Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 lipca 2010 r.
14:17
Edytuj ten wpis

Czerwona kropka w Carrefour: Sieć przeprosi pracowników

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 31 A A

Praktyka stosowana w supermarkecie w Lublinie była incydentalna i wynikała z niezrozumienia nowych zasad przez pracowników - przyznał Carrefour Polska. Firma zamierza przeprosić pracowników.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Niecodzienna praktykę stosowaną w sklepie Carrefour przy ul. Andersa w Lublinie opisaliśmy w środę. Pracownicy sklepu poczuli się upokorzeni tym, że aby zjeść drugie śniadanie czy skorzystać z toalety muszą stawać na czerwonej kropce umieszczonej na podłodze obok działu mięsnego.

Przedstawiciele Carrefoura przysłali nam wczoraj wieczorem kolejne oświadczenie, w którym odnoszą się do opisanej przez nas sytuacji. Pracownicy sieci przyznają, że taka praktyka rzeczywiście była i trwała 3 dni. Zapewniają, że była to sytuacja incydentalna. Miała ono związek z wprowadzeniem przez firmę nowych zasad organizacji pracy i niezrozumieniem ich przez pracowników - czytamy w oświadczeniu. Firma zapowiada przeprosiny.

- Pracownicy sklepu, w którym była praktyka zgłaszania się "na kropce”, zostaną przeproszeni przez kierownictwo sklepu i otrzymają wyjaśnienie, że takie działanie było spowodowane niewłaściwym zrozumieniem i niewłaściwą interpretacją nowych zasad organizacji pracy sklepów – zapewnia Maria Cieślikowska, dyrektor ds. PR i Komunikacji Zewnętrznej Carrefour Polska.

Firma podkreśla jednocześnie, że czerwone kropki służą wyłącznie do kontaktów pracownika z kierownikiem.

Mimo tłumaczeń Carrefoura inspekcja pracy przeprowadzi na początku przyszłego tygodnia kontrolę w supermarkecie przy Andersa.

- Jeśli piszą, że przepraszają, to mają coś na sumieniu – podejrzewa Krzysztof Sudoł, zastępca okręgowego inspektora pracy w Lublinie. – Do sklepu zostaną skierowani inspektor z psychologiem. Kontrola odbędzie się w poniedziałek albo we wtorek – dodaje Sudoł.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kasy Carrefour Szczecin / 19 lipca 2010 o 17:40
0
~gość~ napisał:
Do stałego klienta z 10-tego lipca. Ludzi brakuje do pracy? Co ty piszesz jest wiele ludzi bez pracy ale niektórzy boją się iść do takiego miejsca pracy gdzie potrzeby fizjologiczne wykonuje się na komendę luz za pozwoleniem. To jakaś paranoja obóz koncentracyjny czy trzeci świat?


Kto ci nagadał takich głupot że potrzeby fizjologiczne wykonujemy na komende??Pracuje w firmie od 2002r wczesniej jako zwykły kasjer a teraz jako nadzór kasowy i ani razu sie z takim czymś niespotkałem się.Jedynie informuje sie kierownika lub lidera działu ze idzie sie do wc lub na przerwe.W dziale kas jest troche inna sytuacja ale jeszcze ani razu nie niekazano mi siedziec w pampersie na kasie nawet podczaś świąt.Pozdrowienia dla innych carrefourowców a zwłaszcza kasy.


Kto ci nagadał takich głupot że potrzeby fizjologiczne wykonujemy na komende??Pracuje w firmie od 2002r wczesniej jako zwykły kasjer a teraz jako nadzór kasowy i ani razu sie z takim czymś niespotkałem się.Jedynie informuje sie kierownika lub lidera działu ze idzie sie do wc lub na przerwe.W dziale kas jest troche inna sytuacja ale jeszcze ani razu nie niekazano mi siedziec w pampersie na kasie nawet podczaś świąt.Pozdrowienia dla innych carrefourowców a zwłaszcza kasy. rozwiń
Avatar
Gość / 18 lipca 2010 o 19:28
0
~gość~ napisał:
Do stałego klienta z 10-tego lipca. Ludzi brakuje do pracy? Co ty piszesz jest wiele ludzi bez pracy ale niektórzy boją się iść do takiego miejsca pracy gdzie potrzeby fizjologiczne wykonuje się na komendę luz za pozwoleniem. To jakaś paranoja obóz koncentracyjny czy trzeci świat?

wiem że ludzie szukaja pracy i jej nie mają ale mi chodziło konkretnie o ten sklap w sieradzu tam nie chca przyjąć nikogo tam jeszcze zwolnili więc dlatego napisałem że ludzi do pracy brakuje
stały klient

wiem że ludzie szukaja pracy i jej nie mają ale mi chodziło konkretnie o ten sklap w sieradzu tam nie chca przyjąć nikogo tam jeszcze zwolnili więc dlatego napisałem że ludzi do pracy brakuje
stały klient rozwiń
Avatar
~GOŚĆ~ / 15 lipca 2010 o 21:51
0
aiewoj8 napisał:
Powinni też sprawdzić sklep Carrefour w Grudziądzu, tam ostatnio piekły chleb Panie z wędlin, nie mając o tym zielonego pojęcia, wyszedł zakalec,oczywiście za to oberwały. W dziale kas coraz mniej kasjerek a tu przyszła wiadomość o wprowadzaniu NIEBIESKIEJ LINII, ciekawe kto będzie siadał na kasę. Te które zostały pracują po dziewięć godzin.




Co to jest NIEBIESKA LINIA?
Avatar
ulga / 14 lipca 2010 o 18:41
0
~gość~ napisał:
Do stałego klienta z 10-tego lipca. Ludzi brakuje do pracy? Co ty piszesz jest wiele ludzi bez pracy ale niektórzy boją się iść do takiego miejsca pracy gdzie potrzeby fizjologiczne wykonuje się na komendę luz za pozwoleniem. To jakaś paranoja obóz koncentracyjny czy trzeci świat?

obóz pracy jakich wiele w naszym pięknym kraju
Avatar
tosia / 14 lipca 2010 o 18:39
0
Gość napisał:
Witam mam taka propozycje na stronie cerrefur jest pozycja kontakt gdzie można wysłać im sugestie sam wysłałem taka "Drodzy Państwo moja propozycja jest taka zróbcie czerwone kropki kierownikom na czole będą lepiej widoczni na sklepach i jak pracownik będzie chciał siusiu szybciej zobaczy kierownika, oczywiście wielkość kropki proponuje zrobić zależną od ważności kierownika a dyrektor jeszcze kropka na plecach." proponuje wysyłać im swoje sugestie.

jestem za

jestem za rozwiń
Avatar
~gość~ / 14 lipca 2010 o 17:19
0
Do stałego klienta z 10-tego lipca. Ludzi brakuje do pracy? Co ty piszesz jest wiele ludzi bez pracy ale niektórzy boją się iść do takiego miejsca pracy gdzie potrzeby fizjologiczne wykonuje się na komendę luz za pozwoleniem. To jakaś paranoja obóz koncentracyjny czy trzeci świat?
Avatar
Gość / 12 lipca 2010 o 21:35
0
Proponuję,aby Inspekcja Pracy zajęła się carrefourem w Krakowie,jest ich kilka i wszędzie ten sam syf jeśli chodzi o pracę i traktowanie pracowników,których zresztą zostało niewielu po ostatnich zwolnieniach...chociaż nie wierzę już w PIP!!!
Avatar
pracownik sieradz / 11 lipca 2010 o 00:48
0
mam propozycję
oprócz czeronych kropek naszyjcie nam żółte gwiazdy będzie komplet
czerwone kropki czarne t tło i żółte gwiazdy
carrefourowska biedronk w niebie
połączenie firm
haha
paranoja
pośmiewisko całego świata
Avatar
stały klient / 10 lipca 2010 o 23:52
0
jestem stałym klientem carrefour w siradzu przy rondzie nie mam zastrzezeń do obsługi ponieważ te panie dają z siebie wszystko są miłe i pomocne ale po co ta czerwona kropa to jakaś pomyłka jak traktuje się pracowników kim oni są więźniami jest to to poniżające ludzi brakuje do pracy a tu takie rzeczy jak można siedzi sobie jakiś prezesunio i wymyśla niech te pieniądze da ludziom a swoje pomysły niech zostawi w wielki worku
współczuje pracownikom carrefour sieradz rondo bo to naprawdę wspaniali ludzie i sklep piękny ale nie ruszą głową ci na górze bo stracą ludzi i zyski jakie im przynoszą
jestem stałym klientem carrefour w siradzu przy rondzie nie mam zastrzezeń do obsługi ponieważ te panie dają z siebie wszystko są miłe i pomocne ale po co ta czerwona kropa to jakaś pomyłka jak traktuje się pracowników kim oni są więźniami jest to to poniżające ludzi brakuje do pracy a tu takie rzeczy jak można siedzi sobie jakiś prezesunio i wymyśla niech te pieniądze da ludziom a swoje pomysły niech zostawi w wielki worku
współczuje pracownikom carrefour sieradz rondo bo to naprawdę wspaniali ludzie i sklep piękny ale nie ruszą głow... rozwiń
Avatar
n / 10 lipca 2010 o 23:33
0
też pracuje w carrefour, pomysł beznadzieja tylko że mieszkam w małym mieście gdzie panuje bezrobocie więc co sama sie postawię polecę, a co dalej mam nadzieję ze dzięki wam z większych miast będzie lepiej koniec z reżimem francuzów tam są całkiem inne warunki pracy a głupi polak włazi im w dupę kosztem takim jak my zwykli pracownicy a dzięki nam zbijają kase i żyją jak pączek w maslezie do czego dochodzi kim my jesteśmy błagam inspekcję pracy niech przemieli wszystkich niech traktuja nas jak ludzi a nie jak roboty a jeszcze klient przyjdzie i dosadzi ci tak ze nie wiesz jak sie nazywasz tak nie moze byc
jesteśmy ludźmi i niech tak nas traktują
a czerwoną kropkę prezes niech sobie na czole wymaluje
też pracuje w carrefour, pomysł beznadzieja tylko że mieszkam w małym mieście gdzie panuje bezrobocie więc co sama sie postawię polecę, a co dalej mam nadzieję ze dzięki wam z większych miast będzie lepiej koniec z reżimem francuzów tam są całkiem inne warunki pracy a głupi polak włazi im w dupę kosztem takim jak my zwykli pracownicy a dzięki nam zbijają kase i żyją jak pączek w maslezie do czego dochodzi kim my jesteśmy błagam inspekcję pracy niech przemieli wszystkich niech traktuja nas jak ludzi a nie jak roboty a jeszcze klient przyjdz... rozwiń
Avatar
Kasy Carrefour Szczecin / 19 lipca 2010 o 17:40
0
~gość~ napisał:
Do stałego klienta z 10-tego lipca. Ludzi brakuje do pracy? Co ty piszesz jest wiele ludzi bez pracy ale niektórzy boją się iść do takiego miejsca pracy gdzie potrzeby fizjologiczne wykonuje się na komendę luz za pozwoleniem. To jakaś paranoja obóz koncentracyjny czy trzeci świat?


Kto ci nagadał takich głupot że potrzeby fizjologiczne wykonujemy na komende??Pracuje w firmie od 2002r wczesniej jako zwykły kasjer a teraz jako nadzór kasowy i ani razu sie z takim czymś niespotkałem się.Jedynie informuje sie kierownika lub lidera działu ze idzie sie do wc lub na przerwe.W dziale kas jest troche inna sytuacja ale jeszcze ani razu nie niekazano mi siedziec w pampersie na kasie nawet podczaś świąt.Pozdrowienia dla innych carrefourowców a zwłaszcza kasy.


Kto ci nagadał takich głupot że potrzeby fizjologiczne wykonujemy na komende??Pracuje w firmie od 2002r wczesniej jako zwykły kasjer a teraz jako nadzór kasowy i ani razu sie z takim czymś niespotkałem się.Jedynie informuje sie kierownika lub lidera działu ze idzie sie do wc lub na przerwe.W dziale kas jest troche inna sytuacja ale jeszcze ani razu nie niekazano mi siedziec w pampersie na kasie nawet podczaś świąt.Pozdrowienia dla innych carrefourowców a zwłaszcza kasy. rozwiń
Avatar
Gość / 18 lipca 2010 o 19:28
0
~gość~ napisał:
Do stałego klienta z 10-tego lipca. Ludzi brakuje do pracy? Co ty piszesz jest wiele ludzi bez pracy ale niektórzy boją się iść do takiego miejsca pracy gdzie potrzeby fizjologiczne wykonuje się na komendę luz za pozwoleniem. To jakaś paranoja obóz koncentracyjny czy trzeci świat?

wiem że ludzie szukaja pracy i jej nie mają ale mi chodziło konkretnie o ten sklap w sieradzu tam nie chca przyjąć nikogo tam jeszcze zwolnili więc dlatego napisałem że ludzi do pracy brakuje
stały klient

wiem że ludzie szukaja pracy i jej nie mają ale mi chodziło konkretnie o ten sklap w sieradzu tam nie chca przyjąć nikogo tam jeszcze zwolnili więc dlatego napisałem że ludzi do pracy brakuje
stały klient rozwiń
Avatar
~GOŚĆ~ / 15 lipca 2010 o 21:51
0
aiewoj8 napisał:
Powinni też sprawdzić sklep Carrefour w Grudziądzu, tam ostatnio piekły chleb Panie z wędlin, nie mając o tym zielonego pojęcia, wyszedł zakalec,oczywiście za to oberwały. W dziale kas coraz mniej kasjerek a tu przyszła wiadomość o wprowadzaniu NIEBIESKIEJ LINII, ciekawe kto będzie siadał na kasę. Te które zostały pracują po dziewięć godzin.




Co to jest NIEBIESKA LINIA?
Avatar
ulga / 14 lipca 2010 o 18:41
0
~gość~ napisał:
Do stałego klienta z 10-tego lipca. Ludzi brakuje do pracy? Co ty piszesz jest wiele ludzi bez pracy ale niektórzy boją się iść do takiego miejsca pracy gdzie potrzeby fizjologiczne wykonuje się na komendę luz za pozwoleniem. To jakaś paranoja obóz koncentracyjny czy trzeci świat?

obóz pracy jakich wiele w naszym pięknym kraju
Avatar
tosia / 14 lipca 2010 o 18:39
0
Gość napisał:
Witam mam taka propozycje na stronie cerrefur jest pozycja kontakt gdzie można wysłać im sugestie sam wysłałem taka "Drodzy Państwo moja propozycja jest taka zróbcie czerwone kropki kierownikom na czole będą lepiej widoczni na sklepach i jak pracownik będzie chciał siusiu szybciej zobaczy kierownika, oczywiście wielkość kropki proponuje zrobić zależną od ważności kierownika a dyrektor jeszcze kropka na plecach." proponuje wysyłać im swoje sugestie.

jestem za

jestem za rozwiń
Avatar
~gość~ / 14 lipca 2010 o 17:19
0
Do stałego klienta z 10-tego lipca. Ludzi brakuje do pracy? Co ty piszesz jest wiele ludzi bez pracy ale niektórzy boją się iść do takiego miejsca pracy gdzie potrzeby fizjologiczne wykonuje się na komendę luz za pozwoleniem. To jakaś paranoja obóz koncentracyjny czy trzeci świat?
Avatar
Gość / 12 lipca 2010 o 21:35
0
Proponuję,aby Inspekcja Pracy zajęła się carrefourem w Krakowie,jest ich kilka i wszędzie ten sam syf jeśli chodzi o pracę i traktowanie pracowników,których zresztą zostało niewielu po ostatnich zwolnieniach...chociaż nie wierzę już w PIP!!!
Avatar
pracownik sieradz / 11 lipca 2010 o 00:48
0
mam propozycję
oprócz czeronych kropek naszyjcie nam żółte gwiazdy będzie komplet
czerwone kropki czarne t tło i żółte gwiazdy
carrefourowska biedronk w niebie
połączenie firm
haha
paranoja
pośmiewisko całego świata
Avatar
stały klient / 10 lipca 2010 o 23:52
0
jestem stałym klientem carrefour w siradzu przy rondzie nie mam zastrzezeń do obsługi ponieważ te panie dają z siebie wszystko są miłe i pomocne ale po co ta czerwona kropa to jakaś pomyłka jak traktuje się pracowników kim oni są więźniami jest to to poniżające ludzi brakuje do pracy a tu takie rzeczy jak można siedzi sobie jakiś prezesunio i wymyśla niech te pieniądze da ludziom a swoje pomysły niech zostawi w wielki worku
współczuje pracownikom carrefour sieradz rondo bo to naprawdę wspaniali ludzie i sklep piękny ale nie ruszą głową ci na górze bo stracą ludzi i zyski jakie im przynoszą
jestem stałym klientem carrefour w siradzu przy rondzie nie mam zastrzezeń do obsługi ponieważ te panie dają z siebie wszystko są miłe i pomocne ale po co ta czerwona kropa to jakaś pomyłka jak traktuje się pracowników kim oni są więźniami jest to to poniżające ludzi brakuje do pracy a tu takie rzeczy jak można siedzi sobie jakiś prezesunio i wymyśla niech te pieniądze da ludziom a swoje pomysły niech zostawi w wielki worku
współczuje pracownikom carrefour sieradz rondo bo to naprawdę wspaniali ludzie i sklep piękny ale nie ruszą głow... rozwiń
Avatar
n / 10 lipca 2010 o 23:33
0
też pracuje w carrefour, pomysł beznadzieja tylko że mieszkam w małym mieście gdzie panuje bezrobocie więc co sama sie postawię polecę, a co dalej mam nadzieję ze dzięki wam z większych miast będzie lepiej koniec z reżimem francuzów tam są całkiem inne warunki pracy a głupi polak włazi im w dupę kosztem takim jak my zwykli pracownicy a dzięki nam zbijają kase i żyją jak pączek w maslezie do czego dochodzi kim my jesteśmy błagam inspekcję pracy niech przemieli wszystkich niech traktuja nas jak ludzi a nie jak roboty a jeszcze klient przyjdzie i dosadzi ci tak ze nie wiesz jak sie nazywasz tak nie moze byc
jesteśmy ludźmi i niech tak nas traktują
a czerwoną kropkę prezes niech sobie na czole wymaluje
też pracuje w carrefour, pomysł beznadzieja tylko że mieszkam w małym mieście gdzie panuje bezrobocie więc co sama sie postawię polecę, a co dalej mam nadzieję ze dzięki wam z większych miast będzie lepiej koniec z reżimem francuzów tam są całkiem inne warunki pracy a głupi polak włazi im w dupę kosztem takim jak my zwykli pracownicy a dzięki nam zbijają kase i żyją jak pączek w maslezie do czego dochodzi kim my jesteśmy błagam inspekcję pracy niech przemieli wszystkich niech traktuja nas jak ludzi a nie jak roboty a jeszcze klient przyjdz... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 5 1

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 5 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 1

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 0

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 351 29

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 12 6

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 17 4

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 1

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi 4 2

Zgodnie z nowym prawem radni obniżyli wynagrodzenie wójta Końskowoli. Stanisław Gołębiowski od lipca będzie otrzymywał niecałe 10,2 tys. złotych, zamiast dotychczasowych 12,1 tys. złotych miesięcznie. To efekt nowych przepisów z ustawy o samorządach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!