Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

11 sierpnia 2009 r.
21:18
Edytuj ten wpis

Poniatowa: Mąż pani burmistrz nie będzie dyrektorem Centrum Kultury

0 17 A A

Na konkurs na dyrektora Centrum Kultury, Promocji i Turystyki ogłoszony przez poniatowski magistrat zgłosił się jeden kandydat. O funkcję tę nie ubiegał się, zgodnie z obietnicą, Sławomir Stefanek, mąż burmistrz Poniatowej. Obecnie to on pełni obowiązki dyrektora.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Komisja konkursowa przeprowadziła już z tą osobą rozmowę kwalifikacyjną – informuje Krzysztof Brzeziński, zastępca burmistrza Poniatowej. – Kandydatura została przedłożona pani burmistrz. Po urlopie podejmie decyzję.

Zastępca burmistrza nie chciał zdradzić nazwiska, płci kandydata i czy pochodzi z Poniatowej. – Mnie nie interesują spekulacje. Kończę już tę rozmowę – stwierdził zdenerwowany i odłożył słuchawkę.

Udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, że szefem Centrum Kultury zostanie kobieta, która pochodzi z gminy Poniatowa.

W marcu napisaliśmy, że pełniącym obowiązki dyrektorem Centrum Kultury, Promocji i Turystyki został Sławomir Stefanek, który wcześniej był zastępcą dyrektora. Problem w tym, że podlegał swojej żonie Lilli Stefanek, burmistrzowi Poniatowej.

Pani burmistrz zapewniła nas wtedy, że nowy konkurs będzie ogłoszony w lipcu, bo wcześniej nie było na ten cel pieniędzy. Tak też się stało.

– Nie będę kandydował na stanowisko dyrektora, nie mam takich planów. Będę tylko pełnił obowiązki do czasu ogłoszenia konkursu – zapewniał wtedy Sławomir Stefanek. Słowa dotrzymał.

Kandydat na dyrektora musi mieć wykształcenie wyższe magisterskie, najlepiej
o kierunku humanistycznym, artystycznym lub ekonomicznym. Konieczne jest też
doświadczenie zawodowe, minimum 5-letnie, w jednostkach organizacyjnych samorządu terytorialnego lub organizacjach pozarządowych zajmujących się działalnością z dziedziny kultury bądź szkolno-wychowawczą.

Jeśli kandydaturę zaakceptuje pani burmistrz, nowy dyrektor zacznie urzędować 1 września.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gosc~ / 21 sierpnia 2009 o 19:36
0
Gość napisał:
A KTO TO JEST TA piELA??

Córka byłego Prezesa PSS Bogdana Pieli, nigy nie pracowała na stanowisku kierowniczym, ale takie doświadczenie nie jest jej potrzebne, nawet powiedziałbym - zbyteczne. Decyzje i tak będzie w CK podejmował Stefanek a nie ona.

Córka byłego Prezesa PSS Bogdana Pieli, nigy nie pracowała na stanowisku kierowniczym, ale takie doświadczenie nie jest jej potrzebne, nawet powiedziałbym - zbyteczne. Decyzje i tak będzie w CK podejmował Stefanek a nie ona. rozwiń
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2009 o 13:41
0
A KTO TO JEST TA piELA??
Avatar
~gosc~ / 21 sierpnia 2009 o 12:06
0
~gość~ napisał:
A MOZE JUZ KTOŚ WIE KTO ZOSTAŁ DYREKTOREM CK ????? JAKOŚ NIGDZIE NIE MOGE SIĘ DOCZYTAĆ

Dyrektorem CK została Pani z domu Piela, tak jak było ustalone przed "konkursem".
Avatar
~gość~ / 21 sierpnia 2009 o 10:02
0
~gosc~ napisał:
Przecież Stefankowa może nie zatwierdzić Pielównej na stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Stefanek bedzie nadal pełnił obowiązki?
Wcale Stefanek nie musiał startować w "konkursie"!

A MOZE JUZ KTOŚ WIE KTO ZOSTAŁ DYREKTOREM CK ????? JAKOŚ NIGDZIE NIE MOGE SIĘ DOCZYTAĆ
Avatar
~gosc~ / 15 sierpnia 2009 o 22:02
0
~tom~ napisał:
ten brzezinski to jakis kawal chama i tyle. zreszta widac po nim co to za burak, i tylko gada o tej austrii swojej. sepleniąc...smieszny jest strasznie z tym swoim przechwalaniem. ciągle tylko o tym. ten kto napisal ze zyje myslami tam w austrii, ma racje. wiec jak mu sie tam tak podobalo to niech wraca. dla takich jak on, kulturalnych inaczej nie ma miejsca w Poniatowej.

Ale tu juz sie u urzadzil. kazdy wie gdzie jego zonka pracuje, pewnie sam ja wsadzil na ciepla posadke do szkoly bo jest burmistrzem od szkolnictwa. ludzie go nie lubią tu, a on w tej swojej ogrnaiczonej glowie mysli pewnie ze burmistrzem za rok zostanie,. smiechu warte. ha ha ha.
a moze ta noa dyrektorka to jakas jego znajoma lub protegowana? stefanek to chociaz swoj chlop i na dyrektora by sie nadawal. szkoda ze nie startowal......

Przecież Stefankowa może nie zatwierdzić Pielównej na stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Stefanek bedzie nadal pełnił obowiązki?
Wcale Stefanek nie musiał startować w "konkursie"!

Przecież Stefankowa może nie zatwierdzić Pielównej na stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Stefanek bedzie nadal pełnił obowiązki?
Wcale Stefanek nie musiał startować w "konkursie"! rozwiń
Avatar
~tom~ / 14 sierpnia 2009 o 17:25
0
ten brzezinski to jakis kawal chama i tyle. zreszta widac po nim co to za burak, i tylko gada o tej austrii swojej. sepleniąc...smieszny jest strasznie z tym swoim przechwalaniem. ciągle tylko o tym. ten kto napisal ze zyje myslami tam w austrii, ma racje. wiec jak mu sie tam tak podobalo to niech wraca. dla takich jak on, kulturalnych inaczej nie ma miejsca w Poniatowej.

Ale tu juz sie u urzadzil. kazdy wie gdzie jego zonka pracuje, pewnie sam ja wsadzil na ciepla posadke do szkoly bo jest burmistrzem od szkolnictwa. ludzie go nie lubią tu, a on w tej swojej ogrnaiczonej glowie mysli pewnie ze burmistrzem za rok zostanie,. smiechu warte. ha ha ha.
a moze ta noa dyrektorka to jakas jego znajoma lub protegowana? stefanek to chociaz swoj chlop i na dyrektora by sie nadawal. szkoda ze nie startowal......
ten brzezinski to jakis kawal chama i tyle. zreszta widac po nim co to za burak, i tylko gada o tej austrii swojej. sepleniąc...smieszny jest strasznie z tym swoim przechwalaniem. ciągle tylko o tym. ten kto napisal ze zyje myslami tam w austrii, ma racje. wiec jak mu sie tam tak podobalo to niech wraca. dla takich jak on, kulturalnych inaczej nie ma miejsca w Poniatowej.

Ale tu juz sie u urzadzil. kazdy wie gdzie jego zonka pracuje, pewnie sam ja wsadzil na ciepla posadke do szkoly bo jest burmistrzem od szkolnictwa. ludzie g... rozwiń
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2009 o 11:40
0
NiezłyGość napisał:
A to zadziwiające obserwacje poczynileś mój ty socjologu domorosły. Beret z głowy za twoje mądrości.



To zxadziwienie obrazuje twój intelektualnz poziom.
Avatar
NiezłyGość / 14 sierpnia 2009 o 10:22
0
Gość napisał:
~NiezłyGość~ Wczoraj, 22:09 Wpis #8

Juz sie sempy rzuciły. Do roboty nieroby.
Trzeba było isc do polityki to byscie teraz mogli krasc sami. Nie chiało sie pokombinować to teraz nie narzekac.


Te wypowiedzi to naoczny przykład POkultury, POjęzyka polskiego i POgramatyki.
Nic, tylko klaskać i wybierać w kolejnych wyborach.
A jakie POrady?! No, no!


A to zadziwiające obserwacje poczynileś mój ty socjologu domorosły. Beret z głowy za twoje mądrości.


A to zadziwiające obserwacje poczynileś mój ty socjologu domorosły. Beret z głowy za twoje mądrości. rozwiń
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2009 o 08:22
0
Gość napisał:
Do roboty to ty się weż bo on pracuje i się wywiązuje ze swoich obowiązków . I odwal sie od Niego i Stefanków - świnio jedna .Tobie to nikt nie dogodzi , będą wybory to startuj i się wykaż swoim talentem . Na forum to każdy mądry i odważny - opluwać tylko ludzi umiesz , katoliku niedzielny .



~NiezłyGość~ Wczoraj, 22:09 Wpis #8

Juz sie sempy rzuciły. Do roboty nieroby.
Trzeba było isc do polityki to byscie teraz mogli krasc sami. Nie chiało sie pokombinować to teraz nie narzekac.


Te wypowiedzi to naoczny przykład POkultury, POjęzyka polskiego i POgramatyki.
Nic, tylko klaskać i wybierać w kolejnych wyborach.
A jakie POrady?! No, no!



~NiezłyGość~ Wczoraj, 22:09 Wpis #8

Juz sie sempy rzuciły. Do roboty nieroby.
Trzeba było isc do polityki to byscie teraz mogli krasc sami. Nie chiało sie pokombinować to teraz nie narzekac.


Te wypowiedzi to naoczny przykład POkultury, POjęzyka polskiego i POgramatyki.
Nic, tylko klaskać i wybierać w kolejnych wyborach.
A jakie POrady?! No, no! rozwiń
Avatar
NiezłyGość / 13 sierpnia 2009 o 22:09
0
Juz sie sempy rzuciły. Do roboty nieroby.
Trzeba było isc do polityki to byscie teraz mogli krasc sami. Nie chiało sie pokombinować to teraz nie narzekac.
Avatar
~gosc~ / 21 sierpnia 2009 o 19:36
0
Gość napisał:
A KTO TO JEST TA piELA??

Córka byłego Prezesa PSS Bogdana Pieli, nigy nie pracowała na stanowisku kierowniczym, ale takie doświadczenie nie jest jej potrzebne, nawet powiedziałbym - zbyteczne. Decyzje i tak będzie w CK podejmował Stefanek a nie ona.

Córka byłego Prezesa PSS Bogdana Pieli, nigy nie pracowała na stanowisku kierowniczym, ale takie doświadczenie nie jest jej potrzebne, nawet powiedziałbym - zbyteczne. Decyzje i tak będzie w CK podejmował Stefanek a nie ona. rozwiń
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2009 o 13:41
0
A KTO TO JEST TA piELA??
Avatar
~gosc~ / 21 sierpnia 2009 o 12:06
0
~gość~ napisał:
A MOZE JUZ KTOŚ WIE KTO ZOSTAŁ DYREKTOREM CK ????? JAKOŚ NIGDZIE NIE MOGE SIĘ DOCZYTAĆ

Dyrektorem CK została Pani z domu Piela, tak jak było ustalone przed "konkursem".
Avatar
~gość~ / 21 sierpnia 2009 o 10:02
0
~gosc~ napisał:
Przecież Stefankowa może nie zatwierdzić Pielównej na stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Stefanek bedzie nadal pełnił obowiązki?
Wcale Stefanek nie musiał startować w "konkursie"!

A MOZE JUZ KTOŚ WIE KTO ZOSTAŁ DYREKTOREM CK ????? JAKOŚ NIGDZIE NIE MOGE SIĘ DOCZYTAĆ
Avatar
~gosc~ / 15 sierpnia 2009 o 22:02
0
~tom~ napisał:
ten brzezinski to jakis kawal chama i tyle. zreszta widac po nim co to za burak, i tylko gada o tej austrii swojej. sepleniąc...smieszny jest strasznie z tym swoim przechwalaniem. ciągle tylko o tym. ten kto napisal ze zyje myslami tam w austrii, ma racje. wiec jak mu sie tam tak podobalo to niech wraca. dla takich jak on, kulturalnych inaczej nie ma miejsca w Poniatowej.

Ale tu juz sie u urzadzil. kazdy wie gdzie jego zonka pracuje, pewnie sam ja wsadzil na ciepla posadke do szkoly bo jest burmistrzem od szkolnictwa. ludzie go nie lubią tu, a on w tej swojej ogrnaiczonej glowie mysli pewnie ze burmistrzem za rok zostanie,. smiechu warte. ha ha ha.
a moze ta noa dyrektorka to jakas jego znajoma lub protegowana? stefanek to chociaz swoj chlop i na dyrektora by sie nadawal. szkoda ze nie startowal......

Przecież Stefankowa może nie zatwierdzić Pielównej na stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Stefanek bedzie nadal pełnił obowiązki?
Wcale Stefanek nie musiał startować w "konkursie"!

Przecież Stefankowa może nie zatwierdzić Pielównej na stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Stefanek bedzie nadal pełnił obowiązki?
Wcale Stefanek nie musiał startować w "konkursie"! rozwiń
Avatar
~tom~ / 14 sierpnia 2009 o 17:25
0
ten brzezinski to jakis kawal chama i tyle. zreszta widac po nim co to za burak, i tylko gada o tej austrii swojej. sepleniąc...smieszny jest strasznie z tym swoim przechwalaniem. ciągle tylko o tym. ten kto napisal ze zyje myslami tam w austrii, ma racje. wiec jak mu sie tam tak podobalo to niech wraca. dla takich jak on, kulturalnych inaczej nie ma miejsca w Poniatowej.

Ale tu juz sie u urzadzil. kazdy wie gdzie jego zonka pracuje, pewnie sam ja wsadzil na ciepla posadke do szkoly bo jest burmistrzem od szkolnictwa. ludzie go nie lubią tu, a on w tej swojej ogrnaiczonej glowie mysli pewnie ze burmistrzem za rok zostanie,. smiechu warte. ha ha ha.
a moze ta noa dyrektorka to jakas jego znajoma lub protegowana? stefanek to chociaz swoj chlop i na dyrektora by sie nadawal. szkoda ze nie startowal......
ten brzezinski to jakis kawal chama i tyle. zreszta widac po nim co to za burak, i tylko gada o tej austrii swojej. sepleniąc...smieszny jest strasznie z tym swoim przechwalaniem. ciągle tylko o tym. ten kto napisal ze zyje myslami tam w austrii, ma racje. wiec jak mu sie tam tak podobalo to niech wraca. dla takich jak on, kulturalnych inaczej nie ma miejsca w Poniatowej.

Ale tu juz sie u urzadzil. kazdy wie gdzie jego zonka pracuje, pewnie sam ja wsadzil na ciepla posadke do szkoly bo jest burmistrzem od szkolnictwa. ludzie g... rozwiń
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2009 o 11:40
0
NiezłyGość napisał:
A to zadziwiające obserwacje poczynileś mój ty socjologu domorosły. Beret z głowy za twoje mądrości.



To zxadziwienie obrazuje twój intelektualnz poziom.
Avatar
NiezłyGość / 14 sierpnia 2009 o 10:22
0
Gość napisał:
~NiezłyGość~ Wczoraj, 22:09 Wpis #8

Juz sie sempy rzuciły. Do roboty nieroby.
Trzeba było isc do polityki to byscie teraz mogli krasc sami. Nie chiało sie pokombinować to teraz nie narzekac.


Te wypowiedzi to naoczny przykład POkultury, POjęzyka polskiego i POgramatyki.
Nic, tylko klaskać i wybierać w kolejnych wyborach.
A jakie POrady?! No, no!


A to zadziwiające obserwacje poczynileś mój ty socjologu domorosły. Beret z głowy za twoje mądrości.


A to zadziwiające obserwacje poczynileś mój ty socjologu domorosły. Beret z głowy za twoje mądrości. rozwiń
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2009 o 08:22
0
Gość napisał:
Do roboty to ty się weż bo on pracuje i się wywiązuje ze swoich obowiązków . I odwal sie od Niego i Stefanków - świnio jedna .Tobie to nikt nie dogodzi , będą wybory to startuj i się wykaż swoim talentem . Na forum to każdy mądry i odważny - opluwać tylko ludzi umiesz , katoliku niedzielny .



~NiezłyGość~ Wczoraj, 22:09 Wpis #8

Juz sie sempy rzuciły. Do roboty nieroby.
Trzeba było isc do polityki to byscie teraz mogli krasc sami. Nie chiało sie pokombinować to teraz nie narzekac.


Te wypowiedzi to naoczny przykład POkultury, POjęzyka polskiego i POgramatyki.
Nic, tylko klaskać i wybierać w kolejnych wyborach.
A jakie POrady?! No, no!



~NiezłyGość~ Wczoraj, 22:09 Wpis #8

Juz sie sempy rzuciły. Do roboty nieroby.
Trzeba było isc do polityki to byscie teraz mogli krasc sami. Nie chiało sie pokombinować to teraz nie narzekac.


Te wypowiedzi to naoczny przykład POkultury, POjęzyka polskiego i POgramatyki.
Nic, tylko klaskać i wybierać w kolejnych wyborach.
A jakie POrady?! No, no! rozwiń
Avatar
NiezłyGość / 13 sierpnia 2009 o 22:09
0
Juz sie sempy rzuciły. Do roboty nieroby.
Trzeba było isc do polityki to byscie teraz mogli krasc sami. Nie chiało sie pokombinować to teraz nie narzekac.