Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

15 listopada 2010 r.
11:13
Edytuj ten wpis

W wypadku BMW w Wierzbicy zginął 18-letni piłkarz

0 39 A A

Znane są niektóre szczegóły niedzielnego wypadku BMW w Wierzbicy w powiecie chełmskim, gdzie zginęło dwóch młodych mężczyzn.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dwie ofiary wypadku to 18-letni Radosław M. i 20-letni Michał S.. Obaj pochodzili ze Staszyc. Prawdopodobnie byli ze sobą spokrewnieni. 18-latek był piłkarzem juniorskiej drużyny Ogniwa Wierzbica.

Policja wciąż wyjaśnia okoliczności tej tragedii. Nie wiadomo, kto kierował, bo obaj, po uderzeniu w słup energetyczny, wypadli na jezdnię. To świadczy o tym, że nie mieli zapiętych pasów. Możliwe, że w wypadku mogło brać udział inne auto, z którym chłopcy się ścigali. Policja jednak tego nie potwierdza.

Prokurator zarządził sekcję zwłok.

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Radek / 19 listopada 2010 o 19:42
0
Dokładnie szkoda mi was ludzie niektóre wasze wypowiedzi irytują wszystkich sami jesteście ,,dresami" troszeczkę szacunku. Znałem bardzo dobrze jednego i drugiego i wiem że nie zasłużyli na taki los. Może popełnili błąd wsiadając do samochodu, ale kto z nas nie popełnia błędów. Apeluje o szacunek!!!!
Avatar
aaaaaaa / 19 listopada 2010 o 00:09
0
ludzie nie wazne jak i gdzie stalo sie nikt tego nie zmieni nie ma co pasac tak czy tak u mnie nie dawno chłopak sienzastrzelil i co wy na to napizecie chyba chory byl nic z tych rzeczy rak poprotu mialo byc ludzie wieczny odpoczyneek..........................
Avatar
wba / 17 listopada 2010 o 19:17
0
Mieszkam w wierzbicy znalem chlopakow ale jedno powiem przed wypadkiem wieczorami samochody gonili jak glupie szczegulnie ze staszyc nie bede wymienial marek i pisk opon teraz jest spokoj stalo sie tak a nie inaczej ze wiecej nikt nie zgina*(((( A
Avatar
mcnnorvs 120 / 17 listopada 2010 o 15:40
0
bo żygać sie chce [b]dajcie im wreszcie spokój swiety niezasłuzyli na te wasze puste idiotyczne komentar
Avatar
aaa / 17 listopada 2010 o 15:38
0
zamknąć ryje
Avatar
aaaa / 17 listopada 2010 o 15:38
0
dlamnie to wy wszyscy powyzej jesteście niedorobieni
Avatar
Gość / 17 listopada 2010 o 11:40
0
[quote name='ziuk' timestamp='1289942454' post='382395']
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac opozycje. Nieszczescie dla was jest niczym waznym i bolesnym, tylko szukacie okazji do odegrania sie na prawdziwych Polakach. To tak, jak bylo ze smiercia prezydenta RP pana Lecha Kaczynskiego. Caly narod wylewal zly zalu, ale elektorat PO, PSL i SLD kpil w zywe oczy.
[/quote]


Zasiłek? do pracy ku*wa a nie siedzisz na du*** i czekasz aż ktoś Ci wszystko poda na tacy.. właśnie takie lenie i gnoje jak Ty dążą do władzy moherów.. PO MOIM TRUPIE

A chłopaki rzeczywiście byli wspaniali..dalej nie mogę się otrząsnąć po tej tragedii, dalej nie mogę w to uwierzyć..
[quote name='ziuk' timestamp='1289942454' post='382395']
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac opozycje. Nieszczescie dla was jest niczym waznym i bolesnym, tylko szukacie okazji do odegrania sie na prawdziwych Polakach. To tak, jak bylo ze smiercia prezydenta RP pana Lecha Kaczynskiego. Caly narod wyl... rozwiń
Avatar
gość / 16 listopada 2010 o 23:10
0
[quote name='ziuk' timestamp='1289942454' post='382395']
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac opozycje. Nieszczescie dla was jest niczym waznym i bolesnym, tylko szukacie okazji do odegrania sie na prawdziwych Polakach. To tak, jak bylo ze smiercia prezydenta RP pana Lecha Kaczynskiego. Caly narod wylewal zly zalu, ale elektorat PO, PSL i SLD kpil w zywe oczy.
[/quote]
idz tam gdzie twoje miejsce
czyli do kibla PISuaze powalony
[quote name='ziuk' timestamp='1289942454' post='382395']
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac opozycje. Nieszczescie dla was jest niczym waznym i bolesnym, tylko szukacie okazji do odegrania sie na prawdziwych Polakach. To tak, jak bylo ze smiercia prezydenta RP pana Lecha Kaczynskiego. Caly narod wyl... rozwiń
Avatar
ziuk / 16 listopada 2010 o 22:20
0
[quote name='Gość' timestamp='1289825068' post='380811']
ha ha ha kolejny obrońca z żałosnymi argumentami Oczywiście winna jest Policja i wszyscy wokoło. Biedne dzieci padły ofiarą braku Policji pod barem.

A gdzie byli rodzice ???
[/quote]
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac opozycje. Nieszczescie dla was jest niczym waznym i bolesnym, tylko szukacie okazji do odegrania sie na prawdziwych Polakach. To tak, jak bylo ze smiercia prezydenta RP pana Lecha Kaczynskiego. Caly narod wylewal zly zalu, ale elektorat PO, PSL i SLD kpil w zywe oczy.
[quote name='Gość' timestamp='1289825068' post='380811']
ha ha ha kolejny obrońca z żałosnymi argumentami Oczywiście winna jest Policja i wszyscy wokoło. Biedne dzieci padły ofiarą braku Policji pod barem.

A gdzie byli rodzice ???
[/quote]
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac... rozwiń
Avatar
;(( [*] / 16 listopada 2010 o 17:59
0
Straszna tragedia ...dalej nie mogę w to uwierzyć .;(
[*][*]...
Avatar
Radek / 19 listopada 2010 o 19:42
0
Dokładnie szkoda mi was ludzie niektóre wasze wypowiedzi irytują wszystkich sami jesteście ,,dresami" troszeczkę szacunku. Znałem bardzo dobrze jednego i drugiego i wiem że nie zasłużyli na taki los. Może popełnili błąd wsiadając do samochodu, ale kto z nas nie popełnia błędów. Apeluje o szacunek!!!!
Avatar
aaaaaaa / 19 listopada 2010 o 00:09
0
ludzie nie wazne jak i gdzie stalo sie nikt tego nie zmieni nie ma co pasac tak czy tak u mnie nie dawno chłopak sienzastrzelil i co wy na to napizecie chyba chory byl nic z tych rzeczy rak poprotu mialo byc ludzie wieczny odpoczyneek..........................
Avatar
wba / 17 listopada 2010 o 19:17
0
Mieszkam w wierzbicy znalem chlopakow ale jedno powiem przed wypadkiem wieczorami samochody gonili jak glupie szczegulnie ze staszyc nie bede wymienial marek i pisk opon teraz jest spokoj stalo sie tak a nie inaczej ze wiecej nikt nie zgina*(((( A
Avatar
mcnnorvs 120 / 17 listopada 2010 o 15:40
0
bo żygać sie chce [b]dajcie im wreszcie spokój swiety niezasłuzyli na te wasze puste idiotyczne komentar
Avatar
aaa / 17 listopada 2010 o 15:38
0
zamknąć ryje
Avatar
aaaa / 17 listopada 2010 o 15:38
0
dlamnie to wy wszyscy powyzej jesteście niedorobieni
Avatar
Gość / 17 listopada 2010 o 11:40
0
[quote name='ziuk' timestamp='1289942454' post='382395']
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac opozycje. Nieszczescie dla was jest niczym waznym i bolesnym, tylko szukacie okazji do odegrania sie na prawdziwych Polakach. To tak, jak bylo ze smiercia prezydenta RP pana Lecha Kaczynskiego. Caly narod wylewal zly zalu, ale elektorat PO, PSL i SLD kpil w zywe oczy.
[/quote]


Zasiłek? do pracy ku*wa a nie siedzisz na du*** i czekasz aż ktoś Ci wszystko poda na tacy.. właśnie takie lenie i gnoje jak Ty dążą do władzy moherów.. PO MOIM TRUPIE

A chłopaki rzeczywiście byli wspaniali..dalej nie mogę się otrząsnąć po tej tragedii, dalej nie mogę w to uwierzyć..
[quote name='ziuk' timestamp='1289942454' post='382395']
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac opozycje. Nieszczescie dla was jest niczym waznym i bolesnym, tylko szukacie okazji do odegrania sie na prawdziwych Polakach. To tak, jak bylo ze smiercia prezydenta RP pana Lecha Kaczynskiego. Caly narod wyl... rozwiń
Avatar
gość / 16 listopada 2010 o 23:10
0
[quote name='ziuk' timestamp='1289942454' post='382395']
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac opozycje. Nieszczescie dla was jest niczym waznym i bolesnym, tylko szukacie okazji do odegrania sie na prawdziwych Polakach. To tak, jak bylo ze smiercia prezydenta RP pana Lecha Kaczynskiego. Caly narod wylewal zly zalu, ale elektorat PO, PSL i SLD kpil w zywe oczy.
[/quote]
idz tam gdzie twoje miejsce
czyli do kibla PISuaze powalony
[quote name='ziuk' timestamp='1289942454' post='382395']
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac opozycje. Nieszczescie dla was jest niczym waznym i bolesnym, tylko szukacie okazji do odegrania sie na prawdziwych Polakach. To tak, jak bylo ze smiercia prezydenta RP pana Lecha Kaczynskiego. Caly narod wyl... rozwiń
Avatar
ziuk / 16 listopada 2010 o 22:20
0
[quote name='Gość' timestamp='1289825068' post='380811']
ha ha ha kolejny obrońca z żałosnymi argumentami Oczywiście winna jest Policja i wszyscy wokoło. Biedne dzieci padły ofiarą braku Policji pod barem.

A gdzie byli rodzice ???
[/quote]
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac opozycje. Nieszczescie dla was jest niczym waznym i bolesnym, tylko szukacie okazji do odegrania sie na prawdziwych Polakach. To tak, jak bylo ze smiercia prezydenta RP pana Lecha Kaczynskiego. Caly narod wylewal zly zalu, ale elektorat PO, PSL i SLD kpil w zywe oczy.
[quote name='Gość' timestamp='1289825068' post='380811']
ha ha ha kolejny obrońca z żałosnymi argumentami Oczywiście winna jest Policja i wszyscy wokoło. Biedne dzieci padły ofiarą braku Policji pod barem.

A gdzie byli rodzice ???
[/quote]
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac... rozwiń
Avatar
;(( [*] / 16 listopada 2010 o 17:59
0
Straszna tragedia ...dalej nie mogę w to uwierzyć .;(
[*][*]...
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 3 8

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 0 2

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 2 1

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 1

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 46 12

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 6 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 5

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 3

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 37 26

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców