Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 grudnia 2010 r.
13:21
Edytuj ten wpis

W listopadzie nasz portal odwiedziło ponad 1,1 mln użytkowników!

0 13 A A

1.144.778 - tylu internautów, przynajmniej raz, odwiedziło w listopadzie stronę dziennikwschodni.pl. Dziękujemy!

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dzięki Wam pobiliśmy kolejny rekord. Po raz drugi w historii udało nam się przekroczyć pułap 1 miliona unikalnych użytkowników (unique users - dane Gemius Traffic).

Pierwszy raz ta sztuka udała się nam w kwietniu. Wówczas zakończyliśmy miesiąc wynikiem 1 260 635 unikalnych użytkowników. Kwiecień 2010 był jednak miesiącem, gdzie wiele polskich portali mogło się pochwalić rekordowymi wynikami. Był to czas, gdy internauci szukali w sieci informacji o katastrofie rządowego samolotu w Smoleńsku. Dziś uzyskanie tak wysokich statystyk, już nie jest takie proste.

W listopadzie szukaliście na naszym portalu odpowiedzi do matury próbnej z Operonem, wyników wyborów samorządowych, założeń ustawy antynikotynowej, artykułów o Magdzie Welc z "Mam Talent", a w ostatnich dniach relacji ze zmagań drogowców ze śniegiem.

Na naszym profilu na Facebooku "lubi nas" już 1.171, a na naszym kanale na YouTubie mamy już 1.043 filmów wideo. W listopadzie najchętniej oglądaliście ten o tajemniczej dziurze w Siedliskach pod Fajsławicami.

Staramy się, by o wydarzeniach na Lubelszczyźnie informować Was jak najszybciej i jak najbardziej rzetelnie. Ta ciągła walka z czasem ma też swoje słabe strony. To drobne błędy, które czasem pojawiają się w naszych artykułach. Staramy się, by zdarzały się je jak najrzadziej.

Nasz portal to także miejsce gdzie coraz częściej możecie znaleźć swoje filmy, zdjęcia, opinie. Czekamy na nie pod adresem alarm24@dziennikwschodni.pl

W sumie lubelskie portale Mediów Regionalnych (dziennikwschodni.pl, mmlublin.pl, mmpulawy.pl, mmlubartow.pl, mmzamosc.pl i strefabiznesu.pl odwiedziło ponad półtora miliona Internautów).

Dziękujemy, że z nami jesteście.

dział on-line Dziennika Wschodniego











Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tomek / 2 grudnia 2010 r. o 13:57
0
Zgodnie z obietnicą podsyłam treść komunikatu:

Rozpoczęto pobieranie pliku:
frontpage
Typ pliku: application/octet-stream
Adres: http://dziennikwschodni.pl

Po zakończeniu pobierania:
Otwórz za pomocą [tu przycisk Przeglądaj...]
Zapisz plik

Zrzut ekranu z tym komunikatem mam zapisany na dysku. Zachowam go do dyspozycji informatyków Dziennika Wschodniego przez okres 7 dni.
Avatar
j0hn / 2 grudnia 2010 r. o 11:52
0
[quote name='tymoteusz' timestamp='1291284083' post='397069']
Nie mieszkam w lubelskim i czytam dziennik codziennie,denerwują mnie te hasła potwierdzające kod,niektóre są nieczytelne, a do czego one są potrzebne?
[/quote]

Załóż sobie konto na forum, po zalogowaniu nie trzeba wpisywać haseł z obrazków.
Avatar
tymoteusz / 2 grudnia 2010 r. o 11:01
0
Nie mieszkam w lubelskim i czytam dziennik codziennie,denerwują mnie te hasła potwierdzające kod,niektóre są nieczytelne, a do czego one są potrzebne?
Avatar
Tomek / 2 grudnia 2010 r. o 10:20
0
Nie pamiętam dokładnie komunikatu, ale od czasu do czasu zamiast witryny pojawia mi się propozycja zapisania pliku na dysku. Jak sytuacja się powtórzy, to dokładnie przepiszę brzmienie tego komunikatu i tu je opublikuję.
Avatar
J0hn / 2 grudnia 2010 r. o 10:03
0
[quote name='Tomek' timestamp='1291228549' post='396413']
To nie wina systemu. Takie zjawisko występuje na trzech komputerach, podłączonych do trzech różnych sieci: w domu, w pracy i u rodziców. Na komputerem swoim i rodziców mam pełną kontrolę i obydwa przynajmniej raz na rok są reinstalowane. Nad służbowym niestety nie mam żadnej kontroli.
Używam tylko Firefox'a, więc nie wiem jak witryna zachowuje się w innych przeglądarkach. Niemniej na wszystkich trzech komputerach nie wieszają się w ten sposób jakiekolwiek inne witryny. Co więcej - nie wieszają się żadne z tych witryn, z których codziennie korzystam.
[/quote]

Przecież serwis nie stoi na php. Przynajmniej nie informacyjny. Forum stoi na php, czy to forum Ci się tak psuje? U mnie nigdy nie wystąpiło podobne zjawisko.
[quote name='Tomek' timestamp='1291228549' post='396413']
To nie wina systemu. Takie zjawisko występuje na trzech komputerach, podłączonych do trzech różnych sieci: w domu, w pracy i u rodziców. Na komputerem swoim i rodziców mam pełną kontrolę i obydwa przynajmniej raz na rok są reinstalowane. Nad służbowym niestety nie mam żadnej kontroli.
Używam tylko Firefox'a, więc nie wiem jak witryna zachowuje się w innych przeglądarkach. Niemniej na wszystkich trzech komputerach nie wieszają się w ten sposób j... rozwiń
Avatar
Tomek / 1 grudnia 2010 r. o 19:35
0
[quote name='mitures among' timestamp='1291220225' post='396281']
Zrób pożądek z systemem, mi sie takie coś co opisujesz nigdy nie zdażyło Opera oraz IE
[/quote]

To nie wina systemu. Takie zjawisko występuje na trzech komputerach, podłączonych do trzech różnych sieci: w domu, w pracy i u rodziców. Na komputerem swoim i rodziców mam pełną kontrolę i obydwa przynajmniej raz na rok są reinstalowane. Nad służbowym niestety nie mam żadnej kontroli.
Używam tylko Firefox'a, więc nie wiem jak witryna zachowuje się w innych przeglądarkach. Niemniej na wszystkich trzech komputerach nie wieszają się w ten sposób jakiekolwiek inne witryny. Co więcej - nie wieszają się żadne z tych witryn, z których codziennie korzystam.
[quote name='mitures among' timestamp='1291220225' post='396281']
Zrób pożądek z systemem, mi sie takie coś co opisujesz nigdy nie zdażyło Opera oraz IE
[/quote]

To nie wina systemu. Takie zjawisko występuje na trzech komputerach, podłączonych do trzech różnych sieci: w domu, w pracy i u rodziców. Na komputerem swoim i rodziców mam pełną kontrolę i obydwa przynajmniej raz na rok są reinstalowane. Nad służbowym niestety nie mam żadnej kontroli.
Używam tylko Firefox'a, więc nie wiem j... rozwiń
Avatar
mitures among / 1 grudnia 2010 r. o 17:17
0
[quote name='Tomek' timestamp='1291213701' post='396214']
Od 16 lat zajmuję się tworzeniem witryn internetowych ich i administrowaniem. Wasz serwis oceniam na 4.

Ogromny plus za układ publikowanych materiałów. Najnowsze są na samej górze, starsze - niżej. Drugi plus za kategoryzację w stopce witryny. Ułatwia to bardzo wyszukiwanie potrzebnych starszych artykułów według określonych kryteriów: Lublin, Lubelskie itd.

Niestety - ogromny minus to taki, że Wasza witryna nie zawsze wyświetla się poprawnie. Czasami z niewiadomego powodu witryna się całkowicie rozjeżdża. Czasami po wejściu na stronę zamiast jej zawartości wyświetla się propozycja zapisania na dysku pliku PHP. To są dwie rzeczy do natychmiastowego naprawienia jeżeli chcecie aby Wasza witryna była oceniana jeszcze wyżej.
[/quote]

Zrób pożądek z systemem, mi sie takie coś co opisujesz nigdy nie zdażyło Opera oraz IE
[quote name='Tomek' timestamp='1291213701' post='396214']
Od 16 lat zajmuję się tworzeniem witryn internetowych ich i administrowaniem. Wasz serwis oceniam na 4.

Ogromny plus za układ publikowanych materiałów. Najnowsze są na samej górze, starsze - niżej. Drugi plus za kategoryzację w stopce witryny. Ułatwia to bardzo wyszukiwanie potrzebnych starszych artykułów według określonych kryteriów: Lublin, Lubelskie itd.

Niestety - ogromny minus to taki, że Wasza witryna nie zawsze wyświetla s... rozwiń
Avatar
tomaszek / 1 grudnia 2010 r. o 16:23
0
- zlikwidujcie 50% reklam dla posiadaczy słabszych komputerów
- zmieńcie analfabetów piszących z błędami
- kupcie papierowe mapki, żeby poznać skrzyżowanie Tysiąclecia z Wileńską

... i pobijecie Kurierka na łopatki ...
Avatar
Rafcio / 1 grudnia 2010 r. o 15:53
0
Jesteście najlepszym lubelskim serwisem informacyjnym i moim zdaniem przebijacie nawet portal Radia Lublin. 3mać tak dalej )
Avatar
Tomek / 1 grudnia 2010 r. o 15:28
0
Od 16 lat zajmuję się tworzeniem witryn internetowych ich i administrowaniem. Wasz serwis oceniam na 4.

Ogromny plus za układ publikowanych materiałów. Najnowsze są na samej górze, starsze - niżej. Drugi plus za kategoryzację w stopce witryny. Ułatwia to bardzo wyszukiwanie potrzebnych starszych artykułów według określonych kryteriów: Lublin, Lubelskie itd.

Niestety - ogromny minus to taki, że Wasza witryna nie zawsze wyświetla się poprawnie. Czasami z niewiadomego powodu witryna się całkowicie rozjeżdża. Czasami po wejściu na stronę zamiast jej zawartości wyświetla się propozycja zapisania na dysku pliku PHP. To są dwie rzeczy do natychmiastowego naprawienia jeżeli chcecie aby Wasza witryna była oceniana jeszcze wyżej.
Od 16 lat zajmuję się tworzeniem witryn internetowych ich i administrowaniem. Wasz serwis oceniam na 4.

Ogromny plus za układ publikowanych materiałów. Najnowsze są na samej górze, starsze - niżej. Drugi plus za kategoryzację w stopce witryny. Ułatwia to bardzo wyszukiwanie potrzebnych starszych artykułów według określonych kryteriów: Lublin, Lubelskie itd.

Niestety - ogromny minus to taki, że Wasza witryna nie zawsze wyświetla się poprawnie. Czasami z niewiadomego powodu witryna się całkowicie rozjeżdża. Czasami po... rozwiń
Avatar
Tomek / 2 grudnia 2010 r. o 13:57
0
Zgodnie z obietnicą podsyłam treść komunikatu:

Rozpoczęto pobieranie pliku:
frontpage
Typ pliku: application/octet-stream
Adres: http://dziennikwschodni.pl

Po zakończeniu pobierania:
Otwórz za pomocą [tu przycisk Przeglądaj...]
Zapisz plik

Zrzut ekranu z tym komunikatem mam zapisany na dysku. Zachowam go do dyspozycji informatyków Dziennika Wschodniego przez okres 7 dni.
Avatar
j0hn / 2 grudnia 2010 r. o 11:52
0
[quote name='tymoteusz' timestamp='1291284083' post='397069']
Nie mieszkam w lubelskim i czytam dziennik codziennie,denerwują mnie te hasła potwierdzające kod,niektóre są nieczytelne, a do czego one są potrzebne?
[/quote]

Załóż sobie konto na forum, po zalogowaniu nie trzeba wpisywać haseł z obrazków.
Avatar
tymoteusz / 2 grudnia 2010 r. o 11:01
0
Nie mieszkam w lubelskim i czytam dziennik codziennie,denerwują mnie te hasła potwierdzające kod,niektóre są nieczytelne, a do czego one są potrzebne?
Avatar
Tomek / 2 grudnia 2010 r. o 10:20
0
Nie pamiętam dokładnie komunikatu, ale od czasu do czasu zamiast witryny pojawia mi się propozycja zapisania pliku na dysku. Jak sytuacja się powtórzy, to dokładnie przepiszę brzmienie tego komunikatu i tu je opublikuję.
Avatar
J0hn / 2 grudnia 2010 r. o 10:03
0
[quote name='Tomek' timestamp='1291228549' post='396413']
To nie wina systemu. Takie zjawisko występuje na trzech komputerach, podłączonych do trzech różnych sieci: w domu, w pracy i u rodziców. Na komputerem swoim i rodziców mam pełną kontrolę i obydwa przynajmniej raz na rok są reinstalowane. Nad służbowym niestety nie mam żadnej kontroli.
Używam tylko Firefox'a, więc nie wiem jak witryna zachowuje się w innych przeglądarkach. Niemniej na wszystkich trzech komputerach nie wieszają się w ten sposób jakiekolwiek inne witryny. Co więcej - nie wieszają się żadne z tych witryn, z których codziennie korzystam.
[/quote]

Przecież serwis nie stoi na php. Przynajmniej nie informacyjny. Forum stoi na php, czy to forum Ci się tak psuje? U mnie nigdy nie wystąpiło podobne zjawisko.
[quote name='Tomek' timestamp='1291228549' post='396413']
To nie wina systemu. Takie zjawisko występuje na trzech komputerach, podłączonych do trzech różnych sieci: w domu, w pracy i u rodziców. Na komputerem swoim i rodziców mam pełną kontrolę i obydwa przynajmniej raz na rok są reinstalowane. Nad służbowym niestety nie mam żadnej kontroli.
Używam tylko Firefox'a, więc nie wiem jak witryna zachowuje się w innych przeglądarkach. Niemniej na wszystkich trzech komputerach nie wieszają się w ten sposób j... rozwiń
Avatar
Tomek / 1 grudnia 2010 r. o 19:35
0
[quote name='mitures among' timestamp='1291220225' post='396281']
Zrób pożądek z systemem, mi sie takie coś co opisujesz nigdy nie zdażyło Opera oraz IE
[/quote]

To nie wina systemu. Takie zjawisko występuje na trzech komputerach, podłączonych do trzech różnych sieci: w domu, w pracy i u rodziców. Na komputerem swoim i rodziców mam pełną kontrolę i obydwa przynajmniej raz na rok są reinstalowane. Nad służbowym niestety nie mam żadnej kontroli.
Używam tylko Firefox'a, więc nie wiem jak witryna zachowuje się w innych przeglądarkach. Niemniej na wszystkich trzech komputerach nie wieszają się w ten sposób jakiekolwiek inne witryny. Co więcej - nie wieszają się żadne z tych witryn, z których codziennie korzystam.
[quote name='mitures among' timestamp='1291220225' post='396281']
Zrób pożądek z systemem, mi sie takie coś co opisujesz nigdy nie zdażyło Opera oraz IE
[/quote]

To nie wina systemu. Takie zjawisko występuje na trzech komputerach, podłączonych do trzech różnych sieci: w domu, w pracy i u rodziców. Na komputerem swoim i rodziców mam pełną kontrolę i obydwa przynajmniej raz na rok są reinstalowane. Nad służbowym niestety nie mam żadnej kontroli.
Używam tylko Firefox'a, więc nie wiem j... rozwiń
Avatar
mitures among / 1 grudnia 2010 r. o 17:17
0
[quote name='Tomek' timestamp='1291213701' post='396214']
Od 16 lat zajmuję się tworzeniem witryn internetowych ich i administrowaniem. Wasz serwis oceniam na 4.

Ogromny plus za układ publikowanych materiałów. Najnowsze są na samej górze, starsze - niżej. Drugi plus za kategoryzację w stopce witryny. Ułatwia to bardzo wyszukiwanie potrzebnych starszych artykułów według określonych kryteriów: Lublin, Lubelskie itd.

Niestety - ogromny minus to taki, że Wasza witryna nie zawsze wyświetla się poprawnie. Czasami z niewiadomego powodu witryna się całkowicie rozjeżdża. Czasami po wejściu na stronę zamiast jej zawartości wyświetla się propozycja zapisania na dysku pliku PHP. To są dwie rzeczy do natychmiastowego naprawienia jeżeli chcecie aby Wasza witryna była oceniana jeszcze wyżej.
[/quote]

Zrób pożądek z systemem, mi sie takie coś co opisujesz nigdy nie zdażyło Opera oraz IE
[quote name='Tomek' timestamp='1291213701' post='396214']
Od 16 lat zajmuję się tworzeniem witryn internetowych ich i administrowaniem. Wasz serwis oceniam na 4.

Ogromny plus za układ publikowanych materiałów. Najnowsze są na samej górze, starsze - niżej. Drugi plus za kategoryzację w stopce witryny. Ułatwia to bardzo wyszukiwanie potrzebnych starszych artykułów według określonych kryteriów: Lublin, Lubelskie itd.

Niestety - ogromny minus to taki, że Wasza witryna nie zawsze wyświetla s... rozwiń
Avatar
tomaszek / 1 grudnia 2010 r. o 16:23
0
- zlikwidujcie 50% reklam dla posiadaczy słabszych komputerów
- zmieńcie analfabetów piszących z błędami
- kupcie papierowe mapki, żeby poznać skrzyżowanie Tysiąclecia z Wileńską

... i pobijecie Kurierka na łopatki ...
Avatar
Rafcio / 1 grudnia 2010 r. o 15:53
0
Jesteście najlepszym lubelskim serwisem informacyjnym i moim zdaniem przebijacie nawet portal Radia Lublin. 3mać tak dalej )
Avatar
Tomek / 1 grudnia 2010 r. o 15:28
0
Od 16 lat zajmuję się tworzeniem witryn internetowych ich i administrowaniem. Wasz serwis oceniam na 4.

Ogromny plus za układ publikowanych materiałów. Najnowsze są na samej górze, starsze - niżej. Drugi plus za kategoryzację w stopce witryny. Ułatwia to bardzo wyszukiwanie potrzebnych starszych artykułów według określonych kryteriów: Lublin, Lubelskie itd.

Niestety - ogromny minus to taki, że Wasza witryna nie zawsze wyświetla się poprawnie. Czasami z niewiadomego powodu witryna się całkowicie rozjeżdża. Czasami po wejściu na stronę zamiast jej zawartości wyświetla się propozycja zapisania na dysku pliku PHP. To są dwie rzeczy do natychmiastowego naprawienia jeżeli chcecie aby Wasza witryna była oceniana jeszcze wyżej.
Od 16 lat zajmuję się tworzeniem witryn internetowych ich i administrowaniem. Wasz serwis oceniam na 4.

Ogromny plus za układ publikowanych materiałów. Najnowsze są na samej górze, starsze - niżej. Drugi plus za kategoryzację w stopce witryny. Ułatwia to bardzo wyszukiwanie potrzebnych starszych artykułów według określonych kryteriów: Lublin, Lubelskie itd.

Niestety - ogromny minus to taki, że Wasza witryna nie zawsze wyświetla się poprawnie. Czasami z niewiadomego powodu witryna się całkowicie rozjeżdża. Czasami po... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Łęczna nie otrzyma rządowego wsparcia. Ale i tak zbuduje nową drogę i rondo

Łęczna nie otrzyma rządowego wsparcia. Ale i tak zbuduje nową drogę i rondo

Mimo braku pomocy rządowej, w Łęcznej powstaje nowa droga i rondo. Samorządowcy zaparli się i na budowę wyłożą pieniądze z miejskiej kasy. Inwestycja już ruszyła

Balony wracają do Nałęczowa. Dzisiaj rozpoczną się międzynarodowe zawody

Balony wracają do Nałęczowa. Dzisiaj rozpoczną się międzynarodowe zawody

Dziś rozpoczynają się 16. Międzynarodowe Zawody Balonowe w Nałęczowie. Prezentacja załóg o godzinie 21 przed sanatorium „Książę Józef”. Loty zawodnicze potrwają do soboty. Tego samego dnia zaplanowano pokaz zespołu akrobacyjnego „Orlik”

Lublin: Miejski rower traci rozpęd. Liczba wypożyczeń spadła nawet o połowę

Lublin: Miejski rower traci rozpęd. Liczba wypożyczeń spadła nawet o połowę

Po wprowadzeniu opłaty za każdy przejazd, nawet najkrótszy, o połowę spadła liczba wypożyczeń w systemie Lubelskiego Roweru Miejskiego. Oficjalne dane Urzędu Miasta potwierdzają rowerowi aktywiści

Tokio 2020. Świetny debiut lublinianki Aleksandry Mirosław na igrzyskach. Jest wygrana, blisko rekordu świata

Tokio 2020. Świetny debiut lublinianki Aleksandry Mirosław na igrzyskach. Jest wygrana, blisko rekordu świata

Znakomity debiut na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio zaliczyła lublinianka Aleksandra Mirosław. W eliminacjach konkurencji na czas zawodniczka klubu KW Kotłownia Lublin była najlepsza i otarła się nawet o rekord świata

Koronawirus 4 sierpnia. 164 zakażenia w Polsce. Nowe przypadki także w Lubelskiem

Koronawirus 4 sierpnia. 164 zakażenia w Polsce. Nowe przypadki także w Lubelskiem

164 nowe przypadki zakażenia koronawirusem i 4 ofiary śmiertelne - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj o godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce. W woj. lubelskim jest 12 zakażeń i 1 zgon

Tokio 2020. Siódmy medal dla Polski. Srebro dla duetu żeglarek

Tokio 2020. Siódmy medal dla Polski. Srebro dla duetu żeglarek

Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar wywalczyły srebrny medal w żeglarskiej klasie 470

Rzeczpospolita Polka w Centrum Kultury
11 sierpnia 2021, 19:00

Rzeczpospolita Polka w Centrum Kultury

"Rzeczpospolita Polka" to cykl projekcji filmowych i spotkań z reżyserkami. W środę, 11 sierpnia o godz. 19 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędą się aż trzy projekcje filmowe.

43. Lubelska Piesza Pielgrzymka jest już na trasie. Pątnicy będą szli w grupach [zdjęcia]
galeria

43. Lubelska Piesza Pielgrzymka jest już na trasie. Pątnicy będą szli w grupach [zdjęcia]

200 osób wyruszyło w środowy poranek spod archikatedry lubelskiej na trasę 43. Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Dojście do wyznaczonego celu zajmie pątnikom 12 dni.

Stu ratowników z jednego miasta rezygnuje z pracy. "Po kilku dyżurach z rzędu wyglądamy jak zombie"
film

Stu ratowników z jednego miasta rezygnuje z pracy. "Po kilku dyżurach z rzędu wyglądamy jak zombie"

Białystok. Ratownicy medyczni z wojewódzkiej stacji pogotowia w Białymstoku odchodzą z pracy. Ponad stu spośród nich złożyło wypowiedzenia.

Zjednoczona Prawica przegra w wyborach ze zjednoczoną opozycją? "Taki wynik cieszy"
Sondaż

Zjednoczona Prawica przegra w wyborach ze zjednoczoną opozycją? "Taki wynik cieszy"

Gdyby opozycja się zjednoczyła i poszła razem do wyborów do Sejmu, to pokonałaby Prawo i Sprawiedliwość - wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badań Pollster, przeprowadzonego na zlecenie "Super Expressu"

Po cesarskim cięciu wykrwawiła się na szpitalnym łóżku. Kto jest winny śmierci 38-latki?
Reportaż Uwagi! TVN
film

Po cesarskim cięciu wykrwawiła się na szpitalnym łóżku. Kto jest winny śmierci 38-latki?

W wyniku uszkodzenia tętnicy podczas cesarskiego cięcia, pani Katarzyna straciła dwa litry krwi. Kobieta w niecałe dwie godziny wykrwawiła się, będąc pod opieką personelu szpitalnego. Mimo upływu lat, rodzina wciąż nie wie, kto odpowiada za śmierć 38-latki.

Lublin: Ruchliwa ulica z pędzącymi kierowcami i niepełnym oznakowaniem? "Boimy się posłać swoje dzieci do szkoły"
Alarm24

Lublin: Ruchliwa ulica z pędzącymi kierowcami i niepełnym oznakowaniem? "Boimy się posłać swoje dzieci do szkoły"

Boimy się posłać swoje dzieci do szkoły – skarżą się rodzice uczniów ze Sławina. Apelują o to, żeby przed wrześniem władze Lublina zadbały o bezpieczeństwo na ul. Sławinkowskiej. – Uzupełnimy tu oznakowanie – deklaruje Urząd Miasta

Dzisiaj pierwsze miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej

Dzisiaj pierwsze miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej

Dwa samochody Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 tys. zł będzie można wygrać w pierwszym miesięcznym losowaniu Loterii Narodowego Programu Szczepień. Losowania miesięczne odbędą się jeszcze dwukrotnie - 8 września oraz 6 października.

"Czerwona wieża" - spektakl i spotkanie w Centrum Kultury
11 sierpnia 2021, 19:00

"Czerwona wieża" - spektakl i spotkanie w Centrum Kultury

W ramach projektu Przestrzenie Sztuki 11 sierpnia o godz. 19 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć performatywny spektakl teatru tańca "Czerwona wieża" oraz spotkać się z artystami.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!