Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2010 r.
13:54
Edytuj ten wpis

Izabella Sierakowska poparła Krzysztofa Żuka

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 26 A A

Izabella Sierakowska poparła Krzysztofa Żuka, kandydata na prezydenta Lublina. Sierakowska ogłosiła dziś decyzję na konferencji prasowej. Potwierdziła też, że obydwoje zgodzili się w najważniejszych dla niej sprawach programowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Z ewentualnego programu oszczędności należy bezwzględnie wyłączyć oświatę i opiekę społeczną, oraz zagwarantować jak największy dostęp do przedszkoli - mówi Izabella Sierakowska.

Sierakowska wspomniała też o rozwoju budownictwa komunalnego i socjalnego.

- Chyba zaraziłam też prezydenta Żuka pomysłem na modułowe przedszkola. Rozmawialiśmy o Czubach. Myślę, że pierwsze takie przedszkole stanie właśnie tam - dodaje Izabella Sierakowska.

Chodzi i jeden z jej głównych pomysłów w kampanii wyborczej na mieszczące się w specjalnych modułowych kontenerach przedszkola, znacznie tańsze od klasycznych budynków i dające się przenieść w inne miejsce i wykorzystać na inny cel.

Sierakowska stwierdziła też, że Żuk zadeklarował jej wycofanie się z proponowanych przez prezydenta Adama Wasilewskiego w projekcie przyszłorocznego budżetu cięć w wydatkach na oświatę.

Dodała, że obydwoje rozmawiali też o przejęciu przez Żuka jej pomysłu na szybkie, prowadzone w weekendy 54-godzinne remonty dróg.

Jednym z doradców prezydenta Żuka, który ma pilnować spraw na które zwracała uwagę w programie Sierakowska, ma być Krzysztof Szydłowski.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kropka / 3 grudnia 2010 r. o 22:29
wreszcie prawdziwe zdjęcie "Izy"...bez ps-a wygląda o niebo...gorzej
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 21:54
http://www.youtube.com/watch?v=bhl3o5zGr_s !!! jestem zszokowany glupotą żuka , sprawka to "swój chłop"
Avatar
Tylsou / 3 grudnia 2010 r. o 13:40
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telefonach komórkowych.
I CO?
Sprawka znowu jest za i zadeklarował wynkonianie uchwały ;-)
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telef... rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 12:21
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe czy zrezygnuje z tego stanowiska i z pensji, gdy Żuk nie będzie wdrażał np. modułowych przedszkoli na Czubach... Sierakowska stawiając taki warunek bardzo stracila w moich oczach.
[/quote]
... jaki kandydat na prezydenta, tacy i jego poplecznicy...
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe c... rozwiń
Avatar
ona / 3 grudnia 2010 r. o 10:53
Tak czy inaczej prezydenta wybory wygrała Sierakowska, bo to ona wskazała kandydata.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 10:37
Pan Ż. - czy to ten Pan, który był wiceministrem Skarbu Państwa w rządzie Donalda Tuska odpowiedzialnym za m.in. sektor cukrowniczy?

Czy Krajowa Spółka Cukrowa nie jest spółką skarbu państwa, podległą pod Ministerstwo Skarbu?

Czy Pan Ż. to nie ten Pan, który w roku 2007 zapewniał, że Cukrowni Lublin nie zamknie?

Czy Pan Ż. nie czuje się współwinny likwidacji Cukrowni Lublin?
Avatar
k;;; / 3 grudnia 2010 r. o 06:34
Do Rady Miasta go ludzie nie wybrali, to próbuje się wpakować tylnymi drzwiami. Polska polityka
Avatar
jhg / 2 grudnia 2010 r. o 20:52
Wyszło Szydło z worka. Teraz widać na czym im najbardziej zależy. Na stołkach !!!
Avatar
przyjaciel / 2 grudnia 2010 r. o 19:26
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trzeba załatwić robotę.
Sierakowska góra, uczyć się chłopcy uczyć.
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trze... rozwiń
Avatar
JANKOL / 2 grudnia 2010 r. o 19:11
POPARCIE ŻUKA TO DLA SIERAKOWSKIEJ POLITYCZNY NIEBYT - STRACIŁA CAŁKOWICIE ZAUFANIE WYBORCÓW .POPARŁA TEGO KOGO NAJBARDZIEJ KRYTYKOWAŁA - NIEROBA Z KLIKI OBECNYCH PSEUDOPREZYDENTÓW. CZY ZDROWO MYŚLĄCY CZŁOWIEK LEWICY POPRZE DARMOZJADA , KTÓRY ZLIKWIDOWAŁ JEDEN Z NAJLEPSZYCH ZAKŁADÓW W WOJ. LUBELSKIM - CUKROWNIĘ. CHYBA , ŻE DLA JAKIŚ KORZYŚCI. PANI IZO - CZAS NA EMERYTURĘ.
Avatar
kropka / 3 grudnia 2010 r. o 22:29
wreszcie prawdziwe zdjęcie "Izy"...bez ps-a wygląda o niebo...gorzej
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 21:54
http://www.youtube.com/watch?v=bhl3o5zGr_s !!! jestem zszokowany glupotą żuka , sprawka to "swój chłop"
Avatar
Tylsou / 3 grudnia 2010 r. o 13:40
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telefonach komórkowych.
I CO?
Sprawka znowu jest za i zadeklarował wynkonianie uchwały ;-)
Ja i tak głosuje na Sprawkę. Sierakowska okazała się nieodpowiedzialną i nieuczciwą osobą. Ostro krytykowała Żuka na debatach, wrzeszczała że precz ze stadionem, a teraz co? W zamian za stołek dla Szydłowskiego porzuciła swoje ideały ;-/
A po drugie dowiedziałem się że Żuk taki postępowy człowiek zakwetionował uchwałę na temat rozwoju telekomunikacyjnego, która mówi o skłanianiu operatorów komórkowych do zwiększenia nakładów na nowoczesne technologie, dzięki czemu pozwoli na uzyskanie poprawy zasięgu i poszerzenie usług w naszych telef... rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 12:21
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe czy zrezygnuje z tego stanowiska i z pensji, gdy Żuk nie będzie wdrażał np. modułowych przedszkoli na Czubach... Sierakowska stawiając taki warunek bardzo stracila w moich oczach.
[/quote]
... jaki kandydat na prezydenta, tacy i jego poplecznicy...
[quote name='Tomasz N.' timestamp='1291296887' post='397338']
Jeśli doradcą Żuka, ma być Szydłowski, od lat żyjący z działalnośi partyjnej to NIE ZAGŁOSUJE na ŻUKA. Jeśłi ten czlowiek ma być doradcą od wyborczych zachcianek liderki SdpL to jest to zwyczajnie żenujące. (w sumie w czym jest on specjalista? w przewodzeniu modzieżówka w krajach socjalistycznych? byciu czlowiekime z nadania partyjnego? negocjacji ze strażą miejską? w sprawach mieszkaniowych ze szególnym uwzględnieniem spóldzielni Kon-Med) Ciekawe c... rozwiń
Avatar
ona / 3 grudnia 2010 r. o 10:53
Tak czy inaczej prezydenta wybory wygrała Sierakowska, bo to ona wskazała kandydata.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 10:37
Pan Ż. - czy to ten Pan, który był wiceministrem Skarbu Państwa w rządzie Donalda Tuska odpowiedzialnym za m.in. sektor cukrowniczy?

Czy Krajowa Spółka Cukrowa nie jest spółką skarbu państwa, podległą pod Ministerstwo Skarbu?

Czy Pan Ż. to nie ten Pan, który w roku 2007 zapewniał, że Cukrowni Lublin nie zamknie?

Czy Pan Ż. nie czuje się współwinny likwidacji Cukrowni Lublin?
Avatar
k;;; / 3 grudnia 2010 r. o 06:34
Do Rady Miasta go ludzie nie wybrali, to próbuje się wpakować tylnymi drzwiami. Polska polityka
Avatar
jhg / 2 grudnia 2010 r. o 20:52
Wyszło Szydło z worka. Teraz widać na czym im najbardziej zależy. Na stołkach !!!
Avatar
przyjaciel / 2 grudnia 2010 r. o 19:26
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trzeba załatwić robotę.
Sierakowska góra, uczyć się chłopcy uczyć.
Pani Sierakowska zachowała się bardzo mądrze. Poparła jednak w miarę rozsądnego Żuka a nie PiSuara.
Żuka poparło też SLD, ale ci frajerzy wyskoczyli przed szereg bo chcieli coś utargować w Sejmiku, tylko baranie łby nie policzyły, że PSL i PO mają po 9 głosów razem 18 a w sejmiku by rządzić wystarczy 17. cha cha cha ....
Więc ich gów*iane 4 głosy to mogą sobie wsadzić w d**ę. Zresztą nawet nie będą opozycją bo teraz na Beliniaków (siedziba SLD) bida, żal, łzy i bezrobocie, a paru gni*om jak Sad*wski, Iwani*ki czy Brud*iński trze... rozwiń
Avatar
JANKOL / 2 grudnia 2010 r. o 19:11
POPARCIE ŻUKA TO DLA SIERAKOWSKIEJ POLITYCZNY NIEBYT - STRACIŁA CAŁKOWICIE ZAUFANIE WYBORCÓW .POPARŁA TEGO KOGO NAJBARDZIEJ KRYTYKOWAŁA - NIEROBA Z KLIKI OBECNYCH PSEUDOPREZYDENTÓW. CZY ZDROWO MYŚLĄCY CZŁOWIEK LEWICY POPRZE DARMOZJADA , KTÓRY ZLIKWIDOWAŁ JEDEN Z NAJLEPSZYCH ZAKŁADÓW W WOJ. LUBELSKIM - CUKROWNIĘ. CHYBA , ŻE DLA JAKIŚ KORZYŚCI. PANI IZO - CZAS NA EMERYTURĘ.
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mundial 2022: Argentyna - Australia 2:1. Udany jubileusz Messiego

Mundial 2022: Argentyna - Australia 2:1. Udany jubileusz Messiego

Reprezentacja Argentyny zgodnie z przewidywaniami pokonała Australię, choć ekipa z Antypodów pokazała charakter i tanio skóry nie sprzedała. Albicelestes wygrali 2:1 i w ćwierćfinale zagrają z Holandią

Zupełnie „Inny Wymiar” w Chatce Żaka. Stoły pełne gier. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Zupełnie „Inny Wymiar” w Chatce Żaka. Stoły pełne gier. Zdjęcia

W Chatce Żaka odbył się „Inny Wymiar”. To okazja do poznania gier – nie tylko planszowych.

Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 2:3. Znów wygrali po pięciu setach

Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 2:3. Znów wygrali po pięciu setach

LUK Lublin zanotował kolejne zwycięstwo w PlusLidze i kolejny raz potrzebował na to aż pięciu setów. Lublinianie wygrali na wyjeździe po tie-breaku ze Ślepskiem Malow Suwałki

Katar 2022. Ile polscy piłkarze zarobią, jak wygrają z Francją

Katar 2022. Ile polscy piłkarze zarobią, jak wygrają z Francją

Tylko za awans na mundial FIFA płaci 9 mln dolarów. Z każdą stawką rośnie finansowa nagroda.

Lubelskie. Zima bez stoku narciarskiego, bo trzeba oszczędzać prąd

Lubelskie. Zima bez stoku narciarskiego, bo trzeba oszczędzać prąd

Samorządy muszą oszczędzać na energii, bo inaczej zapłacą kary. Dlatego Biała Podlaska zmienia godziny pracy urzędu, a Międzyrzec Podlaski nie uruchomi stoku narciarskiego.

Symfonicznie i multimedialnie - Namysłowiacy bajkowo dla dzieci
9 grudnia 2022, 10:00

Symfonicznie i multimedialnie - Namysłowiacy bajkowo dla dzieci

Jeden dzień i trzy symfoniczne, wzbogacone pokazami multimedialnymi koncerty – tak będzie w piątek (9 grudnia) w Zamojskim Domu Kultury za sprawą Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego.

Świdnik będzie mieć autobusy wodorowe. Podpisanie umów z NFOŚiGW

Świdnik będzie mieć autobusy wodorowe. Podpisanie umów z NFOŚiGW

Zakup trzech autobusów wodorowych i budowa sześciu stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Taki plan na dwa najbliższe lata ma miasto Świdnik. W tej sprawie, w sobotę w świdnickim Urzędzie Miasta zostały podpisane umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Mundial 2022: Holandia – USA 3:1. Jest pierwszy ćwierćfinalista

Mundial 2022: Holandia – USA 3:1. Jest pierwszy ćwierćfinalista

Nie było niespodzianki w pierwszym meczu 1/8 finału mundialu w Katarze. Holandia pokonała w sobotę USA 3:1. W nagrodę w ćwierćfinale zagra z lepszym, z pary Argentyna – Australia.

Korona Kielce – Górnik Łęczna 4:0. Sparingowa porażka na koniec roku

Korona Kielce – Górnik Łęczna 4:0. Sparingowa porażka na koniec roku

Piłkarze Górnika Łęczna zakończyli treningi w 2022 roku. W ostatnim meczu kontrolnym zielono-czarni musieli uznać wyższość grającej w PKO BP Ekstraklasie Korony Kielce, której ulegli 0:4

To nie był dobry rok Bogdanki, jaka przyszłość kopalni? Jest ważna deklaracja prezesa
Barbórka 2022
galeria

To nie był dobry rok Bogdanki, jaka przyszłość kopalni? Jest ważna deklaracja prezesa

Lada dzień zakończą się prace przy budowie chodnika pomocniczego do zaciśniętej ściany w polu Stefanów – zapowiada p.o. prezes kopalni Bogdanka. To m.in. z powodu problemów w tym miejscu wydobycie w lubelskiej kopalni znacznie spadło, a stanowisko stracił poprzedni prezes. Podczas dzisiejszych obchodów Dnia Górnika dużo mówiło się także o tym, że z powodu obecnej wojny w Ukrainie i trudnej sytuacji w energetyce, węgiel wciąż jest dla Polski ważny.

Miłosz Bachonko pokazał całej Polsce, że ma talent. "Nigdy nie oglądało mnie tak wiele osób"

Miłosz Bachonko pokazał całej Polsce, że ma talent. "Nigdy nie oglądało mnie tak wiele osób"

Miłosz Bachonko ma 12 lat a za sobą m.in. koncert w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Oprócz tego tysiące planów na przyszłość i 300 tys. zł, które zdobył za wirtuozerskie umiejętności.

W Zamościu już czuć Boże Narodzenie. Co można kupić na Jarmarku Świątecznym?
galeria

W Zamościu już czuć Boże Narodzenie. Co można kupić na Jarmarku Świątecznym?