Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 grudnia 2012 r.
13:56
Edytuj ten wpis

Miasto będzie mieć nowe oficjalne gadżety promocyjne

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 7 A A

Chusteczki higieniczne, torby na zakupy, ściereczki do okularów, breloczki, koszulki, filiżanki, kubki, czy smycze na klucze. Wykonanie takich gadżetów zamierza zlecić lubelski magistrat.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na 700 bawełnianych torbach na zakupy w kolorze ecru z długimi uszami znajdzie się nadruk "Inspiruje mnie niejednoznaczność i nieoczywistość tego miejsca jakim jest Lublin”, taki sam napis ma być umieszczony na 750 czarnych torbach z krótkimi uszami, a bardzo podobny nadruk trafi też na 1130 czarnych kubków i 1000 opakowań chusteczek higienicznych. W każdym pudełku ma być 80 dwustronnych chusteczek.

Motyw miejskiego logo znajdzie się na 3140 smyczach na klucze, 1000 filiżankach, 515 brelokach, 615 zawieszkach do telefonu, 550 notesach. Miasto zamawia też 500 opakowań ołówków (w każdym po trzy sztuki), 30 parasoli damskich oraz 250 czapek. W przypadku czapek miasto wymaga, by były w całości wykonane z przetworzonych butelek po napojach.

Na liście jest też 560 koszulek damskich i 1350 męskich, 695 nośników pamięci 4GB w formacie karty kredytowej, 1000 toreb papierowych, 2450 długopisów oraz 400 ściereczek do okularów i ekranów, na których opakowaniu umieszczony ma być napis "Inspirują mnie podpisy szlachty wyryte na ścianie Kaplicy Trójcy Świętej 500 lat temu”.

- Zakładamy, że ten zapas gadżetów wystarczy nam na cały przyszły rok – mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
art / 25 grudnia 2012 r. o 00:53
to nie reklama tylko ANTY reklama miasta .Ale co się dziwić praca tylko dla wtajemniczonych, pociotków ,rodzinki i takie efekty .deb***izm i brak poszanowania pieniążków podatników .Te osoby które to zatwierdzają powinny niezwłocznie zostać przewiezione na badania psychiatryczne to najlepsze i najbardziej bezpieczne dla nich i dla społeczeństwa . Nigdzie na zachodzie nie spotkałem się z takim trwonieniem kasy państwowej jak w Lublinie żałosne
Avatar
ravajas@wp.pl / 24 grudnia 2012 r. o 22:04
polecam taki napis: "do głupich wydatków inspirują mnie pieniądze odebrane przymusem podatnikom"
Avatar
Piotr / 24 grudnia 2012 r. o 16:01
Pomalujcie sobie głowy na czarno! To już drugi, deb***ski pomysł malowania gadżetów na czarno! Panie Żuk gratuluje, pańscy pracownicy i doradcy mają wspaniałe poczucie estetyki!
Avatar
fiej / 24 grudnia 2012 r. o 15:45
Te liczby brzmią jak likwidacja jakichś stanów magazynowych zaprzyjaźnionej agencji reklamowej.
Avatar
zdziwiony / 24 grudnia 2012 r. o 15:32
A nie mógłby wydział promocji miasta czy jak to się tam zwie sprowadzić sobie tego bezpośrednio z Chin tylko potrzebuje pośrednika który weźmie 20-krotność wartości zamówienia jako marżę? Wystarczy znajomość angielskiego, internet i mail.
Avatar
jacenty / 24 grudnia 2012 r. o 15:13
Gdy pamięcią sięgam 5 lat wstecz to informacja turystyczna dysponowała nie tylko kubkami ale bardzo dużą ilością map przewodników czy albumów a dzisiaj olbrzymi lokal a turyści z niedowierzaniem patrzą co to jest . Lublin miasto wojewódzkie powinno promować nie tylko sam Lublin ale także parki narodowe które na naszym terenie są dwa , lasy janowskie ,czy blisko lublina parki krajobrazowe .Dawniej wydawane były informatory, mapki dzisiaj nie ma nic oprócz kilku map tragedia. Kubki , smycze czy inne tego typu pierdoły komu to potrzebne jak zwykle marnuje się pieniądze zamiast wykorzystać je sensownie.Chusteczki higieniczne jako promocja miasta rewelacyjny pomysł zaraz po biletach z żydem i murzynem .
Gdy pamięcią sięgam 5 lat wstecz to informacja turystyczna dysponowała nie tylko kubkami ale bardzo dużą ilością map przewodników czy albumów a dzisiaj olbrzymi lokal a turyści z niedowierzaniem patrzą co to jest . Lublin miasto wojewódzkie powinno promować nie tylko sam Lublin ale także parki narodowe które na naszym terenie są dwa , lasy janowskie ,czy blisko lublina parki krajobrazowe .Dawniej wydawane były informatory, mapki dzisiaj nie ma nic oprócz kilku map tragedia. Kubki , smycze czy inne tego typu pierdoły komu to potrzebne jak zw... rozwiń
Avatar
Ja / 24 grudnia 2012 r. o 15:09
No nareszcie !!! My chcemy takie mieć ! Gdzie będzie je można kupić??
Avatar
art / 25 grudnia 2012 r. o 00:53
to nie reklama tylko ANTY reklama miasta .Ale co się dziwić praca tylko dla wtajemniczonych, pociotków ,rodzinki i takie efekty .deb***izm i brak poszanowania pieniążków podatników .Te osoby które to zatwierdzają powinny niezwłocznie zostać przewiezione na badania psychiatryczne to najlepsze i najbardziej bezpieczne dla nich i dla społeczeństwa . Nigdzie na zachodzie nie spotkałem się z takim trwonieniem kasy państwowej jak w Lublinie żałosne
Avatar
ravajas@wp.pl / 24 grudnia 2012 r. o 22:04
polecam taki napis: "do głupich wydatków inspirują mnie pieniądze odebrane przymusem podatnikom"
Avatar
Piotr / 24 grudnia 2012 r. o 16:01
Pomalujcie sobie głowy na czarno! To już drugi, deb***ski pomysł malowania gadżetów na czarno! Panie Żuk gratuluje, pańscy pracownicy i doradcy mają wspaniałe poczucie estetyki!
Avatar
fiej / 24 grudnia 2012 r. o 15:45
Te liczby brzmią jak likwidacja jakichś stanów magazynowych zaprzyjaźnionej agencji reklamowej.
Avatar
zdziwiony / 24 grudnia 2012 r. o 15:32
A nie mógłby wydział promocji miasta czy jak to się tam zwie sprowadzić sobie tego bezpośrednio z Chin tylko potrzebuje pośrednika który weźmie 20-krotność wartości zamówienia jako marżę? Wystarczy znajomość angielskiego, internet i mail.
Avatar
jacenty / 24 grudnia 2012 r. o 15:13
Gdy pamięcią sięgam 5 lat wstecz to informacja turystyczna dysponowała nie tylko kubkami ale bardzo dużą ilością map przewodników czy albumów a dzisiaj olbrzymi lokal a turyści z niedowierzaniem patrzą co to jest . Lublin miasto wojewódzkie powinno promować nie tylko sam Lublin ale także parki narodowe które na naszym terenie są dwa , lasy janowskie ,czy blisko lublina parki krajobrazowe .Dawniej wydawane były informatory, mapki dzisiaj nie ma nic oprócz kilku map tragedia. Kubki , smycze czy inne tego typu pierdoły komu to potrzebne jak zwykle marnuje się pieniądze zamiast wykorzystać je sensownie.Chusteczki higieniczne jako promocja miasta rewelacyjny pomysł zaraz po biletach z żydem i murzynem .
Gdy pamięcią sięgam 5 lat wstecz to informacja turystyczna dysponowała nie tylko kubkami ale bardzo dużą ilością map przewodników czy albumów a dzisiaj olbrzymi lokal a turyści z niedowierzaniem patrzą co to jest . Lublin miasto wojewódzkie powinno promować nie tylko sam Lublin ale także parki narodowe które na naszym terenie są dwa , lasy janowskie ,czy blisko lublina parki krajobrazowe .Dawniej wydawane były informatory, mapki dzisiaj nie ma nic oprócz kilku map tragedia. Kubki , smycze czy inne tego typu pierdoły komu to potrzebne jak zw... rozwiń
Avatar
Ja / 24 grudnia 2012 r. o 15:09
No nareszcie !!! My chcemy takie mieć ! Gdzie będzie je można kupić??