Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 maja 2010 r.
18:38
Edytuj ten wpis

"Inny Palikot" w nowych okularach

Autor: Zdjęcie autora pim red
0 80 A A

Nowa fryzura, okulary w rogowych oprawkach - najbardziej kontrowersyjny poseł PO, Janusz Palikot ma nie tylko nowy image. Dziś zapowiedział, że w poniedziałek na scenę polityczną wróci "inny Palikot".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziś przed południem Marszałek Komorowski odwiedzał muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie na Polesiu. To tu kandydat na prezydenta spotkał się z Januszem Palikotem.

Marszałek nagle przerwał opowieści o swoich związkach z Romanowem, gdy w gronie gości, działaczy PO, spostrzegł posła Janusza Palikota, który od kilku tygodni nie pojawiał się publicznie.

– Janusz? To ty? – wykrzyknął i zaśmiał się, gdy zobaczył swego partyjnego kolegę.

Palikot zmienił fryzurę, założył też okulary w grubych, rogowych oprawkach. Z dziennikarzami rozmawiać nie chciał. Przyznał jedynie , że przeżył przemianę duchową.

- Janusz Palikot, którego państwo znacie zginął z Lechem Kaczyńskim 10 kwietnia. Teraz jest nowy Janusz Palikot - powiedział. I dodał, że z mediami spotka się w poniedziałek " inny Palikot".

Poseł znany z kontrowersyjnych wypowiedzi w stosunku do PiS ostatnio zamilkł. Miało to związek z katastrofą lotniczą pod Smoleńskiej, w której zginął prezydent Lech Kaczyński, ulubiony obiekt żartów i ataków posła z Lublina.

Czy w przemianę posła wierzy Bronisław Komorowski?

- To od niego zależy czy będzie to tylko makijaż polityczny czy rzeczywiście głęboka przemiana. Stawiam oczywiście na przemiany - powiedział marszałek dziś w Romanowie.

Komentarze 80

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~zuza~ / 17 maja 2010 o 15:08
0
~gość~ napisał:
A może tak od początku. Pali.....kot realizował swój plan zostania premierem.

Po rozmowach z komorą / klika lat wstecz /postanowił zaistnieć na scenie wymachując lateksem i adorowaną głupotą.
Został jednym z głównych aktorów.
Po zamachu 10 IV / komora bez zachowania procedury - wiec nielegalnie przejmuje władzę / popadł w konflikt ze swoja psychiką i teraz ma problem.
Dobrze gdyby Pali.....kot się obudził, wrócił ze snu na jawę, gdyż jeszcze jest dość czasu by nie podzielił losu:
Życińskiego, Wajda, Michnik, Wałęsy, Bartoszewskiego którzy przekreślili swoje życie przypisując sobie wartości, cechy, i talenty nieosiągalne dla nich.
Pali....kot obudź się tak jak inni się budzą.
Zostaw ich [url="http://######images49.fotosik.pl/289/951970093ad7a11f.jpg"]######images49.fotosik.pl/289/951970093ad7a11f.jpg[/url]

Tak.... Te nazwiska mówią same za siebie. Nic dodać , nic ująć. Szkoda, że niektórzy ludzie nie chcą zadać sobie odrobinę trudu i przyjrzeć się bliżej tym, co popierają PO ( Platformę Obłudy )- ta nazwa byłaby odpowiedniejsza.

Tak.... Te nazwiska mówią same za siebie. Nic dodać , nic ująć. Szkoda, że niektórzy ludzie nie chcą zadać sobie odrobinę trudu i przyjrzeć się bliżej tym, co popierają PO ( Platformę Obłudy )- ta nazwa byłaby odpowiedniejsza. rozwiń
Avatar
~gość~ / 17 maja 2010 o 09:59
0
A może tak od początku. Pali.....kot realizował swój plan zostania premierem.

Po rozmowach z komorą / klika lat wstecz /postanowił zaistnieć na scenie wymachując lateksem i adorowaną głupotą.
Został jednym z głównych aktorów.
Po zamachu 10 IV / komora bez zachowania procedury - wiec nielegalnie przejmuje władzę / popadł w konflikt ze swoja psychiką i teraz ma problem.
Dobrze gdyby Pali.....kot się obudził, wrócił ze snu na jawę, gdyż jeszcze jest dość czasu by nie podzielił losu:
Życińskiego, Wajda, Michnik, Wałęsy, Bartoszewskiego którzy przekreślili swoje życie przypisując sobie wartości, cechy, i talenty nieosiągalne dla nich.
Pali....kot obudź się tak jak inni się budzą.
Zostaw ich [url="######images49.fotosik.pl/289/951970093ad7a11f.jpg"]######images49.fotosik.pl/289/951970093ad7a11f.jpg[/url]
A może tak od początku. Pali.....kot realizował swój plan zostania premierem.

Po rozmowach z komorą / klika lat wstecz /postanowił zaistnieć na scenie wymachując lateksem i adorowaną głupotą.
Został jednym z głównych aktorów.
Po zamachu 10 IV / komora bez zachowania procedury - wiec nielegalnie przejmuje władzę / popadł w konflikt ze swoja psychiką i teraz ma problem.
Dobrze gdyby Pali.....kot się obudził, wrócił ze snu na jawę, gdyż jeszcze jest dość czasu by nie podzielił losu:
Życińskiego, Wajda, Michn... rozwiń
Avatar
ben / 16 maja 2010 o 23:09
0
7812 napisał:
Brawo "zuza" , może ciszej już nad tym panem... .

Czemu ciszej ? Ten pajac może dowalać każdemu ( Głowę Państwa nazywać chamem ), a jego należy oszczędzać, bo co? Bo ma dużo forsy , to jest panem? Taki z niego pan , jak z koziej d..y trąba. Na Pana, to trzeba mieć wygląd i mieć to,, coś ",czego on nigdy nie miał i żeby się nawet przemalował , to nic mu nie pomoże.
y oszczędzać, bo co? Bo ma dużo forsy , to jest panem? Taki z niego pan , jak z koziej d..y trąba. Na Pana, to trzeba mieć wygląd i mieć to,, coś ",czego on nigdy nie miał i żeby się nawet przemalował , to nic mu nie pomoże. rozwiń
Avatar
7812 / 16 maja 2010 o 22:17
0
Brawo "zuza" , może ciszej już nad tym panem... .
Avatar
~zuza~ / 16 maja 2010 o 19:25
0
Wiedzący, o co chodzi napisał:
Coś mi się zdaje, że powrót Janusza Palikota bardzo nie w smak jest pisowskim gnidom i warchołom wszelkiej maści. Wystarczy poczytać to rozpaczliwe ujadanie pisowskich pomiotów. Brawo Panie Januszu, proszę wrócić do pracy. Pomożemy. Nawet Pan nie wie, ilu ma Pan zwolenników. Razem do boju !!!!!

Gnidami i warchołami są tacy , jak ty, dla których własny kraj nie ma najmniejszego znaczenia. Dla was sława , pieniądze i stanowiska są w życiu najważniejsze. Sługusy i sprzedawczyki , dla których Bóg, Honor i Ojczyzna nie mają żadnego znaczenia. Dbacie tylko o własne interesy, a reszta niech zdycha ( bezrobocie, zamykanie szpitali, drogie leki, wydłużony wiek emerytalny, pobory , które ledwie starczają na opłaty wszelkich świadczeń itd itd ). Tego , albo jeszcze gorszego możemy się po takich , jak wy spodziewać Już Palikot nam pokazał ,,Przyjazne Państwo ", ciekawe, co teraz wymyślą. Jeśli chcesz trzymać z PO i Palikotem , to twój problem, dla mnie najważniejsze jest , aby POLSKA była POLSKĄ, żebym w swoim kraju czuła się Polką, . Mogę żyć biedniej , ale być u siebie. Polska , to kraj przemysłowo - rolniczy... Powiedz, co dzisiaj z tego kraju zostało ? Polikwidowane największe zakłady pracy, małe sklepy ( często jedyne zródło utrzymania rodziny ), bo trzeba było pobudować i pootwierać potężne molochy, które bynajmniej nie są w rękach Polaków, banki ( w czyich są rękach?). Można by tu wymieniać bez końca. Jeżeli tobie i podobnie myślącym , jak ty odpowiada takie zarządzanie krajem , to powiem , że idiotów nie sieją - sami się rodzą. Piszesz , że Palikot nie wie , ilu ma zwolenników.... Wie, bo ludziom się tak mózgi zlasowały dzięki mediom, że zamiast myśleć głowami, myślą zupełnie czymś innym. Gratuluję toku myślenia gnidom i warchołom, pozdrawiam tych , co mają głowę na karku i mózg na miejscu (zwracam się do takich , jak ty z małej litery , bo na więcej nie zasługujecie).

Gnidami i warchołami są tacy , jak ty, dla których własny kraj nie ma najmniejszego znaczenia. Dla was sława , pieniądze i stanowiska są w życiu najważniejsze. Sługusy i sprzedawczyki , dla których Bóg, Honor i Ojczyzna nie mają żadnego znaczenia. Dbacie tylko o własne interesy, a reszta niech zdycha ( bezrobocie, zamykanie szpitali, drogie leki, wydłużony wiek emerytalny, pobory , które ledwie starczają na opłaty wszelkich świadczeń itd itd ). Tego , albo jeszcze gorszego możemy się po takich , jak wy spodziewać Już Pal... rozwiń
Avatar
pkw / 16 maja 2010 o 19:11
0
tu154m napisał:
he he he pękam ze śmiechu ...
Bronisław Komorowski Przezydentem Polski !!
A wy plujcie jadem dalej, kmiotki

no tak przez dwa miesiące a od 20 czerwca Jarosław kaczyński
Avatar
Gość / 16 maja 2010 o 19:03
0
est napisał:
Ten pan nie ma prawa do tytułowania go profesorem, gdyż nie jest nawet magistrem. Kwaśniewski przynajmniej przeprosił za swoje kłamstwo z wykształceniem a ten dziadek ciągle w kłamstwie trwa. Może w tym wieku już zapomniał jakie ma wykształcenie.

Oczywiście chodzi o pseudoprofesora Bartoszewskiego
Avatar
est / 16 maja 2010 o 19:00
0
peło napisał:
ta pseudo przemiana to chwyt marketingowy peło, a wszyscy wiedzą ze to nawiązanie do przemiany prezesa Jarosława Kaczyńskiego porządnego czowieka, a nie jak te miernoty z peło.Polacy to madry naród i już się na ta manipulację Bronka i paligłupa nie nabiorą, do budy psy.

Ten pan nie ma prawa do tytułowania go profesorem, gdyż nie jest nawet magistrem. Kwaśniewski przynajmniej przeprosił za swoje kłamstwo z wykształceniem a ten dziadek ciągle w kłamstwie trwa. Może w tym wieku już zapomniał jakie ma wykształcenie.

Ten pan nie ma prawa do tytułowania go profesorem, gdyż nie jest nawet magistrem. Kwaśniewski przynajmniej przeprosił za swoje kłamstwo z wykształceniem a ten dziadek ciągle w kłamstwie trwa. Może w tym wieku już zapomniał jakie ma wykształcenie. rozwiń
Avatar
józek / 16 maja 2010 o 17:59
0
O Palikot zrobił się na Wojewódzkiego. Czyżby zmiana imidżu oznaczała też zmianę uprawiania polityki? Szczerze wątpię
Avatar
Matysek / 16 maja 2010 o 16:49
0
Wiedzący, o co chodzi napisał:
Coś mi się zdaje, że powrót Janusza Palikota bardzo nie w smak jest pisowskim gnidom i warchołom wszelkiej maści. Wystarczy poczytać to rozpaczliwe ujadanie pisowskich pomiotów. Brawo Panie Januszu, proszę wrócić do pracy. Pomożemy. Nawet Pan nie wie, ilu ma Pan zwolenników. Razem do boju !!!!!


Ten "wyszukany" jezyk to od ktorego z "autorytetow" PO wziales? Zapomniales przy tym chyba, ze swiat sklada sie nie tylko ze zwolennikow PO czy innych partii ale z tzw. milczacej wiekszosci, bezwzglednej wiekszosci! Gdybysmy my niezrzeszeni chcieli tylko ziarnek soli uzyc to bysmy Was "aparatczykow" kopcem po samo niebo nakryli.
Wiesz kiedy zaczal sie koniec Twojej politycznej formacji? Koniec PO zaczal sie wtedy gdy chcac ugodzic Śp. Pierwszą Parę, w bezwzględną, choc niezrzeszona nigdzie większość uderzyli. To juz jest Wasz koniec i nic, nawet korzystne dla RO wyniki najblizszych wyborow tego nie zmienia - kiedys trzeba bedzie ujawnic wszystkie fakty zwiazane ze smolenska katastrofa.

Miejscem parlamentarzysty jest trybuna sejmowa a nie swiatla fleszy i jupiterow - publiczne nawolywanie do lamania prawa przez posla czy tez senatora jest niczym swietkoradztwo w zakrystii wlasnej parafii...


Ten "wyszukany" jezyk to od ktorego z "autorytetow" PO wziales? Zapomniales przy tym chyba, ze swiat sklada sie nie tylko ze zwolennikow PO czy innych partii ale z tzw. milczacej wiekszosci, bezwzglednej wiekszosci! Gdybysmy my niezrzeszeni chcieli tylko ziarnek soli uzyc to bysmy Was "aparatczykow" kopcem po samo niebo nakryli.
Wiesz kiedy zaczal sie koniec Twojej politycznej formacji? Koniec PO zaczal sie wtedy gdy chcac ugodzic Śp. Pierwszą Parę, w bezwzględną, choc niez... rozwiń
Avatar
~zuza~ / 17 maja 2010 o 15:08
0
~gość~ napisał:
A może tak od początku. Pali.....kot realizował swój plan zostania premierem.

Po rozmowach z komorą / klika lat wstecz /postanowił zaistnieć na scenie wymachując lateksem i adorowaną głupotą.
Został jednym z głównych aktorów.
Po zamachu 10 IV / komora bez zachowania procedury - wiec nielegalnie przejmuje władzę / popadł w konflikt ze swoja psychiką i teraz ma problem.
Dobrze gdyby Pali.....kot się obudził, wrócił ze snu na jawę, gdyż jeszcze jest dość czasu by nie podzielił losu:
Życińskiego, Wajda, Michnik, Wałęsy, Bartoszewskiego którzy przekreślili swoje życie przypisując sobie wartości, cechy, i talenty nieosiągalne dla nich.
Pali....kot obudź się tak jak inni się budzą.
Zostaw ich [url="http://######images49.fotosik.pl/289/951970093ad7a11f.jpg"]######images49.fotosik.pl/289/951970093ad7a11f.jpg[/url]

Tak.... Te nazwiska mówią same za siebie. Nic dodać , nic ująć. Szkoda, że niektórzy ludzie nie chcą zadać sobie odrobinę trudu i przyjrzeć się bliżej tym, co popierają PO ( Platformę Obłudy )- ta nazwa byłaby odpowiedniejsza.

Tak.... Te nazwiska mówią same za siebie. Nic dodać , nic ująć. Szkoda, że niektórzy ludzie nie chcą zadać sobie odrobinę trudu i przyjrzeć się bliżej tym, co popierają PO ( Platformę Obłudy )- ta nazwa byłaby odpowiedniejsza. rozwiń
Avatar
~gość~ / 17 maja 2010 o 09:59
0
A może tak od początku. Pali.....kot realizował swój plan zostania premierem.

Po rozmowach z komorą / klika lat wstecz /postanowił zaistnieć na scenie wymachując lateksem i adorowaną głupotą.
Został jednym z głównych aktorów.
Po zamachu 10 IV / komora bez zachowania procedury - wiec nielegalnie przejmuje władzę / popadł w konflikt ze swoja psychiką i teraz ma problem.
Dobrze gdyby Pali.....kot się obudził, wrócił ze snu na jawę, gdyż jeszcze jest dość czasu by nie podzielił losu:
Życińskiego, Wajda, Michnik, Wałęsy, Bartoszewskiego którzy przekreślili swoje życie przypisując sobie wartości, cechy, i talenty nieosiągalne dla nich.
Pali....kot obudź się tak jak inni się budzą.
Zostaw ich [url="######images49.fotosik.pl/289/951970093ad7a11f.jpg"]######images49.fotosik.pl/289/951970093ad7a11f.jpg[/url]
A może tak od początku. Pali.....kot realizował swój plan zostania premierem.

Po rozmowach z komorą / klika lat wstecz /postanowił zaistnieć na scenie wymachując lateksem i adorowaną głupotą.
Został jednym z głównych aktorów.
Po zamachu 10 IV / komora bez zachowania procedury - wiec nielegalnie przejmuje władzę / popadł w konflikt ze swoja psychiką i teraz ma problem.
Dobrze gdyby Pali.....kot się obudził, wrócił ze snu na jawę, gdyż jeszcze jest dość czasu by nie podzielił losu:
Życińskiego, Wajda, Michn... rozwiń
Avatar
ben / 16 maja 2010 o 23:09
0
7812 napisał:
Brawo "zuza" , może ciszej już nad tym panem... .

Czemu ciszej ? Ten pajac może dowalać każdemu ( Głowę Państwa nazywać chamem ), a jego należy oszczędzać, bo co? Bo ma dużo forsy , to jest panem? Taki z niego pan , jak z koziej d..y trąba. Na Pana, to trzeba mieć wygląd i mieć to,, coś ",czego on nigdy nie miał i żeby się nawet przemalował , to nic mu nie pomoże.
y oszczędzać, bo co? Bo ma dużo forsy , to jest panem? Taki z niego pan , jak z koziej d..y trąba. Na Pana, to trzeba mieć wygląd i mieć to,, coś ",czego on nigdy nie miał i żeby się nawet przemalował , to nic mu nie pomoże. rozwiń
Avatar
7812 / 16 maja 2010 o 22:17
0
Brawo "zuza" , może ciszej już nad tym panem... .
Avatar
~zuza~ / 16 maja 2010 o 19:25
0
Wiedzący, o co chodzi napisał:
Coś mi się zdaje, że powrót Janusza Palikota bardzo nie w smak jest pisowskim gnidom i warchołom wszelkiej maści. Wystarczy poczytać to rozpaczliwe ujadanie pisowskich pomiotów. Brawo Panie Januszu, proszę wrócić do pracy. Pomożemy. Nawet Pan nie wie, ilu ma Pan zwolenników. Razem do boju !!!!!

Gnidami i warchołami są tacy , jak ty, dla których własny kraj nie ma najmniejszego znaczenia. Dla was sława , pieniądze i stanowiska są w życiu najważniejsze. Sługusy i sprzedawczyki , dla których Bóg, Honor i Ojczyzna nie mają żadnego znaczenia. Dbacie tylko o własne interesy, a reszta niech zdycha ( bezrobocie, zamykanie szpitali, drogie leki, wydłużony wiek emerytalny, pobory , które ledwie starczają na opłaty wszelkich świadczeń itd itd ). Tego , albo jeszcze gorszego możemy się po takich , jak wy spodziewać Już Palikot nam pokazał ,,Przyjazne Państwo ", ciekawe, co teraz wymyślą. Jeśli chcesz trzymać z PO i Palikotem , to twój problem, dla mnie najważniejsze jest , aby POLSKA była POLSKĄ, żebym w swoim kraju czuła się Polką, . Mogę żyć biedniej , ale być u siebie. Polska , to kraj przemysłowo - rolniczy... Powiedz, co dzisiaj z tego kraju zostało ? Polikwidowane największe zakłady pracy, małe sklepy ( często jedyne zródło utrzymania rodziny ), bo trzeba było pobudować i pootwierać potężne molochy, które bynajmniej nie są w rękach Polaków, banki ( w czyich są rękach?). Można by tu wymieniać bez końca. Jeżeli tobie i podobnie myślącym , jak ty odpowiada takie zarządzanie krajem , to powiem , że idiotów nie sieją - sami się rodzą. Piszesz , że Palikot nie wie , ilu ma zwolenników.... Wie, bo ludziom się tak mózgi zlasowały dzięki mediom, że zamiast myśleć głowami, myślą zupełnie czymś innym. Gratuluję toku myślenia gnidom i warchołom, pozdrawiam tych , co mają głowę na karku i mózg na miejscu (zwracam się do takich , jak ty z małej litery , bo na więcej nie zasługujecie).

Gnidami i warchołami są tacy , jak ty, dla których własny kraj nie ma najmniejszego znaczenia. Dla was sława , pieniądze i stanowiska są w życiu najważniejsze. Sługusy i sprzedawczyki , dla których Bóg, Honor i Ojczyzna nie mają żadnego znaczenia. Dbacie tylko o własne interesy, a reszta niech zdycha ( bezrobocie, zamykanie szpitali, drogie leki, wydłużony wiek emerytalny, pobory , które ledwie starczają na opłaty wszelkich świadczeń itd itd ). Tego , albo jeszcze gorszego możemy się po takich , jak wy spodziewać Już Pal... rozwiń
Avatar
pkw / 16 maja 2010 o 19:11
0
tu154m napisał:
he he he pękam ze śmiechu ...
Bronisław Komorowski Przezydentem Polski !!
A wy plujcie jadem dalej, kmiotki

no tak przez dwa miesiące a od 20 czerwca Jarosław kaczyński
Avatar
Gość / 16 maja 2010 o 19:03
0
est napisał:
Ten pan nie ma prawa do tytułowania go profesorem, gdyż nie jest nawet magistrem. Kwaśniewski przynajmniej przeprosił za swoje kłamstwo z wykształceniem a ten dziadek ciągle w kłamstwie trwa. Może w tym wieku już zapomniał jakie ma wykształcenie.

Oczywiście chodzi o pseudoprofesora Bartoszewskiego
Avatar
est / 16 maja 2010 o 19:00
0
peło napisał:
ta pseudo przemiana to chwyt marketingowy peło, a wszyscy wiedzą ze to nawiązanie do przemiany prezesa Jarosława Kaczyńskiego porządnego czowieka, a nie jak te miernoty z peło.Polacy to madry naród i już się na ta manipulację Bronka i paligłupa nie nabiorą, do budy psy.

Ten pan nie ma prawa do tytułowania go profesorem, gdyż nie jest nawet magistrem. Kwaśniewski przynajmniej przeprosił za swoje kłamstwo z wykształceniem a ten dziadek ciągle w kłamstwie trwa. Może w tym wieku już zapomniał jakie ma wykształcenie.

Ten pan nie ma prawa do tytułowania go profesorem, gdyż nie jest nawet magistrem. Kwaśniewski przynajmniej przeprosił za swoje kłamstwo z wykształceniem a ten dziadek ciągle w kłamstwie trwa. Może w tym wieku już zapomniał jakie ma wykształcenie. rozwiń
Avatar
józek / 16 maja 2010 o 17:59
0
O Palikot zrobił się na Wojewódzkiego. Czyżby zmiana imidżu oznaczała też zmianę uprawiania polityki? Szczerze wątpię
Avatar
Matysek / 16 maja 2010 o 16:49
0
Wiedzący, o co chodzi napisał:
Coś mi się zdaje, że powrót Janusza Palikota bardzo nie w smak jest pisowskim gnidom i warchołom wszelkiej maści. Wystarczy poczytać to rozpaczliwe ujadanie pisowskich pomiotów. Brawo Panie Januszu, proszę wrócić do pracy. Pomożemy. Nawet Pan nie wie, ilu ma Pan zwolenników. Razem do boju !!!!!


Ten "wyszukany" jezyk to od ktorego z "autorytetow" PO wziales? Zapomniales przy tym chyba, ze swiat sklada sie nie tylko ze zwolennikow PO czy innych partii ale z tzw. milczacej wiekszosci, bezwzglednej wiekszosci! Gdybysmy my niezrzeszeni chcieli tylko ziarnek soli uzyc to bysmy Was "aparatczykow" kopcem po samo niebo nakryli.
Wiesz kiedy zaczal sie koniec Twojej politycznej formacji? Koniec PO zaczal sie wtedy gdy chcac ugodzic Śp. Pierwszą Parę, w bezwzględną, choc niezrzeszona nigdzie większość uderzyli. To juz jest Wasz koniec i nic, nawet korzystne dla RO wyniki najblizszych wyborow tego nie zmienia - kiedys trzeba bedzie ujawnic wszystkie fakty zwiazane ze smolenska katastrofa.

Miejscem parlamentarzysty jest trybuna sejmowa a nie swiatla fleszy i jupiterow - publiczne nawolywanie do lamania prawa przez posla czy tez senatora jest niczym swietkoradztwo w zakrystii wlasnej parafii...


Ten "wyszukany" jezyk to od ktorego z "autorytetow" PO wziales? Zapomniales przy tym chyba, ze swiat sklada sie nie tylko ze zwolennikow PO czy innych partii ale z tzw. milczacej wiekszosci, bezwzglednej wiekszosci! Gdybysmy my niezrzeszeni chcieli tylko ziarnek soli uzyc to bysmy Was "aparatczykow" kopcem po samo niebo nakryli.
Wiesz kiedy zaczal sie koniec Twojej politycznej formacji? Koniec PO zaczal sie wtedy gdy chcac ugodzic Śp. Pierwszą Parę, w bezwzględną, choc niez... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 80

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 0 0

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 7 5

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 4 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 26 10

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 7

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 14 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!