Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

17 grudnia 2016 r.
14:52

Protesty przed Sejmem. Policja użyła siły

0 13 A A

Gdy w Sejmie dochodziło do awantur między posłami, przed gmachem zbierał się tłum protestujących. W nocy z soboty na niedzielę próbowali oni uniemożliwić politykom PiS wyjazd z Sejmu. Doszło do przepychanek. Interweniowała policja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
 
 

 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 r. o 02:54
resortowy wnuczek polozyl sie na ulicy ,bo dziadziowi esbekowi przycieli emeryturke za dzielne wyslugiwanie sie zaborcy sowieckiemu. Czerwona holota
Avatar
Nie oddamy władzy / 18 grudnia 2016 r. o 00:17
Czy wy ludzie nie widzicie, że PO chce krzykiem i chamstem namieszać innym w głowach tak jak 8 lat temu. Telefony 5 cm od twarzy polityków PiS. Krzycząc i prowokujac a za chwilę odwracając się, szydercze, chamskie usmieszki pod nosem. Ja jestem za ponownym głosowaniem, to wtedy POwcow w ogóle nie będzie w sejmie. Jeżeli myślą, że wygrają to są w błędzie.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 19:38
ota jak policja uŻyŁa siŁy ***s://***youtube.com/watch?v=mipig11nsbg
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 19:16
Komuniści i złodzieje!!!!! Protest bo koryta nie ma i nie da się kraść. Niech ktoś napisze ile się dorobił za 8 lat PO? Co rusz to koncesję,zezwolenia ,pozwolenia i tylko kasę jebac z ludzi.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 18:00
Wspólnie pod Sejmem maszerowali KODomici, PO, Nowoczesna i Sb, Ub i pozostała czerwona hołota.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 17:50
W nocy z soboty na niedzielę ?? Z piątku na sobotę!!! Nie przekręcajcie prawdy.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 17:38
jakie chamstwo
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 17:32
Teraz ZOMO pewnie nazywa się ZOPP ?
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 17:01
tak wygladaja rzady kurdupla JAK ojciec kaczynskiego umieral nw 2006 r powiedzial jedno BOZE CHRON POLSKE PRZED MOIMI SYNAMI
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 16:47
to przez marszałka a oni wykorzystują to , podobno miał to załagodzić ale po konsultacji z władca zrezygnował :) a gdzie pan duda zatrudniony jako prezydent ? po za tym z tym głosowaniem cos nie tak chyba było , sami poszli nie wiadomo kto ile ich było ... generalnie pisiory :)
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 r. o 02:54
resortowy wnuczek polozyl sie na ulicy ,bo dziadziowi esbekowi przycieli emeryturke za dzielne wyslugiwanie sie zaborcy sowieckiemu. Czerwona holota
Avatar
Nie oddamy władzy / 18 grudnia 2016 r. o 00:17
Czy wy ludzie nie widzicie, że PO chce krzykiem i chamstem namieszać innym w głowach tak jak 8 lat temu. Telefony 5 cm od twarzy polityków PiS. Krzycząc i prowokujac a za chwilę odwracając się, szydercze, chamskie usmieszki pod nosem. Ja jestem za ponownym głosowaniem, to wtedy POwcow w ogóle nie będzie w sejmie. Jeżeli myślą, że wygrają to są w błędzie.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 19:38
ota jak policja uŻyŁa siŁy ***s://***youtube.com/watch?v=mipig11nsbg
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 19:16
Komuniści i złodzieje!!!!! Protest bo koryta nie ma i nie da się kraść. Niech ktoś napisze ile się dorobił za 8 lat PO? Co rusz to koncesję,zezwolenia ,pozwolenia i tylko kasę jebac z ludzi.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 18:00
Wspólnie pod Sejmem maszerowali KODomici, PO, Nowoczesna i Sb, Ub i pozostała czerwona hołota.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 17:50
W nocy z soboty na niedzielę ?? Z piątku na sobotę!!! Nie przekręcajcie prawdy.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 17:38
jakie chamstwo
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 17:32
Teraz ZOMO pewnie nazywa się ZOPP ?
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 17:01
tak wygladaja rzady kurdupla JAK ojciec kaczynskiego umieral nw 2006 r powiedzial jedno BOZE CHRON POLSKE PRZED MOIMI SYNAMI
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 r. o 16:47
to przez marszałka a oni wykorzystują to , podobno miał to załagodzić ale po konsultacji z władca zrezygnował :) a gdzie pan duda zatrudniony jako prezydent ? po za tym z tym głosowaniem cos nie tak chyba było , sami poszli nie wiadomo kto ile ich było ... generalnie pisiory :)
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wojewoda częściowo unieważnia plan, nowych mieszkań może nie być. Rada dzielnicy protestowała już wcześniej

Wojewoda częściowo unieważnia plan, nowych mieszkań może nie być. Rada dzielnicy protestowała już wcześniej

Wojewoda unieważnił częściowo plan zagospodarowania terenu między ZUS a biurowcami przy ul. Wallenroda. Radni uchwalili w listopadzie, że na obszarze usług aż 70 proc. budynków mogą zająć mieszkania. Wojewoda uznał, że to wbrew przepisom.

Świąteczne śpiewanie w CSK. "Christmas Carols" w wykonaniu artystów Wydziału Jazzu Szkoły Muzycznej
2 grudnia 2022, 20:00

Świąteczne śpiewanie w CSK. "Christmas Carols" w wykonaniu artystów Wydziału Jazzu Szkoły Muzycznej

W ramach cyklu "Młode CSK", Centrum Spotkania Kultur zaprasza na koncert "Christmas Carols" w wykonaniu artystów Wydziału Jazzu Szkoły Muzycznej, który odbędzie się 2 grudnia o godz. 20.

Robert Różański (Victoria Parczew): Odczuwamy niedosyt

Robert Różański (Victoria Parczew): Odczuwamy niedosyt

Rozmowa z Robertem Różańskim, trenerem Victorii Parczew, beniaminka keeza bialskiej klasy okręgowej

Będą u nas kształcić ukraińskie programistki

Będą u nas kształcić ukraińskie programistki

Co najmniej 30 tys. uchodźczyń z Ukrainy ma zostać przeszkolonych m.in. w Lublinie w zakresie IT. To pomysł na rozwiązanie problemu braku informatyków na polskim rynku pracy, ale i wsparcie odbudowy ukraińskiej gospodarki po zakończeniu trwającej za naszą wschodnią granicą wojny.

W Zamościu artystyczna instalacja zamiast iluminacji. Ale wydatek będzie
galeria

W Zamościu artystyczna instalacja zamiast iluminacji. Ale wydatek będzie

Miało nie być bardzo kosztownych, a na dodatek pożerających prąd iluminacji i ich nie będzie, ale to nie oznacza, że Zamość nie przystroi się na święta. Tyle, że w tym roku inaczej, niż dotychczas i o połowę taniej. Ale ponad 60 tys. zł na artystyczne ozdoby miasto wyda.

Festiwal kolęd wraca do Domu Chemika

Festiwal kolęd wraca do Domu Chemika

Po sześciu latach laureaci Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd wystąpią na żywo w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury. Koncert laureatów zaplanowano na 8 stycznia. Organizatorzy wydarzenia czekają na zgłoszenia artystów z całego kraju.

Jak poradzić sobie z nadpobudliwym psem?

Jak poradzić sobie z nadpobudliwym psem?

Psy z natury mają dużo energii i nie chcemy tego w nich zmieniać. Ale kiedy radość życia twojego psiego towarzysza staje się dla ciebie uciążliwa, nie pozwala ci spać w nocy, powoduje stres i dyskomfort, albo owocuje zniszczonymi meblami, możesz wziąć pod uwagę stosowanie olejku CBD.

Ashwagandha w kroplach. Na co zwrócić uwagę, wybierając preparat?

Ashwagandha w kroplach. Na co zwrócić uwagę, wybierając preparat?

Ashwagandha to roślina zielarska, która w ostatnich latach cieszy się sporym zainteresowaniem konsumentów. Jej naturalny obszar występowania obejmuje Indie, Bangladesz, Pakistan i Sri Lankę. Z biologicznego punktu widzenia jest to roślina psiankowata, czyli blisko spokrewniona z pomidorem i ziemniakiem. Ashwagandha wykazuje działanie tonizujące i zalicza się ją do adaptogenów. Na rynku występuje w formie suplementów diety w proszku, kapsułkach i płynie. Ze względu na przyswajalność najlepsza jest ashwagandha w kroplach. Na co zwrócić uwagę, wybierając preparat?