Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

5 lipca 2013 r.
15:07
Edytuj ten wpis

Jezioro Łukcze: Zaginiony mężczyzna nie żyje

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
2 8 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Odnaleziono ciało 23-latka, który zaginął nad jeziorem Łukcze. Mężczyzna wypłynął na jezioro na dmuchanym kole.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Poszukiwania trwały od czwartku. Brali w nich udział strażacy i policjanci. Akcję przerwano ze względu na zapadający zmrok. Poszukiwania wznowiono w piątek rano. Po godz. 15.00 ratownicy natrafili na ciało.

– Zostało odnalezione za pomocą sonaru. Po wydobyciu na powierzchnię potwierdzono, że jest to ciało zaginionego 23-latka – mówi Grażyna Mazur, z łęczyńskiej policji.

Nie wiadomo jeszcze, jakie były dokładne okoliczności śmierci mężczyzny. Z relacji świadków wynika, że 23-latek wypłynął na jezioro na dmuchanym kole.

W pewnym momencie osoby przebywające na pomoście zauważyły, że koło jest puste. W wodzie nie było widać mężczyzny. Plażowicze zaalarmowali ratowników i policję.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
znajoma / 7 lipca 2013 o 20:24
0

był jedyna trzeźwą osobą w tamtym gronie..przykre jest to że wszystkich wrzucacie do jednego worka..był wspaniałym człowiekiem, tacy ludzie zdarzają się bardzo rzadko...

Avatar
Twój Proboszcz / 6 lipca 2013 o 21:22
0

I to jest prawdą, nikt się nie przejmuje mimo, że to, żę był ich kolega.

Znajdą sobie nowe towarzystwo i będzie OK.

Po co było pozwolić mu wypływać dalej - wiedzieli przecież, że nie umie pływać.

Wyrazy współczucia dla rodziny.

Avatar
obseratorka / 6 lipca 2013 o 11:37
0

Pani obserwatorko,

1. to ze dobre humory kojarzą się pani z piciem alkoholu to juz pani sprawa.

2. nie wiem jak blisko zajscia pani była bo pani nie widziałem, ale z odległości bardzo łatwo pomylic histerię z jak to pani wyraziła "coś się śmiała". zapewniam ze nikomu nie było do smiechu. 

3. po trzecie to nie ich wina, ze młody mężczyzna się utopił. wykazał się brawurą, która go zgubiła, ale to był dorosły facet.

4. po czwarte to, że kogokolwiek nazywa pani tępą rurą, wskazuje ze musiano się tak w przeszłości odnosić do pani, skoro wie pani ze to tak bardzo obrazliwe.

Kondolencje dla Rodziny i Znajomych.

Widzę, że w czuły punkt trafiłam, skoro Pan punktuje wszystko po kolei co napisałam. Napisałam prawdę. A widocznie nie widział Pan tego momentu kiedy jedna z koleżanek śmiała się do telefonu, albo jak sobie na tzw. 'lajcie' chodziły po plaży. Może i kilka razy wyglądały na zdenerwowane, ale reasumując wnioskuję, że nie był to dla nich ktoś bliski.

Alkohol zawsze jest głównym towarzyszem takich elit towarzyskich. I widziałam jak Panie szły sobie z piwkiem na molo. Może to nie ich wina, że się utopił, ale skoro jadą paczką nad jezioro i razem się bawią to spoczywa na nich obowiązek wspólnego kontrolowania się na wzajem. Niby dorośli, ale niektórym też przyda się krzyknięcie, żeby nie odwalał tylko siadł na du***, tym bardziej jeśli znajomi tej osoby wiedzieli, że ten nie umie pływać. Troszkę rozumku! A nie tłumaczenie że ,,to dorosły facet''.

A określenie tępa rura określa ich lekkomyślność i brak wyobraźni oraz brak wyczucia sytuacji. 

Rożni ludzie, różne poglądy na tą sytuację. Ja ją widziałam w taki sposób, pan mógł w nieco inny. Fakty są takie, że chłopak nie żyje, każdy przez chwilę pokaże że mu przykro a za jakiś czas znów takie sytuacje się powtórzą.. i tak w kółko.. bo ludzie nie potrafią uczyć się na błędach.

Widzę, że w czuły punkt trafiłam, skoro Pan punktuje wszystko po kolei co napisałam. Napisałam prawdę. A widocznie nie widział Pan tego momentu kiedy jedna z koleżanek śmiała się do telefonu, albo jak sobie na tzw. 'lajcie' chodziły po plaży. Może i kilka razy wyglądały na zdenerwowane, ale reasumując wnioskuję, że nie był to dla nich ktoś bliski.

Alkohol zawsze jest głównym towarzyszem takich elit towarzyskich. I widziałam jak Panie szły sobie z piwkiem na molo. Może to nie ich wina, że się utopił, ale skoro jadą paczką nad jezi... rozwiń

Avatar
Paweł / 6 lipca 2013 o 11:09
0

dokładnie to pływał na 'dmuchanej zielonej kaczce'.. nawet sporej. Wskoczył do wody bo podobno telefon mu wpadł.. Podejrzewam, że pił alkohol bo jego znajomi, którzy opalali się na molo byli w dość dobrych humorach. Popisom głupoty nie było końca. Zastanawiające jest to, że mimo że wiedział że nie umie pływać, wypłynął na tej dmuchanej kaczce tak daleko od brzegu ;/ Ja też nie potrafię pływać, ale na materacu wypływam z moim chłopakiem na głębokość w której wskoczenie do wody w razie czego wiąże się z tym, że sięgnę dna i wodę będę miała po szyję. O nieszczęście nie trudno. Teraz tylko współczucie dla rodziny.. bo syn wyjechał nad jezioro ze znajomymi i już z niego nie wrócił ;/ .. A co do znajomych tego chłopaka to też mam mieszane odczucia.. te dziewczyny, które tam z nim były to się bardzo nie przejmowały że ich kolega prawdopodobnie się utopił. Łaziły sobie po plaży do domku i na molo, jedna gadała przez telefon i coś się śmiała, kiedy w tym czasie ratownicy szukali jej kolegi. To szczyt ;/ Tępe rury! 

Komedia też była kiedy pogotowie przyjechało po zgłoszeniu i inteligentny kierowca karetki wjechał na plażę, po czym musieli wypychać ambulans ludzie, bo się zakopał w piachu! Za takie coś to kary powinny lecieć! A gdyby nagle znaleźli chłopaka i trzeba byłoby go zawieźć do szpitala? to co?! Bez komentarza.

Pani obserwatorko,

1. to ze dobre humory kojarzą się pani z piciem alkoholu to juz pani sprawa.

2. nie wiem jak blisko zajscia pani była bo pani nie widziałem, ale z odległości bardzo łatwo pomylic histerię z jak to pani wyraziła "coś się śmiała". zapewniam ze nikomu nie było do smiechu. 

3. po trzecie to nie ich wina, ze młody mężczyzna się utopił. wykazał się brawurą, która go zgubiła, ale to był dorosły facet.

4. po czwarte to, że kogokolwiek nazywa pani tępą rurą, wskazuje ze musiano się tak w przeszłości odnosić do pani, skoro wie pani ze to tak bardzo obrazliwe.

Kondolencje dla Rodziny i Znajomych.

Pani obserwatorko,

1. to ze dobre humory kojarzą się pani z piciem alkoholu to juz pani sprawa.

2. nie wiem jak blisko zajscia pani była bo pani nie widziałem, ale z odległości bardzo łatwo pomylic histerię z jak to pani wyraziła "coś się śmiała". zapewniam ze nikomu nie było do smiechu. 

3. po trzecie to nie ich wina, ze młody mężczyzna się utopił. wykazał się brawurą, która go zgubiła, ale to był dorosły facet.

4. po czwarte to, że kogokolwiek nazywa pani tępą rurą, wskazuje ze musiano się ... rozwiń

Avatar
obserwatorka całego zajści / 6 lipca 2013 o 10:40
0

dokładnie to pływał na 'dmuchanej zielonej kaczce'.. nawet sporej. Wskoczył do wody bo podobno telefon mu wpadł.. Podejrzewam, że pił alkohol bo jego znajomi, którzy opalali się na molo byli w dość dobrych humorach. Popisom głupoty nie było końca. Zastanawiające jest to, że mimo że wiedział że nie umie pływać, wypłynął na tej dmuchanej kaczce tak daleko od brzegu ;/ Ja też nie potrafię pływać, ale na materacu wypływam z moim chłopakiem na głębokość w której wskoczenie do wody w razie czego wiąże się z tym, że sięgnę dna i wodę będę miała po szyję. O nieszczęście nie trudno. Teraz tylko współczucie dla rodziny.. bo syn wyjechał nad jezioro ze znajomymi i już z niego nie wrócił ;/ .. A co do znajomych tego chłopaka to też mam mieszane odczucia.. te dziewczyny, które tam z nim były to się bardzo nie przejmowały że ich kolega prawdopodobnie się utopił. Łaziły sobie po plaży do domku i na molo, jedna gadała przez telefon i coś się śmiała, kiedy w tym czasie ratownicy szukali jej kolegi. To szczyt ;/ Tępe rury! 

Komedia też była kiedy pogotowie przyjechało po zgłoszeniu i inteligentny kierowca karetki wjechał na plażę, po czym musieli wypychać ambulans ludzie, bo się zakopał w piachu! Za takie coś to kary powinny lecieć! A gdyby nagle znaleźli chłopaka i trzeba byłoby go zawieźć do szpitala? to co?! Bez komentarza.

dokładnie to pływał na 'dmuchanej zielonej kaczce'.. nawet sporej. Wskoczył do wody bo podobno telefon mu wpadł.. Podejrzewam, że pił alkohol bo jego znajomi, którzy opalali się na molo byli w dość dobrych humorach. Popisom głupoty nie było końca. Zastanawiające jest to, że mimo że wiedział że nie umie pływać, wypłynął na tej dmuchanej kaczce tak daleko od brzegu ;/ Ja też nie potrafię pływać, ale na materacu wypływam z moim chłopakiem na głębokość w której wskoczenie do wody w razie czego wiąże się z tym, że sięgnę dna i wodę będę miała ... rozwiń

Avatar
Gość / 6 lipca 2013 o 10:05
0

u kuczyńskiego było ze na pontonie pływał ale tam to prawdy nie dojdziesz

Avatar
mlodywyksztalcony / 6 lipca 2013 o 09:48
0

Dorosły meżczyzna i jeszcze pływa z kołem. Tak to się kończy jak ludzie nie uczą się plywać.

Avatar
Gość / 5 lipca 2013 o 21:57
0

nie ma co komentować:/ kondolencje

Avatar
znajoma / 7 lipca 2013 o 20:24
0

był jedyna trzeźwą osobą w tamtym gronie..przykre jest to że wszystkich wrzucacie do jednego worka..był wspaniałym człowiekiem, tacy ludzie zdarzają się bardzo rzadko...

Avatar
Twój Proboszcz / 6 lipca 2013 o 21:22
0

I to jest prawdą, nikt się nie przejmuje mimo, że to, żę był ich kolega.

Znajdą sobie nowe towarzystwo i będzie OK.

Po co było pozwolić mu wypływać dalej - wiedzieli przecież, że nie umie pływać.

Wyrazy współczucia dla rodziny.

Avatar
obseratorka / 6 lipca 2013 o 11:37
0

Pani obserwatorko,

1. to ze dobre humory kojarzą się pani z piciem alkoholu to juz pani sprawa.

2. nie wiem jak blisko zajscia pani była bo pani nie widziałem, ale z odległości bardzo łatwo pomylic histerię z jak to pani wyraziła "coś się śmiała". zapewniam ze nikomu nie było do smiechu. 

3. po trzecie to nie ich wina, ze młody mężczyzna się utopił. wykazał się brawurą, która go zgubiła, ale to był dorosły facet.

4. po czwarte to, że kogokolwiek nazywa pani tępą rurą, wskazuje ze musiano się tak w przeszłości odnosić do pani, skoro wie pani ze to tak bardzo obrazliwe.

Kondolencje dla Rodziny i Znajomych.

Widzę, że w czuły punkt trafiłam, skoro Pan punktuje wszystko po kolei co napisałam. Napisałam prawdę. A widocznie nie widział Pan tego momentu kiedy jedna z koleżanek śmiała się do telefonu, albo jak sobie na tzw. 'lajcie' chodziły po plaży. Może i kilka razy wyglądały na zdenerwowane, ale reasumując wnioskuję, że nie był to dla nich ktoś bliski.

Alkohol zawsze jest głównym towarzyszem takich elit towarzyskich. I widziałam jak Panie szły sobie z piwkiem na molo. Może to nie ich wina, że się utopił, ale skoro jadą paczką nad jezioro i razem się bawią to spoczywa na nich obowiązek wspólnego kontrolowania się na wzajem. Niby dorośli, ale niektórym też przyda się krzyknięcie, żeby nie odwalał tylko siadł na du***, tym bardziej jeśli znajomi tej osoby wiedzieli, że ten nie umie pływać. Troszkę rozumku! A nie tłumaczenie że ,,to dorosły facet''.

A określenie tępa rura określa ich lekkomyślność i brak wyobraźni oraz brak wyczucia sytuacji. 

Rożni ludzie, różne poglądy na tą sytuację. Ja ją widziałam w taki sposób, pan mógł w nieco inny. Fakty są takie, że chłopak nie żyje, każdy przez chwilę pokaże że mu przykro a za jakiś czas znów takie sytuacje się powtórzą.. i tak w kółko.. bo ludzie nie potrafią uczyć się na błędach.

Widzę, że w czuły punkt trafiłam, skoro Pan punktuje wszystko po kolei co napisałam. Napisałam prawdę. A widocznie nie widział Pan tego momentu kiedy jedna z koleżanek śmiała się do telefonu, albo jak sobie na tzw. 'lajcie' chodziły po plaży. Może i kilka razy wyglądały na zdenerwowane, ale reasumując wnioskuję, że nie był to dla nich ktoś bliski.

Alkohol zawsze jest głównym towarzyszem takich elit towarzyskich. I widziałam jak Panie szły sobie z piwkiem na molo. Może to nie ich wina, że się utopił, ale skoro jadą paczką nad jezi... rozwiń

Avatar
Paweł / 6 lipca 2013 o 11:09
0

dokładnie to pływał na 'dmuchanej zielonej kaczce'.. nawet sporej. Wskoczył do wody bo podobno telefon mu wpadł.. Podejrzewam, że pił alkohol bo jego znajomi, którzy opalali się na molo byli w dość dobrych humorach. Popisom głupoty nie było końca. Zastanawiające jest to, że mimo że wiedział że nie umie pływać, wypłynął na tej dmuchanej kaczce tak daleko od brzegu ;/ Ja też nie potrafię pływać, ale na materacu wypływam z moim chłopakiem na głębokość w której wskoczenie do wody w razie czego wiąże się z tym, że sięgnę dna i wodę będę miała po szyję. O nieszczęście nie trudno. Teraz tylko współczucie dla rodziny.. bo syn wyjechał nad jezioro ze znajomymi i już z niego nie wrócił ;/ .. A co do znajomych tego chłopaka to też mam mieszane odczucia.. te dziewczyny, które tam z nim były to się bardzo nie przejmowały że ich kolega prawdopodobnie się utopił. Łaziły sobie po plaży do domku i na molo, jedna gadała przez telefon i coś się śmiała, kiedy w tym czasie ratownicy szukali jej kolegi. To szczyt ;/ Tępe rury! 

Komedia też była kiedy pogotowie przyjechało po zgłoszeniu i inteligentny kierowca karetki wjechał na plażę, po czym musieli wypychać ambulans ludzie, bo się zakopał w piachu! Za takie coś to kary powinny lecieć! A gdyby nagle znaleźli chłopaka i trzeba byłoby go zawieźć do szpitala? to co?! Bez komentarza.

Pani obserwatorko,

1. to ze dobre humory kojarzą się pani z piciem alkoholu to juz pani sprawa.

2. nie wiem jak blisko zajscia pani była bo pani nie widziałem, ale z odległości bardzo łatwo pomylic histerię z jak to pani wyraziła "coś się śmiała". zapewniam ze nikomu nie było do smiechu. 

3. po trzecie to nie ich wina, ze młody mężczyzna się utopił. wykazał się brawurą, która go zgubiła, ale to był dorosły facet.

4. po czwarte to, że kogokolwiek nazywa pani tępą rurą, wskazuje ze musiano się tak w przeszłości odnosić do pani, skoro wie pani ze to tak bardzo obrazliwe.

Kondolencje dla Rodziny i Znajomych.

Pani obserwatorko,

1. to ze dobre humory kojarzą się pani z piciem alkoholu to juz pani sprawa.

2. nie wiem jak blisko zajscia pani była bo pani nie widziałem, ale z odległości bardzo łatwo pomylic histerię z jak to pani wyraziła "coś się śmiała". zapewniam ze nikomu nie było do smiechu. 

3. po trzecie to nie ich wina, ze młody mężczyzna się utopił. wykazał się brawurą, która go zgubiła, ale to był dorosły facet.

4. po czwarte to, że kogokolwiek nazywa pani tępą rurą, wskazuje ze musiano się ... rozwiń

Avatar
obserwatorka całego zajści / 6 lipca 2013 o 10:40
0

dokładnie to pływał na 'dmuchanej zielonej kaczce'.. nawet sporej. Wskoczył do wody bo podobno telefon mu wpadł.. Podejrzewam, że pił alkohol bo jego znajomi, którzy opalali się na molo byli w dość dobrych humorach. Popisom głupoty nie było końca. Zastanawiające jest to, że mimo że wiedział że nie umie pływać, wypłynął na tej dmuchanej kaczce tak daleko od brzegu ;/ Ja też nie potrafię pływać, ale na materacu wypływam z moim chłopakiem na głębokość w której wskoczenie do wody w razie czego wiąże się z tym, że sięgnę dna i wodę będę miała po szyję. O nieszczęście nie trudno. Teraz tylko współczucie dla rodziny.. bo syn wyjechał nad jezioro ze znajomymi i już z niego nie wrócił ;/ .. A co do znajomych tego chłopaka to też mam mieszane odczucia.. te dziewczyny, które tam z nim były to się bardzo nie przejmowały że ich kolega prawdopodobnie się utopił. Łaziły sobie po plaży do domku i na molo, jedna gadała przez telefon i coś się śmiała, kiedy w tym czasie ratownicy szukali jej kolegi. To szczyt ;/ Tępe rury! 

Komedia też była kiedy pogotowie przyjechało po zgłoszeniu i inteligentny kierowca karetki wjechał na plażę, po czym musieli wypychać ambulans ludzie, bo się zakopał w piachu! Za takie coś to kary powinny lecieć! A gdyby nagle znaleźli chłopaka i trzeba byłoby go zawieźć do szpitala? to co?! Bez komentarza.

dokładnie to pływał na 'dmuchanej zielonej kaczce'.. nawet sporej. Wskoczył do wody bo podobno telefon mu wpadł.. Podejrzewam, że pił alkohol bo jego znajomi, którzy opalali się na molo byli w dość dobrych humorach. Popisom głupoty nie było końca. Zastanawiające jest to, że mimo że wiedział że nie umie pływać, wypłynął na tej dmuchanej kaczce tak daleko od brzegu ;/ Ja też nie potrafię pływać, ale na materacu wypływam z moim chłopakiem na głębokość w której wskoczenie do wody w razie czego wiąże się z tym, że sięgnę dna i wodę będę miała ... rozwiń

Avatar
Gość / 6 lipca 2013 o 10:05
0

u kuczyńskiego było ze na pontonie pływał ale tam to prawdy nie dojdziesz

Avatar
mlodywyksztalcony / 6 lipca 2013 o 09:48
0

Dorosły meżczyzna i jeszcze pływa z kołem. Tak to się kończy jak ludzie nie uczą się plywać.

Avatar
Gość / 5 lipca 2013 o 21:57
0

nie ma co komentować:/ kondolencje

Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 0 0

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 10 12

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 7 5

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 6 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 20 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 15 5

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 4 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 22 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!