Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2010 r.
12:51
Edytuj ten wpis

Kampania na finiszu: Żuk z Mikołajami, ludzie Sprawki z szuflami

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 45 A A

W samo południe Krzysztof Żuk (PO) wraz ze sztabowcami przebranymi za Mikołajów rozdawał na deptaku swój program wyborczy i krówki w papierkach ze swoim nazwiskiem. Tuż obok swoją akcję zorganizowali działacze Lecha Sprawki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kandydat PO zapowiedział, że listę swych zobowiązań wyborczych przekaże też kontrkandydatowi, by mógł sprawdzić, czy Żuk dotrzymał słowa.

W tym czasie sztabowcy Lecha Sprawki (PiS) zgarniali tuż obok topniejący śnieg z deptaka. Jeden z nich proponował Żukowi, by z nimi chwycił za szuflę i usłyszał, że od odśnieżania są odpowiednie służby.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tylko Sprawka / 3 grudnia 2010 r. o 22:27
0
brawo chłopaki!
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 21:50
0
http://www.youtube.com/watch?v=bhl3o5zGr_s !!! jestem zszokowany glupotą żuka , sprawka to "swój chłop"
Avatar
anna / 3 grudnia 2010 r. o 20:28
0
szkoda,że młodzi ludzie z łopatami,sprzątali niby śnieg, który
był sprzątnięty wczesnym rankiem przez pracowników odpowiedzialnych
za utrzymanie porządku przed Ratuszem i całym placu.
Była to zwykła propaganda wyborcza. My chcemy być "Bliżej Ludzi"
a PiS pokazuje, gdzie jest miejsce młodych ludzi "DO ŁOPATY" po
studiach, bo do innej pracy się nie nadajecie. I to jest smutne
w tej kampanii.
Avatar
jjj / 2 grudnia 2010 r. o 22:06
0
Panie Żuk, te Pańskie służby nie działają, weź Pan lepiej łopatę, będzie z Pana jakiś pożytek! Ja przed swoją chałupą odśnieżyłem za darmo, chodnik z dwóch stron, a Pan?
Avatar
ohoho7 / 2 grudnia 2010 r. o 21:18
0
parafrazując dzisiejsze słowa Pana Sobczaka: "łatwiej ludzi kupić, niż im pomóc"

gratuluje
Avatar
imie / 2 grudnia 2010 r. o 20:32
0
obiecywał wybudowanie stadionu, aquaparku, nowoczesnego dworca autobusowego, uruchomienie strefy ekonomicznej, która zlikwidowałaby bezrobocie, a także tunelu łączącego dwie największe dzielnice miasta

zamiast aquaparku Wasilewski zbudował nad zanieczyszczonym sinicami miejskim zalewem kompleks czterech niewielkich basenów z jedną zjeżdżalnią. Inne obietnice pozostały w sferze raz po raz powtarzanych deklaracji.

Wasilewski, startując w wyborach, mówił też o personalnym odświeżeniu ratusza. Tuż po objęciu władzy wysłał więc na emerytury doświadczonych miejskich planistów. Przez to miejska pracownia urbanistyczna nie wyrabia się z opracowywaniem planów zagospodarowania przestrzennego miasta. A bez tego w Lublinie nie może powstać żadna nowa wielka inwestycja, jak przebudowa Podzamcza, gdzie do dziś na łóżkach polowych handluje się stanikami.

Jana Pawła powstała tylko dlatego że poszła tam mieszkaniówka inaczej nic by tam nigdy nie było

Lotnisko powstaje ? tempo niemal ekspresowe, kadencja się skończyła a tam tylko błoto i dodatkowo firma która sprząta/przygotowowuje ten teren bierze grube mln za pracę swoich "spychów"

Ekspresówka ? przecież to tylko remont istniejącego odcinka. Pozostałe części nie są przygotowane

wiadukt - ECHO - echo mówiło że ma 80 baniek na tą inwestycje i radni mieli w to tylko uwierzyć. Sprawa skończyła by się tak jak z inwestorem z Plazy, który wolał zapłacił karę niż wybudować co obiecał miastu. Echo zaplaciłoby lub nie karę a wiaduktu by nie było. Poza tym do zadan prezydenta nalezy przekonywanie radnych. a słabo mu szło. bardzo.

Drogi do obwodnicy stoją pod znakiem zapytania bo kiepsko z pieniędzmi. brak obwodnicy odczulismy też w ostatnich dniach. W koncu obwodnica jest dla Lublina, wiec kto ma o nią zadbać jak nie prezydent Lublina

strefa ? husqwarna zrezygnowała, Ikea też, inne firmy zatrzymują produkcje


TAK WIĘC REALNYCH I ZREALIZOWANYCH OBIETNIC NIE MA ! są tylko powtarzane w kółko zdania że działamy działamy - ale minęły 4 lata i nic !!
obiecywał wybudowanie stadionu, aquaparku, nowoczesnego dworca autobusowego, uruchomienie strefy ekonomicznej, która zlikwidowałaby bezrobocie, a także tunelu łączącego dwie największe dzielnice miasta

zamiast aquaparku Wasilewski zbudował nad zanieczyszczonym sinicami miejskim zalewem kompleks czterech niewielkich basenów z jedną zjeżdżalnią. Inne obietnice pozostały w sferze raz po raz powtarzanych deklaracji.

Wasilewski, startując w wyborach, mówił też o personalnym odświeżeniu ratusza. Tuż po objęciu władzy wysł... rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2010 r. o 20:04
0
CHCIELIŚCIE LUDZIE II TURA - PIS KONTRA PO TO MACIE??? TRZEBA BYŁO GŁOSOWAĆ NA SLD I NA PANIA SIERAKOWSKA JAK JA!
Avatar
jatowidze / 2 grudnia 2010 r. o 19:56
0
[quote name='szop' timestamp='1291310573' post='397557']
szkoda tylko że nie możesz wymienić żadnego cudu jakiego miał niby dokonać ten Twój Wasilewski.
Hmmm jakoś jeżdząc po lublinie nie mogę nigdzie znaleść:
1. ukonczonego teatru
2. wykopanego tunelu
3. wiaduktu przy sikorskiego
4. strefa ekonomiczna ? nic tam nie ma
5. obwodnica lublina ? - brak
6. lotnisko ? - brak
7. szybka kolej do wwa - brak
8. Mega inwestycje - brak

TO JA SIE PYTAM CO TAKIEGO TEN WASILEWSKI OSIĄGNAŁ ?? wymień proszę, chętnie posłucham
[/quote]

albo nie tymi drogami jeździsz albo słabo patrzysz

1. Remont Teatru Starego jest realizowany, jeśli chodzi o tzw. Teatr w Budowie to jest to sprawa Marszałka, który się obecnie przepycha ze Stelmachem
2. Tunel - chyba tylko Warszawa spośród polskich miast dysponuje budżetem by rozpocząć i zakończyć taką inwestycję w jednej kadencji realizując przy tym inne rzeczy
3. Wiadukt przy Sikorskiego. Widać jesteś ostatnią osobą, która nie wie, że na estakadę budowaną przez kasę Echo nie zgodzili się radni opozycji
4. Strefa Ekonomiczna - jeśli faktycznie nic tam nie ma to czemu została rozszerzona z 70 do 118ha? Na jej terenie jest 13 inwestorów.
5. Obwodnica nie jest zadaniem samorządu miejskiego. Miasto zbuduje dojazdy do obwodnicy. Pierwszy powstanie dojazd do węzła Mełgiew, który będzie zarazem dojazdem do lotniska.Kolejny: przedłużenie Poligonowej, kolejny przedłużenie Solidarności. Podpisana jest również umowa na budową drogi ekspresowej z Piask do Lublina.
6. Lotnisko - tylko ignorant nie widzi tego, że powstaje. Wycinany jest las, równany teren pod terminal, pas kołowania i pas startowy, przebudowywana jest siec gazowa i wodnokanalizacyjna. Wreszcie po długim czasie odpierania protestów ekologów i innych zielonych ludków i fanów susełków
7. Szybka kolej - kolej nie należy do miasta
8. mega inwestycje - akurat inwestycji w skali makro było najwięcej: Jana Pawła, Krańcowa, Mełgiewska, Strefa, Bike Park, Basen przy S.P. 23, remont CK, Słoneczny Wrotków, e-sąd to tylko niektóre z nich
[quote name='szop' timestamp='1291310573' post='397557']
szkoda tylko że nie możesz wymienić żadnego cudu jakiego miał niby dokonać ten Twój Wasilewski.
Hmmm jakoś jeżdząc po lublinie nie mogę nigdzie znaleść:
1. ukonczonego teatru
2. wykopanego tunelu
3. wiaduktu przy sikorskiego
4. strefa ekonomiczna ? nic tam nie ma
5. obwodnica lublina ? - brak
6. lotnisko ? - brak
7. szybka kolej do wwa - brak
8. Mega inwestycje - brak

TO JA SIE PYTAM CO ... rozwiń
Avatar
klijent / 2 grudnia 2010 r. o 19:35
0
A mi się nazwisko SPRAWKA kojarzy tylko z jednym z burdelem na ulicy Wyzwolenia.
Avatar
j.k. / 2 grudnia 2010 r. o 18:56
0
krówki były pyszne! Gratuluję świetnego pomysłu
Avatar
tylko Sprawka / 3 grudnia 2010 r. o 22:27
0
brawo chłopaki!
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 21:50
0
http://www.youtube.com/watch?v=bhl3o5zGr_s !!! jestem zszokowany glupotą żuka , sprawka to "swój chłop"
Avatar
anna / 3 grudnia 2010 r. o 20:28
0
szkoda,że młodzi ludzie z łopatami,sprzątali niby śnieg, który
był sprzątnięty wczesnym rankiem przez pracowników odpowiedzialnych
za utrzymanie porządku przed Ratuszem i całym placu.
Była to zwykła propaganda wyborcza. My chcemy być "Bliżej Ludzi"
a PiS pokazuje, gdzie jest miejsce młodych ludzi "DO ŁOPATY" po
studiach, bo do innej pracy się nie nadajecie. I to jest smutne
w tej kampanii.
Avatar
jjj / 2 grudnia 2010 r. o 22:06
0
Panie Żuk, te Pańskie służby nie działają, weź Pan lepiej łopatę, będzie z Pana jakiś pożytek! Ja przed swoją chałupą odśnieżyłem za darmo, chodnik z dwóch stron, a Pan?
Avatar
ohoho7 / 2 grudnia 2010 r. o 21:18
0
parafrazując dzisiejsze słowa Pana Sobczaka: "łatwiej ludzi kupić, niż im pomóc"

gratuluje
Avatar
imie / 2 grudnia 2010 r. o 20:32
0
obiecywał wybudowanie stadionu, aquaparku, nowoczesnego dworca autobusowego, uruchomienie strefy ekonomicznej, która zlikwidowałaby bezrobocie, a także tunelu łączącego dwie największe dzielnice miasta

zamiast aquaparku Wasilewski zbudował nad zanieczyszczonym sinicami miejskim zalewem kompleks czterech niewielkich basenów z jedną zjeżdżalnią. Inne obietnice pozostały w sferze raz po raz powtarzanych deklaracji.

Wasilewski, startując w wyborach, mówił też o personalnym odświeżeniu ratusza. Tuż po objęciu władzy wysłał więc na emerytury doświadczonych miejskich planistów. Przez to miejska pracownia urbanistyczna nie wyrabia się z opracowywaniem planów zagospodarowania przestrzennego miasta. A bez tego w Lublinie nie może powstać żadna nowa wielka inwestycja, jak przebudowa Podzamcza, gdzie do dziś na łóżkach polowych handluje się stanikami.

Jana Pawła powstała tylko dlatego że poszła tam mieszkaniówka inaczej nic by tam nigdy nie było

Lotnisko powstaje ? tempo niemal ekspresowe, kadencja się skończyła a tam tylko błoto i dodatkowo firma która sprząta/przygotowowuje ten teren bierze grube mln za pracę swoich "spychów"

Ekspresówka ? przecież to tylko remont istniejącego odcinka. Pozostałe części nie są przygotowane

wiadukt - ECHO - echo mówiło że ma 80 baniek na tą inwestycje i radni mieli w to tylko uwierzyć. Sprawa skończyła by się tak jak z inwestorem z Plazy, który wolał zapłacił karę niż wybudować co obiecał miastu. Echo zaplaciłoby lub nie karę a wiaduktu by nie było. Poza tym do zadan prezydenta nalezy przekonywanie radnych. a słabo mu szło. bardzo.

Drogi do obwodnicy stoją pod znakiem zapytania bo kiepsko z pieniędzmi. brak obwodnicy odczulismy też w ostatnich dniach. W koncu obwodnica jest dla Lublina, wiec kto ma o nią zadbać jak nie prezydent Lublina

strefa ? husqwarna zrezygnowała, Ikea też, inne firmy zatrzymują produkcje


TAK WIĘC REALNYCH I ZREALIZOWANYCH OBIETNIC NIE MA ! są tylko powtarzane w kółko zdania że działamy działamy - ale minęły 4 lata i nic !!
obiecywał wybudowanie stadionu, aquaparku, nowoczesnego dworca autobusowego, uruchomienie strefy ekonomicznej, która zlikwidowałaby bezrobocie, a także tunelu łączącego dwie największe dzielnice miasta

zamiast aquaparku Wasilewski zbudował nad zanieczyszczonym sinicami miejskim zalewem kompleks czterech niewielkich basenów z jedną zjeżdżalnią. Inne obietnice pozostały w sferze raz po raz powtarzanych deklaracji.

Wasilewski, startując w wyborach, mówił też o personalnym odświeżeniu ratusza. Tuż po objęciu władzy wysł... rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2010 r. o 20:04
0
CHCIELIŚCIE LUDZIE II TURA - PIS KONTRA PO TO MACIE??? TRZEBA BYŁO GŁOSOWAĆ NA SLD I NA PANIA SIERAKOWSKA JAK JA!
Avatar
jatowidze / 2 grudnia 2010 r. o 19:56
0
[quote name='szop' timestamp='1291310573' post='397557']
szkoda tylko że nie możesz wymienić żadnego cudu jakiego miał niby dokonać ten Twój Wasilewski.
Hmmm jakoś jeżdząc po lublinie nie mogę nigdzie znaleść:
1. ukonczonego teatru
2. wykopanego tunelu
3. wiaduktu przy sikorskiego
4. strefa ekonomiczna ? nic tam nie ma
5. obwodnica lublina ? - brak
6. lotnisko ? - brak
7. szybka kolej do wwa - brak
8. Mega inwestycje - brak

TO JA SIE PYTAM CO TAKIEGO TEN WASILEWSKI OSIĄGNAŁ ?? wymień proszę, chętnie posłucham
[/quote]

albo nie tymi drogami jeździsz albo słabo patrzysz

1. Remont Teatru Starego jest realizowany, jeśli chodzi o tzw. Teatr w Budowie to jest to sprawa Marszałka, który się obecnie przepycha ze Stelmachem
2. Tunel - chyba tylko Warszawa spośród polskich miast dysponuje budżetem by rozpocząć i zakończyć taką inwestycję w jednej kadencji realizując przy tym inne rzeczy
3. Wiadukt przy Sikorskiego. Widać jesteś ostatnią osobą, która nie wie, że na estakadę budowaną przez kasę Echo nie zgodzili się radni opozycji
4. Strefa Ekonomiczna - jeśli faktycznie nic tam nie ma to czemu została rozszerzona z 70 do 118ha? Na jej terenie jest 13 inwestorów.
5. Obwodnica nie jest zadaniem samorządu miejskiego. Miasto zbuduje dojazdy do obwodnicy. Pierwszy powstanie dojazd do węzła Mełgiew, który będzie zarazem dojazdem do lotniska.Kolejny: przedłużenie Poligonowej, kolejny przedłużenie Solidarności. Podpisana jest również umowa na budową drogi ekspresowej z Piask do Lublina.
6. Lotnisko - tylko ignorant nie widzi tego, że powstaje. Wycinany jest las, równany teren pod terminal, pas kołowania i pas startowy, przebudowywana jest siec gazowa i wodnokanalizacyjna. Wreszcie po długim czasie odpierania protestów ekologów i innych zielonych ludków i fanów susełków
7. Szybka kolej - kolej nie należy do miasta
8. mega inwestycje - akurat inwestycji w skali makro było najwięcej: Jana Pawła, Krańcowa, Mełgiewska, Strefa, Bike Park, Basen przy S.P. 23, remont CK, Słoneczny Wrotków, e-sąd to tylko niektóre z nich
[quote name='szop' timestamp='1291310573' post='397557']
szkoda tylko że nie możesz wymienić żadnego cudu jakiego miał niby dokonać ten Twój Wasilewski.
Hmmm jakoś jeżdząc po lublinie nie mogę nigdzie znaleść:
1. ukonczonego teatru
2. wykopanego tunelu
3. wiaduktu przy sikorskiego
4. strefa ekonomiczna ? nic tam nie ma
5. obwodnica lublina ? - brak
6. lotnisko ? - brak
7. szybka kolej do wwa - brak
8. Mega inwestycje - brak

TO JA SIE PYTAM CO ... rozwiń
Avatar
klijent / 2 grudnia 2010 r. o 19:35
0
A mi się nazwisko SPRAWKA kojarzy tylko z jednym z burdelem na ulicy Wyzwolenia.
Avatar
j.k. / 2 grudnia 2010 r. o 18:56
0
krówki były pyszne! Gratuluję świetnego pomysłu