Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 maja 2015 r.
12:15

Lubelski sztab Kukiza to 20 osób. 'Rozpoznawaliśmy się po koszulkach'

0 37 A A
Grzegorz Szwed
Grzegorz Szwed

Rozmowa z Grzegorzem Szwedem, lubelskim pełnomocnikiem Pawła Kukiza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

• Był pan zaskoczony 20-procentowym wynikiem dla Pawła Kukiza?

– W optymistycznym scenariuszu liczyliśmy na 15 proc. w skali kraju. To bardzo dobry wynik jak na organizację, która stworzyła się oddolnie, nie istniała w świecie polityki i nie miała milionowych budżetów na kampanię. Wydaliśmy tylko ok. 300 tys. zł.

• Skąd tak duże poparcie?

– To wynika przede wszystkim z chęci Polaków do zmiany rzeczywistości naszego kraju. Nie każdy chce wyjeżdżać do pracy za granicę. Młodzi ludzie, którzy oddali głos na Pawła Kukiza, chcą zmian i normalnego życia. Chcą pracować w Polsce za takie same pieniądze, jak ich rówieśnicy czy rodziny pracują za granicą. W Wielkiej Brytanii, Danii czy Szwecji Paweł Kukiz wygrał te wybory. To pokazuje, że właśnie do takiej Polski ludzie chcą wrócić.

• Ile osób pracowało w lubelskim sztabie?

– Lubelski sztab to 20 osób, które poznały się za pośrednictwem portali społecznościowych. Na ulicach rozpoznawaliśmy się po koszulkach z nazwiskiem kandydata. Część ludzi zgłosiła się, gdy trzeba było zbierać podpisy i później z nami została. Mamy też współpracowników w Zamościu, Puławach czy Krasnymstawie. Właściwie każdym większym mieście w regionie są ludzie, którzy pracowali na sukces Pawła na Lubelszczyźnie.

• W drugiej turze Paweł Kukiz nie zamierza poprzeć żadnego z kandydatów.

– Jest wolny wybór. Ja osobiście oddam głos nieważny, bo uważam, że nagłe poparcie prezydenta Komorowskiego i pana Dudy dla jednomandatowych okręgów wyborczych jest nieszczere.

• Paweł Kukiz zapowiedział, że wystartuje w wyborach parlamentarnych, ale nie powoła partii politycznej.

– Na pewno powstanie ruch społeczny, który wystawi swoją listę do parlamentu. Od niedzielnego wieczora wiele osób z różnych ugrupowań stara się z nami w tej sprawie skontaktować. My chcemy, by to był ruch oddolny i żeby wystartowały głównie osoby, które były uczciwie zaangażowane w kampanię. Ale nie zamykamy drzwi przed osobami, które mają polityczną przeszłość. Część z nas też współpracowała z różnymi ugrupowaniami. W każdej partii są ludzie uczciwi.

• Na jaki wynik liczycie jesienią?

– Wychodzimy z założenia, że 70 mandatów pozwala na to, żeby wnosić w sejmie ustawy konstytucyjne. Jeśli po półtoramiesięcznej kampanii udało nam się zdobyć 20 proc. poparcia to przez pół roku uda nam się ten wynik powiększyć. Uważam, że możemy mieć nawet 35 proc.

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 czerwca 2015 o 22:03
0
Trole z PO wlasnie spuszczono ze smyczy i zaczynaja gryz pozadnych Polakow na uslugach merkel i putina kturzy juz dziela Polske na polowe
Avatar
realista / 2 czerwca 2015 o 11:53
0

No nie, to jakieś jaja. Polską chce rządzić muzyk hippis, punk, były alkoholik, któremu uczyć się nie chciało tylko balangować. I tak jak nasi łysi lubelscy narodowcy (też bez szkoły i konkretnego fachu ) w wyniku frustracji z nieudanego życia poszli w politykę.

Tacy ludzie są niewiarygodni, sami nic nie osiągnęli, a zieją jadem na innych i obiecują gruszki na wierzbie. A że w społeczęństwie jest pewna grupa im podobnych więc poparcie mają, jednak rządzić nigdy nie będą, bo głupota jest w mniejszości.

DOKŁADNIE !

Z tego ruchu wyjdzie tyle, co z Palikota i Leppera.

Kukiz pół życia przefiutał i nagle się ockną, zauważył, że trzeba by trochę kasy zarobić dla siebie i rodziny, jakieś stałe źródło dochodów chodzi mu po głowie. Zaczepił się za radnego w sejmiku, zasmakował stałej kasy, a wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Teraz do sejmu wlezie i będzie ustawiony jak Lepper, Korwin-Mikke i inni z grupy oszołomów.

Na tych wszystkich zmianach korzystają najbardziej prowodyrzy... weźmy takiego Wałęsę... ustawił rodzinę ? Ustawił, itd.

DOKŁADNIE !

Z tego ruchu wyjdzie tyle, co z Palikota i Leppera.

Kukiz pół życia przefiutał i nagle się ockną, zauważył, że trzeba by trochę kasy zarobić dla siebie i rodziny, jakieś stałe źródło dochodów chodzi mu po głowie. Zaczepił się za radnego w sejmiku, zasmakował stałej kasy, a wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Teraz do sejmu wlezie i będzie ustawiony jak Lepper, Korwin-Mikke i inni z grupy oszołomów.

Na tych wszystkich zmianach korzystają najbardziej prowodyrzy... weźmy takiego Wałęsę... u... rozwiń

Avatar
Gość / 2 czerwca 2015 o 11:49
0

No nie, to jakieś jaja. Polską chce rządzić muzyk hippis, punk, były alkoholik, któremu uczyć się nie chciało tylko balangować. I tak jak nasi łysi lubelscy narodowcy (też bez szkoły i konkretnego fachu ) w wyniku frustracji z nieudanego życia poszli w politykę.

Tacy ludzie są niewiarygodni, sami nic nie osiągnęli, a zieją jadem na innych i obiecują gruszki na wierzbie. A że w społeczęństwie jest pewna grupa im podobnych więc poparcie mają, jednak rządzić nigdy nie będą, bo głupota jest w mniejszości.

BOLEK  taki sam " chój" był i na dodatek konfident i donosił!!!  a gajowy  ? to już szkoda nawet Qurwa gadać,same pisdy !!

BOLEK  taki sam " chój" był i na dodatek konfident i donosił!!!  a gajowy  ? to już szkoda nawet Qurwa gadać,same pisdy !!

rozwiń
Avatar
Jurek / 2 czerwca 2015 o 09:54
0

Jestem bardzo zawiedziony zdziwiony ile jadu ,złości , zazdrości, podłości  jest w ludziach -- skoro powstał taki ruch oddolny,który chce zmienić życie Polaków i Polski to należy mu pomóc ,a nie opluwać wszystkich tych co pracują społecznie dla tych zmian.Niszczycie incjatywę tych ,którzy mają zapał i chęć pomagać ludziom zamiast się zjednoczyć to niszczycie samych siebie opisując bzdury nie mające treści mertorycznej opamiętaicje się i dołączcie do tych przemian społecznych ,żeby Wasze dzieci nie musiały tułac sie po świecie jak Wy za chlebem żeby Polska była z Was dumna .żeby Wasze dzieci pozostały w kraju i pracowały dla ojczyzny bo tu jest Wasz dom .Jest wielu takich,którym takie oddolne działania nie są na rękę ,bo będą musieli po 25 latach odeiść z poltyki a Wy zajmiecie ich mieisca i dlatego nie poddaicje się prowokacji bo takie prowokacje już Ci zagrożeni czynią na wszystkich spotkaniach ruch oddolnego Pawła Kukiza.Życzę wytrwałości, mądrosci w działaniu .

No nie, to jakieś jaja. Polską chce rządzić muzyk hippis, punk, były alkoholik, któremu uczyć się nie chciało tylko balangować. I tak jak nasi łysi lubelscy narodowcy (też bez szkoły i konkretnego fachu ) w wyniku frustracji z nieudanego życia poszli w politykę.

Tacy ludzie są niewiarygodni, sami nic nie osiągnęli, a zieją jadem na innych i obiecują gruszki na wierzbie. A że w społeczęństwie jest pewna grupa im podobnych więc poparcie mają, jednak rządzić nigdy nie będą, bo głupota jest w mniejszości.

No nie, to jakieś jaja. Polską chce rządzić muzyk hippis, punk, były alkoholik, któremu uczyć się nie chciało tylko balangować. I tak jak nasi łysi lubelscy narodowcy (też bez szkoły i konkretnego fachu ) w wyniku frustracji z nieudanego życia poszli w politykę.

Tacy ludzie są niewiarygodni, sami nic nie osiągnęli, a zieją jadem na innych i obiecują gruszki na wierzbie. A że w społeczęństwie jest pewna grupa im podobnych więc poparcie mają, jednak rządzić nigdy nie będą, bo głupota jest w mniejszości.

rozwiń
Avatar
Polska to mój dom / 2 czerwca 2015 o 08:35
0

Jestem bardzo zawiedziony zdziwiony ile jadu ,złości , zazdrości, podłości  jest w ludziach -- skoro powstał taki ruch oddolny,który chce zmienić życie Polaków i Polski to należy mu pomóc ,a nie opluwać wszystkich tych co pracują społecznie dla tych zmian.Niszczycie incjatywę tych ,którzy mają zapał i chęć pomagać ludziom zamiast się zjednoczyć to niszczycie samych siebie opisując bzdury nie mające treści mertorycznej opamiętaicje się i dołączcie do tych przemian społecznych ,żeby Wasze dzieci nie musiały tułac sie po świecie jak Wy za chlebem żeby Polska była z Was dumna .żeby Wasze dzieci pozostały w kraju i pracowały dla ojczyzny bo tu jest Wasz dom .Jest wielu takich,którym takie oddolne działania nie są na rękę ,bo będą musieli po 25 latach odeiść z poltyki a Wy zajmiecie ich mieisca i dlatego nie poddaicje się prowokacji bo takie prowokacje już Ci zagrożeni czynią na wszystkich spotkaniach ruch oddolnego Pawła Kukiza.Życzę wytrwałości, mądrosci w działaniu .

Jestem bardzo zawiedziony zdziwiony ile jadu ,złości , zazdrości, podłości  jest w ludziach -- skoro powstał taki ruch oddolny,który chce zmienić życie Polaków i Polski to należy mu pomóc ,a nie opluwać wszystkich tych co pracują społecznie dla tych zmian.Niszczycie incjatywę tych ,którzy mają zapał i chęć pomagać ludziom zamiast się zjednoczyć to niszczycie samych siebie opisując bzdury nie mające treści mertorycznej opamiętaicje się i dołączcie do tych przemian społecznych ,żeby Wasze dzieci nie musiały tułac sie po świecie jak Wy ... rozwiń

Avatar
Polska to mój dom / 2 czerwca 2015 o 08:31
0

Jestem bardzo zawiedziony zdziwiony ile jadu ,złości , zazdrości, podłości  jest w ludziach -- skoro powstał taki ruch oddolny,który chce zmienić życie Polaków i Polski to należy mu pomóc ,a nie opluwać wszystkich tych co pracują społecznie dla tych zmian.Niszczycie incjatywę tych ,którzy mają zapał i chęć pomagać ludziom zamiast się zjednoczyć to niszczycie samych siebie opisując bzdury nie mające treści mertorycznej opamiętaicje się i dołączcie do tych przemian społecznych ,żeby Wasze dzieci nie musiały tułac sie po świecie jak Wy za chlebem żeby Polska była z Was dumna .żeby Wasze dzieci pozostały w kraju i pracowały dla ojczyzny bo tu jest Wasz dom .Jest wielu takich,którym takie oddolne działania nie są na rękę ,bo będą musieli po 25 latach odeiść z poltyki a Wy zajmiecie ich mieisca i dlatego nie poddaicje się prowokacji bo takie prowokacje już Ci zagrożeni czynią na wszystkich spotkaniach ruch oddolnego Pawła Kukiza.Życzę wytrwałości, mądrosci w działaniu .

Jestem bardzo zawiedziony zdziwiony ile jadu ,złości , zazdrości, podłości  jest w ludziach -- skoro powstał taki ruch oddolny,który chce zmienić życie Polaków i Polski to należy mu pomóc ,a nie opluwać wszystkich tych co pracują społecznie dla tych zmian.Niszczycie incjatywę tych ,którzy mają zapał i chęć pomagać ludziom zamiast się zjednoczyć to niszczycie samych siebie opisując bzdury nie mające treści mertorycznej opamiętaicje się i dołączcie do tych przemian społecznych ,żeby Wasze dzieci nie musiały tułac sie po świecie jak Wy ... rozwiń

Avatar
Mariola / 20 maja 2015 o 11:13
0

nie wyrzucili go ale trudno sie spodziewać by kiedykolwiek go zaprosili ponownie był raczej niemiłym gosciem do mnie np pisał tak: "jesteś zwykła lewacka szmatą , od razu jak towarzysza zobaczyłem to widziałem lewicowy nieudacznik żyjący z sensacji i nagłasnianiu prywatnych rzeczy ( ze szmatami się nie sąduję i nie rozmawiam ) lewactwo to robactwo" Grzegorz Szwed - teraz gwiazda sztabu Kukiza... ... przemek leniak

Wszyscy maja cię już w du***.

Wszyscy maja cię już w du***.

rozwiń
Avatar
Gość / 20 maja 2015 o 10:43
0

Lewactwo to robactwo !!!  ileż prawdy i słuszności w tym zawarte...... ech..........

Avatar
pilny czytelnik / 20 maja 2015 o 10:36
0

nie wyrzucili go ale trudno sie spodziewać by kiedykolwiek go zaprosili ponownie był raczej niemiłym gosciem do mnie np pisał tak: "jesteś zwykła lewacka szmatą , od razu jak towarzysza zobaczyłem to widziałem lewicowy nieudacznik żyjący z sensacji i nagłasnianiu prywatnych rzeczy ( ze szmatami się nie sąduję i nie rozmawiam ) lewactwo to robactwo" Grzegorz Szwed - teraz gwiazda sztabu Kukiza... ... przemek leniak

To nie tylko on, tak uważają miliony.

To nie tylko on, tak uważają miliony.

rozwiń
Avatar
Gość / 20 maja 2015 o 10:29
0
nie wyrzucili go ale trudno sie spodziewać by kiedykolwiek go zaprosili ponownie był raczej niemiłym gosciem do mnie np pisał tak: "jesteś zwykła lewacka szmatą , od razu jak towarzysza zobaczyłem to widziałem lewicowy nieudacznik żyjący z sensacji i nagłasnianiu prywatnych rzeczy ( ze szmatami się nie sąduję i nie rozmawiam ) lewactwo to robactwo" Grzegorz Szwed - teraz gwiazda sztabu Kukiza... ... przemek leniak
Avatar
Gość / 8 czerwca 2015 o 22:03
0
Trole z PO wlasnie spuszczono ze smyczy i zaczynaja gryz pozadnych Polakow na uslugach merkel i putina kturzy juz dziela Polske na polowe
Avatar
realista / 2 czerwca 2015 o 11:53
0

No nie, to jakieś jaja. Polską chce rządzić muzyk hippis, punk, były alkoholik, któremu uczyć się nie chciało tylko balangować. I tak jak nasi łysi lubelscy narodowcy (też bez szkoły i konkretnego fachu ) w wyniku frustracji z nieudanego życia poszli w politykę.

Tacy ludzie są niewiarygodni, sami nic nie osiągnęli, a zieją jadem na innych i obiecują gruszki na wierzbie. A że w społeczęństwie jest pewna grupa im podobnych więc poparcie mają, jednak rządzić nigdy nie będą, bo głupota jest w mniejszości.

DOKŁADNIE !

Z tego ruchu wyjdzie tyle, co z Palikota i Leppera.

Kukiz pół życia przefiutał i nagle się ockną, zauważył, że trzeba by trochę kasy zarobić dla siebie i rodziny, jakieś stałe źródło dochodów chodzi mu po głowie. Zaczepił się za radnego w sejmiku, zasmakował stałej kasy, a wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Teraz do sejmu wlezie i będzie ustawiony jak Lepper, Korwin-Mikke i inni z grupy oszołomów.

Na tych wszystkich zmianach korzystają najbardziej prowodyrzy... weźmy takiego Wałęsę... ustawił rodzinę ? Ustawił, itd.

DOKŁADNIE !

Z tego ruchu wyjdzie tyle, co z Palikota i Leppera.

Kukiz pół życia przefiutał i nagle się ockną, zauważył, że trzeba by trochę kasy zarobić dla siebie i rodziny, jakieś stałe źródło dochodów chodzi mu po głowie. Zaczepił się za radnego w sejmiku, zasmakował stałej kasy, a wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Teraz do sejmu wlezie i będzie ustawiony jak Lepper, Korwin-Mikke i inni z grupy oszołomów.

Na tych wszystkich zmianach korzystają najbardziej prowodyrzy... weźmy takiego Wałęsę... u... rozwiń

Avatar
Gość / 2 czerwca 2015 o 11:49
0

No nie, to jakieś jaja. Polską chce rządzić muzyk hippis, punk, były alkoholik, któremu uczyć się nie chciało tylko balangować. I tak jak nasi łysi lubelscy narodowcy (też bez szkoły i konkretnego fachu ) w wyniku frustracji z nieudanego życia poszli w politykę.

Tacy ludzie są niewiarygodni, sami nic nie osiągnęli, a zieją jadem na innych i obiecują gruszki na wierzbie. A że w społeczęństwie jest pewna grupa im podobnych więc poparcie mają, jednak rządzić nigdy nie będą, bo głupota jest w mniejszości.

BOLEK  taki sam " chój" był i na dodatek konfident i donosił!!!  a gajowy  ? to już szkoda nawet Qurwa gadać,same pisdy !!

BOLEK  taki sam " chój" był i na dodatek konfident i donosił!!!  a gajowy  ? to już szkoda nawet Qurwa gadać,same pisdy !!

rozwiń
Avatar
Jurek / 2 czerwca 2015 o 09:54
0

Jestem bardzo zawiedziony zdziwiony ile jadu ,złości , zazdrości, podłości  jest w ludziach -- skoro powstał taki ruch oddolny,który chce zmienić życie Polaków i Polski to należy mu pomóc ,a nie opluwać wszystkich tych co pracują społecznie dla tych zmian.Niszczycie incjatywę tych ,którzy mają zapał i chęć pomagać ludziom zamiast się zjednoczyć to niszczycie samych siebie opisując bzdury nie mające treści mertorycznej opamiętaicje się i dołączcie do tych przemian społecznych ,żeby Wasze dzieci nie musiały tułac sie po świecie jak Wy za chlebem żeby Polska była z Was dumna .żeby Wasze dzieci pozostały w kraju i pracowały dla ojczyzny bo tu jest Wasz dom .Jest wielu takich,którym takie oddolne działania nie są na rękę ,bo będą musieli po 25 latach odeiść z poltyki a Wy zajmiecie ich mieisca i dlatego nie poddaicje się prowokacji bo takie prowokacje już Ci zagrożeni czynią na wszystkich spotkaniach ruch oddolnego Pawła Kukiza.Życzę wytrwałości, mądrosci w działaniu .

No nie, to jakieś jaja. Polską chce rządzić muzyk hippis, punk, były alkoholik, któremu uczyć się nie chciało tylko balangować. I tak jak nasi łysi lubelscy narodowcy (też bez szkoły i konkretnego fachu ) w wyniku frustracji z nieudanego życia poszli w politykę.

Tacy ludzie są niewiarygodni, sami nic nie osiągnęli, a zieją jadem na innych i obiecują gruszki na wierzbie. A że w społeczęństwie jest pewna grupa im podobnych więc poparcie mają, jednak rządzić nigdy nie będą, bo głupota jest w mniejszości.

No nie, to jakieś jaja. Polską chce rządzić muzyk hippis, punk, były alkoholik, któremu uczyć się nie chciało tylko balangować. I tak jak nasi łysi lubelscy narodowcy (też bez szkoły i konkretnego fachu ) w wyniku frustracji z nieudanego życia poszli w politykę.

Tacy ludzie są niewiarygodni, sami nic nie osiągnęli, a zieją jadem na innych i obiecują gruszki na wierzbie. A że w społeczęństwie jest pewna grupa im podobnych więc poparcie mają, jednak rządzić nigdy nie będą, bo głupota jest w mniejszości.

rozwiń
Avatar
Polska to mój dom / 2 czerwca 2015 o 08:35
0

Jestem bardzo zawiedziony zdziwiony ile jadu ,złości , zazdrości, podłości  jest w ludziach -- skoro powstał taki ruch oddolny,który chce zmienić życie Polaków i Polski to należy mu pomóc ,a nie opluwać wszystkich tych co pracują społecznie dla tych zmian.Niszczycie incjatywę tych ,którzy mają zapał i chęć pomagać ludziom zamiast się zjednoczyć to niszczycie samych siebie opisując bzdury nie mające treści mertorycznej opamiętaicje się i dołączcie do tych przemian społecznych ,żeby Wasze dzieci nie musiały tułac sie po świecie jak Wy za chlebem żeby Polska była z Was dumna .żeby Wasze dzieci pozostały w kraju i pracowały dla ojczyzny bo tu jest Wasz dom .Jest wielu takich,którym takie oddolne działania nie są na rękę ,bo będą musieli po 25 latach odeiść z poltyki a Wy zajmiecie ich mieisca i dlatego nie poddaicje się prowokacji bo takie prowokacje już Ci zagrożeni czynią na wszystkich spotkaniach ruch oddolnego Pawła Kukiza.Życzę wytrwałości, mądrosci w działaniu .

Jestem bardzo zawiedziony zdziwiony ile jadu ,złości , zazdrości, podłości  jest w ludziach -- skoro powstał taki ruch oddolny,który chce zmienić życie Polaków i Polski to należy mu pomóc ,a nie opluwać wszystkich tych co pracują społecznie dla tych zmian.Niszczycie incjatywę tych ,którzy mają zapał i chęć pomagać ludziom zamiast się zjednoczyć to niszczycie samych siebie opisując bzdury nie mające treści mertorycznej opamiętaicje się i dołączcie do tych przemian społecznych ,żeby Wasze dzieci nie musiały tułac sie po świecie jak Wy ... rozwiń

Avatar
Polska to mój dom / 2 czerwca 2015 o 08:31
0

Jestem bardzo zawiedziony zdziwiony ile jadu ,złości , zazdrości, podłości  jest w ludziach -- skoro powstał taki ruch oddolny,który chce zmienić życie Polaków i Polski to należy mu pomóc ,a nie opluwać wszystkich tych co pracują społecznie dla tych zmian.Niszczycie incjatywę tych ,którzy mają zapał i chęć pomagać ludziom zamiast się zjednoczyć to niszczycie samych siebie opisując bzdury nie mające treści mertorycznej opamiętaicje się i dołączcie do tych przemian społecznych ,żeby Wasze dzieci nie musiały tułac sie po świecie jak Wy za chlebem żeby Polska była z Was dumna .żeby Wasze dzieci pozostały w kraju i pracowały dla ojczyzny bo tu jest Wasz dom .Jest wielu takich,którym takie oddolne działania nie są na rękę ,bo będą musieli po 25 latach odeiść z poltyki a Wy zajmiecie ich mieisca i dlatego nie poddaicje się prowokacji bo takie prowokacje już Ci zagrożeni czynią na wszystkich spotkaniach ruch oddolnego Pawła Kukiza.Życzę wytrwałości, mądrosci w działaniu .

Jestem bardzo zawiedziony zdziwiony ile jadu ,złości , zazdrości, podłości  jest w ludziach -- skoro powstał taki ruch oddolny,który chce zmienić życie Polaków i Polski to należy mu pomóc ,a nie opluwać wszystkich tych co pracują społecznie dla tych zmian.Niszczycie incjatywę tych ,którzy mają zapał i chęć pomagać ludziom zamiast się zjednoczyć to niszczycie samych siebie opisując bzdury nie mające treści mertorycznej opamiętaicje się i dołączcie do tych przemian społecznych ,żeby Wasze dzieci nie musiały tułac sie po świecie jak Wy ... rozwiń

Avatar
Mariola / 20 maja 2015 o 11:13
0

nie wyrzucili go ale trudno sie spodziewać by kiedykolwiek go zaprosili ponownie był raczej niemiłym gosciem do mnie np pisał tak: "jesteś zwykła lewacka szmatą , od razu jak towarzysza zobaczyłem to widziałem lewicowy nieudacznik żyjący z sensacji i nagłasnianiu prywatnych rzeczy ( ze szmatami się nie sąduję i nie rozmawiam ) lewactwo to robactwo" Grzegorz Szwed - teraz gwiazda sztabu Kukiza... ... przemek leniak

Wszyscy maja cię już w du***.

Wszyscy maja cię już w du***.

rozwiń
Avatar
Gość / 20 maja 2015 o 10:43
0

Lewactwo to robactwo !!!  ileż prawdy i słuszności w tym zawarte...... ech..........

Avatar
pilny czytelnik / 20 maja 2015 o 10:36
0

nie wyrzucili go ale trudno sie spodziewać by kiedykolwiek go zaprosili ponownie był raczej niemiłym gosciem do mnie np pisał tak: "jesteś zwykła lewacka szmatą , od razu jak towarzysza zobaczyłem to widziałem lewicowy nieudacznik żyjący z sensacji i nagłasnianiu prywatnych rzeczy ( ze szmatami się nie sąduję i nie rozmawiam ) lewactwo to robactwo" Grzegorz Szwed - teraz gwiazda sztabu Kukiza... ... przemek leniak

To nie tylko on, tak uważają miliony.

To nie tylko on, tak uważają miliony.

rozwiń
Avatar
Gość / 20 maja 2015 o 10:29
0
nie wyrzucili go ale trudno sie spodziewać by kiedykolwiek go zaprosili ponownie był raczej niemiłym gosciem do mnie np pisał tak: "jesteś zwykła lewacka szmatą , od razu jak towarzysza zobaczyłem to widziałem lewicowy nieudacznik żyjący z sensacji i nagłasnianiu prywatnych rzeczy ( ze szmatami się nie sąduję i nie rozmawiam ) lewactwo to robactwo" Grzegorz Szwed - teraz gwiazda sztabu Kukiza... ... przemek leniak
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Powiększą swoją siedzibę w Lublinie i ruszają na podbój Indii

Powiększą swoją siedzibę w Lublinie i ruszają na podbój Indii 0 0

Billennium, lider branży IT, który rozbudowuje swoją lubelską siedzibę rozpoczął ekspansję na rynek indyjski.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 10

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 16

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 12 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 16 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!