Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

30 stycznia 2013 r.
12:48
Edytuj ten wpis

Drogówka łamie przepisy na filmie. Ścigali sprawcę wykroczenia

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 64 A A
Film z wideoradaru drogówki z Kraśnika trafił do serwisu YouTube (YouTube)
Film z wideoradaru drogówki z Kraśnika trafił do serwisu YouTube (YouTube)

Film z wideoradaru drogówki z Kraśnika trafił do serwisu YouTube. Widać na nim, że policjanci jadąc nieoznakowanym fordem mondeo nie trzymają się przepisów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 64

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 lutego 2013 r. o 01:04
0
Prawo na drodze!! Takie stowarzyszenie a nie stop na drodze... Dziennikarze dziennika więcej prawdy a mniej taniej sensacji....
Avatar
Gość / 1 lutego 2013 r. o 19:29
0
ta sama trasa , ta sama ceciełka - [url="http://www.polskatimes.pl/artykul/227799,policjanci-gnali-139-km-na-godzine-bez-koguta-zobacz-wideo,id,t.html"]http://www.polskatim...wideo,id,t.html[/url]
Avatar
wings / 1 lutego 2013 r. o 19:05
0
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent zatrzymał ?
[/quote]Widzisz kolego , w cegiełce oprócz wideoradaru zainstalowano syrenę i "koguty" . Do zatrzymania delikwenta wystarczy je włączyć a użytkownicy drogi zjeżdżają na pobocze wtedy policja dojeżdża do gościa i go zatrzymuje ale to policjanci przed użyciem tych sygnałów musieliby jeszcze użyć głowy a tu problem bo myślenie sprawia im ból . Tak więc nie trzeba otwierać okna i krzyczeć - kierowca karetki nie puszcza przodem sanitariusza z noszami dla zasygnalizowania że jest "w akcji" pozdrawiam
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent... rozwiń
Avatar
Armagedon / 1 lutego 2013 r. o 15:19
0
[quote name='MIREK' timestamp='1359725096' post='728709']
WOLONTARIUSZE ,,TUSKA,, DZIAŁAJĄ I MANDATY WLEPIAJĄ!!!
[/quote]
Lud podnosi głowę. Bielmo spada ludziom z oczu. Policja dba o bezpieczeństwo Tuska i Rostowwskiego, a nie zwykłych ludzi.
Niech pochowają tajniackie auta w garażach i niech posypią głowy popiołem. Niech kruszeją. Inaczej biada im, oj biada, gdy gniew ludu nadejdzie!
Avatar
MIREK / 1 lutego 2013 r. o 14:24
0
WOLONTARIUSZE ,,TUSKA,, DZIAŁAJĄ I MANDATY WLEPIAJĄ!!!
Avatar
Wałesa-jący / 1 lutego 2013 r. o 13:54
0
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent zatrzymał ?
[/quote]Przecież mogli strzelać !!! i to się u nich zdarza .
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent... rozwiń
Avatar
maruś / 1 lutego 2013 r. o 13:47
0
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent zatrzymał ?
[/quote]nie chodziło mi o prędkość,i przyśpieszenie(bo to jasne żeby kogoś dogonić-trzeba przyspieszyć,)ale wyprzedzanie na ciągłej,wpychanie się na siłe,trzymanie sie na zderzaku itp,to jest stwarzanie niebezpieczeństwa,dla innych(jak widać) czytaj ze zrozumieniem!!
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent... rozwiń
Avatar
olo / 1 lutego 2013 r. o 10:54
0
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent zatrzymał ?
[/quote]Miał problem dogonić osobowym autem [ nawet jadąc zgodnie z przepisami ] dużą ciężarówkę ?? Należy im kupić jeszcze szybsze auta,jak się nie pozabijają to może dadzą rade. Kogo matoły w tej policji zatrudniają ??? Szkolić,badać i jeszcze raz szkolić !!!!
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2013 r. o 20:37
0
[quote name='MARUŚ' timestamp='1359629607' post='728051']
hahaha.... uzasadnienie komendanta ,,ścigali kierowce ciężarówki,bo popełnił wykroczenie,, typie przecież on nie uciekał-mogli jechać zgodnie z przepisami i go zatrzymać kilometr dalej,a nie narażać innych uczestników ruchu PACAN!!! (POWINNI DOSTAĆ PO du*** ZA TAKIE COŚ)
[/quote]

Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent zatrzymał ?
[quote name='MARUŚ' timestamp='1359629607' post='728051']
hahaha.... uzasadnienie komendanta ,,ścigali kierowce ciężarówki,bo popełnił wykroczenie,, typie przecież on nie uciekał-mogli jechać zgodnie z przepisami i go zatrzymać kilometr dalej,a nie narażać innych uczestników ruchu PACAN!!! (POWINNI DOSTAĆ PO du*** ZA TAKIE COŚ)
[/quote]

Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z z... rozwiń
Avatar
GOSC / 31 stycznia 2013 r. o 20:06
0
Widzę Panie Kierowco że dopadła szanownego pana nostalgia i zmusiło to Pana do takich przemyśleń jednakże nie do końca trafnych...jedyna odwaga jaką Pan w tym momencie pokazał to komentarz na ogólnopolskim portalu "ze niby nikt nie przeczyta bo jest pan ANONIMOWY" jedyne co mogę życzyć to powodzenia w dalszym "myśleniu i przestrzeganiu przepisów drogowych" POZDRAWIAM.
Avatar
Gość / 2 lutego 2013 r. o 01:04
0
Prawo na drodze!! Takie stowarzyszenie a nie stop na drodze... Dziennikarze dziennika więcej prawdy a mniej taniej sensacji....
Avatar
Gość / 1 lutego 2013 r. o 19:29
0
ta sama trasa , ta sama ceciełka - [url="http://www.polskatimes.pl/artykul/227799,policjanci-gnali-139-km-na-godzine-bez-koguta-zobacz-wideo,id,t.html"]http://www.polskatim...wideo,id,t.html[/url]
Avatar
wings / 1 lutego 2013 r. o 19:05
0
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent zatrzymał ?
[/quote]Widzisz kolego , w cegiełce oprócz wideoradaru zainstalowano syrenę i "koguty" . Do zatrzymania delikwenta wystarczy je włączyć a użytkownicy drogi zjeżdżają na pobocze wtedy policja dojeżdża do gościa i go zatrzymuje ale to policjanci przed użyciem tych sygnałów musieliby jeszcze użyć głowy a tu problem bo myślenie sprawia im ból . Tak więc nie trzeba otwierać okna i krzyczeć - kierowca karetki nie puszcza przodem sanitariusza z noszami dla zasygnalizowania że jest "w akcji" pozdrawiam
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent... rozwiń
Avatar
Armagedon / 1 lutego 2013 r. o 15:19
0
[quote name='MIREK' timestamp='1359725096' post='728709']
WOLONTARIUSZE ,,TUSKA,, DZIAŁAJĄ I MANDATY WLEPIAJĄ!!!
[/quote]
Lud podnosi głowę. Bielmo spada ludziom z oczu. Policja dba o bezpieczeństwo Tuska i Rostowwskiego, a nie zwykłych ludzi.
Niech pochowają tajniackie auta w garażach i niech posypią głowy popiołem. Niech kruszeją. Inaczej biada im, oj biada, gdy gniew ludu nadejdzie!
Avatar
MIREK / 1 lutego 2013 r. o 14:24
0
WOLONTARIUSZE ,,TUSKA,, DZIAŁAJĄ I MANDATY WLEPIAJĄ!!!
Avatar
Wałesa-jący / 1 lutego 2013 r. o 13:54
0
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent zatrzymał ?
[/quote]Przecież mogli strzelać !!! i to się u nich zdarza .
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent... rozwiń
Avatar
maruś / 1 lutego 2013 r. o 13:47
0
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent zatrzymał ?
[/quote]nie chodziło mi o prędkość,i przyśpieszenie(bo to jasne żeby kogoś dogonić-trzeba przyspieszyć,)ale wyprzedzanie na ciągłej,wpychanie się na siłe,trzymanie sie na zderzaku itp,to jest stwarzanie niebezpieczeństwa,dla innych(jak widać) czytaj ze zrozumieniem!!
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent... rozwiń
Avatar
olo / 1 lutego 2013 r. o 10:54
0
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent zatrzymał ?
[/quote]Miał problem dogonić osobowym autem [ nawet jadąc zgodnie z przepisami ] dużą ciężarówkę ?? Należy im kupić jeszcze szybsze auta,jak się nie pozabijają to może dadzą rade. Kogo matoły w tej policji zatrudniają ??? Szkolić,badać i jeszcze raz szkolić !!!!
[quote name='Gość' timestamp='1359661070' post='728326']
Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2013 r. o 20:37
0
[quote name='MARUŚ' timestamp='1359629607' post='728051']
hahaha.... uzasadnienie komendanta ,,ścigali kierowce ciężarówki,bo popełnił wykroczenie,, typie przecież on nie uciekał-mogli jechać zgodnie z przepisami i go zatrzymać kilometr dalej,a nie narażać innych uczestników ruchu PACAN!!! (POWINNI DOSTAĆ PO du*** ZA TAKIE COŚ)
[/quote]

Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z zakrętami, bez poboczy, jadący na dodatkek na początku małej kolumny pojazdów musiał być zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz, który jechał na końcu tej kolumny. W jaki sposób ty byś tego dokonał, nie łamiąc przepisów ? Co mieli robić policjanci z "cegiełki" - otworzyć okno, i krzyczeć, by się delikwent zatrzymał ?
[quote name='MARUŚ' timestamp='1359629607' post='728051']
hahaha.... uzasadnienie komendanta ,,ścigali kierowce ciężarówki,bo popełnił wykroczenie,, typie przecież on nie uciekał-mogli jechać zgodnie z przepisami i go zatrzymać kilometr dalej,a nie narażać innych uczestników ruchu PACAN!!! (POWINNI DOSTAĆ PO du*** ZA TAKIE COŚ)
[/quote]

Maruniu - ale żeby kogoś zatrzymać, to chyba trzeba go najpierw dogonić - nie sądzisz ? Pojazd jadący z prędkością 80 km/h na wąskiej szosie z z... rozwiń
Avatar
GOSC / 31 stycznia 2013 r. o 20:06
0
Widzę Panie Kierowco że dopadła szanownego pana nostalgia i zmusiło to Pana do takich przemyśleń jednakże nie do końca trafnych...jedyna odwaga jaką Pan w tym momencie pokazał to komentarz na ogólnopolskim portalu "ze niby nikt nie przeczyta bo jest pan ANONIMOWY" jedyne co mogę życzyć to powodzenia w dalszym "myśleniu i przestrzeganiu przepisów drogowych" POZDRAWIAM.