Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 marca 2015 r.
16:15
Edytuj ten wpis

Gej wykorzystał i zabił kochanka? Michałowi H. grozi dożywocie

2 12 A A

Intymne spotkanie dwóch mężczyzn zakończyło się śmiercią jednego nich. Andrzej G. skończył z poderżniętym gardłem. Podejrzany o popełnienie zbrodni 26-latek zasiadł właśnie na ławie oskarżonych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Proces Michała H., bezrobotnego recydywisty toczyć się będzie za zamkniętymi drzwiami. Mężczyzna odpowiada za morderstwo, które miał popełnić w lipcu ubiegłego roku w okolicach Białej Podlaskiej. O

Ofiara to Andrzej G., mąż i ojciec. Miał też drugie oblicze. Feralnego dnia odwiózł córkę na dworzec, zadzwonił do żony, po czym zalogował się w portalu randkowym. Umówił się na spotkanie z Michałem H. Odebrał 26-latka sprzed sklepu przy ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej.

Mokre chusteczki

Stamtąd obaj pojechali w kierunku Janowa Podlaskiego. Po kilku minutach zatrzymali się w ustronnym miejscu i uprawiali seks na tylnej kanapie peugeota. Mokre chusteczki higieniczne wyrzucali przez okno.
Po wszystkim panowie pojechali w rejon pobliskiego wysypiska śmieci, na tzw. Sachalin. Z akt sprawy wynika, że doszło tam do awantury. Michał H. miał sięgnąć po nóż introligatorski i poderżnąć gardło swojemu partnerowi.

26-latek uciekł, a Andrzej G. z raną o długości ponad 15 cm pojechał samochodem do Hołodnicy, rodzinnej miejscowości swojego oprawcy. Dotarł do domu Michała H., gdzie zastał jego krewnych. Wysiadł z auta, trzymając się za krwawiącą szyję. Po chwili padł nieprzytomny. Wezwany na miejsce lekarz mógł jedynie stwierdzić zgon.

Trójkącik

Michał H. nie zamierzał wracać za kraty. Poprosił kolegę o ubrania na zmianę. Tłumaczył, że "musi uciec daleko”. Ukrył się m.in. w spichlerzu, w gospodarstwie znajomych. Kiedy 26-latek wpadł w ręce policjantów, przyznał się do ranienia mężczyzny. Przekonywał jednak, że działał w obronie własnej.

26-latek twierdził, że pojechał do lasu nie tylko z Andrzejem G, ale i z kobietą o imieniu Joanna. Wszyscy mieli umówić się na "trójkącik”. Według Michała H.

Pojechali w rejon miejscowości Hrud, gdzie panowie jednocześnie uprawiali seks z Joanną. Później chcieli kontynuować upojne popołudnie w okolicach wysypiska śmieci. 26-latek zeznał, że Andrzej G. zaczął go tam obmacywać i usiłował zmusić do stosunku. Doszło do szarpaniny. Michał H. chwycił leżący w schowku nóż i ugodził nim swojego partnera.

DNA

Śledczy nie potwierdzili wersji Michała H. Dowiedli natomiast, że między panami doszło do stosunku. DNA Andrzeja G. odnaleziono na wyrzuconych w lesie chusteczkach. Miał je również w sobie Michał H.

Grozi mu teraz od 8 lat więzienia do dożywocia.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 lutego 2018 o 15:10
0
Dajcie chłopakowi spokój ,zrobił to co powinien. Nie znacie prawdy to nie piszcie takich bredni. Ta wiadomość tyczy się głównie Dziennika Wschodniego i usuncie te iformacje na jego temat ze strony.
Avatar
Gość / 2 lutego 2017 o 09:45
0
wiadomość do dziennika wschodniego,,szanowni państwo zwracam się do was z prośbą o usunięcie artykułów na mój temat .to jest bezprawne .fajnie jest niszczyć komuś życie prywatne???????????co z was za ludzie że takie durnoty piszecie????????????zanim coś napiszecie to dwa razy się zastanówcie
Avatar
Gość / 3 stycznia 2017 o 15:01
0
do wiadomości właściciela strony.proszę w trybie natychmiastowym usunąć brednie które Pan opisał na temat mojego klienta Pana Michała.H skierowałem sprawę do prokuratury o wszczęcie śledztwa.poniesie pan duże konsekwencje za to co Pan zrobił.Z poważaniem Mec.Paweł W
Avatar
js / 12 marca 2015 o 05:42
0
Tam gdzie teraz będzie to mu ładnie dupsko obrobią i on też bedzie obrabiał
Avatar
Gość / 11 marca 2015 o 20:38
0

"Miał je również w sobie Michał H. "

Połykał te chusteczki czy jak ?  ;) 

Tyłek nimi podcierał ;-)

Avatar
fikander / 11 marca 2015 o 17:32
0

" Śledczy nie potwierdzili wersji Michała H.

Dowiedli natomiast, że między panami doszło do stosunku.

DNA Andrzeja G. odnaleziono na wyrzuconych w lesie chusteczkach.

Miał je również w sobie Michał H. "

Połykał te chusteczki czy jak ?  ;) 

" Śledczy nie potwierdzili wersji Michała H.

Dowiedli natomiast, że między panami doszło do stosunku.

DNA Andrzeja G. odnaleziono na wyrzuconych w lesie chusteczkach.

Miał je również w sobie Michał H. "

... rozwiń
Avatar
MPKowiec / 11 marca 2015 o 17:22
0

To tak jak w tym dowcipie:

- Tato, jestem gejem.

Ojciec myśli i myśli i w końcu pyta:

- Masz zegarek Rolexa ?

- Nie

- Masz garnitur od Armaniego ?

- Nie

- Masz buty od Gucciego ?

- Nie

- Synu, to ty zwykły pedał jesteś a nie żaden gej.

Avatar
fiej / 11 marca 2015 o 17:00
0

Ten Andrzej G. ze straży pożarnej, co mu do budowali partnerzy w mundurach i co pracował na lotnisku później?

Jakie to jeszcze ludzie tajemnice skrywają?

Avatar
Wzruszony / 11 marca 2015 o 16:57
0
Wzruszająca historia. Brakuje jeszcze zdania, że w miejscach gdzie padały husteczki, pojawiały się tęczę.
Avatar
...miejscowy ... / 11 marca 2015 o 16:57
0

..to już taki odgrzewany kotlet medialny! Dziennikarze powstrzymywali się od podawania bliższych faktów zaraz po rozpoczęciu prokuratorskiego śledztwa w sprawie. Zbiegło się to z zagranicznym urlopem księdza kanonika z naszej parafii i zdezorientowani wierni z przerażeniem oczekiwali na bliższe wieści. Nasze obawy okazały się na szczęście bezpodstawne, bo po tygodniu nasz duszpasterz wrócił cały, zdrowy i zadowolony z wizyty u przyjaciół Holandii....

Avatar
Gość / 15 lutego 2018 o 15:10
0
Dajcie chłopakowi spokój ,zrobił to co powinien. Nie znacie prawdy to nie piszcie takich bredni. Ta wiadomość tyczy się głównie Dziennika Wschodniego i usuncie te iformacje na jego temat ze strony.
Avatar
Gość / 2 lutego 2017 o 09:45
0
wiadomość do dziennika wschodniego,,szanowni państwo zwracam się do was z prośbą o usunięcie artykułów na mój temat .to jest bezprawne .fajnie jest niszczyć komuś życie prywatne???????????co z was za ludzie że takie durnoty piszecie????????????zanim coś napiszecie to dwa razy się zastanówcie
Avatar
Gość / 3 stycznia 2017 o 15:01
0
do wiadomości właściciela strony.proszę w trybie natychmiastowym usunąć brednie które Pan opisał na temat mojego klienta Pana Michała.H skierowałem sprawę do prokuratury o wszczęcie śledztwa.poniesie pan duże konsekwencje za to co Pan zrobił.Z poważaniem Mec.Paweł W
Avatar
js / 12 marca 2015 o 05:42
0
Tam gdzie teraz będzie to mu ładnie dupsko obrobią i on też bedzie obrabiał
Avatar
Gość / 11 marca 2015 o 20:38
0

"Miał je również w sobie Michał H. "

Połykał te chusteczki czy jak ?  ;) 

Tyłek nimi podcierał ;-)

Avatar
fikander / 11 marca 2015 o 17:32
0

" Śledczy nie potwierdzili wersji Michała H.

Dowiedli natomiast, że między panami doszło do stosunku.

DNA Andrzeja G. odnaleziono na wyrzuconych w lesie chusteczkach.

Miał je również w sobie Michał H. "

Połykał te chusteczki czy jak ?  ;) 

" Śledczy nie potwierdzili wersji Michała H.

Dowiedli natomiast, że między panami doszło do stosunku.

DNA Andrzeja G. odnaleziono na wyrzuconych w lesie chusteczkach.

Miał je również w sobie Michał H. "

... rozwiń
Avatar
MPKowiec / 11 marca 2015 o 17:22
0

To tak jak w tym dowcipie:

- Tato, jestem gejem.

Ojciec myśli i myśli i w końcu pyta:

- Masz zegarek Rolexa ?

- Nie

- Masz garnitur od Armaniego ?

- Nie

- Masz buty od Gucciego ?

- Nie

- Synu, to ty zwykły pedał jesteś a nie żaden gej.

Avatar
fiej / 11 marca 2015 o 17:00
0

Ten Andrzej G. ze straży pożarnej, co mu do budowali partnerzy w mundurach i co pracował na lotnisku później?

Jakie to jeszcze ludzie tajemnice skrywają?

Avatar
Wzruszony / 11 marca 2015 o 16:57
0
Wzruszająca historia. Brakuje jeszcze zdania, że w miejscach gdzie padały husteczki, pojawiały się tęczę.
Avatar
...miejscowy ... / 11 marca 2015 o 16:57
0

..to już taki odgrzewany kotlet medialny! Dziennikarze powstrzymywali się od podawania bliższych faktów zaraz po rozpoczęciu prokuratorskiego śledztwa w sprawie. Zbiegło się to z zagranicznym urlopem księdza kanonika z naszej parafii i zdezorientowani wierni z przerażeniem oczekiwali na bliższe wieści. Nasze obawy okazały się na szczęście bezpodstawne, bo po tygodniu nasz duszpasterz wrócił cały, zdrowy i zadowolony z wizyty u przyjaciół Holandii....

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 17 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 478 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 7

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!