Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 grudnia 2010 r.
12:18
Edytuj ten wpis

Leclerc w Lublinie: Parking tylko dla klientów hipermarketu

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 39 A A

Mieszkańcy i odwiedzający LSM stracili największy, darmowy parking w okolicy. Miejsca pod centrum handlowym przy ul. Zana będą dostępne tylko w godzinach otwarcia sklepów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dyrekcja Leclerc poszła śladem centrum handlowego Plaza i pobliskiego Media Markt.

– Wprowadziliśmy ograniczenia dotyczące zasad korzystania z parkingu zadaszonego ze względu na sygnały pochodzące od naszych klientów, że nie mogą zaparkować swoich samochodów – mówi Agnieszka Barczuk, asystentka dyrekcji CH Leclerc Zana. – Parking jest otwierany o godz. 9, a zamykany po zamknięciu sklepu.

Do tej pory z parkingu korzystali zarówno mieszkańcy osiedla, jak i pracownicy pobliskich firm. Codziennie zajmowali ok. 200 z 800 miejsc postojowych.

– Nie wiem, po co te zmiany, skoro i tak zawsze były wolne miejsca – mówi pan Michał, mieszkaniec bloku sąsiadującego z centrum handlowym. – To chyba aż tak nie przeszkadzało. Na osiedlu brakuje miejsc parkingowych. Pod hipermarketem było wygodnie i w miarę bezpiecznie.

Teraz kierowcy będą musieli szukać miejsc na pobliskich ulicach. W godzinach zamknięcia sklepu, wjazdy na parking są ogrodzone taśmą i pilnowane przez ochroniarzy. Jeśli ktoś zaparkuje wieczorem i zostawi samochód na noc, ryzykuje odholowanie na własny koszt.

Na razie to jedyne ograniczenia. Leclerc nie planuje montowania szlabanów. Nie zamierza też wprowadzać opłat za parkowanie.

Sprawdź parking Regiomoto.pl. Idealne miejsce na Twoje auto.


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 r. o 16:09
0
Super pomysł! Sama bym nie wpadła na to, żeby tak rozwiązać ten problem. Deb0308 - Zerknij tu:
Avatar
gość serwisu / 10 grudnia 2010 r. o 13:22
0
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quote]
To dojeżdżaj autobusem. Buraku
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quot... rozwiń
Avatar
Don / 10 grudnia 2010 r. o 00:10
0
[quote name='przemowsky' timestamp='1291905124' post='402035']
I bardzo dobrze! Proponuję postawić jeszcze kilka bloków i ze dwa biurowce na LSM. Buduje się piękne budynki, ale już zapomina się o infrastrukturze - drogach dojazdowych, parkingach. Proponuję się przejechać w ciągu dnia przez Jana Sawy obok niedawno "wciśniętego" banku. Nie wiem jakie czasy pamięta tamta droga, samochody parkują na poboczach gdzie chcą, horror. Ale oczywiście, to przez hipermarket, że nie pozwala ludziom u siebie parkować
[/quote]
Zgodzę się w 100%, sam mieszkam parę bloków dalej i wjechać na osiedle od strony media to masakra. Na lewo Rossman - zatłoczony, dalej bank, zero miejsc, uliczka - wiecznie zapchana, skręt w lewo w Balcera 1 - ludzie już zastawiają sobie samochody. W głębi osiedla wcale nie lepiej, czasem wracając do domu, mimo, że mam parking pod samym blokiem, muszę zostawiać kilka uliczek dalej. Powód? Rejstracje LUB, LKR, LOP, LTM, LBL itp. Nosz kurna, żeby do tego doszło, że człowiek przed własnym blokiem, gdzie jest parking dla MIESZKAŃCÓW przede wszystkim i ich ewentualnych gości nie miał gdzie stanąć? Rozumiem po części ludzi dojeżdżających - nie mają wyjścia, ale ich firmy powinny same zabezpieczać chociaż w części miejsca parkingowe dla nich. Na przeciwko Balcera jest ogromny parking, tyle że płatny ale są na nim miejsca wolne zawsze. Czemu właściciele tych firm nie zabezpieczą miejsc parkingowych?? Wystarczy udać się do spółdzielni, złapać "Panią z długim warkoczem" z administracji, ugadać cenę i gotowe.
[quote name='przemowsky' timestamp='1291905124' post='402035']
I bardzo dobrze! Proponuję postawić jeszcze kilka bloków i ze dwa biurowce na LSM. Buduje się piękne budynki, ale już zapomina się o infrastrukturze - drogach dojazdowych, parkingach. Proponuję się przejechać w ciągu dnia przez Jana Sawy obok niedawno "wciśniętego" banku. Nie wiem jakie czasy pamięta tamta droga, samochody parkują na poboczach gdzie chcą, horror. Ale oczywiście, to przez hipermarket, że nie pozwala ludziom u siebie park... rozwiń
Avatar
Anna / 9 grudnia 2010 r. o 20:47
0
[quote name='i' timestamp='1291897046' post='401901']
Totalni idioci. Dzieki temu okolice Zana beda tonac w zaparkowanych we wszelakie dziwne sposoby autach.
Dodatkowa kasa dla SM, dodatkowe problemy dla mieszkańców.

Nie ma to jak żyć w przyjaznym państwie, pracować w przyjaznym mieście... przyjaznym dla tych co u koryta siedzą.
[/quote]
To Ty jesteś idiotą. Z jakiego powodu hipermarket ma zapewniać parking mieszkańcom osiedla??? Oni płacą za powierzchnię parkingową, a Ty chcesz parkować za darmo i z wygodami??? Brak mi słów...
Właśnie przez takich kretynów Plaza i Media Markt wprowadziły opłaty za parkingi.
[quote name='i' timestamp='1291897046' post='401901']
Totalni idioci. Dzieki temu okolice Zana beda tonac w zaparkowanych we wszelakie dziwne sposoby autach.
Dodatkowa kasa dla SM, dodatkowe problemy dla mieszkańców.

Nie ma to jak żyć w przyjaznym państwie, pracować w przyjaznym mieście... przyjaznym dla tych co u koryta siedzą.
[/quote]
To Ty jesteś idiotą. Z jakiego powodu hipermarket ma zapewniać parking mieszkańcom osiedla??? Oni płacą za powierzchnię parkingową, a Ty chcesz pa... rozwiń
Avatar
Mario / 9 grudnia 2010 r. o 19:28
0
Nie da się zrozumieć narzekania i pretensji do firmy Leclerc.
Wprowadzając zakaz parkowania dla " nieklientów " zachowują się normalnie.
Rozwiązanie problemu parkowania należy do władz miasta Lublin a nie do firm prowadzących
działalność handlową czy usługową.
Właśnie wybraliśmy niedawno nowego prezydenta Lublina i nowych radnych Rady Miasta Lublin.
Niech pochylą się nad problemem miejsc parkingowych w mieście. Od tego nie da się uciekać w nieskończoność.
Mieszkańcy Lublina mają samochody i muszą je parkować i nich nikt nie oczekuje ,że bez inwestycji miejskich
ten problem przestanie istnieć- wprost przeciwnie będzie coraz trudniej.Rady w stylu " można przecież jeździć MPK są co najmniej śmieszne.PANIE PREZYDENCIE ŻUK - problem parkowania to sprawa bardzo ważna dla mieszkańców Lublina-skoro się Pan zdecydował na kierowanie Lublinem przez kolejne 4 lata to nie ma czasu na ziewanie natomiast jest czas Najwyższy żeby coś zrobić dla tych co Panu zaufali bo za 4 lata mogą mieć odmienne zdanie.
Myślę,że potrzeba ze strony mieszkańców dużej determinacji i ciągłego monitoringu decyzji Rady Miasta w sprawie parkingów -jeżeli temat będzie wracał tylko przy okazji wprowadzenia opłat na którymś z istniejących już parkingów to nie ruszymy się do przodu nawet o krok.
Nie da się zrozumieć narzekania i pretensji do firmy Leclerc.
Wprowadzając zakaz parkowania dla " nieklientów " zachowują się normalnie.
Rozwiązanie problemu parkowania należy do władz miasta Lublin a nie do firm prowadzących
działalność handlową czy usługową.
Właśnie wybraliśmy niedawno nowego prezydenta Lublina i nowych radnych Rady Miasta Lublin.
Niech pochylą się nad problemem miejsc parkingowych w mieście. Od tego nie da się uciekać w nieskończoność.
Mieszkańcy Lublina mają samochody i musz... rozwiń
Avatar
seeth / 9 grudnia 2010 r. o 19:02
0
Swego czasu pracowałem kilka lat w leclerku. I jakoś nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem. Nawet jadąc na zakupy przedświąteczne zawsze znalazłem miejsce. Zresztą i tak jest do tej pory. Niestety na szarym końcu parkingu a nie zaraz koło wyjścia, ale krótki spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził. A cała afera zaczeła się pewnie od jakichś wygodnych. Bo oni akurat nie mieli gdzie zaparkować PRZY WEJŚCIU. Pracownikom marketu i galerii kiedyś dyrekcja kazała parkować na określonych miejscach jak najdalej od wejścia. Ale jak się znajdzie kilku głupich i leniwych to efekty widać...
Swego czasu pracowałem kilka lat w leclerku. I jakoś nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem. Nawet jadąc na zakupy przedświąteczne zawsze znalazłem miejsce. Zresztą i tak jest do tej pory. Niestety na szarym końcu parkingu a nie zaraz koło wyjścia, ale krótki spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził. A cała afera zaczeła się pewnie od jakichś wygodnych. Bo oni akurat nie mieli gdzie zaparkować PRZY WEJŚCIU. Pracownikom marketu i galerii kiedyś dyrekcja kazała parkować na określonych miejscach jak najdalej od wejścia. Ale jak się znajdzie ki... rozwiń
Avatar
Mario / 9 grudnia 2010 r. o 18:58
0
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quote]
Avatar
killer_debili / 9 grudnia 2010 r. o 18:46
0
[quote name='Gość' timestamp='1291906116' post='402053']
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he.
A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ?
Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
[/quote]

Wielkomiejski panie z miasta lublin, do stodoly tego Pana nie wpuszczaja takich dresow w brudnych adidasach z czterema paskami jakim ty jestes.
Avatar
killer_debili / 9 grudnia 2010 r. o 18:43
0
[quote name='Gość' timestamp='1291906632' post='402059']
A co to konia obchodzi ile wydajesz na paliwo i za ile kasy parkujesz swoje auto ?
Spadaj na drzewo banany prostować. Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
[/quote]


Przyznaj sie, komu robisz lody w leklerku ze tak kochasz go?
Wolisz nie miec jak dojechac do swojej rozpadajacej sie chaty niz pozwolic ludziom parkowac auta pod czyims supermarketem?
[quote name='Gość' timestamp='1291906632' post='402059']
A co to konia obchodzi ile wydajesz na paliwo i za ile kasy parkujesz swoje auto ?
Spadaj na drzewo banany prostować. Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
[/quote]


Przyznaj sie, komu robisz lody w leklerku ze tak kochasz go?
Wolisz nie miec jak dojechac do swojej rozpadajacej sie chaty niz pozwolic ludziom parkowac auta pod czyims super... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2010 r. o 18:12
0
[quote name='Gość' timestamp='1291906116' post='402053']
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he.
A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ?
Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
[/quote]
To wieśmaku, czy pajacu? Zdecyduj się ty wielkomiejski Panie w pierwszym pokoleniu. To do jutra i do rodziców na wieś po wałówkę, hej!!!
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 r. o 16:09
0
Super pomysł! Sama bym nie wpadła na to, żeby tak rozwiązać ten problem. Deb0308 - Zerknij tu:
Avatar
gość serwisu / 10 grudnia 2010 r. o 13:22
0
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quote]
To dojeżdżaj autobusem. Buraku
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quot... rozwiń
Avatar
Don / 10 grudnia 2010 r. o 00:10
0
[quote name='przemowsky' timestamp='1291905124' post='402035']
I bardzo dobrze! Proponuję postawić jeszcze kilka bloków i ze dwa biurowce na LSM. Buduje się piękne budynki, ale już zapomina się o infrastrukturze - drogach dojazdowych, parkingach. Proponuję się przejechać w ciągu dnia przez Jana Sawy obok niedawno "wciśniętego" banku. Nie wiem jakie czasy pamięta tamta droga, samochody parkują na poboczach gdzie chcą, horror. Ale oczywiście, to przez hipermarket, że nie pozwala ludziom u siebie parkować
[/quote]
Zgodzę się w 100%, sam mieszkam parę bloków dalej i wjechać na osiedle od strony media to masakra. Na lewo Rossman - zatłoczony, dalej bank, zero miejsc, uliczka - wiecznie zapchana, skręt w lewo w Balcera 1 - ludzie już zastawiają sobie samochody. W głębi osiedla wcale nie lepiej, czasem wracając do domu, mimo, że mam parking pod samym blokiem, muszę zostawiać kilka uliczek dalej. Powód? Rejstracje LUB, LKR, LOP, LTM, LBL itp. Nosz kurna, żeby do tego doszło, że człowiek przed własnym blokiem, gdzie jest parking dla MIESZKAŃCÓW przede wszystkim i ich ewentualnych gości nie miał gdzie stanąć? Rozumiem po części ludzi dojeżdżających - nie mają wyjścia, ale ich firmy powinny same zabezpieczać chociaż w części miejsca parkingowe dla nich. Na przeciwko Balcera jest ogromny parking, tyle że płatny ale są na nim miejsca wolne zawsze. Czemu właściciele tych firm nie zabezpieczą miejsc parkingowych?? Wystarczy udać się do spółdzielni, złapać "Panią z długim warkoczem" z administracji, ugadać cenę i gotowe.
[quote name='przemowsky' timestamp='1291905124' post='402035']
I bardzo dobrze! Proponuję postawić jeszcze kilka bloków i ze dwa biurowce na LSM. Buduje się piękne budynki, ale już zapomina się o infrastrukturze - drogach dojazdowych, parkingach. Proponuję się przejechać w ciągu dnia przez Jana Sawy obok niedawno "wciśniętego" banku. Nie wiem jakie czasy pamięta tamta droga, samochody parkują na poboczach gdzie chcą, horror. Ale oczywiście, to przez hipermarket, że nie pozwala ludziom u siebie park... rozwiń
Avatar
Anna / 9 grudnia 2010 r. o 20:47
0
[quote name='i' timestamp='1291897046' post='401901']
Totalni idioci. Dzieki temu okolice Zana beda tonac w zaparkowanych we wszelakie dziwne sposoby autach.
Dodatkowa kasa dla SM, dodatkowe problemy dla mieszkańców.

Nie ma to jak żyć w przyjaznym państwie, pracować w przyjaznym mieście... przyjaznym dla tych co u koryta siedzą.
[/quote]
To Ty jesteś idiotą. Z jakiego powodu hipermarket ma zapewniać parking mieszkańcom osiedla??? Oni płacą za powierzchnię parkingową, a Ty chcesz parkować za darmo i z wygodami??? Brak mi słów...
Właśnie przez takich kretynów Plaza i Media Markt wprowadziły opłaty za parkingi.
[quote name='i' timestamp='1291897046' post='401901']
Totalni idioci. Dzieki temu okolice Zana beda tonac w zaparkowanych we wszelakie dziwne sposoby autach.
Dodatkowa kasa dla SM, dodatkowe problemy dla mieszkańców.

Nie ma to jak żyć w przyjaznym państwie, pracować w przyjaznym mieście... przyjaznym dla tych co u koryta siedzą.
[/quote]
To Ty jesteś idiotą. Z jakiego powodu hipermarket ma zapewniać parking mieszkańcom osiedla??? Oni płacą za powierzchnię parkingową, a Ty chcesz pa... rozwiń
Avatar
Mario / 9 grudnia 2010 r. o 19:28
0
Nie da się zrozumieć narzekania i pretensji do firmy Leclerc.
Wprowadzając zakaz parkowania dla " nieklientów " zachowują się normalnie.
Rozwiązanie problemu parkowania należy do władz miasta Lublin a nie do firm prowadzących
działalność handlową czy usługową.
Właśnie wybraliśmy niedawno nowego prezydenta Lublina i nowych radnych Rady Miasta Lublin.
Niech pochylą się nad problemem miejsc parkingowych w mieście. Od tego nie da się uciekać w nieskończoność.
Mieszkańcy Lublina mają samochody i muszą je parkować i nich nikt nie oczekuje ,że bez inwestycji miejskich
ten problem przestanie istnieć- wprost przeciwnie będzie coraz trudniej.Rady w stylu " można przecież jeździć MPK są co najmniej śmieszne.PANIE PREZYDENCIE ŻUK - problem parkowania to sprawa bardzo ważna dla mieszkańców Lublina-skoro się Pan zdecydował na kierowanie Lublinem przez kolejne 4 lata to nie ma czasu na ziewanie natomiast jest czas Najwyższy żeby coś zrobić dla tych co Panu zaufali bo za 4 lata mogą mieć odmienne zdanie.
Myślę,że potrzeba ze strony mieszkańców dużej determinacji i ciągłego monitoringu decyzji Rady Miasta w sprawie parkingów -jeżeli temat będzie wracał tylko przy okazji wprowadzenia opłat na którymś z istniejących już parkingów to nie ruszymy się do przodu nawet o krok.
Nie da się zrozumieć narzekania i pretensji do firmy Leclerc.
Wprowadzając zakaz parkowania dla " nieklientów " zachowują się normalnie.
Rozwiązanie problemu parkowania należy do władz miasta Lublin a nie do firm prowadzących
działalność handlową czy usługową.
Właśnie wybraliśmy niedawno nowego prezydenta Lublina i nowych radnych Rady Miasta Lublin.
Niech pochylą się nad problemem miejsc parkingowych w mieście. Od tego nie da się uciekać w nieskończoność.
Mieszkańcy Lublina mają samochody i musz... rozwiń
Avatar
seeth / 9 grudnia 2010 r. o 19:02
0
Swego czasu pracowałem kilka lat w leclerku. I jakoś nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem. Nawet jadąc na zakupy przedświąteczne zawsze znalazłem miejsce. Zresztą i tak jest do tej pory. Niestety na szarym końcu parkingu a nie zaraz koło wyjścia, ale krótki spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził. A cała afera zaczeła się pewnie od jakichś wygodnych. Bo oni akurat nie mieli gdzie zaparkować PRZY WEJŚCIU. Pracownikom marketu i galerii kiedyś dyrekcja kazała parkować na określonych miejscach jak najdalej od wejścia. Ale jak się znajdzie kilku głupich i leniwych to efekty widać...
Swego czasu pracowałem kilka lat w leclerku. I jakoś nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem. Nawet jadąc na zakupy przedświąteczne zawsze znalazłem miejsce. Zresztą i tak jest do tej pory. Niestety na szarym końcu parkingu a nie zaraz koło wyjścia, ale krótki spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził. A cała afera zaczeła się pewnie od jakichś wygodnych. Bo oni akurat nie mieli gdzie zaparkować PRZY WEJŚCIU. Pracownikom marketu i galerii kiedyś dyrekcja kazała parkować na określonych miejscach jak najdalej od wejścia. Ale jak się znajdzie ki... rozwiń
Avatar
Mario / 9 grudnia 2010 r. o 18:58
0
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quote]
Avatar
killer_debili / 9 grudnia 2010 r. o 18:46
0
[quote name='Gość' timestamp='1291906116' post='402053']
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he.
A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ?
Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
[/quote]

Wielkomiejski panie z miasta lublin, do stodoly tego Pana nie wpuszczaja takich dresow w brudnych adidasach z czterema paskami jakim ty jestes.
Avatar
killer_debili / 9 grudnia 2010 r. o 18:43
0
[quote name='Gość' timestamp='1291906632' post='402059']
A co to konia obchodzi ile wydajesz na paliwo i za ile kasy parkujesz swoje auto ?
Spadaj na drzewo banany prostować. Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
[/quote]


Przyznaj sie, komu robisz lody w leklerku ze tak kochasz go?
Wolisz nie miec jak dojechac do swojej rozpadajacej sie chaty niz pozwolic ludziom parkowac auta pod czyims supermarketem?
[quote name='Gość' timestamp='1291906632' post='402059']
A co to konia obchodzi ile wydajesz na paliwo i za ile kasy parkujesz swoje auto ?
Spadaj na drzewo banany prostować. Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
[/quote]


Przyznaj sie, komu robisz lody w leklerku ze tak kochasz go?
Wolisz nie miec jak dojechac do swojej rozpadajacej sie chaty niz pozwolic ludziom parkowac auta pod czyims super... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2010 r. o 18:12
0
[quote name='Gość' timestamp='1291906116' post='402053']
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he.
A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ?
Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
[/quote]
To wieśmaku, czy pajacu? Zdecyduj się ty wielkomiejski Panie w pierwszym pokoleniu. To do jutra i do rodziców na wieś po wałówkę, hej!!!
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie na przedostatnim miejscu. Mało szczepień to możliwe regionalne obostrzenia

Lubelskie na przedostatnim miejscu. Mało szczepień to możliwe regionalne obostrzenia

Dramatycznie spada liczba pacjentów chętnych na szczepienia przeciwko COVID-19. Niektóre punkty już zostały zamknięte. A to od poziomu zaszczepienia będą zależały decyzje o wprowadzeniu obostrzeń, także regionalnych. Lubelskie jest na przedostatnim miejscu w kraju jeśli chodzi o liczbę szczepień.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 lipca 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 lipca 2021 r.

Kolejne miasto w regionie będzie się dzielić jedzeniem

Kolejne miasto w regionie będzie się dzielić jedzeniem

Jeszcze w tym roku w Świdniku ma powstać jadłodzielnia. Podobne miejsca działają już m.in. w Lublinie, Kraśniku i Puławach.

Niezwykle zacięta walka w Toruniu. Michelsen i Łaguta dają zwycięstwo Motorowi Lublin

Niezwykle zacięta walka w Toruniu. Michelsen i Łaguta dają zwycięstwo Motorowi Lublin

Całe spektrum emocji towarzyszyło kibicom, którzy oglądali niedzielne starcie eWinner Apatora Toruń z Motorem Lublin. Żółto-biało-niebiescy walczyli do ostatniego biegu o zwycięstwo i udało im się to – 46:44, a do tego triumfowali w dwumeczu. Tym samym zrobili olbrzymi krok w kierunku awansu do play-offów

Tak się zmieni centrum Lubyczy Królewskiej. Mieszkańcy wybrali spośród projektów studentów
galeria

Tak się zmieni centrum Lubyczy Królewskiej. Mieszkańcy wybrali spośród projektów studentów

Już wiadomo jak zmieni się fragment centrum Lubyczy Królewskiej. Będzie scena, ażurowa konstrukcja przypominająca dom, zielony rynek z pawilonami i odmieniony dom kultury. Pomysł Artura Mazura z Politechniki Rzeszowskiej spodobał się mieszkańcom najbardziej. Co ciekawe, sąd konkursowy, który oceniał pomysły studentów też uznał Zieloną Przystań za wartą I nagrody.

Lublin. Prawie jak deptak
galeria

Lublin. Prawie jak deptak

W sobotę na dobre rozpoczął się remont jezdni Krakowskiego Przedmieścia między ul. 3 Maja a Wieniawską.

Lubelskie. Brud i niedbalstwo zepsuły wakacje dzieciom
film

Lubelskie. Brud i niedbalstwo zepsuły wakacje dzieciom

Pourywane kontakty, niedziałające spłuczki i zerwane zasłony prysznicowe – w takich warunkach miały wypoczywać dzieci na koloniach w Okunince. Przeprowadzone kontrole potwierdziły część zarzutów, organizator wypoczynku przeprasza i zarzeka się, że to jednorazowy incydent.

W Bełżycach piknik ze szczepionkami. Grill dla najlepszych
Zdjęcia
galeria

W Bełżycach piknik ze szczepionkami. Grill dla najlepszych

Na jednym stoisku hamburgery, na drugim wata cukrowa, a na trzecim szczepionki Johnson & Johnson. W niedzielę w Bełżycach największa kolejka ustawiła się do tego ostatniego.

eWinner Apator Toruń - Motor Lublin. Rewanż na Motoarenie 44:46 [zapis relacji na żywo]

eWinner Apator Toruń - Motor Lublin. Rewanż na Motoarenie 44:46 [zapis relacji na żywo]

Po ponad trzech tygodniach przerwy od ligowej jazdy zawodnicy Motoru Lublin wracają na polskie tory. Dzisiaj o godz. 19.15 będą gościć na toruńskiej Motoarenie, gdzie zmierzą się z miejscowym eWinner Apatorem. Transmisję z tego meczu będzie można oglądać na antenie nSport+. Zapraszamy również do śledzenia naszej relacji na żywo.

Wraca Miasto movie w Warsztatach Kultury. Na początek "Terminator 2. Dzień sądu"
4 sierpnia 2021, 18:00

Wraca Miasto movie w Warsztatach Kultury. Na początek "Terminator 2. Dzień sądu"

Po długiej przerwie wracają filmowe pokazy w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie. Już 4 sierpnia o godz. 20 organizatorzy zaproszą na pokaz kultowego "Terminatora 2".

PKO BP Ekstraklasa wróciła do Łęcznej. Powrót w godnym stylu
galeria
film

PKO BP Ekstraklasa wróciła do Łęcznej. Powrót w godnym stylu

PIŁKARKSA PKO BP EKSTRAKLASA Po czterech latach przerwy najwyższy szczebel rozgrywek w Polsce powrócił na Lubelszczyznę. Górnik Łęczna zremisował u siebie 1:1 z Cracovią w pierwszej kolejce nowego sezonu ekstraklasy, a na tamtejszym stadionie znów można było poczuć atmosferę piłkarskiego święta

Obroniła doktorat na KUL w takim stroju
galeria

Obroniła doktorat na KUL w takim stroju

Na obronę doktoratu przyszła w stroju nawiązującym do tematu jej pracy. Nie pierwszy raz, bo bardzo często ubiór dostosowuje do poruszanej tematyki podczas zajęć ze studentami. – Zawsze staram się jak najdokładniej pokazać to, o czym mówię – tłumaczy dr Ewelina Polańska.

Keeza bialska klasa okręgowa od nowego sezonu w nowym wydaniu

Keeza bialska klasa okręgowa od nowego sezonu w nowym wydaniu

KEEZA BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W nowym sezonie do rywalizacji przystąpi nie 14, a 16 drużyn. Powiększenie ligi spowodowało, że do klasy A zamiast trzech zespołów zdegradowany został tylko beniaminek Ar-Tig Huta Dąbrowa

Zdrowa żywność na Lubelszczyźnie. Co nam przyniesie Zielony Ład?
Magazyn

Zdrowa żywność na Lubelszczyźnie. Co nam przyniesie Zielony Ład?

Jeżeli rolnik ma wysoki poziom wiedzy i umiejętności, to ogranicza chwasty, bo one są konkurentem dla roślin uprawnych. Ogranicza chwasty różnymi metodami: orką, bronowaniem, stosowaniem środków chwastobójczych, ponieważ jego celem nie jest produkcja maku i kąkolu, tylko na przykład rzepaku. Problem zaczyna się wtedy, gdy na wielkich obszarach mamy monokultury upraw. Wyzwaniem w Europie jest strategia „Zielony Ład”, która Unia oficjalnie zatwierdziła i Polska też się na te warunki zgodziła – rozmowa z dr Mirosławem Korzeniowskim, prezesem Stowarzyszenia AgroEkoton, ekspertem z zakresu zrównoważonej ochrony roślin.

Łuków: Mieszkańcy nie chcą oddać gruntów pod przebudowę ulicy

Łuków: Mieszkańcy nie chcą oddać gruntów pod przebudowę ulicy

Miasto planuje wyremontować ulicę Królik. Ale część mieszkańców nie chce oddać swoich gruntów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010