Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

11 grudnia 2016 r.
18:21

Gołoledź i oblodzenie od rana. Będzie ślisko!

Autor: Zdjęcie autora łm
294 7 A A
Tak w czwartek wyglądały chodniki w Lublinie. Fot. Dominik Smaga
Tak w czwartek wyglądały chodniki w Lublinie. Fot. Dominik Smaga

Rano można się spodziewać oblodzenia i gołoledzi. Będzie ślisko - ostrzegają synoptycy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Od godz. 6 prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C, powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna w nocy od -1°C na północy do 4°C na południu województwa, przy gruncie odpowiednio -3°C do 3°C - informuje Szymon Ogórek, synoptyk dyżurny IMGW.

W ciągu dnia, zapowiadany jest dalszy spadek temperatury poniżej 0°C. We wtorek ma być nawet -8°C.

W ciągu najbliższych godzin będzie też coraz silniej wiało. Najsilniejsze porywy wiatru występować będą w południowej części regionu. Wiatr może osiągać prędkość 70-75 km/h. Silniejsze porywy wiatru występować będą do około północy.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Stefan z Grygowej / 11 grudnia 2016 r. o 20:51
Żuku syp ulice i chodniki  żeby rano nie było ślisko
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 r. o 20:13
Znowu milion pójdzie w kilk godzin, a korki będą potworne.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 r. o 20:01
Piaskarki ? Dojedziecie?
Avatar
^##6^/ / 11 grudnia 2016 r. o 22:07
"będzie"? a co będą przez najbliższe godziny robić ludzie i sprzęt przeznaczeni i opłacani, by tego "nie było"? nagłówek z rana: "zima znowu za***yła". Powiedz mondralo co da sypanie soli teraz przy padającym deszczu? Wszystko spłynie do kanalizacji,ale za to Ty będziesz mógł ponarzekać ile miejskiej kasy Żuk zmarnował.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 r. o 19:55
Gołoledź,a sami sobie goło lećcie.Mi wystarczy to że ostatniego czwartku rano idąc po chodniku śliskim jak szklanka mało sie nie zabiłem bo jakiś debil nie raczył chodnika posypać solą czy piachem,a tak było wszędzie i przy prywatnych posesjach i w miejscach gdzie to miasto powinno zadbać o zlikwidowanie lodu na chodnikach.A do kompletu nie przyjechała mi rano 17-tka i spóźniłem sie do pracy i dostałem opie*dol od szefowej i cały dzień mniałem zje*any.A jutro rano dzięki Bogu nie ide do pracy i będe mógł sobie rano popatrzeć przez okno jak ludzie sobie rano radzą w drodze do autobusu czy własnego samochodu.
Gołoledź,a sami sobie goło lećcie.Mi wystarczy to że ostatniego czwartku rano idąc po chodniku śliskim jak szklanka mało sie nie zabiłem bo jakiś debil nie raczył chodnika posypać solą czy piachem,a tak było wszędzie i przy prywatnych posesjach i w miejscach gdzie to miasto powinno zadbać o zlikwidowanie lodu na chodnikach.A do kompletu nie przyjechała mi rano 17-tka i spóźniłem sie do pracy i dostałem opie*dol od szefowej i cały dzień mniałem zje*any.A jutro rano dzięki Bogu nie ide do pracy i będe mógł sobie rano popatrzeć przez okno jak l... rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 r. o 19:00
"będzie"? a co będą przez najbliższe godziny robić ludzie i sprzęt przeznaczeni i opłacani, by tego "nie było"? nagłówek z rana: "zima znowu za***yła".
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 r. o 18:53
Idzie luty podkuj buty niech wiara dalej daje na letnich będzie się działo jak w piątek na wojciechowskiej do pracy 1,30
Avatar
^##6^/ / 11 grudnia 2016 r. o 22:07
"będzie"? a co będą przez najbliższe godziny robić ludzie i sprzęt przeznaczeni i opłacani, by tego "nie było"? nagłówek z rana: "zima znowu za***yła". Powiedz mondralo co da sypanie soli teraz przy padającym deszczu? Wszystko spłynie do kanalizacji,ale za to Ty będziesz mógł ponarzekać ile miejskiej kasy Żuk zmarnował.
Avatar
Stefan z Grygowej / 11 grudnia 2016 r. o 20:51
Żuku syp ulice i chodniki  żeby rano nie było ślisko
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 r. o 20:13
Znowu milion pójdzie w kilk godzin, a korki będą potworne.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 r. o 20:01
Piaskarki ? Dojedziecie?
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 r. o 19:55
Gołoledź,a sami sobie goło lećcie.Mi wystarczy to że ostatniego czwartku rano idąc po chodniku śliskim jak szklanka mało sie nie zabiłem bo jakiś debil nie raczył chodnika posypać solą czy piachem,a tak było wszędzie i przy prywatnych posesjach i w miejscach gdzie to miasto powinno zadbać o zlikwidowanie lodu na chodnikach.A do kompletu nie przyjechała mi rano 17-tka i spóźniłem sie do pracy i dostałem opie*dol od szefowej i cały dzień mniałem zje*any.A jutro rano dzięki Bogu nie ide do pracy i będe mógł sobie rano popatrzeć przez okno jak ludzie sobie rano radzą w drodze do autobusu czy własnego samochodu.
Gołoledź,a sami sobie goło lećcie.Mi wystarczy to że ostatniego czwartku rano idąc po chodniku śliskim jak szklanka mało sie nie zabiłem bo jakiś debil nie raczył chodnika posypać solą czy piachem,a tak było wszędzie i przy prywatnych posesjach i w miejscach gdzie to miasto powinno zadbać o zlikwidowanie lodu na chodnikach.A do kompletu nie przyjechała mi rano 17-tka i spóźniłem sie do pracy i dostałem opie*dol od szefowej i cały dzień mniałem zje*any.A jutro rano dzięki Bogu nie ide do pracy i będe mógł sobie rano popatrzeć przez okno jak l... rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 r. o 19:00
"będzie"? a co będą przez najbliższe godziny robić ludzie i sprzęt przeznaczeni i opłacani, by tego "nie było"? nagłówek z rana: "zima znowu za***yła".
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 r. o 18:53
Idzie luty podkuj buty niech wiara dalej daje na letnich będzie się działo jak w piątek na wojciechowskiej do pracy 1,30
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Niedzielny obiad. Zimowa rybna i żurek w innej odsłonie. Przepisy kulinarne
Magazyn

Niedzielny obiad. Zimowa rybna i żurek w innej odsłonie. Przepisy kulinarne

Są smaczne, zdrowe i bardzo energetyczne. Jaką zupę ugotować grudniu? Taką, żeby często gęsto starczyła za cały obiad. Zimowe zupy to potrafią.

Mundial 2022: Dziś mecz Polska - Francja. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream on-line

Mundial 2022: Dziś mecz Polska - Francja. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream on-line

Polska po słabej grze w meczu z Argentyną i porażce 0:2 awansowała po raz pierwszy w XXI do fazy pucharowej mistrzostw świata. W niedzielę podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się z Francją i nie będą mieli nic do stracenia, bo nikt nie wymaga od nich zwycięstwa w starciu z mistrzami świata z 2018 roku

Mundial 2022: Argentyna - Australia 2:1. Udany jubileusz Messiego

Mundial 2022: Argentyna - Australia 2:1. Udany jubileusz Messiego

Reprezentacja Argentyny zgodnie z przewidywaniami pokonała Australię, choć ekipa z Antypodów pokazała charakter i tanio skóry nie sprzedała. Albicelestes wygrali 2:1 i w ćwierćfinale zagrają z Holandią

Zupełnie „Inny Wymiar” w Chatce Żaka. Stoły pełne gier. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Zupełnie „Inny Wymiar” w Chatce Żaka. Stoły pełne gier. Zdjęcia

W Chatce Żaka odbył się „Inny Wymiar”. To okazja do poznania gier – nie tylko planszowych.

Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 2:3. Znów wygrali po pięciu setach

Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 2:3. Znów wygrali po pięciu setach

LUK Lublin zanotował kolejne zwycięstwo w PlusLidze i kolejny raz potrzebował na to aż pięciu setów. Lublinianie wygrali na wyjeździe po tie-breaku ze Ślepskiem Malow Suwałki

Katar 2022. Ile polscy piłkarze zarobią, jak wygrają z Francją

Katar 2022. Ile polscy piłkarze zarobią, jak wygrają z Francją

Tylko za awans na mundial FIFA płaci 9 mln dolarów. Z każdą stawką rośnie finansowa nagroda.

Lubelskie. Zima bez stoku narciarskiego, bo trzeba oszczędzać prąd

Lubelskie. Zima bez stoku narciarskiego, bo trzeba oszczędzać prąd

Samorządy muszą oszczędzać na energii, bo inaczej zapłacą kary. Dlatego Biała Podlaska zmienia godziny pracy urzędu, a Międzyrzec Podlaski nie uruchomi stoku narciarskiego.

Symfonicznie i multimedialnie - Namysłowiacy bajkowo dla dzieci
9 grudnia 2022, 10:00

Symfonicznie i multimedialnie - Namysłowiacy bajkowo dla dzieci

Jeden dzień i trzy symfoniczne, wzbogacone pokazami multimedialnymi koncerty – tak będzie w piątek (9 grudnia) w Zamojskim Domu Kultury za sprawą Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego.

Świdnik będzie mieć autobusy wodorowe. Podpisanie umów z NFOŚiGW

Świdnik będzie mieć autobusy wodorowe. Podpisanie umów z NFOŚiGW

Zakup trzech autobusów wodorowych i budowa sześciu stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Taki plan na dwa najbliższe lata ma miasto Świdnik. W tej sprawie, w sobotę w świdnickim Urzędzie Miasta zostały podpisane umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Mundial 2022: Holandia – USA 3:1. Jest pierwszy ćwierćfinalista

Mundial 2022: Holandia – USA 3:1. Jest pierwszy ćwierćfinalista

Nie było niespodzianki w pierwszym meczu 1/8 finału mundialu w Katarze. Holandia pokonała w sobotę USA 3:1. W nagrodę w ćwierćfinale zagra z lepszym, z pary Argentyna – Australia.

Korona Kielce – Górnik Łęczna 4:0. Sparingowa porażka na koniec roku

Korona Kielce – Górnik Łęczna 4:0. Sparingowa porażka na koniec roku

Piłkarze Górnika Łęczna zakończyli treningi w 2022 roku. W ostatnim meczu kontrolnym zielono-czarni musieli uznać wyższość grającej w PKO BP Ekstraklasie Korony Kielce, której ulegli 0:4

To nie był dobry rok Bogdanki, jaka przyszłość kopalni? Jest ważna deklaracja prezesa
Barbórka 2022
galeria

To nie był dobry rok Bogdanki, jaka przyszłość kopalni? Jest ważna deklaracja prezesa

Lada dzień zakończą się prace przy budowie chodnika pomocniczego do zaciśniętej ściany w polu Stefanów – zapowiada p.o. prezes kopalni Bogdanka. To m.in. z powodu problemów w tym miejscu wydobycie w lubelskiej kopalni znacznie spadło, a stanowisko stracił poprzedni prezes. Podczas dzisiejszych obchodów Dnia Górnika dużo mówiło się także o tym, że z powodu obecnej wojny w Ukrainie i trudnej sytuacji w energetyce, węgiel wciąż jest dla Polski ważny.

Miłosz Bachonko pokazał całej Polsce, że ma talent. "Nigdy nie oglądało mnie tak wiele osób"

Miłosz Bachonko pokazał całej Polsce, że ma talent. "Nigdy nie oglądało mnie tak wiele osób"

Miłosz Bachonko ma 12 lat a za sobą m.in. koncert w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Oprócz tego tysiące planów na przyszłość i 300 tys. zł, które zdobył za wirtuozerskie umiejętności.

W Zamościu już czuć Boże Narodzenie. Co można kupić na Jarmarku Świątecznym?
galeria

W Zamościu już czuć Boże Narodzenie. Co można kupić na Jarmarku Świątecznym?