Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 kwietnia 2012 r.
18:55
Edytuj ten wpis

"Moja rodzina żyje za niespełna 700 zł miesięcznie"

0 147 A A
 Nie pokazuję na zewnątrz, że jest źle. Prawdę zna tylko kilka osób, które mi pomagają – mówi Dorota
 Nie pokazuję na zewnątrz, że jest źle. Prawdę zna tylko kilka osób, które mi pomagają – mówi Dorota

Pani Dorota sama wychowuje trójkę dzieci. Pieniędzy z zasiłków jest za mało, więc szuka jakiejkolwiek pracy. Przynajmniej na kilka godzin dziennie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przekaż dalej, udostępnij na FB
Mąż pani Doroty Bojarczuk zmarł siedem lat temu. Od tamtej pory kobieta samotnie wychowuje trójkę dzieci. Najmłodszy syn ma 6, córka 10, a najstarszy syn 16 lat. Dwoje dzieci choruje na astmę.

– W każdym miesiącu pojawia się jakaś choroba. Mieszkamy w jednym pokoju, więc kiedy jedno zacznie kaszleć, to zaraz zarażają się pozostałe – mówi pani Dorota. – Teraz też chorują. Od kilku tygodni biorą antybiotyki.

Samotna matka nie może liczyć na niczyją pomoc. – Nie mam ani rodziców, ani teściów – tłumaczy.
Od ubiegłego roku stara się o zasiłki pielęgnacyjne na dwoje dzieci chorych na astmę. Ale jeszcze ich nie dostała. – Nawet nie wiedziałam, że jest taki zasiłek. Podpowiedziała mi to pani doktor, która leczy moje dzieci – wspomina pani Dorota.

Rodzina utrzymuje się tylko ze świadczeń rodzinnych. To 693 zł miesięcznie. – Gdybyśmy mieli jeszcze zasiłek, 153 zł na jedno dziecko – rozmarza się pani Dorota. – Wtedy naprawdę o nic nie musiałabym prosić. Wiele rodzin utrzymuje się z jednej niedużej pensji. To normalne, że na wszystko nigdy nie wystarczy.

W domu nie ma gazu, ani ciepłej wody. W dodatku właściciel budynku chce się pozbyć rodziny. O mieszkanie socjalne pani Dorota stara się już od sześciu lat.

Mimo kłopotów mieszkanie przy ul. Sowińskiego jest zadbane, a dzieci uśmiechnięte. – Każdy mnie pyta, jak to robię. Ja przede wszystkim nie pokazuję na zewnątrz, że jest źle. Prawdę zna tylko kilka osób, które mi pomagają – tłumaczy kobieta. – Jak to się robi? Na przykład w jednym miesiącu kupuję butlę z gazem. Kiedy w drugim widzę, że jest jeszcze do połowy pełna, to wiem, że wtedy mogę zapłacić za prąd.

Pani Dorota chciałaby stanąć na nogi. – Gdybym pracowała, to założyłabym gaz. Wtedy mogłabym zostawić dzieci na dłużej w domu, bo wiedziałabym, że mogą sobie same przygrzać jedzenie i wykąpać się w ciepłej wodzie – tłumaczy.

Na razie szuka pracy na kilka godzin dziennie. – Lubię opiekować się dziećmi. Mogłabym zajmować się starszymi osobami albo sprzątać. Nie jestem wybredna – podkreśla.

Ty też możesz pomóc

W naszej redakcji przy ul. Staszica 20 w Lublinie zbieramy trwałe produkty spożywcze dla rodziny pani Doroty. Czekamy też na kontakt od firm i osób, które mogłyby pomóc kobiecie w znalezieniu pracy. Jeśli chcesz pomóc lub dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 81 462 68 14 lub napisz: izdebska@dziennikwschodni.pl.

Komentarze 147

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kuba / 29 maja 2015 o 19:50
0
Dorota
Avatar
IZKA / 10 października 2012 o 22:27
0
I TAK MA NIE LICHO .DAJCIE SPOKÓJ
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2012 o 22:21
0
[quote name='mosskit' timestamp='1334520457' post='621646']
"Bohaterka" artykułu sama strzeliła sobie w nogę. Na własne życzenie ma takie a nie inne życie. A najsmutniejsze jest to, że próbuje naciągać łatwowiernych frajerów zamiast sama wziąć się do pracy, czy chociażby przyzwoicie wychowywć dzieci. Żal.
[/quote]
oczywiscie sama zabiła sobie meza i dzieciom ojca np.zal to ty jestes bo dzieci nie zamieniły by tej matki na zadna inna.człowieku przeczytaj jeszcze raz o czym jest artykuł,ona chce pracowac. moskit jak to komar,upierdliwy
[quote name='mosskit' timestamp='1334520457' post='621646']
"Bohaterka" artykułu sama strzeliła sobie w nogę. Na własne życzenie ma takie a nie inne życie. A najsmutniejsze jest to, że próbuje naciągać łatwowiernych frajerów zamiast sama wziąć się do pracy, czy chociażby przyzwoicie wychowywć dzieci. Żal.
[/quote]
oczywiscie sama zabiła sobie meza i dzieciom ojca np.zal to ty jestes bo dzieci nie zamieniły by tej matki na zadna inna.człowieku przeczytaj jeszcze raz o czym jest artykuł,ona ... rozwiń
Avatar
mosskit / 15 kwietnia 2012 o 22:07
0
[quote name='Val de Mar' timestamp='1334326149' post='620870']
Juz wystarczajaco dobiliscie Panią Dorotę... Nie dość że czlowiek i tak ma w zyciu przesrane, poprosi o pomoc to jeszcze gównem obsmarujecie. Ludzie są gorsi od zwierząt...
[/quote]

"Bohaterka" artykułu sama strzeliła sobie w nogę. Na własne życzenie ma takie a nie inne życie. A najsmutniejsze jest to, że próbuje naciągać łatwowiernych frajerów zamiast sama wziąć się do pracy, czy chociażby przyzwoicie wychowywć dzieci. Żal.
Avatar
KOLEGA Z LAWKI / 15 kwietnia 2012 o 21:13
0
jako znajomy ze zdjecia:) ktorego z niewiadomego mi powodu wszyscy (GOSCIE) udzielajacy sie w tym artykule,
zaczeli opisywac i oceniac....????? Ludzie ja Was Wszystkich Serdecznie Prosze popatrzcie na siebie ,a nie innych oceniacie z pozorow ktore czesto myla i tak jak Dorota powiedziala ze zna ja NAPRAWDE nie wiele osob.
Nie ocenia sie ksiazki po okladce. A co do Doroty to ten kto zna ja osobiscie i chodz w polowie jak ja , nie musze pisac jaka jest Mama dla Dzieci i jaka jak jej jest naprawde czy latwo czy ciezko , bo tak naprawde to dla waszej spolecznej informacji nie raz sam jej pomagalem chodz nigdy mnie o ta pomoc nie Prosila.
Dlatego Prosze was ludzie jezeli nie macie co robic to zajmijcie sie wlasnymi sprawami a nie zasmiecacie komus zycie a nawet nie znacie tej osoby. A tak dla scislosci i waszej informacji to ja za te piwo zaplacilem
To jest po prostu straszne i rzenujace jacy ludzie teraz sa zawistni i opcy dla siebie mam nadzieje ze kiedys to sie zmieni bo w taki sposob nigdy do niczego nie dojdziemy..((((
jako znajomy ze zdjecia:) ktorego z niewiadomego mi powodu wszyscy (GOSCIE) udzielajacy sie w tym artykule,
zaczeli opisywac i oceniac....????? Ludzie ja Was Wszystkich Serdecznie Prosze popatrzcie na siebie ,a nie innych oceniacie z pozorow ktore czesto myla i tak jak Dorota powiedziala ze zna ja NAPRAWDE nie wiele osob.
Nie ocenia sie ksiazki po okladce. A co do Doroty to ten kto zna ja osobiscie i chodz w polowie jak ja , nie musze pisac jaka jest Mama dla Dzieci i jaka jak jej jest naprawde czy latwo czy ciezko , bo tak nap... rozwiń
Avatar
KOLEGA Z LAWKI / 15 kwietnia 2012 o 20:56
0
[quote name='depesz' timestamp='1333652083' post='618471']
Proponuję spojrzeć na Facebook'owy profil tej Pani.Z tych zdjęć nie wynika nic o tej tragedii.Jest tam jedno zdjęcie z kolesiem i piwkiem pod ławeczką.Świetna zabawa,ten artykuł.
[/quote]
Avatar
Val de Mar / 13 kwietnia 2012 o 16:09
0
Juz wystarczajaco dobiliscie Panią Dorotę... Nie dość że czlowiek i tak ma w zyciu przesrane, poprosi o pomoc to jeszcze gównem obsmarujecie. Ludzie są gorsi od zwierząt...
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2012 o 15:28
0
[quote name='dorota' timestamp='1334138039' post='619995']
nie ruszam d*** nikomu jesli chodzi o scisłosc
[/quote]
nie tak trudno jest postarac sie o adres IP i wytoczyc wam proces o publiczne znieważanie
Avatar
wiktor / 13 kwietnia 2012 o 08:43
0
zamiast odpisywac na posty ludzi wez sie do pracy.i pamietaj jak cie widza tak cie pisza.i na zdjeciach nie pokazuj tych wydzierganych tatuazy.
Avatar
Ruda Frania / 12 kwietnia 2012 o 18:45
0
powklejali szanowni panstwo tu tyle linkow wiec ja tez sobie pozwole.to jest dla wszystkich egoistow ,którzy nie kwapia sie pomoc bliznim ale zaszkodzic im lubia,chociaz nie wiadomo jaki cel im przyswieca.http://www.youtube.com/watch?v=dLRvBPehihQ&ob=av2e i jeszcze jedno;bogaty moze sie wyrózniac bo jest wtedy excentryczny,biednemu nie wolno bo jest dziwakiem i marginesem,powinien obnosic sie ze swoim nieszczesciem 24 na dobe a najlepiej to sie zabic bo jak poprosi o pomoc to go hieny zjedza.miłego dnia,nie mam czasu tu siedziec...

Spadaj, na twoim miejscu tez bym tu nie siedziała tylko do roboty bym się wzieła
powklejali szanowni panstwo tu tyle linkow wiec ja tez sobie pozwole.to jest dla wszystkich egoistow ,którzy nie kwapia sie pomoc bliznim ale zaszkodzic im lubia,chociaz nie wiadomo jaki cel im przyswieca.http://www.youtube.com/watch?v=dLRvBPehihQ&ob=av2e i jeszcze jedno;bogaty moze sie wyrózniac bo jest wtedy excentryczny,biednemu nie wolno bo jest dziwakiem i marginesem,powinien obnosic sie ze swoim nieszczesciem 24 na dobe a najlepiej to sie zabic bo jak poprosi o pomoc to go hieny zjedza.miłego dnia,nie mam czasu tu siedziec...
... rozwiń
Avatar
kuba / 29 maja 2015 o 19:50
0
Dorota
Avatar
IZKA / 10 października 2012 o 22:27
0
I TAK MA NIE LICHO .DAJCIE SPOKÓJ
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2012 o 22:21
0
[quote name='mosskit' timestamp='1334520457' post='621646']
"Bohaterka" artykułu sama strzeliła sobie w nogę. Na własne życzenie ma takie a nie inne życie. A najsmutniejsze jest to, że próbuje naciągać łatwowiernych frajerów zamiast sama wziąć się do pracy, czy chociażby przyzwoicie wychowywć dzieci. Żal.
[/quote]
oczywiscie sama zabiła sobie meza i dzieciom ojca np.zal to ty jestes bo dzieci nie zamieniły by tej matki na zadna inna.człowieku przeczytaj jeszcze raz o czym jest artykuł,ona chce pracowac. moskit jak to komar,upierdliwy
[quote name='mosskit' timestamp='1334520457' post='621646']
"Bohaterka" artykułu sama strzeliła sobie w nogę. Na własne życzenie ma takie a nie inne życie. A najsmutniejsze jest to, że próbuje naciągać łatwowiernych frajerów zamiast sama wziąć się do pracy, czy chociażby przyzwoicie wychowywć dzieci. Żal.
[/quote]
oczywiscie sama zabiła sobie meza i dzieciom ojca np.zal to ty jestes bo dzieci nie zamieniły by tej matki na zadna inna.człowieku przeczytaj jeszcze raz o czym jest artykuł,ona ... rozwiń
Avatar
mosskit / 15 kwietnia 2012 o 22:07
0
[quote name='Val de Mar' timestamp='1334326149' post='620870']
Juz wystarczajaco dobiliscie Panią Dorotę... Nie dość że czlowiek i tak ma w zyciu przesrane, poprosi o pomoc to jeszcze gównem obsmarujecie. Ludzie są gorsi od zwierząt...
[/quote]

"Bohaterka" artykułu sama strzeliła sobie w nogę. Na własne życzenie ma takie a nie inne życie. A najsmutniejsze jest to, że próbuje naciągać łatwowiernych frajerów zamiast sama wziąć się do pracy, czy chociażby przyzwoicie wychowywć dzieci. Żal.
Avatar
KOLEGA Z LAWKI / 15 kwietnia 2012 o 21:13
0
jako znajomy ze zdjecia:) ktorego z niewiadomego mi powodu wszyscy (GOSCIE) udzielajacy sie w tym artykule,
zaczeli opisywac i oceniac....????? Ludzie ja Was Wszystkich Serdecznie Prosze popatrzcie na siebie ,a nie innych oceniacie z pozorow ktore czesto myla i tak jak Dorota powiedziala ze zna ja NAPRAWDE nie wiele osob.
Nie ocenia sie ksiazki po okladce. A co do Doroty to ten kto zna ja osobiscie i chodz w polowie jak ja , nie musze pisac jaka jest Mama dla Dzieci i jaka jak jej jest naprawde czy latwo czy ciezko , bo tak naprawde to dla waszej spolecznej informacji nie raz sam jej pomagalem chodz nigdy mnie o ta pomoc nie Prosila.
Dlatego Prosze was ludzie jezeli nie macie co robic to zajmijcie sie wlasnymi sprawami a nie zasmiecacie komus zycie a nawet nie znacie tej osoby. A tak dla scislosci i waszej informacji to ja za te piwo zaplacilem
To jest po prostu straszne i rzenujace jacy ludzie teraz sa zawistni i opcy dla siebie mam nadzieje ze kiedys to sie zmieni bo w taki sposob nigdy do niczego nie dojdziemy..((((
jako znajomy ze zdjecia:) ktorego z niewiadomego mi powodu wszyscy (GOSCIE) udzielajacy sie w tym artykule,
zaczeli opisywac i oceniac....????? Ludzie ja Was Wszystkich Serdecznie Prosze popatrzcie na siebie ,a nie innych oceniacie z pozorow ktore czesto myla i tak jak Dorota powiedziala ze zna ja NAPRAWDE nie wiele osob.
Nie ocenia sie ksiazki po okladce. A co do Doroty to ten kto zna ja osobiscie i chodz w polowie jak ja , nie musze pisac jaka jest Mama dla Dzieci i jaka jak jej jest naprawde czy latwo czy ciezko , bo tak nap... rozwiń
Avatar
KOLEGA Z LAWKI / 15 kwietnia 2012 o 20:56
0
[quote name='depesz' timestamp='1333652083' post='618471']
Proponuję spojrzeć na Facebook'owy profil tej Pani.Z tych zdjęć nie wynika nic o tej tragedii.Jest tam jedno zdjęcie z kolesiem i piwkiem pod ławeczką.Świetna zabawa,ten artykuł.
[/quote]
Avatar
Val de Mar / 13 kwietnia 2012 o 16:09
0
Juz wystarczajaco dobiliscie Panią Dorotę... Nie dość że czlowiek i tak ma w zyciu przesrane, poprosi o pomoc to jeszcze gównem obsmarujecie. Ludzie są gorsi od zwierząt...
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2012 o 15:28
0
[quote name='dorota' timestamp='1334138039' post='619995']
nie ruszam d*** nikomu jesli chodzi o scisłosc
[/quote]
nie tak trudno jest postarac sie o adres IP i wytoczyc wam proces o publiczne znieważanie
Avatar
wiktor / 13 kwietnia 2012 o 08:43
0
zamiast odpisywac na posty ludzi wez sie do pracy.i pamietaj jak cie widza tak cie pisza.i na zdjeciach nie pokazuj tych wydzierganych tatuazy.
Avatar
Ruda Frania / 12 kwietnia 2012 o 18:45
0
powklejali szanowni panstwo tu tyle linkow wiec ja tez sobie pozwole.to jest dla wszystkich egoistow ,którzy nie kwapia sie pomoc bliznim ale zaszkodzic im lubia,chociaz nie wiadomo jaki cel im przyswieca.http://www.youtube.com/watch?v=dLRvBPehihQ&ob=av2e i jeszcze jedno;bogaty moze sie wyrózniac bo jest wtedy excentryczny,biednemu nie wolno bo jest dziwakiem i marginesem,powinien obnosic sie ze swoim nieszczesciem 24 na dobe a najlepiej to sie zabic bo jak poprosi o pomoc to go hieny zjedza.miłego dnia,nie mam czasu tu siedziec...

Spadaj, na twoim miejscu tez bym tu nie siedziała tylko do roboty bym się wzieła
powklejali szanowni panstwo tu tyle linkow wiec ja tez sobie pozwole.to jest dla wszystkich egoistow ,którzy nie kwapia sie pomoc bliznim ale zaszkodzic im lubia,chociaz nie wiadomo jaki cel im przyswieca.http://www.youtube.com/watch?v=dLRvBPehihQ&ob=av2e i jeszcze jedno;bogaty moze sie wyrózniac bo jest wtedy excentryczny,biednemu nie wolno bo jest dziwakiem i marginesem,powinien obnosic sie ze swoim nieszczesciem 24 na dobe a najlepiej to sie zabic bo jak poprosi o pomoc to go hieny zjedza.miłego dnia,nie mam czasu tu siedziec...
... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 147

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 0

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 3

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 4 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open 3 0

Siatkówka plażowa W weekend w Zamościu odbędzie się Plaża Open, największy w naszym kraju turniej w tej dyscyplinie

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców 1 0

Budowa dwóch hal oraz instalacja systemu kontroli wjazdów i wyjazdów samochodów z giełdy. Na Lubelskim Rynku Hurtowym szykują się nowe inwestycje.

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było 18 0

Daje możliwość całkowitej izolacji chorego od otoczenia. Ma też własne zasilanie, dzięki czemu transport pacjenta zakażonego np. wirusem Ebola do specjalistycznego szpitala będzie łatwiejszy. Od czwartek Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe na nowy sprzęt. To kapsuła życia.

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski 1 0

Od piątku w naszym mieście kibice będą mieli okazję obserwować zmagania najlepszych lekkoatletów w kraju. Na stadionie przy al. Piłsudskiego do rywalizacji przystąpi ponad 400 zawodników

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt
21 lipca 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 17 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) odbędzie się wernisaż wystawy Tam gdzie teraz 2018.

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina
galeria

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina 20 3

Bez opóźnień powinna się zakończyć przebudowa linii kolejowej między Lublinem a Kraśnikiem. Na szlaku budowane są nowe perony: wygodniejsze dla pasażerów i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Po wakacjach robotnicy przeniosą się na odcinek między Kraśnikiem a Zaklikowem.

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej 1 1

Trener Lublinianki Dariusz Bodak buduje w lecie nowy zespół. Cieszy się jednak, że w klubie zostało kilku zawodników ze „starej” gwardii

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika 4 5

Miało być ogłoszenie wyroku w głośnej sprawie Grzegorza Cybulskiego, ale sąd niespodziewanie wezwał ponownie na świadka Franciszka Afaltowskiego, kierownika działu eksploatacji w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej. Zwolniony pracownik walczy o przywrócenie do pracy w miejskiej spółce.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!