Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 września 2016 r.
7:53

Lublin: Właściciel kamienicy domaga się eksmisji lokatorów. Proces pełen emocji

Autor: Zdjęcie autora Daniel Drob
83 28 A A
Sprawa lokatorów ze Skibińskiej budzi zainteresowanie mediów. Na zdjęciu Mariusz Kasprzak na sali sądowej (fot. Wojciech Nieśpiałowski)
Sprawa lokatorów ze Skibińskiej budzi zainteresowanie mediów. Na zdjęciu Mariusz Kasprzak na sali sądowej (fot. Wojciech Nieśpiałowski)

Mariusz Kasprzak, przewodniczący Zarządu Dzielnicy Kośminek chce opróżnić z lokatorów swoją nieruchomość. Przed sądem domaga się eksmisji sześciu osób. Zdaniem Urzędu Miasta powództwo powinno jednak zostać oddalone.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wczoraj rozpoczęła się rozprawa dotycząca eksmisji mieszkańców kamienicy przy ul. Skibińskiej 5. Od maja właścicielem nieruchomości jest Mariusz Kasprzak, przewodniczący Zarządu Dzielnicy Kośminek. Domaga się, by wyprowadziło się stamtąd sześć osób. Dowodzi, że zamieszkują trzy lokale bez umowy najmu oraz bez tytułu prawnego. Ponadto, jak napisał w pozwie, od 5 lat nie uiszczają opłat za korzystanie z mieszkania. Lokatorzy wcześniej wyjaśniali, że w ostatnim czasie nie płacili za czynsz, bo nie mieli kontaktu z ówczesnym właścicielem.

Nie wytrzymał

Budynek przy ul. Skibińskiej składa się z ośmiu mieszkań, Kasprzak domagał się wydania czterech lokali. Ostatecznie zrezygnował z eksmisji jednej z lokatorek, ponieważ w czerwcu sama zostawiła swoje 40-metrowe mieszkanie. Powodem jej wyprowadzki, jak mówiła w rozmowie z nami, były ciągłe wizyty nowego właściciela.

Jednym z argumentów jakich używa nowy właściciel usprawiedliwiający kontrowersyjne działanie jest zły stan nieruchomości. Pierwsze pismo jakie po zakupie kamienicy wysłał do lokatorów ostrzegało o potencjalnym niebezpieczeństwie.

Wczoraj Mariusz Kasprzak wnioskował o wyłączenie jawności sprawy, sędzia Anna Wołucka-Ławnikowicz jednak odrzuciła jego wniosek. Mężczyzna na chwilę opuścił salę rozpraw, twierdząc, że źle się czuje, po kilku minutach jednak powrócił.

Podczas rozprawy miał nawet problem ze wskazaniem numerów mieszkań, z których powinni się wyprowadzić lokatorzy. To zdziwiło sędzię, która dopytywała jak to możliwe, że właściciel nie wie spod którego numeru chce eksmitować ludzi. Według Kasprzaka mieszkania w ewidencji nie mają przypisanych numerów. Mieszkańcy mieli sami je ponumerować. Tymczasem niektórzy spośród lokatorów są zameldowani pod tymi numerami od lat 70. ubiegłego wieku.

Dziury w procedurze

Na rozprawie obecna była radczyni prawna reprezentująca Urząd Miasta, który będzie musiał znaleźć dla eksmitowanych nowe mieszkania. – Nie doszło do wypowiedzenia umowy najmu, która powinna mieć miejsce w formie pisemnej. Z uwagi na to powództwo w tej sprawie powinno być oddalone – wyjaśniała Aneta Jóźwiakowska.

Według radczyni, jeśli budynek zagraża zdrowiu lokatorów, właściciel powinien zwrócić się do inspektora nadzoru budowlanego w sprawie lokali zamiennych. Tymczasem taki dokument nie wpłynął.
Groźba eksmisja to nie jedyny problem mieszkańców kamienicy przy Skibińskiej 5. Właściciel naliczył im idące w setki tysięcy złotych odszkodowania.

Długi idą w setki tysięcy

– Pierwszy raz przyszedł do kamienicy 11 maja. Powiedział, że będę musiała teraz płacić 1500 zł czynszu. Podczas kolejnej wizyty zażądał 240 tys. zł. Powiedział, że rozmawiał z prawniczką i należy mu się odszkodowanie za to, że tu mieszkaliśmy i niszczyliśmy mieszkania. Przychodził kilka razy, zawsze osobiście, za każdym razem żądał pieniędzy – mówiła nam dwa tygodnie temu Danuta Janisz, która mieszkała przy Skibińskiej do czerwca. Ostatecznie domaga się od niej 405 tys. zł.

Rada rozlicza

Wczoraj do żadnych rozstrzygnięć w sądzie nie doszło. Sprawa została odroczona do 17 listopada.
Mariusz Kasprzak jest przewodniczącym Zarządu Dzielnicy Kośminek. Wczoraj wieczorem odbyło się posiedzenie rady dzielnicy, a jednym z punktów obrad było rozliczenie Mariusza Kasprzaka z jego zachowania w tej sprawie. Gdy zamykaliśmy to wydanie gazety spotkanie trwało. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Kasprzak został odwołany ze swej funkcji.

Kamienica przy ul. Skibińskiej (fot. Dorota Awiorko/archiwum)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Uczeń z Długiej :D / 16 grudnia 2016 r. o 21:13
0
Mój nauczyciel od wosu
Avatar
hak / 30 września 2016 r. o 17:46
0
cenzura.sztandar ludu. ul.sadowa6???? skasowaliscie ciule
Avatar
Gość / 29 września 2016 r. o 23:09
0
dr Mariusz Kasprzak Szanowna Państwo, Na podstawie art. 31 ustawy Prawo Prasowe zwracam się z prośbą o opublikowanie sprostowania informacji zawartej w artykule w/w. Informacje te wprowadzają czytelników w błąd. Oto tekst sprostowania: „Informuję, że pozew o eksmisję został wniesiony do sądu po to, aby zabezpieczyć niektórym mieszkańcom możliwość ubiegania się o lokal zastępczy lub socjalny, ze względu na ich sytuację materialną. Nie jest prawdą, jakoby dokonałem podwyżki czynszu lokatorom kamienicy przy ul. Skibińskiej 5, bowiem nigdy takiego dokumentu nie wystawiłem. Z kolei odszkodowania, żądam jedynie od tych osób, które podnajmowały mieszkania. Dla przykładu Pani Danuta Janisz podnajmowała innym osobom ok. 50 m2, tj. 3 lokale mieszkalne. Jednocześnie informuję, że nakaz opuszczenia kamienicy podyktowany był moją troską o bezpieczeństwo lokatorów, bowiem dysponuję ekspertyzą biegłych, która wskazuje, że kamienica nie nadaje się do dalszego zamieszkiwania i osoby ją zamieszkujące powinny natychmiast opuścić budynek, gdyż zagraża ich życiu i zdrowiu. Nadmieniam, że osoby zamieszkujące mieszkania przy ul. Skibińskiej 5 od 15 lat nie uiszczały czynszu poprzednim właścicielom budynku, którzy byli zastraszani. Uważam, że postawienie mnie w tak negatywnym świetle jest tylko i wyłącznie wynikiem zemsty najemców, którzy czerpali dochód z podnajmu, nie płacili czynszu i jeszcze zostali tym samym pozbawieni dodatkowego źródła dochodu. Niektóre z tych osób mają swoje domy i mieszkania tak jak Pani Janisz i jej syn (na podstawie zaświadczenie z Sądu Ksiąg Wieczystych). Ci państwo przed wyprowadzeniem dopuścili się zniszczenia mieszkań w następujący sposób tj. poprzecinana instalacja elektryczna, rury wodne zniszczone tak że trzeba od nowa kłaść nową instalację, zniszczona glazura w kuchni i łazience, wyrwane okna z ramami w taki sposób że została naruszona konstrukcja budynku.(ekspertyza biegłych sądowych z zakresu budownictwa) o całej tej sytuacji została powiadomiona Policja i Prokuratura która bada tę sprawę”.
dr Mariusz Kasprzak Szanowna Państwo, Na podstawie art. 31 ustawy Prawo Prasowe zwracam się z prośbą o opublikowanie sprostowania informacji zawartej w artykule w/w. Informacje te wprowadzają czytelników w błąd. Oto tekst sprostowania: „Informuję, że pozew o eksmisję został wniesiony do sądu po to, aby zabezpieczyć niektórym mieszkańcom możliwość ubiegania się o lokal zastępczy lub socjalny, ze względu na ich sytuację materialną. Nie jest prawdą, jakoby dokonałem podwyżki czynszu lokatorom kamienicy przy ul. Skibińsk... rozwiń
Avatar
max / 29 września 2016 r. o 14:27
0
Witaj w klubie. Też mnie uczył. 
Avatar
Gość / 29 września 2016 r. o 12:06
0
Jak ma się nim zająć Prokuratura skoro to członek PiS??
Avatar
Gość / 28 września 2016 r. o 21:03
0
JEŻELI MAMY PAŃSTWO PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI, TO DLACZEGO DO TEJ PORY TAKIM BYDLAKIEM WYMUSZAJĄCYM HARACZE DO TEJ PORY NIE ZAJĄŁ SIĘ PROKURATOR - LUBELSKA PROKURATURA TO POTRAFI JEDYNIE WSADZIĆ DO WIĘZIENIA BEZDOMNEGO, KTÓRY "BEZPRAWNIE" ZJADŁ BUŁKĘ ZA 29 GROSZY *- NA TAKICH DEBILI PŁACIMY PODATKI
Avatar
Gość / 28 września 2016 r. o 19:24
0
Rządy komunistów trwające prawie pół wieku poczyniły jak widać straszne spustoszenia w umysłach ludzi. Nie rozumieją prawa własności , nie rozumieją , że za wynajmowane mieszkanie trzeba płacić czynsz. Na siłę chcą koniecznie mieszkać w czyimś domu. Straszne
Avatar
5800000 / 28 września 2016 r. o 17:21
0
Czy cos wam przypomina ul.Sądowa 6. wyrzuceni ludzie - wyburzona zabytkowa kamienica a teraz nowy hotel. to było w 2012 r. poczytajcie sobie o tym na tut forum. patologia to nowi "właściciele"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pamiętajcie! a tym cwaniaczkom nowobogackim - idziemy po was złodzieje
Avatar
kod / 28 września 2016 r. o 17:12
0
Patologia - to ty oszuście - na takich oszustów jest teraz bat - IDZIEMY PO WAS ZŁODZIEJE - Dobra zmiana
Avatar
Gość / 28 września 2016 r. o 17:10
0
patologią jest to ze urzedas kupuje{nabywa } za bezcen kamienice i wprowadza swoje rządy nachodząc biednych ludzi i straszac ich sądami i nakazami zapłat
Avatar
Uczeń z Długiej :D / 16 grudnia 2016 r. o 21:13
0
Mój nauczyciel od wosu
Avatar
hak / 30 września 2016 r. o 17:46
0
cenzura.sztandar ludu. ul.sadowa6???? skasowaliscie ciule
Avatar
Gość / 29 września 2016 r. o 23:09
0
dr Mariusz Kasprzak Szanowna Państwo, Na podstawie art. 31 ustawy Prawo Prasowe zwracam się z prośbą o opublikowanie sprostowania informacji zawartej w artykule w/w. Informacje te wprowadzają czytelników w błąd. Oto tekst sprostowania: „Informuję, że pozew o eksmisję został wniesiony do sądu po to, aby zabezpieczyć niektórym mieszkańcom możliwość ubiegania się o lokal zastępczy lub socjalny, ze względu na ich sytuację materialną. Nie jest prawdą, jakoby dokonałem podwyżki czynszu lokatorom kamienicy przy ul. Skibińskiej 5, bowiem nigdy takiego dokumentu nie wystawiłem. Z kolei odszkodowania, żądam jedynie od tych osób, które podnajmowały mieszkania. Dla przykładu Pani Danuta Janisz podnajmowała innym osobom ok. 50 m2, tj. 3 lokale mieszkalne. Jednocześnie informuję, że nakaz opuszczenia kamienicy podyktowany był moją troską o bezpieczeństwo lokatorów, bowiem dysponuję ekspertyzą biegłych, która wskazuje, że kamienica nie nadaje się do dalszego zamieszkiwania i osoby ją zamieszkujące powinny natychmiast opuścić budynek, gdyż zagraża ich życiu i zdrowiu. Nadmieniam, że osoby zamieszkujące mieszkania przy ul. Skibińskiej 5 od 15 lat nie uiszczały czynszu poprzednim właścicielom budynku, którzy byli zastraszani. Uważam, że postawienie mnie w tak negatywnym świetle jest tylko i wyłącznie wynikiem zemsty najemców, którzy czerpali dochód z podnajmu, nie płacili czynszu i jeszcze zostali tym samym pozbawieni dodatkowego źródła dochodu. Niektóre z tych osób mają swoje domy i mieszkania tak jak Pani Janisz i jej syn (na podstawie zaświadczenie z Sądu Ksiąg Wieczystych). Ci państwo przed wyprowadzeniem dopuścili się zniszczenia mieszkań w następujący sposób tj. poprzecinana instalacja elektryczna, rury wodne zniszczone tak że trzeba od nowa kłaść nową instalację, zniszczona glazura w kuchni i łazience, wyrwane okna z ramami w taki sposób że została naruszona konstrukcja budynku.(ekspertyza biegłych sądowych z zakresu budownictwa) o całej tej sytuacji została powiadomiona Policja i Prokuratura która bada tę sprawę”.
dr Mariusz Kasprzak Szanowna Państwo, Na podstawie art. 31 ustawy Prawo Prasowe zwracam się z prośbą o opublikowanie sprostowania informacji zawartej w artykule w/w. Informacje te wprowadzają czytelników w błąd. Oto tekst sprostowania: „Informuję, że pozew o eksmisję został wniesiony do sądu po to, aby zabezpieczyć niektórym mieszkańcom możliwość ubiegania się o lokal zastępczy lub socjalny, ze względu na ich sytuację materialną. Nie jest prawdą, jakoby dokonałem podwyżki czynszu lokatorom kamienicy przy ul. Skibińsk... rozwiń
Avatar
max / 29 września 2016 r. o 14:27
0
Witaj w klubie. Też mnie uczył. 
Avatar
Gość / 29 września 2016 r. o 12:06
0
Jak ma się nim zająć Prokuratura skoro to członek PiS??
Avatar
Gość / 28 września 2016 r. o 21:03
0
JEŻELI MAMY PAŃSTWO PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI, TO DLACZEGO DO TEJ PORY TAKIM BYDLAKIEM WYMUSZAJĄCYM HARACZE DO TEJ PORY NIE ZAJĄŁ SIĘ PROKURATOR - LUBELSKA PROKURATURA TO POTRAFI JEDYNIE WSADZIĆ DO WIĘZIENIA BEZDOMNEGO, KTÓRY "BEZPRAWNIE" ZJADŁ BUŁKĘ ZA 29 GROSZY *- NA TAKICH DEBILI PŁACIMY PODATKI
Avatar
Gość / 28 września 2016 r. o 19:24
0
Rządy komunistów trwające prawie pół wieku poczyniły jak widać straszne spustoszenia w umysłach ludzi. Nie rozumieją prawa własności , nie rozumieją , że za wynajmowane mieszkanie trzeba płacić czynsz. Na siłę chcą koniecznie mieszkać w czyimś domu. Straszne
Avatar
5800000 / 28 września 2016 r. o 17:21
0
Czy cos wam przypomina ul.Sądowa 6. wyrzuceni ludzie - wyburzona zabytkowa kamienica a teraz nowy hotel. to było w 2012 r. poczytajcie sobie o tym na tut forum. patologia to nowi "właściciele"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pamiętajcie! a tym cwaniaczkom nowobogackim - idziemy po was złodzieje
Avatar
kod / 28 września 2016 r. o 17:12
0
Patologia - to ty oszuście - na takich oszustów jest teraz bat - IDZIEMY PO WAS ZŁODZIEJE - Dobra zmiana
Avatar
Gość / 28 września 2016 r. o 17:10
0
patologią jest to ze urzedas kupuje{nabywa } za bezcen kamienice i wprowadza swoje rządy nachodząc biednych ludzi i straszac ich sądami i nakazami zapłat
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik zagra z Radomiakiem, czyli Leandro kontra... Leandro

Górnik zagra z Radomiakiem, czyli Leandro kontra... Leandro

Przed Górnikiem Łęczna czwarty mecz w tym sezonie. Tym razem Leandro i spółka zmierzą się w sobotę u siebie z Radomiakiem Radom

Naukowcy: 40 proc. zakażonych pracowników służby zdrowia przechodzi COVID-19 bezobjawowo
Badanie

Naukowcy: 40 proc. zakażonych pracowników służby zdrowia przechodzi COVID-19 bezobjawowo

Około 40 proc. pracowników służby zdrowia, u których potwierdzono COVID-19, przebywa tę chorobę bez symptomów - poinformowało Europejskie Towarzystwo Mikrobiologii Klinicznej oraz Chorób Zakaźnych (ESCMID).

Lubelskie: Planują budowę nowego zalewu. Ma mieć pięć sztucznych wysp
Wizualizacje
galeria

Lubelskie: Planują budowę nowego zalewu. Ma mieć pięć sztucznych wysp

Blisko 97 ha – wyniesie powierzchnia akwenu, 2,30 m – to średnia głębokość, zaś długość brzegu naturalnego – to ponad 4 tysiące metrów. Ma powstać też pięć sztucznych wysp. Urząd Miejski w Piaskach zaprezentował koncepcję i wizualizacje zalewu – zbiornika przeciwpowodziowego "Piaski" i czeka na opinię mieszkańców.

Wyjątkowo nieudane tegoroczne wakacje. W lubelskich biurach podróży dramat

Wyjątkowo nieudane tegoroczne wakacje. W lubelskich biurach podróży dramat

Ani większy komfort, ani niższe ceny, ani zmiana destynacji. Nic nas nie przekonało do zorganizowanych wakacji za granicą. Właściciele biur podróży załamują ręce. – Przypuszczam, że zimowe wyjazdy egzotyczne w ogóle nie dojdą do skutku albo będzie ich o 90 proc. mniej – szacuje jeden z nich

Kuratorium Oświaty zatwierdziło łączenie klas w szkołach w gminie Biała Podlaska

Kuratorium Oświaty zatwierdziło łączenie klas w szkołach w gminie Biała Podlaska

– Przepisy dopuszczają łączenie klas w szkołach – tłumaczy Kuratorium Oświaty, odnosząc się do naszej publikacji o takich rozwiązaniach w placówkach gminy Biała Podlaska. Klasy połączono tu w większości szkół, z czego nie wszyscy rodzice są zadowoleni.

"Greenland". Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [25-27.09]
25 września 2020, 10:00

"Greenland". Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [25-27.09]

Jedną z nowości w lubelskich kinach będzie widowisko katastroficzne "Greenland". Po za tym w ten weekend dominować będą dobrze przyjęte w poprzednich tygodniach produkcje - "Tenet", "25 lat niewinności" oraz "Pętla". Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Juniorzy żużlowego Motoru pojechali na domowym torze i w Zielonej Górze

Juniorzy żużlowego Motoru pojechali na domowym torze i w Zielonej Górze

Zawodnicy Lokomotivu Jauniba Daugavpils triumfowali w czwartek w Lublinie w zaległej 1. rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Z kolei gospodarze wypadli najsłabiej

Bardzo boli wygląd Holi. Urokliwy skansen koło Włodawy ma kłopot i potrzebuje wsparcia

Bardzo boli wygląd Holi. Urokliwy skansen koło Włodawy ma kłopot i potrzebuje wsparcia

Społecznicy, prowadzący skansen w Holi (powiat włodawski), zbierają fundusze, by naprawić szkody wyrządzone przez lipcową burzę. Choć strażacy pomogli nakryć zabytkową chałupę brezentem, zimą to nie wystarczy. Pieniądze zbierają na portalu zrzutka.pl.

Hit kolejki w Ekstralidze Kobiet. Górnik zagra na wyjeździe z Medykiem

Hit kolejki w Ekstralidze Kobiet. Górnik zagra na wyjeździe z Medykiem

GKS Górnik Łęczna wciąż traci sporo punktów do najgroźniejszych rywali. W sobotę może tę różnicę nieco zmniejszyć. Aby to zrobić, musi jednak pokonać Medyka Konin w hicie kolejki ekstraklasy kobiet

Lublin: Róże kontra auta. Nie każdy chce krzewów na Krakowskim Przedmieściu
galeria

Lublin: Róże kontra auta. Nie każdy chce krzewów na Krakowskim Przedmieściu

Przedsiębiorcy z Krakowskiego Przedmieścia nie chcą zapowiadanej przez Ratusz likwidacji miejsc parkingowych na chodniku i urządzeniu w ich miejscu krzewów i drzew. Taką odmianę ma przejść odcinek od ul. 3 Maja do Ewangelickiej po stronie Sądu Okręgowego i murku z kwiatami.

Jest poważnie chory od dziecka. ZUS odebrał mu rentę, bez badania
Reportaż Uwagi! TVN
film

Jest poważnie chory od dziecka. ZUS odebrał mu rentę, bez badania

Pan Arkadiusz ma kilkadziesiąt ataków padaczkowych miesięcznie, podczas których traci świadomość. Po 17 latach ZUS odebrał mu rentę, uznając, że może pracować. Badania nie było.

Łuków: Plac Narutowicza przywrócony miastu. Ale wytną kilka drzew

Łuków: Plac Narutowicza przywrócony miastu. Ale wytną kilka drzew

Plac Narutowicza ma stać się wizytówką Łukowa. Ale wstępna koncepcja zakłada wycinkę kilku drzew. Urzędnicy zapewniają jednak, że pojawią się nowe nasadzenia.

Zmień Łęczną, zgłaszając propozycję do budżetu obywatelskiego

Zmień Łęczną, zgłaszając propozycję do budżetu obywatelskiego

Nieco później niż zwykle, ale właśnie ruszyła kolejna edycja budżetu obywatelskiego, w Łęcznej zwanego partycypacyjnym. Można już zgłaszać propozycje, ale tylko drogą elektroniczną.

Rajd rowerowy "Kręcimy dla Puław"
27 września 2020, 10:00

Rajd rowerowy "Kręcimy dla Puław"

W niedzielę, 27 września o godz. 10 z al. Partyzantów 11 w Puławach wystartuje rajd rowerowy "Kręcimy dla Puław". Trasa przebiegnie przez Bronowice, Zarzecze, Nasiłów i Bochotnicę.

"Tęczowe milczenie dla radnych z Kraśnika". W piątek będzie protest mieszkańców

"Tęczowe milczenie dla radnych z Kraśnika". W piątek będzie protest mieszkańców

To będzie "Tęczowe milczenie dla radnych z Kraśnika". W ten sposób mieszkańcy miasta chcą w piątek zaprotestować przeciwko decyzji części radnych w sprawie utrzymania Kraśnika w „strefie wolnej od ideologii LGBT”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!