Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

27 czerwca 2013 r.
14:12
Edytuj ten wpis

Burmistrz Kraśnika dostał absolutorium

Autor: Zdjęcie autora (aa)
1 12 A A
Burmistrz Kraśnika  Mirosław Włodarczyk
Burmistrz Kraśnika Mirosław Włodarczyk

Burmistrz Kraśnika otrzymał w czwartek absolutorium za 2012 r. Za głosowało 15 radnych, przeciw było 4. Od głosu wstrzymało się zaś 2 radnych – wiceprzewodnicząca i przewodniczący Rady Miasta Kraśnik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Nie było podstaw, aby zagłosować przeciw, ale można było trochę więcej inwestycji zrealizować – tłumaczył swoją decyzję Zbigniew Marcinkowski, przewodniczący RM Kraśnik.

– My musimy się nauczyć szanować demokrację – podkreślał z kolei radny Tadeusz Członka, który głosował za udzieleniem burmistrzowi absolutorium. – Jeśli społeczeństwo wybrało burmistrza na 4 lata to dajmy mu zrealizować swoje plany.

Burmistrz Kraśnika Mirosław Włodarczyk (startował z ramienia PiS) dziękując radnym za ich decyzję, zapewniał, że żadne pieniądze nie zostały w ubiegłym roku zmarnowane. – Przyglądaliśmy się każdej złotówce – zapewniał Włodarczyk.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 lipca 2013 o 21:58
0

"ktos kogo nie ma" - asystencik?

wolny strzelec B)

Avatar
sara / 3 lipca 2013 o 13:37
0

Sami go wybraliście w wyborach bezpośrednich, więc po co narzekacie! Co wybraliści to to i macie! Jeśli wam się nie podoba, to go więcej nie wybierajcie! Prosta recepta. Ciemniactwo w tym Kraśniku!

Avatar
mieszkaniec / 1 lipca 2013 o 12:25
0

To samo miałem napisać. Rok się rozglądali i sądowali społeczeństwo lokalne.

Terza jadą już po całości, prywata, stołki obsadzone, piar i wożenie rodzin służbowymi furami. A i wszyscy z urządu zapisani do PiSu.

Pomysły i styl rządów kropka w kropkę jak za poprzednika, a minęło dopiero 3/2 kadencji. Tamtemu zajeło to z 10 lat.

Avatar
Lkr / 29 czerwca 2013 o 10:01
0

Do redakcji Dziennika wSCHODNIEGO!

Zmiencie to zdjęcie! nie dosc ze niezaurodnie na nim wyszedł wlodarz miasta, to ZNÓW jest to kopia porzednika! Kopiuje wszelkie pomysły poprzednika, a to zdjęcie na tle cegły to juz jest przegiecie.

Avatar
petent / 28 czerwca 2013 o 10:31
0

To w końcu kto dostał absolutorium Włodarczyk czy Stawiarski? Krąży taka opinia: Jest burmistrz ? - nie ma jest tylko pan Włodarczyk.

Avatar
gosc / 28 czerwca 2013 o 07:56
0

Piekna fota. Czubek przed wyborami też taką miał.

Avatar
Gość / 28 czerwca 2013 o 02:33
0

niech mieszkanczy kraśnika zabiora sie w kosciołach i modlą o rychłę zakonczenie  beatyfikacyjej kadencji kondora,ktory mimo chodem jest pośmiewieskiem dla wszystkich wokół.....kuźwa kazdy sie przyglada złotówce ale nie kazdy cudzej.ktorą moze lekka reką wydawac.... :angry:  jego glupota wyprzedziłam jego samego....oj nie ma miasto nasze szczescia do władzy....nie ma....a wielki brat patrzy :ph34r:

"ktos kogo nie ma" - asystencik?

"ktos kogo nie ma" - asystencik?

rozwiń
Avatar
pamiętliwy / 27 czerwca 2013 o 23:14
0

Ten mur z cegły w tle i ta pewna siebie mina to już chyba gdzieś widziałem?

Avatar
ktoś kogo nie ma / 27 czerwca 2013 o 18:29
0

niech mieszkanczy kraśnika zabiora sie w kosciołach i modlą o rychłę zakonczenie  beatyfikacyjej kadencji kondora,ktory mimo chodem jest pośmiewieskiem dla wszystkich wokół.....kuźwa kazdy sie przyglada złotówce ale nie kazdy cudzej.ktorą moze lekka reką wydawac.... :angry:  jego glupota wyprzedziłam jego samego....oj nie ma miasto nasze szczescia do władzy....nie ma....a wielki brat patrzy :ph34r:

Avatar
Viola / 27 czerwca 2013 o 17:18
0

Bo burmistrz muśi mieć jaja,i sporą dmuchawkę.

Avatar
Gość / 4 lipca 2013 o 21:58
0

"ktos kogo nie ma" - asystencik?

wolny strzelec B)

Avatar
sara / 3 lipca 2013 o 13:37
0

Sami go wybraliście w wyborach bezpośrednich, więc po co narzekacie! Co wybraliści to to i macie! Jeśli wam się nie podoba, to go więcej nie wybierajcie! Prosta recepta. Ciemniactwo w tym Kraśniku!

Avatar
mieszkaniec / 1 lipca 2013 o 12:25
0

To samo miałem napisać. Rok się rozglądali i sądowali społeczeństwo lokalne.

Terza jadą już po całości, prywata, stołki obsadzone, piar i wożenie rodzin służbowymi furami. A i wszyscy z urządu zapisani do PiSu.

Pomysły i styl rządów kropka w kropkę jak za poprzednika, a minęło dopiero 3/2 kadencji. Tamtemu zajeło to z 10 lat.

Avatar
Lkr / 29 czerwca 2013 o 10:01
0

Do redakcji Dziennika wSCHODNIEGO!

Zmiencie to zdjęcie! nie dosc ze niezaurodnie na nim wyszedł wlodarz miasta, to ZNÓW jest to kopia porzednika! Kopiuje wszelkie pomysły poprzednika, a to zdjęcie na tle cegły to juz jest przegiecie.

Avatar
petent / 28 czerwca 2013 o 10:31
0

To w końcu kto dostał absolutorium Włodarczyk czy Stawiarski? Krąży taka opinia: Jest burmistrz ? - nie ma jest tylko pan Włodarczyk.

Avatar
gosc / 28 czerwca 2013 o 07:56
0

Piekna fota. Czubek przed wyborami też taką miał.

Avatar
Gość / 28 czerwca 2013 o 02:33
0

niech mieszkanczy kraśnika zabiora sie w kosciołach i modlą o rychłę zakonczenie  beatyfikacyjej kadencji kondora,ktory mimo chodem jest pośmiewieskiem dla wszystkich wokół.....kuźwa kazdy sie przyglada złotówce ale nie kazdy cudzej.ktorą moze lekka reką wydawac.... :angry:  jego glupota wyprzedziłam jego samego....oj nie ma miasto nasze szczescia do władzy....nie ma....a wielki brat patrzy :ph34r:

"ktos kogo nie ma" - asystencik?

"ktos kogo nie ma" - asystencik?

rozwiń
Avatar
pamiętliwy / 27 czerwca 2013 o 23:14
0

Ten mur z cegły w tle i ta pewna siebie mina to już chyba gdzieś widziałem?

Avatar
ktoś kogo nie ma / 27 czerwca 2013 o 18:29
0

niech mieszkanczy kraśnika zabiora sie w kosciołach i modlą o rychłę zakonczenie  beatyfikacyjej kadencji kondora,ktory mimo chodem jest pośmiewieskiem dla wszystkich wokół.....kuźwa kazdy sie przyglada złotówce ale nie kazdy cudzej.ktorą moze lekka reką wydawac.... :angry:  jego glupota wyprzedziłam jego samego....oj nie ma miasto nasze szczescia do władzy....nie ma....a wielki brat patrzy :ph34r:

Avatar
Viola / 27 czerwca 2013 o 17:18
0

Bo burmistrz muśi mieć jaja,i sporą dmuchawkę.

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 0 1

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 2

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 9 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

Turniej Purpurowej Róży

Turniej Purpurowej Róży 0 0

Waleczni wojownicy z Magicznych Ogrodów ogłaszają turniej, który ma rozstrzygnąć, która armia jest najsprawniejsza! Czy to zaszczytne miano przypadnie wojownikom dowodzonym przez Thoroda Raptora, czy może Bestiom Araga?

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 31 3

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 1

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 6 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 3

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 3 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 50 8

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!