Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 marca 2010 r.
19:32
Edytuj ten wpis

Miejsca handlu w hali przy Ruskiej na licytacji (zdjęcia, wideo)

0 7 A A

Ponad 5 tys. zł płacili kupcy za możliwość dalszego handlowania przy ul. Ruskiej.
Na kilkudziesięciu sprzedawców czekało zaledwie 35 miejsc. Pozostali boją się,
że od soboty nie będą mieli gdzie sprzedawać.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
żal mi was / 26 marca 2010 o 22:33
0
FULL napisał:
Obejrzałem materiał, oczom swoim nie wierze! Przeczytałem artukuł i tym bardziej! Co to za jakis fiej, który ryczy na licytacji w okularach?! Troche kultury! Za grosz ogłady. Co to za posmiewisko? Czy to wogole licytacja?! Ktoś dobrze nagrał, to sie nadaje tylko do wyśmiania, pokazywania znajomym i żartowania! o cholera, dzięki Boziu, że ja nie biore w tym udzialu, nie uczestnicze w życiu na ruskiej... Owszem przechodze tamtędy... czasem cos tam z meskich zobacze, pozornie może taniej, ale drą sie jakis rumunki, czy może cyganki, zresztą nei mam pojecia jaka to narodowość, nasi też nie lepsi, mordy czerwone, dłonie brudne... Ludzie, jakaś obsluga klienta chociaż pozorowana powinna być. Tłok, nei ma jak stanąć, wyrywają sobie baby z rąk...jej, meskie spodnie w męskim rzmiarze...biodrówki...rowa mi widać bedzie...ale to nic! super bierz Pan... Nie ma gdze przymierzyc. Wszystko jest na Ciebie dobre, super materiał etc. Ale teraz bedzie lepiej, hehe teraz to będzie Galeria. Wole do jakiejś galeri żydowskiej pójsć i zostać obsłżonym jak należy, kupic, dostac paragon, i wiem za co zapłaciłem.A czego spodziewasz się po targowisku, Ty tam byles tylko raz jak ojciec zamiast konia kupił Ciebie dla rozrywki... żałosny jesteś!A czego spodziewasz się po targowisku, Ty tam byles tylko raz jak ojciec zamiast konia kupił Ciebie dla rozrywki... żałosny jesteś! rozwiń
Avatar
maksymilian / 26 marca 2010 o 14:21
0
lbn napisał:
To "pseudo" targowisko już dawno w całości powinno zniknąć łącznie z pseudo dworcem PKS i BUS. Czy dla miasta aspirującego do miana Europejskiej Stolicy Kultury nie stanowi to problemu? Chyba, że chcą pokazać jak wygląda niezwykła mieszanka brudu, patologii i przestępczości z początku polskiego "kapitalizmu".

Dokładnie. okolice dworca PKS i cały ten zafajdany bazar to bród, smród i ubóstwo + kieszonkowcy w największym mieście po prawej stronie Wisły (Lublin : 355 tys. mieszkańców + 100 tys. studentów). Wywalić ten gnój tak jak wywalono z hali KDT w Warszawie tuż pod Pałacem Kultury.
A nasi lubelscy "kupcy" handlujący podrabianymi poliestrowymi ciuchami niech sprzedają ten szajs w ciuchlandach albo na rynku w Pierdziszewie.

Dokładnie. okolice dworca PKS i cały ten zafajdany bazar to bród, smród i ubóstwo + kieszonkowcy w największym mieście po prawej stronie Wisły (Lublin : 355 tys. mieszkańców + 100 tys. studentów). Wywalić ten gnój tak jak wywalono z hali KDT w Warszawie tuż pod Pałacem Kultury.
A nasi lubelscy "kupcy" handlujący podrabianymi poliestrowymi ciuchami niech sprzedają ten szajs w ciuchlandach albo na rynku w Pierdziszewie. rozwiń
Avatar
Aro / 26 marca 2010 o 10:53
0
Lubelak ze wsi napisał:
Przepiękne są w tym roku malowane jaja.Wyciskają z tuzów co się da a na ulicy szkolnej to już nie trzeba zadaszenia bo to ulica do kogoś innego należy, to już nie zabytki i nie królewskie przywileje handlu na targu obowiązują z czego profity miało kiedyś miasto.Wygonią i ze szkolnej.Chętnie kupię kurę czy gęś żywą na tej ruskiej,sam sobie oskubię,osełkę masła,śmietankę wiejską,przypomnę sobie tym samym jak to drzewiej bywało.Kobitki przywożcie żywy drób,prosiaki jeszcze przed Wielkanocą.Chodzi za mną taki prosiaczek z 10 kilo i gąska z pieca,upiekę w piekarniku i ten smak może odnowię,ALELUJA!

Jak to mówią "Chłop ze wsi wyjedzie ale wieś z chłopa nigdy". Ty jesteś tego najlepszym przykładem. Jak ci tak tęskno za tym wszytkim to po coś się do miasta przeprowadzał. Tu jest miasto zapamiętaj to sobie - nikt tu nię będzie świńmi i kurami na straganach handlował. Tu ma być czysto, porządek a jak ci nie pasuje to droga wolna. Dosyć już tego dziadostwa i chłopskiego dyktatu. Wszytkie stragany, targi i handel uliczny powinien być zlikwidowany. W cywilizowanych krajach się tego nie praktykuje. Przez ten targ i baby ze wsi handlujące mlikiem i jajami całe okolice dworca PKS wyglądaja jak jakieś ruskie miasto ze środkowej Syberii.

Jak to mówią "Chłop ze wsi wyjedzie ale wieś z chłopa nigdy". Ty jesteś tego najlepszym przykładem. Jak ci tak tęskno za tym wszytkim to po coś się do miasta przeprowadzał. Tu jest miasto zapamiętaj to sobie - nikt tu nię będzie świńmi i kurami na straganach handlował. Tu ma być czysto, porządek a jak ci nie pasuje to droga wolna. Dosyć już tego dziadostwa i chłopskiego dyktatu. Wszytkie stragany, targi i handel uliczny powinien być zlikwidowany. W cywilizowanych krajach się tego nie praktykuje. Przez ten targ i... rozwiń
Avatar
lbn / 26 marca 2010 o 08:21
0
Nie bójmy nazwać się rzeczy po imieniu nie chodzi o obcokrajowców a cyganów, którzy próbują opanować w całości ten teren. Na marginesie to "pseudo" targowisko już dawno w całości powinno zniknąć łącznie z pseudo dworcem PKS i BUS. Czy rzeczywiście uporządkowanie tego terenu wymaga wielkich nakładów jakimi straszy UM i UW, śmiem twierdzić, że nie. Ułożenie nowej nawierzchni pod nowy plac manewrowy i dworzec, remont poczekalni, budowa nowych wiat oraz remont nawierzchni przyległych uliczek oraz nasadzenie drzew i trawników wg mnie mogło by zamknąć się kwotą maks. 30-50mln. Czy dla miasta aspirującego do miana Europejskiej Stolicy Kultury nie stanowi to problemu? Chyba, że chcą pokazać jak wygląda niezwykła mieszanka brudu, patologii i przestępczości z początku polskiego "kapitalizmu".
Nie bójmy nazwać się rzeczy po imieniu nie chodzi o obcokrajowców a cyganów, którzy próbują opanować w całości ten teren. Na marginesie to "pseudo" targowisko już dawno w całości powinno zniknąć łącznie z pseudo dworcem PKS i BUS. Czy rzeczywiście uporządkowanie tego terenu wymaga wielkich nakładów jakimi straszy UM i UW, śmiem twierdzić, że nie. Ułożenie nowej nawierzchni pod nowy plac manewrowy i dworzec, remont poczekalni, budowa nowych wiat oraz remont nawierzchni przyległych uliczek oraz nasadzenie drzew i trawników wg mnie mo... rozwiń
Avatar
Bolo / 26 marca 2010 o 02:42
0
Czy mnie oczy nie mylą, czy w tłumie nie stoi Ułan Wojciechowski. A to dziwne .
Avatar
FULL / 26 marca 2010 o 01:09
0
Obejrzałem materiał, oczom swoim nie wierze! Przeczytałem artukuł i tym bardziej! Co to za jakis fiej, który ryczy na licytacji w okularach?! Troche kultury! Za grosz ogłady. Co to za posmiewisko? Czy to wogole licytacja?! Ktoś dobrze nagrał, to sie nadaje tylko do wyśmiania, pokazywania znajomym i żartowania! o cholera, dzięki Boziu, że ja nie biore w tym udzialu, nie uczestnicze w życiu na ruskiej... Owszem przechodze tamtędy... czasem cos tam z meskich zobacze, pozornie może taniej, ale drą sie jakis rumunki, czy może cyganki, zresztą nei mam pojecia jaka to narodowość, nasi też nie lepsi, mordy czerwone, dłonie brudne... Ludzie, jakaś obsluga klienta chociaż pozorowana powinna być. Tłok, nei ma jak stanąć, wyrywają sobie baby z rąk...jej, meskie spodnie w męskim rzmiarze...biodrówki...rowa mi widać bedzie...ale to nic! super bierz Pan... Nie ma gdze przymierzyc. Wszystko jest na Ciebie dobre, super materiał etc. Ale teraz bedzie lepiej, hehe teraz to będzie Galeria. Wole do jakiejś galeri żydowskiej pójsć i zostać obsłżonym jak należy, kupic, dostac paragon, i wiem za co zapłaciłem.
Obejrzałem materiał, oczom swoim nie wierze! Przeczytałem artukuł i tym bardziej! Co to za jakis fiej, który ryczy na licytacji w okularach?! Troche kultury! Za grosz ogłady. Co to za posmiewisko? Czy to wogole licytacja?! Ktoś dobrze nagrał, to sie nadaje tylko do wyśmiania, pokazywania znajomym i żartowania! o cholera, dzięki Boziu, że ja nie biore w tym udzialu, nie uczestnicze w życiu na ruskiej... Owszem przechodze tamtędy... czasem cos tam z meskich zobacze, pozornie może taniej, ale drą sie jakis rumunki, ... rozwiń
Avatar
Lubelak ze wsi / 25 marca 2010 o 21:39
0
Przepiękne są w tym roku malowane jaja.Wyciskają z tuzów co się da a na ulicy szkolnej to już nie trzeba zadaszenia bo to ulica do kogoś innego należy, to już nie zabytki i nie królewskie przywileje handlu na targu obowiązują z czego profity miało kiedyś miasto.Wygonią i ze szkolnej.Chętnie kupię kurę czy gęś żywą na tej ruskiej,sam sobie oskubię,osełkę masła,śmietankę wiejską,przypomnę sobie tym samym jak to drzewiej bywało.Kobitki przywożcie żywy drób,prosiaki jeszcze przed Wielkanocą.Chodzi za mną taki prosiaczek z 10 kilo i gąska z pieca,upiekę w piekarniku i ten smak może odnowię,ALELUJA!
Przepiękne są w tym roku malowane jaja.Wyciskają z tuzów co się da a na ulicy szkolnej to już nie trzeba zadaszenia bo to ulica do kogoś innego należy, to już nie zabytki i nie królewskie przywileje handlu na targu obowiązują z czego profity miało kiedyś miasto.Wygonią i ze szkolnej.Chętnie kupię kurę czy gęś żywą na tej ruskiej,sam sobie oskubię,osełkę masła,śmietankę wiejską,przypomnę sobie tym samym jak to drzewiej bywało.Kobitki przywożcie żywy drób,prosiaki jeszcze przed Wielkanocą.Chodzi za mną taki prosiaczek z 10 kilo i gąska z pieca... rozwiń
Avatar
żal mi was / 26 marca 2010 o 22:33
0
FULL napisał:
Obejrzałem materiał, oczom swoim nie wierze! Przeczytałem artukuł i tym bardziej! Co to za jakis fiej, który ryczy na licytacji w okularach?! Troche kultury! Za grosz ogłady. Co to za posmiewisko? Czy to wogole licytacja?! Ktoś dobrze nagrał, to sie nadaje tylko do wyśmiania, pokazywania znajomym i żartowania! o cholera, dzięki Boziu, że ja nie biore w tym udzialu, nie uczestnicze w życiu na ruskiej... Owszem przechodze tamtędy... czasem cos tam z meskich zobacze, pozornie może taniej, ale drą sie jakis rumunki, czy może cyganki, zresztą nei mam pojecia jaka to narodowość, nasi też nie lepsi, mordy czerwone, dłonie brudne... Ludzie, jakaś obsluga klienta chociaż pozorowana powinna być. Tłok, nei ma jak stanąć, wyrywają sobie baby z rąk...jej, meskie spodnie w męskim rzmiarze...biodrówki...rowa mi widać bedzie...ale to nic! super bierz Pan... Nie ma gdze przymierzyc. Wszystko jest na Ciebie dobre, super materiał etc. Ale teraz bedzie lepiej, hehe teraz to będzie Galeria. Wole do jakiejś galeri żydowskiej pójsć i zostać obsłżonym jak należy, kupic, dostac paragon, i wiem za co zapłaciłem.A czego spodziewasz się po targowisku, Ty tam byles tylko raz jak ojciec zamiast konia kupił Ciebie dla rozrywki... żałosny jesteś!A czego spodziewasz się po targowisku, Ty tam byles tylko raz jak ojciec zamiast konia kupił Ciebie dla rozrywki... żałosny jesteś! rozwiń
Avatar
maksymilian / 26 marca 2010 o 14:21
0
lbn napisał:
To "pseudo" targowisko już dawno w całości powinno zniknąć łącznie z pseudo dworcem PKS i BUS. Czy dla miasta aspirującego do miana Europejskiej Stolicy Kultury nie stanowi to problemu? Chyba, że chcą pokazać jak wygląda niezwykła mieszanka brudu, patologii i przestępczości z początku polskiego "kapitalizmu".

Dokładnie. okolice dworca PKS i cały ten zafajdany bazar to bród, smród i ubóstwo + kieszonkowcy w największym mieście po prawej stronie Wisły (Lublin : 355 tys. mieszkańców + 100 tys. studentów). Wywalić ten gnój tak jak wywalono z hali KDT w Warszawie tuż pod Pałacem Kultury.
A nasi lubelscy "kupcy" handlujący podrabianymi poliestrowymi ciuchami niech sprzedają ten szajs w ciuchlandach albo na rynku w Pierdziszewie.

Dokładnie. okolice dworca PKS i cały ten zafajdany bazar to bród, smród i ubóstwo + kieszonkowcy w największym mieście po prawej stronie Wisły (Lublin : 355 tys. mieszkańców + 100 tys. studentów). Wywalić ten gnój tak jak wywalono z hali KDT w Warszawie tuż pod Pałacem Kultury.
A nasi lubelscy "kupcy" handlujący podrabianymi poliestrowymi ciuchami niech sprzedają ten szajs w ciuchlandach albo na rynku w Pierdziszewie. rozwiń
Avatar
Aro / 26 marca 2010 o 10:53
0
Lubelak ze wsi napisał:
Przepiękne są w tym roku malowane jaja.Wyciskają z tuzów co się da a na ulicy szkolnej to już nie trzeba zadaszenia bo to ulica do kogoś innego należy, to już nie zabytki i nie królewskie przywileje handlu na targu obowiązują z czego profity miało kiedyś miasto.Wygonią i ze szkolnej.Chętnie kupię kurę czy gęś żywą na tej ruskiej,sam sobie oskubię,osełkę masła,śmietankę wiejską,przypomnę sobie tym samym jak to drzewiej bywało.Kobitki przywożcie żywy drób,prosiaki jeszcze przed Wielkanocą.Chodzi za mną taki prosiaczek z 10 kilo i gąska z pieca,upiekę w piekarniku i ten smak może odnowię,ALELUJA!

Jak to mówią "Chłop ze wsi wyjedzie ale wieś z chłopa nigdy". Ty jesteś tego najlepszym przykładem. Jak ci tak tęskno za tym wszytkim to po coś się do miasta przeprowadzał. Tu jest miasto zapamiętaj to sobie - nikt tu nię będzie świńmi i kurami na straganach handlował. Tu ma być czysto, porządek a jak ci nie pasuje to droga wolna. Dosyć już tego dziadostwa i chłopskiego dyktatu. Wszytkie stragany, targi i handel uliczny powinien być zlikwidowany. W cywilizowanych krajach się tego nie praktykuje. Przez ten targ i baby ze wsi handlujące mlikiem i jajami całe okolice dworca PKS wyglądaja jak jakieś ruskie miasto ze środkowej Syberii.

Jak to mówią "Chłop ze wsi wyjedzie ale wieś z chłopa nigdy". Ty jesteś tego najlepszym przykładem. Jak ci tak tęskno za tym wszytkim to po coś się do miasta przeprowadzał. Tu jest miasto zapamiętaj to sobie - nikt tu nię będzie świńmi i kurami na straganach handlował. Tu ma być czysto, porządek a jak ci nie pasuje to droga wolna. Dosyć już tego dziadostwa i chłopskiego dyktatu. Wszytkie stragany, targi i handel uliczny powinien być zlikwidowany. W cywilizowanych krajach się tego nie praktykuje. Przez ten targ i... rozwiń
Avatar
lbn / 26 marca 2010 o 08:21
0
Nie bójmy nazwać się rzeczy po imieniu nie chodzi o obcokrajowców a cyganów, którzy próbują opanować w całości ten teren. Na marginesie to "pseudo" targowisko już dawno w całości powinno zniknąć łącznie z pseudo dworcem PKS i BUS. Czy rzeczywiście uporządkowanie tego terenu wymaga wielkich nakładów jakimi straszy UM i UW, śmiem twierdzić, że nie. Ułożenie nowej nawierzchni pod nowy plac manewrowy i dworzec, remont poczekalni, budowa nowych wiat oraz remont nawierzchni przyległych uliczek oraz nasadzenie drzew i trawników wg mnie mogło by zamknąć się kwotą maks. 30-50mln. Czy dla miasta aspirującego do miana Europejskiej Stolicy Kultury nie stanowi to problemu? Chyba, że chcą pokazać jak wygląda niezwykła mieszanka brudu, patologii i przestępczości z początku polskiego "kapitalizmu".
Nie bójmy nazwać się rzeczy po imieniu nie chodzi o obcokrajowców a cyganów, którzy próbują opanować w całości ten teren. Na marginesie to "pseudo" targowisko już dawno w całości powinno zniknąć łącznie z pseudo dworcem PKS i BUS. Czy rzeczywiście uporządkowanie tego terenu wymaga wielkich nakładów jakimi straszy UM i UW, śmiem twierdzić, że nie. Ułożenie nowej nawierzchni pod nowy plac manewrowy i dworzec, remont poczekalni, budowa nowych wiat oraz remont nawierzchni przyległych uliczek oraz nasadzenie drzew i trawników wg mnie mo... rozwiń
Avatar
Bolo / 26 marca 2010 o 02:42
0
Czy mnie oczy nie mylą, czy w tłumie nie stoi Ułan Wojciechowski. A to dziwne .
Avatar
FULL / 26 marca 2010 o 01:09
0
Obejrzałem materiał, oczom swoim nie wierze! Przeczytałem artukuł i tym bardziej! Co to za jakis fiej, który ryczy na licytacji w okularach?! Troche kultury! Za grosz ogłady. Co to za posmiewisko? Czy to wogole licytacja?! Ktoś dobrze nagrał, to sie nadaje tylko do wyśmiania, pokazywania znajomym i żartowania! o cholera, dzięki Boziu, że ja nie biore w tym udzialu, nie uczestnicze w życiu na ruskiej... Owszem przechodze tamtędy... czasem cos tam z meskich zobacze, pozornie może taniej, ale drą sie jakis rumunki, czy może cyganki, zresztą nei mam pojecia jaka to narodowość, nasi też nie lepsi, mordy czerwone, dłonie brudne... Ludzie, jakaś obsluga klienta chociaż pozorowana powinna być. Tłok, nei ma jak stanąć, wyrywają sobie baby z rąk...jej, meskie spodnie w męskim rzmiarze...biodrówki...rowa mi widać bedzie...ale to nic! super bierz Pan... Nie ma gdze przymierzyc. Wszystko jest na Ciebie dobre, super materiał etc. Ale teraz bedzie lepiej, hehe teraz to będzie Galeria. Wole do jakiejś galeri żydowskiej pójsć i zostać obsłżonym jak należy, kupic, dostac paragon, i wiem za co zapłaciłem.
Obejrzałem materiał, oczom swoim nie wierze! Przeczytałem artukuł i tym bardziej! Co to za jakis fiej, który ryczy na licytacji w okularach?! Troche kultury! Za grosz ogłady. Co to za posmiewisko? Czy to wogole licytacja?! Ktoś dobrze nagrał, to sie nadaje tylko do wyśmiania, pokazywania znajomym i żartowania! o cholera, dzięki Boziu, że ja nie biore w tym udzialu, nie uczestnicze w życiu na ruskiej... Owszem przechodze tamtędy... czasem cos tam z meskich zobacze, pozornie może taniej, ale drą sie jakis rumunki, ... rozwiń
Avatar
Lubelak ze wsi / 25 marca 2010 o 21:39
0
Przepiękne są w tym roku malowane jaja.Wyciskają z tuzów co się da a na ulicy szkolnej to już nie trzeba zadaszenia bo to ulica do kogoś innego należy, to już nie zabytki i nie królewskie przywileje handlu na targu obowiązują z czego profity miało kiedyś miasto.Wygonią i ze szkolnej.Chętnie kupię kurę czy gęś żywą na tej ruskiej,sam sobie oskubię,osełkę masła,śmietankę wiejską,przypomnę sobie tym samym jak to drzewiej bywało.Kobitki przywożcie żywy drób,prosiaki jeszcze przed Wielkanocą.Chodzi za mną taki prosiaczek z 10 kilo i gąska z pieca,upiekę w piekarniku i ten smak może odnowię,ALELUJA!
Przepiękne są w tym roku malowane jaja.Wyciskają z tuzów co się da a na ulicy szkolnej to już nie trzeba zadaszenia bo to ulica do kogoś innego należy, to już nie zabytki i nie królewskie przywileje handlu na targu obowiązują z czego profity miało kiedyś miasto.Wygonią i ze szkolnej.Chętnie kupię kurę czy gęś żywą na tej ruskiej,sam sobie oskubię,osełkę masła,śmietankę wiejską,przypomnę sobie tym samym jak to drzewiej bywało.Kobitki przywożcie żywy drób,prosiaki jeszcze przed Wielkanocą.Chodzi za mną taki prosiaczek z 10 kilo i gąska z pieca... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień z ofertami. Dziś dowiemy się m.in. ile firm chce przebudować Al. Racławickie

Dzień z ofertami. Dziś dowiemy się m.in. ile firm chce przebudować Al. Racławickie 0 2

Dzisiaj dowiemy się, ile firm chce się podjąć przebudowy Al. Racławickich. Również dzisiaj okaże się, kto chce zarabiać na kierowcach korzystających ze Strefy Płatnego Parkowania. Na poniedziałek wyznaczony został termin składania ofert w dwóch miejskich przetargach. Jeden z nich dotyczy kontrowersyjnej rozbudowy Al. Racławickich, ul. Lipowej i ul. Poniatowskiego, która ma się wiązać z dużą wycinką drzew.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 20.01.2020

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 20.01.2020 0 0

Obietnice bez pokrycia prezydenta Krzysztofa Żuka. Ważne ulice Lublina nie doczekają się remontu w tym roku?

Obietnice bez pokrycia prezydenta Krzysztofa Żuka. Ważne ulice Lublina nie doczekają się remontu w tym roku? 18 20

Zapowiadany przez prezydenta remont ul. Zana nie został uwzględniony w tegorocznym planie zamówień Zarządu Dróg i Mostów. Nie ma tam również wzmianki o remoncie ul. Herberta, ani też o obiecanym poszerzeniu ul. Gęsiej i Jantarowej. Czy doczekamy się tego w bieżącym roku? Ratusz odpowiada wymijająco

Smogowa noc w Lublinie. Normy po raz kolejny przekroczone o kilkaset procent

Smogowa noc w Lublinie. Normy po raz kolejny przekroczone o kilkaset procent 14 16

W niedzielną noc stacja pomiarowa przy ul. Obywatelskiej w Lublinie zanotowała, że po raz kolejny przekroczone zostały normy smogowe w Lublinie. Około godz. 21 wskazywały one 186 µg/m3.

13 milionów dla ciepłowni, żeby stała się też elektrownią. Czy MPEC w Chełmie stanie na nogi?

13 milionów dla ciepłowni, żeby stała się też elektrownią. Czy MPEC w Chełmie stanie na nogi? 2 3

Byli miejską ciepłownią, teraz Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Chełmie ma się także stać elektrownią. Wszystko za sprawą dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Chełmska ciepłownia znalazła się wśród 41 firm w kraju, które dostały dofinansowania na projekty rozwojowe i ekologiczne.

Koncert trio Pańta / Konrad / Kostov w Lublinie
11 marca 2020, 19:00

Koncert trio Pańta / Konrad / Kostov w Lublinie 0 0

Teatr Stary w Lublinie (ul. Jezuicka) zaprasza na wyjątkowy koncert trio Pańta / Konrad / Kostov. Artyści będą promować płytę "Roots" 11 marca o godz. 19.

Błażej Krajewski: "Komedia Pomyłek" w Graffiti
11 marca 2020, 20:00

Błażej Krajewski: "Komedia Pomyłek" w Graffiti 0 0

11 marca o godz. 20 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) z nowym programem wystąpi stand-uper Błażej Krajewski.

Co nam zbudują? GDDKiA zdradza swoje plany na rok 2020

Co nam zbudują? GDDKiA zdradza swoje plany na rok 2020 9 10

Do użytku oddane zostaną kolejne odcinki drogi S17 Lublin-Warszawa, trwa budowa S19 w kierunku Rzeszowa, ogłoszony ma być również przetarg na budowę obwodnicy Chełma. Lubelski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad przedstawił plany na 2020 rok.

MKS Start Lublin zagra z HydroTruck Radom

MKS Start Lublin zagra z HydroTruck Radom 0 1

Ekipy z czołówki zaczynają tracić punkty, więc „czerwono-czarni” powinni to wykorzystać

Nie żyje Grzegorz Jędrejek. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego miał 46 lat

Nie żyje Grzegorz Jędrejek. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego miał 46 lat 67 22

W wieku 46 lat zmarł Grzegorz Jędrejek, sędzia Trybunału Konstytucyjnego. Urodzony w Puławach sędzia zmarł w niedzielę rano

Upadł PKS Zamość. Spółka od lat przynosiła straty

Upadł PKS Zamość. Spółka od lat przynosiła straty 74 9

PKS Zamość zakończył działalność. Po ogłoszeniu upadłości spółka zawiesiła wykonywanie kursów na kilkunastu trasach

Dublet Kubackiego na skoczni w Titisee-Neustadt!
film

Dublet Kubackiego na skoczni w Titisee-Neustadt! 0 0

W sobotę Dawid Kubacki zwyciężył konkurs pucharu świata w Titisee-Neustadt, a w niedzielę zdołał powtórzyć swój sukces. Dzięki tej wygranej przedłużył fantastyczna passę - po raz ósmy z rzędu znalazł się na podium

Nagrody dla pracowników Bogdanki. Za rekordowe wyniki kopalni

Nagrody dla pracowników Bogdanki. Za rekordowe wyniki kopalni 0 10

17 stycznia pracownicy Bogdanki otrzymali nagrody za bardzo dobre wyniki roczne. Niektórych dodatek może wynieść nawet 2 tys. zł.

LUK Politechnika Lublin – KPS Siedlce 2:3

LUK Politechnika Lublin – KPS Siedlce 2:3 0 0

W meczu 18. kolejki LUK Politechnika Lublin przegrała 2:3 z KPS Siedlce. Była to trzecia z rzędu porażka podopiecznych trenera Macieja Kołodziejczyka, po której beniaminek stracił pozycję wicelidera

Tysiące leków zalega w zamkniętej aptece. Zostaną zutylizowane?
film

Tysiące leków zalega w zamkniętej aptece. Zostaną zutylizowane? 17 6

Tysiące leków dla pacjentów po przeszczepach nie trafia do potrzebujących. Trudno dostępne preparaty zalegają od kilku miesięcy w magazynach jednej z warszawskich aptek. Placówka została zamknięta w wyniku zmian w prawie farmaceutycznym a leki zamiast do chorych, trafią prawdopodobnie do utylizacji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.