Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2010 r.
13:54
Edytuj ten wpis

Izabella Sierakowska poparła Krzysztofa Żuka

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 26 A A

Izabella Sierakowska poparła Krzysztofa Żuka, kandydata na prezydenta Lublina. Sierakowska ogłosiła dziś decyzję na konferencji prasowej. Potwierdziła też, że obydwoje zgodzili się w najważniejszych dla niej sprawach programowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Z ewentualnego programu oszczędności należy bezwzględnie wyłączyć oświatę i opiekę społeczną, oraz zagwarantować jak największy dostęp do przedszkoli - mówi Izabella Sierakowska.

Sierakowska wspomniała też o rozwoju budownictwa komunalnego i socjalnego.

- Chyba zaraziłam też prezydenta Żuka pomysłem na modułowe przedszkola. Rozmawialiśmy o Czubach. Myślę, że pierwsze takie przedszkole stanie właśnie tam - dodaje Izabella Sierakowska.

Chodzi i jeden z jej głównych pomysłów w kampanii wyborczej na mieszczące się w specjalnych modułowych kontenerach przedszkola, znacznie tańsze od klasycznych budynków i dające się przenieść w inne miejsce i wykorzystać na inny cel.

Sierakowska stwierdziła też, że Żuk zadeklarował jej wycofanie się z proponowanych przez prezydenta Adama Wasilewskiego w projekcie przyszłorocznego budżetu cięć w wydatkach na oświatę.

Dodała, że obydwoje rozmawiali też o przejęciu przez Żuka jej pomysłu na szybkie, prowadzone w weekendy 54-godzinne remonty dróg.

Jednym z doradców prezydenta Żuka, który ma pilnować spraw na które zwracała uwagę w programie Sierakowska, ma być Krzysztof Szydłowski.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kropka / 3 grudnia 2010 o 22:29
0
wreszcie prawdziwe zdjęcie "Izy"...bez ps-a wygląda o niebo...gorzej
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 21:54
0
http://www.youtube.com/watch?v=bhl3o5zGr_s !!! jestem zszokowany glupotą żuka , sprawka to "swój chłop"
Avatar
Tylsou / 3 grudnia 2010 o 13:40
0
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telefonach komórkowych.
I CO?
Sprawka znowu jest za i zadeklarował wynkonianie uchwały ;-)
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telef... rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 12:21
0
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe czy zrezygnuje z tego stanowiska i z pensji, gdy Żuk nie będzie wdrażał np. modułowych przedszkoli na Czubach... Sierakowska stawiając taki warunek bardzo stracila w moich oczach.
[/quote]
... jaki kandydat na prezydenta, tacy i jego poplecznicy...
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe c... rozwiń
Avatar
ona / 3 grudnia 2010 o 10:53
0
Tak czy inaczej prezydenta wybory wygrała Sierakowska, bo to ona wskazała kandydata.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 10:37
0
Pan Ż. - czy to ten Pan, który był wiceministrem Skarbu Państwa w rządzie Donalda Tuska odpowiedzialnym za m.in. sektor cukrowniczy?

Czy Krajowa Spółka Cukrowa nie jest spółką skarbu państwa, podległą pod Ministerstwo Skarbu?

Czy Pan Ż. to nie ten Pan, który w roku 2007 zapewniał, że Cukrowni Lublin nie zamknie?

Czy Pan Ż. nie czuje się współwinny likwidacji Cukrowni Lublin?
Avatar
k;;; / 3 grudnia 2010 o 06:34
0
Do Rady Miasta go ludzie nie wybrali, to próbuje się wpakować tylnymi drzwiami. Polska polityka
Avatar
jhg / 2 grudnia 2010 o 20:52
0
Wyszło Szydło z worka. Teraz widać na czym im najbardziej zależy. Na stołkach !!!
Avatar
przyjaciel / 2 grudnia 2010 o 19:26
0
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trzeba załatwić robotę.
Sierakowska góra, uczyć się chłopcy uczyć.
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trze... rozwiń
Avatar
JANKOL / 2 grudnia 2010 o 19:11
0
POPARCIE ŻUKA TO DLA SIERAKOWSKIEJ POLITYCZNY NIEBYT - STRACIŁA CAŁKOWICIE ZAUFANIE WYBORCÓW .POPARŁA TEGO KOGO NAJBARDZIEJ KRYTYKOWAŁA - NIEROBA Z KLIKI OBECNYCH PSEUDOPREZYDENTÓW. CZY ZDROWO MYŚLĄCY CZŁOWIEK LEWICY POPRZE DARMOZJADA , KTÓRY ZLIKWIDOWAŁ JEDEN Z NAJLEPSZYCH ZAKŁADÓW W WOJ. LUBELSKIM - CUKROWNIĘ. CHYBA , ŻE DLA JAKIŚ KORZYŚCI. PANI IZO - CZAS NA EMERYTURĘ.
Avatar
kropka / 3 grudnia 2010 o 22:29
0
wreszcie prawdziwe zdjęcie "Izy"...bez ps-a wygląda o niebo...gorzej
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 21:54
0
http://www.youtube.com/watch?v=bhl3o5zGr_s !!! jestem zszokowany glupotą żuka , sprawka to "swój chłop"
Avatar
Tylsou / 3 grudnia 2010 o 13:40
0
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telefonach komórkowych.
I CO?
Sprawka znowu jest za i zadeklarował wynkonianie uchwały ;-)
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telef... rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 12:21
0
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe czy zrezygnuje z tego stanowiska i z pensji, gdy Żuk nie będzie wdrażał np. modułowych przedszkoli na Czubach... Sierakowska stawiając taki warunek bardzo stracila w moich oczach.
[/quote]
... jaki kandydat na prezydenta, tacy i jego poplecznicy...
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe c... rozwiń
Avatar
ona / 3 grudnia 2010 o 10:53
0
Tak czy inaczej prezydenta wybory wygrała Sierakowska, bo to ona wskazała kandydata.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 10:37
0
Pan Ż. - czy to ten Pan, który był wiceministrem Skarbu Państwa w rządzie Donalda Tuska odpowiedzialnym za m.in. sektor cukrowniczy?

Czy Krajowa Spółka Cukrowa nie jest spółką skarbu państwa, podległą pod Ministerstwo Skarbu?

Czy Pan Ż. to nie ten Pan, który w roku 2007 zapewniał, że Cukrowni Lublin nie zamknie?

Czy Pan Ż. nie czuje się współwinny likwidacji Cukrowni Lublin?
Avatar
k;;; / 3 grudnia 2010 o 06:34
0
Do Rady Miasta go ludzie nie wybrali, to próbuje się wpakować tylnymi drzwiami. Polska polityka
Avatar
jhg / 2 grudnia 2010 o 20:52
0
Wyszło Szydło z worka. Teraz widać na czym im najbardziej zależy. Na stołkach !!!
Avatar
przyjaciel / 2 grudnia 2010 o 19:26
0
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trzeba załatwić robotę.
Sierakowska góra, uczyć się chłopcy uczyć.
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trze... rozwiń
Avatar
JANKOL / 2 grudnia 2010 o 19:11
0
POPARCIE ŻUKA TO DLA SIERAKOWSKIEJ POLITYCZNY NIEBYT - STRACIŁA CAŁKOWICIE ZAUFANIE WYBORCÓW .POPARŁA TEGO KOGO NAJBARDZIEJ KRYTYKOWAŁA - NIEROBA Z KLIKI OBECNYCH PSEUDOPREZYDENTÓW. CZY ZDROWO MYŚLĄCY CZŁOWIEK LEWICY POPRZE DARMOZJADA , KTÓRY ZLIKWIDOWAŁ JEDEN Z NAJLEPSZYCH ZAKŁADÓW W WOJ. LUBELSKIM - CUKROWNIĘ. CHYBA , ŻE DLA JAKIŚ KORZYŚCI. PANI IZO - CZAS NA EMERYTURĘ.
Zobacz wszystkie komentarze 26
Trwa cisza wyborcza
Do czasu jej zakończenia zamieszczanie komentarzy mających charakter agitacyjny jest zabronione przez polskie prawo. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Amerykański styl w Lublinie. III Piknik Sportów Amerykańskich na Błoniach [zdjęcia]
galeria

Amerykański styl w Lublinie. III Piknik Sportów Amerykańskich na Błoniach [zdjęcia] 0 0

Trochę prawdziwej gry, trochę zabawy, ale przede wszystkim popularyzacja dyscyplin zza oceanu. W sobotę na Błoniach pod Zamkiem odbył się III Piknik Sportów Amerykańskich.

Fraszka nie dla mężów i zaręczonych
Wiersze między newsami

Fraszka nie dla mężów i zaręczonych 0 0

Na sobotni wieczór utwór poradnikowy. Autor, o którym mało wiem, wie dużo o życiu.

Phillipe Bracken Band - koncert w Kazimierzu
25 maja 2019, 20:00

Phillipe Bracken Band - koncert w Kazimierzu 0 1

W sobotę, 25 maja o godz. 20 w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek) wystąpi australijski wokalista z zespołem - Phillipe Bracken Band.

Kundelek Roku 2019 wybrany. Zwyciężyła Mania [zdjęcia]
galeria

Kundelek Roku 2019 wybrany. Zwyciężyła Mania [zdjęcia] 0 1

Pies Mania zwyciężył w wyborach Kundelek Roku 2019 zorganizowanych przez Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie przy ul. Metalurgicznej.

Lubelskie: Poziom wód przekroczył stan alarmowy. "Nie zbliżaj się do rzek"

Lubelskie: Poziom wód przekroczył stan alarmowy. "Nie zbliżaj się do rzek" 17 0

Sytuacja jest poważna, ale stabilna - dopuszczalny poziom wód w Wiśle i w Bugu został przekroczony w trzech miejscowościach. W całym województwie lubelskim obowiązuje trzeci stopień zagrożenia hydrologicznego.

Będą samoloty i skoki spadochronowe. Będzie też zbiórka dla małych pacjentów

Będą samoloty i skoki spadochronowe. Będzie też zbiórka dla małych pacjentów 0 0

Będzie można obejrzeć samoloty, wejść do kabiny, obserwować skoki spadochronowe, a także porozmawiać z pilotami. I pomóc pacjentom dziecięcego szpitala. 1 czerwca Lotniczy Dzień Dziecka na lotnisku Aeroklubu Lubelskiego.

Woda wciąż zagraża. Blisko 2000 interwencji strażaków w ciągu doby [wideo]
film

Woda wciąż zagraża. Blisko 2000 interwencji strażaków w ciągu doby [wideo] 0 0

W ciągu ostatniej doby strażacy w związku z intensywnymi opadami deszczu interweniowali 1879 razy – poinformował rzecznik Komendy Głównej Straży Pożarnej starszy brygadier Paweł Frątczak. Jak dodał, uszkodzonych zostało 74 budynków, w tym 66 mieszkalnych. Fala powodziowa przesuwa się na północ. Ale sytuacja na rzekach się poprawia.

Warsztaty, koncerty i festyn - Dni Urzędowa 2019
24 maja 2019, 0:00

Warsztaty, koncerty i festyn - Dni Urzędowa 2019 0 0

Rada Miejska i Burmistrz Urzędowa oraz Ośrodek Kultury w Urzędowie zapraszają w dniach 24-26 maja na Dni Urzędowa 2019. W programie moc atrakcji.

Stowarzyszenie Wspólny Świat spełnia swoje marzenia. Centrum dla osób z autyzmem otwarte

Stowarzyszenie Wspólny Świat spełnia swoje marzenia. Centrum dla osób z autyzmem otwarte 25 0

Marzenia zaczynają się ziszczać – mówi o otwarciu pierwszych obiektów Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem Anna Chwałek, prezes stowarzyszenia Wspólny Świat.

Niewybuch w polu. To kolejne takie znalezisko w tym powiecie

Niewybuch w polu. To kolejne takie znalezisko w tym powiecie 0 2

Niewybuch pocisku artyleryjskiego z okresu II wojny światowej znalazł na polu jeden z mieszkańców miejscowości Lichty. Właściciel gruntu powiadomił policję.

Wysoki stan wody w Wiśle. Nie działa przeprawa promowa Janowiec - Kazimierz Dolny
ZDJĘCIA
galeria

Wysoki stan wody w Wiśle. Nie działa przeprawa promowa Janowiec - Kazimierz Dolny 5 2

Z Kazimierza Dolnego do Janowca można dostać się tylko drogą lądową. Nie działa żadna przeprawa promowa.

Wojewoda ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe w trzech powiatach i mieście Puławy
PILNE
galeria

Wojewoda ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe w trzech powiatach i mieście Puławy 9 4

W powiatach opolskim, kraśnickim, puławskim i mieście Puławy obowiązuje pogotowie przeciwpowodziowe. Takie zarządzenie wydał właśnie wojewoda lubelski.

Wisła w Annopolu przekroczyła stan alarmowy. "Sytuacja wygląda może groźnie, ale jest stabilna"
ZDJĘCIA
galeria

Wisła w Annopolu przekroczyła stan alarmowy. "Sytuacja wygląda może groźnie, ale jest stabilna" 0 2

Nadwiślańskie gminy szykują się na nadejście fali kulminacyjnej. Dzisiaj na terenie gminy Annopol (powiat kraśnicki), gdzie poziom wody w Wiśle przekroczył stan alarmowy urzędnicy i strażacy sprawdzali stan wałów.

Podpalenia samochodów w Lublinie. 44-latek tymczasowo aresztowany
galeria

Podpalenia samochodów w Lublinie. 44-latek tymczasowo aresztowany 4 0

Mężczyzna podejrzany o podpalenie 9 samochodów został aresztowany na 3 miesiące. Taką decyzję podjął wczoraj Sąd Rejonowy w Lublinie, przychylając się tym samym do wniosku policji i prokuratury.

Kulturalia 2019. CHØCØLATE, Bovska. Kto jeszcze wystąpi w sobotę? [PROGRAM, ZDJĘCIA]
galeria

Kulturalia 2019. CHØCØLATE, Bovska. Kto jeszcze wystąpi w sobotę? [PROGRAM, ZDJĘCIA] 2 0

Jako pierwsi na scenę wyjdą członkowie zespołu CHØCØLATE zaś sobotnią imprezę zakończy występ Darii Zawiałow.