Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2010 r.
14:41
Edytuj ten wpis

Morderstwo w autokomisie: Zabił byłego wspólnika z zemsty? (wideo)

0 19 A A

Kilkanaście godzin po zastrzeleniu właściciela komisu przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie policjanci schwytali mężczyznę podejrzanego o morderstwo. To były wspólnik ofiary, 47-letni Artur Ż. W chwili zatrzymania miał przy sobie dwa pistolety, a w samochodzie ładunek wybuchowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jon / 12 grudnia 2010 r. o 10:49
0
[quote name='ziuk' timestamp='1292078453' post='403477']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w nadziei, ze już niedługo wrócą do władzy ludzie o kryształowej przeszłości i chcący dobrem odpłacić się za okazane im zaufanie elektoratu. Lublin szczególnie został dotknięty nieszczęściem, bo ludzie stracili instynkt samozachowawczy, czego przykłady mamy wynikach przekręconych rezultatów wyborczych. PiS-owi na oczach wszystkich odebrano niepodważalne prawo do zarządzania nie tylko miastem, ale i całym regionem...o kraju nie wspomniawszy!
Zawsze to mowilem i mowil bede.....
[/quote]
czego chcesz, tak rodzi się biznes...
[quote name='ziuk' timestamp='1292078453' post='403477']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w... rozwiń
Avatar
do moherów / 12 grudnia 2010 r. o 09:22
0
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję w nadzieji,że kolejne wybory spowodują,iż moherowo-narodowe oszołomstwo skończy w szambie,z którego wogóle nie powinno wychodzić.Żegnam was staropolskim,choć nieco zmienionym:"pis wam w d.."
[/quote]
tomi,Jarek by się nie pogniewał z takiego pożegnania,było by mu miło i przyjemnie on lubi bolca od tyłu.ha ha.A mohery go kochają a na pederastach psy wieszają,mają guru odmieńca który przyjmuje od tyłu i pewnie od przodu.Fuj.!!!
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję ... rozwiń
Avatar
Guzman / 11 grudnia 2010 r. o 23:06
0
może to sicarios ?
Avatar
eliza / 11 grudnia 2010 r. o 22:01
0
Ludzie, co mieszacie politykę do zwykłego ludzkiego nieszczęścia!To był kulturalny i dobry w swoim fachu lekarz.Nie wiem co mu w mózgu odwaliło,że posunął się do takich rzeczy.Chyba,że nadmierna miłość do kasy,ale z tego powodu nie jemu jednemu odbiło.
Avatar
Lublin Fan / 11 grudnia 2010 r. o 19:27
0
[quote name='profesor dr hab hahaha' timestamp='1292088683' post='403546']
Doktor zapewne albo student 1 roku medycyny albo doktor humanista, czyli człowiek, który za nasze pieniądze żre bezpłatną naukę, by podnosić poziom bezrobocia w kraju. Zastanawia mnie jedno, jak można oceniać, że Prezydent jest dobry, skoro się go nie zna? jak można obrażać człowieka, którego zna się z telewizji? można...jest to przewidziane dla ludzi w wieku dojrzewania, którym jeszcze nie trybią zwoje mózgowe;-) Drogi doktorze :-D gratuluję wiary w środki masowego przekazu, przede wszystkim we wszystko wiedzącą telewizję, która manipuluje ludźmi jak tylko chce (efekty widać po panu, panie DOKTORZE :-D) zioniesz nienawiścią do starszych ludzi, których przez materiał beretu nazywasz oszołomami ;-) spójrz raz na siebie, zajrzyj w lustro i spróbuj się nie zaśmiać (pamiętaj o tym, że jak lustro nie wytrzyma, to 7 lat nieszczęścia jak w banku;)))) POlska za Tuska, to taka cicha łajdaczka- sprzedaje się na LEWO i PRAWO, ale głośno się o tym nie mówi ;-) Nigdy nie byłam za PiSem, ale tak mnie rozśmieszacie tą waszą miłością do PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, która w wała was robi z każdej strony, że polubiłam tego Kaczora, noż kurde, fajny gość ;-) na KULu gadał do rzeczy i jakoś nie pałał nienawiścią ;-)
PiS 4 ever ;-)

PS. Na szczęście Żuk (Żak, czy jak mu tam) guzik zrobi, jak w radzie większość to prawo i sprawiedliwość :-P
[/quote]
Na szczęscie są jeszcze normalnie myślący ludzie.
[quote name='profesor dr hab hahaha' timestamp='1292088683' post='403546']
Doktor zapewne albo student 1 roku medycyny albo doktor humanista, czyli człowiek, który za nasze pieniądze żre bezpłatną naukę, by podnosić poziom bezrobocia w kraju. Zastanawia mnie jedno, jak można oceniać, że Prezydent jest dobry, skoro się go nie zna? jak można obrażać człowieka, którego zna się z telewizji? można...jest to przewidziane dla ludzi w wieku dojrzewania, którym jeszcze nie trybią zwoje mózgowe;-) Drogi doktorze :-D grat... rozwiń
Avatar
profesor dr hab hahaha / 11 grudnia 2010 r. o 18:31
0
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję w nadzieji,że kolejne wybory spowodują,iż moherowo-narodowe oszołomstwo skończy w szambie,z którego wogóle nie powinno wychodzić.Żegnam was staropolskim,choć nieco zmienionym:"pis wam w d.."
[/quote]

Doktor zapewne albo student 1 roku medycyny albo doktor humanista, czyli człowiek, który za nasze pieniądze żre bezpłatną naukę, by podnosić poziom bezrobocia w kraju. Zastanawia mnie jedno, jak można oceniać, że Prezydent jest dobry, skoro się go nie zna? jak można obrażać człowieka, którego zna się z telewizji? można...jest to przewidziane dla ludzi w wieku dojrzewania, którym jeszcze nie trybią zwoje mózgowe;-) Drogi doktorze :-D gratuluję wiary w środki masowego przekazu, przede wszystkim we wszystko wiedzącą telewizję, która manipuluje ludźmi jak tylko chce (efekty widać po panu, panie DOKTORZE :-D) zioniesz nienawiścią do starszych ludzi, których przez materiał beretu nazywasz oszołomami ;-) spójrz raz na siebie, zajrzyj w lustro i spróbuj się nie zaśmiać (pamiętaj o tym, że jak lustro nie wytrzyma, to 7 lat nieszczęścia jak w banku;)))) POlska za Tuska, to taka cicha łajdaczka- sprzedaje się na LEWO i PRAWO, ale głośno się o tym nie mówi ;-) Nigdy nie byłam za PiSem, ale tak mnie rozśmieszacie tą waszą miłością do PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, która w wała was robi z każdej strony, że polubiłam tego Kaczora, noż kurde, fajny gość ;-) na KULu gadał do rzeczy i jakoś nie pałał nienawiścią ;-)
PiS 4 ever ;-)

PS. Na szczęście Żuk (Żak, czy jak mu tam) guzik zrobi, jak w radzie większość to prawo i sprawiedliwość :-P
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję ... rozwiń
Avatar
Antyloch / 11 grudnia 2010 r. o 17:38
0
Poziom twojej wypowiedzi dokładnie odzwierciedla poziom tych wszystkich nieudaczników którzy obwiniaja PO za to, ze sami nie dają sobie rady w życiu. Jestes wręcz ksiazkowym przedstawicielem tej całej nieszczesliwej, moherowej braci z pochodniami. Mam nadzieje, ze ta złość nie opuści cie nigdy. Pzdr zakompleksiona ofiaro.
Avatar
bhy / 11 grudnia 2010 r. o 17:28
0
To lekarz stomatolog był mordercą?
Avatar
antyPO / 11 grudnia 2010 r. o 17:06
0
idz sie człowieku lecz
Avatar
tomi / 11 grudnia 2010 r. o 16:58
0
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję w nadzieji,że kolejne wybory spowodują,iż moherowo-narodowe oszołomstwo skończy w szambie,z którego wogóle nie powinno wychodzić.Żegnam was staropolskim,choć nieco zmienionym:"pis wam w d.."
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję w nadzieji,że kolejne wybory spowodują,iż moherowo-narodowe oszołomstwo skończy w szamb... rozwiń
Avatar
jon / 12 grudnia 2010 r. o 10:49
0
[quote name='ziuk' timestamp='1292078453' post='403477']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w nadziei, ze już niedługo wrócą do władzy ludzie o kryształowej przeszłości i chcący dobrem odpłacić się za okazane im zaufanie elektoratu. Lublin szczególnie został dotknięty nieszczęściem, bo ludzie stracili instynkt samozachowawczy, czego przykłady mamy wynikach przekręconych rezultatów wyborczych. PiS-owi na oczach wszystkich odebrano niepodważalne prawo do zarządzania nie tylko miastem, ale i całym regionem...o kraju nie wspomniawszy!
Zawsze to mowilem i mowil bede.....
[/quote]
czego chcesz, tak rodzi się biznes...
[quote name='ziuk' timestamp='1292078453' post='403477']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w... rozwiń
Avatar
do moherów / 12 grudnia 2010 r. o 09:22
0
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję w nadzieji,że kolejne wybory spowodują,iż moherowo-narodowe oszołomstwo skończy w szambie,z którego wogóle nie powinno wychodzić.Żegnam was staropolskim,choć nieco zmienionym:"pis wam w d.."
[/quote]
tomi,Jarek by się nie pogniewał z takiego pożegnania,było by mu miło i przyjemnie on lubi bolca od tyłu.ha ha.A mohery go kochają a na pederastach psy wieszają,mają guru odmieńca który przyjmuje od tyłu i pewnie od przodu.Fuj.!!!
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję ... rozwiń
Avatar
Guzman / 11 grudnia 2010 r. o 23:06
0
może to sicarios ?
Avatar
eliza / 11 grudnia 2010 r. o 22:01
0
Ludzie, co mieszacie politykę do zwykłego ludzkiego nieszczęścia!To był kulturalny i dobry w swoim fachu lekarz.Nie wiem co mu w mózgu odwaliło,że posunął się do takich rzeczy.Chyba,że nadmierna miłość do kasy,ale z tego powodu nie jemu jednemu odbiło.
Avatar
Lublin Fan / 11 grudnia 2010 r. o 19:27
0
[quote name='profesor dr hab hahaha' timestamp='1292088683' post='403546']
Doktor zapewne albo student 1 roku medycyny albo doktor humanista, czyli człowiek, który za nasze pieniądze żre bezpłatną naukę, by podnosić poziom bezrobocia w kraju. Zastanawia mnie jedno, jak można oceniać, że Prezydent jest dobry, skoro się go nie zna? jak można obrażać człowieka, którego zna się z telewizji? można...jest to przewidziane dla ludzi w wieku dojrzewania, którym jeszcze nie trybią zwoje mózgowe;-) Drogi doktorze :-D gratuluję wiary w środki masowego przekazu, przede wszystkim we wszystko wiedzącą telewizję, która manipuluje ludźmi jak tylko chce (efekty widać po panu, panie DOKTORZE :-D) zioniesz nienawiścią do starszych ludzi, których przez materiał beretu nazywasz oszołomami ;-) spójrz raz na siebie, zajrzyj w lustro i spróbuj się nie zaśmiać (pamiętaj o tym, że jak lustro nie wytrzyma, to 7 lat nieszczęścia jak w banku;)))) POlska za Tuska, to taka cicha łajdaczka- sprzedaje się na LEWO i PRAWO, ale głośno się o tym nie mówi ;-) Nigdy nie byłam za PiSem, ale tak mnie rozśmieszacie tą waszą miłością do PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, która w wała was robi z każdej strony, że polubiłam tego Kaczora, noż kurde, fajny gość ;-) na KULu gadał do rzeczy i jakoś nie pałał nienawiścią ;-)
PiS 4 ever ;-)

PS. Na szczęście Żuk (Żak, czy jak mu tam) guzik zrobi, jak w radzie większość to prawo i sprawiedliwość :-P
[/quote]
Na szczęscie są jeszcze normalnie myślący ludzie.
[quote name='profesor dr hab hahaha' timestamp='1292088683' post='403546']
Doktor zapewne albo student 1 roku medycyny albo doktor humanista, czyli człowiek, który za nasze pieniądze żre bezpłatną naukę, by podnosić poziom bezrobocia w kraju. Zastanawia mnie jedno, jak można oceniać, że Prezydent jest dobry, skoro się go nie zna? jak można obrażać człowieka, którego zna się z telewizji? można...jest to przewidziane dla ludzi w wieku dojrzewania, którym jeszcze nie trybią zwoje mózgowe;-) Drogi doktorze :-D grat... rozwiń
Avatar
profesor dr hab hahaha / 11 grudnia 2010 r. o 18:31
0
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję w nadzieji,że kolejne wybory spowodują,iż moherowo-narodowe oszołomstwo skończy w szambie,z którego wogóle nie powinno wychodzić.Żegnam was staropolskim,choć nieco zmienionym:"pis wam w d.."
[/quote]

Doktor zapewne albo student 1 roku medycyny albo doktor humanista, czyli człowiek, który za nasze pieniądze żre bezpłatną naukę, by podnosić poziom bezrobocia w kraju. Zastanawia mnie jedno, jak można oceniać, że Prezydent jest dobry, skoro się go nie zna? jak można obrażać człowieka, którego zna się z telewizji? można...jest to przewidziane dla ludzi w wieku dojrzewania, którym jeszcze nie trybią zwoje mózgowe;-) Drogi doktorze :-D gratuluję wiary w środki masowego przekazu, przede wszystkim we wszystko wiedzącą telewizję, która manipuluje ludźmi jak tylko chce (efekty widać po panu, panie DOKTORZE :-D) zioniesz nienawiścią do starszych ludzi, których przez materiał beretu nazywasz oszołomami ;-) spójrz raz na siebie, zajrzyj w lustro i spróbuj się nie zaśmiać (pamiętaj o tym, że jak lustro nie wytrzyma, to 7 lat nieszczęścia jak w banku;)))) POlska za Tuska, to taka cicha łajdaczka- sprzedaje się na LEWO i PRAWO, ale głośno się o tym nie mówi ;-) Nigdy nie byłam za PiSem, ale tak mnie rozśmieszacie tą waszą miłością do PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, która w wała was robi z każdej strony, że polubiłam tego Kaczora, noż kurde, fajny gość ;-) na KULu gadał do rzeczy i jakoś nie pałał nienawiścią ;-)
PiS 4 ever ;-)

PS. Na szczęście Żuk (Żak, czy jak mu tam) guzik zrobi, jak w radzie większość to prawo i sprawiedliwość :-P
[quote name='tomi' timestamp='1292083082' post='403502']
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję ... rozwiń
Avatar
Antyloch / 11 grudnia 2010 r. o 17:38
0
Poziom twojej wypowiedzi dokładnie odzwierciedla poziom tych wszystkich nieudaczników którzy obwiniaja PO za to, ze sami nie dają sobie rady w życiu. Jestes wręcz ksiazkowym przedstawicielem tej całej nieszczesliwej, moherowej braci z pochodniami. Mam nadzieje, ze ta złość nie opuści cie nigdy. Pzdr zakompleksiona ofiaro.
Avatar
bhy / 11 grudnia 2010 r. o 17:28
0
To lekarz stomatolog był mordercą?
Avatar
antyPO / 11 grudnia 2010 r. o 17:06
0
idz sie człowieku lecz
Avatar
tomi / 11 grudnia 2010 r. o 16:58
0
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję w nadzieji,że kolejne wybory spowodują,iż moherowo-narodowe oszołomstwo skończy w szambie,z którego wogóle nie powinno wychodzić.Żegnam was staropolskim,choć nieco zmienionym:"pis wam w d.."
mówisz pacanku o rodzinie radia co ma ryja?Bo chyba nie o normalnej,myslącej rodzinie?Na szczęście chociaż prezydenta mamy w miarę normalnego,bo to,co zrobiliśmy w wyborach do rad to kompromitacja na skalę kraju.Wstyd mi,że mieszkam w Lublinie.Na pocieszenie mam 2 portrety waszego kurduplastego mlaskacza-zionącego nienawiścią wodzusia,które zdjęte zostały ze słupa,wiszą sobie w moim kiblu i codziennie wypinam w jego kierunku swój doktorski zadek.Pozostaję w nadzieji,że kolejne wybory spowodują,iż moherowo-narodowe oszołomstwo skończy w szamb... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Znów przemycają papierosy. Koleją z Białorusi, przez Bug z Ukrainy

Lubelskie: Znów przemycają papierosy. Koleją z Białorusi, przez Bug z Ukrainy

W Łucku na Ukrainie paczka papierosów LD kosztuje w kiosku 35 hrywien. To około 5 zł. W Polsce na bazarze za te same papierosy trzeba zapłacić trzy razy tyle – czyli minimum 15 zł. Zarabiający krocie przemytnicy robią co mogą, żeby papierosy do Polski przemycić.

Trwają zgłoszenia do 3. edycji konkursu Lubelski Lider Bezpieczeństwa

Trwają zgłoszenia do 3. edycji konkursu Lubelski Lider Bezpieczeństwa

Stowarzyszenie Bezpieczna Lubelszczyzna już po raz trzeci zaprasza do udziału w konkursie Lubelski Lider Bezpieczeństwa.

Koronawirus: Inspekcja Pracy zapowiada wzmożone kontrole w "żółtych" i "czerwonych" powiatach

Koronawirus: Inspekcja Pracy zapowiada wzmożone kontrole w "żółtych" i "czerwonych" powiatach

Inspektorzy pracy przeprowadzą po 10 kontroli w zakładach pracy w powiatach z dodatkowymi obostrzeniami sanitarnymi - poinformował we wtorek Główny Inspektor Pracy Wiesław Łyszczek. Inspektorzy będą m.in. sprawdzali, czy pracownicy są wyposażeni w odpowiednie środki ochrony indywidualnej.

Michał Goliński nadal w Górniku Łęczna

Michał Goliński nadal w Górniku Łęczna

Kolejne wieści w sprawie kadry zielono-czarnych na sezon 2020/2021. W drużynie z Łęcznej zostaje Michał Goliński, który został wykupiony z UKS SMS Łódź i podpisał z Górnikiem nowy, dwuletni kontrakt.

Lubelskie: Burze z gradem, a do tego porywisty wiatr. Ostrzeżenie IMGW

Lubelskie: Burze z gradem, a do tego porywisty wiatr. Ostrzeżenie IMGW

Burze z gradem przejdą nad woj. lubelskim. Możemy się również spodziewać podmuchów porywistego wiatru. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed załamaniem pogody.

Stand-Up w Plenerze
14 sierpnia 2020, 18:00

Stand-Up w Plenerze

Klub Plener (Park Ludowy) zaprasza na wieczór ze stand-upem, który odbędzie się 14 sierpnia o godz. 18. Wystąpią: Paweł Konkiel, Tomasz Kwiatkowski i Maciej Twarowski.

W Lublinie spokojnie, a zaraz za miastem nagły grad i deszcz [zobacz]
galeria
film

W Lublinie spokojnie, a zaraz za miastem nagły grad i deszcz [zobacz]

W miejscowości Kalinówka koło Lublina dzieci nagle musiały uciec z podwórek do domu. Miejscowość nawiedził opad gradu. – Niewielki, ale gęsty – mówi jedna z Czytelniczek.

Motor Lublin - Fogo Unia Leszno. Bilety w sprzedaży od czwartku. Poznaliśmy składy

Motor Lublin - Fogo Unia Leszno. Bilety w sprzedaży od czwartku. Poznaliśmy składy

Drużynowy mistrz Polski - Fogo Unia Leszno - przyjeżdża w piątek (godz. 20.30) do Lublina na mecz z miejscowym Motorem. Dzisiaj poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie. Wiemy również, kiedy ruszy sprzedaż biletów.

Dziś w Lublinie manifestacja „Akcja Solidarności z narodem Białoruskim"
film

Dziś w Lublinie manifestacja „Akcja Solidarności z narodem Białoruskim"

Na godzinę 19 planowane jest rozpoczęcie manifestacji, której uczestnicy staną po stronie protestujących na Białorusi. Pikieta odbędzie się na pl. Litewskim w Lublinie.

Mieszkańcy Puław sami wybiorą murale [wszystkie propozycje]
galeria

Mieszkańcy Puław sami wybiorą murale [wszystkie propozycje]

Puławski Ratusz opublikował czternaście projektów murali. W wyborze dwóch najlepszych pomóc mieszkańcy miasta. Pod uwagę urzędnicy wezmą także koszty oraz doświadczenie wykonawcy. W budżecie na ten cel zabezpieczono 60 tys. złotych.

Cyberpunk 2077: Trzy nowe filmy (wideo)
film

Cyberpunk 2077: Trzy nowe filmy (wideo)

Trochę historii, trochę strzelania i trochę muzykowania, czyli trzy nowe materiały o grze Cyberpunk 2077.

Lublin. Dachowanie na skrzyżowaniu Zana i Nadbystrzyckiej [zdjęcia]
galeria

Lublin. Dachowanie na skrzyżowaniu Zana i Nadbystrzyckiej [zdjęcia]

Osobowa toyota dachowała na skrzyżowaniu dwóch ważniejszych ulic w Lublinie. Zablokowany jest przejazd w kierunku ulicy Janowskiej.

Matura 2020. Wyniki z województwa lubelskiego
galeria

Matura 2020. Wyniki z województwa lubelskiego

Nie każdemu lubelskiemu maturzyście udało się zdać egzamin dojrzałości. Ponad 4,5 tys. uczniów oblała i nie każdy ma szansę na szybką poprawkę.

Kraśnik. „Amerykanin” obiecywał prezenty, a kobieta straciła kilka tysięcy złotych

Kraśnik. „Amerykanin” obiecywał prezenty, a kobieta straciła kilka tysięcy złotych

Mieszkanka powiatu kraśnickiego straciła kilka tysięcy złotych. W internecie poznała kogoś, kto podawał się za amerykańskiego pracownika platformy wiertniczej.