Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 grudnia 2010 r.
14:21
Edytuj ten wpis

Nowy rozkład jazdy pociągów regionalnych - pobierz i wydrukuj

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 17 A A

Znamy już oficjalny rozkład jazdy pociągów osobowych Regio, który wejdzie w życie 12 grudnia. Nowością są bezpośrednie pociągi do Rzeszowa; spółka PKP Przewozy Regionalne uruchomiła dwa takie połączenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przewoźnik specjalizujący się w obsłudze połączeń lokalnych zdecydował się także na Lubelszczyźnie uruchomić pociąg typu InterRegio, który ma kursować do Wrocławia. Połączenie będzie obsługiwane składami elektrycznymi , w których nie ma przedziałów.

W załącznikach pod zdjęciem są do pobrania rozkłady jazdy dla połączeń: Łuków-Terespol, Lublin-Dęblin, Lublin-Chełm, Dęblin-Łuków i Lublin-Rzeszów.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
##### / 3 września 2013 r. o 09:33

Nowy rozkład jazdy pociągów regionalnych - pobierz i wydrukuj

kucwa gdzie ten rozkład jazd.nawet tego nie potrafią zrobić

Avatar
ala / 12 grudnia 2010 r. o 22:42
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
ewelina / 12 grudnia 2010 r. o 20:20
[quote name='jack' timestamp='1291658462' post='400016']
jak ci nie pasuje pisuarze walony wypierdzielaj do torunia. do radia rydzyka bedziesz mogl dojsc piechotą zasrany ...
[/quote]

Ja też bym chciała dojechać do Rzeszowa w czasie porównywalnym z busami, a tymczasem nawet nie biorę pod uwagę kolei, bo 4 godziny to absurd. Jako pracownik uczelni miałabym 50% zniżki na PKP. Jednak od wielu lat jeżdżę Galicją - znakomita firma - przepłacam, ale nie tracę tylu godzin życia co na PKP.
Pozdrawiam pracowników Galicji!
[quote name='jack' timestamp='1291658462' post='400016']
jak ci nie pasuje pisuarze walony wypierdzielaj do torunia. do radia rydzyka bedziesz mogl dojsc piechotą zasrany ...
[/quote]

Ja też bym chciała dojechać do Rzeszowa w czasie porównywalnym z busami, a tymczasem nawet nie biorę pod uwagę kolei, bo 4 godziny to absurd. Jako pracownik uczelni miałabym 50% zniżki na PKP. Jednak od wielu lat jeżdżę Galicją - znakomita firma - przepłacam, ale nie tracę tylu godzin życia co na PKP.
Pozdr... rozwiń
Avatar
bambosh / 11 grudnia 2010 r. o 17:47
[quote name='Andrzej' timestamp='1292062239' post='403403']
Do Wrocławia podóż się jeszcze wydłużyła, a wydawało się to niemożliwe...do tego odogodnienie-wagony bez przedziałów! Cofamy się do poziomu 3 świata.
[/quote]
...i tu się mylisz! -nie do Krajów Trzeciego Świata,lecz do Unii Europejskiej! -bo Unia zniosła Granice wewnętrzne,a Ty chcesz przedziałow i rozdziałów?! Jednoczyć trzeba się-a nie dzielić! He!He!
[quote name='Andrzej' timestamp='1292062239' post='403403']
Do Wrocławia podóż się jeszcze wydłużyła, a wydawało się to niemożliwe...do tego odogodnienie-wagony bez przedziałów! Cofamy się do poziomu 3 świata.
[/quote]
...i tu się mylisz! -nie do Krajów Trzeciego Świata,lecz do Unii Europejskiej! -bo Unia zniosła Granice wewnętrzne,a Ty chcesz przedziałow i rozdziałów?! Jednoczyć trzeba się-a nie dzielić! He!He! rozwiń
Avatar
ortografia / 11 grudnia 2010 r. o 17:10
[quote name='Peter Pan' timestamp='1291653543' post='399960']
Z Lublina do Rzeszowa w 4 godziny to mi rewelacja. Busem w 4 godziny to zdarzę wrócić z powrotem do Lublina.
[/quote]
Jak tak zaczniesz pisac to możesz nie zdążyć.
Avatar
Andrzej / 11 grudnia 2010 r. o 11:10
Do Wrocławia podóż się jeszcze wydłużyła, a wydawało się to niemożliwe...do tego odogodnienie-wagony bez przedziałów! Cofamy się do poziomu 3 świata.
Avatar
Tse tse / 9 grudnia 2010 r. o 19:58
A gdzie rozkład PKP INTERCITY - pobierz i wydrukuj ?
Avatar
cal / 7 grudnia 2010 r. o 10:04
Wypadkow na drogach coraz wiecej a pociagi likwiduja.gdzie jest rozum. Pociagi sa najbezpieczniejsze i niezawodne , co okazalo sie po ostatnim ataku zimy gdy ruch drogowy stal a pociagi jezdzily bez wiekszych opoznien.plus za polaczenia do rzeszowa, polaczenie dwoch relacji dalo pociag lublin rzesszow ,ktory jest wazny/laczy dwie stolice wojewodztw i powstalo bez zadnych dodatkowych pieniedzy, powinno sie dalej rozwijac ten kierunek myslenia m.in radom , lodz p. radom. dobrze ze powstaly 3 bezposrednie pociagi laczace lublin z lukowem biala podlaska i terespolem, co ulatwi dojazd z krancow wojewodztwa do stolicy regionu
Wypadkow na drogach coraz wiecej a pociagi likwiduja.gdzie jest rozum. Pociagi sa najbezpieczniejsze i niezawodne , co okazalo sie po ostatnim ataku zimy gdy ruch drogowy stal a pociagi jezdzily bez wiekszych opoznien.plus za polaczenia do rzeszowa, polaczenie dwoch relacji dalo pociag lublin rzesszow ,ktory jest wazny/laczy dwie stolice wojewodztw i powstalo bez zadnych dodatkowych pieniedzy, powinno sie dalej rozwijac ten kierunek myslenia m.in radom , lodz p. radom. dobrze ze powstaly 3 bezposrednie pociagi laczace lublin z lukowem biala... rozwiń
Avatar
a / 7 grudnia 2010 r. o 09:54
zamosc byl juz w rozkladzie i co nagle po wyborach odmienilo sie i wyparowal. oszusci. żadamy przywrocenia polaczen do zamoscia.
Avatar
a / 7 grudnia 2010 r. o 09:50
Własnie jest zamość?wygrali wybory to teraz to maja gdzies.klamcy.szynobusy co kupili juz sie psuja i 4 z 5 zostaly odeslane do bydgoszczy do naprawy i nie ma co puscic do zamoscia. Urząd marszalkowski kupil zlom a teraz jest problem Powinien sie tym zajac prokurator/niegospodarnosc/. a pociagi do zamoscia sa bardzo potrzebne
Avatar
##### / 3 września 2013 r. o 09:33

Nowy rozkład jazdy pociągów regionalnych - pobierz i wydrukuj

kucwa gdzie ten rozkład jazd.nawet tego nie potrafią zrobić

Avatar
ala / 12 grudnia 2010 r. o 22:42
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
ewelina / 12 grudnia 2010 r. o 20:20
[quote name='jack' timestamp='1291658462' post='400016']
jak ci nie pasuje pisuarze walony wypierdzielaj do torunia. do radia rydzyka bedziesz mogl dojsc piechotą zasrany ...
[/quote]

Ja też bym chciała dojechać do Rzeszowa w czasie porównywalnym z busami, a tymczasem nawet nie biorę pod uwagę kolei, bo 4 godziny to absurd. Jako pracownik uczelni miałabym 50% zniżki na PKP. Jednak od wielu lat jeżdżę Galicją - znakomita firma - przepłacam, ale nie tracę tylu godzin życia co na PKP.
Pozdrawiam pracowników Galicji!
[quote name='jack' timestamp='1291658462' post='400016']
jak ci nie pasuje pisuarze walony wypierdzielaj do torunia. do radia rydzyka bedziesz mogl dojsc piechotą zasrany ...
[/quote]

Ja też bym chciała dojechać do Rzeszowa w czasie porównywalnym z busami, a tymczasem nawet nie biorę pod uwagę kolei, bo 4 godziny to absurd. Jako pracownik uczelni miałabym 50% zniżki na PKP. Jednak od wielu lat jeżdżę Galicją - znakomita firma - przepłacam, ale nie tracę tylu godzin życia co na PKP.
Pozdr... rozwiń
Avatar
bambosh / 11 grudnia 2010 r. o 17:47
[quote name='Andrzej' timestamp='1292062239' post='403403']
Do Wrocławia podóż się jeszcze wydłużyła, a wydawało się to niemożliwe...do tego odogodnienie-wagony bez przedziałów! Cofamy się do poziomu 3 świata.
[/quote]
...i tu się mylisz! -nie do Krajów Trzeciego Świata,lecz do Unii Europejskiej! -bo Unia zniosła Granice wewnętrzne,a Ty chcesz przedziałow i rozdziałów?! Jednoczyć trzeba się-a nie dzielić! He!He!
[quote name='Andrzej' timestamp='1292062239' post='403403']
Do Wrocławia podóż się jeszcze wydłużyła, a wydawało się to niemożliwe...do tego odogodnienie-wagony bez przedziałów! Cofamy się do poziomu 3 świata.
[/quote]
...i tu się mylisz! -nie do Krajów Trzeciego Świata,lecz do Unii Europejskiej! -bo Unia zniosła Granice wewnętrzne,a Ty chcesz przedziałow i rozdziałów?! Jednoczyć trzeba się-a nie dzielić! He!He! rozwiń
Avatar
ortografia / 11 grudnia 2010 r. o 17:10
[quote name='Peter Pan' timestamp='1291653543' post='399960']
Z Lublina do Rzeszowa w 4 godziny to mi rewelacja. Busem w 4 godziny to zdarzę wrócić z powrotem do Lublina.
[/quote]
Jak tak zaczniesz pisac to możesz nie zdążyć.
Avatar
Andrzej / 11 grudnia 2010 r. o 11:10
Do Wrocławia podóż się jeszcze wydłużyła, a wydawało się to niemożliwe...do tego odogodnienie-wagony bez przedziałów! Cofamy się do poziomu 3 świata.
Avatar
Tse tse / 9 grudnia 2010 r. o 19:58
A gdzie rozkład PKP INTERCITY - pobierz i wydrukuj ?
Avatar
cal / 7 grudnia 2010 r. o 10:04
Wypadkow na drogach coraz wiecej a pociagi likwiduja.gdzie jest rozum. Pociagi sa najbezpieczniejsze i niezawodne , co okazalo sie po ostatnim ataku zimy gdy ruch drogowy stal a pociagi jezdzily bez wiekszych opoznien.plus za polaczenia do rzeszowa, polaczenie dwoch relacji dalo pociag lublin rzesszow ,ktory jest wazny/laczy dwie stolice wojewodztw i powstalo bez zadnych dodatkowych pieniedzy, powinno sie dalej rozwijac ten kierunek myslenia m.in radom , lodz p. radom. dobrze ze powstaly 3 bezposrednie pociagi laczace lublin z lukowem biala podlaska i terespolem, co ulatwi dojazd z krancow wojewodztwa do stolicy regionu
Wypadkow na drogach coraz wiecej a pociagi likwiduja.gdzie jest rozum. Pociagi sa najbezpieczniejsze i niezawodne , co okazalo sie po ostatnim ataku zimy gdy ruch drogowy stal a pociagi jezdzily bez wiekszych opoznien.plus za polaczenia do rzeszowa, polaczenie dwoch relacji dalo pociag lublin rzesszow ,ktory jest wazny/laczy dwie stolice wojewodztw i powstalo bez zadnych dodatkowych pieniedzy, powinno sie dalej rozwijac ten kierunek myslenia m.in radom , lodz p. radom. dobrze ze powstaly 3 bezposrednie pociagi laczace lublin z lukowem biala... rozwiń
Avatar
a / 7 grudnia 2010 r. o 09:54
zamosc byl juz w rozkladzie i co nagle po wyborach odmienilo sie i wyparowal. oszusci. żadamy przywrocenia polaczen do zamoscia.
Avatar
a / 7 grudnia 2010 r. o 09:50
Własnie jest zamość?wygrali wybory to teraz to maja gdzies.klamcy.szynobusy co kupili juz sie psuja i 4 z 5 zostaly odeslane do bydgoszczy do naprawy i nie ma co puscic do zamoscia. Urząd marszalkowski kupil zlom a teraz jest problem Powinien sie tym zajac prokurator/niegospodarnosc/. a pociagi do zamoscia sa bardzo potrzebne