Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 sierpnia 2008 r.
12:15
Edytuj ten wpis

Sprawca wypadku w Rogoźnie aresztowany

0 22 A A

Sąd aresztował 19-letniego Łukasza Sz., kierowcę audi, które w piątek rano rozbiło się, w Rogóźnie. W wypadku zginęły trzy osoby, w tym brat kierowcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Łukaszowi Sz. za spowodowanie po pijanemu śmiertelnego wypadku grozi do 12 lat więzienia.

W piątek 19-latek wracał z bratem i trzema pasażerkami znad jeziora. Na zakręcie audi wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Samochód przełamał się na pół. Trzy osoby zginęły na miejscu. Trzecia z pasażerek wyszła z wypadku z niegroźnymi obrażeniami.

Łukasz Sz. miał około promila alkoholu.
(er)

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 listopada 2008 o 11:34
0
niech pójdzie siedziec to mooze sie nauczy zeby po pijaku nie jezdzic!!! nawet jak miał 0.3 to co?? trzezwy?? napewno nie w PL i bardzo dobrze!! do tego predkość!!! co za deb*** tyle jedzie pod wpływem alkocholu??
nie rozumiem tych ludzi którzy go bronią! a jak by wjechał w samochód nadjezdzający z naprzeciwka???
ludzie pomyslcie najpierw!!! ja wiem on ma juz kare bo odebrał ludziom zycie! ale musi pójsc siedziec za swoje postepowanie.... co by było jak kazdy by sobie tak jezdził ?? po pijaku i predkość...
TO JEST NAUCZKA DLA INNYCH!!!
niech pójdzie siedziec to mooze sie nauczy zeby po pijaku nie jezdzic!!! nawet jak miał 0.3 to co?? trzezwy?? napewno nie w PL i bardzo dobrze!! do tego predkość!!! co za deb*** tyle jedzie pod wpływem alkocholu??
nie rozumiem tych ludzi którzy go bronią! a jak by wjechał w samochód nadjezdzający z naprzeciwka???
ludzie pomyslcie najpierw!!! ja wiem on ma juz kare bo odebrał ludziom zycie! ale musi pójsc siedziec za swoje postepowanie.... co by było jak kazdy by sobie tak jezdz... rozwiń
Avatar
Goska / 2 listopada 2008 o 15:42
0
Dobre chlopaki.
Avatar
sasa / 20 sierpnia 2008 o 16:49
0
taaa najlepiej jest zrobic z kogos kogo sie nawet nie znało :
"mordercę, szpanera, cwaniaczka...itp", a gdyby to dotknęło ich samych to momentalnie zmieniliby zdanie ..
ja ich znam i bardzo mocno im współczuje!!!! matka ,ojciec, brat stracili praktycznie dwóch chłopaków na ra [ nawet ciężko to sobie wyobrazic a co dopiero z tym żyć...
Avatar
niunia / 20 sierpnia 2008 o 16:29
0
Malutka nie tlumacz im oni i tak tego nie zrozumieja... nie wiedza co czujesz ty i my do okola.... chca byc katami i sedziami.... wiem ze chcesz go bronic ale nie rob tego tu... wiekszosc z tych ludzi nawet nie zna tej rodziny i chlopakow wiec jak moga sie wypowiadac....
Avatar
Malutka PS4ever / 20 sierpnia 2008 o 00:08
0
aniołek napisał:
zgadzam sie z wami wszystkimi chodz nie do końca!ale to napewno nie tylko jego wina ale także wszystkich którzy jechali tym autem!byli świadomi że wsiadaja z pijanym a może sami byli pijani. jak byli zdolni do czegoś takiego to niech tez odpowiadaja za własne życie. czy ktoś pomyślał co teraz przeżywaja rodzice łukasza i jego brata?żle zrobił ale dajcie mu jeszcze jedna szansę.i tak jest zniszczony psychicznie!rok temu zgineła w wypadku moja przyjaciółka i jej chłopak jedna kolezanka żyje i nic jej nie jest!to jej chłopak prowadził choc był trzeżwy to stracił panowanie nad kierownica i zabił siebie i swoja ukochana. co byłoby gdyby przezył a dziewczyna nie?boje się pomysleć!wiec dajcie mu jeszcze jedna szansę bo Bóg mu ja dał.... teraz napewno będzie innym człowiekiem! proszę





po czesci sie zgdazam z Toba... to co oczywiscie piszesz dobrze o Lukaszu. to nie byla jego wina do konca! nikt nikogo nie zmuszal tych ludzi zeby jechali z nim. ja jestem dziewczyna Lukasza i nie pozwole zeby ktos gadal na niego zle rzeczy! a wlasnie on nie byl pijany. bo to co tu wypisuja to same bzdury. on mila 0,5 promila we krwi wiec nie mogl byc pijany. ja jezdzilam z nim nad zalew nad jezioro za lublin wszedzie praktycznie z nim jezdzilam i on bylk dobrym kierowca!!!!!!!!!
e byla jego wina do konca! nikt nikogo nie zmuszal tych ludzi zeby jechali z nim. ja jestem dziewczyna Lukasza i nie pozwole zeby ktos gadal na niego zle rzeczy! a wlasnie on nie byl pijany. bo to co tu wypisuja to same bzdury. on mila 0,5 promila we krwi wiec nie mogl byc pijany. ja jezdzilam z nim nad zalew nad jezioro za lublin wszedzie praktycznie z nim jezdzilam i on bylk dobrym kierowca!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
aniołek / 19 sierpnia 2008 o 23:56
0
zgadzam sie z wami wszystkimi chodz nie do końca!ale to napewno nie tylko jego wina ale także wszystkich którzy jechali tym autem!byli świadomi że wsiadaja z pijanym a może sami byli pijani. jak byli zdolni do czegoś takiego to niech tez odpowiadaja za własne życie. czy ktoś pomyślał co teraz przeżywaja rodzice łukasza i jego brata?żle zrobił ale dajcie mu jeszcze jedna szansę.i tak jest zniszczony psychicznie!rok temu zgineła w wypadku moja przyjaciółka i jej chłopak jedna kolezanka żyje i nic jej nie jest!to jej chłopak prowadził choc był trzeżwy to stracił panowanie nad kierownica i zabił siebie i swoja ukochana. co byłoby gdyby przezył a dziewczyna nie?boje się pomysleć!wiec dajcie mu jeszcze jedna szansę bo Bóg mu ja dał.... teraz napewno będzie innym człowiekiem! proszę
zgadzam sie z wami wszystkimi chodz nie do końca!ale to napewno nie tylko jego wina ale także wszystkich którzy jechali tym autem!byli świadomi że wsiadaja z pijanym a może sami byli pijani. jak byli zdolni do czegoś takiego to niech tez odpowiadaja za własne życie. czy ktoś pomyślał co teraz przeżywaja rodzice łukasza i jego brata?żle zrobił ale dajcie mu jeszcze jedna szansę.i tak jest zniszczony psychicznie!rok temu zgineła w wypadku moja przyjaciółka i jej chłopak jedna kolezanka żyje i nic jej nie jest!to jej chłopak pro... rozwiń
Avatar
Panda / 18 sierpnia 2008 o 20:05
0
Za morderstwo trzeba ponieść wysoką karę!


Chłopcze ty chyba nie odrózniasz rzeczy napewno jestes swiety i mamusia cie do koscioła za reke prowadza. Albo masz niezbyt rozwinieta wyobraznie.Kara musi byc ale czy surowa?? wydaje mi sie ze sama mysl tego co sie stało jest juz dosc wysoka kara dla tego chłopaka.
Avatar
darek_74 / 18 sierpnia 2008 o 18:19
0
Za morderstwo trzeba ponieść wysoką karę!!!
Avatar
????? / 18 sierpnia 2008 o 15:55
0
czy wy nie macie litosci przeciez ci ludzie stracili dwoch synow dajcie im spokoj nie dodawajcie im bolu
Avatar
Marekk / 18 sierpnia 2008 o 11:52
0
Łukasz i tak bedzie miał najgorsza kare bo będzie musiał żyć z faktem że zabił swojego brata. Nie moge uwierzyć w to co sie stało... Znałem ich obu...
Avatar
Gość / 3 listopada 2008 o 11:34
0
niech pójdzie siedziec to mooze sie nauczy zeby po pijaku nie jezdzic!!! nawet jak miał 0.3 to co?? trzezwy?? napewno nie w PL i bardzo dobrze!! do tego predkość!!! co za deb*** tyle jedzie pod wpływem alkocholu??
nie rozumiem tych ludzi którzy go bronią! a jak by wjechał w samochód nadjezdzający z naprzeciwka???
ludzie pomyslcie najpierw!!! ja wiem on ma juz kare bo odebrał ludziom zycie! ale musi pójsc siedziec za swoje postepowanie.... co by było jak kazdy by sobie tak jezdził ?? po pijaku i predkość...
TO JEST NAUCZKA DLA INNYCH!!!
niech pójdzie siedziec to mooze sie nauczy zeby po pijaku nie jezdzic!!! nawet jak miał 0.3 to co?? trzezwy?? napewno nie w PL i bardzo dobrze!! do tego predkość!!! co za deb*** tyle jedzie pod wpływem alkocholu??
nie rozumiem tych ludzi którzy go bronią! a jak by wjechał w samochód nadjezdzający z naprzeciwka???
ludzie pomyslcie najpierw!!! ja wiem on ma juz kare bo odebrał ludziom zycie! ale musi pójsc siedziec za swoje postepowanie.... co by było jak kazdy by sobie tak jezdz... rozwiń
Avatar
Goska / 2 listopada 2008 o 15:42
0
Dobre chlopaki.
Avatar
sasa / 20 sierpnia 2008 o 16:49
0
taaa najlepiej jest zrobic z kogos kogo sie nawet nie znało :
"mordercę, szpanera, cwaniaczka...itp", a gdyby to dotknęło ich samych to momentalnie zmieniliby zdanie ..
ja ich znam i bardzo mocno im współczuje!!!! matka ,ojciec, brat stracili praktycznie dwóch chłopaków na ra [ nawet ciężko to sobie wyobrazic a co dopiero z tym żyć...
Avatar
niunia / 20 sierpnia 2008 o 16:29
0
Malutka nie tlumacz im oni i tak tego nie zrozumieja... nie wiedza co czujesz ty i my do okola.... chca byc katami i sedziami.... wiem ze chcesz go bronic ale nie rob tego tu... wiekszosc z tych ludzi nawet nie zna tej rodziny i chlopakow wiec jak moga sie wypowiadac....
Avatar
Malutka PS4ever / 20 sierpnia 2008 o 00:08
0
aniołek napisał:
zgadzam sie z wami wszystkimi chodz nie do końca!ale to napewno nie tylko jego wina ale także wszystkich którzy jechali tym autem!byli świadomi że wsiadaja z pijanym a może sami byli pijani. jak byli zdolni do czegoś takiego to niech tez odpowiadaja za własne życie. czy ktoś pomyślał co teraz przeżywaja rodzice łukasza i jego brata?żle zrobił ale dajcie mu jeszcze jedna szansę.i tak jest zniszczony psychicznie!rok temu zgineła w wypadku moja przyjaciółka i jej chłopak jedna kolezanka żyje i nic jej nie jest!to jej chłopak prowadził choc był trzeżwy to stracił panowanie nad kierownica i zabił siebie i swoja ukochana. co byłoby gdyby przezył a dziewczyna nie?boje się pomysleć!wiec dajcie mu jeszcze jedna szansę bo Bóg mu ja dał.... teraz napewno będzie innym człowiekiem! proszę





po czesci sie zgdazam z Toba... to co oczywiscie piszesz dobrze o Lukaszu. to nie byla jego wina do konca! nikt nikogo nie zmuszal tych ludzi zeby jechali z nim. ja jestem dziewczyna Lukasza i nie pozwole zeby ktos gadal na niego zle rzeczy! a wlasnie on nie byl pijany. bo to co tu wypisuja to same bzdury. on mila 0,5 promila we krwi wiec nie mogl byc pijany. ja jezdzilam z nim nad zalew nad jezioro za lublin wszedzie praktycznie z nim jezdzilam i on bylk dobrym kierowca!!!!!!!!!
e byla jego wina do konca! nikt nikogo nie zmuszal tych ludzi zeby jechali z nim. ja jestem dziewczyna Lukasza i nie pozwole zeby ktos gadal na niego zle rzeczy! a wlasnie on nie byl pijany. bo to co tu wypisuja to same bzdury. on mila 0,5 promila we krwi wiec nie mogl byc pijany. ja jezdzilam z nim nad zalew nad jezioro za lublin wszedzie praktycznie z nim jezdzilam i on bylk dobrym kierowca!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
aniołek / 19 sierpnia 2008 o 23:56
0
zgadzam sie z wami wszystkimi chodz nie do końca!ale to napewno nie tylko jego wina ale także wszystkich którzy jechali tym autem!byli świadomi że wsiadaja z pijanym a może sami byli pijani. jak byli zdolni do czegoś takiego to niech tez odpowiadaja za własne życie. czy ktoś pomyślał co teraz przeżywaja rodzice łukasza i jego brata?żle zrobił ale dajcie mu jeszcze jedna szansę.i tak jest zniszczony psychicznie!rok temu zgineła w wypadku moja przyjaciółka i jej chłopak jedna kolezanka żyje i nic jej nie jest!to jej chłopak prowadził choc był trzeżwy to stracił panowanie nad kierownica i zabił siebie i swoja ukochana. co byłoby gdyby przezył a dziewczyna nie?boje się pomysleć!wiec dajcie mu jeszcze jedna szansę bo Bóg mu ja dał.... teraz napewno będzie innym człowiekiem! proszę
zgadzam sie z wami wszystkimi chodz nie do końca!ale to napewno nie tylko jego wina ale także wszystkich którzy jechali tym autem!byli świadomi że wsiadaja z pijanym a może sami byli pijani. jak byli zdolni do czegoś takiego to niech tez odpowiadaja za własne życie. czy ktoś pomyślał co teraz przeżywaja rodzice łukasza i jego brata?żle zrobił ale dajcie mu jeszcze jedna szansę.i tak jest zniszczony psychicznie!rok temu zgineła w wypadku moja przyjaciółka i jej chłopak jedna kolezanka żyje i nic jej nie jest!to jej chłopak pro... rozwiń
Avatar
Panda / 18 sierpnia 2008 o 20:05
0
Za morderstwo trzeba ponieść wysoką karę!


Chłopcze ty chyba nie odrózniasz rzeczy napewno jestes swiety i mamusia cie do koscioła za reke prowadza. Albo masz niezbyt rozwinieta wyobraznie.Kara musi byc ale czy surowa?? wydaje mi sie ze sama mysl tego co sie stało jest juz dosc wysoka kara dla tego chłopaka.
Avatar
darek_74 / 18 sierpnia 2008 o 18:19
0
Za morderstwo trzeba ponieść wysoką karę!!!
Avatar
????? / 18 sierpnia 2008 o 15:55
0
czy wy nie macie litosci przeciez ci ludzie stracili dwoch synow dajcie im spokoj nie dodawajcie im bolu
Avatar
Marekk / 18 sierpnia 2008 o 11:52
0
Łukasz i tak bedzie miał najgorsza kare bo będzie musiał żyć z faktem że zabił swojego brata. Nie moge uwierzyć w to co sie stało... Znałem ich obu...
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Warsztaty "Nowy Cyrk od podstaw" w Puławach
24 listopada 2018, 12:00

Warsztaty "Nowy Cyrk od podstaw" w Puławach 0 0

24 listopada o godz. 12 w ZSO nr w Puławach odbędą się warsztaty Nowego Cyrku.

PSL razem z PiS w powiecie bialskim

PSL razem z PiS w powiecie bialskim 1 0

W powiecie bialskim bez zmian. Starostą został ponownie Mariusz Filipiuk (PSL). Radni zagłosowali na niego jednogłośnie. Podobnie na dotychczasowego wicestarostę Janusza Skólimowskiego z PiS.

Burmistrz Wilk złożył ślubowanie. Po raz pierwszy w historii Kraśnika kobieta stanęła na czele Rady Miasta
galeria

Burmistrz Wilk złożył ślubowanie. Po raz pierwszy w historii Kraśnika kobieta stanęła na czele Rady Miasta 5 5

Nową przewodniczącą rady jest bowiem Dorota Posyniak. Wiceprzewodniczącymi zostali niedawni kandydaci na fotel burmistrza – Kazimierz Choma i Marzena Pomykalska, którą radni wybrali na tę funkcje dopiero za… drugim razem.

Zamość: Prezydent ślubował, radni wybrali nowego przewodniczącego [zdjęcia]
galeria

Zamość: Prezydent ślubował, radni wybrali nowego przewodniczącego [zdjęcia] 4 1

Na pierwszej sesji radni Rady Miasta Zamość wybrali przewodniczącego oraz dwóch zastępców.

Nikki Greene (Pszczółka Polski Cukier): Skupiam się na dopasowaniu do drużyny

Nikki Greene (Pszczółka Polski Cukier): Skupiam się na dopasowaniu do drużyny 0 0

ROZMOWA Z Nikki Greene, nową środkową Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Były zastępca prezydenta Lublina Krzysztof Komorski ma już nową pracę

Były zastępca prezydenta Lublina Krzysztof Komorski ma już nową pracę 22 24

Prezydent Lublina odwołał dwóch swoich zastępców: Mariusza Banacha zajmującego się oświatą oraz Krzysztofa Komorskiego odpowiedzialnego za kulturę i sport.

Kto będzie nowym starostą łęczyńskim? "Wiem, kto nim będzie, ale nie mogę powiedzieć"

Kto będzie nowym starostą łęczyńskim? "Wiem, kto nim będzie, ale nie mogę powiedzieć" 4 5

Już w czwartek, podczas pierwszej sesji nowej Rady Powiatu Łęczyńskiego zostanie wybrany nowy starosta. W grę wchodzą dwie kandydatury. Również w czwartek poznamy nowego starostę powiatu lubelskiego.

Wystawa "Six Memos" w Galerii Labirynt
23 listopada 2018, 0:00

Wystawa "Six Memos" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 23 listopada w Galerii Labirynt odbędzie się wernisaż wystawy Six Memos / Sześć Przypomnień, w ramach projektu CreArt, jaki Miasto Lublin współrealizuje w programie Kreatywna Europa.

Radni z komisji rewizyjnej byli jednomyślni. Dyrektor I LO w Puławach może mieć kłopoty

Radni z komisji rewizyjnej byli jednomyślni. Dyrektor I LO w Puławach może mieć kłopoty 36 20

Dyrektor I LO im. ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach może mieć kłopoty. Komisja rewizyjna kończącej się kadencji rady powiatu uznała, że złożona przez nauczycieli placówki skarga, jest zasadna. Samorządowcy przyznają, że w trakcie kontroli część zarzutów potwierdziła się.

Civilization VI: Gathering Storm. Wulkany, burze i powodzie (wideo)
film

Civilization VI: Gathering Storm. Wulkany, burze i powodzie (wideo) 0 0

Globalne ocieplenie i epoka lodowcowa w jednym. W dodatku Civilization VI: Gathering Storm zmierzymy się nie tylko z innymi cywilizacjami, ale przede wszystkim z klimatem.

Dawniej byli związani z PO. Teraz rządzą z PiS powiatem kraśnickim [zdjęcia radnych]
galeria

Dawniej byli związani z PO. Teraz rządzą z PiS powiatem kraśnickim [zdjęcia radnych] 1 11

Krzysztof Staruch jest nowym starostą powiatu kraśnickiego. W dzisiejszym głosowaniu kandydat Prawa i Sprawiedliwości otrzymał o jeden głos więcej od dotychczasowego starosty Andrzeja Maja (PSL). Wicestarostą został zaś Karol Rychlewski.

Chełm: Kolejarze uziemili zabytkowy parowóz. Miasto szuka dla niego nowego miejsca

Chełm: Kolejarze uziemili zabytkowy parowóz. Miasto szuka dla niego nowego miejsca 9 2

Rozpoczęła się długo oczekiwana przebudowa pl. Dworcowego. Wisienką na torcie miał być parowóz przeniesiony na plac z drugiej strony dworca. Chociaż jego lokalizacja była już uzgodniona, to kolejarze niespodziewanie postawili weto

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie 0 0

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 29

Pod koszami Dziennika Wschodniego. Hit dla Symbitu

Pod koszami Dziennika Wschodniego. Hit dla Symbitu 0 0

Ruszyła najstarsza liga amatorskiej koszykówki w województwie lubelskim. W czterdziestym, jubileuszowym sezonie, bierze udział sześć drużyn

Unijne wsparcie dla bezrobotnych

Unijne wsparcie dla bezrobotnych 0 1

Dla podopiecznych lubelskich ośrodków pomocy społecznej unijne fundusze to szansa na lepszą przyszłość. W ramach Aktywnego włączenia wsparcie uzyskało już ponad 5 tysięcy osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym, w tym osoby z niepełnosprawnościami, bezdomne i posiadające niskie kwalifikacje.