Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 lipca 2019 r.
13:23

Niebezpieczna sytuacja na rondzie koło os. Borek. Skoda wjechała pod prąd [wideo]

14 27 A A

Kamera w samochodzie naszego czytelnika nagrała kierującą skodą, która przez pomyłkę wjechała pod prąd na rondzie. Na szczęście nie doszło do wypadku

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nasz czytelnik jechał ul. Turystyczną w stronę Łęcznej. Na rondzie przed osiedlem Borek w ostatniej chwili zauważył skodę. Kierująca skręciła w lewo i wjechała na rondo pod prąd. Niewiele brakowało, a mogło dojść do czołowego zderzenia.

Na szczęście wszystko skończyło się tylko na kilku niecenzuralnych słowach (dźwięk wyciszony). Skoda wycofała i skręciła w prawo w kierunku zjazdu na obwodnicę Lublina. 

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
:) / 9 lipca 2019 o 15:35
+7
nawet gdyby znak "ruch okrężny" był wielkości bilbordu, to i tak zawsze znajdzie się sierota która pojedzie nie tam gdzie trzeba...
Avatar
Zło / 9 lipca 2019 o 14:33
+7
Czytam te komentarze i nie wierzę... Złej baletnicy przeszkadza rabek w spódnicy... Albo się umie jeździć albo nie... Albo jest się kierowca albo się posiada prawo jazdy... Za coś takiego zabieralbym prawo jazdy i kierował powtórnie na kurs
Avatar
Gość / 9 lipca 2019 o 13:57
+7
Nie no wy chyba żartujecie?!?!?! "to rondo jest tak dziwnie wzniesione i jeszcze przechylone, widoczność jest słaba." " Kierowcy którzy są tu pierwszy raz tracą orientację z powodu fatalnego oznakowania i wyprofilowania pasów. Plus nagminne wjeżdżanie kierowców jadących od strony LBN na rondo i wymuszanie pierwszeństwa" Przy tym jak jest oznakowane to rondo, ktoś kto robi taką akcję powinien dożywotnio stracić prawo jazdy!!! Elemenatarny brak wyobraźni, obserwacji otoczenia, uwagi, wszystkiego... Niedługo trzeba będzie bezrobotnych stawiać na rondach, żeby pomogli przjechać. A tu "górka i źle oznakowane" no k...a ręce opadają
Nie no wy chyba żartujecie?!?!?! "to rondo jest tak dziwnie wzniesione i jeszcze przechylone, widoczność jest słaba." " Kierowcy którzy są tu pierwszy raz tracą orientację z powodu fatalnego oznakowania i wyprofilowania pasów. Plus nagminne wjeżdżanie kierowców jadących od strony LBN na rondo i wymuszanie pierwszeństwa" Przy tym jak jest oznakowane to rondo, ktoś kto robi taką akcję powinien dożywotnio stracić prawo jazdy!!! Elemenatarny brak wyobraźni, obserwacji otoczenia, uwagi, wszystkiego... Niedługo trzeba będzie... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lipca 2019 o 14:26
+6
a widzsz tam taki okrągły znak po lewej stronie na rondzie idę o zakład że to biała strzałka na niebieskim tle, które ni mniej ni więcej mówi "jazda w prawo przed znakiem" innymi słowy "omiń mnie z prawej strony" Znaki C-9 lub C-1 ale raczej C-9
Avatar
Gość / 9 lipca 2019 o 14:20
+6
" Ktoś taki jak Ty jeżdżący jedynie między Łęczną a Lublinem nie zrozumie że są miejsca w których łatwo stracić orientację. Na tym rondzie już wielokrotnie widziałem takie akcje z jazdą pod prąd. Jest to ewidentnie wina złego oznakowania. Ludzie nie jadą pod prąd z powodu swojej głupoty tylko z powodu chu....wego oznakowania królu szos." To mam propozycję dla tych ekstra kierowców, których tak bronisz. Niech nie zapie.....lają jak barany jak nie umiją jeździć albo są w nowym dla siebie otoczeniu. To wszystko kwestia wyobraźni a nie oznakowania. To jak sobie radzisz(-dzicie) na gorzej oznakowanych rondach/skrzyżownaiach??? Przypominam Ci "wybitny" kierowco, że przed rondem jest odpowiednie oznakowanie (wersja dla debili ZNAK DROGOWY), który wyklucza taki manewr bez względu na to co widzisz na jezdni/dookoła. Pół mózgu ma ktoś kto po takim znaku skęca w lewo w pierwszą jezdnię! Trzba się po prostu rozglądać. A uwagi na temat mojego stażu za kierownica nie skometuję, jest za słaby na mnie...
" Ktoś taki jak Ty jeżdżący jedynie między Łęczną a Lublinem nie zrozumie że są miejsca w których łatwo stracić orientację. Na tym rondzie już wielokrotnie widziałem takie akcje z jazdą pod prąd. Jest to ewidentnie wina złego oznakowania. Ludzie nie jadą pod prąd z powodu swojej głupoty tylko z powodu chu....wego oznakowania królu szos." To mam propozycję dla tych ekstra kierowców, których tak bronisz. Niech nie zapie.....lają jak barany jak nie umiją jeździć albo są w nowym dla siebie otoczeniu. To wszystko kwestia wyobraźni a ni... rozwiń
Avatar
nie wykluczone... / 9 lipca 2019 o 15:45
+5
a nie był to przypadkiem ow pan Tomasz, który wrócił z Anglii dzięki staraniom premiera?
Avatar
mario36 / 9 lipca 2019 o 15:34
+5
Na tym samym rondzie miałem już 4 takie przypadki! Jeden rozumiem bo jakaś Włoszka nie kumata, ale pozostałe to z Lublina Barany!
Avatar
klub 15-letnich AŁDI / 9 lipca 2019 o 14:31
+5
Widzę że tu sami specjaliści spod znaku LLE z anteną CB i w czapkach z daszkiem. Po co Wam CB jak jedziecie codziennie po kilka km tą samą droga?
Avatar
PATRIOTA / 9 lipca 2019 o 16:48
+3
TAKIM GOMOŃIOM DROGOWYM ZABIERAĆ PRAWA JAZDY DO KOŃCA ŻYCIA.
Avatar
Jaś / 9 lipca 2019 o 14:56
+3
Ło Boże. Dobrze ktoś napisał albo ktoś umie prowadzić (ma oczywiście uprawnienia) auto albo ktoś ma prawo jazdy. A tu nawet jeszcze nie zna przepisów, no chyba że j chała narąbana bo na dodatek wymusiła pierwszeństwo dwóm kierującym i do tego skręciła nie z tego pasa co powinna. Drogowa analfabetką. Za coś takiego powinni zabierać prawko dożywotnio. Dobrze że tak się skończyło. Bo innym razem wjedzie pod prąd na Eskę i jeszcze kogoś zabije.
Avatar
K / 10 lipca 2019 o 15:06
0
zachowujecie się jak kupa idiotów - zamiast zastanowić się nad beznadziejnym oznakowaniem naszych "autostrad" wylewacie pomyje na kierowcę a każdemu "mistrzowi" to samo może się zdarzyć - oznakowanie naszych dróg jest dobre, ale tylko dla tych co i tak wiedzą jak jechać bez znaków - dla obcych to "czeski film", takich wątpliwych miejsc jest całe multum i jakbyśmy chcieli sobie pomóc to powinniśmy stworzyć cały "przewodnik" po takich miejscach i przekazać go naszemu jaśnie panującemu
Guzik prawda! Na dojeździe do ronda jest znak informujący o ruchu okrężnym. A jak kierowca nie wie, jak jechać, to jechać nie powinien. Ciekawe, gdyby taka artystka, albo podobny jej artysta zabił Ci kogoś z rodziny (czego Ci nie życzę!!!) - czy też narzekałbyś na oznakowanie, czy obwiniałbyś tego, kto jeździ wbrew znakom i przepisom.
Guzik prawda! Na dojeździe do ronda jest znak informujący o ruchu okrężnym. A jak kierowca nie wie, jak jechać, to jechać nie powinien. Ciekawe, gdyby taka artystka, albo podobny jej artysta zabił Ci kogoś z rodziny (czego Ci nie życzę!!!) - czy też narzekałbyś na oznakowanie, czy obwiniałbyś tego, kto jeździ wbrew znakom i przepisom. rozwiń
Avatar
Marek / 9 lipca 2019 o 21:43
+1
zachowujecie się jak kupa idiotów - zamiast zastanowić się nad beznadziejnym oznakowaniem naszych "autostrad" wylewacie pomyje na kierowcę a każdemu "mistrzowi" to samo może się zdarzyć - oznakowanie naszych dróg jest dobre, ale tylko dla tych co i tak wiedzą jak jechać bez znaków - dla obcych to "czeski film", takich wątpliwych miejsc jest całe multum i jakbyśmy chcieli sobie pomóc to powinniśmy stworzyć cały "przewodnik" po takich miejscach i przekazać go naszemu jaśnie panującemu
Avatar
robert / 9 lipca 2019 o 20:30
+2
Każdy może się pomylić.. zasada ograniczonego zaufania zawsze obowiązuje.... zresztą na tym rondzie taka sytuacja to normalka. Są tu jeszcze ciekawsze zdarzenia: niektórzy kierowcy jadący od Świdnika, widząc włączony kierunkowskaz zjazdowy pojazdu nadjeżdżającego od Lublina, sądzą, że kierujący skręca właśnie w prawo i wyjeżdżają z impetem tuż przed jego maskę - to jest dopiero test na refleks i sprawność techniczną pojazdu.... Miłej zabawy.... a kierowca, który nigdy nie popełnił błędu na drodze, "niech pierwszy rzuci kamień..."
Avatar
Kierowca / 9 lipca 2019 o 19:01
+2
Jadąc od Świdnik na asfalcie jest jak wół strzałka w lewo to i skoda pojechała
Avatar
Jeżdżę przez to skrzyżowanie codziennie / 9 lipca 2019 o 18:58
+2
Trza było wybudować za te same pieniądze zresztą prawdziwe skrzyżowanie,a nie hybrydę i nie było by takich scen
Avatar
joe / 9 lipca 2019 o 18:53
+1
Obrzydzenie mnie bierze kiedy czytam te chamskie komentarze "miszczów" klawiatury. Jechałem tym rondem kilkanaście razy i zawsze czuję się lekko zdezorientowany. Niezależnie od wszelkich znaków pionowych ta strzałka w lewo na asfalcie jest myląca. (hejterom z góry odpowiadam - mam długi staż, w tym po metropoliach europejskich)
Avatar
PATRIOTA / 9 lipca 2019 o 16:48
+3
TAKIM GOMOŃIOM DROGOWYM ZABIERAĆ PRAWA JAZDY DO KOŃCA ŻYCIA.
Avatar
nie wykluczone... / 9 lipca 2019 o 15:45
+5
a nie był to przypadkiem ow pan Tomasz, który wrócił z Anglii dzięki staraniom premiera?
Avatar
Gość / 9 lipca 2019 o 15:42
+2
Może z Anglii wróciła dopiero?
Avatar
:) / 9 lipca 2019 o 15:35
+7
nawet gdyby znak "ruch okrężny" był wielkości bilbordu, to i tak zawsze znajdzie się sierota która pojedzie nie tam gdzie trzeba...
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Uplay+: Ponad 100 gier za 59,90 złotych miesięcznie

Uplay+: Ponad 100 gier za 59,90 złotych miesięcznie 0 1

A pierwszy miesiąc za darmo. W pakiecie wszystkie części serii Assassin's Creed, Far Cry, Anno, Tom Clancy's... Usługa Uplay+ wystartuje 3 września.

Lekkoatleci AZS UMCS otrzymali Listy Gratulacyjne od Prezydenta Lublina
galeria

Lekkoatleci AZS UMCS otrzymali Listy Gratulacyjne od Prezydenta Lublina 0 2

W Trybunale Koronnym wyróżniono zawodników AZS UMCS Lublin, którzy na półmetku sezonu zdążyli już zdobyć wiele medali na imprezach światowych i krajowych

Zaprosił nieznajomego na piwo. To była pułapka

Zaprosił nieznajomego na piwo. To była pułapka 0 2

Zwabili bezbronnego, samotnego mężczyznę na wspólne wypicie piwa, po czym pobili go i okradli.

"Furia" i inne hity w Kinie Perła
19 lipca 2019, 21:00

"Furia" i inne hity w Kinie Perła 0 1

W najbliższy weekend w Kinie Perła zobaczymy m.in. wojenny przebój z Bradem Pittem "Furia. Będzie też kultowy "Żywot Briana". Projekcje w dniach 19-21 lipca przy ul. Bernardyńskiej 15 o godz. 21.

Reforma Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Elita bez mistrza Polski?

Reforma Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Elita bez mistrza Polski? 0 1

To może być ostatni sezon polskiego klubu w elitarnych rozgrywkach. Europejska Federacja Piłki Ręcznej podała szczegóły kwalifikacji do zreformowanej Ligi Mistrzyń

Radny Tomasz Pitucha skazany za zniesławienie. Ma wpłacić pieniądze na Marsz Równości [wideo]
galeria
film

Radny Tomasz Pitucha skazany za zniesławienie. Ma wpłacić pieniądze na Marsz Równości [wideo] 121 63

Tomasz Pitucha został skazany za pomówienie. Ma zapłacić 5 tys. zł na rzecz Marszu Równości i opublikować informację o dzisiejszym wyroku sądu na łamach Dziennika Wschodniego i Gazety Wyborczej. Wyrok jest nieprawomocny. Radny zapowiedział złożenie apelacji

Drogowcy policzyli kostki i płyty zdjęte z ulic. Trafią w inne miejsca

Drogowcy policzyli kostki i płyty zdjęte z ulic. Trafią w inne miejsca 0 2

Zakończyła się inwentaryzacja w składach materiałów zdjętych z przebudowywanych ulic. Kostka brukowa posłuży do wyrównania zdegradowanych chodników, a zdarty z jezdni asfalt przyda się do utwardzenia bocznych dróg. Takie „przeszczepy” odbywają się nawet w ścisłym centrum miasta

Lublin: Przebudują kamienicę po wybuchu gazu i pożarze. Koszt? Co najmniej 1,8 mln zł

Lublin: Przebudują kamienicę po wybuchu gazu i pożarze. Koszt? Co najmniej 1,8 mln zł 0 7

Co najmniej 1,8 mln zł będzie kosztować przebudowa miejskiej kamienicy przy ul. Rybnej 7, którą zleca Zarząd Nieruchomości Komunalnych

Jest kadra polskich koszykarzy na zgrupowanie w Wałbrzychu

Jest kadra polskich koszykarzy na zgrupowanie w Wałbrzychu 0 0

Selekcjoner Biało-Czerwonych Mike Taylor wybrał 19 zawodników, których zabierze na zgrupowanie do Wałbrzycha. Treningi rozpoczną się 29 lipca

Szybki koniec kariery zastępcy dyrektora WORD Lublin. Piotr S. przyznał się do winy

Szybki koniec kariery zastępcy dyrektora WORD Lublin. Piotr S. przyznał się do winy 8 41

Piotr S. pożegnał się ze stanowiskiem zastępcy dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie. Ciążą na nim prokuratorskie zarzuty. Mężczyzna odpowiada za usiłowanie wyłudzenia

Horodyszcze: W wypadku zginęła 14-latka, kierował jej 14-letni kolega [zdjęcia]
galeria

Horodyszcze: W wypadku zginęła 14-latka, kierował jej 14-letni kolega [zdjęcia] 70 15

Nie żyje 14-letnia dziewczyna, troje nastolatków trafiło do szpitala. Znanych jest więcej okoliczności wczorajszego wypadku w miejscowości Horodyszcze w powiecie bialskim. Według wstępnych ustaleń policji autem kierował 14-latek

Dobra gra Kingi Wojtasik i Katarzyny Kociołek w Szwajcarii, ale wyników brak

Dobra gra Kingi Wojtasik i Katarzyny Kociołek w Szwajcarii, ale wyników brak 0 0

Kinga Wojtasik (AZS UMCS TPS Lublin) i Katarzyna Kociołek bez zwycięstwa zakończyły udział w turnieju World Tour w szwajcarskim Gstaad

Trwa walka o życie 33-latka z Lublina. "Po wizycie u stomatologa było coraz gorzej"

Trwa walka o życie 33-latka z Lublina. "Po wizycie u stomatologa było coraz gorzej" 86 27

Syn kładzie się z bólem i z bólem wstaje. Najgorsze jest to, że to ogromne cierpienie nie ustąpi. Będzie jutro i w kolejnych dniach – mówi ze łzami w oczach Ewa Smalira, matka 33-latka z Lublina. Mężczyzna od 6 lat walczy ze bardzo rzadkim złośliwym nowotworem żuchwy. Potrzebne są szczegółowe badania, by móc dokładnie określić śmiertelnego przeciwnika

Koncert zespołu Voda w Pubie u Szewca
19 lipca 2019, 20:00

Koncert zespołu Voda w Pubie u Szewca 0 0

Pub u Szewca (ul. Grodzka 19) zaprasza na koncert krakowskiej formacji Voda. Krakowskie trio będzie promować swój najnowszy krążek "Amphibia". Wydarzenie odbędzie się 19 lipca o godz. 20.

Kontrowersyjna fabryka przy granicy z Polską powstała, ale nie działa

Kontrowersyjna fabryka przy granicy z Polską powstała, ale nie działa 2 7

Władze obwodu brzeskiego na Białorusi zdecydowały o wstrzymaniu fabryki akumulatorów, która powstała w Brześciu, tuż przy granicy z Polską. Przygraniczny region obawiał się, że ta wielka inwestycja może zagrozić naszemu środowisku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!