Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

6 grudnia 2012 r.
11:24
Edytuj ten wpis

Poniatowa: Wybił dziurę w ścianie sklepu, ukradł kasę

Autor: Zdjęcie autora er
0 3 A A
 (KWP Lublin)
(KWP Lublin)

20-letni mężczyzna wybił otwór w drewnianej ścianie sklepu. Ukradł kasę fiskalną, 600 złotych oraz artykuły spożywcze.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Właściciel oszacował swe straty na około 2,7 tys. zł. Po kilku dniach policjanci doszli, iż sprawcą włamania jest 20-letni mieszkaniec Poniatowej.

W środę został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do kradzieży z włamaniem. Chce się dobrowolnie poddać się karze.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosc / 11 grudnia 2012 r. o 09:35
0
"haha, kogo tak obrobił sprytny zlodziej? Jesli drewniane budy, to zapewne "market" pani Zywickiej ?"

poziom twój po prostu... śmiać się z takich rzeczy. Jeszcze kiedys i tobie się to przytrafi.
Avatar
chujek / 10 grudnia 2012 r. o 08:39
0
a nie prawda bo wójcików
Avatar
Kasia / 8 grudnia 2012 r. o 10:33
0
haha, kogo tak obrobił sprytny zlodziej? Jesli drewniane budy, to zapewne "market" pani Zywickiej ?
Avatar
gosc / 11 grudnia 2012 r. o 09:35
0
"haha, kogo tak obrobił sprytny zlodziej? Jesli drewniane budy, to zapewne "market" pani Zywickiej ?"

poziom twój po prostu... śmiać się z takich rzeczy. Jeszcze kiedys i tobie się to przytrafi.
Avatar
chujek / 10 grudnia 2012 r. o 08:39
0
a nie prawda bo wójcików
Avatar
Kasia / 8 grudnia 2012 r. o 10:33
0
haha, kogo tak obrobił sprytny zlodziej? Jesli drewniane budy, to zapewne "market" pani Zywickiej ?
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Na darmowy test na Covid-19 pójdziemy do apteki

Na darmowy test na Covid-19 pójdziemy do apteki

Przygotowanie kolejnych łóżek covidowych oraz wprowadzenie od 27 stycznia w każdej aptece darmowych testów antygenowych na obecność koronawirusa - zapowiedział w piątek premier Mateusz Morawiecki. Ponadto szef rządu zaleca przejście na pracę zdalną „tam, gdzie tylko można”.

W Tomaszowie Lubelskim odbędzie się Ogólnopolski Bieg Hetmański

W Tomaszowie Lubelskim odbędzie się Ogólnopolski Bieg Hetmański

Oczy całej Polski będą w weekend zwrócone na Tomaszów Lubelski, gdzie odbędzie się Ogólnopolski Bieg Hetmański

Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [21-23.01]
21 stycznia 2022, 8:00

Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [21-23.01]

Na ekrany lubelskich kin trafi w nadchodzący weekend "Gierek" z Michałem Koterskim w roli tytułowego sekretarza KCPZPR. W wybranych instytucjach będzie można także zobaczyć nowość z Joaquinem Phoenixem "C'Mon C'Mon". Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Skąd pozyskiwać wykwalifikowanego pracownika?

Skąd pozyskiwać wykwalifikowanego pracownika?

Coraz więcej przedsiębiorców jest świadomych, że kapitał ludzki jest jednym z najważniejszych zasobów organizacji. Dlatego do wysoko wykwalifikowanych pracowników najtrudniej dotrzeć. Media społecznościowe, ogłoszenia na portalach internetowych, system poleceń pracowniczych, a może współpraca z agencją rekrutacyjną? Gdzie szukać najlepszych osób do pracy? Sprawdź!

Kolej chce unijnych pieniędzy na park w Małaszewiczach

Kolej chce unijnych pieniędzy na park w Małaszewiczach

Spółka Cargotor stara się o unijne pieniądze na budowę parku logistycznego w Małaszewiczach. Inwestycja ma pochłonąć 3,2 mld złotych.

Zmiany w policji. Z Kielc do Lublina

Zmiany w policji. Z Kielc do Lublina

Nadkomisarz Olgierd Oleksiak został nowym zastępcą komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie. Do tej pory służył w Kielcach.

Kuter zatonął i leży na dnie Wisły. Sprawę chce wyjaśnić prokuratura

Kuter zatonął i leży na dnie Wisły. Sprawę chce wyjaśnić prokuratura

Na początku grudnia, podczas holowania promu samochodowego przez Wisłę, na mieliznę wpłynął holowniczy kuter. Dwa tygodnie później, gdy stan rzeki się podniósł, pomocnicza jednostka zatonęła. Do dzisiaj zalega na dnie rzeki. Sprawie zaczyna przyglądać się Prokuratura Rejonowa w Puławach.

Bardzo dużo zakażeń. Omikron to już 30 procent wszystkich

Bardzo dużo zakażeń. Omikron to już 30 procent wszystkich

Resort zdrowia przedstawił najnowsze dane pandemiczne. W całym kraju wykryto ponad 36 tys. nowych przypadków koronawirusa.

Damian Sędzikowski (Motor Lublin): Początki w nowym klubie były trudne

Damian Sędzikowski (Motor Lublin): Początki w nowym klubie były trudne

Damian Sędzikowski w końcówce rundy jesiennej był coraz ważniejszą postacią w układance trenera Marka Saganowskiego. Wystarczy spojrzeć na liczby. W pierwszych 12 występach ligowych nie miał na koncie ani bramki, ani asysty. A w czterech ostatnich uzbierał za to: dwa gole i dwa ostatnie podania.

Jakie kolczyki będą hitem w 2022 roku?

Jakie kolczyki będą hitem w 2022 roku?

Kolczyki są wyrobem jubilerskim, który cieszy się dużą popularnością wśród kobiet w różnym wieku. To ozdoba uszu, która jest praktyczna i wygodna, a także atrakcyjna wizualnie. Dzięki swojej uniwersalności oraz mnogości dostępnych wzorów, kształtów oraz rozmiarów, można nosić te akcesoria zarówno na co dzień, jak i w związku z jakimiś specjalnymi okazjami. W każdym z tych przypadków warto stawiać na zgodne z trendami błyskotki. Już teraz sprawdź, jakie kolczyki będą modne w 2022 roku!

Kraska: kwarantanna zostanie skrócona

Kraska: kwarantanna zostanie skrócona

Czas kwarantanny zostanie skrócony – wynika z zapowiedzi wiceszefa MZ Waldemara Kraski. Szczegóły na dzisiejszej konferencji przedstawić ma minister zdrowia Adam Niedzielski. Kraska poinformował również, że wykonywanie testów na Covid-19 w aptekach powinno być możliwe już od przyszłego tygodnia.

Lublin. Nowa szkoła jest za mała. Od września część dzieci nie będzie się tu uczyć

Lublin. Nowa szkoła jest za mała. Od września część dzieci nie będzie się tu uczyć

Od września dla części dzieci z Węglina Południowego nie będzie już miejsca w podstawówce przy Berylowej. Miasto nie zdołało wynająć budynku na dodatkową siedzibę szkoły. Część uczniów trafi do placówki przy ul. Roztocze, gdzie dowiezie ich autobus.

Muzyczne warsztaty w Filharmonii "Hu, hu, ha, zima gra!"
23 stycznia 2022, 10:00

Muzyczne warsztaty w Filharmonii "Hu, hu, ha, zima gra!"

W niedzielę, 23 stycznia, w Filharmonii Lubelskiej odbędą się zajęcia warsztatowe dla dzieci w wieku 4-9 lat "Hu, hu, ha, zima gra!". Organizatorzy zapraszają dwie grupy: o godz. 10 i 11.30.

Po co miastu społeczeństwo obywatelskie?