Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 grudnia 2012 r.
14:57
Edytuj ten wpis

Jest rozkład pociągów na lotnisko. Bilet za 4,70 zł

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 18 A A
Przejazd w jedną stronę (bez ulg) ma kosztować 4,70 zł (Dorota Awiorko-Klimek)
Przejazd w jedną stronę (bez ulg) ma kosztować 4,70 zł (Dorota Awiorko-Klimek)

Kolej podała rozkład jazdy pociągów, które od poniedziałku, 17 grudnia maja kursować ze stacji Lublin pod terminal lotniska w Świdniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pociągi z Lublina będą wyjeżdżać o godz. 6.37, 9.26, 12.30, 14.58 i 18.23 (godziny przyjazdu odpowiednio: 6.53, 9.42, 12.46, 15.14 i 18.38). Wspomniane pociągi mają kursować codziennie, z wyjątkiem tych z godz. 9.26 i 14.58, które nie wyjadą w trasę w niedziele.

Odjazdy ze stacji Świdnik Port Lotniczy zaplanowane zostały na godz. 7.32, 11.50, 14.18, 17.26 i 19.50 (przyjazdy do Lublina odpowiednio: 7.48, 12.05, 14.33, 17.41 i 20.05). Kursy z godz. 11.50 i 17.26 nie będą wykonywane w niedziele, pozostałe pociągi maja kursować codziennie.

Przejazd w jedną stronę (bez ulg) ma kosztować 4,70 zł. Ale kolej oficjalnie nie podaje jeszcze cennika. – Nie mamy specjalnej taryfy na tę trasę, stawka będzie naliczana według długości połączenia, a z tabel wynika, że powinno to być 4,70 zł w jedną stronę – mówi Zofia Dziewulska z Lubelskiego Zakładu Przewozów Regionalnych. Kolej ma oficjalnie ogłosić cenę połączenia dopiero w piątek.

Wiadomo już, że w styczniu opłata za przejazd ma się zmienić. Po pierwsze Przewozy Regionalne przygotowują zmianę swojej taryfy, po drugie połączenie z lotniskiem najprawdopodobniej będzie wyceniane według innej, droższej stawki, niż ta wynikająca z odległości.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marcin z Brighton / 28 listopada 2013 r. o 00:31
0

Słoikolandia czyli lubelszczyzna to dziwny region , nie było lotniska - źle , ,, zasuwali ,, pordzewiałymi busami do nas na Okęcie , spoceni ,, wsuwali ,, kanapki z jajem na twardo lub kotletem mielonym , no bo na lotnisku strasznie drogo , teraz wreszcie mają ( tylko zastanawiam się po co ?) pas startowy , blaszak zwany szumnie terminalem i normalną kolej podmiejską i narzekają , że drogo . Po co Wam lotnisko , najlepiej podrózować autobusami po 20-24 godziny do Anglii , tanio a i warunki dobre , można także ,, zrobić butelkę Absolwenta ,, lub innego wyrafinowanego trunku.

Kanapki na waszym okęciu są obrzydliwe może nie tylko drogie nie dla bynajmniej bo mnie stać . Musisz być strasznym frustratem że tak zioniesz jadem do rodaków . A jak ci się nie podoba to oddziel się od reszty Polski i utwórz sobie Księstwo Warszawskie . Nara . Nie pozdrawiam. 

Kanapki na waszym okęciu są obrzydliwe może nie tylko drogie nie dla bynajmniej bo mnie stać . Musisz być strasznym frustratem że tak zioniesz jadem do rodaków . A jak ci się nie podoba to oddziel się od reszty Polski i utwórz sobie Księstwo Warszawskie . Nara . Nie pozdrawiam. 

rozwiń
Avatar
k / 17 grudnia 2012 r. o 03:48
0
8 lub 9zl to bylaby dobra cena.
Avatar
to-to / 15 grudnia 2012 r. o 16:41
0
Po co tyle pociągów od rana do wieczora do lotniska, jeśli tylko raz dziennie będzie samolot przylatywał/odlatywał około godz.14-stej? Czy to co będą pracownicy lotniska od rana do wieczora tam robić nie można było by "zmieścić" w 3-4 godzinach pracy? ...aż z czasem ktoś mądry dojdzie do wniosku, że jednak lotnisko przynosi straty, bo trzeba "utrzymać i opłacić" rzeszę urzędników i pracowników pracujących od rana do wieczora...
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 r. o 13:57
0
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
Ac / 14 grudnia 2012 r. o 22:32
0
@Warszawiak
Dzięki deb***nym posunięciom, których celem było wypchnięcie tanich linii do Modlina, lotnisko w Lublinie znacznie zyska. Więc dalej kombinujcie i optymalizujcie siatki połączeń. Dzięki waszej głupocie LUZ szybciej osiągnie rentowność. Natomiast odnosząc się do pasażerów, życzyłbym sobie, by porządek i warunki przebywania u was nie przypominały stajni/chlewni, parking nie był wielkim, kompletnie zdezorganizowanym placem, obsługa miała pojęcie co ma zrobić, a zaduch i muchy nie wskazywałyby, że lotnisko w Modlinie to zwykłe paswisko zacofanego Mazowsza z kawałkiem asfaltu. Modlin już dał ciała nie mogąc obsłużyć pasazerów, których potem lotem błyskawicy musiał odstransportować na Okęcie i zapłacić za bilety normalnych linii lotniczych. Taki warszawiejski syf, ignorancja i zadufanie.
@Warszawiak
Dzięki deb***nym posunięciom, których celem było wypchnięcie tanich linii do Modlina, lotnisko w Lublinie znacznie zyska. Więc dalej kombinujcie i optymalizujcie siatki połączeń. Dzięki waszej głupocie LUZ szybciej osiągnie rentowność. Natomiast odnosząc się do pasażerów, życzyłbym sobie, by porządek i warunki przebywania u was nie przypominały stajni/chlewni, parking nie był wielkim, kompletnie zdezorganizowanym placem, obsługa miała pojęcie co ma zrobić, a zaduch i muchy nie wskazywałyby, że lotnisko w Modlinie to zwykłe ... rozwiń
Avatar
Warszawia'k / 14 grudnia 2012 r. o 16:50
0
Słoikolandia czyli lubelszczyzna to dziwny region , nie było lotniska - źle , ,, zasuwali ,, pordzewiałymi busami do nas na Okęcie , spoceni ,, wsuwali ,, kanapki z jajem na twardo lub kotletem mielonym , no bo na lotnisku strasznie drogo , teraz wreszcie mają ( tylko zastanawiam się po co ?) pas startowy , blaszak zwany szumnie terminalem i normalną kolej podmiejską i narzekają , że drogo . Po co Wam lotnisko , najlepiej podrózować autobusami po 20-24 godziny do Anglii , tanio a i warunki dobre , można także ,, zrobić butelkę Absolwenta ,, lub innego wyrafinowanego trunku.
Avatar
wiochabus / 14 grudnia 2012 r. o 16:03
0
szczerze? troche drogo a juz zapowiadają podwyzke w 2013 roku! pewnie busiarze gdzies obok beda wozic za poł ceny
Avatar
Max / 13 grudnia 2012 r. o 22:19
0
Rozumiem że pociągi będą głównie woziły lemingi "pracujące" na lotnisku bo przecież samoloty będą dwa tygodniowo.
Avatar
mn / 13 grudnia 2012 r. o 20:51
0
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.
Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Avatar
pikuś / 13 grudnia 2012 r. o 18:51
0
Cena za bilet została wykalkulowana tak wysoko
ww EURO to pewnie 1,2E albo coś koło tego
aby wieśniacy z okoliczych miejscowości i Świdnika
nie kalali swoimi gumowcami pięknej nowej kolejki ...
kolejka jest też dla pracowników lotniska, to pewnie
jakas wyższa kasta?
no i to ma być luksus dla wybranych - czyli pasażerów samolotów?

Czy to tak jest jak napisałem?
Avatar
Marcin z Brighton / 28 listopada 2013 r. o 00:31
0

Słoikolandia czyli lubelszczyzna to dziwny region , nie było lotniska - źle , ,, zasuwali ,, pordzewiałymi busami do nas na Okęcie , spoceni ,, wsuwali ,, kanapki z jajem na twardo lub kotletem mielonym , no bo na lotnisku strasznie drogo , teraz wreszcie mają ( tylko zastanawiam się po co ?) pas startowy , blaszak zwany szumnie terminalem i normalną kolej podmiejską i narzekają , że drogo . Po co Wam lotnisko , najlepiej podrózować autobusami po 20-24 godziny do Anglii , tanio a i warunki dobre , można także ,, zrobić butelkę Absolwenta ,, lub innego wyrafinowanego trunku.

Kanapki na waszym okęciu są obrzydliwe może nie tylko drogie nie dla bynajmniej bo mnie stać . Musisz być strasznym frustratem że tak zioniesz jadem do rodaków . A jak ci się nie podoba to oddziel się od reszty Polski i utwórz sobie Księstwo Warszawskie . Nara . Nie pozdrawiam. 

Kanapki na waszym okęciu są obrzydliwe może nie tylko drogie nie dla bynajmniej bo mnie stać . Musisz być strasznym frustratem że tak zioniesz jadem do rodaków . A jak ci się nie podoba to oddziel się od reszty Polski i utwórz sobie Księstwo Warszawskie . Nara . Nie pozdrawiam. 

rozwiń
Avatar
k / 17 grudnia 2012 r. o 03:48
0
8 lub 9zl to bylaby dobra cena.
Avatar
to-to / 15 grudnia 2012 r. o 16:41
0
Po co tyle pociągów od rana do wieczora do lotniska, jeśli tylko raz dziennie będzie samolot przylatywał/odlatywał około godz.14-stej? Czy to co będą pracownicy lotniska od rana do wieczora tam robić nie można było by "zmieścić" w 3-4 godzinach pracy? ...aż z czasem ktoś mądry dojdzie do wniosku, że jednak lotnisko przynosi straty, bo trzeba "utrzymać i opłacić" rzeszę urzędników i pracowników pracujących od rana do wieczora...
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 r. o 13:57
0
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
Ac / 14 grudnia 2012 r. o 22:32
0
@Warszawiak
Dzięki deb***nym posunięciom, których celem było wypchnięcie tanich linii do Modlina, lotnisko w Lublinie znacznie zyska. Więc dalej kombinujcie i optymalizujcie siatki połączeń. Dzięki waszej głupocie LUZ szybciej osiągnie rentowność. Natomiast odnosząc się do pasażerów, życzyłbym sobie, by porządek i warunki przebywania u was nie przypominały stajni/chlewni, parking nie był wielkim, kompletnie zdezorganizowanym placem, obsługa miała pojęcie co ma zrobić, a zaduch i muchy nie wskazywałyby, że lotnisko w Modlinie to zwykłe paswisko zacofanego Mazowsza z kawałkiem asfaltu. Modlin już dał ciała nie mogąc obsłużyć pasazerów, których potem lotem błyskawicy musiał odstransportować na Okęcie i zapłacić za bilety normalnych linii lotniczych. Taki warszawiejski syf, ignorancja i zadufanie.
@Warszawiak
Dzięki deb***nym posunięciom, których celem było wypchnięcie tanich linii do Modlina, lotnisko w Lublinie znacznie zyska. Więc dalej kombinujcie i optymalizujcie siatki połączeń. Dzięki waszej głupocie LUZ szybciej osiągnie rentowność. Natomiast odnosząc się do pasażerów, życzyłbym sobie, by porządek i warunki przebywania u was nie przypominały stajni/chlewni, parking nie był wielkim, kompletnie zdezorganizowanym placem, obsługa miała pojęcie co ma zrobić, a zaduch i muchy nie wskazywałyby, że lotnisko w Modlinie to zwykłe ... rozwiń
Avatar
Warszawia'k / 14 grudnia 2012 r. o 16:50
0
Słoikolandia czyli lubelszczyzna to dziwny region , nie było lotniska - źle , ,, zasuwali ,, pordzewiałymi busami do nas na Okęcie , spoceni ,, wsuwali ,, kanapki z jajem na twardo lub kotletem mielonym , no bo na lotnisku strasznie drogo , teraz wreszcie mają ( tylko zastanawiam się po co ?) pas startowy , blaszak zwany szumnie terminalem i normalną kolej podmiejską i narzekają , że drogo . Po co Wam lotnisko , najlepiej podrózować autobusami po 20-24 godziny do Anglii , tanio a i warunki dobre , można także ,, zrobić butelkę Absolwenta ,, lub innego wyrafinowanego trunku.
Avatar
wiochabus / 14 grudnia 2012 r. o 16:03
0
szczerze? troche drogo a juz zapowiadają podwyzke w 2013 roku! pewnie busiarze gdzies obok beda wozic za poł ceny
Avatar
Max / 13 grudnia 2012 r. o 22:19
0
Rozumiem że pociągi będą głównie woziły lemingi "pracujące" na lotnisku bo przecież samoloty będą dwa tygodniowo.
Avatar
mn / 13 grudnia 2012 r. o 20:51
0
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.
Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Avatar
pikuś / 13 grudnia 2012 r. o 18:51
0
Cena za bilet została wykalkulowana tak wysoko
ww EURO to pewnie 1,2E albo coś koło tego
aby wieśniacy z okoliczych miejscowości i Świdnika
nie kalali swoimi gumowcami pięknej nowej kolejki ...
kolejka jest też dla pracowników lotniska, to pewnie
jakas wyższa kasta?
no i to ma być luksus dla wybranych - czyli pasażerów samolotów?

Czy to tak jest jak napisałem?
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

200. urodziny Teatru Starego w Lublinie. Najciekawsze wydarzenia

200. urodziny Teatru Starego w Lublinie. Najciekawsze wydarzenia

200. urodziny będzie świętować w przyszłym roku Teatr Stary, chociaż działa zaledwie 10 lat. Dziś zaczyna się sprzedaż biletów na wydarzenia ujęte w repertuarze na pierwsze jubileuszowe półrocze.

Myśliwi chcą rekompensat za stan wyjątkowy

Myśliwi chcą rekompensat za stan wyjątkowy

Straty ponoszą koła łowieckie i rolnicy. Na obszarze objętym stanem wyjątkowym obowiązuje zakaz polowań. Starosta bialski, Mariusz Filipiuk (PSL) apeluje do rządu o zmianę przepisów, choćby w zakresie rekompensat.

Osłabiona Pszczółka Polski Cukier jedzie na Białoruś po awans do play-off EuroCup

Osłabiona Pszczółka Polski Cukier jedzie na Białoruś po awans do play-off EuroCup

Albo koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin będą kowalami swojego losu, albo będą musiały liczyć na łut szczęścia. W czwartek podopieczne Krzysztofa Szewczyka zmierzą się w ostatnim grupowym spotkaniu z BC Horizont Mińsk. Stawka tego starcia jest bardzo duża, a zespół z Lublina osłabiony

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Bez dyskusji przyjęli radni pomysł by miasto brało pieniądze za zostawienie auta na niektórych ulicach. To pierwsza strefa parkowania w historii Biłgoraja, który bardzo narzeka na brak miejsc w centrum.

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zagra dzisiaj z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zagra dzisiaj z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Ten mecz będzie debiutem w „czerwono-czarnych” Elijaha Wilsona

Pomaganie to nie polityka. LAS Christmas, czyli kiermasz, warsztaty i spotkania

Pomaganie to nie polityka. LAS Christmas, czyli kiermasz, warsztaty i spotkania

Własnoręcznie wykonana lalka może być prezentem pod choinkę. Ale lalka nie wygląda jak zwykła szmacianka, bo ma na sobie koc termiczny. To nawiązanie do sytuacji imigrantów, którzy koczują na granicy polsko-białoruskiej. Tegoroczna akcja przedświąteczna pracowni Sztuczka jest poświęcona właśnie im.

Marek Saganowski (Motor Lublin): Niedosyt po meczu z mistrzem Polski
galeria

Marek Saganowski (Motor Lublin): Niedosyt po meczu z mistrzem Polski

Niemal 15 tysięcy widzów na trybunach, świetna atmosfera i doping od pierwszej do ostatniej minuty. Zabrakło tylko jednego - lepszego wyniku. Chociaż gospodarze i tak pokazali się z bardzo dobrej strony. Motor prowadził z Legią 1:0, ale ostatecznie przegrał 1:2 i to mistrzowie Polski awansowali do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Jak środowe zawody oceniają trenerzy obu ekip?

Książnica Zamojska otwiera nowoczesną filię na osiedlu Karolówka

Książnica Zamojska otwiera nowoczesną filię na osiedlu Karolówka

W czwartek czytelnicy po raz pierwszy przyjdą do nowej siedziby biblioteki na osiedlu Karolówka. W pomieszczeniach po byłej aptece znajdą nowoczesną placówkę, na jaką czekali od dawna. Koniec z chodzeniem po niewygodnych schodach!

Właściciele domów chcieli parkować też przy ulicy. Ta decyzja ich nie ucieszy

Właściciele domów chcieli parkować też przy ulicy. Ta decyzja ich nie ucieszy

Mieszkańcy ulicy Sławacińskiej w Białej Podlaskiej skarżyli się, że znaki zakazu zatrzymywania się uprzykrzają im życie. Na nic jednak zdały się ich petycje w sprawie ich demontażu. Urzędnicy, po zasięgnięciu opinii policji, postanowili znaki pozostawić.

Powiatowy Dzień Wolontariatu w Puławach
3 grudnia 2021, 12:00

Powiatowy Dzień Wolontariatu w Puławach

W piątek, 3 grudnia o godz. 12 w Hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach (ul. Wojska Polskiego 7) zostanie zorganizowany III Powiatowy Dzień Wolontariatu.

Lubelskie. Mały Mikołaj ma poparzoną twarz, a chciał tylko zdezynfekować ręce w przedszkolu
Pierwsza strona Dziennika

Lubelskie. Mały Mikołaj ma poparzoną twarz, a chciał tylko zdezynfekować ręce w przedszkolu

5-letni Mikołaj wrócił do domu z poparzonym policzkiem. Płyn do dezynfekcji rąk ze szkolnego dystrybutora prysnął mu w twarz. – Nie wiadomo co tam było! – alarmuje mama chłopca. Sprawę wyjaśnia policja i sanepid.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2021 roku

Będą naloty na sklepy i restauracje

Będą naloty na sklepy i restauracje

Od środy wzmożone są kontrole inspekcji sanitarnej w sklepach, hotelach i lokalach gastronomicznych.

Motor Lublin – Legia Warszawa 1:2. Rekord frekwencji na Arenie i minimalna porażka
zdjęcia
galeria

Motor Lublin – Legia Warszawa 1:2. Rekord frekwencji na Arenie i minimalna porażka

Piłkarze Motoru napsuli mistrzom Polski sporo krwi, ale z awansu do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski w środę cieszyła się Legia Warszawa. Drużyna Marka Saganowskiego prowadziła 1:0 jednak rywale po przerwie odwrócili losy spotkania i wygrali 2:1. Zawody z wysokości trybun obserwowało 14914 kibiców, co jest nowym rekordem frekwencji.

Rekord frekwencji na Arenie Lublin. Motor zagrał z Legią przy niemal pełnych trybunach
galeria

Rekord frekwencji na Arenie Lublin. Motor zagrał z Legią przy niemal pełnych trybunach

W środowy wieczór odbyło się wielkie święto piłki nożnej. Na Arenie Lublin w ramach Fortuna Pucharu Polski na szczeblu 1/8 finału Motor Lublin podejmował Legię Warszawa

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!