Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2010 r.
13:54
Edytuj ten wpis

Izabella Sierakowska poparła Krzysztofa Żuka

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 26 A A

Izabella Sierakowska poparła Krzysztofa Żuka, kandydata na prezydenta Lublina. Sierakowska ogłosiła dziś decyzję na konferencji prasowej. Potwierdziła też, że obydwoje zgodzili się w najważniejszych dla niej sprawach programowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Z ewentualnego programu oszczędności należy bezwzględnie wyłączyć oświatę i opiekę społeczną, oraz zagwarantować jak największy dostęp do przedszkoli - mówi Izabella Sierakowska.

Sierakowska wspomniała też o rozwoju budownictwa komunalnego i socjalnego.

- Chyba zaraziłam też prezydenta Żuka pomysłem na modułowe przedszkola. Rozmawialiśmy o Czubach. Myślę, że pierwsze takie przedszkole stanie właśnie tam - dodaje Izabella Sierakowska.

Chodzi i jeden z jej głównych pomysłów w kampanii wyborczej na mieszczące się w specjalnych modułowych kontenerach przedszkola, znacznie tańsze od klasycznych budynków i dające się przenieść w inne miejsce i wykorzystać na inny cel.

Sierakowska stwierdziła też, że Żuk zadeklarował jej wycofanie się z proponowanych przez prezydenta Adama Wasilewskiego w projekcie przyszłorocznego budżetu cięć w wydatkach na oświatę.

Dodała, że obydwoje rozmawiali też o przejęciu przez Żuka jej pomysłu na szybkie, prowadzone w weekendy 54-godzinne remonty dróg.

Jednym z doradców prezydenta Żuka, który ma pilnować spraw na które zwracała uwagę w programie Sierakowska, ma być Krzysztof Szydłowski.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kropka / 3 grudnia 2010 r. o 22:29
0
wreszcie prawdziwe zdjęcie "Izy"...bez ps-a wygląda o niebo...gorzej
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 21:54
0
http://www.youtube.com/watch?v=bhl3o5zGr_s !!! jestem zszokowany glupotą żuka , sprawka to "swój chłop"
Avatar
Tylsou / 3 grudnia 2010 r. o 13:40
0
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telefonach komórkowych.
I CO?
Sprawka znowu jest za i zadeklarował wynkonianie uchwały ;-)
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telef... rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 12:21
0
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe czy zrezygnuje z tego stanowiska i z pensji, gdy Żuk nie będzie wdrażał np. modułowych przedszkoli na Czubach... Sierakowska stawiając taki warunek bardzo stracila w moich oczach.
[/quote]
... jaki kandydat na prezydenta, tacy i jego poplecznicy...
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe c... rozwiń
Avatar
ona / 3 grudnia 2010 r. o 10:53
0
Tak czy inaczej prezydenta wybory wygrała Sierakowska, bo to ona wskazała kandydata.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 10:37
0
Pan Ż. - czy to ten Pan, który był wiceministrem Skarbu Państwa w rządzie Donalda Tuska odpowiedzialnym za m.in. sektor cukrowniczy?

Czy Krajowa Spółka Cukrowa nie jest spółką skarbu państwa, podległą pod Ministerstwo Skarbu?

Czy Pan Ż. to nie ten Pan, który w roku 2007 zapewniał, że Cukrowni Lublin nie zamknie?

Czy Pan Ż. nie czuje się współwinny likwidacji Cukrowni Lublin?
Avatar
k;;; / 3 grudnia 2010 r. o 06:34
0
Do Rady Miasta go ludzie nie wybrali, to próbuje się wpakować tylnymi drzwiami. Polska polityka
Avatar
jhg / 2 grudnia 2010 r. o 20:52
0
Wyszło Szydło z worka. Teraz widać na czym im najbardziej zależy. Na stołkach !!!
Avatar
przyjaciel / 2 grudnia 2010 r. o 19:26
0
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trzeba załatwić robotę.
Sierakowska góra, uczyć się chłopcy uczyć.
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trze... rozwiń
Avatar
JANKOL / 2 grudnia 2010 r. o 19:11
0
POPARCIE ŻUKA TO DLA SIERAKOWSKIEJ POLITYCZNY NIEBYT - STRACIŁA CAŁKOWICIE ZAUFANIE WYBORCÓW .POPARŁA TEGO KOGO NAJBARDZIEJ KRYTYKOWAŁA - NIEROBA Z KLIKI OBECNYCH PSEUDOPREZYDENTÓW. CZY ZDROWO MYŚLĄCY CZŁOWIEK LEWICY POPRZE DARMOZJADA , KTÓRY ZLIKWIDOWAŁ JEDEN Z NAJLEPSZYCH ZAKŁADÓW W WOJ. LUBELSKIM - CUKROWNIĘ. CHYBA , ŻE DLA JAKIŚ KORZYŚCI. PANI IZO - CZAS NA EMERYTURĘ.
Avatar
kropka / 3 grudnia 2010 r. o 22:29
0
wreszcie prawdziwe zdjęcie "Izy"...bez ps-a wygląda o niebo...gorzej
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 21:54
0
http://www.youtube.com/watch?v=bhl3o5zGr_s !!! jestem zszokowany glupotą żuka , sprawka to "swój chłop"
Avatar
Tylsou / 3 grudnia 2010 r. o 13:40
0
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telefonach komórkowych.
I CO?
Sprawka znowu jest za i zadeklarował wynkonianie uchwały ;-)
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telef... rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 12:21
0
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe czy zrezygnuje z tego stanowiska i z pensji, gdy Żuk nie będzie wdrażał np. modułowych przedszkoli na Czubach... Sierakowska stawiając taki warunek bardzo stracila w moich oczach.
[/quote]
... jaki kandydat na prezydenta, tacy i jego poplecznicy...
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe c... rozwiń
Avatar
ona / 3 grudnia 2010 r. o 10:53
0
Tak czy inaczej prezydenta wybory wygrała Sierakowska, bo to ona wskazała kandydata.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 10:37
0
Pan Ż. - czy to ten Pan, który był wiceministrem Skarbu Państwa w rządzie Donalda Tuska odpowiedzialnym za m.in. sektor cukrowniczy?

Czy Krajowa Spółka Cukrowa nie jest spółką skarbu państwa, podległą pod Ministerstwo Skarbu?

Czy Pan Ż. to nie ten Pan, który w roku 2007 zapewniał, że Cukrowni Lublin nie zamknie?

Czy Pan Ż. nie czuje się współwinny likwidacji Cukrowni Lublin?
Avatar
k;;; / 3 grudnia 2010 r. o 06:34
0
Do Rady Miasta go ludzie nie wybrali, to próbuje się wpakować tylnymi drzwiami. Polska polityka
Avatar
jhg / 2 grudnia 2010 r. o 20:52
0
Wyszło Szydło z worka. Teraz widać na czym im najbardziej zależy. Na stołkach !!!
Avatar
przyjaciel / 2 grudnia 2010 r. o 19:26
0
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trzeba załatwić robotę.
Sierakowska góra, uczyć się chłopcy uczyć.
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trze... rozwiń
Avatar
JANKOL / 2 grudnia 2010 r. o 19:11
0
POPARCIE ŻUKA TO DLA SIERAKOWSKIEJ POLITYCZNY NIEBYT - STRACIŁA CAŁKOWICIE ZAUFANIE WYBORCÓW .POPARŁA TEGO KOGO NAJBARDZIEJ KRYTYKOWAŁA - NIEROBA Z KLIKI OBECNYCH PSEUDOPREZYDENTÓW. CZY ZDROWO MYŚLĄCY CZŁOWIEK LEWICY POPRZE DARMOZJADA , KTÓRY ZLIKWIDOWAŁ JEDEN Z NAJLEPSZYCH ZAKŁADÓW W WOJ. LUBELSKIM - CUKROWNIĘ. CHYBA , ŻE DLA JAKIŚ KORZYŚCI. PANI IZO - CZAS NA EMERYTURĘ.