Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2010 r.
14:41
Edytuj ten wpis

Morderstwo w autokomisie: Zabił byłego wspólnika z zemsty? (wideo)

0 19 A A

Kilkanaście godzin po zastrzeleniu właściciela komisu przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie policjanci schwytali mężczyznę podejrzanego o morderstwo. To były wspólnik ofiary, 47-letni Artur Ż. W chwili zatrzymania miał przy sobie dwa pistolety, a w samochodzie ładunek wybuchowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jon / 12 grudnia 2010 o 10:49
0
[quote name='ziuk' timestamp='1292078453' post='403477']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w nadziei, ze już niedługo wrócą do władzy ludzie o kryształowej przeszłości i chcący dobrem odpłacić się za okazane im zaufanie elektoratu. Lublin szczególnie został dotknięty nieszczęściem, bo ludzie stracili instynkt samozachowawczy, czego przykłady mamy wynikach przekręconych rezultatów wyborczych. PiS-owi na oczach wszystkich odebrano niepodważalne prawo do zarządzania nie tylko miastem, ale i całym regionem...o kraju nie wspomniawszy!
Zawsze to mowilem i mowil bede.....
[/quote]
czego chcesz, tak rodzi się biznes...
[quote name='ziuk' timestamp='1292078453' post='403477']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w... rozwiń
Avatar
do moherów / 12 grudnia 2010 o 09:22
0
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję w nadzieji,że kolejne wybory spowodują,iż moherowo-narodowe oszołomstwo skończy w szambie,z którego wogóle nie powinno wychodzić.Żegnam was staropolskim,choć nieco zmienionym:"pis wam w d.."
[/quote]
tomi,Jarek by się nie pogniewał z takiego pożegnania,było by mu miło i przyjemnie on lubi bolca od tyłu.ha ha.A mohery go kochają a na pederastach psy wieszają,mają guru odmieńca który przyjmuje od tyłu i pewnie od przodu.Fuj.!!!
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję ... rozwiń
Avatar
Guzman / 11 grudnia 2010 o 23:06
0
może to sicarios ?
Avatar
eliza / 11 grudnia 2010 o 22:01
0
Ludzie, co mieszacie politykę do zwykłego ludzkiego nieszczęścia!To był kulturalny i dobry w swoim fachu lekarz.Nie wiem co mu w mózgu odwaliło,że posunął się do takich rzeczy.Chyba,że nadmierna miłość do kasy,ale z tego powodu nie jemu jednemu odbiło.
Avatar
Lublin Fan / 11 grudnia 2010 o 19:27
0
[quote name='profesor dr hab hahaha' timestamp='1292088683' post='403546']
Doktor zapewne albo student 1 roku medycyny albo doktor humanista, czyli człowiek, który za nasze pieniądze żre bezpłatną naukę, by podnosić poziom bezrobocia w kraju. Zastanawia mnie jedno, jak można oceniać, że Prezydent jest dobry, skoro się go nie zna? jak można obrażać człowieka, którego zna się z telewizji? można...jest to przewidziane dla ludzi w wieku dojrzewania, którym jeszcze nie trybią zwoje mózgowe;-) Drogi doktorze :-D gratuluję wiary w środki masowego przekazu, przede wszystkim we wszystko wiedzącą telewizję, która manipuluje ludźmi jak tylko chce (efekty widać po panu, panie DOKTORZE :-D) zioniesz nienawiścią do starszych ludzi, których przez materiał beretu nazywasz oszołomami ;-) spójrz raz na siebie, zajrzyj w lustro i spróbuj się nie zaśmiać (pamiętaj o tym, że jak lustro nie wytrzyma, to 7 lat nieszczęścia jak w banku;)))) POlska za Tuska, to taka cicha łajdaczka- sprzedaje się na LEWO i PRAWO, ale głośno się o tym nie mówi ;-) Nigdy nie byłam za PiSem, ale tak mnie rozśmieszacie tą waszą miłością do PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, która w wała was robi z każdej strony, że polubiłam tego Kaczora, noż kurde, fajny gość ;-) na KULu gadał do rzeczy i jakoś nie pałał nienawiścią ;-)
PiS 4 ever ;-)

PS. Na szczęście Żuk (Żak, czy jak mu tam) guzik zrobi, jak w radzie większość to prawo i sprawiedliwość :-P
[/quote]
Na szczęscie są jeszcze normalnie myślący ludzie.
[quote name='profesor dr hab hahaha' timestamp='1292088683' post='403546']
Doktor zapewne albo student 1 roku medycyny albo doktor humanista, czyli człowiek, który za nasze pieniądze żre bezpłatną naukę, by podnosić poziom bezrobocia w kraju. Zastanawia mnie jedno, jak można oceniać, że Prezydent jest dobry, skoro się go nie zna? jak można obrażać człowieka, którego zna się z telewizji? można...jest to przewidziane dla ludzi w wieku dojrzewania, którym jeszcze nie trybią zwoje mózgowe;-) Drogi doktorze :-D grat... rozwiń
Avatar
profesor dr hab hahaha / 11 grudnia 2010 o 18:31
0
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję w nadzieji,że kolejne wybory spowodują,iż moherowo-narodowe oszołomstwo skończy w szambie,z którego wogóle nie powinno wychodzić.Żegnam was staropolskim,choć nieco zmienionym:"pis wam w d.."
[/quote]

Doktor zapewne albo student 1 roku medycyny albo doktor humanista, czyli człowiek, który za nasze pieniądze żre bezpłatną naukę, by podnosić poziom bezrobocia w kraju. Zastanawia mnie jedno, jak można oceniać, że Prezydent jest dobry, skoro się go nie zna? jak można obrażać człowieka, którego zna się z telewizji? można...jest to przewidziane dla ludzi w wieku dojrzewania, którym jeszcze nie trybią zwoje mózgowe;-) Drogi doktorze :-D gratuluję wiary w środki masowego przekazu, przede wszystkim we wszystko wiedzącą telewizję, która manipuluje ludźmi jak tylko chce (efekty widać po panu, panie DOKTORZE :-D) zioniesz nienawiścią do starszych ludzi, których przez materiał beretu nazywasz oszołomami ;-) spójrz raz na siebie, zajrzyj w lustro i spróbuj się nie zaśmiać (pamiętaj o tym, że jak lustro nie wytrzyma, to 7 lat nieszczęścia jak w banku;)))) POlska za Tuska, to taka cicha łajdaczka- sprzedaje się na LEWO i PRAWO, ale głośno się o tym nie mówi ;-) Nigdy nie byłam za PiSem, ale tak mnie rozśmieszacie tą waszą miłością do PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, która w wała was robi z każdej strony, że polubiłam tego Kaczora, noż kurde, fajny gość ;-) na KULu gadał do rzeczy i jakoś nie pałał nienawiścią ;-)
PiS 4 ever ;-)

PS. Na szczęście Żuk (Żak, czy jak mu tam) guzik zrobi, jak w radzie większość to prawo i sprawiedliwość :-P
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję ... rozwiń
Avatar
Antyloch / 11 grudnia 2010 o 17:38
0
Poziom twojej wypowiedzi dokładnie odzwierciedla poziom tych wszystkich nieudaczników którzy obwiniaja PO za to, ze sami nie dają sobie rady w życiu. Jestes wręcz ksiazkowym przedstawicielem tej całej nieszczesliwej, moherowej braci z pochodniami. Mam nadzieje, ze ta złość nie opuści cie nigdy. Pzdr zakompleksiona ofiaro.
Avatar
bhy / 11 grudnia 2010 o 17:28
0
To lekarz stomatolog był mordercą?
Avatar
antyPO / 11 grudnia 2010 o 17:06
0
idz sie człowieku lecz
Avatar
tomi / 11 grudnia 2010 o 16:58
0
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję w nadzieji,że kolejne wybory spowodują,iż moherowo-narodowe oszołomstwo skończy w szambie,z którego wogóle nie powinno wychodzić.Żegnam was staropolskim,choć nieco zmienionym:"pis wam w d.."
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję w nadzieji,że kolejne wybory spowodują,iż moherowo-narodowe oszołomstwo skończy w szamb... rozwiń
Avatar
jon / 12 grudnia 2010 o 10:49
0
[quote name='ziuk' timestamp='1292078453' post='403477']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w nadziei, ze już niedługo wrócą do władzy ludzie o kryształowej przeszłości i chcący dobrem odpłacić się za okazane im zaufanie elektoratu. Lublin szczególnie został dotknięty nieszczęściem, bo ludzie stracili instynkt samozachowawczy, czego przykłady mamy wynikach przekręconych rezultatów wyborczych. PiS-owi na oczach wszystkich odebrano niepodważalne prawo do zarządzania nie tylko miastem, ale i całym regionem...o kraju nie wspomniawszy!
Zawsze to mowilem i mowil bede.....
[/quote]
czego chcesz, tak rodzi się biznes...
[quote name='ziuk' timestamp='1292078453' post='403477']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w... rozwiń
Avatar
do moherów / 12 grudnia 2010 o 09:22
0
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję w nadzieji,że kolejne wybory spowodują,iż moherowo-narodowe oszołomstwo skończy w szambie,z którego wogóle nie powinno wychodzić.Żegnam was staropolskim,choć nieco zmienionym:"pis wam w d.."
[/quote]
tomi,Jarek by się nie pogniewał z takiego pożegnania,było by mu miło i przyjemnie on lubi bolca od tyłu.ha ha.A mohery go kochają a na pederastach psy wieszają,mają guru odmieńca który przyjmuje od tyłu i pewnie od przodu.Fuj.!!!
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję ... rozwiń
Avatar
Guzman / 11 grudnia 2010 o 23:06
0
może to sicarios ?
Avatar
eliza / 11 grudnia 2010 o 22:01
0
Ludzie, co mieszacie politykę do zwykłego ludzkiego nieszczęścia!To był kulturalny i dobry w swoim fachu lekarz.Nie wiem co mu w mózgu odwaliło,że posunął się do takich rzeczy.Chyba,że nadmierna miłość do kasy,ale z tego powodu nie jemu jednemu odbiło.
Avatar
Lublin Fan / 11 grudnia 2010 o 19:27
0
[quote name='profesor dr hab hahaha' timestamp='1292088683' post='403546']
Doktor zapewne albo student 1 roku medycyny albo doktor humanista, czyli człowiek, który za nasze pieniądze żre bezpłatną naukę, by podnosić poziom bezrobocia w kraju. Zastanawia mnie jedno, jak można oceniać, że Prezydent jest dobry, skoro się go nie zna? jak można obrażać człowieka, którego zna się z telewizji? można...jest to przewidziane dla ludzi w wieku dojrzewania, którym jeszcze nie trybią zwoje mózgowe;-) Drogi doktorze :-D gratuluję wiary w środki masowego przekazu, przede wszystkim we wszystko wiedzącą telewizję, która manipuluje ludźmi jak tylko chce (efekty widać po panu, panie DOKTORZE :-D) zioniesz nienawiścią do starszych ludzi, których przez materiał beretu nazywasz oszołomami ;-) spójrz raz na siebie, zajrzyj w lustro i spróbuj się nie zaśmiać (pamiętaj o tym, że jak lustro nie wytrzyma, to 7 lat nieszczęścia jak w banku;)))) POlska za Tuska, to taka cicha łajdaczka- sprzedaje się na LEWO i PRAWO, ale głośno się o tym nie mówi ;-) Nigdy nie byłam za PiSem, ale tak mnie rozśmieszacie tą waszą miłością do PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, która w wała was robi z każdej strony, że polubiłam tego Kaczora, noż kurde, fajny gość ;-) na KULu gadał do rzeczy i jakoś nie pałał nienawiścią ;-)
PiS 4 ever ;-)

PS. Na szczęście Żuk (Żak, czy jak mu tam) guzik zrobi, jak w radzie większość to prawo i sprawiedliwość :-P
[/quote]
Na szczęscie są jeszcze normalnie myślący ludzie.
[quote name='profesor dr hab hahaha' timestamp='1292088683' post='403546']
Doktor zapewne albo student 1 roku medycyny albo doktor humanista, czyli człowiek, który za nasze pieniądze żre bezpłatną naukę, by podnosić poziom bezrobocia w kraju. Zastanawia mnie jedno, jak można oceniać, że Prezydent jest dobry, skoro się go nie zna? jak można obrażać człowieka, którego zna się z telewizji? można...jest to przewidziane dla ludzi w wieku dojrzewania, którym jeszcze nie trybią zwoje mózgowe;-) Drogi doktorze :-D grat... rozwiń
Avatar
profesor dr hab hahaha / 11 grudnia 2010 o 18:31
0
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję w nadzieji,że kolejne wybory spowodują,iż moherowo-narodowe oszołomstwo skończy w szambie,z którego wogóle nie powinno wychodzić.Żegnam was staropolskim,choć nieco zmienionym:"pis wam w d.."
[/quote]

Doktor zapewne albo student 1 roku medycyny albo doktor humanista, czyli człowiek, który za nasze pieniądze żre bezpłatną naukę, by podnosić poziom bezrobocia w kraju. Zastanawia mnie jedno, jak można oceniać, że Prezydent jest dobry, skoro się go nie zna? jak można obrażać człowieka, którego zna się z telewizji? można...jest to przewidziane dla ludzi w wieku dojrzewania, którym jeszcze nie trybią zwoje mózgowe;-) Drogi doktorze :-D gratuluję wiary w środki masowego przekazu, przede wszystkim we wszystko wiedzącą telewizję, która manipuluje ludźmi jak tylko chce (efekty widać po panu, panie DOKTORZE :-D) zioniesz nienawiścią do starszych ludzi, których przez materiał beretu nazywasz oszołomami ;-) spójrz raz na siebie, zajrzyj w lustro i spróbuj się nie zaśmiać (pamiętaj o tym, że jak lustro nie wytrzyma, to 7 lat nieszczęścia jak w banku;)))) POlska za Tuska, to taka cicha łajdaczka- sprzedaje się na LEWO i PRAWO, ale głośno się o tym nie mówi ;-) Nigdy nie byłam za PiSem, ale tak mnie rozśmieszacie tą waszą miłością do PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, która w wała was robi z każdej strony, że polubiłam tego Kaczora, noż kurde, fajny gość ;-) na KULu gadał do rzeczy i jakoś nie pałał nienawiścią ;-)
PiS 4 ever ;-)

PS. Na szczęście Żuk (Żak, czy jak mu tam) guzik zrobi, jak w radzie większość to prawo i sprawiedliwość :-P
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję ... rozwiń
Avatar
Antyloch / 11 grudnia 2010 o 17:38
0
Poziom twojej wypowiedzi dokładnie odzwierciedla poziom tych wszystkich nieudaczników którzy obwiniaja PO za to, ze sami nie dają sobie rady w życiu. Jestes wręcz ksiazkowym przedstawicielem tej całej nieszczesliwej, moherowej braci z pochodniami. Mam nadzieje, ze ta złość nie opuści cie nigdy. Pzdr zakompleksiona ofiaro.
Avatar
bhy / 11 grudnia 2010 o 17:28
0
To lekarz stomatolog był mordercą?
Avatar
antyPO / 11 grudnia 2010 o 17:06
0
idz sie człowieku lecz
Avatar