Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 listopada 2010 r.
16:14
Edytuj ten wpis

Prokuratura: Pijany spowodował śmiertelny wypadek. Wyszedł z aresztu

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 54 A A

Trzy miesiące aresztu dla Krystiana G., podejrzanego o spowodowanie w gminie Chodel śmiertelnego wypadku, to okres wystarczający i nie trzeba go już przedłużać – uznali sędziowie. 19-latek jest już na wolności.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O wypuszczeniu mężczyzny z aresztu napisał kilka dni temu na naszym forum internetowym zbulwersowany Czytelnik.

24 lipca w Osinach kierowca opla stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze, uderzył w drzewo. Samochód dachował. Zginął Artur B., 17-letni pasażer. Kierowca uciekł z miejsca wypadku. Okazało się, że miał 1,6 promila alkoholu, nie miał też uprawnień do kierowania.

Krystian G. usłyszał zarzut spowodowania po pijanemu śmiertelnego wypadku i ucieczki. Został aresztowany na trzy miesiące.

W październiku prokuratura wystąpiła do sądu o przedłużenie aresztu. Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim nie dał na to zgody. Jego zdaniem w sprawie zgromadzono już niemal wszystkie dowody i trzymanie Krystiana G. za kratkami nie jest już konieczne. Prokuratura zaskarżała i tę decyzję, ale pod koniec ubiegłego tygodnia Sąd Okręgowy w Lublinie utrzymał ją w mocy.

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
znajomA / 14 czerwca 2011 o 01:16
0
znałam Artura i znam reszte tych chłopaków i mam 90%pewnosći że auto prowadził 16-latek a nie Krystian G. nie oceniajcie ludzi skoro ich nie znacie i nie wiecie jak jest naprawde, owszem popej nie żyje ale szykanowanie niwinnej osoby nie zwróci mu życia...
Avatar
Swiadek / 21 marca 2011 o 00:01
0
sprawca wypadku uciekl za granice ,jak gdyby nic sie nie stało. poprostu tak
Avatar
Gość / 5 marca 2011 o 15:58
0
Jestem za tym aby sprawą zajęły się Media.
Z tego co wiem to aż głowa się urywa ;/
Po co w ogóle jest prawo? Dlaczego w prawie rządzi pieniądz? Dlaczego za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu ludzie trafiają do wiezienia?
Ekspres Reporterów Lub Jaworowicz tym się zajmą.
Pozdrawiam
Avatar
dawid34 / 3 marca 2011 o 20:45
0
bardzo mnie interesuje ta sprawa , Jestem radca prawnym proponuje naglośnic calą sprawe w mediach
Avatar
Swiadek / 11 lutego 2011 o 09:57
0
piszesz ze sam do siebie pisze .... a co wogóle cie to obchodzi obrońco zwierząt. jesli znasz tego bydlaka to przekaz mu ze sprawa i tak trafi do sądu najwyższego. tam nikt nikogo nie przekupi .
Avatar
Swiadek / 10 lutego 2011 o 20:58
0
[quote name='441' timestamp='1297082424' post='434427']
o czym my tu piszemy.?? no czlowieku zauwaz ze piszesz tu sam ze soba, urzadzasz sobie przedstawienie z tragedii, przynajmniej ja tak to widze.. bo nie wiem w czym ci te posty pomoga =/
[/quote]
Avatar
441 / 7 lutego 2011 o 13:40
0
[quote name='Swiadek' timestamp='1297021922' post='434122']
tzn prawnikiem jesteś??? raczej nie . po wodce narkotykach ucieczka z miejsca wypadku. bez uprawnien . skutek śmiertelny. sąd powinien nie wypuscic go do sprawy nawet jesli mialaby byc za 2 lata , o czym my tu piszemy.?? slyszales o korupcji w sadach ,policji itd. tak jest w tym przypadku. wiec nie rznij mądrali tylko zastanów sie nad tym. oskarzony bedzie ale to co mial we krwi co zazywal co zrobil - z tego choćby powinien siedziec do sprawy nie chodzic po wolnosci . PRAWNIKU
[/quote]
o czym my tu piszemy.?? no czlowieku zauwaz ze piszesz tu sam ze soba, urzadzasz sobie przedstawienie z tragedii, przynajmniej ja tak to widze.. bo nie wiem w czym ci te posty pomoga =/
[quote name='Swiadek' timestamp='1297021922' post='434122']
tzn prawnikiem jesteś??? raczej nie . po wodce narkotykach ucieczka z miejsca wypadku. bez uprawnien . skutek śmiertelny. sąd powinien nie wypuscic go do sprawy nawet jesli mialaby byc za 2 lata , o czym my tu piszemy.?? slyszales o korupcji w sadach ,policji itd. tak jest w tym przypadku. wiec nie rznij mądrali tylko zastanów sie nad tym. oskarzony bedzie ale to co mial we krwi co zazywal co zrobil - z tego choćby powinien siedziec do sprawy nie chodzi... rozwiń
Avatar
Swiadek / 6 lutego 2011 o 20:52
0
tzn prawnikiem jesteś??? raczej nie . po wodce narkotykach ucieczka z miejsca wypadku. bez uprawnien . skutek śmiertelny. sąd powinien nie wypuscic go do sprawy nawet jesli mialaby byc za 2 lata , o czym my tu piszemy.?? slyszales o korupcji w sadach ,policji itd. tak jest w tym przypadku. wiec nie rznij mądrali tylko zastanów sie nad tym. oskarzony bedzie ale to co mial we krwi co zazywal co zrobil - z tego choćby powinien siedziec do sprawy nie chodzic po wolnosci . PRAWNIKU
Avatar
Swiadek / 6 lutego 2011 o 20:46
0
[quote name='Misza' timestamp='1288689941' post='371642']
Swiadek, nie podniecaj się tak, bo to niezdrowe. Jeżeli pisanie Cię męczy to pójdź sobie na spacer albo wypij herbatkę.

Czytaj ze zrozumieniem, piszę, że nie widzę niczego nieprawidłowego w tym, że sąd nie zastosował t.a. Nie oznacza to, że nie jestem za posadzeniem kolesia po końcowym wyroku. Zrozum, że sądy stosują prawo a nie tworzą go. Sąd stosując tymczasowy areszt ma wskazane w jakich sytuacjach jest to dopuszczalne. W tej nie było bo nie istniała potrzeba ZABEZPIECZENIA WŁAŚCIWEGO TOKU POSTĘPOWANIA. Do tego służy t.a. a nie do wymierzania sprawiedliwości czy łagodzenia cierpień rodziny zabitego w wypadku. Sorry, ale pretensje kieruj do ustawodawcy, bo to on tworzy prawo, sądy jedynie je stosują. To taka sama sytuacja jak pretensje, że Sąd nie orzekł kary śmierci, która obowiązywała do początku lat 90-tych czy też nie orzeka kar mutylacyjnych jak obcięcie kończyny czy wyłupanie oka. Nie wymierza, bo nie może, prawo tego nie przewiduje.

Życzę sobie, jako członek tego społeczeństwa, żeby sprawca trafił do więzienia na długi czas. A to, że jest w tej chwili podejrzanym a nie oskarżonym wynika z przepisów kpk. Podejrzany to osoba, której postawiono zarzuty ale jeszcze nie skierowano aktu oskarżenia do sądu. Po wniesieniu a.o. stanie się oskarżonym a po skazani - skazanym. Jeżeli nie znasz podstaw kpk to poszukaj w internecie zamiast obrażać ludzi, którzy nauczyli się więcej od Ciebie.
[/quote]
[quote name='Misza' timestamp='1288689941' post='371642']
Swiadek, nie podniecaj się tak, bo to niezdrowe. Jeżeli pisanie Cię męczy to pójdź sobie na spacer albo wypij herbatkę.

Czytaj ze zrozumieniem, piszę, że nie widzę niczego nieprawidłowego w tym, że sąd nie zastosował t.a. Nie oznacza to, że nie jestem za posadzeniem kolesia po końcowym wyroku. Zrozum, że sądy stosują prawo a nie tworzą go. Sąd stosując tymczasowy areszt ma wskazane w jakich sytuacjach jest to dopuszczalne. W tej nie było bo ... rozwiń
Avatar
Swiadek / 6 lutego 2011 o 20:43
0
piszesz na porażke jest skazany mówiąc kolokwialnie intelektualisto????? tylko z jakiej planety. 1 byl pod wpływem alkoholu, 2 pod wpływem narkotyków. 3 bez uprawnien. 4 uciekli z miejsca wypadku nie udzielając pomocy. 5 skutek śmiertelny. więc oczym ty piszesz zacofany niby znający prawo???? zastanów sie co piszesz i co zaszlo tak naprawde. bo myslisz jak 5 letnie dziecko
Avatar
znajomA / 14 czerwca 2011 o 01:16
0
znałam Artura i znam reszte tych chłopaków i mam 90%pewnosći że auto prowadził 16-latek a nie Krystian G. nie oceniajcie ludzi skoro ich nie znacie i nie wiecie jak jest naprawde, owszem popej nie żyje ale szykanowanie niwinnej osoby nie zwróci mu życia...
Avatar
Swiadek / 21 marca 2011 o 00:01
0
sprawca wypadku uciekl za granice ,jak gdyby nic sie nie stało. poprostu tak
Avatar
Gość / 5 marca 2011 o 15:58
0
Jestem za tym aby sprawą zajęły się Media.
Z tego co wiem to aż głowa się urywa ;/
Po co w ogóle jest prawo? Dlaczego w prawie rządzi pieniądz? Dlaczego za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu ludzie trafiają do wiezienia?
Ekspres Reporterów Lub Jaworowicz tym się zajmą.
Pozdrawiam
Avatar
dawid34 / 3 marca 2011 o 20:45
0
bardzo mnie interesuje ta sprawa , Jestem radca prawnym proponuje naglośnic calą sprawe w mediach
Avatar
Swiadek / 11 lutego 2011 o 09:57
0
piszesz ze sam do siebie pisze .... a co wogóle cie to obchodzi obrońco zwierząt. jesli znasz tego bydlaka to przekaz mu ze sprawa i tak trafi do sądu najwyższego. tam nikt nikogo nie przekupi .
Avatar
Swiadek / 10 lutego 2011 o 20:58
0
[quote name='441' timestamp='1297082424' post='434427']
o czym my tu piszemy.?? no czlowieku zauwaz ze piszesz tu sam ze soba, urzadzasz sobie przedstawienie z tragedii, przynajmniej ja tak to widze.. bo nie wiem w czym ci te posty pomoga =/
[/quote]
Avatar
441 / 7 lutego 2011 o 13:40
0
[quote name='Swiadek' timestamp='1297021922' post='434122']
tzn prawnikiem jesteś??? raczej nie . po wodce narkotykach ucieczka z miejsca wypadku. bez uprawnien . skutek śmiertelny. sąd powinien nie wypuscic go do sprawy nawet jesli mialaby byc za 2 lata , o czym my tu piszemy.?? slyszales o korupcji w sadach ,policji itd. tak jest w tym przypadku. wiec nie rznij mądrali tylko zastanów sie nad tym. oskarzony bedzie ale to co mial we krwi co zazywal co zrobil - z tego choćby powinien siedziec do sprawy nie chodzic po wolnosci . PRAWNIKU
[/quote]
o czym my tu piszemy.?? no czlowieku zauwaz ze piszesz tu sam ze soba, urzadzasz sobie przedstawienie z tragedii, przynajmniej ja tak to widze.. bo nie wiem w czym ci te posty pomoga =/
[quote name='Swiadek' timestamp='1297021922' post='434122']
tzn prawnikiem jesteś??? raczej nie . po wodce narkotykach ucieczka z miejsca wypadku. bez uprawnien . skutek śmiertelny. sąd powinien nie wypuscic go do sprawy nawet jesli mialaby byc za 2 lata , o czym my tu piszemy.?? slyszales o korupcji w sadach ,policji itd. tak jest w tym przypadku. wiec nie rznij mądrali tylko zastanów sie nad tym. oskarzony bedzie ale to co mial we krwi co zazywal co zrobil - z tego choćby powinien siedziec do sprawy nie chodzi... rozwiń
Avatar
Swiadek / 6 lutego 2011 o 20:52
0
tzn prawnikiem jesteś??? raczej nie . po wodce narkotykach ucieczka z miejsca wypadku. bez uprawnien . skutek śmiertelny. sąd powinien nie wypuscic go do sprawy nawet jesli mialaby byc za 2 lata , o czym my tu piszemy.?? slyszales o korupcji w sadach ,policji itd. tak jest w tym przypadku. wiec nie rznij mądrali tylko zastanów sie nad tym. oskarzony bedzie ale to co mial we krwi co zazywal co zrobil - z tego choćby powinien siedziec do sprawy nie chodzic po wolnosci . PRAWNIKU
Avatar
Swiadek / 6 lutego 2011 o 20:46
0
[quote name='Misza' timestamp='1288689941' post='371642']
Swiadek, nie podniecaj się tak, bo to niezdrowe. Jeżeli pisanie Cię męczy to pójdź sobie na spacer albo wypij herbatkę.

Czytaj ze zrozumieniem, piszę, że nie widzę niczego nieprawidłowego w tym, że sąd nie zastosował t.a. Nie oznacza to, że nie jestem za posadzeniem kolesia po końcowym wyroku. Zrozum, że sądy stosują prawo a nie tworzą go. Sąd stosując tymczasowy areszt ma wskazane w jakich sytuacjach jest to dopuszczalne. W tej nie było bo nie istniała potrzeba ZABEZPIECZENIA WŁAŚCIWEGO TOKU POSTĘPOWANIA. Do tego służy t.a. a nie do wymierzania sprawiedliwości czy łagodzenia cierpień rodziny zabitego w wypadku. Sorry, ale pretensje kieruj do ustawodawcy, bo to on tworzy prawo, sądy jedynie je stosują. To taka sama sytuacja jak pretensje, że Sąd nie orzekł kary śmierci, która obowiązywała do początku lat 90-tych czy też nie orzeka kar mutylacyjnych jak obcięcie kończyny czy wyłupanie oka. Nie wymierza, bo nie może, prawo tego nie przewiduje.

Życzę sobie, jako członek tego społeczeństwa, żeby sprawca trafił do więzienia na długi czas. A to, że jest w tej chwili podejrzanym a nie oskarżonym wynika z przepisów kpk. Podejrzany to osoba, której postawiono zarzuty ale jeszcze nie skierowano aktu oskarżenia do sądu. Po wniesieniu a.o. stanie się oskarżonym a po skazani - skazanym. Jeżeli nie znasz podstaw kpk to poszukaj w internecie zamiast obrażać ludzi, którzy nauczyli się więcej od Ciebie.
[/quote]
[quote name='Misza' timestamp='1288689941' post='371642']
Swiadek, nie podniecaj się tak, bo to niezdrowe. Jeżeli pisanie Cię męczy to pójdź sobie na spacer albo wypij herbatkę.

Czytaj ze zrozumieniem, piszę, że nie widzę niczego nieprawidłowego w tym, że sąd nie zastosował t.a. Nie oznacza to, że nie jestem za posadzeniem kolesia po końcowym wyroku. Zrozum, że sądy stosują prawo a nie tworzą go. Sąd stosując tymczasowy areszt ma wskazane w jakich sytuacjach jest to dopuszczalne. W tej nie było bo ... rozwiń
Avatar
Swiadek / 6 lutego 2011 o 20:43
0
piszesz na porażke jest skazany mówiąc kolokwialnie intelektualisto????? tylko z jakiej planety. 1 byl pod wpływem alkoholu, 2 pod wpływem narkotyków. 3 bez uprawnien. 4 uciekli z miejsca wypadku nie udzielając pomocy. 5 skutek śmiertelny. więc oczym ty piszesz zacofany niby znający prawo???? zastanów sie co piszesz i co zaszlo tak naprawde. bo myslisz jak 5 letnie dziecko
Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 0 0

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 5 1

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce"

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce" 0 2

To skandal, żeby pacjent musiał ponosić konsekwencje wycofania leku z rynku! – oburza się pan Jerzy z Lublina. – Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce.

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM 0 0

90 nowych miejsc parkingowych ma powstać na osiedlach Mickiewicza, Konopnickiej, Krasińskiego i Słowackiego.

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty
21 lipca 2018, 20:00

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty 0 0

W dniach 21-22 lipca na Zamku w Janowcu odbędzie się tegoroczna, barwna i wypełniona atrakcjami odsłona Dni Janowca.

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie
21 lipca 2018, 12:00

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie 0 0

Gdy cała Polska świętuje stulecie odzyskania niepodległości u nas będziemy wspominać wydarzenia z 1018 roku. W weekend obchodzimy 1000 rocznicę bitwy nad Bugiem pomiędzy Bolesławem Chrobrym a Jarosławem Mądrym. Będzie co rekonstruować, bo za Chrobrym stało ok. 300 rycerzy niemieckich, 500 Węgrów, 100 Pieczyngów oraz od 2 do 5 tys. polskich zbrojnych. Ruski władca dysponował armią zbliżona liczebnie, którą wspomagali Wikingowie.

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń 3 0

Każdy kto w tym roku będzie chciał zobaczyć aukcję Pride of Poland będzie musiał zapłacić za zaproszenie. I to nie mało. Organizatorzy właśnie podali, że zaproszenie kosztować będzie 450 zł.

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 30 3

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 87 10

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 38 16

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne 0 2

Miasto chce wprowadzić szlabany na nowo powstałym parkingu przy urzędzie miasta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!