Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 sierpnia 2011 r.
20:20
Edytuj ten wpis

Nowe rozkłady jazdy autobusów w Lublinie, nowe opłaty za przejazd

0 16 A A
Od czwartku autobusy będą jeździć według nowego rozkładu (Bartłomiej Żurawski / Archiwum)
Od czwartku autobusy będą jeździć według nowego rozkładu (Bartłomiej Żurawski / Archiwum)

W czwartek powita nas nowy cennik biletów komunikacji miejskiej. U kierowcy będzie drożej niż w kiosku. W życie wchodzi też nowy rozkład jazdy. No i będziemy mogli do woli przesiadać się przez pół godziny!

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ci, którzy przyzwyczaili się do kupowania biletów u kierowcy, powinni zmienić nawyk. Chyba że wolą płacić za bilet 2,80 zł. Do wyboru jest jeszcze jedna opcja: zakup w pojeździe karnetu składającego się z pięciu biletów, wtedy w przeliczeniu na jeden zapłacimy 2,40 zł.

Jest jeszcze jeden minus: po skasowaniu biletu kupionego u kierowcy nie będzie można się z nim przesiąść. Za to bilet za 2,40 zł kupiony w kiosku lub automacie będzie od jutra biletem czasowym.

Niech żyją przesiadki

– Będzie ważny przez 30 minut od momentu skasowania z możliwością przesiadania się do innych pojazdów lub ważny w pojeździe, w którym został skasowany, na całej długości trasy, tj. do przystanku końcowego, bez względu na czas przejazdu – wyjaśnia Jakub Kozak z Zarządu Transportu Miejskiego.

To nie jedyne nowości. W cenniku pojawiają się też bilety 6-godzinne za 6 zł oraz 72-godzinne za 20 zł. Te ostatnie mogą przydać się zwłaszcza turystom. Dotąd byli oni skazani na kasowanie biletów jednorazowych, bo nie mając miejskiej karty, nie mogli kupić biletu 10-dniowego, a na wyrobienie takiej karty trzeba czekać.

Zyskają też ci, którzy przesiadają się z jednego autobusu nocnego do drugiego. Po przesiadce musieli kupować nowy bilet, przez co koszt przejazdu rósł do 10 złotych. Teraz w ofercie pojawiają się uprawniające do przesiadek 90-minutowe bilety nocne za 7 zł.
"Rok szkolny”

Oprócz zmian w cenniku czeka nas też powrót rozkładu oznaczonego w tabelkach dopiskiem "rok szkolny”. W porównaniu z tym, co było przed wakacjami, nie ma rewolucji. Na trasę wracają linie 5, 54 i zjazdowe "dziewięścetki” z wyjątkiem linii 926.

Częściej pojedzie linia 151, przez większość dnia będzie kursować co 10 minut. Ma to rozładować tłok na trasie z Abramowic do śródmieścia. Zwiększona została też liczba kursów linii 21 i 47.
Dopiero od października wróci 56 oraz 726, której rozkład będzie mocno okrojony.

Objazdy i tymczasowe

1 września w związku z zakończeniem prac drogowych na ul. Lwowskiej, Ruskiej i rondzie Mohyły autobusy linii 1, 2, 4, 6, 10, 11, 16, 17, 18, 22, 31, 32, 34, 39, 47, 57 i N3 wrócą na swoje trasy. Ale z wyjątkiem objazdów związanych z pracami drogowymi na ul. Prusa, 3 Maja i al. Solidarności. Bo linie omijające zamkniętą ul. 3 Maja nadal będą kursować objazdami.

Do 11 września przedłużone zostało też obowiązywanie objazdów spowodowanych zamknięciem Drogi Męczenników Majdanka (między pętlą trolejbusową a ul. Doświadczalną). Linia 47 jest skrócona do pętli, a 21, 23 i 28 kursują przez ul. Grabskiego. W ich przypadku obowiązywać będą rozkłady tymczasowe.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosc / 31 sierpnia 2011 o 16:31
0
POLECAM!!!1
sledzimykonkursy.pl/?pwid=9e0cdc0bc45f4c469acac89f2972f2e0
Avatar
Pasażer / 31 sierpnia 2011 o 12:38
0
W Lublinie ludzie powoli się przyzwyczają do samodzielnego otwierania drzwi (bardzo przydatne w zimie lub w lecie w pojazdach z klimatyzacją), umieją też obsługiwać automaty (zarówno stacjonarne jak i w pojazdach - na razie w trolejbusach), korzystają z karty biletu elektronicznego. Tylko nieliczni mają z tym problemy, ale cóż - po co wprowadzać innowacje, skoro można zostać w średniowieczu.
A poza tym nie ma co porównywać Lublina do Warszawy, bo w stolicy są chyba najdroższe bilety (szczególnie czasowe 20-, 40- i 60-minutowe drenują mocno kieszeń, dużo lepiej jest z miesięcznymi ważnymi w jednej strefie).

Można gadać, że w Lublinie bilety nie są tanie, ale tak naprawdę bilet miesięczny jest niewiele droższy od miesięcznej składki OC. A jeśli ktoś korzysta często tylko z jednej linii wystarczy kupić bilet na 5 miesięcy za 212 złotych i koszt miesięcznych podróży wynosi 42,40 zł.
W Lublinie ludzie powoli się przyzwyczają do samodzielnego otwierania drzwi (bardzo przydatne w zimie lub w lecie w pojazdach z klimatyzacją), umieją też obsługiwać automaty (zarówno stacjonarne jak i w pojazdach - na razie w trolejbusach), korzystają z karty biletu elektronicznego. Tylko nieliczni mają z tym problemy, ale cóż - po co wprowadzać innowacje, skoro można zostać w średniowieczu.
A poza tym nie ma co porównywać Lublina do Warszawy, bo w stolicy są chyba najdroższe bilety (szczególnie czasowe 20-, 40- i 60-minutowe drenują m... rozwiń
Avatar
Mikra / 31 sierpnia 2011 o 12:22
0
[quote name='Janek z działek' timestamp='1314775039' post='522617']
Ten fiejo co zarządza MPK obiecał mieszkańcom Wilczopola i Majdanu Mętowskiego autobusy MPK a z artykułu jakoś to nie wynika , może Redakcja by na ten temat się czegoś dowiedziała[/quote]
Miej pretensje do wójta gminy Głusk, bo to on powinien wam załatwić kursy komunikacji miejskiej, tyle że wiąże się to z dopłatami. U prywaciarza bilet kosztuje 3 czy tam 4 złote, a pojazdy na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego (MPK, AKL, Irex, Meteor) jeżdżą na 2,40 i 1,20 zł, więc różnicę trzeba skądś pokryć.
[quote name='Janek z działek' timestamp='1314775039' post='522617']
Ten fiejo co zarządza MPK obiecał mieszkańcom Wilczopola i Majdanu Mętowskiego autobusy MPK a z artykułu jakoś to nie wynika , może Redakcja by na ten temat się czegoś dowiedziała[/quote]
Miej pretensje do wójta gminy Głusk, bo to on powinien wam załatwić kursy komunikacji miejskiej, tyle że wiąże się to z dopłatami. U prywaciarza bilet kosztuje 3 czy tam 4 złote, a pojazdy na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego (MPK, AKL, Irex, Meteor)... rozwiń
Avatar
Gnome / 31 sierpnia 2011 o 11:33
0
to, że 3/4 lublina, z tego wiekszosc starszych osob nawet po 30 roku życia w nowych autobusach nie potrafi przeczytac napisu na drzwiach ''aby drzwi sie otworzyły naciśnij przycisk STOP''


W całej Europie cywilizowanej na początku były z tym problemy ale od kilkudziesięciu lat nikt sobie nie wyobraża wysiadanie bez naciśnięcia guziczka.Tylko jeden minus,trzeba być zdecydowanym na wysiadanie i nie siedzieć do końca na wyrku.
Avatar
meesha / 31 sierpnia 2011 o 11:12
0
[quote name='sxkjhfd' timestamp='1314780701' post='522708']
przesiadać można sie przez pół godziny, ale obejmuje to 30 minut przejazdu wg rozkładu czy 30 minut faktycznej jazdy?
[/quote]
przesiadać można sie przez pół godziny, ale obejmuje to 30 minut przejazdu wg rozkładu czy 30 minut faktycznej jazdy?

A niby w jaki sposób chcesz wykazać te 30 minut "faktycznej jazdy"? Kasując bilet przy wejściu do pierwszego pojazdu, przy wyjściu z niego, trzecie kasowanie po wejściu do drugiego pojazdu, czwarte przed wyjściem z niego. Piąte po wejściu do trzeciego pojazdu...
Myślenie nie boli. Oczywiście, że chodzi o 30 minut od momentu skasowania biletu w pierwszym pojeździe. I należy to traktować jako bonus. Bilet kosztuje tyle samo co wcześniej. Jak ktoś jedzie dwa krótkie odcinki z przesiadką to pewnie zdąży w te 30 minut. Jak nie - kasuje kolejny bilet tak jak to było do tej pory. To takie ciężkie do ogarnięcia???

A niby w jaki sposób chcesz wykazać te 30 minut "faktycznej jazdy"? Kasując bilet przy wejściu do pierwszego pojazdu, przy wyjściu z niego, trzecie kasowanie po wejściu do drugiego pojazdu, czwarte przed wyjściem z niego. Piąte po wejściu do trzeciego pojazdu...
Myślenie nie boli. Oczywiście, że chodzi o 30 minut od momentu skasowania biletu w pierwszym pojeździe. I należy to traktować jako bonus. Bilet kosztuje tyle samo co wcześniej. Jak ktoś jedzie dwa krótkie odcinki z przesiadką to pewnie zdąży w te 3... rozwiń
Avatar
ul / 31 sierpnia 2011 o 11:12
0
Czy oni co roku musza zmieniac zasady???
Avatar
olo / 31 sierpnia 2011 o 10:54
0
dla tych co piszą bzdury o cenach biletów w Warszawie http://www.ztm.waw.pl/?c=110&l=1
Avatar
sxkjhfd / 31 sierpnia 2011 o 10:51
0
przesiadać można sie przez pół godziny, ale obejmuje to 30 minut przejazdu wg rozkładu czy 30 minut faktycznej jazdy?
Avatar
Xyz / 31 sierpnia 2011 o 10:22
0
Ciekawostka: Niby od jutra stare jednorazowe nie będą honorowane ale w kasie na Kraśnickiej nie mogę ich wymienić, ponieważ pani w okienku twierdzi, że jednak będą honorowane do końca września. Jak to w końcu jest?
Avatar
ana / 31 sierpnia 2011 o 10:22
0
[quote name='kasia' timestamp='1314777701' post='522645']
to jakas kompletna kpina ! bilet 3 dniowy w warszawie na autobusy tramwaje i metro kosztuje 8 zł !! a ktos ma placic za 72 h 20 zł !

bilet 3 dniowy w warszawie kosztuje 24zł, koleżanko masz mocno nieaktualne dane
Avatar
gosc / 31 sierpnia 2011 o 16:31
0
POLECAM!!!1
sledzimykonkursy.pl/?pwid=9e0cdc0bc45f4c469acac89f2972f2e0
Avatar
Pasażer / 31 sierpnia 2011 o 12:38
0
W Lublinie ludzie powoli się przyzwyczają do samodzielnego otwierania drzwi (bardzo przydatne w zimie lub w lecie w pojazdach z klimatyzacją), umieją też obsługiwać automaty (zarówno stacjonarne jak i w pojazdach - na razie w trolejbusach), korzystają z karty biletu elektronicznego. Tylko nieliczni mają z tym problemy, ale cóż - po co wprowadzać innowacje, skoro można zostać w średniowieczu.
A poza tym nie ma co porównywać Lublina do Warszawy, bo w stolicy są chyba najdroższe bilety (szczególnie czasowe 20-, 40- i 60-minutowe drenują mocno kieszeń, dużo lepiej jest z miesięcznymi ważnymi w jednej strefie).

Można gadać, że w Lublinie bilety nie są tanie, ale tak naprawdę bilet miesięczny jest niewiele droższy od miesięcznej składki OC. A jeśli ktoś korzysta często tylko z jednej linii wystarczy kupić bilet na 5 miesięcy za 212 złotych i koszt miesięcznych podróży wynosi 42,40 zł.
W Lublinie ludzie powoli się przyzwyczają do samodzielnego otwierania drzwi (bardzo przydatne w zimie lub w lecie w pojazdach z klimatyzacją), umieją też obsługiwać automaty (zarówno stacjonarne jak i w pojazdach - na razie w trolejbusach), korzystają z karty biletu elektronicznego. Tylko nieliczni mają z tym problemy, ale cóż - po co wprowadzać innowacje, skoro można zostać w średniowieczu.
A poza tym nie ma co porównywać Lublina do Warszawy, bo w stolicy są chyba najdroższe bilety (szczególnie czasowe 20-, 40- i 60-minutowe drenują m... rozwiń
Avatar
Mikra / 31 sierpnia 2011 o 12:22
0
[quote name='Janek z działek' timestamp='1314775039' post='522617']
Ten fiejo co zarządza MPK obiecał mieszkańcom Wilczopola i Majdanu Mętowskiego autobusy MPK a z artykułu jakoś to nie wynika , może Redakcja by na ten temat się czegoś dowiedziała[/quote]
Miej pretensje do wójta gminy Głusk, bo to on powinien wam załatwić kursy komunikacji miejskiej, tyle że wiąże się to z dopłatami. U prywaciarza bilet kosztuje 3 czy tam 4 złote, a pojazdy na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego (MPK, AKL, Irex, Meteor) jeżdżą na 2,40 i 1,20 zł, więc różnicę trzeba skądś pokryć.
[quote name='Janek z działek' timestamp='1314775039' post='522617']
Ten fiejo co zarządza MPK obiecał mieszkańcom Wilczopola i Majdanu Mętowskiego autobusy MPK a z artykułu jakoś to nie wynika , może Redakcja by na ten temat się czegoś dowiedziała[/quote]
Miej pretensje do wójta gminy Głusk, bo to on powinien wam załatwić kursy komunikacji miejskiej, tyle że wiąże się to z dopłatami. U prywaciarza bilet kosztuje 3 czy tam 4 złote, a pojazdy na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego (MPK, AKL, Irex, Meteor)... rozwiń
Avatar
Gnome / 31 sierpnia 2011 o 11:33
0
to, że 3/4 lublina, z tego wiekszosc starszych osob nawet po 30 roku życia w nowych autobusach nie potrafi przeczytac napisu na drzwiach ''aby drzwi sie otworzyły naciśnij przycisk STOP''


W całej Europie cywilizowanej na początku były z tym problemy ale od kilkudziesięciu lat nikt sobie nie wyobraża wysiadanie bez naciśnięcia guziczka.Tylko jeden minus,trzeba być zdecydowanym na wysiadanie i nie siedzieć do końca na wyrku.
Avatar
meesha / 31 sierpnia 2011 o 11:12
0
[quote name='sxkjhfd' timestamp='1314780701' post='522708']
przesiadać można sie przez pół godziny, ale obejmuje to 30 minut przejazdu wg rozkładu czy 30 minut faktycznej jazdy?
[/quote]
przesiadać można sie przez pół godziny, ale obejmuje to 30 minut przejazdu wg rozkładu czy 30 minut faktycznej jazdy?

A niby w jaki sposób chcesz wykazać te 30 minut "faktycznej jazdy"? Kasując bilet przy wejściu do pierwszego pojazdu, przy wyjściu z niego, trzecie kasowanie po wejściu do drugiego pojazdu, czwarte przed wyjściem z niego. Piąte po wejściu do trzeciego pojazdu...
Myślenie nie boli. Oczywiście, że chodzi o 30 minut od momentu skasowania biletu w pierwszym pojeździe. I należy to traktować jako bonus. Bilet kosztuje tyle samo co wcześniej. Jak ktoś jedzie dwa krótkie odcinki z przesiadką to pewnie zdąży w te 30 minut. Jak nie - kasuje kolejny bilet tak jak to było do tej pory. To takie ciężkie do ogarnięcia???

A niby w jaki sposób chcesz wykazać te 30 minut "faktycznej jazdy"? Kasując bilet przy wejściu do pierwszego pojazdu, przy wyjściu z niego, trzecie kasowanie po wejściu do drugiego pojazdu, czwarte przed wyjściem z niego. Piąte po wejściu do trzeciego pojazdu...
Myślenie nie boli. Oczywiście, że chodzi o 30 minut od momentu skasowania biletu w pierwszym pojeździe. I należy to traktować jako bonus. Bilet kosztuje tyle samo co wcześniej. Jak ktoś jedzie dwa krótkie odcinki z przesiadką to pewnie zdąży w te 3... rozwiń
Avatar
ul / 31 sierpnia 2011 o 11:12
0
Czy oni co roku musza zmieniac zasady???
Avatar
olo / 31 sierpnia 2011 o 10:54
0
dla tych co piszą bzdury o cenach biletów w Warszawie http://www.ztm.waw.pl/?c=110&l=1
Avatar
sxkjhfd / 31 sierpnia 2011 o 10:51
0
przesiadać można sie przez pół godziny, ale obejmuje to 30 minut przejazdu wg rozkładu czy 30 minut faktycznej jazdy?
Avatar
Xyz / 31 sierpnia 2011 o 10:22
0
Ciekawostka: Niby od jutra stare jednorazowe nie będą honorowane ale w kasie na Kraśnickiej nie mogę ich wymienić, ponieważ pani w okienku twierdzi, że jednak będą honorowane do końca września. Jak to w końcu jest?
Avatar
ana / 31 sierpnia 2011 o 10:22
0
[quote name='kasia' timestamp='1314777701' post='522645']
to jakas kompletna kpina ! bilet 3 dniowy w warszawie na autobusy tramwaje i metro kosztuje 8 zł !! a ktos ma placic za 72 h 20 zł !

bilet 3 dniowy w warszawie kosztuje 24zł, koleżanko masz mocno nieaktualne dane
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 0 0

Pani Maria zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 2 0

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 4 5

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 0 2

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 4 9

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 7

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 21 13

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 40 4

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 7

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 17

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 18 17

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!