Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 lutego 2010 r.
19:01
Edytuj ten wpis

Hipermarket E. Leclerc szykuje kolejne inwestycje przy ul. Mełgiewskiej

0 11 A A

Sieć hipermarketów E. Leclerc kupiła wczoraj od miasta blisko hektarową działkę przy ul. Mełgiewskiej 2b, tuż obok… Leclerca przy ul. Turystycznej. W planie jest rozbudowa istniejącego obiektu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Warszawska spółka Pergranso (właściciel sieci hipermarketów Leclerc) była jedyną chętną do kupna parceli. Cena wywoławcza za nieruchomość o powierzchni 9,6 tys. mkw. wynosiła 2 mln 600 tys. zł. Warszawiacy zapłacili 2 mln 626 tys. zł (przebicia o minimum 1 proc. ceny wywoławczej wymagały warunki przetargu).

– W ciągu kilku dni zostanie sporządzony protokół z przetargu. Potem będzie 30 dni na wpłacenie przez zwycięzcę wylicytowanej kwoty i sporządzenie aktu notarialnego – mówi Krzysztof Żórawski, dyrektor Wydziału Gospodarowania Mieniem UM Lublin.

Nowy właściciel nie zdradza szczegółowych planów. Po wczorajszej licytacji przedstawiciele Pergranso zasugerowali jedynie, że zamierzają rozbudować Leclerca. W biurze firmy potwierdzono te informacje.

Obecnie na części sprzedanej działki jest dzikie wysypisko śmieci, a na pozostałej – skład budowlany. Umowa dzierżawy terenu, na którym jest skład, wygasa w grudniu przyszłego roku. Zobowiązania wynikające z umowy, razem z działką, przejdą z miasta na nowego właściciela. Nieoficjalnie wiadomo, że Leclerc nie będzie czekał i rozwiąże umowę wcześniej. A co potem?

Zgodnie z planem przestrzennego zagospodarowania, działka przy ul. Mełgiewskiej 2 b jest przeznaczona pod aktywizację gospodarczą. Innymi słowy – może stanąć dowolny obiekt komercyjny, włącznie z galerią handlową czy hipermarketem.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~ / 13 lutego 2010 o 09:08
0
ja napisał:
Wez sie za robote a nie zalisz sie na internecie to bedziesz miec za co kupowac !!

Propozycje poprosze propozycje ! konkrety !jaką robotę?odśnieżanie dachu Leklerka??czy ulic?masz posadkę??to za pióro i vissa !!czy na twojej budowie zasuwać?
Avatar
mhm / 12 lutego 2010 o 12:13
0
marek 408 napisał:
...a może nie każdego stać na"tani cukier lub cebulę"-nie pomyślałeś o tym??? Tatary to niezbyt bogata dzielnica-no chyba,że się mylę... A poza tym zauważyłem,że i wielu zamożnych obywateli naszego miasta chętnie odwiedza Biednąronkę-zresza nie tylko w Lublinie jest takie zjawisko... Zrób proste"doświadczenie"-jeśli nie znasz ludzi i tego "ile i jakie" mają portfele,to przynajmniej popatrz jakimi autami przyjeżdżają na zakupy do Biednejronki-więc czy są to:Maluchy,Cinqecento,Duże Fiaty i Polonezy?-czy może jednak jakieś"wypasione":Renówki,Audice,Merce,Toyoty,itd.??? I nie przekonuj mnie zaraz,że każdy biedny lub prostak "gdy zdobędzie troszkę kasy,to zaraz kupuje Beemkę lub Audicę"-bo to niezbyt często tak jest...

Mnie klienci z wypasionymi autami spod biedronki nie interesują,TO MOJA PROPOZYCJA DOT ROZBUDOWY LECL,więc zeby utrzymać sie na rynku,rozbudowywać się i zachęcić klientów niskimi cenami to jest sztuka! Tak Tatary to emerytowana dzielnica robotnicza,a niejednokrotnie zamieszkala przez bezrobotnych mlodych pasożytow ktorych i ty musisz utrzymac ze swych podatkow.Więc podnieśmy standard tej dzielnicy !uatrakcyjnimy czymś z kosmosu,a nie tylko patrzmy z jakim przeznaczeniem kojarzą nam sie budynki uzyteczności publicznej w tej dzielnicy- z rozbudową MOPS-u!!! A może być i szpital na Gospodarczej! A czemu nie?

Mnie klienci z wypasionymi autami spod biedronki nie interesują,TO MOJA PROPOZYCJA DOT ROZBUDOWY LECL,więc zeby utrzymać sie na rynku,rozbudowywać się i zachęcić klientów niskimi cenami to jest sztuka! Tak Tatary to emerytowana dzielnica robotnicza,a niejednokrotnie zamieszkala przez bezrobotnych mlodych pasożytow ktorych i ty musisz utrzymac ze swych podatkow.Więc podnieśmy standard tej dzielnicy !uatrakcyjnimy czymś z kosmosu,a nie tylko patrzmy z jakim przeznaczeniem kojarzą nam sie budynki uzyteczności publicz... rozwiń
Avatar
marek 408 / 12 lutego 2010 o 11:36
0
...a może nie każdego stać na"tani cukier lub cebulę"-nie pomyślałeś o tym??? Tatary to niezbyt bogata dzielnica-no chyba,że się mylę... A poza tym zauważyłem,że i wielu zamożnych obywateli naszego miasta chętnie odwiedza Biednąronkę-zresza nie tylko w Lublinie jest takie zjawisko... Zrób proste"doświadczenie"-jeśli nie znasz ludzi i tego "ile i jakie" mają portfele,to przynajmniej popatrz jakimi autami przyjeżdżają na zakupy do Biednejronki-więc czy są to:Maluchy,Cinqecento,Duże Fiaty i Polonezy?-czy może jednak jakieś"wypasione":Renówki,Audice,Merce,Toyoty,itd.??? I nie przekonuj mnie zaraz,że każdy biedny lub prostak "gdy zdobędzie troszkę kasy,to zaraz kupuje Beemkę lub Audicę"-bo to niezbyt często tak jest...
...a może nie każdego stać na"tani cukier lub cebulę"-nie pomyślałeś o tym??? Tatary to niezbyt bogata dzielnica-no chyba,że się mylę... A poza tym zauważyłem,że i wielu zamożnych obywateli naszego miasta chętnie odwiedza Biednąronkę-zresza nie tylko w Lublinie jest takie zjawisko... Zrób proste"doświadczenie"-jeśli nie znasz ludzi i tego "ile i jakie" mają portfele,to przynajmniej popatrz jakimi autami przyjeżdżają na zakupy do Biednejronki-więc czy są to:Maluchy,Cinqecento,Duże Fiaty i Polonezy?-czy może jedna... rozwiń
Avatar
mhm / 11 lutego 2010 o 21:44
0
niesamowite!!! moze coś na wzór plazy,konkurencyjne kino równiez przydaloby się,komis samochodowy?sieć butików?a może elizówka hurt ? bo najwięcej chętnych mamy na tani cukier i cebulę ....
Avatar
marek 408 / 11 lutego 2010 o 14:52
0
ale naprawdę,że by się przydała jakaś Biednaronka czy coś takiego na tym placu obok kościoła na ul.Gospodarczej-to i mieszkańcy ul.Mełgiewskiej 7-9 itp.mieli by blisko do sklepu/marketu.
Avatar
ja / 11 lutego 2010 o 13:41
0
e_tam napisał:
I niestety, jak to u nas nie powstanie fabryka tylko dwie nowe galerie.
Jedna będzie przylegać do istniejącego budynku a druga w miejscu obecnego parkingu.
Przybywa galerii, supermarketów tylko pytanie za co ludzie mają kupować ???

Wez sie za robote a nie zalisz sie na internecie to bedziesz miec za co kupowac !!
Avatar
~gość~ / 11 lutego 2010 o 12:51
0
za " www.leclerc.com.pl/press/32.doc "

Pergranso sp. z o.o.
Filia SOFILEC w Polsce – spółki powołanej w celu nabywania terenów i budowy nowych centrów handlowych E.Leclerc poza granicami Francji. Prowadzi poszukiwania nowych terenów i działalność deweloperską na rzecz sieci E.Lelcerc w Polsce.
W ramach Pergranso działają dwie grupy deweloperskie kierowane przez Jean Philippe Magre i Barbarę Pawłowską.
Avatar
marek 408 / 11 lutego 2010 o 12:31
0
To znaczy-pośrednio (mimo braku fabryk) powstaną jednak nowe miejsca pracy-bo przecież:sprzedawcy , obsługa supermarketu i galerii. Ja mam natomiast inne pytanie: obok kościoła na ul.Gospodarczej są jakieś stare ruiny(nie wiem po czym,bo mieszkam tu na ul.Hutniczej od niedawna)-co z tymi ruinami?-czy by nie mógł ktoś tego wykupić i postawić jakiś market?-bo my tu na Hutniczej(oprócz drogiego Aldika)mamy supermarkety wszędzie w miarę daleko-bo przynajmniej 1,5km jest do: L.Eclerca, Carrefour lub Biednejronki. Hala Dworca Północnego też pusta i niezagospodarowana... Jesteśmy jednym z niewielu osiedli w Lublinie,które nie ma "mega-marketu".
To znaczy-pośrednio (mimo braku fabryk) powstaną jednak nowe miejsca pracy-bo przecież:sprzedawcy , obsługa supermarketu i galerii. Ja mam natomiast inne pytanie: obok kościoła na ul.Gospodarczej są jakieś stare ruiny(nie wiem po czym,bo mieszkam tu na ul.Hutniczej od niedawna)-co z tymi ruinami?-czy by nie mógł ktoś tego wykupić i postawić jakiś market?-bo my tu na Hutniczej(oprócz drogiego Aldika)mamy supermarkety wszędzie w miarę daleko-bo przynajmniej 1,5km jest do: L.Eclerca, Carrefour lub Biednejronki. Hala Dworca Północnego też pusta ... rozwiń
Avatar
fenomen / 11 lutego 2010 o 12:30
0
e_tam napisał:
I niestety, jak to u nas nie powstanie fabryka tylko dwie nowe galerie.
Jedna będzie przylegać do istniejącego budynku a druga w miejscu obecnego parkingu.
Przybywa galerii, supermarketów tylko pytanie za co ludzie mają kupować ???


jesli powstaja galerie handlowe i markety oznacza to ze ktos zadal sobie tyle trudu i przeprowadzil badanie rynku aby sie dowiedziec czy ma to sens czyli czy ludki maja kase i beda ja wydawac.zamiast marudzenia proponuje powrot do szkoly...


jesli powstaja galerie handlowe i markety oznacza to ze ktos zadal sobie tyle trudu i przeprowadzil badanie rynku aby sie dowiedziec czy ma to sens czyli czy ludki maja kase i beda ja wydawac.zamiast marudzenia proponuje powrot do szkoly... rozwiń
Avatar
e_tam / 11 lutego 2010 o 11:22
0
I niestety, jak to u nas nie powstanie fabryka tylko dwie nowe galerie.
Jedna będzie przylegać do istniejącego budynku a druga w miejscu obecnego parkingu.
Przybywa galerii, supermarketów tylko pytanie za co ludzie mają kupować ???
Avatar
~ / 13 lutego 2010 o 09:08
0
ja napisał:
Wez sie za robote a nie zalisz sie na internecie to bedziesz miec za co kupowac !!

Propozycje poprosze propozycje ! konkrety !jaką robotę?odśnieżanie dachu Leklerka??czy ulic?masz posadkę??to za pióro i vissa !!czy na twojej budowie zasuwać?
Avatar
mhm / 12 lutego 2010 o 12:13
0
marek 408 napisał:
...a może nie każdego stać na"tani cukier lub cebulę"-nie pomyślałeś o tym??? Tatary to niezbyt bogata dzielnica-no chyba,że się mylę... A poza tym zauważyłem,że i wielu zamożnych obywateli naszego miasta chętnie odwiedza Biednąronkę-zresza nie tylko w Lublinie jest takie zjawisko... Zrób proste"doświadczenie"-jeśli nie znasz ludzi i tego "ile i jakie" mają portfele,to przynajmniej popatrz jakimi autami przyjeżdżają na zakupy do Biednejronki-więc czy są to:Maluchy,Cinqecento,Duże Fiaty i Polonezy?-czy może jednak jakieś"wypasione":Renówki,Audice,Merce,Toyoty,itd.??? I nie przekonuj mnie zaraz,że każdy biedny lub prostak "gdy zdobędzie troszkę kasy,to zaraz kupuje Beemkę lub Audicę"-bo to niezbyt często tak jest...

Mnie klienci z wypasionymi autami spod biedronki nie interesują,TO MOJA PROPOZYCJA DOT ROZBUDOWY LECL,więc zeby utrzymać sie na rynku,rozbudowywać się i zachęcić klientów niskimi cenami to jest sztuka! Tak Tatary to emerytowana dzielnica robotnicza,a niejednokrotnie zamieszkala przez bezrobotnych mlodych pasożytow ktorych i ty musisz utrzymac ze swych podatkow.Więc podnieśmy standard tej dzielnicy !uatrakcyjnimy czymś z kosmosu,a nie tylko patrzmy z jakim przeznaczeniem kojarzą nam sie budynki uzyteczności publicznej w tej dzielnicy- z rozbudową MOPS-u!!! A może być i szpital na Gospodarczej! A czemu nie?

Mnie klienci z wypasionymi autami spod biedronki nie interesują,TO MOJA PROPOZYCJA DOT ROZBUDOWY LECL,więc zeby utrzymać sie na rynku,rozbudowywać się i zachęcić klientów niskimi cenami to jest sztuka! Tak Tatary to emerytowana dzielnica robotnicza,a niejednokrotnie zamieszkala przez bezrobotnych mlodych pasożytow ktorych i ty musisz utrzymac ze swych podatkow.Więc podnieśmy standard tej dzielnicy !uatrakcyjnimy czymś z kosmosu,a nie tylko patrzmy z jakim przeznaczeniem kojarzą nam sie budynki uzyteczności publicz... rozwiń
Avatar
marek 408 / 12 lutego 2010 o 11:36
0
...a może nie każdego stać na"tani cukier lub cebulę"-nie pomyślałeś o tym??? Tatary to niezbyt bogata dzielnica-no chyba,że się mylę... A poza tym zauważyłem,że i wielu zamożnych obywateli naszego miasta chętnie odwiedza Biednąronkę-zresza nie tylko w Lublinie jest takie zjawisko... Zrób proste"doświadczenie"-jeśli nie znasz ludzi i tego "ile i jakie" mają portfele,to przynajmniej popatrz jakimi autami przyjeżdżają na zakupy do Biednejronki-więc czy są to:Maluchy,Cinqecento,Duże Fiaty i Polonezy?-czy może jednak jakieś"wypasione":Renówki,Audice,Merce,Toyoty,itd.??? I nie przekonuj mnie zaraz,że każdy biedny lub prostak "gdy zdobędzie troszkę kasy,to zaraz kupuje Beemkę lub Audicę"-bo to niezbyt często tak jest...
...a może nie każdego stać na"tani cukier lub cebulę"-nie pomyślałeś o tym??? Tatary to niezbyt bogata dzielnica-no chyba,że się mylę... A poza tym zauważyłem,że i wielu zamożnych obywateli naszego miasta chętnie odwiedza Biednąronkę-zresza nie tylko w Lublinie jest takie zjawisko... Zrób proste"doświadczenie"-jeśli nie znasz ludzi i tego "ile i jakie" mają portfele,to przynajmniej popatrz jakimi autami przyjeżdżają na zakupy do Biednejronki-więc czy są to:Maluchy,Cinqecento,Duże Fiaty i Polonezy?-czy może jedna... rozwiń
Avatar
mhm / 11 lutego 2010 o 21:44
0
niesamowite!!! moze coś na wzór plazy,konkurencyjne kino równiez przydaloby się,komis samochodowy?sieć butików?a może elizówka hurt ? bo najwięcej chętnych mamy na tani cukier i cebulę ....
Avatar
marek 408 / 11 lutego 2010 o 14:52
0
ale naprawdę,że by się przydała jakaś Biednaronka czy coś takiego na tym placu obok kościoła na ul.Gospodarczej-to i mieszkańcy ul.Mełgiewskiej 7-9 itp.mieli by blisko do sklepu/marketu.
Avatar
ja / 11 lutego 2010 o 13:41
0
e_tam napisał:
I niestety, jak to u nas nie powstanie fabryka tylko dwie nowe galerie.
Jedna będzie przylegać do istniejącego budynku a druga w miejscu obecnego parkingu.
Przybywa galerii, supermarketów tylko pytanie za co ludzie mają kupować ???

Wez sie za robote a nie zalisz sie na internecie to bedziesz miec za co kupowac !!
Avatar
~gość~ / 11 lutego 2010 o 12:51
0
za " www.leclerc.com.pl/press/32.doc "

Pergranso sp. z o.o.
Filia SOFILEC w Polsce – spółki powołanej w celu nabywania terenów i budowy nowych centrów handlowych E.Leclerc poza granicami Francji. Prowadzi poszukiwania nowych terenów i działalność deweloperską na rzecz sieci E.Lelcerc w Polsce.
W ramach Pergranso działają dwie grupy deweloperskie kierowane przez Jean Philippe Magre i Barbarę Pawłowską.
Avatar
marek 408 / 11 lutego 2010 o 12:31
0
To znaczy-pośrednio (mimo braku fabryk) powstaną jednak nowe miejsca pracy-bo przecież:sprzedawcy , obsługa supermarketu i galerii. Ja mam natomiast inne pytanie: obok kościoła na ul.Gospodarczej są jakieś stare ruiny(nie wiem po czym,bo mieszkam tu na ul.Hutniczej od niedawna)-co z tymi ruinami?-czy by nie mógł ktoś tego wykupić i postawić jakiś market?-bo my tu na Hutniczej(oprócz drogiego Aldika)mamy supermarkety wszędzie w miarę daleko-bo przynajmniej 1,5km jest do: L.Eclerca, Carrefour lub Biednejronki. Hala Dworca Północnego też pusta i niezagospodarowana... Jesteśmy jednym z niewielu osiedli w Lublinie,które nie ma "mega-marketu".
To znaczy-pośrednio (mimo braku fabryk) powstaną jednak nowe miejsca pracy-bo przecież:sprzedawcy , obsługa supermarketu i galerii. Ja mam natomiast inne pytanie: obok kościoła na ul.Gospodarczej są jakieś stare ruiny(nie wiem po czym,bo mieszkam tu na ul.Hutniczej od niedawna)-co z tymi ruinami?-czy by nie mógł ktoś tego wykupić i postawić jakiś market?-bo my tu na Hutniczej(oprócz drogiego Aldika)mamy supermarkety wszędzie w miarę daleko-bo przynajmniej 1,5km jest do: L.Eclerca, Carrefour lub Biednejronki. Hala Dworca Północnego też pusta ... rozwiń
Avatar
fenomen / 11 lutego 2010 o 12:30
0
e_tam napisał:
I niestety, jak to u nas nie powstanie fabryka tylko dwie nowe galerie.
Jedna będzie przylegać do istniejącego budynku a druga w miejscu obecnego parkingu.
Przybywa galerii, supermarketów tylko pytanie za co ludzie mają kupować ???


jesli powstaja galerie handlowe i markety oznacza to ze ktos zadal sobie tyle trudu i przeprowadzil badanie rynku aby sie dowiedziec czy ma to sens czyli czy ludki maja kase i beda ja wydawac.zamiast marudzenia proponuje powrot do szkoly...


jesli powstaja galerie handlowe i markety oznacza to ze ktos zadal sobie tyle trudu i przeprowadzil badanie rynku aby sie dowiedziec czy ma to sens czyli czy ludki maja kase i beda ja wydawac.zamiast marudzenia proponuje powrot do szkoly... rozwiń
Avatar
e_tam / 11 lutego 2010 o 11:22
0
I niestety, jak to u nas nie powstanie fabryka tylko dwie nowe galerie.
Jedna będzie przylegać do istniejącego budynku a druga w miejscu obecnego parkingu.
Przybywa galerii, supermarketów tylko pytanie za co ludzie mają kupować ???
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Malarzowi ogrodów. Wasylówka dla Bazylego Albiczuka
galeria

Malarzowi ogrodów. Wasylówka dla Bazylego Albiczuka 0 0

Dąbrowica Mała pamięta o Bazylim Albiczuku. Jak co roku, w rocznicę śmierci malarza zorganizowano Wasylówkę.

4Dreamers w Galerii Plaza w Lublinie
28 lipca 2018, 14:00

4Dreamers w Galerii Plaza w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Empik mieszczący się w Galerii Plaza (ul. Lipowa 13) zaprasza miłośników dobrej muzyki na spotkanie z członkami młodego zespołu 4Dreamers. Artyści pojawią się w Lublinie 28 lipca o godz. 14.

Kolejna grupa zawodowa ze szpitala przy Jaczewskiego w Lublinie chce podwyżek płac

Kolejna grupa zawodowa ze szpitala przy Jaczewskiego w Lublinie chce podwyżek płac 5 0

1400 zł brutto podwyżki chcą technicy elektroradiologii ze szpitala przy Jaczewskiego. – Szpital najwięcej zarabia na badaniach, które wykonujemy. A paradoksalnie zyski, które my wypracowaliśmy, pójdą na realizację porozumienia z pielęgniarkami – denerwują się technicy elektroradiologii.

Alarm 24: Ktoś zrobił sobie dzikie śmietnisko na Felinie
galeria

Alarm 24: Ktoś zrobił sobie dzikie śmietnisko na Felinie 0 0

Zdjęcia śmieci wyrzuconych na drodze w lasku między akademikami a Felinem przysłała do nas Czytelniczka.

Lublin: Masa Krytyczna Śladami Józefa Czechowicza
27 lipca 2018, 18:00
galeria

Lublin: Masa Krytyczna Śladami Józefa Czechowicza 2 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejna odsłona przejażdżek po Lublinie w ramach Masy Krytycznej. 27 lipca o godz. 18 z Placu Litewskiego wyruszy rajd śladami Józefa Czechowicza.

Paweł Fajdek (Agros Zamość): Chcę wracać do Lublina

Paweł Fajdek (Agros Zamość): Chcę wracać do Lublina 3 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość, srebrnym medalistą mistrzostw Polski

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii 2 0

Katarzyna Krawczyk z Cementu-Gryfa Chełm zdobyła brązowy medal podczas Międzynarodowego Turnieju o Grand Prix Hiszpanii. Srebro wywalczyła inna z Polek Agnieszka Wieszczek-Kordus w kategorii 72 kg

Powiat lubartowski: Potrąciła pieszego, dlaczego odjechała z miejsca wypadku?

Powiat lubartowski: Potrąciła pieszego, dlaczego odjechała z miejsca wypadku? 2 1

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 21 na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Wola Blizocka (pow. lubartowski).

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu 0 3

W nocy z piątku na sobotę na ulicy Turystycznej policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej samochód audi.

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem 17 0

Do zdarzenia doszło w niedzielę na lotnisku w miejscowości Mokre koło Zamościa.

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią
galeria

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią 1 5

Jesienią z Lublina znikną sklepy Aldik. Zastąpią je Stokrotki. Pracownicy sieci czekają na zmiany z niepokojem.

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie
film

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie 1 1

Kazimierz Michał Ujazdowski nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia – ogłosił przewodniczący tej partii Grzegorz Schetyna. Nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej wskaże Nowoczesna. 

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS