Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 marca 2016 r.
19:01

500 plus: Samorządy z Lubelskiego zatrudnią prawie 400 osób do obsługi

0 19 A A

Prawie 400 osób zatrudnią dodatkowo samorządy z województwa lubelskiego do obsługi programu „Rodzina 500 plus”. Zwiększania zatrudnienia nie planuje tylko 17 z ponad 200 gmin z naszego regionu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Nie ma reguły, ale są to zazwyczaj mniejsze gminy, w których przy obsłudze tzw. świadczeń rodzinnych pracują po 2–3 osoby. Tam samorządowcy idą bardziej w kierunku wyższego wynagradzania osób już zatrudnionych, które będą miały dodatkowe obowiązki – mówi Albin Mazurek, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim.

W lutym gminy z województwa lubelskiego otrzymały 4,1 mln zł na przygotowania do obsługi programu. – Nie mamy sygnałów od samorządów, żeby otrzymane przez nie kwoty były zbyt małe. Te pieniądze są przeznaczane na ewentualne remonty, zakupy prozaicznych rzeczy jak biurko czy krzesło, ale też sprzętu komputerowego czy serwerów – wyjaśnia dyr. Mazurek.

Program „Rodzina 500 plus” ma wystartować 1 kwietnia. Przyjmowaniem wniosków mają zajmować się gminy. Składać je będzie można w różny sposób. – Podejrzewamy, że najpopularniejszą formą będą wnioski w formie papierowej. Samorządy przygotowują wiele miejsc, w których będzie można to robić. Ale przypominam, że wnioski będzie można składać także przez internet, za pośrednictwem platformy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, systemu „Empatia”, ale także przez systemy elektroniczne wielu banków – mówi Krzysztof Michałkiewicz, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej.

Według szacunkowych danych programem zostanie objętych ok. 225 tys. dzieci z województwa lubelskiego.

Czytaj więcej o:

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 marca 2016 o 19:25
0
Pisowska taktyka obiecac a Inni zrealizuja.
Avatar
Gość / 15 marca 2016 o 15:48
0

kto bogatemu zabroni...


nie pieprz jak nie wiesz, socjaliz bogatym nie dawał tylko biednym, a tutaj biedni z jednym dzieckiem nie dostaną natomiast bogaci mający dochód 5-50 tys. dostaną na drugie i kolejne

Avatar
Gość / 15 marca 2016 o 15:46
0

400 urzędasów, a zwolnią 900 nauczycieli no nie będzie pierwszaków w szkołach. Dobra zmiania c.d.

a co ci przeszkadzają urzędasy, oni pracują i powinni za co najmniej 15 tys. nie mniej pracować, bo za darmo za to że będą leżeć i płodzić dzieci dostaną po 1-5 tys. to za pracę co najmniej 3 razy tyle.

Avatar
Gość / 15 marca 2016 o 09:25
0

Mam pytanie a ile mnie podatnika będzie to kosztowało więcej z wypłaty?

To sobie policz! W mojej gminie do świadczenia uprawnionych jest ok. 1200 dzieci, to w skali roku ponad 7 mln. Budżet gminy - niecałe 18 mln. 40% skądś się weźmie. Skąd? Z twoich, moich, naszych podatków. A teraz przeliczmy to na województwo, na kraj... Nie to, że jestem przeciwna działaniom socjalnym, jestem przeciw głupim, populistycznym ruchom. Wkurza mnie, kiedy mówi się, że dzięki temu nastąpi wzrost gospodarczy! Przez pewien czas byłam asystentem rodziny, zapewniam was, że w zdecydowanej większości ubogie rodziny wielodzietne nie potrafią gospodarować pieniędzmi. Każda ich ilość przeznaczona będzie na zdrowe jedzenie typu: zupki chińskie, chipsy, używki dla rodziców, kolejny komputer dla kolejnego dziecka, itp. Najzwyklejsze marnotrawstwo środków, które można byłoby sensownie zagospodarować - też w formie pomocy dla dzieci. Ale tu chodzi o natychmiastowy efekt - obiecaliśmy, zrealizowaliśmy! I niech się bida toczy!

To sobie policz! W mojej gminie do świadczenia uprawnionych jest ok. 1200 dzieci, to w skali roku ponad 7 mln. Budżet gminy - niecałe 18 mln. 40% skądś się weźmie. Skąd? Z twoich, moich, naszych podatków. A teraz przeliczmy to na województwo, na kraj... Nie to, że jestem przeciwna działaniom socjalnym, jestem przeciw głupim, populistycznym ruchom. Wkurza mnie, kiedy mówi się, że dzięki temu nastąpi wzrost gospodarczy! Przez pewien czas byłam asystentem rodziny, zapewniam was, że w zdecydowanej większości ubogie rodziny wielo... rozwiń

Avatar
hkm9 / 15 marca 2016 o 08:20
0

Oto "dobra zmiana" ale oni "dadzą radę".

Co za obłuda i brak koncepcyjnego myślenia o przedsiębiorczości, rozwoju usług,itp.

Prostactwo w rozdawnictwie.

Avatar
osior / 15 marca 2016 o 07:27
0

NIE ZATRUDNIAJCIE proszę NIKOGO z ZSLowskiej sitwy! PROSZĘ!

Tak mam kandydatów dwóch :Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów …

 
1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.
2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.
3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.
4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany.
5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.
6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.
7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?
 
Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików?
Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Kogo chcesz postawić pod murem i rozstrzelać ?? Twojego nieskazitelnego guru ?? zwiń

Tak mam kandydatów dwóch :Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów …

 
1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego oby... rozwiń
Avatar
antygang / 15 marca 2016 o 05:40
0
[quote name="Guest" post="1301849" timestamp="1457988134"]

NIE ZATRUDNIAJCIE proszę NIKOGO z ZSLowskiej sitwy! PROSZĘ![ Teraz to czas na PISowską się. Już zdążyła pokazać jak jest pazerna na stołki]
Avatar
Danek / 15 marca 2016 o 05:37
0
[Głupi kłamco przecież wiesz ze w województwie lubelskim jest sporo wójtów i burmistrzów z PIS- u. A w Białej Podlaskiej to kto będzie zatrudniał jak nie PIS]

PSL zwiększy zaatrudnienie swojakow z 80% do 100% BRAWO biurokracja w gminach! Tak się hoduje nierobów![/quote]
Avatar
Gość / 14 marca 2016 o 21:43
0
PSL zwiększy zaatrudnienie swojakow z 80% do 100% BRAWO biurokracja w gminach! Tak się hoduje nierobów!
Avatar
Gość / 14 marca 2016 o 21:42
0
NIE ZATRUDNIAJCIE proszę NIKOGO z ZSLowskiej sitwy! PROSZĘ!
Avatar
Gość / 20 marca 2016 o 19:25
0
Pisowska taktyka obiecac a Inni zrealizuja.
Avatar
Gość / 15 marca 2016 o 15:48
0

kto bogatemu zabroni...


nie pieprz jak nie wiesz, socjaliz bogatym nie dawał tylko biednym, a tutaj biedni z jednym dzieckiem nie dostaną natomiast bogaci mający dochód 5-50 tys. dostaną na drugie i kolejne

Avatar
Gość / 15 marca 2016 o 15:46
0

400 urzędasów, a zwolnią 900 nauczycieli no nie będzie pierwszaków w szkołach. Dobra zmiania c.d.

a co ci przeszkadzają urzędasy, oni pracują i powinni za co najmniej 15 tys. nie mniej pracować, bo za darmo za to że będą leżeć i płodzić dzieci dostaną po 1-5 tys. to za pracę co najmniej 3 razy tyle.

Avatar
Gość / 15 marca 2016 o 09:25
0

Mam pytanie a ile mnie podatnika będzie to kosztowało więcej z wypłaty?

To sobie policz! W mojej gminie do świadczenia uprawnionych jest ok. 1200 dzieci, to w skali roku ponad 7 mln. Budżet gminy - niecałe 18 mln. 40% skądś się weźmie. Skąd? Z twoich, moich, naszych podatków. A teraz przeliczmy to na województwo, na kraj... Nie to, że jestem przeciwna działaniom socjalnym, jestem przeciw głupim, populistycznym ruchom. Wkurza mnie, kiedy mówi się, że dzięki temu nastąpi wzrost gospodarczy! Przez pewien czas byłam asystentem rodziny, zapewniam was, że w zdecydowanej większości ubogie rodziny wielodzietne nie potrafią gospodarować pieniędzmi. Każda ich ilość przeznaczona będzie na zdrowe jedzenie typu: zupki chińskie, chipsy, używki dla rodziców, kolejny komputer dla kolejnego dziecka, itp. Najzwyklejsze marnotrawstwo środków, które można byłoby sensownie zagospodarować - też w formie pomocy dla dzieci. Ale tu chodzi o natychmiastowy efekt - obiecaliśmy, zrealizowaliśmy! I niech się bida toczy!

To sobie policz! W mojej gminie do świadczenia uprawnionych jest ok. 1200 dzieci, to w skali roku ponad 7 mln. Budżet gminy - niecałe 18 mln. 40% skądś się weźmie. Skąd? Z twoich, moich, naszych podatków. A teraz przeliczmy to na województwo, na kraj... Nie to, że jestem przeciwna działaniom socjalnym, jestem przeciw głupim, populistycznym ruchom. Wkurza mnie, kiedy mówi się, że dzięki temu nastąpi wzrost gospodarczy! Przez pewien czas byłam asystentem rodziny, zapewniam was, że w zdecydowanej większości ubogie rodziny wielo... rozwiń

Avatar
hkm9 / 15 marca 2016 o 08:20
0

Oto "dobra zmiana" ale oni "dadzą radę".

Co za obłuda i brak koncepcyjnego myślenia o przedsiębiorczości, rozwoju usług,itp.

Prostactwo w rozdawnictwie.

Avatar
osior / 15 marca 2016 o 07:27
0

NIE ZATRUDNIAJCIE proszę NIKOGO z ZSLowskiej sitwy! PROSZĘ!

Tak mam kandydatów dwóch :Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów …

 
1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.
2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.
3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.
4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany.
5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.
6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.
7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?
 
Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików?
Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Kogo chcesz postawić pod murem i rozstrzelać ?? Twojego nieskazitelnego guru ?? zwiń

Tak mam kandydatów dwóch :Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów …

 
1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego oby... rozwiń
Avatar
antygang / 15 marca 2016 o 05:40
0
[quote name="Guest" post="1301849" timestamp="1457988134"]

NIE ZATRUDNIAJCIE proszę NIKOGO z ZSLowskiej sitwy! PROSZĘ![ Teraz to czas na PISowską się. Już zdążyła pokazać jak jest pazerna na stołki]
Avatar
Danek / 15 marca 2016 o 05:37
0
[Głupi kłamco przecież wiesz ze w województwie lubelskim jest sporo wójtów i burmistrzów z PIS- u. A w Białej Podlaskiej to kto będzie zatrudniał jak nie PIS]

PSL zwiększy zaatrudnienie swojakow z 80% do 100% BRAWO biurokracja w gminach! Tak się hoduje nierobów![/quote]
Avatar
Gość / 14 marca 2016 o 21:43
0
PSL zwiększy zaatrudnienie swojakow z 80% do 100% BRAWO biurokracja w gminach! Tak się hoduje nierobów!
Avatar
Gość / 14 marca 2016 o 21:42
0
NIE ZATRUDNIAJCIE proszę NIKOGO z ZSLowskiej sitwy! PROSZĘ!
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 7 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 24 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 49 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 91 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 37 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 66 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!