Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

6 kwietnia 2011 r.
19:50
Edytuj ten wpis

Spis powszechny 2011: W piątek ankieterzy ruszają w teren

0 20 A A
Każdy rachmistrz musi mieć ze sobą identyfikator ze zdjęciem i dowód osobisty. (Maciej Kaczanowski)
Każdy rachmistrz musi mieć ze sobą identyfikator ze zdjęciem i dowód osobisty. (Maciej Kaczanowski)

Rachmistrzowe odwiedzą 20 procent rodzin w całym kraju. Reszta mieszkańców może się spisać przez Internet. Z tej opcji skorzystało już ponad pół miliona ludzi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– To bardzo dobry wynik – mówi Krzysztof Markowski, dyrektor Urzędu Statystycznego w Lublinie. – W ubiegłorocznym Spisie Rolnym z formularza internetowego skorzystało zaledwie 2 proc. respondentów. Teraz rezultat powinien być znacznie lepszy.

Możliwość samodzielnego spisania się przez sieć wprowadzono po raz pierwszy. Dzięki temu koszty Spisu Powszechnego uda się obniżyć o ok. 160 mln zł. By wypełnić elektroniczną ankietę, wystarczy odwiedzić stronę www.spis.gov.pl. Formularz ma kilkanaście pozycji. Jest też wersja rozszerzona, składająca się z ok. 120 pytań. Przeznaczona jest tylko dla 20 proc. ankietowanych. O tym, który formularz będziemy wypełniać, zdecydowało losowanie.

Spis internetowy rozpoczął się 1 kwietnia i potrwa do 16 czerwca. Formularz możemy wypełniać przez dwa tygodnie od daty pierwszego zalogowania. Kto nie zmieści się w tym terminie, może się spodziewać wizyty lub telefonu od rachmistrza, który uzupełni dane.

Uczestnictwo w spisie internetowym i wywiadzie telefonicznym jest dobrowolne. Natomiast rachmistrzowi spisowemu nie możemy odmówić udzielenia informacji. Grozi za to grzywna. Od jutra ankieterzy zaczną odwiedzać domy, w których przeprowadzą rozszerzoną wersję spisu.
– Mogą wcześniej umówić się na wizytę, ale nie jest to konieczne – dodaje Markowski. – Tylko w wyjątkowych przypadkach możemy poprosić o przeprowadzenie wywiadu w innym terminie.

Ankieterzy będą nas odwiedzać od poniedziałku do piątku, w godz. 8–20. W sobotę zakończą pracę dwie godziny wcześniej. Każdy rachmistrz musi mieć ze sobą identyfikator ze zdjęciem i dowód osobisty. W razie wątpliwości możemy zadzwonić, by sprawdzić jego tożsamość. GUS uruchomił specjalne infolinie (800 800 800 – bezpłatna dla telefonów stacjonarnych, 22 44 44 777 – płatna dla telefonów komórkowych).

Rachmistrz może nas zapytać czy braliśmy ślub w kościele, czy w urzędzie, jakie są nasze plany prokreacyjne i przynależność religijna. Odpowiedź na te pytania jest dobrowolna. – Warto jednak udzielić odpowiedzi – przekonuje Markowski. – To bardzo cenne informacje, przydatne m.in. dla prowadzenia polityki społecznej czy planowania potrzeb edukacyjnych.

Cała ankieta obejmuje 13 zagadnień. Od podstawowych informacji o rodzinie, po sytuację materialną i o przynależność narodową. W przypadku zarobków, ankieter nie będzie pytał o ich wysokość. Nie powinien również zbierać danych o miejscu zatrudnienia.

Spis potrwa do końca czerwca

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lider z lubelskiego / 15 maja 2011 o 16:38
0
Zniknie mu ankieta.
Avatar
bazylia / 15 maja 2011 o 15:16
0
Pytanie mam. W piątek zjawił się u mnie rachmistrz, nie było mnie wtedy w mieszkaniu, więc umówił
się z moją ciotką, z którą mieszkam, że wpadnie w poniedziałek. Tyle że dzisiaj wyjeżdżam i znowu
się miniemy.
Wczoraj spisałam się więc przez internet.
Może mi ktoś powiedzieć, czy rachmistrz zjawi się jeszcze, czy dotarła już do niego informacja, że
spisałam się sama?
Avatar
PATRON / 11 kwietnia 2011 o 10:42
0
[quote name='Don' timestamp='1302172000' post='460671']
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje ciemne strony, ale prawda jest taka, że wszystko rozje***o właśnie za tej "wolnej i suwerennej Polski". W Lublinie była odlewnia, cukrownia, przemysł. Ludzi dowożono z okolicznych wiosek autokarami do pracy. A teraz? Tylko jakaś żenująca wojna między PiSuarami a Pełnymi Obietnic. Przez te 22 lata więcej rozkradli majątku narodowego niż 50 lat PRLu. Bo tam przynajmniej dbano o pracę i zakłady pracy.
Może w sklepach nic nie było bo wszystko szło do ruskich i trzeba było się nakombinować i na załatwiać aby cokolwiek zdobyć - to były te ciemne strony. Ale jak patrzę na przyszłość, to szlag mnie trafia. Budują kolejne galerie i markety, "whui" ludzi nie ma pracy i chodzą sfrustrowani a Ty P.I.E.R.D.O.L.I.S.Z. JAK POTŁUCZONY, że to "czerwoni". Zapytaj się matki, zapytaj babci jak było a nie powtarzasz to co Ci "wielcy prawicowcy" pieprzą. Mnie wku***a jak ludzie napier***ają na SLD a prawda jest taka, że to właśnie SLD zostawiło państwo w lepszym stanie niż rządy "prawicy" razem wzięte. Bo "afery" były. A dotknęła Ciebie jakaś osobiście? Dostałeś po kieszeni z tytułu np. afery Rywina?

Zastanówcie się następnym razem gdy przyjdzie wam wrzucić głos do urny. Czy to PiS z PO robią z was takich durniów czy sami impotencje intelektualną z mlekiem matki wyssaliście?
[/quote]
Pier***lisz, aż w oczy szczypie. Ja nie muszę o nic nikogo pytać, bo znam to z autopsji. Porównaj sobie RFN i NRD. Dla ciebie istnieje tylko podział na "Komunę" (kiedyś) i "solidaruchów" (teraz) a gdzieś uciekła ci różnorodność rządów po 89, ich wpływ na kraj i rodowód ludzi w nich zasiadających. Pomijając te bardzo istotne fakty nie jesteś w stanie racjonalnie oceniać rzeczywistości, co jest powodem twojej bezradności i frustracji faktycznej, a nie tej którą mi zarzucasz, bo ta jest tylko urojona w twojej głowie. Mój wpis, do którego się odwołujesz nie jest wyrazem frustracji na obecną sytuację. Jest to krytyka idiotów, którzy nie znając podstaw wypowiadają się na tematy, które ich przerastają intelektualnie.
[quote name='Don' timestamp='1302172000' post='460671']
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje... rozwiń
Avatar
PATRON / 11 kwietnia 2011 o 10:23
0
[quote name='crx' timestamp='1302169113' post='460638']
Niechaj Bóg obdarzy Ciebie odrobiną radości,bo strasznie sfrustrowanym człowiekiem(może ogniwem pośrednim) jesteś!!!
[/quote]
A według ciebie żłobie określenie "solidaruchowe pomioty" jest wyrazem radości czy frustracji? Wygląda na to, że to ty jesteś ogniwem pośrednim skoro nie jesteś w stanie nazwać swoich emocji. Ty nie słuchasz Radia Maryja z dwóch powodów:- bo nie rozumiesz zawartych tam treści; - bo by cię z gminy wykluczyli.
Avatar
Don / 8 kwietnia 2011 o 01:22
0
[quote name='POgromca komuchow' timestamp='1302173101' post='460678']
Nie tocz piany JASIU bo jestes taki sam jak ta czerwona cholota z PO lub z SLD do kupy,albo czerwoniec albo zajadly zyd.
[/quote]


[quote name='bendix' timestamp='1302210425' post='460989']
w 100% popieram choć ostro ale konkretnie,PATRON gratuluje odwagi jestem za tym co piszesz
[/quote]

Hehehehe śmiech mnie ogarnia gdy czytam takie komentarze, ale czego się spodziewać w tym PiSowskim grajdole.

Słowo do "POgromcy komuchów" - pogromca to ty jesteś własnego klocka, którego stawiasz na kiblu co wieczór, bo jakbyś stanął na przeciw jakiegoś SB czy ZOMO to byś zesrał się w gacie. To po pierwsze.

Po drugie - widzę, że mimo usilnych starań usprawiedliwienia działań "prawicy" coś się nie udało - dzięki nim była reforma edukacji, mieli w szkołach uczyć dzieci czytania ze zrozumieniem ale wyszło im jak zawsze. Bo gdzie ja niby napisałem, że jestem "komuchem" HĘ? Ślepy czy tylko wyborca PiSu?

Nie będę się tłumaczył przed takim matołem jak Ty drogi kolego forumowiczu, bo nie zwykłem zniżać swojego intelektu do dolnych partii mułu. Zresztą i tak byś nie zrozumiał, masz wpojoną tzw. (dla wyjaśnienia bo to pewnie za trudne dla Ciebie - tak zwaną) trzecią góralską prawdę czyli "gówno prawdę". Nie będę rzucał inwektyw bo moją siłą jest siła argumentu, a Twoje "jasiu, czerwona hołoto, żydzie" nie robi na mnie żadnego wrażenia. Jak tata albo inne dzieci w szkole tak do Ciebie wołają to już nie mój problem. Zresztą jak miałbym przekonać kogoś, kto ma problemy z podstawą ortografią (hołota pisze się matole przez samo "h"), a w dodatku nie umie pisać na klawiaturze polskich znaków typu ż, ć, ś itp. Tak to już niestety jest. Zarzucasz komuś toczenie piany z pyska a sam masz dokładnie ZERO argumentów i jestem pewien, że sam nie wiesz o czym piszesz tylko powielasz jakieś mało zrozumiałe dla Ciebie zdania z gazetki PiSowskiej. Więc nie pier*** mi tu od rzeczy bo w starciu twarzą w twarz odjęło by Ci język w gębie ze mną niedouczony, szczekający na oślep jak pies bez zrozumienia... po prostu zwykły ćwoku bez szkoły.

Nie mam zamiaru robić Ci wykładu na temat gospodarki, państwa i prawa, pójdź na jakieś studia to może coś się rozjaśni w pustej główce. Dla porównania systemów tylko polecę: zastanów się - kto w "kapitalizmie" trzyma kasę i jak ją zdobywa (zaraz pewnie w Twojej łepetynie padnie wasze ulubione słowo układ, PO itp.), a jak było np. z pracą w okresie tzw. "komuny" na którą tak plujesz. Jak napisałem post wcześniej - każdy miał gówno ale po równo. Praca była adekwatna do wykształcenia a teraz? Nie ma jej, nie ma zakładów, zakłady podupadły, majątek chujowo sprywatyzowany itp. To właśnie wasi kochani prawi i sprawiedliwi a także inni politycy "z prawej strony" zrobili.

Nie spodziwam się, że odpiszesz coś sensownego dlatego nie oczekuję odpowiedzi. A na "crx'a" tak nie napier***aj bo ma chłopak przynajmniej w głowie poukładane w przeciwieństwie do waszej świty.

@CRX - pozdrawiam i nie daj się stłamsić w tym PiSowskim grajdole, młodzieżówka pis to na szczęście nie opinia Lublinian w całości.
[quote name='POgromca komuchow' timestamp='1302173101' post='460678']
Nie tocz piany JASIU bo jestes taki sam jak ta czerwona cholota z PO lub z SLD do kupy,albo czerwoniec albo zajadly zyd.
[/quote]


[quote name='bendix' timestamp='1302210425' post='460989']
w 100% popieram choć ostro ale konkretnie,PATRON gratuluje odwagi jestem za tym co piszesz
[/quote]

Hehehehe śmiech mnie ogarnia gdy czytam takie komentarze, ale czego się spodziewać ... rozwiń
Avatar
bendix / 7 kwietnia 2011 o 23:07
0
[quote name='PATRON' timestamp='1302162641' post='460588']
Jak zwykle wylazło czerwone z piernatów i tryska intelektem na lewo i prawo. Ciebie komuchu każdy przerasta, tylko że ty tego nie widzisz, bo z poziomu gnoju w oborze, to jeno g***no widzisz. Pamiętaj prostaku, że do obecnej sytuacji doprowadzili Polskę przez 45 lat rządzenia twoi towarzysze. Albo Żyd, albo Rusin, albo prostak z czworaków, co to ani pisać ani czytać dobrze nie umiał, a że do cepa przyzwyczajony to go do milicji wzięli, żeby mądrzejszych od siebie napierd***lał i poziom w dół równał. Awansowali potem takiego jełopa, w garnitur ubrali, wołgą wozili, na stołek wsadzili, tyle że głupi był jak ruskiego walonki, to i komunizm spartaczył. Patrzę na te twoje wpisy i tak sobie myślę, że w głowie to ty masz chyba tylko wszy. je*** będziesz przeze mnie na forum za te twoje wytryski intelektu teraz i zawsze, bo durny jesteś i durny będziesz. Amen.
[/quote]

w 100% popieram choć ostro ale konkretnie,PATRON gratuluje odwagi jestem za tym co piszesz
[quote name='PATRON' timestamp='1302162641' post='460588']
Jak zwykle wylazło czerwone z piernatów i tryska intelektem na lewo i prawo. Ciebie komuchu każdy przerasta, tylko że ty tego nie widzisz, bo z poziomu gnoju w oborze, to jeno g***no widzisz. Pamiętaj prostaku, że do obecnej sytuacji doprowadzili Polskę przez 45 lat rządzenia twoi towarzysze. Albo Żyd, albo Rusin, albo prostak z czworaków, co to ani pisać ani czytać dobrze nie umiał, a że do cepa przyzwyczajony to go do milicji wzięli, żeby mądrzejszych ... rozwiń
Avatar
crx do Don / 7 kwietnia 2011 o 12:57
0
[quote name='Don' timestamp='1302172000' post='460671']
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje ciemne strony, ale prawda jest taka, że wszystko rozje***o właśnie za tej "wolnej i suwerennej Polski". W Lublinie była odlewnia, cukrownia, przemysł. Ludzi dowożono z okolicznych wiosek autokarami do pracy. A teraz? Tylko jakaś żenująca wojna między PiSuarami a Pełnymi Obietnic. Przez te 22 lata więcej rozkradli majątku narodowego niż 50 lat PRLu. Bo tam przynajmniej dbano o pracę i zakłady pracy.
Może w sklepach nic nie było bo wszystko szło do ruskich i trzeba było się nakombinować i na załatwiać aby cokolwiek zdobyć - to były te ciemne strony. Ale jak patrzę na przyszłość, to szlag mnie trafia. Budują kolejne galerie i markety, "whui" ludzi nie ma pracy i chodzą sfrustrowani a Ty P.I.E.R.D.O.L.I.S.Z. JAK POTŁUCZONY, że to "czerwoni". Zapytaj się matki, zapytaj babci jak było a nie powtarzasz to co Ci "wielcy prawicowcy" pieprzą. Mnie wku***a jak ludzie napier***ają na SLD a prawda jest taka, że to właśnie SLD zostawiło państwo w lepszym stanie niż rządy "prawicy" razem wzięte. Bo "afery" były. A dotknęła Ciebie jakaś osobiście? Dostałeś po kieszeni z tytułu np. afery Rywina?

Zastanówcie się następnym razem gdy przyjdzie wam wrzucić głos do urny. Czy to PiS z PO robią z was takich durniów czy sami impotencje intelektualną z mlekiem matki wyssaliście?

Masz zupełną rację.Ci "nowi namaszczeni przez naród "bazują na PATRON-ach i im podobnych.Dlatego tak trudno o jakieś sensowne zmiany.Ale historia uczy,że rozsadek zawsze zwycięży-pytanie tylko kiedy?Oby nie za późno.Pozdrawiam i gratuluję odwagi, bo dzisiaj niewielu na nią stać!!!
[/quote]
[quote name='Don' timestamp='1302172000' post='460671']
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje... rozwiń
Avatar
POgromca komuchow / 7 kwietnia 2011 o 12:45
0
[quote name='Don' timestamp='1302172000' post='460671']
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje ciemne strony, ale prawda jest taka, że wszystko rozje***o właśnie za tej "wolnej i suwerennej Polski". W Lublinie była odlewnia, cukrownia, przemysł. Ludzi dowożono z okolicznych wiosek autokarami do pracy. A teraz? Tylko jakaś żenująca wojna między PiSuarami a Pełnymi Obietnic. Przez te 22 lata więcej rozkradli majątku narodowego niż 50 lat PRLu. Bo tam przynajmniej dbano o pracę i zakłady pracy.
Może w sklepach nic nie było bo wszystko szło do ruskich i trzeba było się nakombinować i na załatwiać aby cokolwiek zdobyć - to były te ciemne strony. Ale jak patrzę na przyszłość, to szlag mnie trafia. Budują kolejne galerie i markety, "whui" ludzi nie ma pracy i chodzą sfrustrowani a Ty P.I.E.R.D.O.L.I.S.Z. JAK POTŁUCZONY, że to "czerwoni". Zapytaj się matki, zapytaj babci jak było a nie powtarzasz to co Ci "wielcy prawicowcy" pieprzą. Mnie wku***a jak ludzie napier***ają na SLD a prawda jest taka, że to właśnie SLD zostawiło państwo w lepszym stanie niż rządy "prawicy" razem wzięte. Bo "afery" były. A dotknęła Ciebie jakaś osobiście? Dostałeś po kieszeni z tytułu np. afery Rywina?

Zastanówcie się następnym razem gdy przyjdzie wam wrzucić głos do urny. Czy to PiS z PO robią z was takich durniów czy sami impotencje intelektualną z mlekiem matki wyssaliście?
[/quote]
Nie tocz piany JASIU bo jestes taki sam jak ta czerwona cholota z PO lub z SLD do kupy,albo czerwoniec albo zajadly zyd.
[quote name='Don' timestamp='1302172000' post='460671']
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje... rozwiń
Avatar
Don / 7 kwietnia 2011 o 12:26
0
[quote name='PATRON' timestamp='1302162641' post='460588']
Jak zwykle wylazło czerwone z piernatów i tryska intelektem na lewo i prawo. Ciebie komuchu każdy przerasta, tylko że ty tego nie widzisz, bo z poziomu gnoju w oborze, to jeno g***no widzisz. Pamiętaj prostaku, że do obecnej sytuacji doprowadzili Polskę przez 45 lat rządzenia twoi towarzysze. Albo Żyd, albo Rusin, albo prostak z czworaków, co to ani pisać ani czytać dobrze nie umiał, a że do cepa przyzwyczajony to go do milicji wzięli, żeby mądrzejszych od siebie napierd***lał i poziom w dół równał. Awansowali potem takiego jełopa, w garnitur ubrali, wołgą wozili, na stołek wsadzili, tyle że głupi był jak ruskiego walonki, to i komunizm spartaczył. Patrzę na te twoje wpisy i tak sobie myślę, że w głowie to ty masz chyba tylko wszy. je*** będziesz przeze mnie na forum za te twoje wytryski intelektu teraz i zawsze, bo durny jesteś i durny będziesz. Amen.
[/quote]

Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje ciemne strony, ale prawda jest taka, że wszystko rozje***o właśnie za tej "wolnej i suwerennej Polski". W Lublinie była odlewnia, cukrownia, przemysł. Ludzi dowożono z okolicznych wiosek autokarami do pracy. A teraz? Tylko jakaś żenująca wojna między PiSuarami a Pełnymi Obietnic. Przez te 22 lata więcej rozkradli majątku narodowego niż 50 lat PRLu. Bo tam przynajmniej dbano o pracę i zakłady pracy.
Może w sklepach nic nie było bo wszystko szło do ruskich i trzeba było się nakombinować i na załatwiać aby cokolwiek zdobyć - to były te ciemne strony. Ale jak patrzę na przyszłość, to szlag mnie trafia. Budują kolejne galerie i markety, "whui" ludzi nie ma pracy i chodzą sfrustrowani a Ty P.I.E.R.D.O.L.I.S.Z. JAK POTŁUCZONY, że to "czerwoni". Zapytaj się matki, zapytaj babci jak było a nie powtarzasz to co Ci "wielcy prawicowcy" pieprzą. Mnie wku***a jak ludzie napier***ają na SLD a prawda jest taka, że to właśnie SLD zostawiło państwo w lepszym stanie niż rządy "prawicy" razem wzięte. Bo "afery" były. A dotknęła Ciebie jakaś osobiście? Dostałeś po kieszeni z tytułu np. afery Rywina?

Zastanówcie się następnym razem gdy przyjdzie wam wrzucić głos do urny. Czy to PiS z PO robią z was takich durniów czy sami impotencje intelektualną z mlekiem matki wyssaliście?
[quote name='PATRON' timestamp='1302162641' post='460588']
Jak zwykle wylazło czerwone z piernatów i tryska intelektem na lewo i prawo. Ciebie komuchu każdy przerasta, tylko że ty tego nie widzisz, bo z poziomu gnoju w oborze, to jeno g***no widzisz. Pamiętaj prostaku, że do obecnej sytuacji doprowadzili Polskę przez 45 lat rządzenia twoi towarzysze. Albo Żyd, albo Rusin, albo prostak z czworaków, co to ani pisać ani czytać dobrze nie umiał, a że do cepa przyzwyczajony to go do milicji wzięli, żeby mądrzejszych ... rozwiń
Avatar
crx do "PATRON" / 7 kwietnia 2011 o 11:56
0
Posłuchaj jeszcze Radia "Maryja".Tam są słuchacze o Twoim intelekcie i znajdziesz tam ukojenie!!!
Avatar
Lider z lubelskiego / 15 maja 2011 o 16:38
0
Zniknie mu ankieta.
Avatar
bazylia / 15 maja 2011 o 15:16
0
Pytanie mam. W piątek zjawił się u mnie rachmistrz, nie było mnie wtedy w mieszkaniu, więc umówił
się z moją ciotką, z którą mieszkam, że wpadnie w poniedziałek. Tyle że dzisiaj wyjeżdżam i znowu
się miniemy.
Wczoraj spisałam się więc przez internet.
Może mi ktoś powiedzieć, czy rachmistrz zjawi się jeszcze, czy dotarła już do niego informacja, że
spisałam się sama?
Avatar
PATRON / 11 kwietnia 2011 o 10:42
0
[quote name='Don' timestamp='1302172000' post='460671']
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje ciemne strony, ale prawda jest taka, że wszystko rozje***o właśnie za tej "wolnej i suwerennej Polski". W Lublinie była odlewnia, cukrownia, przemysł. Ludzi dowożono z okolicznych wiosek autokarami do pracy. A teraz? Tylko jakaś żenująca wojna między PiSuarami a Pełnymi Obietnic. Przez te 22 lata więcej rozkradli majątku narodowego niż 50 lat PRLu. Bo tam przynajmniej dbano o pracę i zakłady pracy.
Może w sklepach nic nie było bo wszystko szło do ruskich i trzeba było się nakombinować i na załatwiać aby cokolwiek zdobyć - to były te ciemne strony. Ale jak patrzę na przyszłość, to szlag mnie trafia. Budują kolejne galerie i markety, "whui" ludzi nie ma pracy i chodzą sfrustrowani a Ty P.I.E.R.D.O.L.I.S.Z. JAK POTŁUCZONY, że to "czerwoni". Zapytaj się matki, zapytaj babci jak było a nie powtarzasz to co Ci "wielcy prawicowcy" pieprzą. Mnie wku***a jak ludzie napier***ają na SLD a prawda jest taka, że to właśnie SLD zostawiło państwo w lepszym stanie niż rządy "prawicy" razem wzięte. Bo "afery" były. A dotknęła Ciebie jakaś osobiście? Dostałeś po kieszeni z tytułu np. afery Rywina?

Zastanówcie się następnym razem gdy przyjdzie wam wrzucić głos do urny. Czy to PiS z PO robią z was takich durniów czy sami impotencje intelektualną z mlekiem matki wyssaliście?
[/quote]
Pier***lisz, aż w oczy szczypie. Ja nie muszę o nic nikogo pytać, bo znam to z autopsji. Porównaj sobie RFN i NRD. Dla ciebie istnieje tylko podział na "Komunę" (kiedyś) i "solidaruchów" (teraz) a gdzieś uciekła ci różnorodność rządów po 89, ich wpływ na kraj i rodowód ludzi w nich zasiadających. Pomijając te bardzo istotne fakty nie jesteś w stanie racjonalnie oceniać rzeczywistości, co jest powodem twojej bezradności i frustracji faktycznej, a nie tej którą mi zarzucasz, bo ta jest tylko urojona w twojej głowie. Mój wpis, do którego się odwołujesz nie jest wyrazem frustracji na obecną sytuację. Jest to krytyka idiotów, którzy nie znając podstaw wypowiadają się na tematy, które ich przerastają intelektualnie.
[quote name='Don' timestamp='1302172000' post='460671']
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje... rozwiń
Avatar
PATRON / 11 kwietnia 2011 o 10:23
0
[quote name='crx' timestamp='1302169113' post='460638']
Niechaj Bóg obdarzy Ciebie odrobiną radości,bo strasznie sfrustrowanym człowiekiem(może ogniwem pośrednim) jesteś!!!
[/quote]
A według ciebie żłobie określenie "solidaruchowe pomioty" jest wyrazem radości czy frustracji? Wygląda na to, że to ty jesteś ogniwem pośrednim skoro nie jesteś w stanie nazwać swoich emocji. Ty nie słuchasz Radia Maryja z dwóch powodów:- bo nie rozumiesz zawartych tam treści; - bo by cię z gminy wykluczyli.
Avatar
Don / 8 kwietnia 2011 o 01:22
0
[quote name='POgromca komuchow' timestamp='1302173101' post='460678']
Nie tocz piany JASIU bo jestes taki sam jak ta czerwona cholota z PO lub z SLD do kupy,albo czerwoniec albo zajadly zyd.
[/quote]


[quote name='bendix' timestamp='1302210425' post='460989']
w 100% popieram choć ostro ale konkretnie,PATRON gratuluje odwagi jestem za tym co piszesz
[/quote]

Hehehehe śmiech mnie ogarnia gdy czytam takie komentarze, ale czego się spodziewać w tym PiSowskim grajdole.

Słowo do "POgromcy komuchów" - pogromca to ty jesteś własnego klocka, którego stawiasz na kiblu co wieczór, bo jakbyś stanął na przeciw jakiegoś SB czy ZOMO to byś zesrał się w gacie. To po pierwsze.

Po drugie - widzę, że mimo usilnych starań usprawiedliwienia działań "prawicy" coś się nie udało - dzięki nim była reforma edukacji, mieli w szkołach uczyć dzieci czytania ze zrozumieniem ale wyszło im jak zawsze. Bo gdzie ja niby napisałem, że jestem "komuchem" HĘ? Ślepy czy tylko wyborca PiSu?

Nie będę się tłumaczył przed takim matołem jak Ty drogi kolego forumowiczu, bo nie zwykłem zniżać swojego intelektu do dolnych partii mułu. Zresztą i tak byś nie zrozumiał, masz wpojoną tzw. (dla wyjaśnienia bo to pewnie za trudne dla Ciebie - tak zwaną) trzecią góralską prawdę czyli "gówno prawdę". Nie będę rzucał inwektyw bo moją siłą jest siła argumentu, a Twoje "jasiu, czerwona hołoto, żydzie" nie robi na mnie żadnego wrażenia. Jak tata albo inne dzieci w szkole tak do Ciebie wołają to już nie mój problem. Zresztą jak miałbym przekonać kogoś, kto ma problemy z podstawą ortografią (hołota pisze się matole przez samo "h"), a w dodatku nie umie pisać na klawiaturze polskich znaków typu ż, ć, ś itp. Tak to już niestety jest. Zarzucasz komuś toczenie piany z pyska a sam masz dokładnie ZERO argumentów i jestem pewien, że sam nie wiesz o czym piszesz tylko powielasz jakieś mało zrozumiałe dla Ciebie zdania z gazetki PiSowskiej. Więc nie pier*** mi tu od rzeczy bo w starciu twarzą w twarz odjęło by Ci język w gębie ze mną niedouczony, szczekający na oślep jak pies bez zrozumienia... po prostu zwykły ćwoku bez szkoły.

Nie mam zamiaru robić Ci wykładu na temat gospodarki, państwa i prawa, pójdź na jakieś studia to może coś się rozjaśni w pustej główce. Dla porównania systemów tylko polecę: zastanów się - kto w "kapitalizmie" trzyma kasę i jak ją zdobywa (zaraz pewnie w Twojej łepetynie padnie wasze ulubione słowo układ, PO itp.), a jak było np. z pracą w okresie tzw. "komuny" na którą tak plujesz. Jak napisałem post wcześniej - każdy miał gówno ale po równo. Praca była adekwatna do wykształcenia a teraz? Nie ma jej, nie ma zakładów, zakłady podupadły, majątek chujowo sprywatyzowany itp. To właśnie wasi kochani prawi i sprawiedliwi a także inni politycy "z prawej strony" zrobili.

Nie spodziwam się, że odpiszesz coś sensownego dlatego nie oczekuję odpowiedzi. A na "crx'a" tak nie napier***aj bo ma chłopak przynajmniej w głowie poukładane w przeciwieństwie do waszej świty.

@CRX - pozdrawiam i nie daj się stłamsić w tym PiSowskim grajdole, młodzieżówka pis to na szczęście nie opinia Lublinian w całości.
[quote name='POgromca komuchow' timestamp='1302173101' post='460678']
Nie tocz piany JASIU bo jestes taki sam jak ta czerwona cholota z PO lub z SLD do kupy,albo czerwoniec albo zajadly zyd.
[/quote]


[quote name='bendix' timestamp='1302210425' post='460989']
w 100% popieram choć ostro ale konkretnie,PATRON gratuluje odwagi jestem za tym co piszesz
[/quote]

Hehehehe śmiech mnie ogarnia gdy czytam takie komentarze, ale czego się spodziewać ... rozwiń
Avatar
bendix / 7 kwietnia 2011 o 23:07
0
[quote name='PATRON' timestamp='1302162641' post='460588']
Jak zwykle wylazło czerwone z piernatów i tryska intelektem na lewo i prawo. Ciebie komuchu każdy przerasta, tylko że ty tego nie widzisz, bo z poziomu gnoju w oborze, to jeno g***no widzisz. Pamiętaj prostaku, że do obecnej sytuacji doprowadzili Polskę przez 45 lat rządzenia twoi towarzysze. Albo Żyd, albo Rusin, albo prostak z czworaków, co to ani pisać ani czytać dobrze nie umiał, a że do cepa przyzwyczajony to go do milicji wzięli, żeby mądrzejszych od siebie napierd***lał i poziom w dół równał. Awansowali potem takiego jełopa, w garnitur ubrali, wołgą wozili, na stołek wsadzili, tyle że głupi był jak ruskiego walonki, to i komunizm spartaczył. Patrzę na te twoje wpisy i tak sobie myślę, że w głowie to ty masz chyba tylko wszy. je*** będziesz przeze mnie na forum za te twoje wytryski intelektu teraz i zawsze, bo durny jesteś i durny będziesz. Amen.
[/quote]

w 100% popieram choć ostro ale konkretnie,PATRON gratuluje odwagi jestem za tym co piszesz
[quote name='PATRON' timestamp='1302162641' post='460588']
Jak zwykle wylazło czerwone z piernatów i tryska intelektem na lewo i prawo. Ciebie komuchu każdy przerasta, tylko że ty tego nie widzisz, bo z poziomu gnoju w oborze, to jeno g***no widzisz. Pamiętaj prostaku, że do obecnej sytuacji doprowadzili Polskę przez 45 lat rządzenia twoi towarzysze. Albo Żyd, albo Rusin, albo prostak z czworaków, co to ani pisać ani czytać dobrze nie umiał, a że do cepa przyzwyczajony to go do milicji wzięli, żeby mądrzejszych ... rozwiń
Avatar
crx do Don / 7 kwietnia 2011 o 12:57
0
[quote name='Don' timestamp='1302172000' post='460671']
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje ciemne strony, ale prawda jest taka, że wszystko rozje***o właśnie za tej "wolnej i suwerennej Polski". W Lublinie była odlewnia, cukrownia, przemysł. Ludzi dowożono z okolicznych wiosek autokarami do pracy. A teraz? Tylko jakaś żenująca wojna między PiSuarami a Pełnymi Obietnic. Przez te 22 lata więcej rozkradli majątku narodowego niż 50 lat PRLu. Bo tam przynajmniej dbano o pracę i zakłady pracy.
Może w sklepach nic nie było bo wszystko szło do ruskich i trzeba było się nakombinować i na załatwiać aby cokolwiek zdobyć - to były te ciemne strony. Ale jak patrzę na przyszłość, to szlag mnie trafia. Budują kolejne galerie i markety, "whui" ludzi nie ma pracy i chodzą sfrustrowani a Ty P.I.E.R.D.O.L.I.S.Z. JAK POTŁUCZONY, że to "czerwoni". Zapytaj się matki, zapytaj babci jak było a nie powtarzasz to co Ci "wielcy prawicowcy" pieprzą. Mnie wku***a jak ludzie napier***ają na SLD a prawda jest taka, że to właśnie SLD zostawiło państwo w lepszym stanie niż rządy "prawicy" razem wzięte. Bo "afery" były. A dotknęła Ciebie jakaś osobiście? Dostałeś po kieszeni z tytułu np. afery Rywina?

Zastanówcie się następnym razem gdy przyjdzie wam wrzucić głos do urny. Czy to PiS z PO robią z was takich durniów czy sami impotencje intelektualną z mlekiem matki wyssaliście?

Masz zupełną rację.Ci "nowi namaszczeni przez naród "bazują na PATRON-ach i im podobnych.Dlatego tak trudno o jakieś sensowne zmiany.Ale historia uczy,że rozsadek zawsze zwycięży-pytanie tylko kiedy?Oby nie za późno.Pozdrawiam i gratuluję odwagi, bo dzisiaj niewielu na nią stać!!!
[/quote]
[quote name='Don' timestamp='1302172000' post='460671']
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje... rozwiń
Avatar
POgromca komuchow / 7 kwietnia 2011 o 12:45
0
[quote name='Don' timestamp='1302172000' post='460671']
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje ciemne strony, ale prawda jest taka, że wszystko rozje***o właśnie za tej "wolnej i suwerennej Polski". W Lublinie była odlewnia, cukrownia, przemysł. Ludzi dowożono z okolicznych wiosek autokarami do pracy. A teraz? Tylko jakaś żenująca wojna między PiSuarami a Pełnymi Obietnic. Przez te 22 lata więcej rozkradli majątku narodowego niż 50 lat PRLu. Bo tam przynajmniej dbano o pracę i zakłady pracy.
Może w sklepach nic nie było bo wszystko szło do ruskich i trzeba było się nakombinować i na załatwiać aby cokolwiek zdobyć - to były te ciemne strony. Ale jak patrzę na przyszłość, to szlag mnie trafia. Budują kolejne galerie i markety, "whui" ludzi nie ma pracy i chodzą sfrustrowani a Ty P.I.E.R.D.O.L.I.S.Z. JAK POTŁUCZONY, że to "czerwoni". Zapytaj się matki, zapytaj babci jak było a nie powtarzasz to co Ci "wielcy prawicowcy" pieprzą. Mnie wku***a jak ludzie napier***ają na SLD a prawda jest taka, że to właśnie SLD zostawiło państwo w lepszym stanie niż rządy "prawicy" razem wzięte. Bo "afery" były. A dotknęła Ciebie jakaś osobiście? Dostałeś po kieszeni z tytułu np. afery Rywina?

Zastanówcie się następnym razem gdy przyjdzie wam wrzucić głos do urny. Czy to PiS z PO robią z was takich durniów czy sami impotencje intelektualną z mlekiem matki wyssaliście?
[/quote]
Nie tocz piany JASIU bo jestes taki sam jak ta czerwona cholota z PO lub z SLD do kupy,albo czerwoniec albo zajadly zyd.
[quote name='Don' timestamp='1302172000' post='460671']
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje... rozwiń
Avatar
Don / 7 kwietnia 2011 o 12:26
0
[quote name='PATRON' timestamp='1302162641' post='460588']
Jak zwykle wylazło czerwone z piernatów i tryska intelektem na lewo i prawo. Ciebie komuchu każdy przerasta, tylko że ty tego nie widzisz, bo z poziomu gnoju w oborze, to jeno g***no widzisz. Pamiętaj prostaku, że do obecnej sytuacji doprowadzili Polskę przez 45 lat rządzenia twoi towarzysze. Albo Żyd, albo Rusin, albo prostak z czworaków, co to ani pisać ani czytać dobrze nie umiał, a że do cepa przyzwyczajony to go do milicji wzięli, żeby mądrzejszych od siebie napierd***lał i poziom w dół równał. Awansowali potem takiego jełopa, w garnitur ubrali, wołgą wozili, na stołek wsadzili, tyle że głupi był jak ruskiego walonki, to i komunizm spartaczył. Patrzę na te twoje wpisy i tak sobie myślę, że w głowie to ty masz chyba tylko wszy. je*** będziesz przeze mnie na forum za te twoje wytryski intelektu teraz i zawsze, bo durny jesteś i durny będziesz. Amen.
[/quote]

Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje ciemne strony, ale prawda jest taka, że wszystko rozje***o właśnie za tej "wolnej i suwerennej Polski". W Lublinie była odlewnia, cukrownia, przemysł. Ludzi dowożono z okolicznych wiosek autokarami do pracy. A teraz? Tylko jakaś żenująca wojna między PiSuarami a Pełnymi Obietnic. Przez te 22 lata więcej rozkradli majątku narodowego niż 50 lat PRLu. Bo tam przynajmniej dbano o pracę i zakłady pracy.
Może w sklepach nic nie było bo wszystko szło do ruskich i trzeba było się nakombinować i na załatwiać aby cokolwiek zdobyć - to były te ciemne strony. Ale jak patrzę na przyszłość, to szlag mnie trafia. Budują kolejne galerie i markety, "whui" ludzi nie ma pracy i chodzą sfrustrowani a Ty P.I.E.R.D.O.L.I.S.Z. JAK POTŁUCZONY, że to "czerwoni". Zapytaj się matki, zapytaj babci jak było a nie powtarzasz to co Ci "wielcy prawicowcy" pieprzą. Mnie wku***a jak ludzie napier***ają na SLD a prawda jest taka, że to właśnie SLD zostawiło państwo w lepszym stanie niż rządy "prawicy" razem wzięte. Bo "afery" były. A dotknęła Ciebie jakaś osobiście? Dostałeś po kieszeni z tytułu np. afery Rywina?

Zastanówcie się następnym razem gdy przyjdzie wam wrzucić głos do urny. Czy to PiS z PO robią z was takich durniów czy sami impotencje intelektualną z mlekiem matki wyssaliście?
[quote name='PATRON' timestamp='1302162641' post='460588']
Jak zwykle wylazło czerwone z piernatów i tryska intelektem na lewo i prawo. Ciebie komuchu każdy przerasta, tylko że ty tego nie widzisz, bo z poziomu gnoju w oborze, to jeno g***no widzisz. Pamiętaj prostaku, że do obecnej sytuacji doprowadzili Polskę przez 45 lat rządzenia twoi towarzysze. Albo Żyd, albo Rusin, albo prostak z czworaków, co to ani pisać ani czytać dobrze nie umiał, a że do cepa przyzwyczajony to go do milicji wzięli, żeby mądrzejszych ... rozwiń
Avatar
crx do "PATRON" / 7 kwietnia 2011 o 11:56
0
Posłuchaj jeszcze Radia "Maryja".Tam są słuchacze o Twoim intelekcie i znajdziesz tam ukojenie!!!
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek 0 0

W ciągu roku zniesiony ma być wymóg stosowania pieczątek przez przedsiębiorców.

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną 0 0

Przygotowany przez rząd PiS plan dla wsi jest zdaniem radnych powiatu bialskiego wyborczą kpiną. A Janusz Skólimowski wicestarosta bialski z PiS przekonuje, że program zapewni rolnictwu wsparcie, rozwój i ochronę.

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach
1 sierpnia 2018, 19:00

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach 3 1

Co Gdzie Kiedy. 1 sierpnia Puławy włączą się w obchody 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Mieszkańcy zbiorą się w centrum miasta o godz. 19, aby oddać hołd Powstańcom i ułożyć olbrzymi znak Polski Walczącej.

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej 0 2

Przy Zemborzyckiej 53 w Lublinie może powstać stacja bazowa telefonii komórkowej Play.

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra 132 8

W trakcie kłótni pijany mężczyzna wyrzucił psa przez balkon. Zwierzę wypadło z czwartego piętra.

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia 0 0

Wspomnienia o najsłynniejszym lubelskim drzewie, wyciętym w maju zeszłego roku z pl. Litewskiego, jeszcze do końca sierpnia będzie zbierać Galeria Labirynt.

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 26 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 1

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 4 4

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.