Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

28 listopada 2016 r.
9:23

Pościg jak w filmie. Kierowca staranował radiowóz (wideo)

0 18 A A

Blisko 2 promile alkoholu miał 35-latek, który swoim volkswagenem staranował policyjny radiowóz. Wcześniej uciekał przed mundurowymi przez kilkanaście kilometrów

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W niedzielę przed godziną 16 policjant z Lubartowa, jadąc do pracy zauważył volkswagena, którego kierowca miał trudności z utrzymaniem prostego toru jazdy. Auto zmierzało krajową "19" w kierunku Kocka.

Funkcjonariusz podejrzewał, że kierowca jest pijany i powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie. Policjanci pojechali na miejsce, ale kierowca nie chciał zatrzymać się do kontroli - zaczął uciekać.

Po kilkunastu kilometrach w okolicach Kocka zjechał na polne drogi. Próbował zgubić ścigających go policjantów. Do akcji włączył się kolejny radiowóz, który odciął drogę piratowi. Ten jednak nie zwracał uwagi na blokadę i z całym impetem, jadąc blisko 100 km/h staranował radiowóz. 

- Jego zapału nie ostudziły nawet strzały oddane przez mundurowych. Policjantom udało się w ostatniej chwili odskoczyć, dzięki czemu z pewnością uratowali swoje życie. O sile uderzenia może świadczyć fakt, że volkswagen po zderzeniu zatrzymał się dopiero kilkadziesiąt metrów dalej na zaoranym polu. Jednak jego kierowca nie dawał za wygraną i próbował uciekać pieszo - relacjonuje Grzegorz Paśnik z policji w Lubartowie.

Kierowca chwilę później został zatrzymany i obezwładniony. 35-letni mieszkaniec gminy Firlej był pijany. Miał blisko dwa promile. Trafił do aresztu.

Jeden z policjantów doznał urazu ręki. Kierowcy grożą surowe konsekwencje. 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
herr / 29 listopada 2016 r. o 19:47
0
imię i nazwisko idioty i z jakiej miejscowości
Avatar
nobody / 29 listopada 2016 r. o 17:42
0
Według mnie prawidłowa postawa policjantów. brawo. Do tych co siewypowiadaja natemat kompetencji policjantó mampewne pytanie: o co Wam chodzi?!? Jak policjanci po strzałąch ostrzegawczych strzela w kierunku uciekającego pojazdu to ludziom sie nie podoba "jak tak można, mogli kogoś zabić", kiedy policjanci oddaja tylko strzały ostrzegawcze to zaraz mondrale komentują, że policjanci nie umieją strzelać bo nie trafili w samochód. Nie wiem o co wam ludzie chodzi.
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 19:28
0
Need for Shit: Lubartow Pursuit
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 16:54
0
Ale wy jesteście idiotami. Stańcien przed autem które jedzie wprost na was ok 100 km/ h widzicie pijanego wariata i czubka za kierownicą i strzelajcie. Po pierwsze musicie oddać strzały ostrzegawcze a auto z każdą sekundą jest bliżej was musicie uważać na to by tego frajera nie zabić ponadto nikogo z osób postronnych nie postrzelic. Więc jak jeden z drugim barany. Chcę brać się za ocenianie sytuacji i decydowanie o czyjimś życiu lub śmierci. Pomyślcie o szerszym spektrum jak mogła wyglądać cała sytuacja bo.tego prasa już nie podała a wy jak zwykle bawcie się w ocenianie policji. Jesteście tak tepi że mi was szkoda. Tak jak ktoś przedemną
Ale wy jesteście idiotami. Stańcien przed autem które jedzie wprost na was ok 100 km/ h widzicie pijanego wariata i czubka za kierownicą i strzelajcie. Po pierwsze musicie oddać strzały ostrzegawcze a auto z każdą sekundą jest bliżej was musicie uważać na to by tego frajera nie zabić ponadto nikogo z osób postronnych nie postrzelic. Więc jak jeden z drugim barany. Chcę brać się za ocenianie sytuacji i decydowanie o czyjimś życiu lub śmierci. Pomyślcie o szerszym spektrum jak mogła wyglądać cała sytuacja bo.tego prasa już nie podała a wy jak ... rozwiń
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 13:59
0
BRAWO POLICJA JAK MOŻNA NIE TRAFIĆ W TAK DUŻY SAMOCHÓD - STRZELANIE ZALICZAJĄ TYLKO SAMYM POBYTEM NA STRZELNICY - ŻENADA
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 13:29
0
jarek1
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 13:28
0
policja chciała naruszyć jego prawa obywatelskie więc obywatel miał w *** zatrzymywać się i podawać kontroli trzeźwości, która tak mocno ogranicza jego prawa. do tego naoglądał się debili z internetu jak się nie podają kontroli i włączył się 5 bieg. dobrze, że nie doprowadził do tragedii i nie zabił zwykłych użytkowników trasy nr 19. a na koniec do wszystkich domorosłych prawników podważających kompetencje i prawa policji na drodze, ofiary pijanych kierowców też mają swoje prawa, rodziny i bliskich do których chcą wrócić .
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 13:01
0
policja powinna taranować takich debili a jak się nie dadzą to strzelać w pusty łeb
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 12:10
0
Do policji to teraz przyjmują chyba wyłącznie z zezem ! Po raz kolejny policja strzela Panu Bogu w okno. WIĘCEJ SZKOLEŃ NA STRZELNICY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 11:22
0
Szkoda że go nie trafili...!!!!
Avatar
herr / 29 listopada 2016 r. o 19:47
0
imię i nazwisko idioty i z jakiej miejscowości
Avatar
nobody / 29 listopada 2016 r. o 17:42
0
Według mnie prawidłowa postawa policjantów. brawo. Do tych co siewypowiadaja natemat kompetencji policjantó mampewne pytanie: o co Wam chodzi?!? Jak policjanci po strzałąch ostrzegawczych strzela w kierunku uciekającego pojazdu to ludziom sie nie podoba "jak tak można, mogli kogoś zabić", kiedy policjanci oddaja tylko strzały ostrzegawcze to zaraz mondrale komentują, że policjanci nie umieją strzelać bo nie trafili w samochód. Nie wiem o co wam ludzie chodzi.
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 19:28
0
Need for Shit: Lubartow Pursuit
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 16:54
0
Ale wy jesteście idiotami. Stańcien przed autem które jedzie wprost na was ok 100 km/ h widzicie pijanego wariata i czubka za kierownicą i strzelajcie. Po pierwsze musicie oddać strzały ostrzegawcze a auto z każdą sekundą jest bliżej was musicie uważać na to by tego frajera nie zabić ponadto nikogo z osób postronnych nie postrzelic. Więc jak jeden z drugim barany. Chcę brać się za ocenianie sytuacji i decydowanie o czyjimś życiu lub śmierci. Pomyślcie o szerszym spektrum jak mogła wyglądać cała sytuacja bo.tego prasa już nie podała a wy jak zwykle bawcie się w ocenianie policji. Jesteście tak tepi że mi was szkoda. Tak jak ktoś przedemną
Ale wy jesteście idiotami. Stańcien przed autem które jedzie wprost na was ok 100 km/ h widzicie pijanego wariata i czubka za kierownicą i strzelajcie. Po pierwsze musicie oddać strzały ostrzegawcze a auto z każdą sekundą jest bliżej was musicie uważać na to by tego frajera nie zabić ponadto nikogo z osób postronnych nie postrzelic. Więc jak jeden z drugim barany. Chcę brać się za ocenianie sytuacji i decydowanie o czyjimś życiu lub śmierci. Pomyślcie o szerszym spektrum jak mogła wyglądać cała sytuacja bo.tego prasa już nie podała a wy jak ... rozwiń
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 13:59
0
BRAWO POLICJA JAK MOŻNA NIE TRAFIĆ W TAK DUŻY SAMOCHÓD - STRZELANIE ZALICZAJĄ TYLKO SAMYM POBYTEM NA STRZELNICY - ŻENADA
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 13:29
0
jarek1
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 13:28
0
policja chciała naruszyć jego prawa obywatelskie więc obywatel miał w *** zatrzymywać się i podawać kontroli trzeźwości, która tak mocno ogranicza jego prawa. do tego naoglądał się debili z internetu jak się nie podają kontroli i włączył się 5 bieg. dobrze, że nie doprowadził do tragedii i nie zabił zwykłych użytkowników trasy nr 19. a na koniec do wszystkich domorosłych prawników podważających kompetencje i prawa policji na drodze, ofiary pijanych kierowców też mają swoje prawa, rodziny i bliskich do których chcą wrócić .
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 13:01
0
policja powinna taranować takich debili a jak się nie dadzą to strzelać w pusty łeb
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 12:10
0
Do policji to teraz przyjmują chyba wyłącznie z zezem ! Po raz kolejny policja strzela Panu Bogu w okno. WIĘCEJ SZKOLEŃ NA STRZELNICY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 r. o 11:22
0
Szkoda że go nie trafili...!!!!