Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 grudnia 2012 r.
20:20
Edytuj ten wpis

Najdroższe apartamenty w Lublinie

0 16 A A
Wiśniowy Sad -Tu metr kwadratowy mieszkania z widokiem na wąwóz kosztuje blisko 8,9 tys. zł.  (Inwes
Wiśniowy Sad -Tu metr kwadratowy mieszkania z widokiem na wąwóz kosztuje blisko 8,9 tys. zł. (Inwes

Mimo zastoju na rynku nieruchomości, deweloperzy nie rezygnują z inwestycji z wyższej półki. Apartamenty za ponad milion złotych bez problemu znajdują nabywców

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Najdroższy adres w mieście to nowy gmach u zbiegu Al. Racławickich i ul. Żwirki i Wigury. W budynku Rupes trwają ostatnie prace wykończeniowe.

Na ostatniej kondygnacji powstały trzy apartamenty z wyjściem na dach i taras. Każde z mieszkań ma 140 mkw. powierzchni plus ponad 90 mkw. antresoli. Drugie tyle liczy taras z widokiem na centrum miasta. Cena? 10 tys. zł. za metr. Jedno z mieszkań zostało już zarezerwowane.

Taniej, choć nie mniej luksusowo, jest na Węglinie. Przy ul. Powstania Styczniowego stanął budynek z czterema apartamentami. Każdy o powierzchni od 80 do 85 mkw. Do dyspozycji mieszkańców są tarasy, ogrody oraz wspólny basen. Ceny zaczynają się od 7 tys. zł za mkw.

– Najlepiej sprzedają się mieszkania małe lub właśnie duże i luksusowe – mówi Damian Szajc, z biura nieruchomości Home Place. – Na takie lokale są konkretni klienci. Nie odstrasza ich nawet cena powyżej miliona złotych, a tak jest m.in. w przypadku osiedla Wiśniowy Sad na LSM.

Tu metr kwadratowy mieszkania z widokiem na wąwóz kosztuje blisko 8,9 tys. zł. – Mamy ostatnie, wolne apartamenty – dodaje Szajc.

Większość mieszkań z wyższej półki powstaje jednak w ścisłym centrum miasta. Przy ul. Dolnej Panny Marii KS Development ma do sprzedania 9 mieszkań. Największe, o powierzchni 120 mkw., znalazły już właścicieli.

– Zainteresowanie jest bardzo duże – przyznaje Tomasz Księżopolski, prezes KS Development. – Są u nas klienci, którzy nie patrzą na cenę. Interesuje ich tylko wysoki standard i dobra lokalizacja.

Ceny mieszkań przy ul. Dolnej Panny Marii ustalono na poziomie 5690 zł za mkw. W ofercie są jeszcze lokale o powierzchni ponad 80 mkw.

Z kolei przy ul. Górnej 10 apartamenty buduje Metropolitan Real Estate (od 6 tys. zł za mkw.) – Będą gotowe za 18 miesięcy – zapowiada Beata Szawłowska, z lubelskiego biura firmy. – W ofercie są m.in. mieszkania o powierzchni 119 mkw, jak i 85 mkw. Niektóre z nich mają ogród lub antresolę.

Kto szuka mieszkania w śródmieściu może zastanowić się nad Centrum Park przy ul. Leszczyńskiego. Apartamentowiec stanie w miejscu kina Kosmos. Sprzedaż mieszkań powinna ruszyć z początkiem nowego roku. Ceny nie są jeszcze znane.

Alternatywą może być najnowsza inwestycja firmy TBV, czyli Metropolitan Park przy ul. Pana Balcera. Z 18 piętrowego wieżowca rozciąga się widok na całe miasto. W ofercie są jeszcze apartamenty o powierzchni blisko 150 mkw. Ceny są ustalane indywidualnie. Najtańsze mieszkania w tej inwestycji kosztują 5500 zł za mkw.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
berlinkazmusztardą / 28 grudnia 2012 o 16:05
0
[quote name='lopez majonez' timestamp='1356684777' post='713948']
Bo redaktorzyna ma pewnie profity za ten artyykół. Dla czego nie napiszą ilu ludzi przez bezrobocie lub iście żebracze pensje nigdy nie będzie stać na mieszkanie! Dla czego nie opiszą lubelskich obozów pracy! A poza tym majac milion lub więcej to za taką kasę buduje się dom i mieszka się całeżycie u siebie a nie w bloku szumnie nazwanym przez marketingowców apartamentem . Nie słucha się jak sąsiad za drzwiami drze ryja i pierdzi nad głową albo rozwydrzone bachory robią w sąsiedniej klatce imprezę. No ale przecież to apartament i tak się bawi elyta.
[/quote]@lopez majonez- 10/10 widziałam tansze mieszkania ( co prawda z drugiej reki, ale jednak) przy Alexanderplatz w Berlinie niz te przy racławickich w Lublinie!!! ile zarabia kasjerka w Lidlu w Lublinie , ile w Berlinie. OK i ta i ta nie kupi zadnego mieszkania ale tą druga stac na w miere dobre zycie i na wynajecie mieszkania albo uciułanie.Polska a Lublinw szcegolnosci to dziwny metrix i dysproporcje miedzy ludzmi sa coraz wieksze. Rosnie coraz wieksza liczba tzw. socially excluded. W hiszpanii juz dawno miasta by sie paliły - dosłownie , gdybu nawet bezrobotni Hiszpanie byli w takiej sytuacji finansowej jak czesc Polaków. Co do tych apartementów- podejrzewam, ze kupują je jedni i ci sami ludzi. Maja po 4-5 mieszkan pod wynajem i jeszce wychodzą na Plus. kupujesz takie mieszkanko wciskasz hindusom z medycznej pod wynajem albo innemu warszawiakowi studenciakowi i hajs leci... zawsze bedzie popyta na mieszkania w dobrej lokalizacji.. a to ze 90% lublinian nie stac na zadne nowe mieszkanie to juz inna kwestia
[quote name='lopez majonez' timestamp='1356684777' post='713948']
Bo redaktorzyna ma pewnie profity za ten artyykół. Dla czego nie napiszą ilu ludzi przez bezrobocie lub iście żebracze pensje nigdy nie będzie stać na mieszkanie! Dla czego nie opiszą lubelskich obozów pracy! A poza tym majac milion lub więcej to za taką kasę buduje się dom i mieszka się całeżycie u siebie a nie w bloku szumnie nazwanym przez marketingowców apartamentem . Nie słucha się jak sąsiad za drzwiami drze ryja i pierdzi nad głową ... rozwiń
Avatar
lopez majonez / 28 grudnia 2012 o 09:52
0
Bo redaktorzyna ma pewnie profity za ten artyykół. Dla czego nie napiszą ilu ludzi przez bezrobocie lub iście żebracze pensje nigdy nie będzie stać na mieszkanie! Dla czego nie opiszą lubelskich obozów pracy! A poza tym majac milion lub więcej to za taką kasę buduje się dom i mieszka się całeżycie u siebie a nie w bloku szumnie nazwanym przez marketingowców apartamentem . Nie słucha się jak sąsiad za drzwiami drze ryja i pierdzi nad głową albo rozwydrzone bachory robią w sąsiedniej klatce imprezę. No ale przecież to apartament i tak się bawi elyta.
Avatar
wesoły diabeł / 27 grudnia 2012 o 10:35
0
Wszystko pięknie ale z definicji apartament powinien mieć przynajmniej 100 m2 i dodatkowe udogodnienia. Większość tego co sprzedają nasi deweloperzy to tylko większe mieszkania.
Avatar
jj / 25 grudnia 2012 o 14:07
0
Znajoma z banku mówiła mi że lubelscy lubelscy lekarze głownie kupują, mają tyle kasy że już im się w dupach przewraca.... Mam kilkoro znajomych, ot zwykli dentyści i fakt, spią na kasie.

Powinno się robić tak jak w Szwajcarii. Zakaz pracy lekarzowi jak ma prywatną dzialalność lekarską w szpitalu i na odwrót. Pracujesz w szpitalu to zakaz masz pracy w prywatnym ośrodku.

A u nas w Polsce, prywatne wizyty na państwowym sprzęcie szpitalu...
Avatar
Gość / 25 grudnia 2012 o 13:03
0
[quote name='Barbara Ubryk' timestamp='1356386431' post='713218']
Trzeba być niespełna rozumu żeby wybulić taki szmal za wątpliwą przyjemnośc posiadania lokum w takim nędznym grajdole jakim jest bez wątpienia ten zapyziały Lublin.
[/quote]
Sa ludzie chcacy mieszkac w naszym miescie. Stac ich na duzo wiecej niz nam sie wydaje i nalezy sie cieszyc. Mnie nie stac na mieszkanie za taaakie pieniadze, ale zdrugiej strony jestem tylko technikiem, a nie wzietym i zaradnym przedsiebiorca. Nie mam jednak za zle tym zapobiegliwym i zdolniejszym, ze zarabiaja duzo wiecej ode mnie. Nie wszyscy posiedli takie zdolnosci. Nie rozumiem wiec Twojej frustracji. Takze moglas podjac ryzyko i w "zapyzialym" Lublinie zrobic finansowa kariere....
[quote name='Barbara Ubryk' timestamp='1356386431' post='713218']
Trzeba być niespełna rozumu żeby wybulić taki szmal za wątpliwą przyjemnośc posiadania lokum w takim nędznym grajdole jakim jest bez wątpienia ten zapyziały Lublin.
[/quote]
Sa ludzie chcacy mieszkac w naszym miescie. Stac ich na duzo wiecej niz nam sie wydaje i nalezy sie cieszyc. Mnie nie stac na mieszkanie za taaakie pieniadze, ale zdrugiej strony jestem tylko technikiem, a nie wzietym i zaradnym przedsiebiorca. Nie mam jednak za zl... rozwiń
Avatar
Andy / 25 grudnia 2012 o 10:31
0
a tyle kasy w tej małej miejscowści wydają ?
czyzby udane plony sadowniczo rolnicze procentowaly czy nasi znajomi z norwegio/irlandii ?
Avatar
ice / 25 grudnia 2012 o 08:29
0
I gdzie ten kryzys? Chyba został wymyślony dla najbiedniejszych, żeby wyjaśnić im dlaczego Wielcy Panowie Szefowie nagle przestają płacić pensje, zwalniać... A bo właśnie muszą płacić za nowe rezydencje, apartamenty, luksusowe żarcie itp.!
Avatar
l / 24 grudnia 2012 o 23:50
0
Wiśniowy sad jest w dzielnicy Czuby a nie na LSM a Lublin jest fajnym miastem .które pięknieje w oczach !!!
Avatar
folkatka / 24 grudnia 2012 o 23:22
0
Co Basiu? Musisz koniecznie sie dowartosciowac obrażając nasze kochane miasto i ludzi którzy kupują tu mieszkania? Mieszkania w Lublinie nie oddałabym za żadne inne
Avatar
Barbara Ubryk / 24 grudnia 2012 o 23:00
0
Trzeba być niespełna rozumu żeby wybulić taki szmal za wątpliwą przyjemnośc posiadania lokum w takim nędznym grajdole jakim jest bez wątpienia ten zapyziały Lublin.
Avatar
berlinkazmusztardą / 28 grudnia 2012 o 16:05
0
[quote name='lopez majonez' timestamp='1356684777' post='713948']
Bo redaktorzyna ma pewnie profity za ten artyykół. Dla czego nie napiszą ilu ludzi przez bezrobocie lub iście żebracze pensje nigdy nie będzie stać na mieszkanie! Dla czego nie opiszą lubelskich obozów pracy! A poza tym majac milion lub więcej to za taką kasę buduje się dom i mieszka się całeżycie u siebie a nie w bloku szumnie nazwanym przez marketingowców apartamentem . Nie słucha się jak sąsiad za drzwiami drze ryja i pierdzi nad głową albo rozwydrzone bachory robią w sąsiedniej klatce imprezę. No ale przecież to apartament i tak się bawi elyta.
[/quote]@lopez majonez- 10/10 widziałam tansze mieszkania ( co prawda z drugiej reki, ale jednak) przy Alexanderplatz w Berlinie niz te przy racławickich w Lublinie!!! ile zarabia kasjerka w Lidlu w Lublinie , ile w Berlinie. OK i ta i ta nie kupi zadnego mieszkania ale tą druga stac na w miere dobre zycie i na wynajecie mieszkania albo uciułanie.Polska a Lublinw szcegolnosci to dziwny metrix i dysproporcje miedzy ludzmi sa coraz wieksze. Rosnie coraz wieksza liczba tzw. socially excluded. W hiszpanii juz dawno miasta by sie paliły - dosłownie , gdybu nawet bezrobotni Hiszpanie byli w takiej sytuacji finansowej jak czesc Polaków. Co do tych apartementów- podejrzewam, ze kupują je jedni i ci sami ludzi. Maja po 4-5 mieszkan pod wynajem i jeszce wychodzą na Plus. kupujesz takie mieszkanko wciskasz hindusom z medycznej pod wynajem albo innemu warszawiakowi studenciakowi i hajs leci... zawsze bedzie popyta na mieszkania w dobrej lokalizacji.. a to ze 90% lublinian nie stac na zadne nowe mieszkanie to juz inna kwestia
[quote name='lopez majonez' timestamp='1356684777' post='713948']
Bo redaktorzyna ma pewnie profity za ten artyykół. Dla czego nie napiszą ilu ludzi przez bezrobocie lub iście żebracze pensje nigdy nie będzie stać na mieszkanie! Dla czego nie opiszą lubelskich obozów pracy! A poza tym majac milion lub więcej to za taką kasę buduje się dom i mieszka się całeżycie u siebie a nie w bloku szumnie nazwanym przez marketingowców apartamentem . Nie słucha się jak sąsiad za drzwiami drze ryja i pierdzi nad głową ... rozwiń
Avatar
lopez majonez / 28 grudnia 2012 o 09:52
0
Bo redaktorzyna ma pewnie profity za ten artyykół. Dla czego nie napiszą ilu ludzi przez bezrobocie lub iście żebracze pensje nigdy nie będzie stać na mieszkanie! Dla czego nie opiszą lubelskich obozów pracy! A poza tym majac milion lub więcej to za taką kasę buduje się dom i mieszka się całeżycie u siebie a nie w bloku szumnie nazwanym przez marketingowców apartamentem . Nie słucha się jak sąsiad za drzwiami drze ryja i pierdzi nad głową albo rozwydrzone bachory robią w sąsiedniej klatce imprezę. No ale przecież to apartament i tak się bawi elyta.
Avatar
wesoły diabeł / 27 grudnia 2012 o 10:35
0
Wszystko pięknie ale z definicji apartament powinien mieć przynajmniej 100 m2 i dodatkowe udogodnienia. Większość tego co sprzedają nasi deweloperzy to tylko większe mieszkania.
Avatar
jj / 25 grudnia 2012 o 14:07
0
Znajoma z banku mówiła mi że lubelscy lubelscy lekarze głownie kupują, mają tyle kasy że już im się w dupach przewraca.... Mam kilkoro znajomych, ot zwykli dentyści i fakt, spią na kasie.

Powinno się robić tak jak w Szwajcarii. Zakaz pracy lekarzowi jak ma prywatną dzialalność lekarską w szpitalu i na odwrót. Pracujesz w szpitalu to zakaz masz pracy w prywatnym ośrodku.

A u nas w Polsce, prywatne wizyty na państwowym sprzęcie szpitalu...
Avatar
Gość / 25 grudnia 2012 o 13:03
0
[quote name='Barbara Ubryk' timestamp='1356386431' post='713218']
Trzeba być niespełna rozumu żeby wybulić taki szmal za wątpliwą przyjemnośc posiadania lokum w takim nędznym grajdole jakim jest bez wątpienia ten zapyziały Lublin.
[/quote]
Sa ludzie chcacy mieszkac w naszym miescie. Stac ich na duzo wiecej niz nam sie wydaje i nalezy sie cieszyc. Mnie nie stac na mieszkanie za taaakie pieniadze, ale zdrugiej strony jestem tylko technikiem, a nie wzietym i zaradnym przedsiebiorca. Nie mam jednak za zle tym zapobiegliwym i zdolniejszym, ze zarabiaja duzo wiecej ode mnie. Nie wszyscy posiedli takie zdolnosci. Nie rozumiem wiec Twojej frustracji. Takze moglas podjac ryzyko i w "zapyzialym" Lublinie zrobic finansowa kariere....
[quote name='Barbara Ubryk' timestamp='1356386431' post='713218']
Trzeba być niespełna rozumu żeby wybulić taki szmal za wątpliwą przyjemnośc posiadania lokum w takim nędznym grajdole jakim jest bez wątpienia ten zapyziały Lublin.
[/quote]
Sa ludzie chcacy mieszkac w naszym miescie. Stac ich na duzo wiecej niz nam sie wydaje i nalezy sie cieszyc. Mnie nie stac na mieszkanie za taaakie pieniadze, ale zdrugiej strony jestem tylko technikiem, a nie wzietym i zaradnym przedsiebiorca. Nie mam jednak za zl... rozwiń
Avatar
Andy / 25 grudnia 2012 o 10:31
0
a tyle kasy w tej małej miejscowści wydają ?
czyzby udane plony sadowniczo rolnicze procentowaly czy nasi znajomi z norwegio/irlandii ?
Avatar
ice / 25 grudnia 2012 o 08:29
0
I gdzie ten kryzys? Chyba został wymyślony dla najbiedniejszych, żeby wyjaśnić im dlaczego Wielcy Panowie Szefowie nagle przestają płacić pensje, zwalniać... A bo właśnie muszą płacić za nowe rezydencje, apartamenty, luksusowe żarcie itp.!
Avatar
l / 24 grudnia 2012 o 23:50
0
Wiśniowy sad jest w dzielnicy Czuby a nie na LSM a Lublin jest fajnym miastem .które pięknieje w oczach !!!
Avatar
folkatka / 24 grudnia 2012 o 23:22
0
Co Basiu? Musisz koniecznie sie dowartosciowac obrażając nasze kochane miasto i ludzi którzy kupują tu mieszkania? Mieszkania w Lublinie nie oddałabym za żadne inne
Avatar
Barbara Ubryk / 24 grudnia 2012 o 23:00
0
Trzeba być niespełna rozumu żeby wybulić taki szmal za wątpliwą przyjemnośc posiadania lokum w takim nędznym grajdole jakim jest bez wątpienia ten zapyziały Lublin.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 1 0

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 0

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 8 6

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 4 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 26 10

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 7

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!