pieniądze. Dziwi fakt, że zaczęli się tym chwalić, bo skorzystali z gotowego szablonu. Jak można więc oceniać łatwość wyszukiwania informacji i nawigację. Przecież urzędnicy nie pisali do tej strony softu.

1. Pierwsze i drugie zdanie idealnie pasuje do Ciebie:)
2. Pewnie, że są lepsi bo im się chciało (w przeciwieństwie do tych, którym się nie chciało).
3. Nie pracuję w UM Chełm, a skoro tak to ich rzecznikiem też nie jestem.
4. Oczywiście, że nie zrobili nic niezwykłego i to na dodatek w ramach swoich obowiązków. A teraz odpowiedz sobie na pytanie: dlaczego oni zrobili a inni nie, skoro (podejrzewam) mają podobne obowiązki służbowe.
5. Nie oni zaczęli się chwalić tylko ich pochwalono (ale skoro Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to nie dziwię się, że tego nie rozróżniasz:)). Czy coś jest złego w tym, że skorzystali z gotowego szablonu? Też korzystam. I nie zawsze stona "napisana" przez informatyka (któremu się tylko wydaje, że nim jest) jest lepsza od tej z szablonu.
6. Nawet na stronie "z szablonu" można przekombinować i treści na niej zawarte nie będą łatwo dostępne dla użytkowników, więc jednak można oceniać łatwość wyszukiwania informacji i ogólną nawigację. I ci , którzy oceniali na pewno byli mądrzejsi od Ciebie (jestem pewien, że nie mają problemu z czytaniem ze zrozumieniem:)).

1. Pierwsze i drugie zdanie idealnie pasuje do Ciebie:)
2. Pewnie, że są lepsi bo im się chciało (w przeciwieństwie do tych, którym się nie chciało).
3. Nie pracuję w UM Chełm, a skoro tak to ich rzecznikiem też nie jestem.
4. Oczywiście, że nie zrobili nic niezwykłego i to na dodatek w ramach swoich obowiązków. A teraz odpowiedz sobie na pytanie: dlaczego oni zrobili a inni nie, skoro (podejrzewam) mają podobne obowiązki służbowe.
5. Nie oni zaczęli się chwalić tylko ich pochwalono (ale skoro Ty... rozwiń
Avatar
wmoto / 15 marca 2010 o 13:56
0
tylko dlaczego jesli z szablonu sama strona się robi to nie wykorzystali tego w innych miastach? W Chełmie pewnie biora za to pieniądze ale jak widac są tego efekty. W innych miastach nie dość, że urzednicy biora kasę to jeszcze płacicli kilkadziesiąt tysięcy jakiejś firmie za zrobienie strony. Efekt tego taki, że wydali kupe kasy a strona dużo gorsza niż chełmska. Brawo Chełm!
Avatar
nmnb / 15 marca 2010 o 13:44
0
robbert napisał:
Hmmm... chyba to Ty jeszcze zalegasz w zimowym śnie i skrobiesz bzdury, że szkoda czytać. Z Twojej wypowiedzi wynika, że tylko w UM Chełm urzędnikom się płaci a w innych urzędach (tam gdzie nie chciało się nikomu nawet z szablonów skorzystać) pracują społecznie


Naucz się czytać ze zrozumieniem. Widzę bowiem, że masz z tym problem. Starasz się ze wszystkich sił udowodnić, że urzędnicy w Chełmie są lepsi od innych. Zastanawiające jest dlaczego to robisz. Czyżbyś był jednym z nich ?!. Jeśli zaś tak nie jest, to dlaczego występujesz w roli ich rzecznika. Przecież nie zrobili nic niezwykłego. Jeszcze raz podkreślam, jeśli tego nie zrozumiałeś, robią to w ramach swoich obowiązków i biorą za to pieniądze. Dziwi fakt, że zaczęli się tym chwalić, bo skorzystali z gotowego szablonu. Jak można więc oceniać łatwość wyszukiwania informacji i nawigację. Przecież urzędnicy nie pisali do tej strony softu.
ystkich sił udowodnić, że urzędnicy w Chełmie są lepsi od innych. Zastanawiające jest dlaczego to robisz. Czyżbyś był jednym z nich ?!. Jeśli zaś tak nie jest, to dlaczego występujesz w roli ich rzecznika. Przecież nie zrobili nic niezwykłego. Jeszcze raz podkreślam, jeśli tego nie zrozumiałeś, robią to w ramach swoich obowiązków i biorą za to pieniądze. Dziwi fakt, że zaczęli się tym chwalić, bo skorzystali z gotowego szablonu. Jak można więc oceniać łatwość wyszukiwania informacji i nawigację. Przecież urzędnicy nie pisali do tej stron... rozwiń
Avatar
www.okna-chelm.pl / 15 marca 2010 o 12:16
0
www.okna-chelm.pl
Avatar
robbert / 15 marca 2010 o 12:15
0
nmnb napisał:
Przecież nie robili tego społecznie. Wykonywali swoją pracę. Biorą za to pieniądze. Chłopie obudź się z zimowego snu, bo skrobiesz takie bzdury, że szkoda czytać.

Hmmm... chyba to Ty jeszcze zalegasz w zimowym śnie i skrobiesz bzdury, że szkoda czytać. Z Twojej wypowiedzi wynika, że tylko w UM Chełm urzędnikom się płaci a w innych urzędach (tam gdzie nie chciało się nikomu nawet z szablonów skorzystać) pracują społecznie

Hmmm... chyba to Ty jeszcze zalegasz w zimowym śnie i skrobiesz bzdury, że szkoda czytać. Z Twojej wypowiedzi wynika, że tylko w UM Chełm urzędnikom się płaci a w innych urzędach (tam gdzie nie chciało się nikomu nawet z szablonów skorzystać) pracują społecznie rozwiń
Avatar
Lublin / 15 marca 2010 o 11:18
0
[color="#FF0000"][size=5][font="Verdana"]Chełmianie oddajcie nam Agatę!!!![/font][/size][/color]
Avatar
folkatka / 15 marca 2010 o 10:59
0
Gratulacje!
Strona rzeczywisciew swietna.
Avatar
nmnb / 15 marca 2010 o 09:57
0
robbert napisał:
No i co z tego, że stworzona na szablonie jak inni nawet w taki sposób nie potrafią. A w UM Chełm komuś sie chciało i faktycznie strona jest OK.


Przecież nie robili tego społecznie. Wykonywali swoją pracę. Biorą za to pieniądze. Chłopie obudź się z zimowego snu, bo skrobiesz takie bzdury, że szkoda czytać.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!