Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

9 sierpnia 2009 r.
12:01
Edytuj ten wpis

Zderzenie bmw z pasażerskim busem

Autor: Zdjęcie autora er
0 20 A A

Dzisiaj przed południem na drodze krajowej nr 82 w miejscowości Głębokie doszło do zderzenia rejsowego busa przewożącego pasażerów z bmw. Busem relacji Lublin - Włodawa jechało 12 osób.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policja podaje, że 8 pasażerów zostało przewiezionych do szpitala. Okazało się, że 7 od razu może wrócić do domu, jedna osoba pozostała na obserwacji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że winę za spowodowanie wypadku ponosi kierowca bmw, który wymusił pierwszeństwo przejazdu.

Na drodze krajowej nr 82 kierowcy mogli napotkać utrudnienia.

- Ruch przez kilka godzin odbywał się wahadłowo - dodaje Arkadiusz Arciszewski, z lubelskiej policji.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2009 o 17:24
0
renault napisał:
i tu kolego sie z toba zgodze... ze kilkuletnie BMKI to rzadkosc... bo zazwyczaj kupuja zwiesniaczeni ludzie ktorzy chca poszpanowac rozumiem ze jestes fanem marki i sorki jezeli urazilem Cie w poprzednich postach czyms... ja jestem fanem mottoryzacji francuskiej glownie Renault a Ty niemieckiej dobrze by bylo gdyby wszyscy tak mysleli...



Nie wiem czy "zwieśniaczony" człowiek wywali sporo kasy na kilkuletnią beemkę skoro równie dobrze może się lansować w porsche czy innym droższym aucie, szpan jest większy.
To takie zaściankowe myślenie. Na zachodzie Polski gdzie cześciej widuje się auta nowe i dobre bmw nie jest aż taką rzadkością. Niestety u nas nadal pokutują stereotypy, że bmw to auto dla buraka, co widać po powyższym i innych wpisach. I to jest smutne.
Szkoda, że zazwyczaj najbardziej krytykują ludzie których normalnie nie stać na paroletnie auta za 100 tysięcy lub więcej a zazdroszczą i wymyślają bzdury. A wystarczy się takim autem przejechać i już wiadomo kto ma rację.
mkę skoro równie dobrze może się lansować w porsche czy innym droższym aucie, szpan jest większy.
To takie zaściankowe myślenie. Na zachodzie Polski gdzie cześciej widuje się auta nowe i dobre bmw nie jest aż taką rzadkością. Niestety u nas nadal pokutują stereotypy, że bmw to auto dla buraka, co widać po powyższym i innych wpisach. I to jest smutne.
Szkoda, że zazwyczaj najbardziej krytykują ludzie których normalnie nie stać na paroletnie auta za 100 tysięcy lub więcej a zazdroszczą i wymyślają bzdury. A wystarczy się takim a... rozwiń
Avatar
renault / 11 sierpnia 2009 o 17:11
0
Gość napisał:
Już dawno wyrosłem ze "znaczków" i szpanowania na drodze.
Powiem ci, że szukając samochodu dla siebie nawet nie brałem pod uwagę marki renault, myślałem nad lexusem i seatem i dobrze, ze w końcu zdecydowałem się na beemkę "trojke". To ładne i dobre auto chociaż mało nie pali i nie nadaje się na długie trasy. W planach mam jednak zakup kilkuletniej siódemki. Za dresiarza się nie uważam i wkurza mnie to, ze ludzie tak łatwo oceniają innych po ich samochodach a nie po tym co mają w głowach. Skoro jedni lubią sportowe auta to dlaczego mają ich nie mieć bez narażania się na etykietki "karka" czy "dresa".
Kazde auto jest fajne o ile nam się podoba i dobrze się w nim czujemy. Ja lubię bmw a inni fiaty i dobrze bo gdyby każdemu podobało się to samo byłoby mało różnorodności.
I jeszcze jedno, bmw, zwłaszcza te starsze modele kojarzą się z "mafią" i łysolami to fakt, tanimi gratami jeździ też wiejska kawalerka ale większość z nich stanowią audi 80 nazywane wieśkowozami czy ople. Ładne, kilkuletnie beemki to nadal rzadkość, chociaż coraz cześciej normalni ludzie je sobie kupują.



i tu kolego sie z toba zgodze... ze kilkuletnie BMKI to rzadkosc... bo zazwyczaj kupuja zwiesniaczeni ludzie ktorzy chca poszpanowac rozumiem ze jestes fanem marki i sorki jezeli urazilem Cie w poprzednich postach czyms... ja jestem fanem mottoryzacji francuskiej glownie Renault a Ty niemieckiej dobrze by bylo gdyby wszyscy tak mysleli...
zwiesniaczeni ludzie ktorzy chca poszpanowac rozumiem ze jestes fanem marki i sorki jezeli urazilem Cie w poprzednich postach czyms... ja jestem fanem mottoryzacji francuskiej glownie Renault a Ty niemieckiej dobrze by bylo gdyby wszyscy tak mysleli... rozwiń
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2009 o 09:41
0
Laguniarz :) napisał:
to Ci gratuluje kolego i gratuluje Ci ze myslisz i masz jednak w glowie mozg zamiast scinek z papieru... bo napisales ze "jak sie jezdzi z glowa" sa gusta i guściki i wielu sie podoba BMW innym audi a mi renówki... ale wielu sadzi ze Laguna moze komfortem dorównywac do innych marek i to za male pieniadze... komfort dla wszystkich za male pieniadze najgorsze jest to ze wielu ludzi kupuja BMw po to by miec znaczek na masce i szpanowac no i skutki nieraz sa tego tragiczne pozdrawiam



Już dawno wyrosłem ze "znaczków" i szpanowania na drodze.
Powiem ci, że szukając samochodu dla siebie nawet nie brałem pod uwagę marki renault, myślałem nad lexusem i seatem i dobrze, ze w końcu zdecydowałem się na beemkę "trojke". To ładne i dobre auto chociaż mało nie pali i nie nadaje się na długie trasy. W planach mam jednak zakup kilkuletniej siódemki. Za dresiarza się nie uważam i wkurza mnie to, ze ludzie tak łatwo oceniają innych po ich samochodach a nie po tym co mają w głowach. Skoro jedni lubią sportowe auta to dlaczego mają ich nie mieć bez narażania się na etykietki "karka" czy "dresa".
Kazde auto jest fajne o ile nam się podoba i dobrze się w nim czujemy. Ja lubię bmw a inni fiaty i dobrze bo gdyby każdemu podobało się to samo byłoby mało różnorodności.
I jeszcze jedno, bmw, zwłaszcza te starsze modele kojarzą się z "mafią" i łysolami to fakt, tanimi gratami jeździ też wiejska kawalerka ale większość z nich stanowią audi 80 nazywane wieśkowozami czy ople. Ładne, kilkuletnie beemki to nadal rzadkość, chociaż coraz cześciej normalni ludzie je sobie kupują.
, że szukając samochodu dla siebie nawet nie brałem pod uwagę marki renault, myślałem nad lexusem i seatem i dobrze, ze w końcu zdecydowałem się na beemkę "trojke". To ładne i dobre auto chociaż mało nie pali i nie nadaje się na długie trasy. W planach mam jednak zakup kilkuletniej siódemki. Za dresiarza się nie uważam i wkurza mnie to, ze ludzie tak łatwo oceniają innych po ich samochodach a nie po tym co mają w głowach. Skoro jedni lubią sportowe auta to dlaczego mają ich nie mieć bez narażania się na etykietki "karka"... rozwiń
Avatar
Laguniarz :) / 11 sierpnia 2009 o 08:11
0
Gość napisał:
Nie porównuj beemek do renaulta, bo to profanacja. Zapewne nie stać cię było na zakup paroletniego BMW dlatego jeździsz laguną i wychwalasz ją pod niebiosa, bo przecież nie będziesz krytykował swojego auta za 15 tysięcy (moje felgi są warte połowę wartości twojej laguny).
Prawda jest taka, ze bmw to samochód warty kasy za jakie się go kupuje. Niestety nawet nowa laguna nie kosztuje przykładowo tyle co nowe bmw serii 7 a jak się jeździ z głową i robi z niej uzytek to pojeździ się długo kazdym samochodem bez ryzyka spowodowania wypadku. Czego sobie i wszystkim życzę.


to Ci gratuluje kolego i gratuluje Ci ze myslisz i masz jednak w glowie mozg zamiast scinek z papieru... bo napisales ze "jak sie jezdzi z glowa" sa gusta i guściki i wielu sie podoba BMW innym audi a mi renówki... ale wielu sadzi ze Laguna moze komfortem dorównywac do innych marek i to za male pieniadze... komfort dla wszystkich za male pieniadze najgorsze jest to ze wielu ludzi kupuja BMw po to by miec znaczek na masce i szpanowac no i skutki nieraz sa tego tragiczne pozdrawiam


to Ci gratuluje kolego i gratuluje Ci ze myslisz i masz jednak w glowie mozg zamiast scinek z papieru... bo napisales ze "jak sie jezdzi z glowa" sa gusta i guściki i wielu sie podoba BMW innym audi a mi renówki... ale wielu sadzi ze Laguna moze komfortem dorównywac do innych marek i to za male pieniadze... komfort dla wszystkich za male pieniadze najgorsze jest to ze wielu ludzi kupuja BMw po to by miec znaczek na masce i szpanowac no i skutki nieraz sa tego tragiczne pozdrawiam rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2009 o 22:41
0
Laguniarz :) napisał:
pewnie typowa blondyna której chlopak ma BMW ;P

droga koleżanko tak ojciec niechce mi kupic BMW i kiedys kupil mi peugeota... ale na Lagune sam zarobiłem i powiem CI ze nie jest to gówno na 4 kółkach sprawdz sobie testy zderzeniowe Laguny II ph II maksymalna ilosc gwiazdek ale sam jezdze zgodnie z przepisami tylko boje sie ze wlasnie taki palant BMKA na mnie wpadnie... i uwierz mi nie zazdroszcze bo ciezko charowałem na to auto i moglem kupic BMKE ale w moim zawodzie siedze na codzien w samochodach i troche o nich wiem pozdrawiam CIE serdecznie

Laguniarz (z kulturą nie to co kolezanka od BMW )



Nie porównuj beemek do renaulta, bo to profanacja. Zapewne nie stać cię było na zakup paroletniego BMW dlatego jeździsz laguną i wychwalasz ją pod niebiosa, bo przecież nie będziesz krytykował swojego auta za 15 tysięcy (moje felgi są warte połowę wartości twojej laguny).
Prawda jest taka, ze bmw to samochód warty kasy za jakie się go kupuje. Niestety nawet nowa laguna nie kosztuje przykładowo tyle co nowe bmw serii 7 a jak się jeździ z głową i robi z niej uzytek to pojeździ się długo kazdym samochodem bez ryzyka spowodowania wypadku. Czego sobie i wszystkim życzę.
hód warty kasy za jakie się go kupuje. Niestety nawet nowa laguna nie kosztuje przykładowo tyle co nowe bmw serii 7 a jak się jeździ z głową i robi z niej uzytek to pojeździ się długo kazdym samochodem bez ryzyka spowodowania wypadku. Czego sobie i wszystkim życzę. rozwiń
Avatar
Laguniarz :) / 10 sierpnia 2009 o 21:32
0
Gość napisał:
"Chamówo" wulgarna nie rób wstydu właścielom beemek, już wystarczy kojarzenia z dresem i niską kulturą osobistą.



pewnie typowa blondyna której chlopak ma BMW ;P

droga koleżanko tak ojciec niechce mi kupic BMW i kiedys kupil mi peugeota... ale na Lagune sam zarobiłem i powiem CI ze nie jest to gówno na 4 kółkach sprawdz sobie testy zderzeniowe Laguny II ph II maksymalna ilosc gwiazdek ale sam jezdze zgodnie z przepisami tylko boje sie ze wlasnie taki palant BMKA na mnie wpadnie... i uwierz mi nie zazdroszcze bo ciezko charowałem na to auto i moglem kupic BMKE ale w moim zawodzie siedze na codzien w samochodach i troche o nich wiem pozdrawiam CIE serdecznie

Laguniarz (z kulturą nie to co kolezanka od BMW )



pewnie typowa blondyna której chlopak ma BMW ;P

droga koleżanko tak ojciec niechce mi kupic BMW i kiedys kupil mi peugeota... ale na Lagune sam zarobiłem i powiem CI ze nie jest to gówno na 4 kółkach sprawdz sobie testy zderzeniowe Laguny II ph II maksymalna ilosc gwiazdek ale sam jezdze zgodnie z przepisami tylko boje sie ze wlasnie taki palant BMKA na mnie wpadnie... i uwierz mi nie zazdroszcze bo ciezko charowałem na to auto i moglem kupic BMKE ale w moim zawodzie siedze na codzien w samoch... rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2009 o 18:17
0
gosc ona napisał:
jesteście jacyś dziwni BEJCA 19letnia wyje....busa rozwaliła sie prawie cala i kazdy z niej wyszedl bez szwanku pomysl jeden z drugim co by sie z nimi stalo jakby jechali jakims papirzakiem oplem czy innym gownem nie bylo by co zbierac z nich. oceniasz samochod z ktorym nie miales doczynienia a ludzie maja kur... wypadki maluchami oplami renowkami i innymi gownami na czterech kolach.....zazdroscisz tym co maja BEJCE bo tatus nawet malucha nie chce Ci kupic.. kazdym samochodem mozesz miec wypadek jesli nie uzyjesz wyobrazni.do samochodu wsiadl nieodpowiedni czlowiek bez wyobrazni myslal ze zawojuje, a to samo moglby zrobic kazdym innym samochodem...ja pier.... jacy ludzie sa dziwni nie jeden chcial by miec taki samochod jesli wie co to znaczy BMW....oceniacie wypadek po samochodzie, ocencie moze wypadek po osobie ktora siedziala za kółkiem a nie samochod... bo to nie samochody a my ludzie powodujemy wypadki



"Chamówo" wulgarna nie rób wstydu właścielom beemek, już wystarczy kojarzenia z dresem i niską kulturą osobistą.



"Chamówo" wulgarna nie rób wstydu właścielom beemek, już wystarczy kojarzenia z dresem i niską kulturą osobistą. rozwiń
Avatar
gosc ona / 10 sierpnia 2009 o 14:56
0
jesteście jacyś dziwni BEJCA 19letnia wyje....busa rozwaliła sie prawie cala i kazdy z niej wyszedl bez szwanku pomysl jeden z drugim co by sie z nimi stalo jakby jechali jakims papirzakiem oplem czy innym gownem nie bylo by co zbierac z nich. oceniasz samochod z ktorym nie miales doczynienia a ludzie maja kur... wypadki maluchami oplami renowkami i innymi gownami na czterech kolach.....zazdroscisz tym co maja BEJCE bo tatus nawet malucha nie chce Ci kupic.. kazdym samochodem mozesz miec wypadek jesli nie uzyjesz wyobrazni.do samochodu wsiadl nieodpowiedni czlowiek bez wyobrazni myslal ze zawojuje, a to samo moglby zrobic kazdym innym samochodem...ja pier.... jacy ludzie sa dziwni nie jeden chcial by miec taki samochod jesli wie co to znaczy BMW....oceniacie wypadek po samochodzie, ocencie moze wypadek po osobie ktora siedziala za kółkiem a nie samochod... bo to nie samochody a my ludzie powodujemy wypadki
jesteście jacyś dziwni BEJCA 19letnia wyje....busa rozwaliła sie prawie cala i kazdy z niej wyszedl bez szwanku pomysl jeden z drugim co by sie z nimi stalo jakby jechali jakims papirzakiem oplem czy innym gownem nie bylo by co zbierac z nich. oceniasz samochod z ktorym nie miales doczynienia a ludzie maja kur... wypadki maluchami oplami renowkami i innymi gownami na czterech kolach.....zazdroscisz tym co maja BEJCE bo tatus nawet malucha nie chce Ci kupic.. kazdym samochodem mozesz miec wypadek jesli nie uzyjesz wyobrazni.do samochodu wsiad... rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2009 o 10:02
0
lol napisał:
Laguna nie odbiega komfortem od BMW...chyba nówka Laguna nie odbiega od 10-letniego BMW...chociaż też bym się nie zamienił.




Nikt mądry by się nie zamienił na francuskie auto, nawet gdyby było prosto z salonu.
Avatar
lol / 9 sierpnia 2009 o 22:57
0
Laguna nie odbiega komfortem od BMW...chyba nówka Laguna nie odbiega od 10-letniego BMW...chociaż też bym się nie zamienił.
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2009 o 17:24
0
renault napisał:
i tu kolego sie z toba zgodze... ze kilkuletnie BMKI to rzadkosc... bo zazwyczaj kupuja zwiesniaczeni ludzie ktorzy chca poszpanowac rozumiem ze jestes fanem marki i sorki jezeli urazilem Cie w poprzednich postach czyms... ja jestem fanem mottoryzacji francuskiej glownie Renault a Ty niemieckiej dobrze by bylo gdyby wszyscy tak mysleli...



Nie wiem czy "zwieśniaczony" człowiek wywali sporo kasy na kilkuletnią beemkę skoro równie dobrze może się lansować w porsche czy innym droższym aucie, szpan jest większy.
To takie zaściankowe myślenie. Na zachodzie Polski gdzie cześciej widuje się auta nowe i dobre bmw nie jest aż taką rzadkością. Niestety u nas nadal pokutują stereotypy, że bmw to auto dla buraka, co widać po powyższym i innych wpisach. I to jest smutne.
Szkoda, że zazwyczaj najbardziej krytykują ludzie których normalnie nie stać na paroletnie auta za 100 tysięcy lub więcej a zazdroszczą i wymyślają bzdury. A wystarczy się takim autem przejechać i już wiadomo kto ma rację.
mkę skoro równie dobrze może się lansować w porsche czy innym droższym aucie, szpan jest większy.
To takie zaściankowe myślenie. Na zachodzie Polski gdzie cześciej widuje się auta nowe i dobre bmw nie jest aż taką rzadkością. Niestety u nas nadal pokutują stereotypy, że bmw to auto dla buraka, co widać po powyższym i innych wpisach. I to jest smutne.
Szkoda, że zazwyczaj najbardziej krytykują ludzie których normalnie nie stać na paroletnie auta za 100 tysięcy lub więcej a zazdroszczą i wymyślają bzdury. A wystarczy się takim a... rozwiń
Avatar
renault / 11 sierpnia 2009 o 17:11
0
Gość napisał:
Już dawno wyrosłem ze "znaczków" i szpanowania na drodze.
Powiem ci, że szukając samochodu dla siebie nawet nie brałem pod uwagę marki renault, myślałem nad lexusem i seatem i dobrze, ze w końcu zdecydowałem się na beemkę "trojke". To ładne i dobre auto chociaż mało nie pali i nie nadaje się na długie trasy. W planach mam jednak zakup kilkuletniej siódemki. Za dresiarza się nie uważam i wkurza mnie to, ze ludzie tak łatwo oceniają innych po ich samochodach a nie po tym co mają w głowach. Skoro jedni lubią sportowe auta to dlaczego mają ich nie mieć bez narażania się na etykietki "karka" czy "dresa".
Kazde auto jest fajne o ile nam się podoba i dobrze się w nim czujemy. Ja lubię bmw a inni fiaty i dobrze bo gdyby każdemu podobało się to samo byłoby mało różnorodności.
I jeszcze jedno, bmw, zwłaszcza te starsze modele kojarzą się z "mafią" i łysolami to fakt, tanimi gratami jeździ też wiejska kawalerka ale większość z nich stanowią audi 80 nazywane wieśkowozami czy ople. Ładne, kilkuletnie beemki to nadal rzadkość, chociaż coraz cześciej normalni ludzie je sobie kupują.



i tu kolego sie z toba zgodze... ze kilkuletnie BMKI to rzadkosc... bo zazwyczaj kupuja zwiesniaczeni ludzie ktorzy chca poszpanowac rozumiem ze jestes fanem marki i sorki jezeli urazilem Cie w poprzednich postach czyms... ja jestem fanem mottoryzacji francuskiej glownie Renault a Ty niemieckiej dobrze by bylo gdyby wszyscy tak mysleli...
zwiesniaczeni ludzie ktorzy chca poszpanowac rozumiem ze jestes fanem marki i sorki jezeli urazilem Cie w poprzednich postach czyms... ja jestem fanem mottoryzacji francuskiej glownie Renault a Ty niemieckiej dobrze by bylo gdyby wszyscy tak mysleli... rozwiń
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2009 o 09:41
0
Laguniarz :) napisał:
to Ci gratuluje kolego i gratuluje Ci ze myslisz i masz jednak w glowie mozg zamiast scinek z papieru... bo napisales ze "jak sie jezdzi z glowa" sa gusta i guściki i wielu sie podoba BMW innym audi a mi renówki... ale wielu sadzi ze Laguna moze komfortem dorównywac do innych marek i to za male pieniadze... komfort dla wszystkich za male pieniadze najgorsze jest to ze wielu ludzi kupuja BMw po to by miec znaczek na masce i szpanowac no i skutki nieraz sa tego tragiczne pozdrawiam



Już dawno wyrosłem ze "znaczków" i szpanowania na drodze.
Powiem ci, że szukając samochodu dla siebie nawet nie brałem pod uwagę marki renault, myślałem nad lexusem i seatem i dobrze, ze w końcu zdecydowałem się na beemkę "trojke". To ładne i dobre auto chociaż mało nie pali i nie nadaje się na długie trasy. W planach mam jednak zakup kilkuletniej siódemki. Za dresiarza się nie uważam i wkurza mnie to, ze ludzie tak łatwo oceniają innych po ich samochodach a nie po tym co mają w głowach. Skoro jedni lubią sportowe auta to dlaczego mają ich nie mieć bez narażania się na etykietki "karka" czy "dresa".
Kazde auto jest fajne o ile nam się podoba i dobrze się w nim czujemy. Ja lubię bmw a inni fiaty i dobrze bo gdyby każdemu podobało się to samo byłoby mało różnorodności.
I jeszcze jedno, bmw, zwłaszcza te starsze modele kojarzą się z "mafią" i łysolami to fakt, tanimi gratami jeździ też wiejska kawalerka ale większość z nich stanowią audi 80 nazywane wieśkowozami czy ople. Ładne, kilkuletnie beemki to nadal rzadkość, chociaż coraz cześciej normalni ludzie je sobie kupują.
, że szukając samochodu dla siebie nawet nie brałem pod uwagę marki renault, myślałem nad lexusem i seatem i dobrze, ze w końcu zdecydowałem się na beemkę "trojke". To ładne i dobre auto chociaż mało nie pali i nie nadaje się na długie trasy. W planach mam jednak zakup kilkuletniej siódemki. Za dresiarza się nie uważam i wkurza mnie to, ze ludzie tak łatwo oceniają innych po ich samochodach a nie po tym co mają w głowach. Skoro jedni lubią sportowe auta to dlaczego mają ich nie mieć bez narażania się na etykietki "karka"... rozwiń
Avatar
Laguniarz :) / 11 sierpnia 2009 o 08:11
0
Gość napisał:
Nie porównuj beemek do renaulta, bo to profanacja. Zapewne nie stać cię było na zakup paroletniego BMW dlatego jeździsz laguną i wychwalasz ją pod niebiosa, bo przecież nie będziesz krytykował swojego auta za 15 tysięcy (moje felgi są warte połowę wartości twojej laguny).
Prawda jest taka, ze bmw to samochód warty kasy za jakie się go kupuje. Niestety nawet nowa laguna nie kosztuje przykładowo tyle co nowe bmw serii 7 a jak się jeździ z głową i robi z niej uzytek to pojeździ się długo kazdym samochodem bez ryzyka spowodowania wypadku. Czego sobie i wszystkim życzę.


to Ci gratuluje kolego i gratuluje Ci ze myslisz i masz jednak w glowie mozg zamiast scinek z papieru... bo napisales ze "jak sie jezdzi z glowa" sa gusta i guściki i wielu sie podoba BMW innym audi a mi renówki... ale wielu sadzi ze Laguna moze komfortem dorównywac do innych marek i to za male pieniadze... komfort dla wszystkich za male pieniadze najgorsze jest to ze wielu ludzi kupuja BMw po to by miec znaczek na masce i szpanowac no i skutki nieraz sa tego tragiczne pozdrawiam


to Ci gratuluje kolego i gratuluje Ci ze myslisz i masz jednak w glowie mozg zamiast scinek z papieru... bo napisales ze "jak sie jezdzi z glowa" sa gusta i guściki i wielu sie podoba BMW innym audi a mi renówki... ale wielu sadzi ze Laguna moze komfortem dorównywac do innych marek i to za male pieniadze... komfort dla wszystkich za male pieniadze najgorsze jest to ze wielu ludzi kupuja BMw po to by miec znaczek na masce i szpanowac no i skutki nieraz sa tego tragiczne pozdrawiam rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2009 o 22:41
0
Laguniarz :) napisał:
pewnie typowa blondyna której chlopak ma BMW ;P

droga koleżanko tak ojciec niechce mi kupic BMW i kiedys kupil mi peugeota... ale na Lagune sam zarobiłem i powiem CI ze nie jest to gówno na 4 kółkach sprawdz sobie testy zderzeniowe Laguny II ph II maksymalna ilosc gwiazdek ale sam jezdze zgodnie z przepisami tylko boje sie ze wlasnie taki palant BMKA na mnie wpadnie... i uwierz mi nie zazdroszcze bo ciezko charowałem na to auto i moglem kupic BMKE ale w moim zawodzie siedze na codzien w samochodach i troche o nich wiem pozdrawiam CIE serdecznie

Laguniarz (z kulturą nie to co kolezanka od BMW )



Nie porównuj beemek do renaulta, bo to profanacja. Zapewne nie stać cię było na zakup paroletniego BMW dlatego jeździsz laguną i wychwalasz ją pod niebiosa, bo przecież nie będziesz krytykował swojego auta za 15 tysięcy (moje felgi są warte połowę wartości twojej laguny).
Prawda jest taka, ze bmw to samochód warty kasy za jakie się go kupuje. Niestety nawet nowa laguna nie kosztuje przykładowo tyle co nowe bmw serii 7 a jak się jeździ z głową i robi z niej uzytek to pojeździ się długo kazdym samochodem bez ryzyka spowodowania wypadku. Czego sobie i wszystkim życzę.
hód warty kasy za jakie się go kupuje. Niestety nawet nowa laguna nie kosztuje przykładowo tyle co nowe bmw serii 7 a jak się jeździ z głową i robi z niej uzytek to pojeździ się długo kazdym samochodem bez ryzyka spowodowania wypadku. Czego sobie i wszystkim życzę. rozwiń
Avatar
Laguniarz :) / 10 sierpnia 2009 o 21:32
0
Gość napisał:
"Chamówo" wulgarna nie rób wstydu właścielom beemek, już wystarczy kojarzenia z dresem i niską kulturą osobistą.



pewnie typowa blondyna której chlopak ma BMW ;P

droga koleżanko tak ojciec niechce mi kupic BMW i kiedys kupil mi peugeota... ale na Lagune sam zarobiłem i powiem CI ze nie jest to gówno na 4 kółkach sprawdz sobie testy zderzeniowe Laguny II ph II maksymalna ilosc gwiazdek ale sam jezdze zgodnie z przepisami tylko boje sie ze wlasnie taki palant BMKA na mnie wpadnie... i uwierz mi nie zazdroszcze bo ciezko charowałem na to auto i moglem kupic BMKE ale w moim zawodzie siedze na codzien w samochodach i troche o nich wiem pozdrawiam CIE serdecznie

Laguniarz (z kulturą nie to co kolezanka od BMW )



pewnie typowa blondyna której chlopak ma BMW ;P

droga koleżanko tak ojciec niechce mi kupic BMW i kiedys kupil mi peugeota... ale na Lagune sam zarobiłem i powiem CI ze nie jest to gówno na 4 kółkach sprawdz sobie testy zderzeniowe Laguny II ph II maksymalna ilosc gwiazdek ale sam jezdze zgodnie z przepisami tylko boje sie ze wlasnie taki palant BMKA na mnie wpadnie... i uwierz mi nie zazdroszcze bo ciezko charowałem na to auto i moglem kupic BMKE ale w moim zawodzie siedze na codzien w samoch... rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2009 o 18:17
0
gosc ona napisał:
jesteście jacyś dziwni BEJCA 19letnia wyje....busa rozwaliła sie prawie cala i kazdy z niej wyszedl bez szwanku pomysl jeden z drugim co by sie z nimi stalo jakby jechali jakims papirzakiem oplem czy innym gownem nie bylo by co zbierac z nich. oceniasz samochod z ktorym nie miales doczynienia a ludzie maja kur... wypadki maluchami oplami renowkami i innymi gownami na czterech kolach.....zazdroscisz tym co maja BEJCE bo tatus nawet malucha nie chce Ci kupic.. kazdym samochodem mozesz miec wypadek jesli nie uzyjesz wyobrazni.do samochodu wsiadl nieodpowiedni czlowiek bez wyobrazni myslal ze zawojuje, a to samo moglby zrobic kazdym innym samochodem...ja pier.... jacy ludzie sa dziwni nie jeden chcial by miec taki samochod jesli wie co to znaczy BMW....oceniacie wypadek po samochodzie, ocencie moze wypadek po osobie ktora siedziala za kółkiem a nie samochod... bo to nie samochody a my ludzie powodujemy wypadki



"Chamówo" wulgarna nie rób wstydu właścielom beemek, już wystarczy kojarzenia z dresem i niską kulturą osobistą.



"Chamówo" wulgarna nie rób wstydu właścielom beemek, już wystarczy kojarzenia z dresem i niską kulturą osobistą. rozwiń
Avatar
gosc ona / 10 sierpnia 2009 o 14:56
0
jesteście jacyś dziwni BEJCA 19letnia wyje....busa rozwaliła sie prawie cala i kazdy z niej wyszedl bez szwanku pomysl jeden z drugim co by sie z nimi stalo jakby jechali jakims papirzakiem oplem czy innym gownem nie bylo by co zbierac z nich. oceniasz samochod z ktorym nie miales doczynienia a ludzie maja kur... wypadki maluchami oplami renowkami i innymi gownami na czterech kolach.....zazdroscisz tym co maja BEJCE bo tatus nawet malucha nie chce Ci kupic.. kazdym samochodem mozesz miec wypadek jesli nie uzyjesz wyobrazni.do samochodu wsiadl nieodpowiedni czlowiek bez wyobrazni myslal ze zawojuje, a to samo moglby zrobic kazdym innym samochodem...ja pier.... jacy ludzie sa dziwni nie jeden chcial by miec taki samochod jesli wie co to znaczy BMW....oceniacie wypadek po samochodzie, ocencie moze wypadek po osobie ktora siedziala za kółkiem a nie samochod... bo to nie samochody a my ludzie powodujemy wypadki
jesteście jacyś dziwni BEJCA 19letnia wyje....busa rozwaliła sie prawie cala i kazdy z niej wyszedl bez szwanku pomysl jeden z drugim co by sie z nimi stalo jakby jechali jakims papirzakiem oplem czy innym gownem nie bylo by co zbierac z nich. oceniasz samochod z ktorym nie miales doczynienia a ludzie maja kur... wypadki maluchami oplami renowkami i innymi gownami na czterech kolach.....zazdroscisz tym co maja BEJCE bo tatus nawet malucha nie chce Ci kupic.. kazdym samochodem mozesz miec wypadek jesli nie uzyjesz wyobrazni.do samochodu wsiad... rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2009 o 10:02
0
lol napisał:
Laguna nie odbiega komfortem od BMW...chyba nówka Laguna nie odbiega od 10-letniego BMW...chociaż też bym się nie zamienił.




Nikt mądry by się nie zamienił na francuskie auto, nawet gdyby było prosto z salonu.
Avatar
lol / 9 sierpnia 2009 o 22:57
0
Laguna nie odbiega komfortem od BMW...chyba nówka Laguna nie odbiega od 10-letniego BMW...chociaż też bym się nie zamienił.
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami 12 0

Rozmowa z Pawłem Zasadą, właścicielem Kebab Box, pierwszego automatu na kebaby.

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air 10 0

Loty linii Wizz Air do Londynu Luton pozostaną siatce połączeń Portu Lotniczego Lublin w przyszłorocznym sezonie letnim. Przewoźnik potwierdza natomiast, że do rozkładów nie wrócą zawieszane z końcem października rejsy do Sztokholmu i Kijowa.

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina 6 10

Na ulice Lublina wyjeżdżają dziś nowe, przegubowe trolejbusy marki Ursus. Są klimatyzowane, wyposażone w biletomaty, a dzięki akumulatorom mogą kursować tam, gdzie nie ma nad jezdnią sieci zasilającej. Miasto kupiło w sumie 15 takich pojazdów za ponad 34 mln zł

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09]
21 września 2018, 10:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Na ekrany lubelskich kin wkracza polski film kostiumowy Kamerdyner. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin 1 0

Władze Białej Podlaskiej pozwały radną niezależną Alicję Łagowską. Sprawa o ochronę dóbr osobistych toczy się przed Sądem Okręgowym w Lublinie.

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście
galeria

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście 176 11

Jogi, Batman, Szogun, Izaura, Masa, Skrzat – to tylko niektóre z zabawnych pseudonimów, jakie mieli otrzymać pacjenci przychodni w miejscowości Wohyń koło Radzynia, w województwie lubelskim. Chodzi o zachowanie anonimowości w związku z RODO (czyli nowego prawa o danych osobowych, które obowiązuje od 25 maja).

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika?

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika? 4 2

Piłkarze i kibice Motoru chcą, jak najszybciej zapomnieć o tym, co stało się w Krakowie. Ma w tym pomóc sobotni występ żółto-biało-niebieskich. Lublinianie zmierzą się na Arenie z Sokołem Sieniawa (godz. 18). Wszystko wskazuje na to, że na ławce trenerskiej „awaryjnie” zasiądzie Robert Chmura

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle? 10 6

Jedna osoba została ranna w wypadku na al. Solidarności w Lublinie.

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim
galeria

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim 0 8

Na placu Litewskim w Lublinie odbyły się w piątek dwie ceremonie wojskowe Wielonarodowej Brygady. Dowództwo nad brygadą przejęła armia ukraińska, zaś Batalion Dowodzenia otrzymał sztandar.

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie
22 września 2018, 15:00

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny na całym świecie przeprowadzona zostanie wyjątkowa akcja, podczas której ludzie zatrzymają się, aby popatrzeć sobie w oczy. Ponownie The World Biggest Eye Contact Experiment zorganizowany zostanie także w Lublinie - 22 września w Tarasach Zamkowych.

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą"

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą" 11 5

Rodzina Lubańskich z Białej Podlaskiej zbiera pieniądze na zdiagnozowanie córki Michaliny. Potrzeba 15 tys. zł. na badania genetyczne.

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie
21 września 2018, 17:00

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie 2 0

W piątek, 21 września, Pracownia W Przestrzeni zaprasza do Zielonej Sali Wykładowej (róg ulicy Cyruliczej i Furmańskiej) na rozmowę z reporterem i fotografem Filipem Springerem. Początek pierwszego spotkania w ramach projektu „Mistrzowie Mówią” o godz. 17. Wstęp wolny.

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł 0 3

Mieszkaniec Ryk nie otrzymał wynagrodzenia, więc przywłaszczył sobie koparkę wartą 70 tys. zł. Teraz 40-latek ma spore problemy

Impreza w Próbie Cafe
28 września 2018, 22:30

Impreza w Próbie Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. Próba Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) zaprasza na muzyczną imprezę - Próba Elektryczna, która odbędzie się 28 września o godz. 22.30.

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień
4 października 2018, 19:00

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień 0 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny koncert w ramach cyklu Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury (ul Grodzka 5a). 4 października o godz 19 na scenie tamtejszej Próby Cafe wystąpi Wojciech Bąkowski.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!