Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2010 r.
13:54
Edytuj ten wpis

Izabella Sierakowska poparła Krzysztofa Żuka

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 26 A A

Izabella Sierakowska poparła Krzysztofa Żuka, kandydata na prezydenta Lublina. Sierakowska ogłosiła dziś decyzję na konferencji prasowej. Potwierdziła też, że obydwoje zgodzili się w najważniejszych dla niej sprawach programowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Z ewentualnego programu oszczędności należy bezwzględnie wyłączyć oświatę i opiekę społeczną, oraz zagwarantować jak największy dostęp do przedszkoli - mówi Izabella Sierakowska.

Sierakowska wspomniała też o rozwoju budownictwa komunalnego i socjalnego.

- Chyba zaraziłam też prezydenta Żuka pomysłem na modułowe przedszkola. Rozmawialiśmy o Czubach. Myślę, że pierwsze takie przedszkole stanie właśnie tam - dodaje Izabella Sierakowska.

Chodzi i jeden z jej głównych pomysłów w kampanii wyborczej na mieszczące się w specjalnych modułowych kontenerach przedszkola, znacznie tańsze od klasycznych budynków i dające się przenieść w inne miejsce i wykorzystać na inny cel.

Sierakowska stwierdziła też, że Żuk zadeklarował jej wycofanie się z proponowanych przez prezydenta Adama Wasilewskiego w projekcie przyszłorocznego budżetu cięć w wydatkach na oświatę.

Dodała, że obydwoje rozmawiali też o przejęciu przez Żuka jej pomysłu na szybkie, prowadzone w weekendy 54-godzinne remonty dróg.

Jednym z doradców prezydenta Żuka, który ma pilnować spraw na które zwracała uwagę w programie Sierakowska, ma być Krzysztof Szydłowski.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kropka / 3 grudnia 2010 o 22:29
0
wreszcie prawdziwe zdjęcie "Izy"...bez ps-a wygląda o niebo...gorzej
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 21:54
0
http://www.youtube.com/watch?v=bhl3o5zGr_s !!! jestem zszokowany glupotą żuka , sprawka to "swój chłop"
Avatar
Tylsou / 3 grudnia 2010 o 13:40
0
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telefonach komórkowych.
I CO?
Sprawka znowu jest za i zadeklarował wynkonianie uchwały ;-)
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telef... rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 12:21
0
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe czy zrezygnuje z tego stanowiska i z pensji, gdy Żuk nie będzie wdrażał np. modułowych przedszkoli na Czubach... Sierakowska stawiając taki warunek bardzo stracila w moich oczach.
[/quote]
... jaki kandydat na prezydenta, tacy i jego poplecznicy...
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe c... rozwiń
Avatar
ona / 3 grudnia 2010 o 10:53
0
Tak czy inaczej prezydenta wybory wygrała Sierakowska, bo to ona wskazała kandydata.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 10:37
0
Pan Ż. - czy to ten Pan, który był wiceministrem Skarbu Państwa w rządzie Donalda Tuska odpowiedzialnym za m.in. sektor cukrowniczy?

Czy Krajowa Spółka Cukrowa nie jest spółką skarbu państwa, podległą pod Ministerstwo Skarbu?

Czy Pan Ż. to nie ten Pan, który w roku 2007 zapewniał, że Cukrowni Lublin nie zamknie?

Czy Pan Ż. nie czuje się współwinny likwidacji Cukrowni Lublin?
Avatar
k;;; / 3 grudnia 2010 o 06:34
0
Do Rady Miasta go ludzie nie wybrali, to próbuje się wpakować tylnymi drzwiami. Polska polityka
Avatar
jhg / 2 grudnia 2010 o 20:52
0
Wyszło Szydło z worka. Teraz widać na czym im najbardziej zależy. Na stołkach !!!
Avatar
przyjaciel / 2 grudnia 2010 o 19:26
0
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trzeba załatwić robotę.
Sierakowska góra, uczyć się chłopcy uczyć.
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trze... rozwiń
Avatar
JANKOL / 2 grudnia 2010 o 19:11
0
POPARCIE ŻUKA TO DLA SIERAKOWSKIEJ POLITYCZNY NIEBYT - STRACIŁA CAŁKOWICIE ZAUFANIE WYBORCÓW .POPARŁA TEGO KOGO NAJBARDZIEJ KRYTYKOWAŁA - NIEROBA Z KLIKI OBECNYCH PSEUDOPREZYDENTÓW. CZY ZDROWO MYŚLĄCY CZŁOWIEK LEWICY POPRZE DARMOZJADA , KTÓRY ZLIKWIDOWAŁ JEDEN Z NAJLEPSZYCH ZAKŁADÓW W WOJ. LUBELSKIM - CUKROWNIĘ. CHYBA , ŻE DLA JAKIŚ KORZYŚCI. PANI IZO - CZAS NA EMERYTURĘ.
Avatar
kropka / 3 grudnia 2010 o 22:29
0
wreszcie prawdziwe zdjęcie "Izy"...bez ps-a wygląda o niebo...gorzej
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 21:54
0
http://www.youtube.com/watch?v=bhl3o5zGr_s !!! jestem zszokowany glupotą żuka , sprawka to "swój chłop"
Avatar
Tylsou / 3 grudnia 2010 o 13:40
0
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telefonach komórkowych.
I CO?
Sprawka znowu jest za i zadeklarował wynkonianie uchwały ;-)
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telef... rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 12:21
0
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe czy zrezygnuje z tego stanowiska i z pensji, gdy Żuk nie będzie wdrażał np. modułowych przedszkoli na Czubach... Sierakowska stawiając taki warunek bardzo stracila w moich oczach.
[/quote]
... jaki kandydat na prezydenta, tacy i jego poplecznicy...
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe c... rozwiń
Avatar
ona / 3 grudnia 2010 o 10:53
0
Tak czy inaczej prezydenta wybory wygrała Sierakowska, bo to ona wskazała kandydata.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 10:37
0
Pan Ż. - czy to ten Pan, który był wiceministrem Skarbu Państwa w rządzie Donalda Tuska odpowiedzialnym za m.in. sektor cukrowniczy?

Czy Krajowa Spółka Cukrowa nie jest spółką skarbu państwa, podległą pod Ministerstwo Skarbu?

Czy Pan Ż. to nie ten Pan, który w roku 2007 zapewniał, że Cukrowni Lublin nie zamknie?

Czy Pan Ż. nie czuje się współwinny likwidacji Cukrowni Lublin?
Avatar
k;;; / 3 grudnia 2010 o 06:34
0
Do Rady Miasta go ludzie nie wybrali, to próbuje się wpakować tylnymi drzwiami. Polska polityka
Avatar
jhg / 2 grudnia 2010 o 20:52
0
Wyszło Szydło z worka. Teraz widać na czym im najbardziej zależy. Na stołkach !!!
Avatar
przyjaciel / 2 grudnia 2010 o 19:26
0
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trzeba załatwić robotę.
Sierakowska góra, uczyć się chłopcy uczyć.
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trze... rozwiń
Avatar
JANKOL / 2 grudnia 2010 o 19:11
0
POPARCIE ŻUKA TO DLA SIERAKOWSKIEJ POLITYCZNY NIEBYT - STRACIŁA CAŁKOWICIE ZAUFANIE WYBORCÓW .POPARŁA TEGO KOGO NAJBARDZIEJ KRYTYKOWAŁA - NIEROBA Z KLIKI OBECNYCH PSEUDOPREZYDENTÓW. CZY ZDROWO MYŚLĄCY CZŁOWIEK LEWICY POPRZE DARMOZJADA , KTÓRY ZLIKWIDOWAŁ JEDEN Z NAJLEPSZYCH ZAKŁADÓW W WOJ. LUBELSKIM - CUKROWNIĘ. CHYBA , ŻE DLA JAKIŚ KORZYŚCI. PANI IZO - CZAS NA EMERYTURĘ.
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 0

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 3 2

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 10 7

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 11 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

Turniej Purpurowej Róży

Turniej Purpurowej Róży 0 0

Waleczni wojownicy z Magicznych Ogrodów ogłaszają turniej, który ma rozstrzygnąć, która armia jest najsprawniejsza! Czy to zaszczytne miano przypadnie wojownikom dowodzonym przez Thoroda Raptora, czy może Bestiom Araga?

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 38 4

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!