Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 grudnia 2010 r.
12:18
Edytuj ten wpis

Leclerc w Lublinie: Parking tylko dla klientów hipermarketu

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 39 A A

Mieszkańcy i odwiedzający LSM stracili największy, darmowy parking w okolicy. Miejsca pod centrum handlowym przy ul. Zana będą dostępne tylko w godzinach otwarcia sklepów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dyrekcja Leclerc poszła śladem centrum handlowego Plaza i pobliskiego Media Markt.

– Wprowadziliśmy ograniczenia dotyczące zasad korzystania z parkingu zadaszonego ze względu na sygnały pochodzące od naszych klientów, że nie mogą zaparkować swoich samochodów – mówi Agnieszka Barczuk, asystentka dyrekcji CH Leclerc Zana. – Parking jest otwierany o godz. 9, a zamykany po zamknięciu sklepu.

Do tej pory z parkingu korzystali zarówno mieszkańcy osiedla, jak i pracownicy pobliskich firm. Codziennie zajmowali ok. 200 z 800 miejsc postojowych.

– Nie wiem, po co te zmiany, skoro i tak zawsze były wolne miejsca – mówi pan Michał, mieszkaniec bloku sąsiadującego z centrum handlowym. – To chyba aż tak nie przeszkadzało. Na osiedlu brakuje miejsc parkingowych. Pod hipermarketem było wygodnie i w miarę bezpiecznie.

Teraz kierowcy będą musieli szukać miejsc na pobliskich ulicach. W godzinach zamknięcia sklepu, wjazdy na parking są ogrodzone taśmą i pilnowane przez ochroniarzy. Jeśli ktoś zaparkuje wieczorem i zostawi samochód na noc, ryzykuje odholowanie na własny koszt.

Na razie to jedyne ograniczenia. Leclerc nie planuje montowania szlabanów. Nie zamierza też wprowadzać opłat za parkowanie.

Sprawdź parking Regiomoto.pl. Idealne miejsce na Twoje auto.


Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 16:09
0
Super pomysł! Sama bym nie wpadła na to, żeby tak rozwiązać ten problem. Deb0308 - Zerknij tu:
Avatar
gość serwisu / 10 grudnia 2010 o 13:22
0
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quote]
To dojeżdżaj autobusem. Buraku
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quot... rozwiń
Avatar
Don / 10 grudnia 2010 o 00:10
0
[quote name='przemowsky' timestamp='1291905124' post='402035']
I bardzo dobrze! Proponuję postawić jeszcze kilka bloków i ze dwa biurowce na LSM. Buduje się piękne budynki, ale już zapomina się o infrastrukturze - drogach dojazdowych, parkingach. Proponuję się przejechać w ciągu dnia przez Jana Sawy obok niedawno "wciśniętego" banku. Nie wiem jakie czasy pamięta tamta droga, samochody parkują na poboczach gdzie chcą, horror. Ale oczywiście, to przez hipermarket, że nie pozwala ludziom u siebie parkować
[/quote]
Zgodzę się w 100%, sam mieszkam parę bloków dalej i wjechać na osiedle od strony media to masakra. Na lewo Rossman - zatłoczony, dalej bank, zero miejsc, uliczka - wiecznie zapchana, skręt w lewo w Balcera 1 - ludzie już zastawiają sobie samochody. W głębi osiedla wcale nie lepiej, czasem wracając do domu, mimo, że mam parking pod samym blokiem, muszę zostawiać kilka uliczek dalej. Powód? Rejstracje LUB, LKR, LOP, LTM, LBL itp. Nosz kurna, żeby do tego doszło, że człowiek przed własnym blokiem, gdzie jest parking dla MIESZKAŃCÓW przede wszystkim i ich ewentualnych gości nie miał gdzie stanąć? Rozumiem po części ludzi dojeżdżających - nie mają wyjścia, ale ich firmy powinny same zabezpieczać chociaż w części miejsca parkingowe dla nich. Na przeciwko Balcera jest ogromny parking, tyle że płatny ale są na nim miejsca wolne zawsze. Czemu właściciele tych firm nie zabezpieczą miejsc parkingowych?? Wystarczy udać się do spółdzielni, złapać "Panią z długim warkoczem" z administracji, ugadać cenę i gotowe.
[quote name='przemowsky' timestamp='1291905124' post='402035']
I bardzo dobrze! Proponuję postawić jeszcze kilka bloków i ze dwa biurowce na LSM. Buduje się piękne budynki, ale już zapomina się o infrastrukturze - drogach dojazdowych, parkingach. Proponuję się przejechać w ciągu dnia przez Jana Sawy obok niedawno "wciśniętego" banku. Nie wiem jakie czasy pamięta tamta droga, samochody parkują na poboczach gdzie chcą, horror. Ale oczywiście, to przez hipermarket, że nie pozwala ludziom u siebie park... rozwiń
Avatar
Anna / 9 grudnia 2010 o 20:47
0
[quote name='i' timestamp='1291897046' post='401901']
Totalni idioci. Dzieki temu okolice Zana beda tonac w zaparkowanych we wszelakie dziwne sposoby autach.
Dodatkowa kasa dla SM, dodatkowe problemy dla mieszkańców.

Nie ma to jak żyć w przyjaznym państwie, pracować w przyjaznym mieście... przyjaznym dla tych co u koryta siedzą.
[/quote]
To Ty jesteś idiotą. Z jakiego powodu hipermarket ma zapewniać parking mieszkańcom osiedla??? Oni płacą za powierzchnię parkingową, a Ty chcesz parkować za darmo i z wygodami??? Brak mi słów...
Właśnie przez takich kretynów Plaza i Media Markt wprowadziły opłaty za parkingi.
[quote name='i' timestamp='1291897046' post='401901']
Totalni idioci. Dzieki temu okolice Zana beda tonac w zaparkowanych we wszelakie dziwne sposoby autach.
Dodatkowa kasa dla SM, dodatkowe problemy dla mieszkańców.

Nie ma to jak żyć w przyjaznym państwie, pracować w przyjaznym mieście... przyjaznym dla tych co u koryta siedzą.
[/quote]
To Ty jesteś idiotą. Z jakiego powodu hipermarket ma zapewniać parking mieszkańcom osiedla??? Oni płacą za powierzchnię parkingową, a Ty chcesz pa... rozwiń
Avatar
Mario / 9 grudnia 2010 o 19:28
0
Nie da się zrozumieć narzekania i pretensji do firmy Leclerc.
Wprowadzając zakaz parkowania dla " nieklientów " zachowują się normalnie.
Rozwiązanie problemu parkowania należy do władz miasta Lublin a nie do firm prowadzących
działalność handlową czy usługową.
Właśnie wybraliśmy niedawno nowego prezydenta Lublina i nowych radnych Rady Miasta Lublin.
Niech pochylą się nad problemem miejsc parkingowych w mieście. Od tego nie da się uciekać w nieskończoność.
Mieszkańcy Lublina mają samochody i muszą je parkować i nich nikt nie oczekuje ,że bez inwestycji miejskich
ten problem przestanie istnieć- wprost przeciwnie będzie coraz trudniej.Rady w stylu " można przecież jeździć MPK są co najmniej śmieszne.PANIE PREZYDENCIE ŻUK - problem parkowania to sprawa bardzo ważna dla mieszkańców Lublina-skoro się Pan zdecydował na kierowanie Lublinem przez kolejne 4 lata to nie ma czasu na ziewanie natomiast jest czas Najwyższy żeby coś zrobić dla tych co Panu zaufali bo za 4 lata mogą mieć odmienne zdanie.
Myślę,że potrzeba ze strony mieszkańców dużej determinacji i ciągłego monitoringu decyzji Rady Miasta w sprawie parkingów -jeżeli temat będzie wracał tylko przy okazji wprowadzenia opłat na którymś z istniejących już parkingów to nie ruszymy się do przodu nawet o krok.
Nie da się zrozumieć narzekania i pretensji do firmy Leclerc.
Wprowadzając zakaz parkowania dla " nieklientów " zachowują się normalnie.
Rozwiązanie problemu parkowania należy do władz miasta Lublin a nie do firm prowadzących
działalność handlową czy usługową.
Właśnie wybraliśmy niedawno nowego prezydenta Lublina i nowych radnych Rady Miasta Lublin.
Niech pochylą się nad problemem miejsc parkingowych w mieście. Od tego nie da się uciekać w nieskończoność.
Mieszkańcy Lublina mają samochody i musz... rozwiń
Avatar
seeth / 9 grudnia 2010 o 19:02
0
Swego czasu pracowałem kilka lat w leclerku. I jakoś nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem. Nawet jadąc na zakupy przedświąteczne zawsze znalazłem miejsce. Zresztą i tak jest do tej pory. Niestety na szarym końcu parkingu a nie zaraz koło wyjścia, ale krótki spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził. A cała afera zaczeła się pewnie od jakichś wygodnych. Bo oni akurat nie mieli gdzie zaparkować PRZY WEJŚCIU. Pracownikom marketu i galerii kiedyś dyrekcja kazała parkować na określonych miejscach jak najdalej od wejścia. Ale jak się znajdzie kilku głupich i leniwych to efekty widać...
Swego czasu pracowałem kilka lat w leclerku. I jakoś nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem. Nawet jadąc na zakupy przedświąteczne zawsze znalazłem miejsce. Zresztą i tak jest do tej pory. Niestety na szarym końcu parkingu a nie zaraz koło wyjścia, ale krótki spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził. A cała afera zaczeła się pewnie od jakichś wygodnych. Bo oni akurat nie mieli gdzie zaparkować PRZY WEJŚCIU. Pracownikom marketu i galerii kiedyś dyrekcja kazała parkować na określonych miejscach jak najdalej od wejścia. Ale jak się znajdzie ki... rozwiń
Avatar
Mario / 9 grudnia 2010 o 18:58
0
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quote]
Avatar
killer_debili / 9 grudnia 2010 o 18:46
0
[quote name='Gość' timestamp='1291906116' post='402053']
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he.
A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ?
Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
[/quote]

Wielkomiejski panie z miasta lublin, do stodoly tego Pana nie wpuszczaja takich dresow w brudnych adidasach z czterema paskami jakim ty jestes.
Avatar
killer_debili / 9 grudnia 2010 o 18:43
0
[quote name='Gość' timestamp='1291906632' post='402059']
A co to konia obchodzi ile wydajesz na paliwo i za ile kasy parkujesz swoje auto ?
Spadaj na drzewo banany prostować. Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
[/quote]


Przyznaj sie, komu robisz lody w leklerku ze tak kochasz go?
Wolisz nie miec jak dojechac do swojej rozpadajacej sie chaty niz pozwolic ludziom parkowac auta pod czyims supermarketem?
[quote name='Gość' timestamp='1291906632' post='402059']
A co to konia obchodzi ile wydajesz na paliwo i za ile kasy parkujesz swoje auto ?
Spadaj na drzewo banany prostować. Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
[/quote]


Przyznaj sie, komu robisz lody w leklerku ze tak kochasz go?
Wolisz nie miec jak dojechac do swojej rozpadajacej sie chaty niz pozwolic ludziom parkowac auta pod czyims super... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2010 o 18:12
0
[quote name='Gość' timestamp='1291906116' post='402053']
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he.
A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ?
Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
[/quote]
To wieśmaku, czy pajacu? Zdecyduj się ty wielkomiejski Panie w pierwszym pokoleniu. To do jutra i do rodziców na wieś po wałówkę, hej!!!
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 16:09
0
Super pomysł! Sama bym nie wpadła na to, żeby tak rozwiązać ten problem. Deb0308 - Zerknij tu:
Avatar
gość serwisu / 10 grudnia 2010 o 13:22
0
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quote]
To dojeżdżaj autobusem. Buraku
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quot... rozwiń
Avatar
Don / 10 grudnia 2010 o 00:10
0
[quote name='przemowsky' timestamp='1291905124' post='402035']
I bardzo dobrze! Proponuję postawić jeszcze kilka bloków i ze dwa biurowce na LSM. Buduje się piękne budynki, ale już zapomina się o infrastrukturze - drogach dojazdowych, parkingach. Proponuję się przejechać w ciągu dnia przez Jana Sawy obok niedawno "wciśniętego" banku. Nie wiem jakie czasy pamięta tamta droga, samochody parkują na poboczach gdzie chcą, horror. Ale oczywiście, to przez hipermarket, że nie pozwala ludziom u siebie parkować
[/quote]
Zgodzę się w 100%, sam mieszkam parę bloków dalej i wjechać na osiedle od strony media to masakra. Na lewo Rossman - zatłoczony, dalej bank, zero miejsc, uliczka - wiecznie zapchana, skręt w lewo w Balcera 1 - ludzie już zastawiają sobie samochody. W głębi osiedla wcale nie lepiej, czasem wracając do domu, mimo, że mam parking pod samym blokiem, muszę zostawiać kilka uliczek dalej. Powód? Rejstracje LUB, LKR, LOP, LTM, LBL itp. Nosz kurna, żeby do tego doszło, że człowiek przed własnym blokiem, gdzie jest parking dla MIESZKAŃCÓW przede wszystkim i ich ewentualnych gości nie miał gdzie stanąć? Rozumiem po części ludzi dojeżdżających - nie mają wyjścia, ale ich firmy powinny same zabezpieczać chociaż w części miejsca parkingowe dla nich. Na przeciwko Balcera jest ogromny parking, tyle że płatny ale są na nim miejsca wolne zawsze. Czemu właściciele tych firm nie zabezpieczą miejsc parkingowych?? Wystarczy udać się do spółdzielni, złapać "Panią z długim warkoczem" z administracji, ugadać cenę i gotowe.
[quote name='przemowsky' timestamp='1291905124' post='402035']
I bardzo dobrze! Proponuję postawić jeszcze kilka bloków i ze dwa biurowce na LSM. Buduje się piękne budynki, ale już zapomina się o infrastrukturze - drogach dojazdowych, parkingach. Proponuję się przejechać w ciągu dnia przez Jana Sawy obok niedawno "wciśniętego" banku. Nie wiem jakie czasy pamięta tamta droga, samochody parkują na poboczach gdzie chcą, horror. Ale oczywiście, to przez hipermarket, że nie pozwala ludziom u siebie park... rozwiń
Avatar
Anna / 9 grudnia 2010 o 20:47
0
[quote name='i' timestamp='1291897046' post='401901']
Totalni idioci. Dzieki temu okolice Zana beda tonac w zaparkowanych we wszelakie dziwne sposoby autach.
Dodatkowa kasa dla SM, dodatkowe problemy dla mieszkańców.

Nie ma to jak żyć w przyjaznym państwie, pracować w przyjaznym mieście... przyjaznym dla tych co u koryta siedzą.
[/quote]
To Ty jesteś idiotą. Z jakiego powodu hipermarket ma zapewniać parking mieszkańcom osiedla??? Oni płacą za powierzchnię parkingową, a Ty chcesz parkować za darmo i z wygodami??? Brak mi słów...
Właśnie przez takich kretynów Plaza i Media Markt wprowadziły opłaty za parkingi.
[quote name='i' timestamp='1291897046' post='401901']
Totalni idioci. Dzieki temu okolice Zana beda tonac w zaparkowanych we wszelakie dziwne sposoby autach.
Dodatkowa kasa dla SM, dodatkowe problemy dla mieszkańców.

Nie ma to jak żyć w przyjaznym państwie, pracować w przyjaznym mieście... przyjaznym dla tych co u koryta siedzą.
[/quote]
To Ty jesteś idiotą. Z jakiego powodu hipermarket ma zapewniać parking mieszkańcom osiedla??? Oni płacą za powierzchnię parkingową, a Ty chcesz pa... rozwiń
Avatar
Mario / 9 grudnia 2010 o 19:28
0
Nie da się zrozumieć narzekania i pretensji do firmy Leclerc.
Wprowadzając zakaz parkowania dla " nieklientów " zachowują się normalnie.
Rozwiązanie problemu parkowania należy do władz miasta Lublin a nie do firm prowadzących
działalność handlową czy usługową.
Właśnie wybraliśmy niedawno nowego prezydenta Lublina i nowych radnych Rady Miasta Lublin.
Niech pochylą się nad problemem miejsc parkingowych w mieście. Od tego nie da się uciekać w nieskończoność.
Mieszkańcy Lublina mają samochody i muszą je parkować i nich nikt nie oczekuje ,że bez inwestycji miejskich
ten problem przestanie istnieć- wprost przeciwnie będzie coraz trudniej.Rady w stylu " można przecież jeździć MPK są co najmniej śmieszne.PANIE PREZYDENCIE ŻUK - problem parkowania to sprawa bardzo ważna dla mieszkańców Lublina-skoro się Pan zdecydował na kierowanie Lublinem przez kolejne 4 lata to nie ma czasu na ziewanie natomiast jest czas Najwyższy żeby coś zrobić dla tych co Panu zaufali bo za 4 lata mogą mieć odmienne zdanie.
Myślę,że potrzeba ze strony mieszkańców dużej determinacji i ciągłego monitoringu decyzji Rady Miasta w sprawie parkingów -jeżeli temat będzie wracał tylko przy okazji wprowadzenia opłat na którymś z istniejących już parkingów to nie ruszymy się do przodu nawet o krok.
Nie da się zrozumieć narzekania i pretensji do firmy Leclerc.
Wprowadzając zakaz parkowania dla " nieklientów " zachowują się normalnie.
Rozwiązanie problemu parkowania należy do władz miasta Lublin a nie do firm prowadzących
działalność handlową czy usługową.
Właśnie wybraliśmy niedawno nowego prezydenta Lublina i nowych radnych Rady Miasta Lublin.
Niech pochylą się nad problemem miejsc parkingowych w mieście. Od tego nie da się uciekać w nieskończoność.
Mieszkańcy Lublina mają samochody i musz... rozwiń
Avatar
seeth / 9 grudnia 2010 o 19:02
0
Swego czasu pracowałem kilka lat w leclerku. I jakoś nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem. Nawet jadąc na zakupy przedświąteczne zawsze znalazłem miejsce. Zresztą i tak jest do tej pory. Niestety na szarym końcu parkingu a nie zaraz koło wyjścia, ale krótki spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził. A cała afera zaczeła się pewnie od jakichś wygodnych. Bo oni akurat nie mieli gdzie zaparkować PRZY WEJŚCIU. Pracownikom marketu i galerii kiedyś dyrekcja kazała parkować na określonych miejscach jak najdalej od wejścia. Ale jak się znajdzie kilku głupich i leniwych to efekty widać...
Swego czasu pracowałem kilka lat w leclerku. I jakoś nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem. Nawet jadąc na zakupy przedświąteczne zawsze znalazłem miejsce. Zresztą i tak jest do tej pory. Niestety na szarym końcu parkingu a nie zaraz koło wyjścia, ale krótki spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził. A cała afera zaczeła się pewnie od jakichś wygodnych. Bo oni akurat nie mieli gdzie zaparkować PRZY WEJŚCIU. Pracownikom marketu i galerii kiedyś dyrekcja kazała parkować na określonych miejscach jak najdalej od wejścia. Ale jak się znajdzie ki... rozwiń
Avatar
Mario / 9 grudnia 2010 o 18:58
0
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quote]
Avatar
killer_debili / 9 grudnia 2010 o 18:46
0
[quote name='Gość' timestamp='1291906116' post='402053']
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he.
A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ?
Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
[/quote]

Wielkomiejski panie z miasta lublin, do stodoly tego Pana nie wpuszczaja takich dresow w brudnych adidasach z czterema paskami jakim ty jestes.
Avatar
killer_debili / 9 grudnia 2010 o 18:43
0
[quote name='Gość' timestamp='1291906632' post='402059']
A co to konia obchodzi ile wydajesz na paliwo i za ile kasy parkujesz swoje auto ?
Spadaj na drzewo banany prostować. Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
[/quote]


Przyznaj sie, komu robisz lody w leklerku ze tak kochasz go?
Wolisz nie miec jak dojechac do swojej rozpadajacej sie chaty niz pozwolic ludziom parkowac auta pod czyims supermarketem?
[quote name='Gość' timestamp='1291906632' post='402059']
A co to konia obchodzi ile wydajesz na paliwo i za ile kasy parkujesz swoje auto ?
Spadaj na drzewo banany prostować. Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
[/quote]


Przyznaj sie, komu robisz lody w leklerku ze tak kochasz go?
Wolisz nie miec jak dojechac do swojej rozpadajacej sie chaty niz pozwolic ludziom parkowac auta pod czyims super... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2010 o 18:12
0
[quote name='Gość' timestamp='1291906116' post='402053']
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he.
A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ?
Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
[/quote]
To wieśmaku, czy pajacu? Zdecyduj się ty wielkomiejski Panie w pierwszym pokoleniu. To do jutra i do rodziców na wieś po wałówkę, hej!!!
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Radna PO chce pozwać do sądu Sylwestra Tułajewa. Za hasło wyborcze

Radna PO chce pozwać do sądu Sylwestra Tułajewa. Za hasło wyborcze 0 3

"Łączy nas Lublin" – pod takim szyldem o fotel prezydenta miasta walczy poseł PiS Sylwester Tułajew. – To moje hasło – przekonuje tymczasem radna wojewódzka PO Celina Stasiak, która zastanawia się nad skierowaniem sprawy do sądu

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r. 0 1

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego 2 0

FC Barcelona w pierwszym meczu tegorocznej edycji nie dała żadnych szans PSV Eindhoven i zwyciężyła 4:0, a trzy bramki zapisał na swoim koncie Argentyńczyk. Z kolei w najciekawszym wtorkowym meczu Liverpool wygrał po świetnym widowisku z Paris Saint Germain 3:2 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin
26 października 2018, 10:00

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w dniach 26-28 października podczas III edycji projektu Militaria XX wieku – Wystawa historyczna.

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie 0 0

Polscy siatkarze zakończyli pierwszą fazę Mistrzostw Świata z kompletem zwycięstw. Podopieczni Vitala Heynena nie dali się Bułgarom, z którymi wygrali 3:1. Było to jednak niezwykle wymagające spotkanie.

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta 1 1

Wybory samorządowe 2018 Zamość. Oto zarejestrowane listy kandydatów do Rady Miasta.

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia]
galeria

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia] 0 3

Z okazji IV Ogólnopolskiego Kongresu Politologii przyjechało ponad 700 badaczy z polskich oraz zagranicznych ośrodków naukowych. W programie ponad setka różnorodnych spotkań panelowych. Wydarzenie potrwa do czwartku.

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary 11 3

Rada Ministrów przyjęła we wtorek przygotowane w Ministerstwie Sprawiedliwości zmiany w prawie, które pozwolą ukrócić oszukańczy proceder „przekręcania” liczników w używanych autach.

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia”

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia” 6 3

Starosta puławski, Witold Popiołek (PSL) w październiku dostanie statuetkę z tytułem „Samorządowca XX-lecia”. To nagroda przyznawana przez Zarząd Związku Powiatów Polskich, organizację tworzoną przez innych starostów z całego kraju. W jego zarządzie dominują działacze PSL-u.

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej 6 0

Mieszkaniec Białej Podlaskiej zwrócił się do władz miasta o wymianę tablicy informacyjnej na cmentarzu jeńców włoskich. Samorząd chce to naprawić, ale nie w tym roku.

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców 1 7

Mieszkańcy Kraśnika mogą wypowiedzieć się na temat proponowanych nazw dla nienazwanych jeszcze ulic i placu miejskiego.

Świdnik: Kandydaci już znani

Świdnik: Kandydaci już znani 1 6

79 kandydatów na radnych gmin na terenie powiatu świdnickiego i do Rady Powiatu Świdnickiego zgłosił Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Swoich kandydatów do Rady Miasta Świdnik przedstawił też burmistrz Waldemar Jakson, który będzie walczyć o kolejną kadencję w Ratuszu.

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie
22 września 2018, 19:30

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie 1 0

W sobotę, 22 września o godz. 19.30 w nałęczowskiej Kawiarni Lipowej odbędzie się koncert artystki z USA - Moriah Woods.

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc 146 8

Potrzeba 10 tysięcy złotych, by 8-letnia Maja Kot ze Świdnika mogła wyjechać na konsultację lekarską do Wielkiej Brytanii. Dziewczynka cierpi na szereg poważnych chorób. Jej rodzice chcą znaleźć przyczynę, by móc skutecznie leczyć swoje dziecko. W pomoc Mai włączyła się już szkoła, w której uczy się trzecioklasistka

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina 1 27

– Dzisiaj poznaliśmy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta Lublin. Według nas te listy to zwyczajna kpina z mieszkańców Lublina – komentuje Michał Krawczyk, kandydujący na radnego z komitetu Krzysztofa Żuka. – Dla nas to nie do zaakceptowania.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!