Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

22 listopada 2009 r.
12:19
Edytuj ten wpis

Niemce: Poskarżyła się policji, że mąż trzyma narkotyki nawet w lodówce

0 27 A A

Ponad 600 g marihuany, 50 nasion, łodygi konopi, fajkę do palenia marihuany oraz szafę przystosowaną do suszenia narkotyków miał w mieszkaniu 27-letni Jarosław R. Mężczyzna wpadł, bo doniosła na niego żona.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O tym, że 27-latek przechowuje w domu narkotyki, jego 25-letnia żona poinformowała policję w piątek wieczorem. Wcześniej, gdy kobieta wróciła z pracy, zastała męża w kuchni, gdy ten gotował wywar z roślin. W całym mieszkaniu unosił się też specyficzny zapach.

Między małżonkami doszło do kłótni. Kobieta zagroziła, że zadzwoni na policję. Wtedy zdenerwowany 27-latek uderzył ją w twarz, zabrał kluczyki od samochodu i wybiegł na ulicę.

Gdy do mieszkania weszli wezwani przez 25-latkę policjanci, ta pokazała im znalezione nasiona i łodygi roślin. Podczas przeszukania policjanci natrafili też na znaczne ilości środków odurzających. Narkotyki ukryte były w różnych częściach mieszania. Małe woreczki z suszem konopi znajdowały się nawet w lodówce.

W piwnicy policjanci trafili na drewnianą szafę, wyłożoną od wewnątrz aluminiową folią. W szafie zamontowane były lampy grzewcze oraz wentylatory. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 600 g marihuany. Z takiej ilości narkotyków można sporządzić ponad 2,5 tys. porcji o łącznej wartości ponad 50 tys. zł.

Policjanci nie opuścili jeszcze mieszkania 27-latka, gdy on sam wrócił do domu. Był pijany. Jak ustalili funkcjonariusze w tym stanie kierował samochodem. Badanie wykazało, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu. To jednak nie wszystko. Jego żona złożyła zawiadomienie, że mąż od dwóch lat znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie.

27-latek był już notowany. Teraz odpowie za znęcanie się nad małżonką i jazdę po pijaku. Ale także za wytwarzanie środków odurzających w znacznych ilościach, za co grozi mu nie mniej niż trzy lata więzienia grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. Śledczy będą jeszcze ustalać, czy mężczyzna zajmował się także wprowadzaniem narkotyków do obrotu.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Jeszcze dziś zostanie doprowadzony do prokuratury.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Julia / 16 sierpnia 2010 o 12:43
0
Uważam,że kobieta mądrze postąpiła,odznaczyła się prawdziwą odwagą i mądrością w przeciwieństwie do swojego ,,męża,,.Skoro człowiek któremu zaufała kiedyś,okazuje się nie odpowiedzialnym obibokiem idącym po najniższej linii oporu, nie potrafi(nie chce)zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny a co więcej świadomie naraża ją jego miejsce jest po za społeczeństwem,za kratami! Chwała tej kobiecie za odwagę!
I nie piszcie takich bzdur PANOWIE bo to tylko świadczy o tym że jesteście takimi samymi draniami jak ów człowiek-wyrzutek społeczeństwa!
Avatar
zibi / 13 stycznia 2010 o 09:28
0
Gość napisał:
Sam jesteś łachudrą a nie mężczyzną.

Gdyby jej nie bił to by na niego nie doniosła.

Na szczęście skończyły się czasy bezkarnego bicia żon a ten kto uzywa agresji wobec kobiety jest zwykły prostakiem.

powinny wrucić czasy starożytne lub prawo muzułmańskie wtedy baby przestały by zdradzac facetów i okazało by sie ile naprawde jest tych wiernych żon????????? bo na moim ośedlu to same wierne i łajdaczą sie jak bure kotki ale zły to jest mąż a nie zona

powinny wrucić czasy starożytne lub prawo muzułmańskie wtedy baby przestały by zdradzac facetów i okazało by sie ile naprawde jest tych wiernych żon????????? bo na moim ośedlu to same wierne i łajdaczą sie jak bure kotki ale zły to jest mąż a nie zona rozwiń
Avatar
Gość / 13 stycznia 2010 o 09:21
0
także drogie panie zastanówcie sie same czego wam potszeba i czego oczekujecie od faceta????????????? oprócz tego zeby był waszym robolem i naiwnym frajerem i dotego udawał ze nic sie niedzieje i jest wszystko OK
Avatar
Gość / 13 stycznia 2010 o 09:18
0
kazdy ostro twierdzi ze kobiety sa szykanowane i wiecznie pokszywdzone a wcale tak niejest !!!!!!!!!!!!!!!!!! sam znam mnustwo takich co roią boki jak królice a są to panie na stanowiskach i z dobrych rodzin!!!!!!!!!!! mąż z dzieckiem na zakupy a ona z alfonsem do hotelu to jest OK?????????????????????
Avatar
oko / 8 stycznia 2010 o 12:47
0
Gość napisał:
Moze i czekał, taki co nie podnosi ręki na kobietę.

Panowie, nikt wam nie każe się żenić z kobietami, jeżeli macie je traktować jak worki treningowe to pomyslcie nad związkami ale z tą samą płcią, wówczas siły będą się równoważyć bo uderzyć słabszego to żadna sztuka ale wyskoczyć do równego sobie nie kazdy z was potrafi.


A skąd twoja pewność, że on ją naprawdę bił? To ona tak twierdzi i wcale nie musi to być prawda.
Powszechnie wiadomo , że kobiety chcąc się pozbyć męża gotowe są na każdą niegodziwość, jak chociażby oskarżenie o znęcanie się lub molestowanie dzieci.Trudno wtedy udowodnić im kłamstwo i czują się bezkarne. Nie jeden o tym się już przekonał.


A skąd twoja pewność, że on ją naprawdę bił? To ona tak twierdzi i wcale nie musi to być prawda.
Powszechnie wiadomo , że kobiety chcąc się pozbyć męża gotowe są na każdą niegodziwość, jak chociażby oskarżenie o znęcanie się lub molestowanie dzieci.Trudno wtedy udowodnić im kłamstwo i czują się bezkarne. Nie jeden o tym się już przekonał. rozwiń
Avatar
aa / 8 stycznia 2010 o 12:41
0
sylwka3 napisał:
Dobrze sukinsynowi.Tępić damskich bokserów.Kobiety nie bać się dupków i prostaków .Aby zgnił w kryminale gnój!!!!!!!!!!!

A co robić z babskimi bokserkami? Pewnie odpuszczać.
Avatar
sylwka3 / 3 stycznia 2010 o 22:02
0
Dobrze sukinsynowi.Tępić damskich bokserów.Kobiety nie bać się dupków i prostaków .Aby zgnił w kryminale gnój!!!!!!!!!!!
Avatar
. / 2 stycznia 2010 o 17:48
0
co za żona... mogła to inaczej załatwić a nie od razu w społem sie bawić,,,,
Avatar
mama / 24 listopada 2009 o 10:10
0
gość454 napisał:
Bardzo dobrze zrobiła mieszkać z takim idiotą który biję i jest nieobliczalny to dosłownie wyrok śmierci Napewno nie zrobiła tego z myślą o sobie ale z myślą o dziecku które patrzyło jak tata bije mame i krzyczy i nie raz było świadkiem jak tatuś dawał sobie w żyłe przecież to jeeszcze małe dziecko ale juz dużo rozumie i co takie kobieta miała trzymac w domu takiego idiote Brawo Pani R. A ty Jaruś może się czegoś nauczysz w kiciu Straciłeś wspaniałą żone i piękne dziecko

Ludzie pomyślcie co by było jak by dziecko wzieło sobie tak jedną działkę ?Kobieta była zapobiegawcza bo widać dla niej dziecko jest najważniejsze Meda dla niej za odwage i dyplop da najlepszej mamy

Ludzie pomyślcie co by było jak by dziecko wzieło sobie tak jedną działkę ?Kobieta była zapobiegawcza bo widać dla niej dziecko jest najważniejsze Meda dla niej za odwage i dyplop da najlepszej mamy rozwiń
Avatar
uuubrawouuu / 24 listopada 2009 o 10:06
0
gość454 napisał:
Bardzo dobrze zrobiła mieszkać z takim idiotą który biję i jest nieobliczalny to dosłownie wyrok śmierci Napewno nie zrobiła tego z myślą o sobie ale z myślą o dziecku które patrzyło jak tata bije mame i krzyczy i nie raz było świadkiem jak tatuś dawał sobie w żyłe przecież to jeeszcze małe dziecko ale juz dużo rozumie i co takie kobieta miała trzymac w domu takiego idiote Brawo Pani R. A ty Jaruś może się czegoś nauczysz w kiciu Straciłeś wspaniałą żone i piękne dziecko

BRAWO BRAWO KOBITO NIECH TERAZ SPRÓBUJE W PIERDLU PODNIEŚĆ RĘKĘ NA SWOJEGO WSPÓŁOKATORA Z CELI BRAWO DZIECKO JEST NAJWAŻNIEJSZE BRAWO TAK POWINNO SIĘ ROBIĆ Z TAKIMI deb***AMI JA NIGDY NA ŻONKE RĘKI NIE PODNIOSŁEM I NIGDY TEGO NIE ZROBIE BRAWO

BRAWO BRAWO KOBITO NIECH TERAZ SPRÓBUJE W PIERDLU PODNIEŚĆ RĘKĘ NA SWOJEGO WSPÓŁOKATORA Z CELI BRAWO DZIECKO JEST NAJWAŻNIEJSZE BRAWO TAK POWINNO SIĘ ROBIĆ Z TAKIMI deb***AMI JA NIGDY NA ŻONKE RĘKI NIE PODNIOSŁEM I NIGDY TEGO NIE ZROBIE BRAWO rozwiń
Avatar
Julia / 16 sierpnia 2010 o 12:43
0
Uważam,że kobieta mądrze postąpiła,odznaczyła się prawdziwą odwagą i mądrością w przeciwieństwie do swojego ,,męża,,.Skoro człowiek któremu zaufała kiedyś,okazuje się nie odpowiedzialnym obibokiem idącym po najniższej linii oporu, nie potrafi(nie chce)zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny a co więcej świadomie naraża ją jego miejsce jest po za społeczeństwem,za kratami! Chwała tej kobiecie za odwagę!
I nie piszcie takich bzdur PANOWIE bo to tylko świadczy o tym że jesteście takimi samymi draniami jak ów człowiek-wyrzutek społeczeństwa!
Avatar
zibi / 13 stycznia 2010 o 09:28
0
Gość napisał:
Sam jesteś łachudrą a nie mężczyzną.

Gdyby jej nie bił to by na niego nie doniosła.

Na szczęście skończyły się czasy bezkarnego bicia żon a ten kto uzywa agresji wobec kobiety jest zwykły prostakiem.

powinny wrucić czasy starożytne lub prawo muzułmańskie wtedy baby przestały by zdradzac facetów i okazało by sie ile naprawde jest tych wiernych żon????????? bo na moim ośedlu to same wierne i łajdaczą sie jak bure kotki ale zły to jest mąż a nie zona

powinny wrucić czasy starożytne lub prawo muzułmańskie wtedy baby przestały by zdradzac facetów i okazało by sie ile naprawde jest tych wiernych żon????????? bo na moim ośedlu to same wierne i łajdaczą sie jak bure kotki ale zły to jest mąż a nie zona rozwiń
Avatar
Gość / 13 stycznia 2010 o 09:21
0
także drogie panie zastanówcie sie same czego wam potszeba i czego oczekujecie od faceta????????????? oprócz tego zeby był waszym robolem i naiwnym frajerem i dotego udawał ze nic sie niedzieje i jest wszystko OK
Avatar
Gość / 13 stycznia 2010 o 09:18
0
kazdy ostro twierdzi ze kobiety sa szykanowane i wiecznie pokszywdzone a wcale tak niejest !!!!!!!!!!!!!!!!!! sam znam mnustwo takich co roią boki jak królice a są to panie na stanowiskach i z dobrych rodzin!!!!!!!!!!! mąż z dzieckiem na zakupy a ona z alfonsem do hotelu to jest OK?????????????????????
Avatar
oko / 8 stycznia 2010 o 12:47
0
Gość napisał:
Moze i czekał, taki co nie podnosi ręki na kobietę.

Panowie, nikt wam nie każe się żenić z kobietami, jeżeli macie je traktować jak worki treningowe to pomyslcie nad związkami ale z tą samą płcią, wówczas siły będą się równoważyć bo uderzyć słabszego to żadna sztuka ale wyskoczyć do równego sobie nie kazdy z was potrafi.


A skąd twoja pewność, że on ją naprawdę bił? To ona tak twierdzi i wcale nie musi to być prawda.
Powszechnie wiadomo , że kobiety chcąc się pozbyć męża gotowe są na każdą niegodziwość, jak chociażby oskarżenie o znęcanie się lub molestowanie dzieci.Trudno wtedy udowodnić im kłamstwo i czują się bezkarne. Nie jeden o tym się już przekonał.


A skąd twoja pewność, że on ją naprawdę bił? To ona tak twierdzi i wcale nie musi to być prawda.
Powszechnie wiadomo , że kobiety chcąc się pozbyć męża gotowe są na każdą niegodziwość, jak chociażby oskarżenie o znęcanie się lub molestowanie dzieci.Trudno wtedy udowodnić im kłamstwo i czują się bezkarne. Nie jeden o tym się już przekonał. rozwiń
Avatar
aa / 8 stycznia 2010 o 12:41
0
sylwka3 napisał:
Dobrze sukinsynowi.Tępić damskich bokserów.Kobiety nie bać się dupków i prostaków .Aby zgnił w kryminale gnój!!!!!!!!!!!

A co robić z babskimi bokserkami? Pewnie odpuszczać.
Avatar
sylwka3 / 3 stycznia 2010 o 22:02
0
Dobrze sukinsynowi.Tępić damskich bokserów.Kobiety nie bać się dupków i prostaków .Aby zgnił w kryminale gnój!!!!!!!!!!!
Avatar
. / 2 stycznia 2010 o 17:48
0
co za żona... mogła to inaczej załatwić a nie od razu w społem sie bawić,,,,
Avatar
mama / 24 listopada 2009 o 10:10
0
gość454 napisał:
Bardzo dobrze zrobiła mieszkać z takim idiotą który biję i jest nieobliczalny to dosłownie wyrok śmierci Napewno nie zrobiła tego z myślą o sobie ale z myślą o dziecku które patrzyło jak tata bije mame i krzyczy i nie raz było świadkiem jak tatuś dawał sobie w żyłe przecież to jeeszcze małe dziecko ale juz dużo rozumie i co takie kobieta miała trzymac w domu takiego idiote Brawo Pani R. A ty Jaruś może się czegoś nauczysz w kiciu Straciłeś wspaniałą żone i piękne dziecko

Ludzie pomyślcie co by było jak by dziecko wzieło sobie tak jedną działkę ?Kobieta była zapobiegawcza bo widać dla niej dziecko jest najważniejsze Meda dla niej za odwage i dyplop da najlepszej mamy

Ludzie pomyślcie co by było jak by dziecko wzieło sobie tak jedną działkę ?Kobieta była zapobiegawcza bo widać dla niej dziecko jest najważniejsze Meda dla niej za odwage i dyplop da najlepszej mamy rozwiń
Avatar
uuubrawouuu / 24 listopada 2009 o 10:06
0
gość454 napisał:
Bardzo dobrze zrobiła mieszkać z takim idiotą który biję i jest nieobliczalny to dosłownie wyrok śmierci Napewno nie zrobiła tego z myślą o sobie ale z myślą o dziecku które patrzyło jak tata bije mame i krzyczy i nie raz było świadkiem jak tatuś dawał sobie w żyłe przecież to jeeszcze małe dziecko ale juz dużo rozumie i co takie kobieta miała trzymac w domu takiego idiote Brawo Pani R. A ty Jaruś może się czegoś nauczysz w kiciu Straciłeś wspaniałą żone i piękne dziecko

BRAWO BRAWO KOBITO NIECH TERAZ SPRÓBUJE W PIERDLU PODNIEŚĆ RĘKĘ NA SWOJEGO WSPÓŁOKATORA Z CELI BRAWO DZIECKO JEST NAJWAŻNIEJSZE BRAWO TAK POWINNO SIĘ ROBIĆ Z TAKIMI deb***AMI JA NIGDY NA ŻONKE RĘKI NIE PODNIOSŁEM I NIGDY TEGO NIE ZROBIE BRAWO

BRAWO BRAWO KOBITO NIECH TERAZ SPRÓBUJE W PIERDLU PODNIEŚĆ RĘKĘ NA SWOJEGO WSPÓŁOKATORA Z CELI BRAWO DZIECKO JEST NAJWAŻNIEJSZE BRAWO TAK POWINNO SIĘ ROBIĆ Z TAKIMI deb***AMI JA NIGDY NA ŻONKE RĘKI NIE PODNIOSŁEM I NIGDY TEGO NIE ZROBIE BRAWO rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka 0 0

Mężczyzna, który przebywał na leczeniu w szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie w niedzielę opuścił oddział. Udało się go znaleźć w poniedziałek.

Codziennie do Wisły trafiają ścieki. Nowa oczyszczalnia miała już ruszać, ale są opóźnienia

Codziennie do Wisły trafiają ścieki. Nowa oczyszczalnia miała już ruszać, ale są opóźnienia 5 1

Do Wisły codziennie płynie od 100 do 150 metrów sześciennych ścieków. Linia oczyszczania powinna ruszyć w listopadzie ale budowa ma blisko dwa miesiące opóźnienia – alarmuje przedsiębiorca. Będą kontrole

Stal Poniatowa – LKS Stróża 1:1. Pozostałe mecze lubelskiej klasy okręgowej

Stal Poniatowa – LKS Stróża 1:1. Pozostałe mecze lubelskiej klasy okręgowej 0 0

Mecz obserwowało ponad 400 kibiców. Tak duża frekwencja była spowodowana akcją charytatywną. Piłkarze zagrali dla chorej dziewczynki

Orion Niedrzwica – Granit Bychawa 2:0. Mają mistrza jesieni

Orion Niedrzwica – Granit Bychawa 2:0. Mają mistrza jesieni 0 1

Orion Niedrzwica wygrał najważniejsze spotkanie rundy jesiennej i zakończył tę część sezonu na pierwszym miejscu

"Nie zmieniajmy się!". Nagrody Ambasador Wschodu 2018 przyznane

"Nie zmieniajmy się!". Nagrody Ambasador Wschodu 2018 przyznane 1 0

Na gali wręczenia statuetek Ambasadorów Wschodu – dorocznych nagród przyznawanych przez magazyn „Kraina Bugu”, słowa „wschód” i „wschodni”, odmieniane przez wszystkie przypadki, padały wielokrotnie i tylko w najlepszym kontekście.

Sparta Rejowiec Fabryczny najlepsza na półmetku rozgrywek

Sparta Rejowiec Fabryczny najlepsza na półmetku rozgrywek 0 1

Na półmetku rywalizacji drużyna z Rejowca Fabrycznego przewodzi stawce ekip z trzema punktami przewagi nad drugim Bratem Siennica Nadolna

Lubelskie: Nowa galeria handlowa czeka na otwarcie

Lubelskie: Nowa galeria handlowa czeka na otwarcie 7 5

W środę w Biłgoraju otwarty zostanie jeden z największych kompleksów handlowych w mieście – Metro Park Biłgoraj.

NiXes - koncert w Radiu Lublin
23 listopada 2018, 19:00

NiXes - koncert w Radiu Lublin 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 23 listopada o godz. 19 na scenie Radia Lublin wystąpi grupa NiXes z Anią Rusowicz.

Puławy: Trwa festiwal Wszystkie Strony Świata [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Puławy: Trwa festiwal Wszystkie Strony Świata [zdjęcia, wideo] 1 4

Występ Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej pod batutą Adama Klocka otworzył tegoroczny, dziewiąty już Puławski Festiwal Muzyczny "Wszystkie Strony Świata". Koncerty odbywają się w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich oraz Restauracji Sybilla.

Potrącenie pieszego w Spławach. Mężczyzna był pijany

Potrącenie pieszego w Spławach. Mężczyzna był pijany 1 3

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 65-latka. Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Spławy (powiat opolski). Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna szedł nieprawidłową stroną drogi. Nie miał też żadnych elementów odblaskowych. Poza tym był pijany.

Wysokie wygrane w zaległych meczach bialskiej klasy okręgowej

Wysokie wygrane w zaległych meczach bialskiej klasy okręgowej 5 0

Zespoły rozegrały mecze zaległe z pierwszej kolejki

Ból zęba nocą? W Puławach nie pomogą

Ból zęba nocą? W Puławach nie pomogą 21 11

Służba zdrowia Pacjenci z powiatu puławskiego, którzy przez kilka miesięcy w nagłych przypadkach musieli jeździć do dentysty do innych powiatów, mogą już korzystać z doraźnej pomocy stomatologicznej na miejscu. Udziela jej jednak tylko jedna przychodnia - w Kazimierzu Dolnym.

Tatran nad przepaścią. Czeka ich ciężka wiosna

Tatran nad przepaścią. Czeka ich ciężka wiosna 8 2

Na koncie Tatrana Kraśniczyn zaledwie pięć punktów i ostatnia lokata po rundzie jesiennej

Bez prawa jazdy i pod wpływem alkoholu. 25-latek sprawcą kolizji

Bez prawa jazdy i pod wpływem alkoholu. 25-latek sprawcą kolizji 2 0

25-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego będzie odpowiadać przed sądem za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień. Wczoraj rano mężczyzna spowodował kolizję drogową w miejscowości Rudzienko (powiat lubartowski).

Firma przewozowa w nietypowy sposób upamiętniła 100. rocznicę odzyskania niepodległości

Firma przewozowa w nietypowy sposób upamiętniła 100. rocznicę odzyskania niepodległości 0 2

Na nietypowy sposób upamiętnienia 100-lecia odzyskania niepodległości wpadła bialska firma przewozowa Kociuk Logistics.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!