Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kuchnia

28 grudnia 2012 r.
12:44
Edytuj ten wpis

Restauracja Europa w Lublinie (recenzja)

10 23 A A
Restauracja Europa w Lublinie (Archiwum)
Restauracja Europa w Lublinie (Archiwum)

Lubię to miejsce. Zabytkowy hotel Europa, w którym mieści się restauracja, już przed wojną był jednym z najważniejszych miejsc na kulinarnej mapie Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wzorowany na warszawskim hotelu Europejskim, gościł wybitnych aktorów i polityków. Po wojnie swój ulubiony stolik miał tu słynny aktor Aleksander Aleksy, jadał tu Stanisław Mikulski i Jan Machulski. Na obiedzie w "Europie” byli Beata Tyszkiewicz, księżniczka Mahidol z Tajlandii, Ryszard Kapuściński, Tadeusz Mazowiecki, Aleksander Kwaśniewski.

Do "Europy” zajrzeliśmy na późny obiad. Elegancki kelner z klasą wybrał nam stolik. W dużej sali czuliśmy się osamotnieni. Wiało pustką. Ale były i plusy tej sytuacji. Wystarczyło zamknąć oczy, żeby wyobrazić sobie, że obok siedzi Hanka Ordonówna czy generał Wieniawa-Długoszowski, pierwszy ułan Rzeczpospolitej.

Na przekąskę zamówiłem tatara za 33 zł. Choć w karcie figuruje tatar siekany z kaparami, kelner zaproponował mi tatar klasyczny, według receptury z czasów Mikulskiego i Machulskiego, którzy wpadali na niego, kiedy byli aktorami Teatru Osterwy. M. zamówiła "Wątróbki drobiowe z grillowanym jabłkiem, imbirem i miodem” za 18 zł. Świeżutki tatar z idealnie dobranymi składnikami (nie zabrakło nawet odrobiny anchois i plastra pieczonego boczku) w towarzystwie pieczonych na miejscu bułeczek był zjawiskowy. Gorąca przekąska z wątróbek, ułożonych na świeżej sałacie w towarzystwie esencjonalnego sosu i rewelacyjnych jabłkach z grilla – urzekła nas smakiem. Było dobrze.

Niestety zabrakło "Lubelskiej zupy ziemniaczanej z twarogiem i żytnim chlebem” za 10 zł. M. zamówiła sobie specjalność szefa kuchni, Czyli "Krem z bobu z gorgonzolą i bekonem” za 10 zł, ja skusiłem się na "Żur staropolski w chlebie” za 13 zł. Krem z bobu mocno intrygował smakiem, żur przypomniał mi smak babcinej kuchni. Ugotowany na dobrej kiełbasie, boczku, z dobrym jajkiem na twardo i nutą chrzanu pozwolił odzyskać wiarę w polską kuchnię.

Przy drugim nie zastanawialiśmy się długo, bo legenda zobowiązuje. M. zamówiła "Kotlet de volaille” z młodymi ziemniakami i marchewką, z groszkiem cukrowym za 26 zł. Ja "Wspomnienie dawnej Europy: kotlet schabowy z kapustą zasmażaną i ziemniakami” za 28 zł. Kotlet z soczystego mięsa skrywał w sobie wyborne masło, delikatna marchewka z groszkiem cukrowym uzupełniała skromne danie z klasą.

Podobnie było ze schabowym uczynionym z dobrego, bardzo świeżego mięsa podanym z wyśmienitą kapustą. W prostocie potraw, ich świeżości i smaku kryła się wielka tradycja przedwojennej kuchni. Jeszcze raz potwierdziła się prawda, że dobre jedzenie to jedzenie świeże, oparte na wysokiej jakości produktach i poparte wiedzą kucharzy. Na deser wzięliśmy espresso za 8 zł i "Sorbet cytrynowy z winem musującym” za 13 zł.

Nasza ocena: zapłaciliśmy 161 zł. Zjedliśmy bardzo dobry obiad, klasykę polskiej kuchni. Podany elegancko, z klasą. Urzekła nas skromność podania. To dowód na to, że można zjeść smacznie, naturalnie i świeżo.
Restauracja Europa w Lublinie
Lublin, Krakowskie Przedmieście 29
Tel. 81 535 03 03
Czynne od 12 do 23
Można płacić kartą
Partner Przewodnika

Partnerem Przewodnika jest Old Poland. Wielkie Polskie Sery. Old Poland to marka najlepszych serów długodojrzewających produkowanych w Polsce. Smakiem i jakością dorównuje najbardziej znanym europejskim serom, pochodzącym ze Szwajcarii, Holandii, Włoch czy Francji.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zbanowany / 23 maja 2013 o 21:26
0
Pierdoły pisze obżartuch,a Szrandar Ludu drukuje.I zakłada banery na wypowiadających się.Ale to nic nieszkodzi.Są sposoby na napisanie swego komentarza.
Zbanować mnie ponownie (Yak kiedyś działała cenzura w Sztandarze-organie KW PZPR)
Avatar
abc / 13 maja 2013 o 17:35
0
[quote name='marta' timestamp='1368447373' post='769403']
nie przyszło nikomu do głowy, że jedzenie tam jest dobre?
[/quote]

Jak ktoś ma problem z psychiką i biznesem, który jest kiepski to nie myśli o takich rzeczach.
Tylko jego zdanie się liczy i tylko jego zdanie jest prawdziwe i właściwie. Chorzy ludzie. Tyle.
Avatar
marta / 13 maja 2013 o 14:16
0
nie przyszło nikomu do głowy, że jedzenie tam jest dobre? to restauracja, która działa od lat, ma swoje tradycje i doświadczonych kucharzy, dlaczego tak was dziwi, że mu smakowało? nie rozumiem skąd tyle jadu. widocznie lublin nie jest gotowy na czytanie recenzji kulinarnych, bo wszystkich się posądza o stronniczosć
Avatar
zorro / 12 stycznia 2013 o 19:57
0
Ludzie, to że tak atakujecie red. Sulisza świadczy o tym, że jego działalność i recenzje są potrzebne. I piszę to jako osoba zupełnie "z boku". Wasze ataki świadczą o tym, że jesteście urażonymi restauratorami, którzy nam klientom wciskacie słabe danie. Wystawiacie sami sobie laurkę
Avatar
Gość / 30 grudnia 2012 o 19:36
0
Napisz coś redaktorze, ale pod swoim właściwym "nickiem".
Avatar
Gość / 30 grudnia 2012 o 12:48
0
[quote name='gość' timestamp='1356802683' post='714578']
Widzę że Siedlisko Folkloru Marzanna jest aktywne
[/quote]
Widzę że mylisz się jak zwykle Waldku. Mam tyle wspólnego z "Marzanną" co z tobą, czyli nic.
Co zaś sie tyczy "Marzanny" to popełniłeś duży błąd, ale "Marzanna" tylko przelała czarę goryczy.
Jesteś nielubiany przez wielu restauratorów/kucharzy/kelnerów i nie tylko przez nich.
Dlatego właśnie tacy jak ty są rekordzistami w nieświadomym zjadaniu różnego rodzaju "wytworów" ludzkiego organizmu (czyt. gluty, kozy z nosa i inne "specyfiki"). Pamiętaj o tym następnym razem.
Pamiętaj że nawet uśmiech i kulltura kelnera nie daje gwarancji że jesteś właśnie "niefaszerowany" takim czymś.
Nawet w renomowanych restauracjach takie rzeczy się zdarzają podobno. Oglądałem kiedyś o tym program w telewizji.
Tak na marginesie dodam że "topienie Marzanny" to zwyczaj który powinien odbywać się na końcu zimy, a nie na jej początku.
Życzę smacznego w dalszych degustacjach potraw wszelakich, pani M też życzę smacznego.
[quote name='gość' timestamp='1356802683' post='714578']
Widzę że Siedlisko Folkloru Marzanna jest aktywne
[/quote]
Widzę że mylisz się jak zwykle Waldku. Mam tyle wspólnego z "Marzanną" co z tobą, czyli nic.
Co zaś sie tyczy "Marzanny" to popełniłeś duży błąd, ale "Marzanna" tylko przelała czarę goryczy.
Jesteś nielubiany przez wielu restauratorów/kucharzy/kelnerów i nie tylko przez nich.
Dlatego właśnie tacy jak ty są rekordzistami w nieświadomym zja... rozwiń
Avatar
gość / 29 grudnia 2012 o 18:38
0
Widzę że Siedlisko Folkloru Marzanna jest aktywne
Avatar
adamiewa / 29 grudnia 2012 o 18:00
0
Ooooooooooooo!!! To Sz.P. W. Sulisz odzyskał smak. A co to było wcześniej?-brak smaku? A z jakiego to powodu? A swoją drogą to ta restauracja jest super. Chodziłem tam w 1972. 40 lat. (matko jak ten czas leci.).(Były student).
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 o 17:23
0
[quote name='ja@' timestamp='1356797818' post='714552']
hmm,, a czy koniecznie obie osoby muszą pić kawę i jeść deser? Dodam ,że jest mi obojętne to co pisze Pan Sulisz, ale już tak sie czepiać nie wiecie czego
[/quote]

Proszę pani, proszę nie stawać w jego obronie, zwyczajnie nie warto.
To kto pił kawę i jadł deser, pan czy pani ?
[quote name='ja@' timestamp='1356797818' post='714552']
hmm,, a czy koniecznie obie osoby muszą pić kawę i jeść deser? Dodam ,że jest mi obojętne to co pisze Pan Sulisz, ale już tak sie czepiać nie wiecie czego
[/quote]

Proszę pani, proszę nie stawać w jego obronie, zwyczajnie nie warto.
To kto pił kawę i jadł deser, pan czy pani ? rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 o 17:19
0
Prawdziwy mężczyzna jak przychodzi z kobietą do eleganckiej restauracji to zachowuje się jak dżentelmen (czyli jak prawdziwy mężczyzna).
Przede wszystkim nie zaokrągla sumy w dół tylko w górę, celem zostawienia napiwku.
Nie zaprasza kobiety tylko po to żeby "testować" dania i pisać o tym, tylko zajmuje się kobietą.
Domniemam że M. jest damą, a nie jakąś pierwszą lepszą która chce się nażreć za friko.
Dlatego bardzo współczuję tej pani towarzystwa takiego liczykrupy.
Ponadto......eeee co ja będę dalej pisał, do kogo, wszak to groch o ścianę.
Prawdziwy mężczyzna jak przychodzi z kobietą do eleganckiej restauracji to zachowuje się jak dżentelmen (czyli jak prawdziwy mężczyzna).
Przede wszystkim nie zaokrągla sumy w dół tylko w górę, celem zostawienia napiwku.
Nie zaprasza kobiety tylko po to żeby "testować" dania i pisać o tym, tylko zajmuje się kobietą.
Domniemam że M. jest damą, a nie jakąś pierwszą lepszą która chce się nażreć za friko.
Dlatego bardzo współczuję tej pani towarzystwa takiego liczykrupy.
Ponadto......eeee co ja będę dalej p... rozwiń
Avatar
zbanowany / 23 maja 2013 o 21:26
0
Pierdoły pisze obżartuch,a Szrandar Ludu drukuje.I zakłada banery na wypowiadających się.Ale to nic nieszkodzi.Są sposoby na napisanie swego komentarza.
Zbanować mnie ponownie (Yak kiedyś działała cenzura w Sztandarze-organie KW PZPR)
Avatar
abc / 13 maja 2013 o 17:35
0
[quote name='marta' timestamp='1368447373' post='769403']
nie przyszło nikomu do głowy, że jedzenie tam jest dobre?
[/quote]

Jak ktoś ma problem z psychiką i biznesem, który jest kiepski to nie myśli o takich rzeczach.
Tylko jego zdanie się liczy i tylko jego zdanie jest prawdziwe i właściwie. Chorzy ludzie. Tyle.
Avatar
marta / 13 maja 2013 o 14:16
0
nie przyszło nikomu do głowy, że jedzenie tam jest dobre? to restauracja, która działa od lat, ma swoje tradycje i doświadczonych kucharzy, dlaczego tak was dziwi, że mu smakowało? nie rozumiem skąd tyle jadu. widocznie lublin nie jest gotowy na czytanie recenzji kulinarnych, bo wszystkich się posądza o stronniczosć
Avatar
zorro / 12 stycznia 2013 o 19:57
0
Ludzie, to że tak atakujecie red. Sulisza świadczy o tym, że jego działalność i recenzje są potrzebne. I piszę to jako osoba zupełnie "z boku". Wasze ataki świadczą o tym, że jesteście urażonymi restauratorami, którzy nam klientom wciskacie słabe danie. Wystawiacie sami sobie laurkę
Avatar
Gość / 30 grudnia 2012 o 19:36
0
Napisz coś redaktorze, ale pod swoim właściwym "nickiem".
Avatar
Gość / 30 grudnia 2012 o 12:48
0
[quote name='gość' timestamp='1356802683' post='714578']
Widzę że Siedlisko Folkloru Marzanna jest aktywne
[/quote]
Widzę że mylisz się jak zwykle Waldku. Mam tyle wspólnego z "Marzanną" co z tobą, czyli nic.
Co zaś sie tyczy "Marzanny" to popełniłeś duży błąd, ale "Marzanna" tylko przelała czarę goryczy.
Jesteś nielubiany przez wielu restauratorów/kucharzy/kelnerów i nie tylko przez nich.
Dlatego właśnie tacy jak ty są rekordzistami w nieświadomym zjadaniu różnego rodzaju "wytworów" ludzkiego organizmu (czyt. gluty, kozy z nosa i inne "specyfiki"). Pamiętaj o tym następnym razem.
Pamiętaj że nawet uśmiech i kulltura kelnera nie daje gwarancji że jesteś właśnie "niefaszerowany" takim czymś.
Nawet w renomowanych restauracjach takie rzeczy się zdarzają podobno. Oglądałem kiedyś o tym program w telewizji.
Tak na marginesie dodam że "topienie Marzanny" to zwyczaj który powinien odbywać się na końcu zimy, a nie na jej początku.
Życzę smacznego w dalszych degustacjach potraw wszelakich, pani M też życzę smacznego.
[quote name='gość' timestamp='1356802683' post='714578']
Widzę że Siedlisko Folkloru Marzanna jest aktywne
[/quote]
Widzę że mylisz się jak zwykle Waldku. Mam tyle wspólnego z "Marzanną" co z tobą, czyli nic.
Co zaś sie tyczy "Marzanny" to popełniłeś duży błąd, ale "Marzanna" tylko przelała czarę goryczy.
Jesteś nielubiany przez wielu restauratorów/kucharzy/kelnerów i nie tylko przez nich.
Dlatego właśnie tacy jak ty są rekordzistami w nieświadomym zja... rozwiń
Avatar
gość / 29 grudnia 2012 o 18:38
0
Widzę że Siedlisko Folkloru Marzanna jest aktywne
Avatar
adamiewa / 29 grudnia 2012 o 18:00
0
Ooooooooooooo!!! To Sz.P. W. Sulisz odzyskał smak. A co to było wcześniej?-brak smaku? A z jakiego to powodu? A swoją drogą to ta restauracja jest super. Chodziłem tam w 1972. 40 lat. (matko jak ten czas leci.).(Były student).
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 o 17:23
0
[quote name='ja@' timestamp='1356797818' post='714552']
hmm,, a czy koniecznie obie osoby muszą pić kawę i jeść deser? Dodam ,że jest mi obojętne to co pisze Pan Sulisz, ale już tak sie czepiać nie wiecie czego
[/quote]

Proszę pani, proszę nie stawać w jego obronie, zwyczajnie nie warto.
To kto pił kawę i jadł deser, pan czy pani ?
[quote name='ja@' timestamp='1356797818' post='714552']
hmm,, a czy koniecznie obie osoby muszą pić kawę i jeść deser? Dodam ,że jest mi obojętne to co pisze Pan Sulisz, ale już tak sie czepiać nie wiecie czego
[/quote]

Proszę pani, proszę nie stawać w jego obronie, zwyczajnie nie warto.
To kto pił kawę i jadł deser, pan czy pani ? rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 o 17:19
0
Prawdziwy mężczyzna jak przychodzi z kobietą do eleganckiej restauracji to zachowuje się jak dżentelmen (czyli jak prawdziwy mężczyzna).
Przede wszystkim nie zaokrągla sumy w dół tylko w górę, celem zostawienia napiwku.
Nie zaprasza kobiety tylko po to żeby "testować" dania i pisać o tym, tylko zajmuje się kobietą.
Domniemam że M. jest damą, a nie jakąś pierwszą lepszą która chce się nażreć za friko.
Dlatego bardzo współczuję tej pani towarzystwa takiego liczykrupy.
Ponadto......eeee co ja będę dalej pisał, do kogo, wszak to groch o ścianę.
Prawdziwy mężczyzna jak przychodzi z kobietą do eleganckiej restauracji to zachowuje się jak dżentelmen (czyli jak prawdziwy mężczyzna).
Przede wszystkim nie zaokrągla sumy w dół tylko w górę, celem zostawienia napiwku.
Nie zaprasza kobiety tylko po to żeby "testować" dania i pisać o tym, tylko zajmuje się kobietą.
Domniemam że M. jest damą, a nie jakąś pierwszą lepszą która chce się nażreć za friko.
Dlatego bardzo współczuję tej pani towarzystwa takiego liczykrupy.
Ponadto......eeee co ja będę dalej p... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Seksistowski "żart" profesora z Lublina wywołał burzę na Facebooku. Naukowiec odpowiada
tylko u nas

Seksistowski "żart" profesora z Lublina wywołał burzę na Facebooku. Naukowiec odpowiada 0 0

Rysunek przedstawiający seks oralny, opatrzony komentarzem „Najwięcej witamin jest w skórce!” pokazał studentom wykładowca Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Zdjęcie z wykładu trafiło do internetu i wywołało burzę. - Mowa jest tylko o roli witamin, które są przecież w różnych częściach ciała - komentuje profesor, ale w końcu przeprasza

Ustępująca prezydent: Dla mnie Chełm to misja a nie polityka

Ustępująca prezydent: Dla mnie Chełm to misja a nie polityka 0 0

Rozmowa z Agatą Fisz, ustępującą prezydent Chełma

Polacy zagrają z Holandią. Kadra rugbystów liczy na wsparcie kibiców

Polacy zagrają z Holandią. Kadra rugbystów liczy na wsparcie kibiców 0 0

Reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią w ramach nowego cyklu rozgrywek Rugby Europe Trophy. Początek sobotniego meczu na Arenie Lublin o godzinie 15

Budżet Lublina na 2019 rok. Na jakie inwestycje możemy liczyć?

Budżet Lublina na 2019 rok. Na jakie inwestycje możemy liczyć? 3 7

W czwartek poznaliśmy projekt miejskiego budżetu na przyszły rok. – Rewolucji nie będzie, bo musimy kontynuować to, co już zaczęliśmy – przyznaje prezydent Lublina. Zamierza wydać nieco mniej, niż w tym roku, bo nieco mniejsze mają być również dochody miasta. Na jakie inwestycje możemy liczyć?

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 listopada 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 listopada 2018 roku 0 2

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda"

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda" 1 29

Przed kościołem przy ul. Staszica jeszcze w zeszłym tygodniu rosło pięć drzew. Zostało jedno. – W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda – tłumaczy ksiądz rektor

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka 0 6

Bogdanka testuje pod ziemią nowy, bezprzewodowy system komunikacji. Ma to poprawić wydajność pracy maszyn i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów
film

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów 1 4

Reprezentacja Polski uległa w Gdańsku Czechom 0:1. Tym samym przed ostatnim meczem w Lidze Narodów z Portugalią Biało-Czerwoni wciąż pozostają bez zwycięstwa pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie 55 34

To już pewne: mieszkańców Lublina czeka podwyżka opłat za wywóz śmieci. Ratusz zgodził się na ceny zaproponowane przez firmy startujące w przetargu na obsługę dzielnic, w których dotychczas nie udało się wprowadzić nowych zasad segregacji odpadów. Od stycznia nowe zasady mają dotyczyć całego miasta

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia]
galeria

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia] 0 2

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym działa już słONICOwy kącik zabaw ufundowany przez Fundację ONICO.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada 1 1

Piłkarze kończą w weekend rundę jesienną. W III lidze odbędą się dwa mecze derbowe: Podlasie Biała Podlaska gra z Wisłą Puławy, a Orlęta Spomlek podejmują Stal Kraśnik. Czwartoligowcy awansem zagrają już za to kolejkę rundy wiosennej

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu
galeria

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu 199 78

Jarosław Stawiarski będzie nowym marszałkiem województwa lubelskiego. Jego kandydatura została wskazana podczas czwartkowego posiedzenia Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości. Polityk jest obecnie wiceministrem sportu i turystyki w rządzie PiS.

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów
Aktualizacja
film

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów 21 8

Tragiczny wypadek w miejscowości Niewęgłosz (pow. radzyński). Zginął 37-latek i 53-latka.

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić?

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić? 76 23

Siedemnaście etatów zwolniło się w lubelskiej Straży Miejskiej, bo funkcjonariusze znaleźli sobie inne miejsce pracy. Zainteresowani mundurem mogą się zgłaszać do wtorku włącznie. Zarobki nie są imponujące: na początek 2400 zł brutto. Dyskont płaci lepiej

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą
19 listopada 2018, 19:00

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą 2 0

Co Gdzie Kiedy. Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na spotkanie Piotrem Tomalą oraz Rafałem Fronią - alpinistami i himalaistami, uczestnikami wielu wypraw. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada o godz. 19 w sali 113 Centrum Transferu Wiedzy KUL.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!