Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

24 lipca 2008 r.
10:10
Edytuj ten wpis

Autobus i renault w rowie

0 8 A A

W wypadku w Ćmiłowie na trasie Lublin- Biłgoraj zostały ranne trzy osoby. O stojące na poboczu renault zahaczyła ciężarówka. W jej tył najechał autobus.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło dziś o godz. 8.36. W Ćmiłowie na trasie Lublin - Biłgoraj. O stojący na poboczu samochód osobowy renault zahaczyła wyprzedzająca go ciężarówka. Jadący za nią autobus nie zdążył wyhamować, uderzył w tył ciężarówki, po czym zjechał do przydrożnego rowu.
W rowie znalazł się też samochód osobowy renault. W aucie siedziała kobieta, która czekała na męża. Trafiła do szpitala kolejowego w Lublinie, bo skarżyła się na bóle kręgosłupa.

Autobusem podróżowali dorośli i kilkoro dzieci. Większości z nich nic poważnego się nie stało. Do szpitala PSK nr 4 przy ul. Jaczewskiego w Lublinie trafiły dwie osoby z autobusu: 15-letni chłopiec i kierowca.

Oba pojazdy: autobus i samochód osobowy leżą w rowie w rowie. Strażacy przygotowują się do ich wyciągnięcia. Ruch na trasie odbywa się wahadłowo.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
s / 24 lipca 2008 o 14:59
0
sfuj nik napisał:
jeśli nie jedziesz blisko prawej krawędzi jezdni to nie jedziesz przepisowo i to tyle w temacie przepuszczania



tak, możliwie blisko prawej krawędzi... i tu nikomu łaski nie robię - tak jeżdżę... ale nie mam obowiązku jazdy poboczem, przepuszczanie to w tym miejscu o którym rozmawiamy zjazd na pobocze

cytacik:
Art. 16 KD.

1. Kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny.

2. Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany jechać po prawej jezdni; do jezdni tych nie wlicza się jezdni przeznaczonej do dojazdu do nieruchomości położonej przy drodze.

3. Kierujący pojazdem, korzystając z jezdni dwukierunkowej co najmniej o czterech pasach ruchu, jest obowiązany zajmować pas ruchu znajdujący się na prawej połowie jezdni.

4. Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Jeżeli pasy ruchu na jezdni są wyznaczone, nie może zajmować więcej niż jednego pasa.

5. Kierujący pojazdem zaprzęgowym, rowerem, motorowerem, wózkiem ręcznym oraz osoba prowadząca pojazd napędzany silnikiem są obowiązani poruszać się po poboczu, chyba że nie nadaje się ono do jazdy lub ruch pojazdu utrudniałby ruch pieszych.



tak, możliwie blisko prawej krawędzi... i tu nikomu łaski nie robię - tak jeżdżę... ale nie mam obowiązku jazdy poboczem, przepuszczanie to w tym miejscu o którym rozmawiamy zjazd na pobocze

cytacik:
Art. 16 KD.

1. Kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny.

2. Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany jechać po prawej jezdni; do jezdni tych nie wlicza się jezdni przeznaczonej do dojazdu do nieruchomości położonej przy drodze.rozwiń
Avatar
sfuj nik / 24 lipca 2008 o 14:35
0
s napisał:
jak będziecie tak mili, że dacie znać że chcecie wyprzedzać włączając kierunkowskaz to się zastanowię.... większość nie wpada na taki pomysł,
swoją drogą jak jadę przepisowo wg znaków i zdrowego rozsądku to czemu mam przepuszczać kogoś oprócz pojazdów uprzywilejowanych?

w tych okolicach dzieci moich znajomych chodzą do szkół - nie chciałbym, żeby jakiś prędki im zrobił krzywdę

poza tym jak jadąc tym poboczem wpadnę w coś lub kogoś to raczej nie będzie Pan uczynny i nie pójdzie Pan do pierdla za mnie, żebym mógł utrzymać swoją rodzinę

no i nie mam zamiaru zjeżdżać na pobocze na skrzyżowaniach albo na zakrętach i kusić bezmyślnych - ustępuję tam gdzie jest bezpiecznie, jak ktoś chce mnie wyprzedzić w innym miejscu niech robi to na własną (nie)odpowiedzialność


jeśli nie jedziesz blisko prawej krawędzi jezdni to nie jedziesz przepisowo i to tyle w temacie przepuszczania


jeśli nie jedziesz blisko prawej krawędzi jezdni to nie jedziesz przepisowo i to tyle w temacie przepuszczania rozwiń
Avatar
s / 24 lipca 2008 o 14:10
0
dn napisał:
Pobocze w tym miejscu jest szerokie( przy stacji gazu) tak że proszę nie winić kierowcy Renaulta tylko kierowcę TIR-a który nie zachował odstępu i zaczepił o auto. Ale z przykrością musze stwierdzić że trasa Lublin- Biłgoraj staje się coraz niebezpieczniejsza i niektórzy kierowcy nie wiem dlaczego trzymają się linii środka jezdni i nie mozna ich wyprzedzić. Prośba do kierowców jak widziśz że ktoś cie wyprzedza bądź uczynny i zjedź na prawo a zrobisz dobry uczynek i nie bedziesz blokował trasy.


jak będziecie tak mili, że dacie znać że chcecie wyprzedzać włączając kierunkowskaz to się zastanowię.... większość nie wpada na taki pomysł,
swoją drogą jak jadę przepisowo wg znaków i zdrowego rozsądku to czemu mam przepuszczać kogoś oprócz pojazdów uprzywilejowanych?

w tych okolicach dzieci moich znajomych chodzą do szkół - niechciałbym, żeby jakiś prędki im zrobił krzywdę

poza tym jak jadąc tym poboczem wpadnę w coś lub kogoś to raczej nie będzie Pan uczynny i nie pójdzie Pan do pierdla za mnie, żebym mógł utrzymać swoją rodzinę

no i nie mam zamiaru zjeżdżać na pobocze na skrzyżowaniach albo na zakrętach i kusić bezmyślnych - ustępuję tam gdzie jest bezpiecznie, jak ktoś chce mnie wyprzedzić w innym miejscu niech robi to na własną (nie)odpowiedzialność


jak będziecie tak mili, że dacie znać że chcecie wyprzedzać włączając kierunkowskaz to się zastanowię.... większość nie wpada na taki pomysł,
swoją drogą jak jadę przepisowo wg znaków i zdrowego rozsądku to czemu mam przepuszczać kogoś oprócz pojazdów uprzywilejowanych?

w tych okolicach dzieci moich znajomych chodzą do szkół - niechciałbym, żeby jakiś prędki im zrobił krzywdę

poza tym jak jadąc tym poboczem wpadnę w coś lub kogoś to raczej nie będzie Pan uczynny i nie pójdzie Pan do... rozwiń
Avatar
dn / 24 lipca 2008 o 13:26
0
Pobocze w tym miejscu jest szerokie( przy stacji gazu) tak że proszę nie winić kierowcy Renaulta tylko kierowcę TIR-a który nie zachował odstępu i zaczepił o auto. Ale z przykrością musze stwierdzić że trasa Lublin- Biłgoraj staje się coraz niebezpieczniejsza i niektórzy kierowcy nie wiem dlaczego trzymają się linii środka jezdni i nie mozna ich wyprzedzić. Prośba do kierowców jak widziśz że ktoś cie wyprzedza bądź uczynny i zjedź na prawo a zrobisz dobry uczynek i nie bedziesz blokował trasy.
Avatar
~gość~ / 24 lipca 2008 o 13:02
0
NN napisał:
Co za idiotka zaparkowała na wazkim poboczu. czekała na meża idiotka. Całe szczęście ze nic sie nie stało przez nieodpowiedzialność kobiety. Brak wyobaźni.


Panie "NN", o manewrze omijania pan słyszał? Ciekawe czy pan zasuwałby te 0,5km z buta od odcinka gdzie jest normalne pobocze do przewężenia, gdyby przyszło Panu parkować. Poza tym, z tego co pamiętam, pobocza w Ćmiłowie, wąskie bynajmniej nie są. Ale trochę jadu i inwektyw z rana nie zaszkodzi, co?

Tak na marginiesie - mieszkałem w Lublinie 6 lat (jestem rodowitym Krakusem). Wróciłem do Krakowa, ale z sentymentu do Lublina, lubię sobie poczytać tutejsze gazety - jednak z niedowierzaniem zauważam pewną prawidłowość - ilość złości wylewanej na tutejszych forach zdecydowanie odstaje od krajowej normy. DW jeszcze przejdzie, ale komentarze na łamach Kuriera to już masakra - czy Lubelszczyzna to naprawdę kraina zakompleksionych prostaków, którzy potrafią tylko obrzucać się obelgami?


Panie "NN", o manewrze omijania pan słyszał? Ciekawe czy pan zasuwałby te 0,5km z buta od odcinka gdzie jest normalne pobocze do przewężenia, gdyby przyszło Panu parkować. Poza tym, z tego co pamiętam, pobocza w Ćmiłowie, wąskie bynajmniej nie są. Ale trochę jadu i inwektyw z rana nie zaszkodzi, co?

Tak na marginiesie - mieszkałem w Lublinie 6 lat (jestem rodowitym Krakusem). Wróciłem do Krakowa, ale z sentymentu do Lublina, lubię sobie poczytać tutejsze gazety - jednak z niedowierzaniem zauw... rozwiń
Avatar
NN / 24 lipca 2008 o 11:22
0
Co za idiotka zaparkowała na wazkim poboczu. czekała na meża idiotka. Całe szczęście ze nic sie nie stało przez nieodpowiedzialność kobiety. Brak wyobaźni.
Avatar
lol / 24 lipca 2008 o 11:09
0
"w rowie w rowie" - a niby gdzie miałyby leżeć?
Avatar
M / 24 lipca 2008 o 10:59
0
Chyba nie da się wyprzedzać stojącego pojazdu, jak napisano w artykule...
Avatar
s / 24 lipca 2008 o 14:59
0
sfuj nik napisał:
jeśli nie jedziesz blisko prawej krawędzi jezdni to nie jedziesz przepisowo i to tyle w temacie przepuszczania



tak, możliwie blisko prawej krawędzi... i tu nikomu łaski nie robię - tak jeżdżę... ale nie mam obowiązku jazdy poboczem, przepuszczanie to w tym miejscu o którym rozmawiamy zjazd na pobocze

cytacik:
Art. 16 KD.

1. Kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny.

2. Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany jechać po prawej jezdni; do jezdni tych nie wlicza się jezdni przeznaczonej do dojazdu do nieruchomości położonej przy drodze.

3. Kierujący pojazdem, korzystając z jezdni dwukierunkowej co najmniej o czterech pasach ruchu, jest obowiązany zajmować pas ruchu znajdujący się na prawej połowie jezdni.

4. Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Jeżeli pasy ruchu na jezdni są wyznaczone, nie może zajmować więcej niż jednego pasa.

5. Kierujący pojazdem zaprzęgowym, rowerem, motorowerem, wózkiem ręcznym oraz osoba prowadząca pojazd napędzany silnikiem są obowiązani poruszać się po poboczu, chyba że nie nadaje się ono do jazdy lub ruch pojazdu utrudniałby ruch pieszych.



tak, możliwie blisko prawej krawędzi... i tu nikomu łaski nie robię - tak jeżdżę... ale nie mam obowiązku jazdy poboczem, przepuszczanie to w tym miejscu o którym rozmawiamy zjazd na pobocze

cytacik:
Art. 16 KD.

1. Kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny.

2. Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany jechać po prawej jezdni; do jezdni tych nie wlicza się jezdni przeznaczonej do dojazdu do nieruchomości położonej przy drodze.rozwiń
Avatar
sfuj nik / 24 lipca 2008 o 14:35
0
s napisał:
jak będziecie tak mili, że dacie znać że chcecie wyprzedzać włączając kierunkowskaz to się zastanowię.... większość nie wpada na taki pomysł,
swoją drogą jak jadę przepisowo wg znaków i zdrowego rozsądku to czemu mam przepuszczać kogoś oprócz pojazdów uprzywilejowanych?

w tych okolicach dzieci moich znajomych chodzą do szkół - nie chciałbym, żeby jakiś prędki im zrobił krzywdę

poza tym jak jadąc tym poboczem wpadnę w coś lub kogoś to raczej nie będzie Pan uczynny i nie pójdzie Pan do pierdla za mnie, żebym mógł utrzymać swoją rodzinę

no i nie mam zamiaru zjeżdżać na pobocze na skrzyżowaniach albo na zakrętach i kusić bezmyślnych - ustępuję tam gdzie jest bezpiecznie, jak ktoś chce mnie wyprzedzić w innym miejscu niech robi to na własną (nie)odpowiedzialność


jeśli nie jedziesz blisko prawej krawędzi jezdni to nie jedziesz przepisowo i to tyle w temacie przepuszczania


jeśli nie jedziesz blisko prawej krawędzi jezdni to nie jedziesz przepisowo i to tyle w temacie przepuszczania rozwiń
Avatar
s / 24 lipca 2008 o 14:10
0
dn napisał:
Pobocze w tym miejscu jest szerokie( przy stacji gazu) tak że proszę nie winić kierowcy Renaulta tylko kierowcę TIR-a który nie zachował odstępu i zaczepił o auto. Ale z przykrością musze stwierdzić że trasa Lublin- Biłgoraj staje się coraz niebezpieczniejsza i niektórzy kierowcy nie wiem dlaczego trzymają się linii środka jezdni i nie mozna ich wyprzedzić. Prośba do kierowców jak widziśz że ktoś cie wyprzedza bądź uczynny i zjedź na prawo a zrobisz dobry uczynek i nie bedziesz blokował trasy.


jak będziecie tak mili, że dacie znać że chcecie wyprzedzać włączając kierunkowskaz to się zastanowię.... większość nie wpada na taki pomysł,
swoją drogą jak jadę przepisowo wg znaków i zdrowego rozsądku to czemu mam przepuszczać kogoś oprócz pojazdów uprzywilejowanych?

w tych okolicach dzieci moich znajomych chodzą do szkół - niechciałbym, żeby jakiś prędki im zrobił krzywdę

poza tym jak jadąc tym poboczem wpadnę w coś lub kogoś to raczej nie będzie Pan uczynny i nie pójdzie Pan do pierdla za mnie, żebym mógł utrzymać swoją rodzinę

no i nie mam zamiaru zjeżdżać na pobocze na skrzyżowaniach albo na zakrętach i kusić bezmyślnych - ustępuję tam gdzie jest bezpiecznie, jak ktoś chce mnie wyprzedzić w innym miejscu niech robi to na własną (nie)odpowiedzialność


jak będziecie tak mili, że dacie znać że chcecie wyprzedzać włączając kierunkowskaz to się zastanowię.... większość nie wpada na taki pomysł,
swoją drogą jak jadę przepisowo wg znaków i zdrowego rozsądku to czemu mam przepuszczać kogoś oprócz pojazdów uprzywilejowanych?

w tych okolicach dzieci moich znajomych chodzą do szkół - niechciałbym, żeby jakiś prędki im zrobił krzywdę

poza tym jak jadąc tym poboczem wpadnę w coś lub kogoś to raczej nie będzie Pan uczynny i nie pójdzie Pan do... rozwiń
Avatar
dn / 24 lipca 2008 o 13:26
0
Pobocze w tym miejscu jest szerokie( przy stacji gazu) tak że proszę nie winić kierowcy Renaulta tylko kierowcę TIR-a który nie zachował odstępu i zaczepił o auto. Ale z przykrością musze stwierdzić że trasa Lublin- Biłgoraj staje się coraz niebezpieczniejsza i niektórzy kierowcy nie wiem dlaczego trzymają się linii środka jezdni i nie mozna ich wyprzedzić. Prośba do kierowców jak widziśz że ktoś cie wyprzedza bądź uczynny i zjedź na prawo a zrobisz dobry uczynek i nie bedziesz blokował trasy.
Avatar
~gość~ / 24 lipca 2008 o 13:02
0
NN napisał:
Co za idiotka zaparkowała na wazkim poboczu. czekała na meża idiotka. Całe szczęście ze nic sie nie stało przez nieodpowiedzialność kobiety. Brak wyobaźni.


Panie "NN", o manewrze omijania pan słyszał? Ciekawe czy pan zasuwałby te 0,5km z buta od odcinka gdzie jest normalne pobocze do przewężenia, gdyby przyszło Panu parkować. Poza tym, z tego co pamiętam, pobocza w Ćmiłowie, wąskie bynajmniej nie są. Ale trochę jadu i inwektyw z rana nie zaszkodzi, co?

Tak na marginiesie - mieszkałem w Lublinie 6 lat (jestem rodowitym Krakusem). Wróciłem do Krakowa, ale z sentymentu do Lublina, lubię sobie poczytać tutejsze gazety - jednak z niedowierzaniem zauważam pewną prawidłowość - ilość złości wylewanej na tutejszych forach zdecydowanie odstaje od krajowej normy. DW jeszcze przejdzie, ale komentarze na łamach Kuriera to już masakra - czy Lubelszczyzna to naprawdę kraina zakompleksionych prostaków, którzy potrafią tylko obrzucać się obelgami?


Panie "NN", o manewrze omijania pan słyszał? Ciekawe czy pan zasuwałby te 0,5km z buta od odcinka gdzie jest normalne pobocze do przewężenia, gdyby przyszło Panu parkować. Poza tym, z tego co pamiętam, pobocza w Ćmiłowie, wąskie bynajmniej nie są. Ale trochę jadu i inwektyw z rana nie zaszkodzi, co?

Tak na marginiesie - mieszkałem w Lublinie 6 lat (jestem rodowitym Krakusem). Wróciłem do Krakowa, ale z sentymentu do Lublina, lubię sobie poczytać tutejsze gazety - jednak z niedowierzaniem zauw... rozwiń
Avatar
NN / 24 lipca 2008 o 11:22
0
Co za idiotka zaparkowała na wazkim poboczu. czekała na meża idiotka. Całe szczęście ze nic sie nie stało przez nieodpowiedzialność kobiety. Brak wyobaźni.
Avatar
lol / 24 lipca 2008 o 11:09
0
"w rowie w rowie" - a niby gdzie miałyby leżeć?
Avatar
M / 24 lipca 2008 o 10:59
0
Chyba nie da się wyprzedzać stojącego pojazdu, jak napisano w artykule...
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

II liga piłkarzy ręcznych: Tylko rezerwy Azotów nie zawiodły

II liga piłkarzy ręcznych: Tylko rezerwy Azotów nie zawiodły 0 0

W 10. kolejce grupy trzeciej A komplet punktów zdobyły Azoty II. Swoje mecze przegrały za to: AZS UMCS i Olimpia

Nagły zwrot akcji w sądowej sprawie prezydenta Żuka. Sędzia upomina prezydenckiego prawnika
pilne

Nagły zwrot akcji w sądowej sprawie prezydenta Żuka. Sędzia upomina prezydenckiego prawnika 3 0

Zaskakujący przebieg miała dzisiejsza rozprawa sądowa w sprawie prezydenta Lublina. Sąd miał stwierdzić, czy Krzysztof Żuk złamał prawo będąc zarazem prezydentem i członkiem rady nadzorczej PZU Życie. Miał także ocenić, czy wojewoda słusznie próbował usunąć za to Żuka ze stanowiska

Pomnik też człowiek i zasługuje na ciepłą czapkę. Akcja aktywistek z Bombardowania Włóczką

Pomnik też człowiek i zasługuje na ciepłą czapkę. Akcja aktywistek z Bombardowania Włóczką 0 1

Dziewczęta (i chłopaki), czapki na głowy! Bo główka się przeziębi. Pomnik też człowiek, czapkę mieć musi – uważają aktywistki z Bombardowania Włóczką, które wczoraj zadbały o zdrowie i look kamiennych dziewczynek.

Black Friday w Lublinie 2018. Czym kuszą sklepy i galerie handlowe? [lista ofert]
artykuł aktualizowany

Black Friday w Lublinie 2018. Czym kuszą sklepy i galerie handlowe? [lista ofert] 0 1

Zbliża się Black Friday. Lubelskie galerie handlowe i sklepy kuszą rabatami nawet w wysokości 70 proc.

Rasiści nadal atakują "Złotą Piramidę". Jeden z właścicieli uciekł z miasta

Rasiści nadal atakują "Złotą Piramidę". Jeden z właścicieli uciekł z miasta 18 8

Egipcjanie prowadzący bar w Krasnymstawie nadal słyszą rasistowskie wyzwiska i groźby. Jeden w końcu się poddał i uciekł z miasta

Azoty Puławy grają dzisiaj z MMTS Kwidzyn

Azoty Puławy grają dzisiaj z MMTS Kwidzyn 0 0

We wtorkowy wieczór Azoty Puławy zmierzą się we własnej hali z MMTS Kwidzyn. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30. Transmisję przeprowadzi nSport +

40-latek wszedł pod ciężarówkę. Zginął na miejscu

40-latek wszedł pod ciężarówkę. Zginął na miejscu 8 3

Tragiczny wypadek. 40-latek zginął pod kołami ciężarówki.

Ratusz organizuje spotkanie w sprawie Budżetu Obywatelskiego i czeka na opinie mieszkańców

Ratusz organizuje spotkanie w sprawie Budżetu Obywatelskiego i czeka na opinie mieszkańców 0 0

O pomysłach na nowe zasady działania budżetu obywatelskiego można porozmawiać podczas dzisiejszego spotkania organizowanego przez Urząd Miasta. Ratusz zaproponował zmianę zasad, a teraz pyta mieszkańców o zdanie.

Andrzej Gmitruk nie żyje. Tragiczna śmierć słynnego trenera
film

Andrzej Gmitruk nie żyje. Tragiczna śmierć słynnego trenera 40 1

Nie żyje Andrzej Gmitruk. Miał 67 lat. Słynny trener zmarł tragicznie ( nad ranem 20.11) prawdopodobnie w pożarze domu jednorodzinnego w Hipolitowie pod Warszawą. Gmitruk był jednym z najwybitniejszych szkoleniowców w historii polskiego boksu. Prowadził m.in. Andrzeja Gołotę czy Tomasza Adamka.

Nasz bank pracuje bez zmian – mówi prezes Getin Noble Bank, Artur Klimczak

Nasz bank pracuje bez zmian – mówi prezes Getin Noble Bank, Artur Klimczak 0

Tysiące palików w wąwozie między LSM i Czubami. Nie wszystkim mieszkańcom się podobają [zdjęcia]
galeria

Tysiące palików w wąwozie między LSM i Czubami. Nie wszystkim mieszkańcom się podobają [zdjęcia] 32 34

Jedni widzą tu sztukę, drudzy zagrożenie. Część mieszkańców obawia się, że ktoś dotkliwie zrani się o drewniane paliki powbijane w ziemię przez artystów w wąwozie między osiedlami LSM i Czubami. Pierwszy wypadek już był, z udziałem psa. Przechodnie pytają: co może się tu wydarzyć, gdy paliki przykryje śnieg?

Piąte z rzędu zwycięstwo siatkarek Tomasovii, porażka LUK AZS UMCS

Piąte z rzędu zwycięstwo siatkarek Tomasovii, porażka LUK AZS UMCS 0 0

Trwa dobra passa Tomasovii. Podopieczne Stanisława Kaniewskiego właśnie zanotowały piąte zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonały u siebie Pogoń Proszowice 3:0 nawet mimo braku Marty Chwały

Mikołaje na start, wkrótce charytatywny bieg w Puławach

Mikołaje na start, wkrótce charytatywny bieg w Puławach 3 0

W pierwszą niedzielę grudnia w Puławach wystartuje siedmiokilometrowy Bieg Miko-łajów. Start tradycyjnie, przy Pałacu Czartoryskich. Meta - przy schronisku dla bezdomnych nad Wisłą. To właśnie dla osób korzystających z ośrodka zbierana będzie żywność.

"Pasja życia" w Akademii Zapomnianych Arcydzieł Filmowych
29 listopada 2018, 18:00

"Pasja życia" w Akademii Zapomnianych Arcydzieł Filmowych 0 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 29 listopada o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się projekcja filmu Pasja życia Vincente Minelliego.

Nowy cyrk w Puławach
10 listopada 2018, 17:00

Nowy cyrk w Puławach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika zaprasza do hali Zespołu Szkół Technicznych (ul. Wojska Polskiego 7) na wyjątkowy spektakl Spektrum, będący barwnym widowiskiem cyrkowym. Wydarzenie odbędzie się 25 listopada o godz. 17.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!